Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 151

Wątek: Extraliga 2005-szanse poszczegolnych druzyn!

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jejku widze ze mozna sie zabawic w jasnowidza :D
    UWAGA !! teraz moje typy..
    1. Włókniarz- czas wrucic na swoje miejsce
    2. Unia Leszno-podium bez Leszna wyglada tragicznie
    ----------------------
    3. WTS Wrocław
    4. Polonia Bydgoszcz
    5. Wybrzeze Gdansk
    6. Apator Torun-w tym roku sie jeszcze wymigaja
    7. Unia Tarnow- to wciaz jest pomyłka !
    8. ZKZ Zielona-skład w sam raz na srodek pierwszej ligi
    -------------
    to tyle aha Tarnów przegra baraze i tez spadnie


    jakbyś był tqak miły i jeszcze napisal z kim będziemy walczyć w mękach o byt ligowy(ktoś do barazy z 1 ligi)to by było super!aha i jeszcze punkty pleassssss!
    możesz to zrobic jasnowidzu?czy tylko umiesz szczekać?

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jejku widze ze mozna sie zabawic w jasnowidza :D
    UWAGA !! teraz moje typy..
    1. Włókniarz- czas wrucic na swoje miejsce
    2. Unia Leszno-podium bez Leszna wyglada tragicznie
    ----------------------
    3. WTS Wrocław
    4. Polonia Bydgoszcz
    5. Wybrzeze Gdansk
    6. Apator Torun-w tym roku sie jeszcze wymigaja
    7. Unia Tarnow- to wciaz jest pomyłka !
    8. ZKZ Zielona-skład w sam raz na srodek pierwszej ligi
    -------------
    to tyle aha Tarnów przegra baraze i tez spadnie


    jakbyś był tqak miły i jeszcze napisal z kim będziemy walczyć w mękach o byt ligowy(ktoś do barazy z 1 ligi)to by było super!aha i jeszcze punkty pleassssss!
    możesz to zrobic jasnowidzu?czy tylko umiesz szczekać?
    dajcie spokoj...
    watek ten, w sytuacji kiedy nie znamy jeszcze skladow wszystkich druzyn w e-lidze jest - jak dla mnie zabawa - w typowania na wesolo :)
    zreszta nawet jak poznamy sklady to nie jestesmy teraz w stanie powiedziec jak dana druzyna pojedzie,
    chlopaki musza solidnie przepracowac zime aby prezentowac dobra forme,
    szczescie w tym sporcie tez ma wiele do "powiedzenia"...
    ale oczywiscie fajna zabawa w typowania - w koncu c tu robic zima :P

    takze naprawde wszystko moze sie zdarzyc, i te typowane przez wszystkich CKM czy Unia Tarnow do walki o zloto moga sprawic "niespdzianke" oraz typowane do spadku Wybrzeze moze naparwde troche w e-lidze namieszac...

    wpisy Emila od dawna sa "zadziorne" :D i powinnismy sie juz do tego przyzwyczaic... i poprostu przymknac oko :)
    zreszta sam Emil napisal, ze bawi sie w... jasnowidza :D
    ... wiec bawmy sie wszyscy :)

    pozdrawiam :)

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gigant napisal:

    Unia Tarnów, to samo co przed rokiem, nie mniej bardziej doświadczeni juniorzy i tu można upatrywać siłę ~podkarpackiej drużyny,
    A chcesz piacha w nos za to Podkarpacie? :)

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Regulamin rozgrywek ligowych w nadchodzącym sezonie jest na tyle specyficzny, że jakiekolwiek typowanie oparte na składach drużyn jest wysoce ryzykowne.
    Ale to ma być zabawa, więc osobiście uważam, że medale w tym sezonie trafią do trzech z wymienionych dalej miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Leszna, Tarnowa, Torunia, Wrocławia bądź Zielonej Góry.

    Jeszcze wspomnicie moje słowa na koniec sezonu :P :D

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jak zawsze ,musze przyznać rację i to w całej rozciagłości mojemu przedmówcy.Ten regulamin otwiera wiele kombinacji,a wynik meczu będzie zależał od różnych czynników ,nie tylko sportowych.Historia ostatnich sezonów już nam nie raz udowodniła ,że to co na papierze nie zawsze się przenosi na real.Tak wiec poczekajmy,aż sezon się zacznie i wtedy oceniomy co dana drużyna soba prezentuje,bo w kazdej jest słaby i mocny punkt.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    natka ja cie rozumiem ale wpisy tego... to juz przesada i typowe zaczepki.po co wypisuje takie bzdury,kazdemu wolno sobie napisać co chce ale z sensem.bo 7 lokata unii tarnów to kpina,i sam ... robi z siebie błazna.wie ktos ile on ma lat?moze nie ma się czym przejmowac bo po co.nabazgrze cos a później cisza.typowa dziecinada.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    natka ja cie rozumiem ale wpisy tego... to juz przesada i typowe zaczepki.po co wypisuje takie bzdury
    moze po to, zeby innych sprowokowac,
    a teraz siedzi i sie cieszy :)

    kazdemu wolno sobie napisać co chce ale z sensem.bo 7 lokata unii tarnów to kpina
    w sporcie wszystko jest mozliwe,
    vide Real Madryt,
    zreszta jakis czas temu DMP spadl o lige nizej :P
    pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    moje typy na górną 4 .. [ raczej 2 ]

    1. Tarnow [ dlaczego ? a bo Jaco bedzie co 2 mecz :P przywozil po ok 10 ptk. i to nam zagwarantuje 1 sze miejsce :P ] :] [ aha .. mam dziwne przeczucie ze z mlodym Rempalą bedzie zong w tym sezonie :/ ] .. obm sie mylil ...
    2. Czewa [ mimo najsilnijszego skladu na papierze cos sie spiepszy w trakcie sezonu :P ]
    .
    .
    .
    apropo Wybrzeza ... mysle ze zajma miejsca 3-5 :] .


    p.s.

    Co do tego "podkarpacia" to to koleś chyba z gegry mial dopa :P .. no chyba ze z tym podkarpaciem mial na mysli to , ze akurat Tarnow lezy dokladnie na granicy pasma Karpat ciągnacych sie az po kraje poludniowe z reszta w sklad ktorych wchodza Tatry itd. itd. .. :P

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja tam wolę ,żeby moja kochana Sparta była wielką niewiadomą .Lepiej być pozytywnie zaskoczonym,niż totalnie rozczarowanym.Dla mnie najważniejsze jest to,aby drużyna potrafiła stworzyć niezapomniane widowisko,niz żeby był to mecz jednej drużyny.Niektórzy powiedzą ,że wynik jest ważny,ale dla prawdziwego kibica liczą się też inne sprawy.Nie będę typowała kolejności ,bo nie raz na tym się przejechano,w końcu żużel to sport bardzo urazowy i w ten sposób można pogrzebać marzenia.Jak sa rozbudzone aspiracje do najwyższych pozycji,to potem trudno pogodzić się z porażka.

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Masz racje Natka kiedys Mistrz Polski spadł do drugiej ligi,a ze wzgledu na to ze historia lubi się powtarzac moje typy wyglądaja tak jak wyzej.:D wolno mi zapewne wiecej cenic klasę zawodników Wybrzeza niz Tarnowa,wiec tabela w moich oczach wyglada tak a nie inaczej :Dpozdrawiam serdecznie[quote]KS.CRACOVIA- PANY
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na oficjalnej stronie Unii Tarnów pojawił sie post odpowiadający temu wątkowi. Przytaczam go w całości:

    Kto się wzmocnił, a kto osłabił w trwającym jeszcze sezonie transferowym? Czy ktoś zagrozi dream teamom z Tarnowa i Częstochowy? Jak silny jest Atlas po stracie Drabika i Hancocka? Spróbowaliśmy odpowiedzieć na te pytania

    I choć sezon transferowy zakończy się dopiero 31 stycznia, my już teraz na papierze porównujemy siłę ośmiu drużyn ekstraligi.

    WTS Atlas Wrocław

    Wielka zagadka. Nikt teraz nie wie, czy Andersen będzie w stanie zdobywać po 12 punktów w meczu, Jamroży sprawdzi się w roli podstawowego juniora, a Miśkowiak skutecznie poprowadzi parę. Niewiadomych jest zresztą więcej. Niemal w ostatniej chwili klub sprowadził z Gdańska Mariusza Pacholaka, który sam jest chyba zaskoczony, że trafił do "wielkiego Atlasu". Stało się tak tylko dlatego, że prezesa Andrzeja Ruski nie stać było na Pawła Hliba ze Stali Gorzów (kosztuje 250 tys. zł), Marcin Nowaczyk wcześniej porozumiał się z ZKŻ-etem Zielona Góra, a Adrian Płuska... ma kłopoty z nauką.

    W tej sytuacji wrocławianie (obok Włókniarza Częstochowa) teoretycznie dysponują najsłabszą parą juniorów w ekstralidze. Wydaje się, że miejsce medalowe będzie wielkim sukcesem tej drużyny. Ale jest też bardzo prawdopodobne, że nowy Atlas zakończy rozgrywki na szóstej pozycji.

    Przypuszczalny skład: Andersen, Świderski (Słaboń), Miśkowiak, Gapiński, Hampel, Jamroży, Pacholak.

    Unia Tarnów

    "Jaskółki" będą bronić tytułu w niezmienionym składzie. Mimo afery wokół Rafinerii Trzebinia (główny sponsor Unii) w klubie pozostali bracia Gollobowie i Tony Rickardsson. Kontrakty przedłużyli także juniorzy - Marcin Rempała i Janusz Kołodziej, który zastanawiał się jednak nad przeprowadzką do Wrocławia. Szef Rafinerii Trzebinia Grzegorz Ślak chciał jeszcze wzmocnić klub jednym mocnym seniorem. Dlatego prowadził zaawansowane rozmowy z Sebastianem Ułamkiem z Włókniarza. "Seba" wolał jednak pozostać w Częstochowie, a Ślakowi pozostało... wierzyć, że dawną formę odzyska w przyszłym roku Grzegorz Rempała.

    Unia nawet bez Ułamka jest bardzo mocna. Właściwie jedynym zespołem, który mógłby jej odebrać koronę, jest Włókniarz.

    Przypuszczalny skład: Rickardsson, Burza, J. Gollob, G. Rempała, T. Gollob, M. Rempała, Kołodziej.

    Złomrex Włókniarz Częstochowa

    Włókniarz ma bardzo słabych juniorów (Mateusz Szczepaniak, Ciura, Łyko), ale co z tego, skoro piątka seniorów spokojnie jest w stanie zdobywać w meczu około 50 punktów. Do równo punktujących w ostatnich dwóch sezonach Ułamka, Walaska, Sullivana i Holty dołączył w grudniu Sławomir Drabik. - Wakacje nie były krótkie. Jakieś korzenie zostały, do końca mnie stąd nie wyrwali - skomentował ten fakt w swoim stylu. I wcale nie przeszkadzało mu, że w zarządzie są ci sami "talibowie" z prezesem Maślanką na czele... Teraz Włókniarz przez wielu typowany jest na głównego kandydata do złota. Jedynym problemem klubu jest ewentualny konflikt na linii Ułamek - Drabik. "Drabski" wyklucza jednak możliwość powtórki z historii. - Mamy robić to, co do nas należy. Jechać do przodu i nie oglądać się za siebie. Prawdę mówiąc, to na torze nigdy nie myślałem, że między nami jest jakiś konflikt. Poza torem nie gadaliśmy ze sobą, czasami zaiskrzyło i to wszystko - przyznaje. Dawne animozje spróbuje też zażegnać nowy trener Jan Krzystyniak. Przypuszczalny skład: Walasek, Ułamek, Holta, Drabik, Sullivan, Mateusz Szczepaniak, Ciura.

    Kujawiak Budlex Bydgoszcz

    Bydgoszczanie pozyskali trójkę żużlowców (Protasiewicz, Sawina, Buczkowski), którzy wraz z Jonssonem i Robackim powinni zapewnić klubowi awans do strefy medalowej. Na pewno jest to bardzo realny scenariusz.

    O tym, że "Pepe", "Sawka" i "Buczek" wystartują w nowym sezonie w Bydgoszczy, wiadomo było już od 28 października. Wtedy byli jeszcze co prawda związani kontraktami z poprzednimi klubami [wygasały z końcem listopada - red.], ale z BTŻ podpisał porozumienia gwarantujące starty w Bydgoszczy: Protasiewicza i Buczkowskiego przez dwa lata, a Sawiny przez rok. Do 31 stycznia klub ma czas na przelanie na konto Apatora 100 tys. zł, bo z taką kwotę "Pepe" został wystawiony na listę transferową przez toruński klub.Przypuszczalny skład: Protasiewicz, Sawina, Robacki, Krzyżaniak, Jonsson, Buczkowski, Klecha (M. Cieślewicz).

    Unia Leszno

    W Unii nie zmienił się skład, zmienił się za to prezes (Rufina Sokołowskiego zastąpił Józef Dworakowski) i trener (Jana Krzystyniaka - Zbigniew Jąder). "Byki" tradycyjnie już swoją siłę będą opierać na niezawodnym Australijczyku Leigh Adamsie, kończącym wiek juniora Krzysztofie Kasprzaku i trójce niezłych seniorów (Dobrucki, Rempała, Baliński). Trudno jednak określić, na co stać będzie Unię w nowym sezonie. Prawdopodobnie środek tabeli może okazać się szczytem możliwości ekipy z Leszna.Unia Leszno: Dobrucki, J. Rempała, Adams, Ł. Jankowski, Baliński, K. Kasprzak, R. Kasprzak.

    Apator Adriana Toruń

    W praktyce jedyny zespół z jeszcze "niezamkniętym" składem. W czarnym scenariuszu Apator może się nawet bronić przed spadkiem. Z klubem pożegnali się Protasiewicz i Bajerski, nie udało się przekonać do powrotu Roberta Kościechy, który wolał jeździć w Gdańsku. W ostatnich dniach klub pozyskał "z łapanki" Anglika z polskim paszportem Andy'ego Smitha, stara się także o wypożyczenie z Lotosu Krzysztofa Pecyny. Właściwie jedynym sukcesem działaczy Apatora jest jak dotychczas namówienie do startów w Toruniu Mariusza Puszakowskiego.

    Najwięcej zależeć będzie od postawy Crumpa, Jagusia i dwójki juniorów Miedziński - Ząbik. Jeśli choć jeden z nich będzie zawodził, Apator czeka walka o utrzymanie w ekstralidze.

    Przypuszczalny skład: Crump, Smith, Puszakowski, Pecyna (?), W. Jaguś, Ząbik, Miedziński.

    Lotos Gdańsk

    Z wielkich planów transferowych (Walasek, Hampel) na Pomorzu nic nie wyszło. Ostatecznie Lotos został wzmocniony jedynie przez Tomasza Bajerskiego. - Zaproponowaliśmy mu kontrakt motywacyjny, zawodnik przyjął nasze warunki. Liczymy, że w Lotosie, podobnie jak wcześniej Chrzanowski i Kościecha, odzyska formę. Mam nadzieję, że wykorzysta szansę, może będzie nawet jednym z liderów drużyny - przekonuje prezes Lotosu Marek Formela. Bajerski, którego będzie trzeba wykupić z Apatora za 100 tysięcy złotych, zobowiązał się zdobywać średnio osiem punktów w meczu. Podstawowym obcokrajowcem został niechciany we Wrocławiu Amerykanin Greg Hancock. Nawet z nim Lotos czeka jednak tylko walka o utrzymanie w ekstralidze. Przypuszczalny skład: Hancock, Bajerski, Chrzanowski, Kościecha, K. Jabłoński, M. Jabłoński, Musiał.

    ZKŻ Kronopol Zielona Góra

    Podobnie jak w przypadku Lotosu plan transferowy był zupełnie inny. Zakładał sprowadzenie Grzegorza Walaska, a skończyło się na Mariuszu Staszewskim (RKM Rybnik) i Marcinie Nowaczyku (Kolejarz Rawicz). Ale i tak ZKŻ wydaje się bardzo mocnym teamem, oczywiście przy założeniu, że każdy z seniorów będzie zdobywał "swoje punkty". Wtedy nie jest wykluczone, że to zielonogórzanie wskoczą nawet na podium i zdobędą brązowy medal.

    Największym zmartwieniem prezesa ZKŻ-etu Roberta Dowhana jest dwuletni kontrakt z Lee Richardsonem, podpisany w grudniu 2003 roku przez poprzedniego prezesa Roberta Smolenia. Gwarantuje on Richardsonowi start w 15 meczach sezonu 2005 r. - Bylibyśmy frajerami, gdybyśmy zgodzili się na to, by Richardson bez względu na wyniki startował w 15 spotkaniach - stwierdził Robert Dowhan. Działacze ZKŻ-etu ciągle więc rozmawiają z Brytyjczykiem o redukcji liczby meczów.Przypuszczalny skład: N. Pedersen, Huszcza (Stojanowski), Świst, Staszewski, Okoniewski, Suchecki, Nowaczyk.

    Pozdrawiam :)

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2004
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Masz racje Natka kiedys Mistrz Polski spadł do drugiej ligi,a ze wzgledu na to ze historia lubi się powtarzac moje typy wyglądaja tak jak wyzej.:D wolno mi zapewne wiecej cenic klasę zawodników Wybrzeza niz Tarnowa,wiec tabela w moich oczach wyglada tak a nie inaczej :Dpozdrawiam serdecznie
    KS.CRACOVIA- PANY

    moje typy:
    1.unia tarnów
    2.wrocław
    3.bydgoszcz
    4.zielona góra
    5.leszno
    6.apator
    7.gdańsk
    8.czewa!-pewny spadek,taki miałem sen!kasy braknie i nie dojadą do końca sezonu.konflikt na konflikcie.za dwa mies.częstochowa ogłasza bankructwo!
    jak się bawić to bawić.

    KS CRACOVIA-PANY ?????????????????????????????????????????co to jest?

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar Egzekutor
    Dołączył
    21-06-2004
    Postów
    760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 8 postach
    [quote]
    Masz racje Natka kiedys Mistrz Polski spadł do drugiej ligi,a ze wzgledu na to ze historia lubi się powtarzac moje typy wyglądaja tak jak wyzej.:D wolno mi zapewne wiecej cenic klasę zawodników Wybrzeza niz Tarnowa,wiec tabela w moich oczach wyglada tak a nie inaczej :Dpozdrawiam serdecznie
    KS.CRACOVIA- PANY

    moje typy:
    1.unia tarnów
    2.wrocław
    3.bydgoszcz
    4.zielona góra
    5.leszno
    6.apator
    7.gdańsk
    8.czewa!-pewny spadek,taki miałem sen!kasy braknie i nie dojadą do końca sezonu.konflikt na konflikcie.za dwa mies.częstochowa ogłasza bankructwo!
    jak się bawić to bawić.

    KS CRACOVIA-PANY ?????????????????????????????????????????co to jest?


    daj spokój on jest nieszczęśliwy!ma kompleksy i to złote hahahaha!

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja kolej ale na poczatek kilka uwag.

    Wiekszosc typuje CKM na mistrza co mnie niezmiernie cieszy. Dlatego, ze Unia nie bedzie jedynym zespolem, ktory bedzie nosil etykiete "bij mistrza".

    Jeszcze jedno. Pozwole sobie to tu napisac, bo nikt o tym nie wspominal a jak widze, to malo ludzi nawet tych z Tarnowa o tym wie :P

    Wszyscy pisza o naszych juniorach, ze sa silni ale zapomnieli, ze stan na dzis jest taki(moze sie to zmienic wraz z forma/nieforma naszych mlodych):

    Jano Kolodziej seniorem,
    Juniorzy w postaci: Marcin Rempala
    Zielinski/Dzik/Ciesielski

    A wiec o to, ze mamy silna pare juniorow na razie sie wstrzymajmy. Nie oznacza to, ze nie chcialbym zeby to sie okazalo prawda :P ale na poczatku to drugie ogniwo moze byc zawodne.
    Ale jest cos za cos. Kolodziej na miejsce Grrr i juz akcje naszej drugiej linii rosna. W koncu Burza, Kolodziej, J.Gollob cos soba prezentuja.

    Ok ale do sedna. Moje typowania i krotkie uzasadnienie.

    1. Tarnów

    bo T&T

    2. Wrocław

    bo Marek Cieslak

    3. Częstochowa

    bo "Dream Team"

    4. Leszno

    Bo ciagle czegos brakuje

    5. Bydgoszcz

    bo Jonson tym razem nie bedzie sam

    6. Zielona Góra

    bo Pedersen dalej bedzie jezdzil tylko dla pieniedzy

    7. Toruń

    bo osamotniony Crump

    8. Gdańsk

    bo bogaty sponsor to nie wszystko

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt:

    "6. Zielona Góra

    bo Pedersen dalej bedzie jezdzil tylko dla pieniedzy"

    Człowieku pomyśl trochę przecież żeby zarabiać pieniądze to trzeba zdobywać punkty a jak Niko będzie zdobywał punkty to o lokatę ŻKŻ możemy być spokojni.
    A swoją drogą powiedz mi który zawodnik jeździ na żużlu nie dla kasy !!!



  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomaszek_Falubaszek:
    cyt:

    "6. Zielona Góra

    bo Pedersen dalej bedzie jezdzil tylko dla pieniedzy"

    Człowieku pomyśl trochę przecież żeby zarabiać pieniądze to trzeba zdobywać punkty a jak Niko będzie zdobywał punkty to o lokatę ŻKŻ możemy być spokojni.
    A swoją drogą powiedz mi który zawodnik jeździ na żużlu nie dla kasy !!!

    Zgadza sie absolutnie, ze wszyscy jezdza dla pieniedzy. Dlatego dopisalem "tylko". Wlasnie tego brakuje Pedersenowi. Nie chce "umierac" za klub.

    Zeby dac porownanie, to wielu sadzilo, ze tak wlasnie mialo byc z Gollobem. A co koles robil w ostatnim meczu z Wrockiem wszyscy widzieli.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt:

    "Wlasnie tego brakuje Pedersenowi. Nie chce "umierac" za klub."

    A pokaż mi drogi kolego który z zawodników zagranicznych umiera za Polski klub? - Hancook,Rikardson, Crump ??? hehehehe.
    Może małym wyjżtkiem jest Adams, ale wież mi to mały wyjątek !!!


  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomaszek_Falubaszek:
    cyt:

    "Wlasnie tego brakuje Pedersenowi. Nie chce "umierac" za klub."

    A pokaż mi drogi kolego który z zawodników zagranicznych umiera za Polski klub? - Hancook,Rikardson, Crump ??? hehehehe.
    Może małym wyjżtkiem jest Adams, ale wież mi to mały wyjątek !!!
    No wlasnie chociazby Adams. A jesli juz moze nie mowiac o "umieraniu za klub" ale o zaangazowaniu to takim zawodnikiem na pewno byl Tony w zeszlym sezonie. A mowiac o Gollobie to mozna mowic tak jak o stranierim, wiadomo o co chodzi. A jakos koles sie zaangazowal. That's all.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik Awatar jjack
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pokaż mi drogi kolego który z zawodników zagranicznych umiera za Polski klub? - Hancook,Rikardson, Crump ??? hehehehe.
    Może małym wyjżtkiem jest Adams, ale wież mi to mały wyjątek !!!
    No, fakt. Andreas też jeździł wyjątkowo egoistycznie, nawet celowo podcinał kolegów z drużyny ;)

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    A pokaż mi drogi kolego który z zawodników zagranicznych umiera za Polski klub? - Hancook,Rikardson, Crump ??? hehehehe.
    Może małym wyjżtkiem jest Adams, ale wież mi to mały wyjątek !!!
    ryan sullivan ;)
    zapraszam do obejrzenia powtorek meczów np z sezonu 2003 i 2004 ;>

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt:

    "No, fakt. Andreas też jeździł wyjątkowo egoistycznie, nawet celowo podcinał kolegów z drużyny
    ____________"

    Zależy co rozumiesz pod hasłem " UMIERAĆ ZA KLUB"

    Fakt "Adrenalinas" miał sezon życia, ale to nie znaczy że umierał za klub. Nie musiał wybierać między zawodami np w Szwecji lub gdzie indziej, bo wtedy odsłania się wszystkie karty - co jest ważniejsze, patrz Hancook - mecz w Tarnowie, i wiele wiele innych.
    Mi osobiście wydaje się że "Nicko" będzie miał sezon podobny do Jonsona, bo jeśli nie to nie znajdzie już pracy w lidze Polskiej, a może i Angielskiej.
    Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ja tam nie mam nic do Unii Leszno i nawet lubię tą drużynę ale nie wiem kim oni niby mają walczyc o podium. Adams i Kasprzak nie wystarczą tutaj. Baliński, Dobrucki, Rempała jakos do mnie nie przemawiają. Wiadomo że to sport i różnie może być no ale jakosmi oni nie pasują tak wysoko. Skład powinien sie utrzymac bez wiekszych problemów ale bez przesady ...
    PS. Leszczynianie nie jstem złośliwy i oczekuję że w odpowiedzi na ten post nie bedzie "spójrz na swój LOTOS".
    pozdro
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Przestańcie już pisać o tym umieraniu, bo mi sie śmiać chce:D
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze jedno. Pozwole sobie to tu napisac, bo nikt o tym nie wspominal a jak widze, to malo ludzi nawet tych z Tarnowa o tym wie

    Wszyscy pisza o naszych juniorach, ze sa silni ale zapomnieli, ze stan na dzis jest taki(moze sie to zmienic wraz z forma/nieforma naszych mlodych):

    Jano Kolodziej seniorem,
    Juniorzy w postaci: Marcin Rempala
    Zielinski/Dzik/Ciesielski
    Nie wiem czemu lukair ubzdurałeś sobie że którys z naszych młodych juniorów bedzie jezdził w podstawowym składzie.Bukowski w TTK mówił iz młode jaskólki do składu będa wprowadzane bardzo powoli.Mogą oni liczyc co najwyzej na pare biegów na własnym torze z najsłabszymi zespołami gdy wynik przed meczem z góry bedzie praktycznie znany.

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    greguar:
    Nie wiem czemu lukair ubzdurałeś sobie że którys z naszych młodych juniorów bedzie jezdził w podstawowym składzie.Bukowski w TTK mówił iz młode jaskólki do składu będa wprowadzane bardzo powoli.Mogą oni liczyc co najwyzej na pare biegów na własnym torze z najsłabszymi zespołami gdy wynik przed meczem z góry bedzie praktycznie znany.
    A co bys wolal, 0/1 pkt Grrr czy objezdzanie sie juniorow? Co, powtorka z 2 sezonow wstecz? Wedlug mnie drugi wariant jest lepszy.

    Oparlem sie na wywiadzie z Bukiem to fakt. Ale nigdzie nie napisalem, ze przez caly sezon tak bedzie. Co z tego wyjdzie dowiemy sie na poczatku sezonu.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    A co bys wolal, 0/1 pkt Grrr czy objezdzanie sie juniorow? Co, powtorka z 2 sezonow wstecz? Wedlug mnie drugi wariant jest lepszy.
    Jaki wariant jest lepszy to chyba wiadomo. Tylko pewne osoby raczej widza to inaczj... Przykladow tego juz bylo dosyc w tym i poprzednim sezonie.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok, bo troche zasmiecamy watek i schodzimy z tematu...

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    25-12-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ..No to jak wszyscy, to wszyscy :). Wiec oto moje typy:

    1. Unia T. /Czestochowa - wg. mnie 2 najsilniejsze zespoly w druzynie
    3. WTS Atlas Wroclaw - cos mi sie widzi, ze mlodzierz bedzie super...
    4. Bydgoszcz - Protasiewicz i Jonson napewno zrobia swoje - reszta pojdzie za nimi
    5. Zielona Gora/Apator Torun/Unia Leszno - sklady w sam raz na 2 polowe tabeli
    8. Gdansk/Torun - co do Gdanska, jak juz mowiono - z wielkiej chmury, maly deszcz...co do Torunia - j.w

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik Awatar jjack
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt:

    "No, fakt. Andreas też jeździł wyjątkowo egoistycznie, nawet celowo podcinał kolegów z drużyny
    ____________"

    Zależy co rozumiesz pod hasłem " UMIERAĆ ZA KLUB"

    Fakt "Adrenalinas" miał sezon życia, ale to nie znaczy że umierał za klub. Nie musiał wybierać między zawodami np w Szwecji lub gdzie indziej, bo wtedy odsłania się wszystkie karty - co jest ważniejsze, patrz Hancook - mecz w Tarnowie, i wiele wiele innych.
    Mi osobiście wydaje się że "Nicko" będzie miał sezon podobny do Jonsona, bo jeśli nie to nie znajdzie już pracy w lidze Polskiej, a może i Angielskiej.
    Pozdrawiam.
    "Umierać za klub" to także, może przede wszystkim żyć sprawami klubu, pomagać kolegom z drużyny. A to w postępowaniu Andreasa miało miejsce. Nie można tego, niestety, powiedzieć o N.Pedersenie.

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    Exstraliga 2005 zapowiada sie super!!!Moje typy:
    O pierwsze miejsce walka pomiedzy Tarnowem,Czestochowa Wrockiem o utrzymanie Leszno i Torun reszta w srodku stawki.
    Gdansk pomimo braku wzmocnien ma ciagle Chrzanka,Kostka i Hancocka.Moga byc silni u siebie podobnie jak Bydgoszcz.
    Pozdrawiam!

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chodzi o papierowe typowania to wiadomo,że papier wszystko przyjmie :) Ciężko cokolwiek powiedzieć o szansach poszczególnych drużyn,ponieważ cholera wie czy ktoś nie straci formy przez sezon zimowy :)
    Jeżeli jednak można cokolwiek powiedzieć to tylko kto będzie walczył ewentualnie o medale bo o spadkowiczach smutno mówić.Moje typy do medalu to po kolei:
    1.Częstochowa
    2.Tarnów
    3.Wrocław
    4.Bydgoszcz
    5.Zielona Góra
    6.Toruń
    7.Leszno
    8.Gdańsk
    Jaka będzie konfiguracja na koniec sezonu ciężko powiedzieć,bo jak to zwykle bywa,sport to taka piękna sprawa gdzie wszystko zdarzyć się może :)

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam...
    A oto moje typy:

    1.WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - i nie piszcie, że Mateusz Szczepaniak jest taki słaby!
    2.WTS ATLAS WROCŁAW - przypomnijcie sobie ostatni mecz o DMP 2004!!!
    3.BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ - niezłe wzmocnienia plus Andreas Jonsson.
    4.Unia Tarnów - niestety i tak za wysoko...
    5.UNIA LESZNO - to najniższa pozycja, może być tylko lepiej!!
    6.ZKŻ ZIELONA GÓRA - jakoś pan prezes się nie popisał w ruchach transferowych
    7.WYBRZEŻE GDAŃSK - nie będę tego komentował!
    8.APATOR ADRIANA TORUŃ - kibice z Torunia podziękujcie Karwanowi!

    Pozdro...
    MC_NEO

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    zawsze lubilem sie bawic w typowanie wiec nie odpuszcze sobie i tym razem. Oto moje typy:
    1. Wlokniarz Czestochowa - jezeli omina kontuzje to cala piatke seniorow stac na zdobywanie dwucyfrowej ilosci punktow. Nie wyobrazam sobie by ktos mogl sie przeciwstawic takim mistrzom jak Sullivan, Holta, Walasek, Drabik czy Ułamek.
    2. Unia Tarnow - gdyz trudniej jest sie obronic niz zdobyc mistrzostwo.
    3. i tu mam problem... Mysle, ze na to miejsce stac wiekszosc z pozostalych druzyn, ale postawie na...
    Polonia Bydgoszcz - gdyz Jonsson i PePe pociagna reszte, a starzy wyjadacze Sawina i Krzyzaniak nie zapomnieli jak sie jezdzi, solidny Robacki i moj czarny kon zblizajacego sie sezonu Klecha - niezla mieszanka rutyny z mlodoscią.
    4. WTS Wroclaw - tak jak rok temu widzialem ich przed sezonem na szczycie, tak teraz wydaje mi sie, ze wiele nie zwojuja...
    5. ZKZ Zielona Gora - stac na wiecej ta druzyne, ale mysle, ze zabraknie prawdziwego lidera w zespole. Pedersen, Świst, Okon, Staszewski, Huszcza, Nowaczyk i Suchecki to bardzo nieobliczalna ekipa..
    6. Unia Leszno - niezmieniony sklad, co moze byc korzystne, ale nie musi... tu sie moze zdarzyc wiele i nie zdziwilbym sie widzac ich na najnizszym stopniu podium ,ale wtedy Adams i Rempala musieliby miec podobne sezony jak poprzedni, a Kasprzak, Dobrucki i Balinski jezdzić na tyle, na ile ich stac.
    7.i tu tez sie zastanawiam, ale stawiam na... Apator Torun - Crump i Jagus beda prawdziwymi liderami, a Zabik z Miedzinskim mocnymi juniorami. nie widzi mi sie tylko Puszakowski i Smith, dlatego tak nisko.
    8. Wybrzeze Gdansk - to tylko moje typy. Jakos nie moge sie przekonac zwlaszcza do Kosciechy, a i Chrzanowski uwazam nie jest super prowadzacym pare. Jabłoński, Bajerski i Kłopot(?) to dla mnie wypaleni zawodnicy. Zycze tej druzynie jaknajlepiej ale brakuje mi troszke sily razenia...
    Mam jednak wrazenie,ze walka o mistrzostwo rozstrzygnie sie pomiedzy Tarnowem a Czestochowa i te druzyny beda zdecydowanie odstawac od reszty.
    Na szczescie sezon sie nie zaczal, a ja wrozka nie jestem. Oby to wszystko poprzewracalo sie do góry nogami, by bylo jaknajciekawiej, zero kontuzji i wiele emocjonujacych spotkan. To juz niedlugo...:)

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o typy medalistów tegorocznych rozgrywek ekstraligowych to na pierwszy rzut oka najmocniejszymi drużynami są ekipy Włokniarza Częstochowa i Unii Tarnów ale po zmianach w regulaminie rozgrywek każda drużyna ma szanse być wysoko wiec nie chciałbym tutaj faworyzować już teraz jakiegoś konkretnego klubu Czas pokaże jak to sie potoczy i oby to był udany sezon dla kibiców żużla w naszym kraju





    PS.To moje osobiste zdanie na temat tego wątku i prosze nie miedź do mnie pretensji o zawartość mojego wpisu
    PS. Pozdrawiam wszystkich kibicow żużla w naszym kraju

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem wszyscy nie doceniają Wybrzeża...
    Tomasz Chrzanowski w tym sezonie zadebiutuje w Grand Prix, z każdym sezonem idzie mu coraz lepiej... Powinien sobie poradzić w roli prowadzącego parę...
    Robert Kościecha potwierdził na finale IMP w Częstochowie że potrafi walczyć z każdym... Również w ostatnich sezonach czyni stałe postępy
    Tomasz Bajerski jeździł jeszcze niedawno w GP, potem się zaniedbał... Teraz jak ktoś go widział na żywo to może stwierdzić że naprawdę wziął się za siebie... Wygląda prawie jak anorektyk ;]. Powinien być solidnym zawodnikiem zdobywającym pokaźne zdobycze punktowe
    Krzysiu Pecyna, Krzysiu Jabłoński i Grzesiek Kłopot będą walczyć ze sobą o miejsce w składzie. Będzie im trudno je znaleźć, więc na pewno przyłożą się ostro do treningów i będą chcieli pokazać jak najwięcej na zawodach dlatego, aby nie stracić miejsca w składzie
    Greg Hancock od wielu sezonów nie schodzi poniżej średniej 2,2. Ostatnio jeździł w silnym Wrocławiu, teraz będzie mu łatwiej zdobywać punkty i uważam, że na pewno nie pogorszy mu się średnia...
    Mirosław Jabłoński jest wielką niewiadomą. Jak będzie jeździł tak, jak na początku sezonu 2004 to może być naprawdę dobrze...

    Ale oczywiście większość typuje GKS Wybrzeże na ostatnim miejscu ;). No dobra... Zobaczymy ;]

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://Ale oczywiście większość typu.... Zobaczymy ;]

    hehehe ja też mam z tego beke,ale to tylko założenia przed sezonowe...jak już pisałem wcześniej chciał bym zobaczyć miny tych wszystkich którzy przypisują drużynie z Gdańska 8 miejsce.po sezonie oczywiście:P:P
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czestochowskie dzieciaczki ..

    Witam...
    A oto moje typy:

    1.WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - i nie piszcie, że Mateusz Szczepaniak jest taki słaby!
    2.WTS ATLAS WROCŁAW - przypomnijcie sobie ostatni mecz o DMP 2004!!!
    3.BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ - niezłe wzmocnienia plus Andreas Jonsson.
    4.Unia Tarnów - niestety i tak za wysoko...
    5.UNIA LESZNO - to najniższa pozycja, może być tylko lepiej!!
    6.ZKŻ ZIELONA GÓRA - jakoś pan prezes się nie popisał w ruchach transferowych
    7.WYBRZEŻE GDAŃSK - nie będę tego komentował!
    8.APATOR ADRIANA TORUŃ - kibice z Torunia podziękujcie Karwanowi!

    Pozdro...
    MC_NEO
    .. bardzo widze utkwila wam ta porazka na wlasnym stadionie z jaskolkami (nie przebolejecie za cholere ze nasr... na was Jaskolka w waszym domu)!! juz nie chodzi mi tu o miejsce jakie typujecie ze zajmie moja druzyna ale sposob w jaki to piszecie !! rozczarujecie sie ... pyszczace dzieciaczki

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Czestochowa - najsilniejszy sklad seniorski, dobry obcokrajowiec i sredni junior. DMP murowany na papierze ;).
    2. Tarnow - mysle ze beda walczyc do konca z Wlokniarzem o mistrza jednak okaza sie slabsi, nie bedzie juz takiej motywacji do zdobycia tytulu jak rok temu...
    3. Wroclaw - mloda, nieprzewidywalna druzyna, beda wysoko.
    4. Bydgoszcz - wzmocniona Protasem, Sawina i Buczkiem, chyba idzie tam wszystko w dobrym kierunku, pierwsza czworka realna.

    5. Zielona Góra - jezeli pech w koncu ominie ta druzyne to beda toczyc boj o pierwsza czworke, jednak sa minimalnie slabsi od Bydgoszczy.
    6.Apator Torun - niby oslabieni brakiem Protasa, ale to jest druzyna zlozona z zawodnikow wywodzacych sie z Torunia. Super mlodziez + zawsze swietny Jagus i mistrz swiata Crump.
    7.Unia Leszno/Wybrzeze Gdansk - nie wiele ustepujace ekipy Apatorowi. Leszno z zawsze solidnym Adamsem i Kasprzakiem, wsparte Dobruckim, Rempala, Balinskim, a Gdansk z Chrzankiem i Hancockiem. Ciezko wskazac jednoznacznego spadkowicza.
    8.Unia Leszno/Wybrzeze Gdansk - j.w.


  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jejku widze ze mozna sie zabawic w jasnowidza
    UWAGA !! teraz moje typy..
    1. Włókniarz- czas wrucic na swoje miejsce
    2. Unia Leszno-podium bez Leszna wyglada tragicznie


    Cieszy mnie to że chociaż ktoś wysoko ocenia szanse Unii na zdobycie medalu w tym bardzo bym sobie tego zyczył ale puki co do sezonu jeszce troche no cóż co będzie to będzie

    Pozdrawiam kibiców z Leszna i nie tylko

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    jezeli pech w koncu ominie ta druzyne to beda toczyc boj o pierwsza czworke, jednak sa minimalnie slabsi od Bydgoszczy
    Ja bym powiedział że znacznie :P

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik Awatar TOMCIOROW
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy

    1.Unia Tarnów - drugi rok z rzędu,skład praktycznie bez zmian. a sam Ślak juz wie co jak co.
    2. Włókniarz Częstochowa . "Medalikom" życzę powodzenia bo ich lubię najbardziej. Maja też szanse na złoto.
    3.Atlas Wrocław. Dobra firma. Uznana marka.
    4.Polonia Bydgoszcz . Wszystko w rękach "Adrealiny" i "Protasa". U siebie nie do objechania!!
    5.ZkŻ Zielona Góra. Kronopol pomógł rok temu to i w tym pomoże. Ostatni dzwonek dla Niciego.
    6.Unia Leszno .Wszyscy pozostali mimo zawirowań w klubie,a to gwarantuje sukces, którym w tym roku będzie niestety 6 miejsce . Ale za rok...
    7-8 Apator Toruń /Wybrzeże Gdańsk . Dwa nieobliczalne zespoły które mogą tak jak namieszać w czołówce tak i spaść.Z Gdańskiem będzie przemawiał atut własnego toru. Nie daruję Wam tego jednego punktu w 2001 roku

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ale oczywiście większość typuje GKS Wybrzeże na ostatnim miejscu . No dobra... Zobaczymy ;]
    Nieprawda !! :P



    apropo Wybrzeza ... mysle ze zajma miejsca 3-5 :] .
    Pozdrawiam.

    ...

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kokon - napisałem że większość ;). Oczywiście niektórzy widzą to podobnie jak ja :). 3 miejsce to może nie no ale 4-6 powinno się spokojnie zająć :). Pozdrawiam ;]

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz ja:

    1.Unia Tarnow
    2.Wlokniarz Czestochowa
    3.Polonia Bydgoszcz
    4.ZKZ Zielona Gora
    5.Atlas Wroclaw
    6.Wybrzeze Gdansk
    7.Apator Torun
    8.Unia Leszno

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wlokniarz Czestochowa
    Unia Tarnow
    Atlas Wroclaw
    ZKZ Zielona Gora
    Unia Leszno
    Apator Torun/Polonia Bydgoszcz

    Wybrzeze Gdansk

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •