Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 216 z 216

Wątek: I liga--Szanse klubów...Kto w Finale?

  1. Powrót do góry    #181
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja tam zawsze kibicowałem drużynie z Rzeszowa. Oczywiście moja główna sympatia była i jest skierowana w stronę Krosna, ale Stali, podobnie jak tarnowskiej Unii zawsze dobrze życzyłem. A co nie wolno mi ?:P
    No w tym roku oczywiście również mam nadzieję że Stal wygra jak najwięcej meczy, z wyjątkiem dwumeczu z Wilkami :)
    pozdrawiam
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #182
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roznica klas miedzy ligami???!!!! No bez przesady miedzy ligami moze tak, ale nie miedzy zespołami,ktore awnasowaly! moze roznica w sprzecie!!! bo klasy na pewno nie brakuje np. Pietraszce, ktory zrobil furore na wyspach, czy Szmidowi, ktorego chcial podkupic Rzeszow itp.itd. Czy Adam Pawliczek nie ma klasy a Truminski, ktory byl lepszy od Frankowa a nawet i Piszcza nie dorownuje im klasą???? Czy to, ze Brhel ma 40 lat ma swiadczyc,ze nie ma klasy, czy przewrotnie mowiac fieszanie 'psow" za 1,8 w Rzeszowie w owym slawetnym juz sezonie 2003 jest postepowaniem z klasą???? Zastanowcie sie prosze kiedy sie wypowiadacie, bo obrazacie innych kibicow. A swoją drogąż nie moge sie juz doczekac sezonu, zeby utrzec nosa co niektorym kibicom ;):):) Pozdro

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o różnicy klas między ligami świadczy fakt,że w ub.sezonie w rundzie finałowej ani Opole ani Krosno nie wygrało żadnego
    meczu z Grudziądzem i Ostrowem które jechały w krajówkach
    pewnie że każdy ma prawo wierzyć w swoją drużynę ale obiektywizm nazywać obrażaniem to chyba przesada, bodajże czołowy jeżdziec II ligi /firlej/ podpisał w Rzeszowie z miernym skutkiem

  4. Powrót do góry    #184
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolego chyba naprawde nie wiesz o czym mowisz, ....w tym samym czasie kiedy Firlej jezdził w drugiej lidze, tacy zawodnicy jak Pawliczek, Szmid, Brhel, Truminski, a sezon przedtem Dudek czy Czechowicz jezdzili w pierwszej!!! POza tym wiesz jaka srednia mial Puszakowski w ubieglym sezonie? rowniez obok Firleja czolowy jezdziec 2 ligi!!! Wiec Twoje dywagacje sa naprawde nie na miejscu i nie swidczą wiele. =K= Opole ROWNIEZ jechal w krajowce i nie tylko w rundzie z zespołami z 1 ligi, ale CALY SEZON 'demolując' rywali. Oczywiscie przyjdzie nam walczyc w drugiej czworce, i zobaczymy jak bedzie, ale skoro Ty tak slawetnie mowisz o tym , ze Rybnik zajmie 1 miejsce w 1 lidze ja moge smialo powiedziez, ze =K= stac na 5 :) Pozdrawiam :)

  5. Powrót do góry    #185
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Różnica między pierwszą a drugą ligą była przede wszystkim w sprzęcie, dlatego Krosno czy Opole miało takie problemy z objechaniem Ostrowa czy Grudziądza. W drugiej lidze sprzęt takiej jakości był po prostu zbędnym wydatkiem. Jednak teraz w klubach z Opola czy Krosna musi być lepszy sprzęt, żeby powalczyć w lidze, bo umijętności zawodnikom na pewno nie brakuje.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  6. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    =K= Opole ROWNIEZ jechal w krajowce i nie tylko w rundzie z zespołami z 1 ligi, ale CALY SEZON 'demolując' rywali.
    Przegrywajac w Rawiczu :P

  7. Powrót do góry    #187
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyjątek potwierdza regułe, zwłaszcza na kartoflisku, ha,ha,ha...... Widze, ze jestescie z tego zwyciestwa dumni - to tylko i wyłącznie dobrze swiadczy o =K= :) Pozdro

  8. Powrót do góry    #188
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Połowa rundy zasadniczej i mysle ze mozna odświezyc wątek.
    Teoretycznie nasze dyskusje,po tym co sie dzieje w tym sezonie w I lidze niemają sensu,ale kiedy suche dyskusje w sporcie mają sens?:)
    Juz teraz wiadomo ze o e-lige walczą Gorzów,Rzeszów,Ostrów i Rybnik.
    Potem będzie Gkm,który jest niewątpliwie najsilniejszy z czwórki Opole,Krosno i Lublin.
    Podsumowanie moze zaczne od dołu...

    Opole,najsłabsza druzyna I ligi.Zaliczyli jeden dobry występ-w Rybniku-i tyle.Potem same klęski[za taką nalezy równiez uznac mecz z Lublinem]
    Szukają wzmocnien,ale czy są w stanie cokolwiek zmienic?HUcko czy Bager mają zapewnic utrzymanie?Zdecydowanie NIE.Albo zacznie jechac ta zgraja niedorajdów albo Kolejarz spadnie szybciej niz awansował.Byc moze zbyt ostro potraktowałem zawodników Opola,ale jest mi BardzOO żal zarządu oraz kibiców ,którzy musza znosic wyczyny ich pupili.
    Gorycz przepełnia wiadomosc ze Prezesi wydali mase kase na sprzęt a zawodnicy spokojnie mówią ze "nietrafili ze sprzętem".
    Niezawodzą tylko Truminski i Brhel,ale i oni chyba tracą zapał do walki...
    Ocena:1

    Lublin,przed sezonem ogromne osłabienia.Dodatkowo jeszcze nietrafili z obcokrajowcem,i kontuzja lidera-Piszcza.
    Moim zdaniem,razem z Finem oraz po powrocie Piszcza,niebedą mieli najmniejszych problemów z utrzymaniem I ligi.Jak narazie zupełnie ponizej spisuje się Franków.Jelen i Pietraszko trzymają fason.
    Ocena:3

    Krosno,bardzo przeciętna druzyna.na wyjazdach kompletnie nieistnieje przyprawiając o ból głowy skarbników druzyn do których przyjezdzają.U siebie mocni,ale chyba tylko dla II czwórki.Niewydaje mi sie aby byli w stanie zagrozic walczącym o e-lige.
    Liderzy to Ferjan i Wilk.na nich "Willki" mogą niemal zawsze liczyc,ale reszta to kompletna niewiadoma.
    Niska ocena za katastrofalną postawe na wyjazdach.
    Ocena:2

    Grudziądz,niewiadomo było czego sie po nich spodziewac.mało co niewygrali w Gorzowie i Rzeszowie,uzyskując wysmienite wyniki[46:44,45:44].Ale co z tego?Z całym szacunkiem,ale niewierze by zdobyli bonus z którą kolwiek z druzyn którzy są nad nią w tabeli.
    W czasie sezonu plaga kontuzji.mimo to jeżdzcy z ulicy hallera walczą na kazdym torze.Dobre wyniki dla Gkm-u uzyskują Staszek,Knapp i obco[Zorro bądz Gjedde].ta trójka będzie groźna dla kazdej druzyny.
    ocena:4-

    I czwórka jest praktycznie nieobliczalna.Gorzów,Rzeszów,Ostrów i Rybnik.Z kazdym meczem zawodnicy sie rozjeżdzają i stanowia coraz lepsze,bardziej zgrane zespoły.
    Mimo tylu niespodzianek pokusze sie o opinie ze o ile Ostrów 2 kolejki temu był dla mnie najsilniejszym teamem o tyle teraz jest najsłabszym.
    Przede wszystkim nieistnieje u nich młodzież.Zawodzic zaczyna również Węgrzyk,niejedzie "ogór"...nierówni są szczepaniak i dym,jedyny pewnik to Karlsson.wszystko to powoduje jednak że w moich oczach są najsłabsi.

    Jesli sezon zakończy sie bez wpadek liderów,a takze niespodzianek to wg mnie ruunda zasadnicz zakonczy sie tak.

    7 kol

    lublin-stal-2
    gtz-rkm-2
    km-marma-2




    1.stal -12
    2.marma-12
    3.rkm -10
    4.km -10


    8 kol

    stal-lublin-1
    rkm-gtz-1
    marma-km-1


    1.stal 15[1]
    2.marma15[1]
    3.rkm 13[1]
    4.km 10



    9 kol

    km-rkm-1
    krosno-stal-2
    lublin-opole-1
    gtz-marma-2

    1.stal 18[2]
    2.marma18[2]
    3.rkm 14[1]
    4.km 12[0]

    10 kol

    rzeszow-krosno-1
    opole-stal-2
    km-gtz-1
    rkm-tz-1

    1.stal 21[3]
    2.marma21[3]
    3.rkm 17[2]
    4.km 15[1]

    11 kol 26.06

    stal-marma-1
    tz-km-2
    opole-rkm-2


    1.stal 24[4]
    2.marma21[3]
    3.rkm 20[3]
    4.km 18[2]


    12 3.07

    rkm-stal-1
    km-krosno-1
    marma-opole-1

    1.stal 24[4]
    2.marma24[4]
    3.rkm 23[4]
    4.km 21[3]

    13 17.07

    stal-km-1
    marma-lublin-1
    krosno-rkm-2

    1.marma 27[5]
    2.stal 26[4]
    3.rkm 26[5]
    4.km 22[4]

    14 24.04

    rybnik-marma-1
    km-opole-1
    gtz-stal-2

    1.stal 29[5]
    2.marma28[6]
    3.rkm 28[6]
    4.km 25[5]


    Zobaczymy co z tego wyjdzie.Mam nadzieje ze ten scenariusz sie spełni...
    " In and Out of Love "

  9. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo braku Marka Lorama Stal Gorzow zakonczyla pierwsza faze rozgrywek na 1 miejscu, musimy pamietac, ze w rundzie rewanzowej bedzie juz jezdzic Loram, jak i o tym, ze Gorzow jezdzi u siebie z Rzeszowem i Ostrowem. Na ta chwile uwazam, ze Stal Gorzow jest najsilniejsza druzyna I ligi. Zreszta zycze im jak najszybszego powrotu do ekstraligi.

  10. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy Gorzów ma najsilniejszą drużynę ? Nie wiem.. Jak dla mnie "na papierze" najsilniejszy jest Intar Dartom Ostrów.. na drugim miejscu postawił bym właśnie Gorzów później Rzeszów i Rybnik. W zasadzie wszędzie jest wywierana presja na awans za wyjątkiem młodej i ambitnej drużyny RKM-u. Największa presja jest chyba w Gorzowie.. gdzie sponsor dał kase i teraz wymaga.. narazie jest OK ale jak będzie ? W play offach zawodnikom może się już zacząć jeździć coraz gorzej.. Ktoś zawali.. polecą na niego słowa krytyki odunięcie ze składu.. niezdrowa atmosfera.. W zasadzie wszędzie tak jest.. Rybnik ma młodą drużynę od której w zasadzie nikt nic nie wymaga. Potwierdza się to co pisałem przed sezonem, że każdy jest w stanie przyjechać pierwszy by w następnym biegu być daleko za stawką rywali. Rekiny już pokazały, że trzeba się z nimi liczyć i będzie tak do końca sezonu. Jak dla mnie dużym naszym handicapem jest Czesiu Czernicki :) jak dla mnie znakomity trener na nasza młodą drużynę, potrafiący trzymać wszystkich krótko, podczas meczu pełne zaangażowanie czy to w parkingu czy to na murawie.. no i nie da sobie nikomu sobą manipulować.. a i na wyjazdach potrafi zadbać o dobro naszej drużyny żeby nie było żadnych przekrętów :) takiego właśnie gościa trzeba nam w drużynie. Nie oczekuje awansu do ekstraligi w tym sezonie naszej drużyny.. ale mamy najmłodszy team, perspektywa kolejnych sezonów w takim składzie gwarantuje nam sukcesy.. tylko żeby wszystko utrzymać tak jak jest :)

    Z niecierpliwością czekam już na play offy.. wtedy będą emocje na maxa :) no i o to w tym wszystkim prezciez chodzi :) mam tylko nadzieję.. że z Ostrowem to się spotkamy dopiero w finale rozgrywek :p ..i kto wtedy będzie płakać ? Mario ? czy RKM ? :)

    Pozdro :) no i ciekawych meczy do końca sezonu :) niech to się wszystko dalej kręci jak karuzela :D

    Zdrowej rywalizacji na torze.. a nie poza nim.. :) i niech awansuje najlepszy.. a nie przypadkowy zespół :)

  11. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Budzik-u ;)Ostrów jednak najsłabszy(przynajmniej po rundzie zasadniczej).
    Jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem,to Gorzów pojedzie w półfinale z Ostrowem a Rybnik z Rzeszowem(zakładając ze ani GKM ani Lublin(?) niesprawi niespodzianki w cwiercfinale).

    Myśle ze oba półfinały to będą świetne widowiska...
    W meczu ROW vs STAL R. większe szanse dawałbym Rekinom,ale owa przewaga jest naprawde minimalna.
    Trudno wytypowac kto awansuje,oba mecze będą z pewnoscią zacięte do ostatniego biegu.
    Jesli chodzi o II półfinał(STAL-OSTRÓW) to podejme sie krótkiej oceny chodz z pewnoscią dla innych forumowiczów będzie ona stronnicza.
    W I meczu w Ostrowie nasza(Gorzowska) druzyna odjechała najsłabszy mecz w sezonie!Mysle ze w PO nie przydazy sie taka wpadka(jak np.Bruś wiezie Palucha i Hliba na 5-1).
    Teraz,juz z Loramskim i Pecyną przywieziemy duzo lepszy wynik.Tym samym na Gorzowskim torze pieczętując awans do finału.
    A nieobecny we wczorajszym meczu poprowadzi nas do E-ligi.
    Napewno taka ocena sytuacji jest mocno optymistyczna dla Gorzowian.Ale Ostrów nie pokazał nic szczególnego,wynik trzymał Ogór i Karlsson.
    Wiem,wiem w Ostrowie dojdzie odrodzony SuperMario no i napewno wróci do formy Szczepaniak.
    Na dzień dzisiejszy tak naprawde kazda z 4 druzyn ma takie same szanse na E-LIGE,i pewnie w kazdym z tych 4 miast wierzą tak samo w e-lige.
    Ja stawiam na finał:
    STAL G - ROW

  12. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Oto moje typowanie(tłustym drukiem zwycięzcy)

    Półfinały:
    Rybnik-Rzeszów

    Gorzów-Ostrów

    finał:
    Rybnik-Ostrów

    baraż
    Gdańsk-Ostrów

  13. Powrót do góry    #193
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2005
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jednak sie zastanawiam c otam Rybnik robi w finale. Rzeszow zdeklasuje wszystkich i taka jest prawda, Rzeszow powraca do ekstraligi

  14. Powrót do góry    #194
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ano moj "faworyt" Ostrow zajmie najprawdopodobniej 4 plac.. no coz zdarza sie heh :)

    Polfinalowe pary Rzeszów - Rybnik i Ostrow - Gorzow.. nie chce wskazywac faworytow.. bo jest to wszystko bardzo wyrownane.

    Na final chcial bym Rybnik - Ostrow/Gorzow :p Mimo wszystko chyba bardziej "dla nas" rywalem jest Gorzow.. no ale trzeba przejsc Rzeszów i Maxa :)

    Pozdrawiam :) i do zobaczenia na stadionach :)

  15. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Rzeszow zdeklasuje wszystkich i taka jest prawda, Rzeszow powraca do ekstraligi
    Takowego rozwiazania rowniez wykluczac nie mozna. Ja bowiem przed sezonem to Rzeszow typowalem w roli faworyta 1 ligi a teraz widze, ze druzyna z Podkarpacia spisuje sie najgorzej sposrod calej 4-ki. Niemniej jednak w rzeszowskiej druzynie drzemia duze rezerwy i niewykorzystany potencjal. Czy ow potencjal zostanie wykorzystany? Nie wiem, ale jesli tak to niewykluczone, ze i Rzeszowianie wejda z 1 miejsca.

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #196
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Depciak czy ty w jakimkolwiek temacie dasz jakis "normalny" wpis ? Czy dalej bedziesz rznal głupa ? Sorry ale brak slow co do twojej osoby.. Zebys sie w niedziele nie zdziwil.. tej deklasacji.

  17. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po stracie Maxa Rzeszów chyba ma najmniejsze szanse z wielkiej czwórki na awans do eligi... ale kto wie? a noz sie chlopaki zmobilizuja i szarpna...

    moje typy przed ostatnia kolejka

    Rybnik-Rzeszów +3 dla gosp.
    Grudziadz-Gorzów +3 dla gości
    Lublin-Krosno +3 dla gosp.
    Ostrów-Opole +3 dla gosp.

    tabela:
    1. Rybnik 29
    2. Gorzów 29
    3. Ostrów 25
    4. Rzeszów 24
    5. Grudziadz 15
    6. Lublin 9
    7. Krosno 7
    8. Opole 2

    w 1/4
    Rzeszów - Grudziadz
    Ostrów - Lublin

    w 1/2
    Rybnik - Rzeszów
    Gorzów - Ostrow

    finał
    Rybnik - Ostrow ... ??? chcialbym zeby wygrał Rybnik :D

    tyle mojego prognozowania... a na torze niech wygraja najlepsi

  18. Powrót do góry    #198
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętam jak przed sezonem zdecydowana większość stawiała, że Rybnik będzie w okolicach 4 miejsca :). Pisano, że odszedł Węgrzyk i Stachu to strasznie nasz zespół stracił na sile. Jak widać nie do końca. Węgrzyka znamy w Rybniku bardzo dobrze, teraz miał okazję poznać go także Ostrów. Szkoda było nam jedynie Staszewskiego bo jeździł bardzo dobrze. Jednak ja i paru innych już niechciałoby jego powrotu do Rybnika po odejściu od nas. Pamiętam jego pierwszy sezon i jago strasznie słaba jazdę. Po sezonie nie miał praktycznie miejsca w składzie na następny rok ale zarząd wyciągnał do niego rękę i postanowił, że chce aby Stachu został (oczywiście za obopólną zgodą). Bardzo ładnie się zrewanżował w sezonie jazdą, jednak po zaskoczył odejściem.
    Wielu pisało, że Szumina to cień samego siebie. Tymczasem ten sezon w e-lidze był jego pierwszym jako senior. Teraz widzimy znowu jak macha ręką wygrywając bieg :)
    Część osób pisało, że tym składem możemy sporo namieszać. Tak też się stało. Mamy najmłodszy zespół i co najważniejsze z dużymy możliwościami. Nikt się nie cofa a wszyscy idą do przodu. Najbardziej chyba juniorzy. Czy ktoś przypuszczał, że 17-latek w pierwszym seoznie starów będzie tak śmigał ?? Jakby mi ktoś powiedział, że Druchniak pyknie Lorama i przez 2 kółka będzie go "prowadził" to bym go wyśmiał. Loram po zawodach zrobił ukłon w stronę Druchniaka i pogratulował mu, że jeździ bardzo fair. Nie wiem czy uda nam się awansować w tym roku, ale jestem dumny, że mamy drużynę, monolit, zresztą bardzo młodziutki monolit :D:D
    Zaniedługo się zaczynaja play-offy i mam nadzieję, że będziemy mieli w Rybniku powtórkę sprzed 2 lat jak na meczu z Unią Tarnów :D

    pozdrówka
    ...:: pozdROWienia ::...

  19. Powrót do góry    #199
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    21 wrzesien roku 2003.. kiedy sie taki dzien powtorzy ? :D Taki mecz.. tacy kibice.. taki stadion.. taki sukces :)

  20. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dyskutują ekstraligowcy, podyskutujmy i my :)

    Po części zasadniczej wiemy już to i owo o ekipach w pierwszej lidze. Faworyci nie zawiedli i uplasowali się w czołówce. Niespodzianką jest bardzo dobra pozycja niedocenianego przed sezonem RKM-u Rybnik, gdzie jak widać trener Czernicki potrafił należycie poukładać klocki po spadku z ekstraligi i teraz chłopaki chodzą jak burza :).
    reszta drużyn raczej w normie.
    Moim zdaniem pierwsza czwórka jest szalenie wyrównana i każdy z zespołow ma szansę na wywalczenie awansu. Ja oczywiście kibicuje rekinom ;) , poza tym wydaje mi się, że w odróżnieniu od pozostałych ekip, ROW nie pokazał jeszcze wszystkich drzemiących w nim umiejętności. Ta drużyna ma ogromny potencjał, moim zdaniem największy z drużyn pierwszoligowych i chciałbym, aby pokazała to w meczach play-off. Ale to jest sport i niczego z góry przesądzać nie można.

    Układ mamy taki:

    Rzeszów - Lublin
    Grudziądz - Ostrów

    Rybnik czeka na zwycięzcę pierwszego dwumeczu, Gorzów na zwycięzcę drugiego.

    Pozdrawiam


  21. Powrót do góry    #201
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MYSLE ZE GORZOW WELJDZIE BEZ PPOSREDNIO DO EKSTRALIGI.POWODZENIA .

  22. Powrót do góry    #202
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Awans: Gorzów
    Baraz: Rybnik
    Spadek: Opole

    Rzeszów jak zwykle przed sezonam (jak kazdym) zapowaidal walke o awans i z tego nic... chociaz szanse oczywiscie jeszcze maja tym wieksza niespodzianka dla mnie jest zrobienie przez Rzeszow 40 punktow w Rybniku :D

  23. Powrót do góry    #203
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Awans: Gorzów
    Baraz: Rybnik
    Spadek: Opole

    Rzeszów jak zwykle przed sezonam (jak kazdym) zapowaidal walke o awans i z tego nic... chociaz szanse oczywiscie jeszcze maja tym wieksza niespodzianka dla mnie jest zrobienie przez Rzeszow 40 punktow w Rybniku :D
    Wynik Marmy w Rzeszowie świadczy tylko o tym jak bardzo słaby jest Rybnik . Zdziesiątkowany Rzeszów do 14 biegu walczył o zwycięstwo. Faktem jednak jest iż właśnie w Rzeszowie jest z roku na rok najwięcej kontuzji.Śmiem twierdzić iż w pełnym składzie z Maxem, Trojanem, Rempałą jedynie Gorzów byłby w stanie toczyć równe boje.

  24. Powrót do góry    #204
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Chciałbym w tym miejscu zwrócić uwagę na jedną bardzo ważną rzecz, po raz kolejny kontuzji uległ zawodnik GTŻ Grudziądz tym razem padło na Grześka Knappa, pamientam jak dobrze prezentował się podczas półfinału IMP w Gdańsku, a tu kontuzja kręgosłupa:(, to nie fatum, to dramat rozgrywa się w tym małym mieście, tyle kontuzji w tym roku mieli zawodnicy tego klubu, że jest to aż nieprawdopodobne, łatwiej wymienić zawodnika który w tym roku kontuzjowany nie był... chyba tylko Paweł Staszek...
    Arkadiusz Kalwasiński(sezon z głowy)
    Robert Kempiński(podobnie, tyle tylko, że dwa razy był kontuzjowany, za pierwszym razem wrócił)
    Dariusz Fijałkowski(stracił miesiąc lub dwa)
    Andrzej Głuchy(jeździł dobrze, ale już nie pojeździ do końca sezonu...)
    Grzegorz Knapp(w takim momencie wypada kluczowy zawodnik:(...)
    Marek Cieślewicz(tuż po przenosinach kontuzja barku czy też obojczyka...)
    Adam Fajfer(cały sezon zmaga się z wypadającym barkiem)
    Łukasz Chmielewski
    Krystian Barański

    Nie wspominając oo zeszłorocznej kontuzji Adamczyka przez którą ten junior zakończył kariere.
    9 zawodników!!!! W tej chwili nie może jeździć 4 kluczowych zawodników!!!! Dlatego pamiętajmy o tym, ponieważ wg mnie Grudziądz mógł odegrać rolę znacznie większą niż tylko 5 miejsce...Wystarczy spojrzeć na wyjazdy z początku sezonu...
    Współczuje Grudziądzowi, nieżyczę tego żadnemu klubowi i ciesze się <odpukać>, że na moje miasto nie padło w tym roku...oby na żadne nie padło w przyszłym.

    Wracając do motywu przewodniego wątku:
    awans: Rybnik
    baraż: Rzeszów
    spadek: Opole
    Wydaje mi się, zę Gorzów może nie awansować, ale to nie znaczy, że im źle życze takie mam przeczucie.

  25. Powrót do góry    #205
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wracając do motywu przewodniego wątku:
    awans: Rybnik
    baraż: Rzeszów

    spadek: Opole
    Wydaje mi się, zę Gorzów może nie awansować, ale to nie znaczy, że im źle życze takie mam przeczucie.
    To jest niemożliwe bo jedziemy ze sobą w półfinale i ktoś z nas musi odpaść z dalszej rywalizacji. Mam nadzieje, że będą to Rzeszowianie :)

  26. Powrót do góry    #206
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Na chwilę obecną moim faworytem do zajęcia 1 m-ca są Rzeszowianie a Ich przeciwnikiem finałowym powinien byc Gorzów.Inaczej trochę sądziłem przed tą kolejką, ale zarówno świetna postawa rzeszowskich zawodników przy al. Zygmuntowskich jak również marna postawa Ostrowian w Grudziądzu skłoniły mnie do prawie jednoznacznego wskazania faworytów półfinałów. Po przebudzeniu Barana mają silny wyrównany skład a gdy dojdzie do siebie jeszcze Rempała, to nie będzie na nich mocnych w 1 lidze.

    I tak to wszystko analizując,
    I obiektywnie sprawę ujmując,
    W 1 ligi finale,
    Powinny jeździć 2 Stale,

    Ja na takim finale będę,
    Z dalekiej Łodzi przybędę,
    Zawodnikom nie zyczę jazdy w szeregu,
    lecz emocji do ostatniego biegu.


    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #207
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przewidywany final:
    Rybnik - Gorzów
    awans Rybnik baraż Gorzów
    bo jeżeli Rzeszów męczy się z przeciętnym Lublinem który kilkoma oczkami obrobił I-ligę to jakie ma szanse z Rybnikiem? bliskie zera
    Ostrów przegrywa z osłabionym Grudziądzem ta jake szanse z Gorzowem? bliskie zera
    ale to jest sport wszystko może się wydarzyć

  28. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bo jeżeli Rzeszów męczy się z przeciętnym Lublinem który kilkoma oczkami obrobił I-ligę to jakie ma szanse z Rybnikiem? bliskie zera
    Z wyjątkiem tego, że Rzeszów zawsze sprawiał Rybniczanom problemy na ich torze, nawet z trzema-czterema juniorami w składzie :) Patrz - wynik w rundzie zasadniczej.
    Pzdr
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Po raz kolejny pech dopadl Grudziadzan.Nie wiem ile szans na awans do polfinalu mieliby zawodnicy z Ostrowa,gdyby nie kontuzja dwa dni przed meczem lidera GKM-u.Mysle ,ze niewielkie.Grudziadz moogl byc czarnym koniem play - off ,ale niestety pech po raz kolejny napisal scenariusz .Szkoda.Druga sprawa jest to ,czy Grudziadzanie sa organizacyjnie przygotowani do walki o e-lige.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #210
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2005
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo dla gościa za typowanie 1 miejsca!!!

  31. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 74 w 46 postach
    Być może troche odbiegnę od tematu ale jakiś dziwny ten terminarz w tym roku,że w połowie sierpnia kończy się sezon dla Grudziądza i Lublina.

  32. Powrót do góry    #212
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dla kibicow w Grudziadzu i Lublinie to zakonczyl sie sezon juz na poczatku sierpnia :D tydzien temu..

    troche ktos przegapil sprawe.. mogli zrobic jeszcze mecze o miejsce 5.. czemu nie?

    Pozdro

  33. Powrót do góry    #213
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A kto by na takie mecze przyszedł?Obie druzyny z pewnoscią wystawiłyby składy bez obcokrajowców(jesli nie z juniorami),co kibiców napenwo by nieprzyciągnęło.
    Tym samym mozna byc pewnym ze mecze o 5 miejsce byłyby zawodami zarówno dla Gtz jak i Tż przynoszącymi straty...

    Wracając do tematu.
    Zaczynam obawiac sie coraz bardziej Rzeszowian...
    Do formy wrócił juz chyba Baran,całe szczęscie ze wciąz niewrócił Rempała no i jest Niklas.Gdyby był Max,to E-liga w Rzeszowie.
    Mysle ze to Rzeszów wejdzie do finału...a tam...oby czekała na niego druga STAL.


    Ps.Gigant wykazałeś się wielką wiedzą na temat I ligi obsadzając w finale druzyny walczące w jednym półfinale:)Twoje przeczucie troszke Cie zawiodło,no chyba ze Ostrów nas przegoni.

  34. Powrót do góry    #214
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma się co obawiać Rzeszowa - zostaną tam gdzie ich miejsce. Za rok znowu Lublin im dokopie, a płaczki będą gdybać. Do ekstraligi wejdzie Gorzów, baraże dla Rybnika.

  35. Powrót do góry    #215
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GO GO !!! GORZÓW !!!!!! EKSTRALIGA DLA WAS
    Jeżeli dojdzie do Meczu w finale Rzeszów - Gorzów , możecie liczyć na kibiców z Lublina na meczu w Rzeszowie !!!!!


  36. Powrót do góry    #216
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Nie ma się co obawiać Rzeszowa - zostaną tam gdzie ich miejsce. Za rok znowu Lublin im dokopie, a płaczki będą gdybać. Do ekstraligi wejdzie Gorzów, baraże dla Rybnika.
    Tym czasem 4 do 0 Stal Rzeszów żegna... :D :D :D

    pozdr.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •