Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 216

Wątek: I liga--Szanse klubów...Kto w Finale?

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga--Szanse klubów...Kto w Finale?

    Połowa stycznia i sytuacja wiekszosc klubów jest niemal jasna.
    Ostrów,rzeszów,gorzów,grudziądz-te zespoły maja juz skompletowane sklady.
    Krosno,Opole,Lublin i Rybnik-prawie.
    Mysle ze narazie głownymi kandydatami do awansu sa obie stale + ostrów.Niewiem co z rybnikiem bo gdyby szumina i szmid tam podpisali to ekipa równiez bylaby calkiem silna.
    Moze krótkie komentarze do poszczególnych teamów;
    1.rzeszów
    W zeszłym roku otarli sie o baraże jeżdząc prawie cały sezon w osłabionym składzie.Jesli kontuzje ich ominą to dodając do tego Maxa ktory moim zdaniem bedzie w kazdym meczu jezdził jak jego brat w zeszłym sezonie staja sie głownym kandydatem do 1 miejsca.

    2.gorzów
    Dosyc podobna sytuacja z tym ze my jezdzilismy bez kontuzji[raczej].Za zorra doszedł Loramski co niewątpliwie jest podobnym wzmocnieniem na tej pozycji co i w rzeszowie.napewno stac nas na walke o 1 miejsce,tylko czy pozwola na to finanse?
    3.ostrów
    Równiez lepszy obcokrajowiec...doszedl wegrzyk,szczepaniak.teoretycznie silniejsza druzyna niz przed rokiem,ale wciaz kulejąca na pozycjach 6 i 7.
    4.rybnik
    bez szuminy i szmida to min. 4 miejsce jest dla nich zaklepane.iversen,powaznyj,chromik napewno stac ich na walke z liderami z pozostalych druzyn.jednak rowniez tu kiepsko z juniorami.gdyby podpisał szombierski i szmid to niewatpliwie rkm byłby w stanie właczyc sie w walke o e-lige.
    5.lublin
    zespół ktory napewno najwiecej stracił na swojej sile w porownaniu z zeszłym sezonem.
    Okularnik zastapiony Jensenem,wiele czytałem[fora] ze spore osłabienie ale uwazam ze jesper w kazdym meczu zdobywał bedzie powyzej 10 ptk -i to spokojnie.
    odszedl lider knapp,kolejne osłabenie na pozycji juniora gdzie Jelen skonczył wiek mlodziezowca.wiadoma sytuacja ze sledziem...
    Sadze ze tz stoczy pojedynek z gtz o 5 pozycje...badz tez z rkm-em o 4 miejsce.
    6.Gtz
    najszybciej skompletowany sklad,ale niezbyt silny,a napenwo duzo słabszy jak w poprzednim roku.Hamill,Sawka puzon i Buczek-zastapieni Knappem, czechowskim i fajferem.marnie.
    5-6 pozycja to max co moga zdobyc,moim skromnym zdaniem.
    7-8.Opole,Krosno
    Zespoly oceniam podobnie chociaz z lekka przewaga opola.
    Walka jednak powinna byc wyrównana,oczywiscie przy zalozeniu ze Szmid bedzie w krosnie.
    Beniaminki powinny toczyc zaciete pojedynki z...szczerze mówiąc[przy całym szacunku dla nich] poza walka miedzy soba niewiem z kim beda toczyc wyrownane pojedynki...
    Poprostu obecne ich składy[niewiele zmienione/wzmocnione wobec zeszlego sezonu] nie daja wielkich szans na takowa walke,ale byc mzoe sie myle.
    jesli jakichs kibiców uraziłem swoja ocena to przepraszam.Jets to moej zdanie.
    piszcie co sadzicie o tym zblizajacym sie sezonie w I lidze,zapraszam do dyskusji.

    " In and Out of Love "

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadziej, ze zaden z adminów nie skasuje tego tematu...bedzie ciekawy.

    1.Rzeszów - będąc kibicem Stali, po ostatnim mimo wszystko udanym sezonie (na pewno udanym) nie moge postawic inaczej jak 1 miejsce mojej druzyny...choć moze być róznie.
    Wreszcie jest kasa - i to dosyć spora. Budżet porównywalny z klubami e-ligi wiec na sprzet kasy nie zabraknie.
    Wzmocnillismy sie Maxem który jest silniejszy od Charliego Gjedde (narazie :) - jak wszyscy klibice z Rzeszowa niezyklu polubliliśmy Charliego przez oststni sezon, zreszta on też polubił Rzeszów, a gdy za rok, 2 dorówna klasą Maxow napewno do nas wróci), do tego solidni seniorzy + Paweł Miesiac (który moim skromnym zdaniem pokaze w tym roku na co go stać) i mamy solidna druzyne. Problem pojawic sie moze, gdy znów ktos złapie kontuzje. Póki co, ale nie mamy żadnego zmiennika, a co gorsza Wilk wcale sie niemkwapi do podpisania kontraktu, myslać o wzmocnieniu Krosna.
    Zakładajac ze nie dopadnie nas zadna plaga to 1 miejsce jest całkiem realne.

    2.Ostrów - wzmocnieni Wegrzykiem i Karlssonem. Ojj będa grozni, i to ich najbardziej sie obawiam.

    3.Gorzów - moim zdaniem Hlib i Loram nie wystarcza by właczyć sie w walke o e-lige...choć beda grozni

    4.Rybnik - juz w tej chwili maja całkiem ciekawy skład.
    Nawet gdy nie podpisze Romanek i Szumina (w co nie wierze) to 4 miejsce mają jak w banku.

    5.GTŻ - w porównanu z zeszłym sezonem wielkie osłabienia.
    Piate miejsce to max na co bedzie stac GTŻ

    6-7 Opole, Lublin - Beniaminek wzmocniony Tajchertem i Brhelem...nie wiele jakna 1 lige.
    Lublin po odejsciu Karlssona, Kanapa stoczy sie prawie na samo dno.

    8.Krosno - sąsiad zza miedzy :( szkoda, ale inej mozliwosci raczej nie widze. Skład 2 ligowy...
    8 miejsce im

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    6-7 Opole, Lublin - Beniaminek wzmocniony Tajchertem i Brhelem...nie wiele jakna 1 lige.

    8.Krosno - sąsiad zza miedzy :( szkoda, ale inej mozliwosci raczej nie widze. Skład 2 ligowy...
    8 miejsce im
    rzeczywiscie Opole sie bardzo wzmocnilo. Brhel stary dziad co olewa Polska lige, Tajchert tez zadna rewelacja. A w poprzednim sezonie przegralismy tylko minimalnie przez Wozniaka.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w poprzednim sezonie przegralismy tylko minimalnie przez Wozniaka.
    > u siebie kolego, nie wspominam już o meczu w Opolu ... :P

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strongu polemizowałbym czy wegrzyk to bedzie az takie wzmocnienie,ale to pokaze sezon.
    W parze z juniorem bedzie Karlsson.W tej parze by niestracic punktów ostrów bedzie musiał liczyc na same komplety okularnika-chyba ze talent[jesli takowy ma] Brucheisera eksploduje...
    I mysle ze niedoceniasz Stali G.
    Hlib i Loram,owszem e-ligi nam niedadzą-tyle ze jeszcze jest Rajkowski,Paluch i Flis,zreszta jesli uwazasz ze w naszym zespole jest tylko ta dwójka to niemamy o czym mówic.
    II kolejka- Gorzów jedzie do Ostrowa.Przekonamy sie czy faktycznie km bedzie głownym i najwiekszym rywalem rzeszowian.
    " In and Out of Love "

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    > u siebie kolego, nie wspominam już o meczu w Opolu ...
    Tak ,zgadzam sie ale popatrz jakiego mielismy wtedy obcokrajowca a jakiego teraz ponadto mamy nowego juniorka a wy straciliscie Sekule. Jak narazie mamy słabszy skład ale jesli dojdzie Szmid,Wilk i ew.Mikołajczak(P.Baran) to sadze ze z wami wygramy walke o byt w Ilidze.

    Hmmm smiesza mnie troszke opinie ze Lublin spokojnie zajmie 5-6 miejsce. Kogo oni takiego maja oprocz Piszcza i tego Frankowa??Jeleniewski teraz bedzie seniorem i watpie zeby zdowbywał zdobywał wiecej niz 5pkt przynajmniej w meczach na wyjazdach. Jesper Jensen??coz wielka niewiadoma ale na pewno jest gorszy ok Karlssona. Na swoim torze Krosno bedzie na pewno grozne dla takich druzyn jak Opole, Lublin, Grudziadz i Rybnik. Gorzow?? Hmmm sklad oparty na juniorach tak wiec nie wiem czy uda im sie awansowac, wątpie. Ostrow w tamtym sezonie tez mial byc w I czworce a skonczylo sie chyba dopiero na 5miejscu. Na pierwszym miejscu ja widze sasiadow zza miedzy i szczerze rzycze im awansu, wtedy to juz bedzie mozna czescniej odwiedzac wasz stadion. Chociaz i tak derby 1 maja bedą nasz!!!!! :d:d

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli lublin nikogo niema,to co ma Krosno?
    bez obrazy ale zakontraktowanie szmida daje nadzieje na walke o cokolwiek,bo narazie krosno jest na szarym koncu.
    Kolego widze ze Twoja wiedza na temat zuzla jest,lekko,ograniczona skoro twierdzisz ze Gorzowski sklad oparty jest na juniorach.Oparty jest chyba na juniorze,moze dwóch-tyle ze kazdy z nich jest w stanie objechac kazdego zawodnika I ligi.
    A ja Tobie "rzycze"...jak najlepszego wyniku Ksz,a przede wszystkim zakontraktowania wymienionych przez ciebie zawodników.
    pozdro 8
    " In and Out of Love "

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli lublin nikogo niema,to co ma Krosno?
    bez obrazy ale zakontraktowanie szmida daje nadzieje na walke o cokolwiek,bo narazie krosno jest na szarym koncu.
    Lublin na pewno nie jest na walke na 5 miejsce! Przed nimi bedzie przynajmniej Grudziadz. Nie wiem dlaczego im zawyzacie miejsce. Ze w tamtym roku im dobrze szlo to nie znaczy ze bedzie tak samo to jest inna druzyna.
    A ja Tobie "rzycze"...jak najlepszego wyniku Ksz,a przede wszystkim zakontraktowania wymienionych przez ciebie zawodników.
    pozdro 8
    Ci zawodnicy beda jezdzili w Krosnie. Troszke nie pewny jest Wilk ale wierze ze u nas bedzie jedzil.
    Nasi jeszcze urwia punkty nie jednej teoretycznie lepszej druzynie.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Rzeszów o ile będą omijać ich kontuzje i Tomek Rempała przynajmiej utrzyma formę z tamtego roku. Dalej plasuje się Ostrów i Gorzów. Nie wiem dlaczego tak nisko oceniacie Grudziądz, a jak dla mnie może on się włączyć do walki o pierwszą czwórkę. Rybnik - środek tabeli. Do walki o utrzymanie na razie pretendują kluby z Lublina, Opola i Krosna. Najsłabszego trudno wskazać, choć jak na razie do tego "zaszczytnego" miejsca pretenduje niestety KSŻ (przynajmiej dopóki nie podpisze Szmid, Wilk i Baran)
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i zaczęło sie...
    Przecież tu każdy ma prawo wyrazic swoje zdanie, więc jeżeli komus nie podoba sie że kibic innej drużyny ustawił jego zespół na ostatnim miejscu to nie musi go od razu atakować. Niech napisze swoja wersje i bedzie looz. A tu jak narazie zobaczyłem 2 sensowne wypowiedzi a reszta to jakieś rzucanie sie i próba narzucania swojego pogladu innym.
    Moze teraz o szansach poszczególnych ekip.
    uważam ze 1 liga podzieli nam sie w tym roku dosć wyraźnie na 2 grupy. w pierwszej znajdą sie druzyny z Ostrowa, Rzeszowa, Gorzowa i Rybnika a w drugiej z Grudziadza, Lublina, Opola i Krosna.

    pierwsza czwórka

    Ostrów:
    Karlsson, Jędrzejak, Węgrzyk, Pietrzyk. To trzon tej drużyny. Personalnie to właśnie ten zespół wyglada najsilniej, ale to wcale nie znaczy że wygra lige. Moze wygrać runde zasadniczą, ale przegrać play off i obejść się smakiem. jak będzie? zobaczymy.
    + silny obcokrajowiec, solidni seniorzy
    - brak dobrego juniora

    Rzeszów:
    Juz w zeszłym roku ta druzyna miała wielkie szanse na baraż (nie wiem jak ja mogła zmarnować ;)) maszyną napędzającą Rzeszowski zespół będzie Mikael Max. Napewno jednym z czołowych zawodników ligi będzie również Maciej Kuciapa, również Karol Baran powinien pokazać się z dobrej strony.
    + Silny skład seniorski, dobry stranieri
    - krótka, brak dobrego juniora

    Gorzów:
    Ta drużyna to mieszanka rutyny z młodością. O sile Gorzowa stanowić będą Mark Loram i Paweł Hlib. Cenne punkty będą również dorzucać Paluch i Flis. Napewno ta druzyna nie zamierza tylko odjechać tego sezonu.
    + Mocny obcokrajowiec, Najlepsi juniorzy w 1 lidze
    - najsłabszy skład seniorski w 1 czwórce

    Rybnik:
    Młody i nieprzewidywalny skład. Liderami tej drużyny z pewnością będą Chromik, Povazhny i Szombierski. Nie wiadomo czego spodziewać się po Czerwińskim i Romanku którzy nie zaliczyli ostatniego sezonu do udanych. Iversen jest uznawany za jeden z największych talentów w Danii, nie wiadomo jednak jak sobie poradzi w Polskiej lidze. Ten zespół moze z każdym wygrać i z każdym przegrać.
    + Dobrzy seniorzy, jedni z lepszych juniorów w 1 lidze
    - brak zdecydowanego lidera drużyny



    druga czwórka

    Grudziadz:
    Wydaje się być najmocniejszy w drugiej czwórce. Lidrami tej drużyny będą Knapp i Gjedde. Nieźle powinni sobie takze radzić Fijałkowski i Czechowski. Wydaje mi sie ze ta drużyna moze sprawić najwiecej problemów drużynom pierwszej czwórki.
    + Dobrzy juniorzy, równy skład seniorski
    - Średni obcokrajowiec

    Lublin:
    Drużyna wiele straciła na swojej wartości od ubiegłego sezonu. Pewnym punktem powinien być Jensen, a krajowym liderem Piszcz. Jednak reszta nie wyglada za dobrze. Nie wiadomo co pokaże Jeleniewski i Franków, na pozycji juniora też nie jest zbyt ciekawie.
    + Dobry obcokrajowiec
    - Krótka ławka, brak wartościowego juniora

    Opole:
    Pierwszy z benjaminków. Napewno bedzie to dla tej drużyny trudny sezon, jednak ta drużyna nie stoi na straconej pozycji. Drużyna moze nie wzmocniła się znacząco, ale przy odrobinie szczęścia moze awansować do fazy play off. Silnymo punktami zespołu powinni być Brhel, Pawliczek i Pietraszko.
    + Wyrównany skład seniorski, niezły junior
    - Teoretycznie najsłabszy w lidze stranieri

    Krosno:
    Drugi z benjaminków. Teoretycznie wyglada najsłabiej, ale jeżeli do klubu dojdą Wilk i Szmid, moze sie okazać ze krosno moze powalczyc o 6 miejsce. Jeżeli Ferjan zaliczy dobry sezon to moze wiele zrobis dla tej drużyny.
    + Niezły obcokrajowiec
    - brak wartosciowego juniora, teoretycznie najsłabszy skład seniorski

    Osobiscie mam nadzieje ze Rybnik po sezonie zasadniczym zajmie 3 lub 4 miejsce dzięki któremu nie bedzie pauzował. Chciałbym również aby oba benjaminki uniknęły walki o utrzymanie i awansowały do fazy play off.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich.
    Dawno nic nie pisałem na forum \ braku czasu, ale ten temat jest jak dla mnie dość ciekawy i przynajmniej tym wpisem zabiję nudę w pracy :)
    Otóż zacznę od tego że mimo iż jestem kibicem z Krosna to zamierzam ocenić szanse w miarę obiektywnie o ile jest to możliwe i wcale nie gniewam się że ktoś ustawił KSŻ na końcu bo.....takie są jak na razie realnia :( Ale ma to też swoje dobre strony. Ponieważ nikt na nas nie liczy to możemy sie postarać o niespodziankę :)
    A teraz o szansach zespołów. Ja bym 1 ligę podzielił na 3 grupy.

    I grupa - walka o awans
    W tej grupie zdecydowanie umieszczam Stal Rzeszów, Stal Gorzów i dużynę z Ostrowa. Za faworyta uważam Rzeszowian. Jeśli opuści ich pech a swoją formę utrzymają Kuciapa, Baran I Rempała. Do tego Max, oraz Trojanowski i Miesiąc, których stać na wszystko :) to może być ciekawie. Pozostałe ekipy oceniam podobnie.

    II grupa - środek tabeli
    RKM Rybnik, GTŻ Grudziądz, LKŻ Lublin. W tej grupie trudno wskazac faworyta. W sumie kolejność najbardziej prawdopodobna to taka jaką napisałem. Oczywiście uważam że zespoły z tej grupy mogą zarówno powalczyć o awans, jak i wypaść niżej.

    III grupa - walka o utrzymanie
    W tej grupie widze obydwu beniaminków, czyli Opole i Krosno. Na chwilę obecna lepszym składem dysponuje Opole co oczywiście nie daje temu klubowi żadnej pewności. Zespoły z tej grupy przy odpowiednich finansach i spinalizowaniu planowanych transferów są w stanie powalczyć o środek tabeli.

    Jeszcze może krótko o mojej drużynie czyli KSŻ Krosno. Obcokrajowiec wydaje się być solidny. Pytanie tylko czy zechce "umierać" za klub :) Co do seniorów to Łukaszewicz i Ślączka sa w stanie powalczyć (patrz mecz z Ostrowem i pojedynki Tomka z Jędrzejakiem) z zawodnikami teoretycznie lepszymi. Jeśli udałoby się sfinalizować rozmowy z Łukaszem Szmidem, Rafałem Wilkiem czy Pawłem Baranem to walka o 6-7 miejsce nie jest taka nierealna. Zwłaszcza że nasz tor naprawdę jest specyficzny. Największą bolączką klubu są niestety juniorzy. Krzysiu Bęben musi sporo pracować żeby móc skutecznie powalczyć, a co do Kuby Śpiewanka to jest to dla mnie zagadka.

    Ale pożyjemy, zobaczymy :)
    Na pewno życzę wszystkim emocji i żeby zarówno awans jak i spadek ważyły się do ostatniej kolejki. I żeby nie spadło Krosno, choć nikomu tego nie życzę :)

    pozdrawiam
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    NIe, nie, nie zgadzam sie ! :P

    Wg. mnie Rzeszów nie jest faworytem. Za dużo w naszym przypadku słów "jeśli".

    Jeśli Max nie zapomaniał jak się w Polsce jeździ, jeśli Rempała utrzyma forme, jeśli Baran trafi na dobry silnik, jeśli "Trojan" złapie forme od początku, jeśli nie będzie kontuzji itd.

    Moim zdaniem w tym roku po prostu nie można wskazać faworyta. Gorzów, Ostrów, Rzeszów, Rybnik, czy nawet Grudziądz to drużyny które mogą walczyć o awans.

    Szczególnie wydaje się być niedoceniany zespół z Rybnika. Tacy zawodnicy jak Chromik, Szombierski, Czerwiński, Romanek wsparci Duńczykiem mogą w tabeli sporo namieszać.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja może ogranicze się do drużyn, które wg mnie będą bezpośrednio wlaczyć o awans do grona najlepszych.
    Wg. mnie Rzeszów nie jest faworytem. Za dużo w naszym przypadku słów "jeśli".
    Oj Mruczek, przesadzasz chyba troche. Ja rozumiem wrodzoną rzeszowską skromność, ale jak by nie patrzeć skład Stal, przynajmniej na papierze jest najmocniejszy. Nie będę tutaj przedstawiał każdego zawodnika z osoba, bo nie ma to za bardzo sensu i tak każdy wie kogo na co stać. Już 3 kwietnia widzimy się w Rzeszowie na meczu naszych drużyn - ahh już nie mogę się doczekać.:P

    Dalej Stal Gorzów, drużyna która w swoich szeregach posiada bez wątpienia najmocniejszą młodzież w 1 lidze. Do tego świetny Stranieri i nieźli seniorzy. Na pewno Stalowcy mocno będą się liczyć w walce o Ekstralige.

    Drużyna z Ostrowa również jest silna, ale wydaje mi się, że jednak troche będą ustępować Stali Gorzów. Jeżeli chodzi o seniorów to mocniejszy wydaje się być Ostrów, ale odwrotnie jest jeżeli chodzi o młodzież.

    No i Rybnik. Jak napisał wyżej Mruczek - drużyna nie jako nie doceniana, nie jest postrzegana jako drużyna która może wywalczyć awans. Nie ma się czemu dziwić, poważnie się osłabiliśmy po spadku z Ekstraligii. No ale nie był bym sobą gdybym nie wierzył w naszych zawodników. Szumina, Chromik czy Povazhny to już zawodnicy na tyle doświadczeni, że na pewno można liczyć na ich duże zdobycze punktowe, zarówno w meczach w Rybniku jak i na wyjazdach.;) Do tego Iversen i Romanek, uważam, że to właśnie Łukasz będzie uzupełnieniem naszego składu. Mimo, iż wielu ludzi skreślio już tego zawodnika, to ja jednak cały czas wierze w tego chłopaka. Zobaczycie, że na wiosne nie raz nas zaskoczy - pozytywnie oczywiście.:) Szkoda tylko, że nie mamy solidnej młodzieży, takie jak np. Stal Gorzów, wtedy było by łatwiej, no ale cuż, trzeba walczyć tym co się ma.:) Cieszę się również z tego powodu, że na wiosne będziemy walczyć o Ekstralige tylko swoimi wychowankami.:)

    Troche mamy nie ciekawy terminarz w tym sezonie. Pierwsze dwa wyjazdy to mecze w Rzeszowie i Gorzowie. Ciężko będzie tam o korzystne wyniki, no ale to co stracimy na wyjeździe oczywiście odrobimy w Rybniku.;) W tym roku liga jest o tyle ciekawe, że nawet drużyna z szóstego miejsca po rundzie zasadniczej może wywalczyć awans - a więc emocji na pewno nie zabraknie.:)

    No to na dzień dzisiejszy tyle moich przemyśleń.:P

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    cieszy mnie, że opola nie bierzecie pod uwagę jeśli chodzi o spokojne utrzymanie się w I lidze...wiem, że skład być może nie świeci gwiazdami, ale...ale nie zapominajcie co mówiono o sparcie w zeszłym roku...a wiadomo jak się skończyło:)
    wiem, że to nie te finanse i wogóle nie te realia, jednak miło byłoby, gdyby kolejarz nie musiał walczyć o utrzymanie się...
    a tak poza tym na prawdę ciężko jest wskazać murowanego kandydata do awansu do extraligi...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak poza tym na prawdę ciężko jest wskazać murowanego kandydata do awansu do extraligi...
    Ja bym powiedział ze nie tylko jest go ciężko wskazać, a wręcz go nie ma. Co z tego ze ktoś zajmie pierwsze miejsce w tabeli, skoro potem bedzie kilka tygodni pauzował a później wystarczy jeden nieudany mecz i może kończyć sezon. W tym sezonie oprucz składu trzeba będzie mieć sporo szczęścia żeby awansować.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    06-12-2004
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moje typy do miejsc w lidze

    1. Gorzów - Hlib, Loram wsparci doświadczonymi Paluchem, Flisem, Łukaszewskim do tego jeszcze Rajkowski to siła która może być do nie zatrzymania w I lidze.

    2. Rzeszów - niby silny skład, ale rzeszowiacy słynęłi zawsze z tego ze potrafią na obcych torach dać niezłą plame. Jeśli wszystkie mecze u siebie spokojnie wygrają to i niepotracą wielu punktów na wyjazdach to mogą załapać się na baraże.

    3. Rybnik - Iversen moze byc objawieniem pierwszoligowych torów, juz w tamtym roku w WTS dobrze mu szło. Do tego dochodzą ambitni Powaznyj, Chromik, Czerwiński i trochu mniej ambitni Romanek i Szombierski. Jest to skład mogący wygrać z kazdym.

    4. Ostrów - Doszedł silny obco wiec moze teraz juz wystarczy to na pierwszą czwórke ale chyba nic wiecej. Niby doszedł jeszcze Węgrzyk ale ja go jakos tam nie widze i sie zastanawiam czy nie lepszy od niego jednak był A.Fajfer. Dla Węgrzyka pierwszą wartością są pieniądze a drużyna jest gdzies tam dalej, może się okazać ze w połowie sezonu Wegrzyk zacznie sie tłum,aczyc sprzętem a to ze go palec boli i zamiast Ostrow widziec w ekstralidze będziemy oglądać średni klub z I ligi

    5. Grudziądz - niby odeszli liderzy z poprzedniego składu ale doszli nowi wcale nie tacy gorsi. Fijałkowski w pierwszej lidze może zastąpić Puszakowskiego, tak jak Fajfer Sawine, trochu gorzej jesli chodzi o zastąpienie Buczka ale Kalwasinski z czechowskim mogą niezle namieszac wsród juniorów I ligi

    6. Krosno - kibicuje im i jestem optymistą ze nie będzie tak żle jak to wszyscy mówią. Mam nadzieje ze dojdzie Szmid i Wilk i u siebie mozemy pare punktów zrobić. Naszym plusem jest tez tor który moze byc przeszkodą dla niejednego zawodnika.

    7. Opole - podobno się wzmocnili truminskim i tajchertem. Hmm wydaje mi sie ze nie są to wzmocnienia, bo ci zawodnicy prezentują podobną klase sportową do tych zawodników, których ewentualnie zastąpią w składzie (Dudka, Kowalika) Wiec siła Opola będzie tylko wieksza o Brhela, który jest juz wiekowym zawodnikemi moze nieraz zawalic spotkanie.

    8. Lublin - osłabienia moga być zgubne dla tego klubu i będzie to wielka niespodzianka jak Lublin poleci. Na razie liderem jest Piszcz który to raczej nie osiągał zawrotnych wyników w lidze w tamtym roku (srednia cos koło 1,45). No ale sie wszystko sie moze zmienic jak sie jeszcze kims wzmocnią.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do tego dochodzą ambitni Powaznyj, Chromik, Czerwiński i trochu mniej ambitni Romanek i Szombierski
    Teraz to mnie normalnie obraziłeś kolego!:> Nie pisz proszę takich teorii, że Szumina jest mniej ambitny od np. Czerwińskiego, bo to jeden wielki stek bzdur. Jak masz pisać w taki sposób o rybnickich żużlowcach, to może nie rób tego wcale.;) Mam nadzieje, że to był ostatni raz.:)

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    06-12-2004
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no napisałem tak bo widziałem ich jak sie prezentują na torze. W tym roku był u nas w Krosnie Romanek i nie popisywał się a zjezdzanie z toru na czwartej pozycji udając defekt chyba z ambicją nic nie ma wspólnego. Szumina z kolei jest fenomenalnym zuzlowcem jesli chodzi o ustawienie się w kolejce po kase, a na torze było nie było 3 junior swiata z przed dwóch lat nie prezentował juz ambitnej jazdy. I zastanów się czy jak byliście w Ekstraklasie to nie wkurzało cie to że taki zawodnik jak Szumina ( było ich tam wiecej takich rybnickich asów(Węgrzyk)) cały czas albo słabą przyczyne postawy tłumaczyli tylko tym ze sprzętu nie mają albo ze tor nie taki.
    P.S
    Osobiscie lubie zespół z Rybnika ale niektórych zawodników nie trawie po prostu. Nienawidze jak ktos opowiada co to on by zrobił jakby miał sprzęt albo jak by tor był równy. I to tyle moich uwag odnośnie ambicji. :p :]

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm....Lubie Krosnian, ale niektore Wasze wypowiedzi hm.... po prostu rece troszke opadają. NIestety Opole jak i rowniez Krosno na papierze są najslabsze, ...Lublin ze wzgledu na brak skladu narazie rowniez, czarnym koniem rozgrywek moim zdaniem bedzie Grudziadz, w roli murowanego faworyta stawiam Rzeszow !!! Ostrow-niezgrana ekipa pseudo gwiazdorow , ktorzy poza Jedrzejakiem naprawde niczego wielkiego w zuzlu nie osiągneli. Rybnik moze rowniez zaskoczyc in plus.
    W kontekscie owych wzmocnien i oslabien Interesuje mnie zwlaszcza to gdzie wyladuje Wardzala bo wzomocni znacząco druzyne do ktorej trafi. Co do Opola na pewno Truminski i Brhel to zawodnicy, ktorzy z Pawliczkiem i Pietraszką zwlaszcza na swoim torze powinni byc sporym zagrozeniem dla rywali. Mlodzierz, coz Sekula powinien walczyc, co z reszta zobaczymy. Co do Ferjana drodzy Krosnianie, do tej pory nie 'Umieral" on za zaden polski klub, a to jak wystawil w barazach z warszawką =K= Opolanie beda pamiteali mu jeszcze dlugo, dlugo, dlatego spoko jak Brhel nie da rady bedzie inny, dobrze, ze nie Matej ;):):) Pozdro

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no napisałem tak bo widziałem ich jak sie prezentują na torze. W tym roku był u nas w Krosnie Romanek i nie popisywał się a zjezdzanie z toru na czwartej pozycji udając defekt chyba z ambicją nic nie ma wspólnego. Szumina z kolei jest fenomenalnym zuzlowcem jesli chodzi o ustawienie się w kolejce po kase, a na torze było nie było 3 junior swiata z przed dwóch lat nie prezentował juz ambitnej jazdy. I zastanów się czy jak byliście w Ekstraklasie to nie wkurzało cie to że taki zawodnik jak Szumina ( było ich tam wiecej takich rybnickich asów(Węgrzyk)) cały czas albo słabą przyczyne postawy tłumaczyli tylko tym ze sprzętu nie mają albo ze tor nie taki.
    P.S
    Osobiscie lubie zespół z Rybnika ale niektórych zawodników nie trawie po prostu. Nienawidze jak ktos opowiada co to on by zrobił jakby miał sprzęt albo jak by tor był równy. I to tyle moich uwag odnośnie ambicji. :p :]
    chłopie jak Ty mało wiesz a jak dużo gadasz... Nawet mi sie nie chce wszystkiego tłumaczyć i prostować. Nie ma to jak ocenic połowe drużyny widząc tylko Romanka w jednych zawodach w sezonie.

    Znajdź chociaż jedna wypowiedź Szombierskiego z zeszłego sezonu w której tłumaczy się brakiem sprzętu czy nierównym torem.




  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no napisałem tak bo widziałem ich jak sie prezentują na torze. W tym roku był u nas w Krosnie Romanek i nie popisywał się a zjezdzanie z toru na czwartej pozycji udając defekt chyba z ambicją nic nie ma wspólnego.
    A co to były za zawody w tym roku? Po Sylwku wyciągneli maszyny z garażu i śmigali na Waszym torze?:) Ja o Romanku we wcześniejszym poście nie wspominałem, ale nie zmienia to faktu, że o takim wychowanku możecie tylko pomarzyć.;)
    Szumina z kolei jest fenomenalnym zuzlowcem jesli chodzi o ustawienie się w kolejce po kase, a na torze było nie było 3 junior swiata z przed dwóch lat nie prezentował juz ambitnej jazdy.
    O takim żużlowcu jak Rafał Szombierski również możesz tylko pamarzyć, no ale nie ważne.:) Szumina jest po nie udanym sezonie. Wiesz jak to jest, pierwszy rok startów w roli seniora - nie każdy potrafi się odnaleźć, ale jak by nie patrzeć na zeszły sezon to IMŚ, czy najlepszego zawodnika Ekstraligii potrafił przywiozić za plecami. No ale to pewnie Ci gdzieś umknęło. Powtórze Ci drugi raz.:) Pisanie, że Rafał Szombierski jest nie ambitnym zawodnikiem to tak jak by napisać, że KSŻ Krosno jest 12sto krotnym DMP.;) Ty pisząc te wszystkie historie o zawodniku, którego widziałeś na oczy góra kilka razy w życiu, bazujesz wyłącznie na nie udanym przez Szumine roku 2004, który był najgorszym rokiem w jego karierze i wyciągasz z tego wnioski. Może tyle o Rafale Szombierskim, reszte zobaczysz na wiosne.:)
    I zastanów się czy jak byliście w Ekstraklasie to nie wkurzało cie to że taki zawodnik jak Szumina ( było ich tam wiecej takich rybnickich asów(Węgrzyk)) cały czas albo słabą przyczyne postawy tłumaczyli tylko tym ze sprzętu nie mają albo ze tor nie taki.
    Obawiam się, że nie masz zielonego pojęcia ile pracy i pieniędzy Szumina włożył w sezon 2004. No ale czasami zdarza się tak, że nawet jeśli bardzo się chce, to i tak nie wychodzi.
    Osobiscie lubie zespół z Rybnika ale niektórych zawodników nie trawie po prostu. Nienawidze jak ktos opowiada co to on by zrobił jakby miał sprzęt albo jak by tor był równy. I to tyle moich uwag odnośnie ambicji.:]
    A ja nie lubię jak ktoś opowiada nie stworzone historie o kimś, o kim nie ma za dużego pojęcia.;)

    P.S. Pisząc ironicznie o rybnickich Asach, nie zapominaj, że najsłabszy z tych Asów jest u Was gwiazdą.;)

    Pozdrawiam


  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam kibicow z calej polski! moje typy odnosnie wynikow w nadchodzacym sezonie nie beda sie roznic od wiekszosci:
    rzeszow i rybnik -walka o awans
    gorzow i ostrow - 3 miejsce, chociaz moga zamieszac
    pozostali moga byc groźni zwlaszcza u siebie

    i jedna uwaga ! nie mieszajcie do rozmów jednostkowych całego krosna ! kibice w krosnie są naprawde super, ale jak wiadomo czasami zdarzają sie czarne owce niewiele wiedzące o zuzlu. Pozdrawiam rybnik ! wygrajcie te lige

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siemanko!!!
    Co do moich typow do awansu w roli glownej stawiam Rzeszow no i Gorzow oczywiscie sklady w miare wyrownane z ta roznica ze Gorzow dysponuje najlepsza mlodzieza w 1 lidze i to moze olbrzymie znaczenie gdyz Hlib,Rajkowski sa w stanie wygrac z kazdym zawodnikiem jezdzacym w 1 lidze tak jak w zeszlym sezonie Hlib objezdzal Karlsona az milo bylo popatrzec!!!!
    Co do 3i 4 miejsca to oczywiscie Ostrow no i Rybnik sklady w miare wyrownane.
    Pozostale druzyny walka o utrzymanie najlepszym skladem z tych druzyn dysp[onuje Grudziadz reszta podobny poziom czyli nic szczegolnego!!!

    Tylko Gorzow Stal Ks!!!!!!!!!!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Witam! Wg mnie największe szanse na awans mają obie Stale, chociaż możliwe, że w miesza się w to Rybnik bo składu w cale gorszego nie ma! Trudno mi ocenić szanse ekipy z Ostrowa, na pewno pewniakiem jest Jędrzejak. Mocnym punktem powinien też być Peter Karlsson, tylko czy tam mocnym jak w zeszłym sezonie? Forma reszty to taka trochę zagadka, tak mi się wydaje. Piąte miejsce zarezerwowałbym dla Grudziądza, fajny skład, który stać na sprawienie jakieś niespodzianki! Trzy ostatnie miejsca dla Lublina, Opola i niestety Krosna. Wydaje mi się, że moja drużyna szansy będzie musiała szukać najpierw w barażu o siódme miejsce, a później jak dobrze pójdzie to z drugoligowcem. Nasz skład nawet jeśli podpisze Szmid i Wilk prezentuje się słabo, ale mam nadzieję, że jakoś uda nam się obronić tą pierwszą ligę!

    pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    06-12-2004
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co niektórzy z was drodzy forumowicze mają dziwny tok myślenia. Ja tylko wyraziłem swój pogląd na niektórych żużlowców a zostałem zjechany do granic możliwości. Co niektórzy tylko czytają posty i strają się krytykować czyjeś zdanie, pewnie samemu nie mając nic do powiedzenia. Forum służy nam do wyrażania swych opinii a nie ze ktoś coś napisze i od razu rzuci się na niego watacha wściekłych forumowiczów :p. Wiem że Polacy tylko potrafią krytykować, nawet nie bardzo będąc w temacie, no ale niech wam będzie. Ja się i tak tekstami typu że się nie znam na żużlu nie przejmuje wiec możecie po mnie jechać aż wam się znudzi.
    ps
    w tym roku widziałem wszytkie poziomy lig (krosno, rzeszów, tarnów) może nie pozjadałem wszystkich rozumów jak wy drodzy koledzy ale co nieco wiem o tych wyścigach co czterej goście jeżdżą w kółko :p. Moze jak jeszcze troszkę pozwiedzam żużlowe stadiony wtedy będę wszechwiedzącym analitykiem żużla jak Wy

    pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fanie_Krosna, a moze warto byloby sie czasami sobie przypatrzyc, w koncu to Ty ...nienawidzisz,....nietrawisz etc. Wyrazajac wlasne opinie wypadaloby sie czasmi troszeczke ...tu rowniez uwaga do kolegi Grzeska-co to Brhela ma za dziada co olewa polska lige..., zastanowic nad tym co sie pisze bo kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ale i kazdy musi sie liczyc z konsekwencjami i odpowiedzialnoscią za to co mowi ;) Duzo usmiechu. Lubie Krosno, dlatego zycze Wam dobrej jazdy i awansu do pierwszej czworki :) Pozdro z Opola

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co niektórzy z was drodzy forumowicze mają dziwny tok myślenia. Ja tylko wyraziłem swój pogląd na niektórych żużlowców a zostałem zjechany do granic możliwości.
    Nastepnym razem zanim wyrazisz swoje zdanie, upewnij się czy masz na ten temat jakiekolwiek pojęcie.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tu rowniez uwaga do kolegi Grzeska-co to Brhela ma za dziada co olewa polska lige...
    a nie jest tak, juz nie pamietasz jak sobie lekcewazyl jazde dla Stali Rzeszów 2 lata temu? Czesi chyba maja to do siebie bo podobnie bylo przeciez z Drymlem w Lesznie.
    Ja wyrazam swoje (optymistyczne) poglady (co chyba moge robic) i wieze ze utzymamy sie bez barazow i bedziemy przed Opolem i Lublinem
    pozdro

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I mozesz sobie wyrazac swoje (optymistyczne) poglądy, ale nie obrazając innych, bo tak czy owak skonczy sie to ripostą!!! A nie jest tak.....???? Odpowiadajac na Twoje retoryczne stwierdzenie widze, ze jest tak jak z Twoja ortografią, wniosek...ciekawe czy sie zgodzisz?....kazdemu sie moze zdarzyc nieprawdarz i nie znaczy to ze ten ktos jest "tumanem". Poza tym co do startow Brhela w Rzeszowie, kazdy ma swoje racje i swoje opinie na temat jego wystepow i dotycza one jednego sezonu, fakt, ze na pewno nie przydazyly mu sie takie wpadki jak Ferjanowi w Opolu. Ostatnie dwa sezony sprawily, ze polskie kluby zaufaly mu ponownie, ale zawodnik ten brzydko mowiąc nalezy do tych , ktorzy licza przede wszystkim kasiore a karku nie lubią nadstawiac, umiejetnosciami z cala pewnoscia kilka sezonow temu ustepowal Brhelowi, ....cynicznie mowiac i nie na wiekszy szacunek sobie zasluzyl niz On. Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Atutem Rybnika jest młoda drużyna. To same pistolety, a każdy z nich ma coś do udowodnienia w nadchodzącym sezonie. Są młodzi, ale już z jakimś obyciem i doświadczeniem. Teraz ich akcje spadły po nieudanym sezonie 2004, stąd też stoją jakby troche z boku w kolejce po awans. Aby jednak rybnickie talenty miały nadal suię rozwijać, pobyt w I lidze może być tylko jednoroczny. Na więcej nie mogą sobie pozwolić. Liczę, że to właśnie RKM wygra ligową batalię i zmiecie przeciwników z torów :).
    Co po za tym? Bez wątpienia Rzeszów: Max + Kuciapa + reszta potrafi dać z pewnością porażającą siłe ognia i wygrać w rzeszopwie będzie chyba każdemu niezmiernie ciężko. Ciekawy skład zmontowano w Ostrowie i to może być strzał w dziesiątkę. Jędrzejak + Węgorz + Szczepaniak + Pietrzyk + Karlsson - to obiecujące zetsawienie. Reszta drużyn - jak sądzę - będzie odbiegać tej trójki. Na dziś najgorzej wygląda Krosno, wzmocniło się Opole, Grudziądz też, ale nie rokuję wielkich osiągnięć. Lublin osłabiony, Gorzów z emerytami i zdolną młodzieżą może coś zdziałać, ale na pewno nie jest to skład, który mógłby wygrać ligę.
    Takie wróżenie z fusów...
    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh tak patzre sobie i sie pytam z czym lub z kim Krosno chce być tak wysoko (spostrzeżenie co do niektórych). Każdy wie jaki jest poziom 2 ligi i wcale nie znaczy że wasi zawodnicy jak tam górowali to będą to robili w 1 lidze :]
    Mój typ:
    1-4 Rzeszów, Ostrów, Gorzów i ktoś z trójki (Lublin, Grudziądz, Rybnik - myśle że o miejscu w 4 zadecydują małe punkty w bespośrednich pojedynkach tych zespołów)
    7-8 Jednak tak mocni Krosno i Opole ( chociaż co do Opola to nie zdziwił bym się jakby się włączyli do walki o wyzsze miejsca)

    Co do skłądu Lublina to jest on już znany :| Juniorzy: stachyra, Kępa, Wrona, Bałabuch, Kosiński; Obco: Jesper Jensen; Seniorzy: Franków, Piszcz, Jeleniewski, Mordel, ( prawdopodobni ktoś z trójki Osumek, Wardzała, Staszek z bardzo dużym wskazaniem na Staszka)

    To tyle sija :]

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I kto ma niby Lublinowi załatwic 4 miejsce??
    Jensen i Piszcz to beda liderzy do tego dochodzi Frankow i niewiadoma w postaci prawdopodobnie Staszka. Bo niesądze zeby Mordel albo Jeleniewski zdobywali duzo punktow. Dla mnie Lublin to obok Opola i niestety Krosna kandydat do spadku.
    1-2, Rzeszow i Gorzow
    3-4 Rybnik i Ostrow
    5 Grudziadz
    6,7,8 Krosno,Opole,Lublin

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2004
    Postów
    155
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh tak patzre sobie i sie pytam z czym lub z kim Krosno chce być tak wysoko (spostrzeżenie co do niektórych). Każdy wie jaki jest poziom 2 ligi i wcale nie znaczy że wasi zawodnicy jak tam górowali to będą to robili w 1 lidze :]
    Mój typ:
    7-8 Jednak tak mocni Krosno i Opole ( chociaż co do Opola to nie zdziwił bym się jakby się włączyli do walki o wyzsze miejsca)
    Dobra zgadzam sie jest roznica miedzy II a I liga
    ale jak piszecie ze Krosna nie ma szans na 7 miejsce, a Opole moze sie wlaczyc do walki o wyzsze miejsca to jest troszke dziwne. Bo Opole tez w poprzednim sezonie bylo w II lidze!!! A Krosno bardziej sie wzmocnilo(wzmocni)
    Z tego co napisales Lublin tez nie mozy byc liczego pewny

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh tak patzre sobie i sie pytam z czym lub z kim Krosno chce być tak wysoko (spostrzeżenie co do niektórych). Każdy wie jaki jest poziom 2 ligi i wcale nie znaczy że wasi zawodnicy jak tam górowali to będą to robili w 1 lidze :]
    Mój typ:
    7-8 Jednak tak mocni Krosno i Opole ( chociaż co do Opola to nie zdziwił bym się jakby się włączyli do walki o wyzsze miejsca)
    Dobra zgadzam sie jest roznica miedzy II a I liga
    ale jak piszecie ze Krosna nie ma szans na 7 miejsce, a Opole moze sie wlaczyc do walki o wyzsze miejsca to jest troszke dziwne. Bo Opole tez w poprzednim sezonie bylo w II lidze!!! A Krosno bardziej sie wzmocnilo(wzmocni)
    Z tego co napisales Lublin tez nie mozy byc liczego pewny
    stary wez nie pisz takich glupot!! czasami jak czytam Twoje posty to wstyd mi jest, ze jestesmy z tego samemgo miasta!! Zauwaz, ze Opole w ubieglym roku deklasowalo reszte rywali w drugiej lidze!! tak jak oni dla przykladu w Lodzi wygrywali do 22 do Krosno sie meczylo do 43. Poza tym jakbys nie zauwazyl to jednak oni sie bardziej wzmocnili (Tajchert, Truminski, Brhel). I nie mow, ze Brhel olewa polska lige bo to sie okaze w trakcie sezonu, a nie bedzie juz jezdzil m.in. w GP wiec powinien sie bardziej skupic na naszej lidze. A nasze wzmocnienia? Ferjan - ok, ale Baran? czlowieku przeciez to jest wzmocenienie, ale na druga lige. ile on Ci bedzie robil punktow? 3,4? i to pewnie jeszcze na swoich zawodnikach ehehehe.... szkoda gadac.

    wracajac do tematu to jesli Rzeszow opuszcza kontuzje to stawiam wlasnie na nich! Drugie miejsce w ciemno dalbym Rybnikowi, dalej Gorzow, Ostrow i Grudziadz. 7 miejsce dla Lublina albo Opola, a 8 szkoda, ale dla Krosna.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra ja juz sie z nikim nie bede spierał. Mozecie sobie dawac Krosno na ostatnim miejscu ,ale ile to juz było takich niespodzianek w tym sporcie gdzie faworyci przegrywali z duzą teoretycznie słabszą druzyną.

    Ja tam wierze w swoj klub i swoich zawodnikow, ktorzy mam nadzieje nieraz sprawią niespodzianke w meczu np. z takim silnym Lublinem czy bardzo wzmocnionym Opolem!

    A dziwie sie jeszcze kibicom Krosna ,ktorzy od razu skazuja swoj klub na spadek.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt nie pisze o silnym Lublinie, a takie coś że postawiłem go na 4 miejscu to wiara w drużyne :] Ale pokarz mi wasze wzmocnienia ? Nie mów że Baran, Wilk itp. jeździli w 1 lidze i robili po 4-5 pkt to u was będą liderami i przywozić mają 12-13 pkt. Gdzie sens a logika ? Ale wszystko może się zdarzyć :p Pamietam ten mecz w 2002 roku kiedy dostaliśmy w Krośnie przez upadek Trumińskiegi i Zorro nie przyjechał :/ Różne rzeczy bywają :] Tak samo Krsno może być beniaminkiem przez nikogo nie branym pod uwage jak Lublin w 2003 roku ( 3 miejsce ). Ostrów znowu wydaje się mieć najsilniejszy skład ( ale czy tylko nie na papierze tak jak to miało miejsce w sezonie 2004). Wszystko okarze się w praniu :]

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiec i moze ja sie wypowiem :)

    1. Rzeszów :)- zamiana Gjedde na Maxa, powinna nam wyjść dobrze. Ten zawodnik to światwoej klasy obcokrajowiec. Myśle, ze jesli bedzie sie przykładał, może wykręcić wyższa srednia od swojego brata, z tego sezonu.
    Maciej Kuciapa to wiadomo 7 zawodnik IMP oraz 5 zawodnik ZK, zawsze jest pewnym punktem, czy to w spotkaniach u siebie czy na wyjeździe. Przy kasie, jaką teraz dostała na przygotowanie sie do sezonu, przy takim zapleczu sprzetowym. Powinno byc znakomicie.
    Karol Baran, powinien juz sie ustabilizowac na wyskomi poziomie. Bedzie jeździł w Szwecji, odpowiedni sprzet bedzie miał, powinno być dobrze.
    Dodajac do tego solidnych Trojanowskiego i Rempałe, pierwszy pokazał na poczatku sezonu, ze przy dobrym sprzecie jedzie. Natomiast drugi odrodził sie w tamtym sezonie i wypadałoby tą forme utrzymywac w nastepnym.
    POdobno ma być jeszcze wzmocnienie, na pozycji juniora, obok Pawła Miesiaca, który juz w tamtym sezonie pokazywał na co go stac min. FInał BK, czy niektóre spotkania. Jesli teraz ustybizluje swoją formie, nie bedzie zawalał głupich biegów, i te zwyciestwa to nie beda pojedyncze biegi/spotkanie, moze stac sie jednym z najlepszych juniorów w 1 lidze. PRzed sezonem patrzac gołym okiem ustepuje Hlibowi Rajkowskiemu, jednak musi to udowdnic podczas sezonu.TYp: 1 miejsce

    Ostrów- przemeblowanie skłądu mysle, ze wyjdzie na dobre temu zespołowi. Jędrzejak to wiadomo, wysoka klasa nie dawny brązowy medalista IMP.W kazdym spotkania stac go na dwucyfrówki.Karlik, starzej sie chop ale mysle ze wórniwez pokaze wiele dobrego, choc sredniej z poprzedniego sezonu wydaje mi sie , ze nie powtórzy to jednak bedzie trudny do objechania. Wegorz to równiez uznana juz marka, tamten sezon gorszy, jednak teraz pyrz dobrym sprzecie w OStrowie moze wiele pokazac. Pietrzyk, tutaj jakoś mi sie ie widzi ten zawodnik, mysle ze gł. u siebie bedzie trudny do objechanie, lecz czy na wyjazdach równiez ? zobaczmy.
    Sczepaniak, tutaj własnie moze byc klucz troche ten zawodnik nie doceniany jednak moze wiele pokazac, tylko czy przeskok do wieku seniora nie uderzy w niego ? równiez nieawiadoma. I juniorzy tutaj bolaczka. Choc Libierski pokzywał sie nieźle w niektórych spotkaniach. JEsli czsami dorzuci te 3-4 pkt to mogą okazac sie onne bezcenne. TYP:miedzy 2 a 3 miejscem
    Gorzów- Dziwna tam sytuacja jest, ale zakładajamy ze wszyscy zostana.
    Paluch u siebie niezwykle groźny, na wyjazdach równiez potafi sie nieźle pokazac, jesli zaplecze sprzetowe bedzie stało na wyskokim poziomie, moze byc nieźle.
    Loram to równiez pokazne wzmocnienie, mysle ze z Maxem bedzie walczył o miano najlepszego zawodnika 1 ligi.
    Flis - szczegolnie na własnych smieciach mocny. Jednak na wyjazdach równiez przywozi "bezcenne" punkty. Wazne ogniwo.
    Łukaszewski- tu niewiadoma, czy nie okaze sie drugim Hućką?? w Grudziadza niezłe mecze, ale niektóre, zobaczymy.
    Hlib- najlepszy junior 1 ligi, bedzie zdobywał na pewno mase punktów, czy to u siebie czy na wyjeździe, czy otrzyma odpowiednie wsparcie od kolegów ?
    Rajkowski- kontuzja narazie go wyleminowała, jednak mysle ze jak wróci równiez bedzie zdobywał wiele potrzebch punktów. Typ: miedzy 2 a 3 miejscem
    4. Rybnik- ta druzyna moze wiele namieszac,w tej chwili typuje ją na 4 miejsce, jednak moze okazac sie czazrnym koniem.Tacy zawodnicy jak Chromik , POwaznyj...wiele razy potwierdzali, ze potrafią wiele. Wzmocnieni Zbyszkiem Czerwinskim i Rafałem Szombierskim, czegolnie u siebie beda trudni do pokonania. Dodaja do tego Iversena, niewiadoma choc jesli wystrzeli moze miec jedna z najelspzych srednich. Moga wiele pokazac.Juniorz moze nie powalaja na kolana jednak to równiez solidna marka.
    5. Grudziadz-kadra poza G. Knappem nie powala na kolana...choc....
    Ch. Gjedde juz w tym sezonie pokazał, ze na torze w Grudziadzu jest nie do ugryzniea, równiez na wyajzdach czegolnie na krótkich torach moze pokazac wiele. Jesli poprawi starty moze stac sie bardzo mocny obco.
    G.Knapp bedzie liderem tego zespołu, w Lublinie pokazał ze potrafi wiele, teraz wraca na stare smieci, ogrome wzmocneinie.
    Jednak kolejene nazwiska juz nie rzucaja na kolana, A.Fajfer wiele nie pokazał w Ostrowie, ten zawodnik juz jest raczej wypalony. D.Fijałkowski, nie wiem jakim cudem on mógł sie nalzes w Bydgosczy przeciez 2 lata temu wcale nie jeździł rewelacyjnie w barwach WKM Warszawa, stac go na 6-7 pkt, ale na wiecej nie wydaje mi sie.
    O R.Kempinskim juz nei wspomne.
    Natomiast para juniorów, jest bardzo dobra, Czechowski i Kalwasinski wiele spotkana moga rozpocza dobrze dla druzny z Grudziadza.ALe bez rewelacjy.
    Opole- B. Brhel, jesli bedzie przykłąda sie odpowiedno do swoich obowiazków moze byc wyskoiej klasy obcorkajowcem. Dwuccufrówki powinien osiagac.
    A. Pietraszko,najlepszy zawodnik 2 ligi, nie pójdzie raczej sladami M.Fiereleja, tylko wezmie sie ostro do roboty. Bedzie na pewno waznym ogrniwem tego zespołu, stac go w psotkaniach u siebie na wysokie zdobycze punktowe.
    Sebastian Truminski- pod koniec sezonu uratował dla Lublina baraze. Jeździł naprawde dobrze, w WKM Warszawa rok wczesniej równiez dobrze sie spisywał. Ta trójka moze szczegolnie u siebie byc trudna do pokoanani, i oni moga zapewnic byt druzynie z opola w 1 lidze.
    Przemysław Tajchert- kiedy uwazany za talent, jednak nie potwierdził tego, byc mzoe w druzynie OPola sie obudzi. Stac go na zdobycze w granicach 6-7 pkt. Jednak kolejny zawodnik raczej własnego toru. Dzieki temu moze załątwic druzynie z Opola byt w 1 lidze.
    S. Kowolik badz P.Rembas, moga równiez przywoic cenne punkty nie beda to wysokie zdobycze, ale jednak.
    Juniorzy nie powalaja na kolana, ale jednak an trudnym techniczne torze w Opole moga sprawci niespodzianke. Typ:6-7 miejsce
    Lublin- trzeba podtrzymac tradycje :] Tz Lublin baraze 2005 II Liga '06<lol>Powaznie jednak mówiac, mysle ze beda ostro walczyc z Opolem, o 6 miejsce , bądz nawet z Grudziadzem o 5. Jensen to naprawde dobry obcokrajowiec, Dokładajc do tego Piscza który potrafi wiele, Frankowa któy ma cos do udowodnienia. Moze byc dobrze ta trojka u siebie gwarantuje wiele pkt. Jeszcze JEleniewski i Mordel, mysle ze ten pierwszy jesli okrzepnie szybko moze byc waznym ogniwem. Juniorzy tacy jacy sa Stachyre potrafi wiele, ale kontuzje zastopowały jego kareie. Dodajac do tego, nizwykle przygotowywanie toru pod siebie przez J.Stachyre, bedzie ciezko u nich wygrac, jednak na wyajzdach raczej nie istnieja.
    8. Krosno- szkoda mi z tego powodu. Ale taka jest prawda. Jak narazie wzmocnienie tylko Ferjanem, ok moze punktowac wiel, ale kto dalej ? Łukaszewicz to zawodnik,raczej sredni, na wyjazdach wiel moze nie uciułac, J>Slczaka to zawodnik wiekowy, raczej za słaby na 1 lige choc kto wie ?
    P. Baran ? to zawodnik raczej na 4-5 pkt w 1 lidze.
    I pytanie czy bedzie Ł. Szmid, jesli tak to bedzie to ogrmne wzmocnienia, poniewaz tak jak u Pietraszka stac go na wyskoie zdobycze, w 2 lidze jeździł bardzo dobrze.
    Juniorzy słabi, choc Spiewanek moze u siebie sczegolnie w 1 biegu cos uciułąc. i teraz pytanie? Jelsi do Krosna pójdzie R. Wilk, bedzie równie Ł.Szmid, przy M.Ferjanie i Łukaszewiczu, moze byc ciekawa druzyna ? jesli tak ebdzie to powinni sie właczyc do walik o ligowy byt. TYp: miedzy 6 a 8 miejscem.

    Ale sie rozpisałem :P mysle, ze w miare obiektywni oceniłem druzyny :P juz nie moge sie doczekac startu sezonu, zapowiada sie niezykle ciekawie, zarówno u góry jak i na dole ;]

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i prosze,jak sytuacja sie układa...
    Stal G.jest w fatalnym połozeniu i juz przed startem[prawdopodobnie] przegrała walke o e-lige.Wogle nasze istnienie zdaje sie zalezy od jednego tylko człowieka i wisi niemalze na włosku...
    nawet jesli wystartujemy to zapewne skonczy sie to tak jak przed rokiem,koniec pieniedzy gdzies przed połową sezonu...
    Jak własnie przeczytałem...problemy po raz kolejny dotkneły Stal R.
    KOntuzji i to powaznej doznał "Trojan"...niewatpliwie jest to powazne osłabienie,które równiez zmniejsza szanse na awans.Tylko tym razem nowy system rozgrywek sprzyja rzeszowianom.Zobaczymy z kim jeszcze Marma podpisze kontrakt...
    na tych problemach Obu Stali,korzysta nie kto inny tylko...Intar.
    W tym momencie stał sie chyba głownym kandydatem do awansu?Ehh...Cięzkie jest życie kibica...szczególnie kibica

    STALI
    " In and Out of Love "

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kamil Twoja analize uwazam za wielce prawdopodobną gdybys nie pominał w skladzie =K= Pawliczka :), ten zawodnik razem z Pietraszką, Truminskim i Brhelem + Sekula, powinni stanowic silną zaporę dla gosci w Opolu. Nasz obcokrajowiec rzeczywiscie jest wielką niewiadomą, ale mysle, ze jest w stanie pozytywnie wszystkich zaskoczyc i rywali nie mile przewrotnie mowiąc rozczarowac ;):):). Tajchert, Rembas i KOwolik to solidne zaplecze. W sytuacji kryzysowej na pewno bedzie mozna na chlopakach polegac. Ogolnie sklad Opolan bez nazwisk, ale wyrownany o niezlym potencjale i mysle, ze bez presji na wynik moze nie raz sprawic niespodzianke na torach 1 ligi.

    Ps. Mam pytanie do kibicow w Rybniku, czy rzeczywiscie Pawliczkowi odmowiono "pomocy" w przygotowaniu do sezonu ???? I nie moze trenowac na obiektach ROW-u !!!? ...Rzeczywiscie chyba zaczynam rozumiec Lukasza Szmida, ...bo zachowanie dzialaczy odnosnie "swoich" zawodnikow, nie urazając kibicow rybnickich jest delikatnie mowiąc nieeleganckie. Szkoda, ze tak pechowo zacząl sie sezon dla Trojanowskiego, ale Rzeszow wciaz jest dla mnie numerem jeden, oby jak najmniej takich niemilych zdarzen.Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ps. Mam pytanie do kibicow w Rybniku, czy rzeczywiscie Pawliczkowi odmowiono "pomocy" w przygotowaniu do sezonu ???? I nie moze trenowac na obiektach ROW-u !!!? ...Rzeczywiscie chyba zaczynam rozumiec Lukasza Szmida, ...bo zachowanie dzialaczy odnosnie "swoich" zawodnikow, nie urazając kibicow rybnickich jest delikatnie mowiąc nieeleganckie. Szkoda, ze tak pechowo zacząl sie sezon dla Trojanowskiego, ale Rzeszow wciaz jest dla mnie numerem jeden, oby jak najmniej takich niemilych zdarzen.Pozdrawiam
    Pierwsze słysze o czymś takim.
    Moze odmówiono mu treningu razem z zespołem RKM-u, ale klub nie może mu zabronić korzystania z obiektów, bo sam korzysta z obiektów do których dostęp ma zwykły Kowalski. Jedyny obiekt na jakim klub może mu zabronić trenować to stadion. Sale gimnastyczne czy baseny nie są własnoscią klubu więc Pawliczek moze z nich korzystać do woli.
    Skad masz takie informacje? Do tej pory raczej nie było problemów i byli zawodnicy rybniccy trenowali razem z zawodnikami RKM-u. Zbyszek Czerwiński od 3 lat przygotowywał sie do sezonu w Rybniku mimo ze występował w częstochowie. Ba... Nawet Piotr Świst zaliczył w zeszłym sezonie obóz we Włoszech z naszymi zawodnikami.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bandi z tego dzis uslyszalem to Pawliczkowi zabroniono trenowac z druzyna RKM-u.Chodzi tu o sale i silownie.Jesli chce trenowac musi sobie sam cos zorganizowac.Jak bedzie z torem tego nie wiem ale uwazam ze jesli zostanie mu to zabronione to bedzie to glupota,tepota i chamstwo wobec mimo wszystko zawsze Naszego Adasia!!!!!!!!
    Pozdrawiam!

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Tygodniku Zuzlowym jest wywiad z Pawliczkiem, w ktorym zawodnik wypowiada sie na ten temat. Z premedytacja uzylem nazwy ROW Rybnik gdyz Adam Pawliczek to zywa historia Waszego klubu, ktorego kibicow zwlaszcza sobie cenie i lubie! Dlatego zaskoczyla mnie ta informacja i taki "zakaz" i uwazam (jesli to okaze sie prawdą), ze sposob potraktowania Pana Adama jest wysoce niestosowny!!! OPole choc ubogie zawsze bylo otwarte dla innych, nawet potencjalnych "rywali" ligowych, zwlaszcza jesli byli Opolanami. Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli wywiad firmowal pan Sliwa to wiele tlumaczy... osobiscie nie wierze w taki szlaban dla Adama. w ubiegłym roku przeciez takich problemow nie bylo.
    chyba ze to "nowe porzadki" mr. jakubiaka ktory w jednym z wywiadow stwierdzil cos w stylu "ze nie dopuszczalne jest by nasi byli zawodnicy jezdzili w decydujacych meczach przeciwko rkm-owi"

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie stawaiał bym tu na pozycj straconej juniorów z Ostrowa, bo już nie raz pokazali ze potrafia jezdzic a jak wiadomo w poprzednim sezonie zostali rzuceni na gleboka wode. Pokazali ze nie sa wcale tacy slabi. Sposrod seniorow pewniakiem wydaje sie byc Jedrzejak no i Karlsson. Reszta hmm.. nie wiemy czego mozemy spodziewac sie po Wegrzyku ale to pokaza mecze sparingowe. Pietrzyk - na niego licze, drugi sezon w Ostrowie powinien pokazac ze jest wartosciowym seniorem tak jak kiedys byl wartosciowym juniorem. Dym - tego zawodnika nie spisywal bym na straty. Chlopakowi poprostu nie wyszla na dobre zmiana otoczenia ale drugi sezon w ostrowie powinien byc zdecydowanie lepszy. No i pozostaje Szczepan, który moze najwiecej zyskac po powrocie do Ostrowa. Chlopaka wielu stawia na straconej pozycji ale on moze jeszcze pokazac.


    Co do innych zespolow to najwieksze szanse maja(na awans) Rzeszow i Gorzow, bo nie sadze aby Ostrow zazarcie walczyl o e-ligi. Ale zawsze mozna byc mile zaskoczonym. Rybnik bedzie raczej w czworce, bo sklad GTZ z krajowym liderem Fajka ligi nie zwojuje. Lublin utrzyma sie ale tez wielkiej roli nie odegra. Podobnie jak wiekszosc sznas wielkich na utrzymanie nie ma Krosno, ktore mimo poczynionych "wzmocnien" ustepuje znacznie nawet druzynie z Opola.

    Ale jak wiemy sa to na dzien dzisiejszy tylko gdybania i wszyscy mozemy sie zdziwic moze i nawet po pierwszej kolejce.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy są następujące :

    1.Lublin
    2.Gorzów
    3.Rybnik
    4.Ostrów
    5.Grudziadz
    6.Rzeszów
    7.Opole
    8.Krosno

    * Lublin - niewykluczone że Lublin pojedzie w składzie: Jensen , Piszcz , Franków , Śledź , Staszek , Stachyra , Kępa.(Bałabuch , Jeleniewski , Mordel , Wrona).
    Co najważniejsze będą mieć fury piekielnie szybkie od wspaniałych sponsrów , ale to ty sie dowiecie z czasem.

    Śmieszą mnie zaś wpisy że Lublin nie ma kim jechać , ludzie pisząc że Jeleniewski nic nie będzie punktował to chyba sie na żużlu nie znacie.W barażach woził samego Nickiego Pedersena.Pozatym bedzie rewelacyjnie sprzętowo przygotowany do sezonu.
    Zawodnicy tacy jak : Piszcz , Franków , Staszek , Śledź przy przygotowaniu sprzetowym z palcem w nosie robią ok 10 ptk w meczu.
    I niech Rzeszów bo teoretycznie seniorzy z Lublina i Rzeszowa sa porównywalni.
    Pozatym jeszcze nikt z was nie wiem kim jest K.Kępa nowy junior z Lublina, ale to przekonacie sie z relacji meczowych na jakim poziomie jeździ ten zawodnik.

    Pozdrawiam kibiców z Gorzowa.



Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •