Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 216

Wątek: I liga--Szanse klubów...Kto w Finale?

  1. Powrót do góry    #91
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak dla wyjaśnienia to nie ma 12-13 lat nawet 15 tylko 16 jakbyście chcieli wiedzieć.
    Tym gorzej dla Ciebie...
    PO drugie nikt mi nie zabroni wierzyć w moją dryżyne , także ja nie naśmiewam sie z tego że np ROW RYBNIK mowi że są dobrzy i mogą awansować , każdy ma swoje zdanie.
    W przeciwientstwie do Ciebie kibice ROW-u maja ku swojemu optymizmowi jakies przeslanki w postaci zawodnikow ktorzy beda jezdzic w przyszlem sezonie...
    Po trzecie to ja jestem z Lublina a Motor Lublin to duma wschodniej Polski !!!!!!!!!
    so?
    a po piąte niech gadają .......
    a gdzie 'po czwarte'?;);)

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    ... a po czwarte Moj-Rzeszów będzie znów ronił łzy na Zygmuntowskich Alejach i nawet IMP 2005 Kuciapszczak nie pomoże.
    To może ja dodam po szóste. Jeszcze "radus" jeden taki post i będzie ban .. na dni siedem .. żeby została zachowana ciągłość liczbowa ;)

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Do awansu widze 3 kandydatow, Gorzow, Rzeszow i Ostrow. Szkoda ze miejsce jest tylko dla jednego z tych teamow,
    Miejsce jest dla 2 jesli sie uda baraze wygrac. Zasadniczo to ciezko powiedzec kto awansuje bezposrednio bo kandydatow jest kilku. Na dzien dzisiejszy natomiast nie dal bym szans zadnej druzynie w barazach. No ale za wczesnie jest na takie wnioski.

    Natomiast bardzo dziwi mnie postawa dzialaczy z Lublina. Klub mial walczyc o elige a na chwile obecna powinien walczyc o utrzymanie. Kadra nie wyglda zbyt okazale a tez nikt nie pali sie do jazdy w Lublinie. Zreszta na rynku nie ma juz praktycznie zawodnikow.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Lublin miał walczyć o awans, a o co będzie walczył to nie wie nikt. Pozbywają sie wszystkich hurtowo, jeśli już to zastępuja ich słabszymi ( Jensen, Staszek(?) ) więc dziwi mnie naprawde optymizm radusa. Czemu nie piszą tak ludzie z Opola czy Krosna ?:) ale to już inny temat.
    Czy Gorzów wkońcu wywalczy upragnioną E-lige? czy Ostrów i Jędrzejak wrócą do najlepszych ? a może Stal sprawi że będzie kolejny daleki wyjazd ? a może RKM spadł tylko na rok ?
    I liga z roku na rok jest coraz ciekawsze - żeby jeszcze tylko więcej kasy w tej Polsce było.
    Ja trzymam kciuki za Krosno i Opole, tyle lat w 2 lidze i dali rade :) - walczcie !

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lublin miał walczyć o awans, a o co będzie walczył to nie wie nikt. Pozbywają sie wszystkich hurtowo, jeśli już to zastępuja ich słabszymi ( Jensen, Staszek(?) ) więc dziwi mnie naprawde optymizm radusa. Czemu nie piszą tak ludzie z Opola czy Krosna ?:) ale to już inny temat.
    Czy Gorzów wkońcu wywalczy upragnioną E-lige? czy Ostrów i Jędrzejak wrócą do najlepszych ? a może Stal sprawi że będzie kolejny daleki wyjazd ? a może RKM spadł tylko na rok ?
    I liga z roku na rok jest coraz ciekawsze - żeby jeszcze tylko więcej kasy w tej Polsce było.
    Ja trzymam kciuki za Krosno i Opole, tyle lat w 2 lidze i dali rade :) - walczcie !
    No Opole tyle lat w 2 lidze i awansowali do 1 buhaha :] O ile pamiętam to spadli niedawno ;p

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a wcześniej ile lat jeździli w najniższej lidze ? troche myśl jak czytasz

  7. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stawiając Krosno i Opole w jednym zdaniu można odebrać to dwuznacznie i sam pomyśl. Jaki sens ma pisanie po tylu latach w 2 lidze jak dana drużyna obiła się w tym czasie o 1 :] Zresztą to jest mało ważne, trzeba czekać na końcowe składy wszystkich zespołow :]

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejsce jest dla 2 jesli sie uda baraze wygrac. Zasadniczo to ciezko powiedzec kto awansuje bezposrednio bo kandydatow jest kilku. Na dzien dzisiejszy natomiast nie dal bym szans zadnej druzynie w barazach. No ale za wczesnie jest na takie wnioski.

    Natomiast bardzo dziwi mnie postawa dzialaczy z Lublina. Klub mial walczyc o elige a na chwile obecna powinien walczyc o utrzymanie. Kadra nie wyglda zbyt okazale a tez nikt nie pali sie do jazdy w Lublinie. Zreszta na rynku nie ma juz praktycznie zawodnikow.

    Ja uwazam, ze wcale nie jest skazany na porazke jadąc np. z Toruniem ?? 3 seniorów...z czego Jagus tylko dobra klasa, Puszakowskii wcale nie był tak rewelacyjny, Smith swoje lata....no cóz zoabczmy nie czas na takie dywagacje ;]

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Ja uwazam, ze wcale nie jest skazany na porazke jadąc np. z Toruniem ?? 3 seniorów...z czego Jagus tylko dobra klasa, Puszakowskii wcale nie był tak rewelacyjny, Smith swoje lata....no cóz zoabczmy nie czas na takie dywagacje ;]
    No ale ja napisalem ze na dzien dzisiejszy. To tylko takie czysto teoretyczne przewidywania. Moze sie okazac ze np. w Ostrowie wszyscy jezdza na 11-14 ptk w meczu, a w Zielonej Górze nikt nie punktuje poza Staszewskim. Zreszta jak piszesz nie czas na takie dywagacje.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 Rzeszów
    2 Ostrów
    3 Rybnik
    4 Gorzów
    5 Lublin
    6 Grudziadz
    7 Opole
    8 Krosno (niestety:/)

    czyste typy...

  11. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1 Rzeszów
    2 Ostrów
    3 Rybnik
    4 Gorzów
    5 Lublin
    6 Grudziadz
    7 Opole
    8 Krosno (niestety:/)

    czyste typy...
    No własnie.A moze tak jakis komentarz??Czy moze uwazasz ze wystarczy ten o Krosnie?

    Jesli chodzi o mnie to jestem w tej chwili wiekszym optymista,niz 2 tygodnie temu.Uwazam ze jak najbardziej właczymy sie w walke o e-lige razem z Rzeszowem i Ostrowem.
    Przede wszystkim cieszy fakt ze zawodnicy dostali kase za zeszły sezon i na przygotowanie do nowego.
    Jesli Hlib wymiatał w zeszłym sezonie to co będzie robił teraz gdy dostał taka zaliczke?To samo Rajkes...Zapowiada sie pyszny sezon;)
    1.
    2.
    3.
    4.rybnik
    5.grudziądz
    6.lublin
    7.
    8.

    Chyba tego jestem pewien,choc moze Rybnik właczy sie w walke o e-lige badz baraże?
    " In and Out of Love "

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skoro tak bardzo chcesz komentarz to ok

    1 Rzeszów (bardzo mocny stranieri , najmocniejsi seniorzy w lidze no i po tym jak do Stali dolaczyl Dawid Stachyra to nawet para juniorów jest jedną z lepszych w lidze (Miesiac-Stachyra), bardzo dobry sprzet)

    2 Ostrów (bardzo dobry stranieri , seniorzy poziomem zblizeni do tych z Rzeszowa , jednak za slaba mlodziez na 1 miejsce...)

    3 Rybnik ( mysle ze z Rybnikiem zawsze trzeba sie liczyc , Chromik , Szombierski to zawodnicy ktorzy sa w stanie pociagnac ta druzyne...ale chyba tylko na 3,4 miejsce)

    4 Gorzów (mimo ostatnich rewelacji - nowy silny sponsor to przypisuje tej druzynie miejsce 4 , najlepsi juniorzy w lidze mocny stranieri ale seniorzy sa zdecydownaie slabsi od tych z RZeszowa czy Ostrowa - byc moze Gorzów bedzie 3 ale chyba nie wyzej...)

    5 Lublin (duze oslabienia mimo to sadze ze Lublin spokojnie utrzyma sie w lidze, bedzie walczyl z Grudziadzem o 5 lokate)

    6 Grudziadz (wedlug niektorych czarny kon rozgrywek...ja sadze ze bedzie to typowy sredniak ligi , a nawet troche gorzej..)

    7 Opole (sklad nie pozwala nawiazac walki z 1-4 , mysle ze Grudziadz i Lublin tez poza zasiegiem )

    8 Krosno (mimo wzmocnien - ostatnio Wilk, jest to druzyna najslabsza personalnie a i mysle ze sprzetem bedą ustepowac kazdemu...)

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    mnie zastanawia tylko bardzo wysoka średnia wieku seniorów z Gorzowa. Najmłodszy z nich to chyba 31 lat ( chyba ), najstarszy 36 lat. Można tak samo spekulować czy wlożą noge tam gdzie inni wjeżdżają na pełnym gazie - jak w tamtym roku rozmyślano, a pewien kolega z Gorzowa był nawet pewien - że armia zaciężna chce tylko wydoić kase z klubu i nie awansują i odejdą bo kontrakty wtedy traciły ważność :). Wiem że kibice z Gorzowa powiedzą - spoko, oni oddadzą życie za Stal i ok, ale ile wkońcu takich band Flis przeżył ?
    Jeśli sie okaże że faktycznie będą jeździli z młodzieńczą fantazją - no to awans będzie blisko.

    Jedno co można powiedzieć z największą pewnością to to, że liga powinna być ciekawsza niż w ubiegłym roku.

  14. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hey L skad jestes? Zielona Gora, czy Gdansk?

    Pozdrawiam!

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a czy to ważne skąd jestem ? skąd bym nie był opinie mam taką i tak myśle. A jestem z 3miasta. Jeśli masz zamiar pisać zaraz że zazdrościmy Wam, albo że życze Wam źle to odpuść sobie - bo już powoli macie fobie że jak ktoś jest z tych miast to życzy Wam źle.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja tam się cieszę że niemal wszyscy stawiają nas na końcu. Widzę że działacze pomalutku kompletują skłąd. Doszedł Łukasz Szmid i może nie będzie tak źle. Kilka sezonów startowaliśmy w rozgrywkach drugiej ligi z pozycji (podobno) faworyta i na dobre nam to nie wychodziło. W tym sezonie już nie było takiej pewności a udała się awansować. Skoro teraz jesteśmy stawiani na szarym końcu to możemy sprawić tylko niespodziankę :) Innego wyjścia nie widzę. Obyyyy.
    Pozdrawiam kibiców z konkurencyjnych klubów :)
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Dokładnie Kibek :) Poza tym, lepiej się nastawić, że raczej jesteśmy nasłabszą drużyną w lidze i później miło się rozczarować niż, żeby było na odwrót.

    pzdr.

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO ja zycze KSZ Krosno utrzymania sie w 1 lidze - mysle ze kibice w tym miescie zasluzyli zeby wkoncu oglodac zuzel na wyzszym poziomie:) wzmocnienia (Wilk,Szmid) ajj moze jednak tylko nie wiem jak tam "Wilki" stoja ze sprzetem , ale mam zamiar wybrac sie czasem z Rzeszowa na jakis mecz w Krosnie:]
    pozdr.

  19. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    29-01-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy tak będzie na bank :D

    1.Rzeszów
    2.Gorzów
    3.Ostrów
    4.Rybnik
    5.Grudziądz
    6.Krosno
    7.Opole
    8.Lublin

  20. Powrót do góry    #110
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mnie zastanawia tylko bardzo wysoka średnia wieku seniorów z Gorzowa. Najmłodszy z nich to chyba 31 lat ( chyba ), najstarszy 36 lat. Można tak samo spekulować czy wlożą noge tam gdzie inni wjeżdżają na pełnym gazie
    Flis na pewno :)
    Czas na moje typy:

    1. Gorzów - mimo ostatnich kłopotów i niepewnej sytuacji finansowej klubu to jednak mają najlepszy skład. Loram będzie najlepszy w lidze, Hlib o ile nic wielkiego się z nim nie stanie będzie niewiele gorszy, oczywiście wśród juniorów nie będzie miał konkurencji. Do tego solidni seniorzy (ale niezbyt rewelacyjni) i przyzwoity Michał Rajkowski.
    2. Ostrów - tu nie jestem przekonany, Karlsson miał świetny poprzedni sezon ale polecam przeanalizowanie jego wyników w Polsce z ostatnich 10 lat. On zawsze był co najwyżej przeciętniakiem. Nawet w I lidze. Nie będzie dla mnie zaskoczeniem jeśli wróci do swojej dyspozycji z roku 2002 czy 2003. Węgrzyk + Jedrzejak to bardzo mocna para która spokojnie bedzie robić 20-25 punktów. Ale z reszta juz nie jest za ciekawie. Pietrzyk jest niezły, ale poza nim? No i słabi juniorzy.
    3. Rzeszów - dobry obco (moim zdaniem słabszy i to minimalnie tylko od Maltańskiego Anglika), najlepsi seniorzy w lidze (ale jest ich tylko 3,5 to pół to Trojan który straci zapewne pół sezonu), juniorzy nieźli. Stać ich na niespodzianki, co Miesiąc udowadniał juz w 2004. Moze ktos mi zarzuci ze nie wierzę w swój zespół, ale tak krótka ławka zawodnikow (od lat mielismy nadmiar seniorów, teraz to się zmienia) i "kontuzjogenność" zawodników sprawia ze nie bardzo wierzę że jestesmy w stanie awansować
    4. Rybnik - wszyscy zachwycają się młodym i gniewnym składem RKMu, ale 1 sezon w ekstralidze nie czyni z nich wielkich zawodników. Strata 2 mocnych seniorów, odejście Lorama (Iversen mimo wszystko jest słabszy). Przejscie Romanka do seniorów. To musi się odbić na tym zespole. Jesli Szombierski się odbuduje to będą groźni ale nie na tyle żeby zająć wyzsze miejsce niz 4.
    5. Grudziądz - olbrzymie osłabienia. Zwłaszcza odejście Buczkowskiego to duza strata. Knapp zastąpi Sawinę najwyżej w 80%. Wymiana Hamilla na Gjedde to już 2 punkty mniej na mecz.
    6. Krosno - :). Na własnym torze będą bardzo groźnym rywalem. Jesli będą dysponować odpowiednim sprzętem to ciężki będzie pokonać Wilki na tym specyficznym torze.
    7. Lublin - największe osłabienia. Tylko Jensen i Piszcz są w stanie punktować na wyjazdach. Pozostali Jeleniewski, Franków, ew. Staszek to zawodnicy przeciętni.
    8. Opole - duzo średniaków w składzie no i do tego Bob "nie wiem ile czasu zostało do startu" Brhel. 40 lat na karku i olewające podejście Pepika nie wróży niczego dobrego. Ale może mu się odmieni :)

    Chciałbym dodać że różnice miedzy zespołami 1-3 oraz 5-8 są minimalne i nie zdziwię się jesli troszkę się pomieszają.

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mnie zastanawia tylko bardzo wysoka średnia wieku seniorów z Gorzowa. Najmłodszy z nich to chyba 31 lat ( chyba ), najstarszy 36 lat. Można tak samo spekulować czy wlożą noge tam gdzie inni wjeżdżają na pełnym gazie
    Flis na pewno :)
    Czas na moje typy:

    1. Gorzów - mimo ostatnich kłopotów i niepewnej sytuacji finansowej klubu to jednak mają najlepszy skład. Loram będzie najlepszy w lidze, Hlib o ile nic wielkiego się z nim nie stanie będzie niewiele gorszy, oczywiście wśród juniorów nie będzie miał konkurencji. Do tego solidni seniorzy (ale niezbyt rewelacyjni) i przyzwoity Michał Rajkowski.
    2. Ostrów - tu nie jestem przekonany, Karlsson miał świetny poprzedni sezon ale polecam przeanalizowanie jego wyników w Polsce z ostatnich 10 lat. On zawsze był co najwyżej przeciętniakiem. Nawet w I lidze. Nie będzie dla mnie zaskoczeniem jeśli wróci do swojej dyspozycji z roku 2002 czy 2003. Węgrzyk + Jedrzejak to bardzo mocna para która spokojnie bedzie robić 20-25 punktów. Ale z reszta juz nie jest za ciekawie. Pietrzyk jest niezły, ale poza nim? No i słabi juniorzy.
    3. Rzeszów - dobry obco (moim zdaniem słabszy i to minimalnie tylko od Maltańskiego Anglika), najlepsi seniorzy w lidze (ale jest ich tylko 3,5 to pół to Trojan który straci zapewne pół sezonu), juniorzy nieźli. Stać ich na niespodzianki, co Miesiąc udowadniał juz w 2004. Moze ktos mi zarzuci ze nie wierzę w swój zespół, ale tak krótka ławka zawodnikow (od lat mielismy nadmiar seniorów, teraz to się zmienia) i "kontuzjogenność" zawodników sprawia ze nie bardzo wierzę że jestesmy w stanie awansować
    4. Rybnik - wszyscy zachwycają się młodym i gniewnym składem RKMu, ale 1 sezon w ekstralidze nie czyni z nich wielkich zawodników. Strata 2 mocnych seniorów, odejście Lorama (Iversen mimo wszystko jest słabszy). Przejscie Romanka do seniorów. To musi się odbić na tym zespole. Jesli Szombierski się odbuduje to będą groźni ale nie na tyle żeby zająć wyzsze miejsce niz 4.
    5. Grudziądz - olbrzymie osłabienia. Zwłaszcza odejście Buczkowskiego to duza strata. Knapp zastąpi Sawinę najwyżej w 80%. Wymiana Hamilla na Gjedde to już 2 punkty mniej na mecz.
    6. Krosno - :). Na własnym torze będą bardzo groźnym rywalem. Jesli będą dysponować odpowiednim sprzętem to ciężki będzie pokonać Wilki na tym specyficznym torze.
    7. Lublin - największe osłabienia. Tylko Jensen i Piszcz są w stanie punktować na wyjazdach. Pozostali Jeleniewski, Franków, ew. Staszek to zawodnicy przeciętni.
    8. Opole - duzo średniaków w składzie no i do tego Bob "nie wiem ile czasu zostało do startu" Brhel. 40 lat na karku i olewające podejście Pepika nie wróży niczego dobrego. Ale może mu się odmieni :)

    Chciałbym dodać że różnice miedzy zespołami 1-3 oraz 5-8 są minimalne i nie zdziwię się jesli troszkę się pomieszają.
    Niezgodze sie z toba Raven w kilku kwestiach...
    Analizując wyczyny Knappa i Sawiny to mysle ze Knappa stac na zastapienie tego drugiego nawet w ponad 100%.Sawina to wyjątkowy sredniak.Wyłaczając pare meczy zdobywał od 7-9ptk przez cały sezon.Chyba w zadnym meczu niebył liderem zespołu,niebył w stanie pociagnac druzyny.Knapp natomiast prezentował dosyc wysoka forme przez cały sezon będac[poza kilkoma meczami,które zawalił] obok Okularnika liderem swojego zespołu.
    Więc jesli porównujemy Sawke i Knappa to tu Gtz mysle niewiele stracił,wręcz mzoe sporo zyskac.
    Gjedde za Hamilla?Mysle ze Gtz stracił duzo więcej niz 2 ptk.Choc Charlie to ponoc prawdziwy "członek" druzyny i przezywa jej wyniki tak jak i inni zawodnicy.
    No ale buczka czechowskim to marna wymiana,ale kto wie?byc mzoe Grzes rozwinie sie w 1 lidze.
    Co do Ostrowa to uwazam ze Karlsson dalej bedzie rządził wsród obcokrajowców[ale juz niesamodzielnie-Max,Loram] zas Węgrzyk-tu niejestem przekonany.20 ptk razem z Ogórem?Mozliwe ale w wypadku zdobycia 13-15 przez Jedrzejaka;)
    Ostrów moze okazac sie bardzo groźny,ale jak wczesniej wspominałem,pod warunkiem ze eks-rybniczanin bedzie dorównywał poziomem jedrzejakowi.
    Zreszta bardzo szybko przekonamy sie czy km właczy sie w walke o e-lige.Juz w II kolejce wybiera sie tam Stal G.
    Krosno-rozumiem ze kibicujesz sąsiadom,ale czy ich specyficzny tor wystarczy?z dobrym sprzetem sa w stanie powalczyc ale czy wygrywac?
    Co do reszty sie zgadzamy,a szczególnie co do tego podsumowania.
    " In and Out of Love "

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy tak będzie na bank

    1.Rzeszów
    2.Gorzów
    3.Ostrów
    4.Rybnik
    5.Grudziądz
    6.Krosno
    7.Opole
    8.Lublin
    Zamien gościu miejscami Rzeszów z Lublinem to trafisz końcową tabele sezonu 2005

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    pewnie że Kanpp był w ubiegłym sezonie pewniejszym punktem niż Sawina. Ile Sawina miał udanych występów ? przeciwko drużynom z czuba to mizernie jeździł. Więc w tym mierjscu to sie Grudziądz wzmocnił.

    PS.
    radus - dzięki tobie to już niektórzy mają zajady ze śmiechu

  24. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy tak będzie na bank

    1.Rzeszów
    2.Gorzów
    3.Ostrów
    4.Rybnik
    5.Grudziądz
    6.Krosno
    7.Opole
    8.Lublin
    Zamien gościu miejscami Rzeszów z Lublinem to trafisz końcową tabele sezonu 2005
    Ty robisz wszystkim na zlosc, czy masz poprostu tak ogromne poczucie humoru?
    Co by to nie bylo - lecz sie czlowieku :) Rozumiem wiara w zespol itp. ale jednak co za duzo to niezdrowo.

  25. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moja prognoza
    1. Rybnik
    2/3.Ostrow,Gorzów
    4. Rzeszów
    5/6 Lublin,Grudziądz
    7. Opole
    8. Krosno

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2005
    Postów
    873
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3. Rzeszów - dobry obco (moim zdaniem słabszy i to minimalnie tylko od Maltańskiego Anglika), najlepsi seniorzy w lidze (ale jest ich tylko 3,5 to pół to Trojan który straci zapewne pół sezonu), juniorzy nieźli. Stać ich na niespodzianki, co Miesiąc udowadniał juz w 2004. Moze ktos mi zarzuci ze nie wierzę w swój zespół, ale tak krótka ławka zawodnikow (od lat mielismy nadmiar seniorów, teraz to się zmienia) i "kontuzjogenność" zawodników sprawia ze nie bardzo wierzę że jestesmy w stanie awansować
    hehehe oj Raven co Ty mowisz , kontuzje są wszedzie i nie mozna mowic ze Stal nie wejdzie bo bedą kontuzje :| krotka ławka? a gdzie są druzyny w ktore maja 2 sklady w razie czego? bo nie wiem

    jak mozna brac pod uwage "kontuzje na przyszlosc" w prognozie miejsc to chyba Twoja tajemnica...

    a i Trojanowski nie straci za duzo sezonu....

    pozdr.

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Po raz pierwszy od dawna zapowiada się super batalia o awans do e-ligi.
    Praktycznie 4 drużyny z różnych względów mogą pokusić się o awans z pierwszego miejsca, a i vice nie będzie bez szans na awans po barażu.
    Życzę Wam super emocji i pod koniec sezonu reorganizacji ligi, tak aby w przyszłym sezonie w e-lidze wystartowało 12 drużyn.
    Derby tarnowsko-rzeszowskie?
    częstochowsko-rybnickie?
    zielonogórsko-gorzowskie?
    Czemu nie:)?

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapomniales o "derbach"
    ostrowsko-leszczynskich :)

  29. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapomniales o "derbach"
    ostrowsko-leszczynskich :)

    O ile Leszno nie spadnie ;) ale to tak na marginesie

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2003
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam :)
    Przejrzałem sobie cały wątek i od razu mam lepszy humor :D Wypowiedzi kibiców z Krosna (nie wszystkie) są zaje***** :)Jednak Erni wszystkim pseudo fanatykom z Krosna uświadomił gdzie jest ich miejsce w szeregu:
    P.S. Pisząc ironicznie o rybnickich Asach, nie zapominaj, że najsłabszy z tych Asów jest u Was gwiazdą.

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie nie zapominajcie o Motorze z Lublina , który bedzie napewno walczył o ekstralige w tym sezonie !
    Śmiejcie sie śmiejcie , jak przyjedziecie na mecz do koziego grodu wyjedziecie z płaczem.

  32. Powrót do góry    #122
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie nie zapominajcie o Motorze z Lublina , który bedzie napewno walczył o ekstralige w tym sezonie !
    Śmiejcie sie śmiejcie , jak przyjedziecie na mecz do koziego grodu wyjedziecie z płaczem.
    drogi radusiu. Odpowiedz mi na proste pytanie : kim chccie walczyc o ta ekstralige? Piszcz,Mordel,Jelen,Frankow i Jensen to zdecydowanie za malo by myslec chociazby o "pudle"...

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jasne że naszym celem jest utrzymanie :] Ale w jednym z Radkiem się moge zgodzić. Z Lublina mało kto może wywieść zwycięstwo ( tu typuje w wielkich trudach Rzeszów i Gorzów ), ale nikt pozatym.

  34. Powrót do góry    #124
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jasne że naszym celem jest utrzymanie :] Ale w jednym z Radkiem się moge zgodzić. Z Lublina mało kto może wywieść zwycięstwo ( tu typuje w wielkich trudach Rzeszów i Gorzów ), ale nikt pozatym.
    no fakt, to temat na calkiem inna dyskusje. Mysle jednak podobnie. Smiem twierdzic, ze z Lublina cenne punkty wywiezie i to przy pomyslnych wiatrach jedynie Rzeszow - z uwagi na wielki atut w postaci Jaska - i byc moze Gorzow, ktory niezle sobie poczynal na tamtejszym torze. Reszcie druzyn wiekszych szans nie daje ;)

    pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2003
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jasne że naszym celem jest utrzymanie :] Ale w jednym z Radkiem się moge zgodzić. Z Lublina mało kto może wywieść zwycięstwo ( tu typuje w wielkich trudach Rzeszów i Gorzów ), ale nikt pozatym.
    Zapomniałeś o Rybniku :) ale wybaczam ...

  36. Powrót do góry    #126
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buheheh tu jestem pewien w 70 % że Rybnik dostanie tak jak Ostrów w poprzednim sezonie :]

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buheheh tu jestem pewien w 70 % że Rybnik dostanie tak jak Ostrów w poprzednim sezonie :]
    to moze maly zaklad ??

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do pierwszej kolejki nowego sezonu jeszcze dwa miesiące a Wy już wiecie, kto wygra, czy też przegra w Lublinie - czy to jest poważne?

    Ja jeszcze tylko dodam od siebie, że o wiele bardziej się uciesze, gdy ROW po rundzie zasadniczej będzie na trzeciej pozycji niż np. na pierwszej czy drugiej.;)

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #129
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok, skoro juz sie bawimy w takie papierowe dywagacje to moze teraz glos z Ostrowa:

    Rybnik Iversen za Lorama (-), Czerwinski za ?? Wegrzyka?? bo chyba nie za Staszewskiego?? do tego Chromik, Povazny i Szombierski, moze Romanek, juniorzy bez jakiejs wielkiej sily sprawczej dla ksztaltu ligi...wg mnie z dobrym obcokrajowcem mogli by powalczyc o awans, w sytuacji takiej jak obecna miejsce 2-4

    Lublin Jensen za Karlssona (-), a gdzie dobry senior za Knappa i junior za Stachyre?? niestety przy calym szacunku dla Piszcza, Jeleniewskiego, Frankowa czy ew. Staszka za bogato to na papierze nie wyglada, druzyna zdecydowanie oslabiona, choc atutem napewno bedzie jej specyficzny tor, mimo wszystko moim zdaniem wystarczy to tylko do walki o miejsca 5-6

    Rzeszow Max za Gjedde (+), utrzymana sila ognia wsrod seniorow i mocna para juniorow, jesli tylko nie skomplikuje sie sprawa kontuzji Trojanowskiego (bo wartosciowego zmiennika juz raczej nie bedzie), to team silniejszy jeszcze niz rok temu powinien zdecydowanie liczyc sie w walce o awans, miejsca 1-3

    Gorzow Loram za Zetterstroema (+), Łukaszewski za Hucke (+?) oraz reszta sprawdzonych seniorow, junioro-senior i mocny junior, wydaje sie ze najgorsze co moglo by spotkac ta druzyne to powazniejsza kontuzja ktoregos z podstawowych jezdzcow, bo druzyna zbudowana jest na przyslowiowy "styk", jednak mimo tego "mankamentu" wydaja byc sie rowniez silniejsi niz rok temu (o ile do skladu zgodnie z przewidywaniami szybko powroci Rajkowski), miejsca 1-3 i walka o awans

    Grudziadz Gjedde za Hamilla (-), Knapp za Sawine, oprocz tego Fajfer, Fijalkowski, bydgoscy juniorzy, wg mnie ten sklad wcale nie jest taki slaby i gdyby nie przecietny obcokrajowiec mielibysmy nie 3,4 a 5 w miare wyrownanych druzyn w lidze, a tak mimo wszystko pozostaja miejsca 4-6 moim zdaniem, choc mam przeczucie ze jeszcze ktos z moznych 1L pogubi u nich punkty

    Ostrow Karlsson za Klingberga (+), Wegrzyk za Fajfera (+?), generalnie mocna piatka seniorska, z ktorej wg mnie kazdy zawodnik moze zostac oczekujacym, oprocz tego niezbyt doswiadczona jeszcze para juniorska, ktora jakies tam szlify juz w tej lidze ma, ale watpliwym jest aby dorownywala klasa juniorom z Rzeszowa czy Gorzowa, dlatego jesli nie nastapi jakis zdecydowany boom w ich karierze (progresja sprzetowa) to mozemy liczyc maksymalnie na 3 lokate, generalnie jednak walka o miejsca 1-3

    Opole niestety patrzac na sklad, to oprocz Brhela trudno w tej druzynie znalezc lidera z prawdziwego zdarzenia (moze Pawliczek??), owszem potencjal na ta 7 lokate moze i jest, ale rownie dobrze mozna to powiedziec o Krosnie, juniorzy rowniez bez mocy na 1L narazie (moze Sekula), biorac pod uwage brak wartosciowych jak na 1L zawodnikow (na papierze!) wnioski nasuwaja sie same, miejsca 7-8

    Krosno i tu sytuacja podobna jak w Opolu, choc Ferjan wydaje sie byc troszke bardziej wartosciowym jezdzcem od Brhela, a Wilk spelni pokladane w nim nadzieje na krajowego lidera, to i tak powinno starczyc co najwyzej na walke z Kolejarzem o miejsca 7-8 i atut specyficznego toru rowniez niewiele tutaj wniesie


    poza tym istnieje jeszcze wiele roznych czynnikow nie zwiazanych z teoretyzowaniem nad skladami, m.in. stabilnosc finansowa klubu, "stopien odpowiedzialnosci" zawodnikow a co sie z tym wiaze, inwestycje w odpowiednim przedziale dobr materialnych ;) , nieprzewidziana kontuzja zawodnika (lub kilku) z podstawowego skladu, poza tym wreszcie niedoceniana jak narazie z tego co widze sprawa punktu bonusowego za dwumecz, ktore to punkty zawsze daja w tabeli wyzsza pozycje, a ta z kolei przeklada sie na lepsza pozycje wyjsciowa przed PO...choc z drugiej strony trzeba zauwazyc, ze PO i tak rzadza sie swoimi prawami i wszystko moze sie w nich zdarzyc, to by bylo na tyle

  40. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2004
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok, skoro juz sie bawimy w takie papierowe dywagacje to moze teraz glos z Ostrowa:

    Rybnik Iversen za Lorama (-), Czerwinski za ?? Wegrzyka?? bo chyba nie za Staszewskiego?? do tego Chromik, Povazny i Szombierski, moze Romanek, juniorzy bez jakiejs wielkiej sily sprawczej dla ksztaltu ligi...wg mnie z dobrym obcokrajowcem mogli by powalczyc o awans, w sytuacji takiej jak obecna miejsce 2-4

    Lublin Jensen za Karlssona (-), a gdzie dobry senior za Knappa i junior za Stachyre?? niestety przy calym szacunku dla Piszcza, Jeleniewskiego, Frankowa czy ew. Staszka za bogato to na papierze nie wyglada, druzyna zdecydowanie oslabiona, choc atutem napewno bedzie jej specyficzny tor, mimo wszystko moim zdaniem wystarczy to tylko do walki o miejsca 5-6

    Rzeszow Max za Gjedde (+), utrzymana sila ognia wsrod seniorow i mocna para juniorow, jesli tylko nie skomplikuje sie sprawa kontuzji Trojanowskiego (bo wartosciowego zmiennika juz raczej nie bedzie), to team silniejszy jeszcze niz rok temu powinien zdecydowanie liczyc sie w walce o awans, miejsca 1-3

    Gorzow Loram za Zetterstroema (+), Łukaszewski za Hucke (+?) oraz reszta sprawdzonych seniorow, junioro-senior i mocny junior, wydaje sie ze najgorsze co moglo by spotkac ta druzyne to powazniejsza kontuzja ktoregos z podstawowych jezdzcow, bo druzyna zbudowana jest na przyslowiowy "styk", jednak mimo tego "mankamentu" wydaja byc sie rowniez silniejsi niz rok temu (o ile do skladu zgodnie z przewidywaniami szybko powroci Rajkowski), miejsca 1-3 i walka o awans

    Grudziadz Gjedde za Hamilla (-), Knapp za Sawine, oprocz tego Fajfer, Fijalkowski, bydgoscy juniorzy, wg mnie ten sklad wcale nie jest taki slaby i gdyby nie przecietny obcokrajowiec mielibysmy nie 3,4 a 5 w miare wyrownanych druzyn w lidze, a tak mimo wszystko pozostaja miejsca 4-6 moim zdaniem, choc mam przeczucie ze jeszcze ktos z moznych 1L pogubi u nich punkty

    Ostrow Karlsson za Klingberga (+), Wegrzyk za Fajfera (+?), generalnie mocna piatka seniorska, z ktorej wg mnie kazdy zawodnik moze zostac oczekujacym, oprocz tego niezbyt doswiadczona jeszcze para juniorska, ktora jakies tam szlify juz w tej lidze ma, ale watpliwym jest aby dorownywala klasa juniorom z Rzeszowa czy Gorzowa, dlatego jesli nie nastapi jakis zdecydowany boom w ich karierze (progresja sprzetowa) to mozemy liczyc maksymalnie na 3 lokate, generalnie jednak walka o miejsca 1-3

    Opole niestety patrzac na sklad, to oprocz Brhela trudno w tej druzynie znalezc lidera z prawdziwego zdarzenia (moze Pawliczek??), owszem potencjal na ta 7 lokate moze i jest, ale rownie dobrze mozna to powiedziec o Krosnie, juniorzy rowniez bez mocy na 1L narazie (moze Sekula), biorac pod uwage brak wartosciowych jak na 1L zawodnikow (na papierze!) wnioski nasuwaja sie same, miejsca 7-8

    Krosno i tu sytuacja podobna jak w Opolu, choc Ferjan wydaje sie byc troszke bardziej wartosciowym jezdzcem od Brhela, a Wilk spelni pokladane w nim nadzieje na krajowego lidera, to i tak powinno starczyc co najwyzej na walke z Kolejarzem o miejsca 7-8 i atut specyficznego toru rowniez niewiele tutaj wniesie


    poza tym istnieje jeszcze wiele roznych czynnikow nie zwiazanych z teoretyzowaniem nad skladami, m.in. stabilnosc finansowa klubu, "stopien odpowiedzialnosci" zawodnikow a co sie z tym wiaze, inwestycje w odpowiednim przedziale dobr materialnych ;) , nieprzewidziana kontuzja zawodnika (lub kilku) z podstawowego skladu, poza tym wreszcie niedoceniana jak narazie z tego co widze sprawa punktu bonusowego za dwumecz, ktore to punkty zawsze daja w tabeli wyzsza pozycje, a ta z kolei przeklada sie na lepsza pozycje wyjsciowa przed PO...choc z drugiej strony trzeba zauwazyc, ze PO i tak rzadza sie swoimi prawami i wszystko moze sie w nich zdarzyc, to by bylo na tyle
    Perry jak bys czytal w moich myslach.... :))) Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #131
    Początkujący
    Dołączył
    24-10-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokladnie tak ja też się zgadzam z Perrym

  42. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ta analiza jak najbardziej odzwierciedla siłe klubów w 1 lidze :]

  43. Powrót do góry    #133
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2003
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Perry Twoja analiza jak najbardziej trafna, ale nie zgodze się z tym, że Iversen za Lorama to osłabienie, ale już niedługo tor pokaże kto miał racje.

    PozdROWionka

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale nie zgodze się z tym, że Iversen za Lorama to osłabienie
    A to ciekawe :D

    Moze przekazal bys nam jakies przeslanki dlaczego nie zgadzasz sie z tym ze odejscie Lorama a przyjscie Iversena to nie jest oslabienie? :D

    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-01-2003
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale nie zgodze się z tym, że Iversen za Lorama to osłabienie
    A to ciekawe :D

    Moze przekazal bys nam jakies przeslanki dlaczego nie zgadzasz sie z tym ze odejscie Lorama a przyjscie Iversena to nie jest oslabienie? :D

    Pozdrawiam
    Przecież każdy może mieć swoje zdanie prawda? Kyszor uważa ża Iversen będzie lepszy i chyba ma do tego prawo;) Poza tym napisał że wszystko i tak wyjaśni się na torze. I to moim zdaniem powinno wystarczyć jako wyjaśnienie. Ja również się cieszę z tego że będzie jeździł u nas Iversen. Proponowałem tego chłopaka jako zmiennika Lorama już w połowie ubiegłego sezonu. Jak dla mnie anglik nie do końca sprawdził się w ubiegłym sezonie. Wiem, wiem, zaraz padną argumenty że I liga to nie ekstra i że Loram będzie teraz wymiatał. Gdyby to był Loram sprzed kilku lat zgodziłbym się w 100 procentach. Ubiegły sezon przekonał mnie jednak, że Mark to już nie jest ten zawodnik co kiedyś. Oczywiście zdarzały mu się mecze w których jeździł rewelacyjnie (z tego co pamiętam jeden;)) Zdarzały mu się biegi w których przypominał fightera z najlepszych lat, jak choćby pamiętny VI bieg meczu z Unią Tarnów kiedy to przez 4 kółka ściagał się z Rickardssonem, lub ostatni bieg pierwszego spotkania ubiegłego sezonu w Zielonej Górze. Dużo więcej jednak było biegów w których Mark po prostu zawodził lub nawet je odpuszczał i wg mnie powoli zaczyna on odcinać kupony od swojej sławy. Skoro lekceważył niektóre starty w e-lidze to jak będzie na jej zapleczu? Z tych właśnie względów uważam że zamian Lorama na Iversena wyjdzie nam na dobre:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •