Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 216

Wątek: I liga--Szanse klubów...Kto w Finale?

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja też uważam że lublin awansuje:) jak dojdzie Staszek i w trakcie sezonu Śledź to będziemy nieźle wymiatać a i Jurek Mordel nie raz dyszke trzaśnie

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy:

    1. Ostrów / Rzeszów
    3. Gorzów
    4. Rybnik
    5. Grudziądz
    6. Lublin
    7. Opole
    8. Krosne

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam - czy kolega radus sugeruje iz Lublin awansuje do ekstraligi z pierwszego miejsca? ... Glowa Cie boli? -_-'

    Mysle, ze nie ma murowanego kandydata do awansu, a walke o to 1 miejsce stoczy Rzeszow i Ostrow, pozniej bedzie Gorzow, Rybnik i Grudziadz, Lublin mysle ze jest na tyle mocny aby wywalczyc 6 miejsce, ale na tyle slaby aby powlaczyc o cos wiecej. Krosno i Opole beda zas potykac sie o utrzymanie :)

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    juz od dawna twierdzilem, ze w Lublinie trudno znalezc osobe, ktora nie prereruje wszelakiego rodzaju "ziol", ale wypowiedzi radusia i Jego kolegi to juz szczyt wsyztskiego! :D

    * Lublin - niewykluczone że Lublin pojedzie w składzie: Jensen , Piszcz , Franków , Śledź , Staszek , Stachyra , Kępa.(Bałabuch , Jeleniewski , Mordel , Wrona).
    zebys sie czasem nie zdziwil...

    Co najważniejsze będą mieć fury piekielnie szybkie od wspaniałych sponsrów , ale to ty sie dowiecie z czasem.
    A inni to beda jezdzic na rowerach ?W Rzeszowie np. pierwszy raz od niempamietnych czasow nikt ni bedzie mogl narzekac na sprzet. Nawet Pawel Miesiac bedzie dysponowal dwoma nowiutkimi rumakami...Osoba Briana Kargera takze moze sporo dac do myslenia...

    Zreszta - jesli u Was jets tak dobrze, to...czemu jets tak zle?<lol>Zawodnicy uciekaja jak szcury z tonacego okretu! Przeciez jakby mieli zagwarantowane takie warunki o jakich mowi szanowny kolega radus, to by w zyciu nie odeszli z Kozigo Grodu.

    Śmieszą mnie zaś wpisy że Lublin nie ma kim jechać , ludzie pisząc że Jeleniewski nic nie będzie punktował to chyba sie na żużlu nie znacie.W barażach woził samego Nickiego Pedersena.
    a Pawel MIesiaxc Karlssona, no i co z tego?

    Pozatym bedzie rewelacyjnie sprzętowo przygotowany do sezonu.
    przekonamy sie...

    Zawodnicy tacy jak : Piszcz , Franków , Staszek , Śledź przy przygotowaniu sprzetowym z palcem w nosie robią ok 10 ptk w meczu.
    to hcya byl zart ?:D
    I niech Rzeszów bo teoretycznie seniorzy z Lublina i Rzeszowa sa porównywalni.
    w maratonie usmiechu za ta sentecje dostalbys bez cienie watpliwosci pierwsza nagrode!
    Pozatym jeszcze nikt z was nie wiem kim jest K.Kępa nowy junior z Lublina, ale to przekonacie sie z relacji meczowych na jakim poziomie jeździ ten zawodnik
    No jak nie wiemy kim jest...Toc to fenomenelny jezdzic, przeciez z Lublina, a tam wszysyc to miSZCZowie swiata...

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    " Osoba Briana Kargera takze moze sporo dac do myslenia... " - już przygotowywał silniki dla Gdańska i ani raz u w Lublinie nie wygrali.

    Śmieszny jesteś kolego z Rzeszowa , i mam nadzieje że z łzami w oczach tak jak to było w tamtym sezonie będziesz obserwował porażki z Lublinem.
    Już zapomniałem jak Śledź i Piszcz robili w Rzeszowie po 10 ptk. ?
    .. i nie porównój Miesiąca do Jeleniewskiego bo mu jeszcze dużo brakuje.

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Gorzowie wiele niewiadomych,ale najwazniejsze jest by stadion był nasz.Wtedy Mars będzie sponsorem a i p.Kałamaga moze cos załatwi.
    Narazie to niewygląda wesoło...
    Jestem jednak przekonany ze jesli tylko będą pieniadze dla naszych asów to zajmiemy 1 bądz 2 miejsce.
    Pozostało nam teraz tylko sie modlic by Zarząd załatwił stadion,bo w przeciwnym razie...nasza przyszłsoc rysuje sie w ciemnych barwach.

    Radus słusznie wierzy w swój klub,ale troszke przesadził chyba z tym 1 miejscem.
    Moze poprostu chciał rozruszac dyskusje w wątku;)co mu sie napewno udało...


    ps.Quess,to nie Typer-więc gdy podajesz układ tabeli to uzasadnij to.
    " In and Out of Love "

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    17-10-2003
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    " Osoba Briana Kargera takze moze sporo dac do myslenia... " - już przygotowywał silniki dla Gdańska i ani raz u w Lublinie nie wygrali.

    Śmieszny jesteś kolego z Rzeszowa , i mam nadzieje że z łzami w oczach tak jak to było w tamtym sezonie będziesz obserwował porażki z Lublinem.
    Już zapomniałem jak Śledź i Piszcz robili w Rzeszowie po 10 ptk. ?
    .. i nie porównój Miesiąca do Jeleniewskiego bo mu jeszcze dużo brakuje.
    Człowieku ochłon trochę, do Marca Ci serce stanie.

    Chciałbym nawiązać do tamtego postu: co to znaczy "Jeleniewski wozil w barażach Pedersena?" co oznacza "woził" ??

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach



    radus napinacz


    bardzo ciekawe posty radus nam zafundowal, rownie ciekawe jak te w czasie barazy.tylko po drugim meczu barazowym radus gdzies zniknal...hmm....gdzies ty byl bo tak mi brakowalo twoich optymistycznych postow i sie tak stesknilem za toba....!?!??! :D
    i co z tego ze jeleniewski pedersena (jak ty to mowisz) `wozil`?!ile razy go wozil i jak ukladaly sie te biegi?!wogole mam wrazenie ze ty masz okolo 15-tu lat i w takim razie twoje bunczuczne posty maja prawo byc takie jakie sa, nie chce od ciebie za duzo wymagac.:)

    PS.i sie radusik tak nie napinaj bo szkoda twych rozkolatanych nerwow!:)

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie nie napinam , tylko wku.. mnie to jak goście z Rzeszowa sie tak od razu w roli faworyta stawiają , i twierdzą że są najlepsi.Ja szczerze życze aby awansował Gorzów a moja drużyna cóż zobaczymy , a nóż będzie niespodzianka.
    W Lublinie napewno na przyjacielskie stosunki mogą liczyć Gorzowiacy , inne kluby napewno zostaną takze mile przywitani , oczywiśice oprócz Marnych....

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    600
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy są następujące :

    1.Lublin
    2.Gorzów
    3.Rybnik
    4.Ostrów
    5.Grudziadz
    6.Rzeszów
    7.Opole
    8.Krosno
    :D:D:D Powiedz, że żartowałeś.:)
    * Lublin - niewykluczone że Lublin pojedzie w składzie: Jensen , Piszcz , Franków , Śledź , Staszek , Stachyra , Kępa.(Bałabuch , Jeleniewski , Mordel , Wrona).
    Co najważniejsze będą mieć fury piekielnie szybkie od wspaniałych sponsrów , ale to ty sie dowiecie z czasem.
    Starszy Stachyra złożył rezegnacje z posady trenera w Lublinie i chyba ma zamiar z Dawidem przenieść zabawki do Rzeszowa.:)
    Śmieszą mnie zaś wpisy że Lublin nie ma kim jechać , ludzie pisząc że Jeleniewski nic nie będzie punktował to chyba sie na żużlu nie znacie.
    Tak, tak. Ty na pewno znasz się na żużlu jak nikt inny na tym forum, szkoda tylko, że cały czas bujasz w obłokach. Jeleniewski zeszły sezon miał wyjątkow udany - dwa udane mecze, w Gorzowie i u siebie z Gnieznem, śr.biegowa za sezon 2004 - 1,262:D - na prawde rewelacja!:) W tym roku będzie pierwszy raz jeździł w gronie seniorów - nie zapominaj o tym.
    Zawodnicy tacy jak : Piszcz , Franków , Staszek , Śledź przy przygotowaniu sprzetowym z palcem w nosie robią ok 10 ptk w meczu.
    No to czekam na te 10 punktów już w pierwszym Waszym meczu w Krośnie.:)
    I niech Rzeszów bo teoretycznie seniorzy z Lublina i Rzeszowa sa porównywalni.
    Polemizował bym.:)
    Pozatym jeszcze nikt z was nie wiem kim jest K.Kępa nowy junior z Lublina, ale to przekonacie sie z relacji meczowych na jakim poziomie jeździ ten zawodnik.
    Nie no stary, jesteś nie możliwy.:) Za pewne K.Kępa nie jeździ na wyższym poziomie od Jeleniewskiego czy Stachyry, a więc nie masz się za bardzo czym podniecać.:)
    No ja też uważam że lublin awansuje jak dojdzie Staszek i w trakcie sezonu Śledź to będziemy nieźle wymiatać a i Jurek Mordel nie raz dyszke trzaśnie
    Z Krosnem u siebie?:)

    Pozdrawiam Optymistów z Lublina.;)

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie nie napinam , tylko wku.. mnie to jak goście z Rzeszowa sie tak od razu w roli faworyta stawiają , i twierdzą że są najlepsi.Ja szczerze życze aby awansował Gorzów a moja drużyna cóż zobaczymy , a nóż będzie niespodzianka.
    smiac sie, czy zaplakac nad wypowiedziami tego (pseudo) forumowicza? Popatrz sobie, co pisza ludzie z Rzeszowa, a co z innych miast. Zaskocze cie! To C drudzy czesciej widza Stal w roli faworyta! O dziwo to pewien Koziolek widzi swoich pupili - wbrew logice - na pierwszym mejscu...

    W Lublinie napewno na przyjacielskie stosunki mogą liczyć Gorzowiacy , inne kluby napewno zostaną takze mile przywitani , oczywiśice oprócz Marnych....
    a wsyztskich to tak interesuje, jak zeszloroczny snieg...

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze dyskusja na nowo sie rozpoczeła ,to i dobrze bo sezon żuzlowy tuż tuż. No niektorzy kibice(szczegolnie ci z Lublina) prezentuja ciekawą wizje tegorocznej tabeli Iligi. Buhahaha - 1m.Lublin...6m.Rzeszow.

    Chciałbym zobaczyc mine tych kibicow, po pierwszym meczu 3kwietnia w Krosnie ,kiedy to mam taka nadzije KSŻ pokaze miejsce w szyku tjpozycja 6-8 druzynie z Lublina!!A tak wogole bardzo mozliwe jest ze w Lublinie zabraknie i Stachyry i przeciez Sledzia, wtedy skład nie przedstawia sie za rozowo(Jensen,Frankow,Piszcz,Jeleniewski,Staszek,W rona,Kepa(albo jacyc inni juniorzy)
    To jest moja subiektywna ocena i niekoniecznie tak musi byc.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze dyskusja na nowo sie rozpoczeła ,to i dobrze bo sezon żuzlowy tuż tuż. No niektorzy kibice(szczegolnie ci z Lublina) prezentuja ciekawą wizje tegorocznej tabeli Iligi. Buhahaha - 1m.Lublin...6m.Rzeszow.

    Chciałbym zobaczyc mine tych kibicow, po pierwszym meczu 3kwietnia w Krosnie ,kiedy to mam taka nadzije KSŻ pokaze miejsce w szyku tjpozycja 6-8 druzynie z Lublina!!A tak wogole bardzo mozliwe jest ze w Lublinie zabraknie i Stachyry i przeciez Sledzia, wtedy skład nie przedstawia sie za rozowo(Jensen,Frankow,Piszcz,Jeleniewski,Staszek,W rona,Kepa(albo jacyc inni juniorzy)
    To jest moja subiektywna ocena i niekoniecznie tak musi byc.
    Ja bym chcial zeby tych wpisow nie utorzsamiano z kibicami (wszystkimi) z Lublina poniewaz my zdajemy sobie sprawe z sytuacji i naszego obecnego skladu - ale wiadomo - zdarzaja sie wyjatki). Praktycznie dla nas w tej chwili nie mozliwy jest nawet awans do pierwszej czworki. Na chwile obecna walczymy z Krosnem i Opolem o utrzymanie w lidze. Nasza sytuacja moze sie jedynie troszke poprawic po sprowadzeniu Sledzia co jest raczej watpliwe.
    Nie ma co rowniez bardzo liczyc na Kacpra Kepe. Mimo iz z pewnoscia ma duzy talent to jest swiezo po licencji i troche bedzie musial pojezdzic zeby zaczac punktowac.

    Pozdrowienia

    PS. Szkoda ze opinie o kibicach z Lublina psuje jeden forumowicz.

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To normalne.Tak jak o Zielonej górze psuje falubazzini...
    Niestety,zawsze znajdzie sie czarna owca.
    Chociaz radusa do falubazziniego bym nieporównywał,radus to poprostu przesadzony optymista.Niepoprawny...tyle.
    Kazdy ma prawo do wiary we własny klub,nawet jesli [tak jak w tym przypadku] niema do tego podstaw.

    ps.oczywiscie Falubazzini psuje wizerunek Zg tylko w oczach gorzowian,bo obiektywni obserwatorzy niewidza nic złego w jego wpisach.

    ps.Falubazzini bez obrazy za stwierdzenie "czarnej owcy";)

    Narazie głownym kandydatem jest wg mnie Rzeszów.
    Ostrów to zalezy od postawy Węgrzyka-bedzie dobrze-km bedzie wysoko,bedzie zle-km bedzie nisko.Pietrzyk,KArlsson,Jedrzejak to pewniacy,ale jak wiemy 3 zawodników meczu niewygra,dlatego tak wazna bedzie postawa Mariusza.
    Co do Stali G. to sie niewypowiadam dopóki niedowiemy sie co i jak z MArsem itp.

    Co do Lublina...nieoszukujmy się...stac ich na walke o 5 miejsce z Grudziądzem i tylko tyle.Chyba ze talent Kępy jest na miare Hliba:)Ale czy to by cos zmieniło?
    " In and Out of Love "

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje typy są następujące :

    1.Lublin
    2.Gorzów
    3.Rybnik
    4.Ostrów
    5.Grudziadz
    6.Rzeszów
    7.Opole
    8.Krosno

    * Lublin - niewykluczone że Lublin pojedzie w składzie: Jensen , Piszcz , Franków , Śledź , Staszek , Stachyra , Kępa.(Bałabuch , Jeleniewski , Mordel , Wrona).
    Co najważniejsze będą mieć fury piekielnie szybkie od wspaniałych sponsrów , ale to ty sie dowiecie z czasem.

    Śmieszą mnie zaś wpisy że Lublin nie ma kim jechać , ludzie pisząc że Jeleniewski nic nie będzie punktował to chyba sie na żużlu nie znacie.W barażach woził samego Nickiego Pedersena.Pozatym bedzie rewelacyjnie sprzętowo przygotowany do sezonu.
    Zawodnicy tacy jak : Piszcz , Franków , Staszek , Śledź przy przygotowaniu sprzetowym z palcem w nosie robią ok 10 ptk w meczu.
    I niech Rzeszów bo teoretycznie seniorzy z Lublina i Rzeszowa sa porównywalni.
    Pozatym jeszcze nikt z was nie wiem kim jest K.Kępa nowy junior z Lublina, ale to przekonacie sie z relacji meczowych na jakim poziomie jeździ ten zawodnik.

    Pozdrawiam kibiców z Gorzowa.

    Przeczytałem to...i nie wiem...śmieać sie?? Tak? Noto sie smieje...
    Ojj chłopaczku nie urażając...równo masz pod sufitem?? Czy moze az tak bujasz w obłokach??
    Zdanie które pogrubiłem szczegolnie mnie rozbawiło...hehe Śledz...jeszcze nie dawno sprzedawczyk - "wywalić go na zbity pysk", teraz bedzie robił po 10 punktów (z palcem w d****...i wystarczy. Reszty nie komentuje...



  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto moje typy

    1.Rybnik- młody objeżdzony w E-Lidze skład wsparty Poważnym, solidne podstawy finansowe sprawiają iz RKM moze namieszać w lidze. Dodatkowo żuzlowcy nie czują na siebie presji...

    2.Grudziądz-Według mnie czarny kon rozgrywek; przy odrobinie szczęscia mogą byc na 1 miejscu. Jedynie czego mogą sie obawiac to słabej formy obcokrajowca (będziecie wspominac Hamilla)

    3.Rzeszów- wszystko zależy, jak szybko wykuruje się Trojan...

    4.Ostrów- Czy M.Węgrzyk i armia zacięzna wykorzystają cieplarniane warunki? do wyższego miejsca potrzebne im będzie wykrzesanie ambicji, a to w przypadku armii zacięznej moze byc trudne

    5.Gorzów- nienajlepsza atmosfera na początku sezonu, moze sie wloc do jego końca

    6.KSŻ Krosno- według mnie druzyna z Krosna zrobi kilka niespodzianek

    7.Kolejarz Opole-trudno cokolwiek powiedzieć

    8.Lublin-Motor powędrowal w góre krajowej hierarchii, gdy przyszedl Stachyra, który duzo poukladal w lubelskim żużlu, jego brak może spowodowac odwrotny skutek

    Jako, ze jestem z Bydzi zaden z kibiców I-ligowych klubów nie moze zarzucic mi stronniczości, gdyż niezaangażowany emocjonalnie jak Radus mam obiektywną (czy.numerologiczną) spojrzenie na tą I-ligową rzeczywistość


  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    " 8.Lublin-Motor powędrowal w góre krajowej hierarchii, gdy przyszedl Stachyra, który duzo poukladal w lubelskim żużlu, jego brak może spowodowac odwrotny skutek "

    właśnie widać że nic nie wiesz o pierwszoligowych drużynach.Bo Stachyra w Lublinie nic nie poukładał , przypomne może Ci skłąd Motoru z sezonu 2003 jak przecytasz nazwiska to sie zastanów co zanczyło o sile Lublina od sezonu 2003-2004

    2003

    1.D.Śledź
    2.H.Andersen
    3.T.Piszcz
    4.G.Knapp
    5.L.Richardsson
    6.D.Stachyra
    7.D.Jeleniewski

    2004

    1.D.Śledź
    2.M.Franków
    3.T.Piszcz
    4.G.Knapp
    5.P.Karlsson
    6.D.Stachyra
    7.D.Jeleniewski

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    839
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    właśnie widać że nic nie wiesz o pierwszoligowych drużynach.Bo Stachyra w Lublinie nic nie poukładał , przypomne może Ci skłąd Motoru z sezonu 2003 jak przecytasz nazwiska to sie zastanów co zanczyło o sile Lublina od sezonu 2003-2004

    2003

    1.D.Śledź
    2.H.Andersen
    3.T.Piszcz
    4.G.Knapp
    5.L.Richardsson
    6.D.Stachyra
    7.D.Jeleniewski

    2004

    1.D.Śledź
    2.M.Franków
    3.T.Piszcz
    4.G.Knapp
    5.P.Karlsson
    6.D.Stachyra
    7.D.Jeleniewski
    tyle, ze Stachyra jest w Lublinie od 2001 roku, a nie od 2003 ;d

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,404
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    sezon 2005 może być bardzo trudny dla Lublina , obyscie się utrzymali , ale Gorzów trzyma kciuki. FRACTION - mam nadzieje że się mocno pomyliłeś :P

    Moje typy :
    1 Stal Rzeszów : baardzo solidny skład
    2 Stal Gorzów : jeśli wszyscy podpiszą , MARS zasponsoruje to druga pozycja to minimum
    3 Rybnik : jeśli się Szumina odnajdzie , a reszcie się bedzie chciało to może być nawet awans
    4 Ostrów : trochę drużyna na papierze , tak jak ktoś wcześniej napisał - wszystko w rękach Węgrzyka.
    5 Grudziądz : wg mnie poważne osłabienie przed sezonem , jeszcze ciągnaca się sprawa z Browarem , ciężko będzie o lepszą pozycję
    6 Lublin : w zeszłym sezonie czarny koń , a teraz raczej walka o utrzymanie , ale może nie bedzie tak źle , czego życzy Gorzów
    7,8 Krosno , Opole : conajmniej jeden z tych zespołów MOIM ZDANIEM ... spadnie , ale życzę jak najlepiej ...


    Pozdrowienie.
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co taki trener Stachyra miał doradzać tkaim zawodnikom jak Śledź , Knapp , Piszcz czy Karlsson ? jak on miał ich poukładać.
    Rola trenera w żużlu jest prawie żadna ! ustal skład meczowy i tyle.

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Rola trenera w żużlu jest prawie żadna ! ustal skład meczowy i tyle.
    Może też przygotowąc tor ;) i szkolić młodzież :P

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem z krosna i bardzo mi smutno jak czytam te wszystkie dywagacje odnosnie zblizającego sie sezonu; niestety, sklad wilkow nie moze prowadzic do innych kalkulacji.
    Walka o utrzymanie to wszystko na co bedzie stac podkarpacki zespol. Szkoda ze dzialaczom nie udalo sie sciagnac do grodu pawla wartosciowych zawodnikow na miare I ligi. niestety wlodarzom ciagle sie wydaje ze tkwia w II - ligowej otchlani, coz , oby nie obudzili sie z reka w nocniku !! :(
    ferjan, szmid, baran, łukaszewicz, wilk (oby nie trafił do lublina) slaczka, śpiewanek i beben to zadną miarą klub na I lige... coz , szkoda !! a tyle sie mowilo o ewentualnym wsparciu sponsorow po awansie.
    najbardziej szkoda mi tego, ze awans moze byc okupiony szybkim spadkiem i pogrązeniem sie ksż- u w II - ligowej otchłani (na dłuuuuuugie lata - tak jak dawniej), chcialbym sie mylic, dlatego tak ważny bedzie I mecz z lublinem !!!! jesli wygramy, wilki uwierza w siebie, porazka bedzie poczatkiem konca ! sorki za apokaliptyczne wizje !
    rybnik i tak awansuje -- jestem tego pewny !!

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa awansu jest juz przesadzona.Mozna temat zamknac a radusowi zaczac gratulowac :P AAA bym zapomnial :P moim zdaniem Rzeszow bedzie mial problemy z utrzymaniem ;)i wydaje mi sie ze wlasnie ten zespol jest pierwszym kandydatem do spadku...nnnno jeszcze Rybnik i Gorzow moze sie tego obawiac :P

    pozdro ;)


  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oczywiscie ze Rzeszow i Rybnik to druzyny ktore miedzy soba rozegraja walke o utrzymanie. Jeszcze zagrozony moze czuc sie Gorzow ale mysle ze to Stal Rz. i ROW ma najgorszych seniorow w lidze i nie mamy czego szukac.

    TŻ LUBLIN E-LIGA 2006!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik Awatar TOMCIOROW
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno chcialbym żeby Rybnik awansował, ale to jest sport.Faworytem to my nie jesteśmy ,ale może to i dobrze.
    Uważam ,ze najsilniejszy będzie Rzeszów potem Ostrów i w końcu my.
    Ale naszą siłą będzie to że mamy 100 % wychowanków a to może sie liczyć. Skład jest młody i perspektywiczny ,który z pewnością stać na awans.
    Jednakze decydować będzie szczęście , umiejętności i kasa.

    1 Liga 2005 według mnie

    1. Rybnik
    2. Rzeszów
    3. Ostrów
    4. Opole
    5. Gorzów
    6. Grudziądz
    7. Lublin
    8. Krosno

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe

    to rzeczywiscie mocna musi byc ta liga skoro niektorzy widza Stal Gorzow dopiero na 4 msc :D:D

    W tamtym roku bylo 4 msc.. a zmiana Lorama za Zorro.. i Lukaszewski za Hucko.. jest dosc znaczaca.. nie wspominajac o tym iz Hlib czy Rajkowski nabrali doswiadczenia...

    Ja tam mowie ze final bedzie Stal - Stal.. a kto wygra? Daleko jeszcze do tego :D (no chyba ze stadion nie bedzie nasz i Mars odejdzie..w co watpie)

    Pozdro

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez wątpienia jak w Gorzowie podpiszą Flis, Paluch i Łukasz... to ta drużyna będzie wg. mnie numerem jeden :] ( Choć Rzeszów i Ostrów też się będą liczyć ). Co do Janusza Stachyry to nie był on takim trenerem na jakiego sie wydawał. Z tego co wiadomo to skład ustalał Jarosław Siwek. Stachyra nie błysną też w przygotowaniach toru przed meczem barażowym w Lublinie, bo było widać że Lublin jechał na wyjeździe :] Co do szkolenia młodzieży, to tego nie skomentuje bo nie ma czego. Sto razy wole żeby szkółke prowadził Bielecki !!! Może Lublin nie ma najmocniejszego składu. ale nie przesadzajmy że Krosno ma lepszy bo to jest śmieszne :| Myśle że przy braku kontuzji i dobrym sprzęcie ( taki przynajmiej mają mieć zawodnicy ) stać nas na góra 5 miejsce. Znając lubelski tor moge też wnioskować że jedynie Gorzów no i może Rzeszów stać na zwycięstwo u nas, bo reszta zespołów raczej go nie wywiezie. Mam nadzieje że naszą drużyne wzmocni Staszek i Śledź. Wtedy naprawde Lublin będzie nieobliczalny. To na tyle :]

    P.S. Do radusia wez już sie przymknij bo przynosisz wstyd lubelskim kibicom. Co do kolegów wcześniej to napewno nie ma 15 lat, ma ich moze z 12 - 13 :]

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    >>4 Ostrów : trochę drużyna na papierze , tak jak ktoś wcześniej napisał - wszystko w rękach Węgrzyka.


    ja bym raczej powiedzial
    ze wszystko w rekach Szczepaniaka


    ps jaka armia zaciezna w Ostrowie?
    Jedrzejak, Szczepaniak, Brucheiser, Liberski -czyli polowa składu- to wychowankowie :)

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Dawidem Stachyra w skladzie mysle, ze powinnismy byc grozni w pierwszym biegu,sczegolnie na wlasnym torze. Podjerzewam, ze wreszcie nasi seniorzy nie beda zmuszeni odrabiac strat, jakie "wypracowali" ich mlodsi koledzy. Poza tym przesdazone jest niemal odejscie Wilka - objecie szkolki przez Stachyre daje sporo do myslenia. Dlatego dzialacze rozmawiaja z kilkoma seniorami. O kim mowa? Nikt nie chce zdradzic :P Ale wdyaje mi sie, ze jednym z kandydatow jest Lukaszewski. Podobno sam zaintersowany nie wiem, jaka oferte wybrac - ta z Gorzowa czy z Rzeszowa? ;) Mam nadzieje, ze blizej jest Mu do tej drugiej ;)

    Podsumuwujac : ze Stachyrami w skladzie jestesmy duzo mocniejsi ;)

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stachyra nie błysną też w przygotowaniach toru przed meczem barażowym w Lublinie
    a zapieraliscie sie, ze to deszcz zrobił z toru bagno, a nie nikt trzeci ?? :P
    Ja tam nie wiem, czy Stachyra zna regulamin czy ustalał skład...wiem jedno, Mietek tego tez nie robił :P a mimo to, bylismy wysoko, liczy sie dla mnie to , ze Jasiek zna wasz tor jak własna kieszen, i z nami straciliscie jedyny atut...;]

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    radus....

    Śmieszą mnie zaś wpisy że Lublin nie ma kim jechać , ludzie pisząc że Jeleniewski nic nie będzie punktował to chyba sie na żużlu nie znacie.W barażach woził samego Nickiego Pedersena.Pozatym bedzie rewelacyjnie sprzętowo przygotowany do sezonu.
    Ja jakos sobie nie przypominam, aby Pedersen przyjechal chociaz raz za plecami Jeleniewskiego. No jezeli porownujesz Pedersena do Huszczy i Klopota :d ( http://www.sport.zgora.pl/zuzel/news...10_17_15_38_10)

    6I jak dla mnie malo trafne porownanie radusia do Falubaziniego, wszak radus to dzieciak, ktoremu rodzice chyba pod choinke zafundowali stale lacze, a jego zadna informacja sie jeszcze nie potwierdzila, a czy Falubaziniego nie? ( niech sobie sami odpowiedza kibice z Gorzowa)

    A co do szans, zycze z calego serca, aby po rocznym spadku do grona najlepszych druzyn w Polsce powrocil rybnicki ROW!! No, ale jak juz wrociccie do Eligi zmiencie na stanowisku trenera tego Czeczenca ;)

    to na tyle paaa

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam
    na wstepie chcialbym napisac cos do kolegi radusia chlopczyku jeszcze nigdy sie tak nie usmiałem z postów jak z twoich jestes git na[prawde rozumie bronisz swoj klub ale postaraj sie pisac racjonalnie !! na dzien dzisiejszy wasza para juniorow czasem moze przegrac 1 bieg u nas w Krośnie !!

    a teraz wracajac do typów
    1.Rzeszów lub Gorzów = wyrownani obcokrajowcy Max vs Loram , liderzy Ciapek = Bolo ze wskazaniem na Ciapka, reszta składu hmmm juniorzy cos rzeszów sie wzmocnił ale nadal to Gorzów ma przewage, 2 linia Rempała,Baran,Trojan(???) vs Flis,Łukaszewski tez prawie na równo chociaz ze wskazaniem na Rzeszów, kończac walka bedzie rowna miedzy tymi zespolami a tor pokaze kto jest lepszy
    3.Rybnik = Chromik,Szumina,Powaznyj,Iversen(Gafurow),Romanek sadze ze sa to zawodnicy ktorzy beda w stanie powalczyc kto wie moze nawet o awans ?
    4.Ostrów = Ogór,Wegrzyk,Karlsson,Pietrzyk mocnijesi niz rok temu ale z doswiadczen nie zawsze faworyci wygrywaja (patrz grudziadz i ostrow rok temu) napewno beda grozni ale jak bardzo ?
    5.Grudziadz = Fiałek,Faja,Knapp,Gjedde + Czacha i Kalwasinski ( ta pare juniorow chcialem do korsna cóż nie wyszło naszym działacza a sadze ze ta para bedzie 2-3 w lidze!) moga sprawic niespodzianki u siebie bede mocni na wyjazdach tor pokaze
    6,7,8 Krosno,Opole,Lublin = obcy : Ferjan,Brhel,Jensen=Matej wygrywa, seniorzy Szmid(?),Wilk(?)Ślączka(przez wielu skazywany dziadek itp. a on moze pokazac na co go stac!),Łukaszewicz ; Pietraszko,Pawliczek,Trumina ; Piszcz,Franków,Staszek = ciezko tu wskazac kto tak naprawde dysponuje lepszymi zawodnikami sadze ze najlepiej zweryfikuje to tor ( aha do radusia przypomnij sobie ostatnie spotkania lublina u nas same baty !! )
    to sa moje typy sadze ze bardzo realistyczne jednak jak cały zcas to podkerslam TOR POKAZE KTO TAK NAPRAWDE JEST NAJLESZY A KTO NAJGORSZY !!!
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    na wstepie chcialbym napisac cos do kolegi radusia chlopczyku jeszcze nigdy sie tak nie usmiałem z postów jak z twoich jestes git na[prawde rozumie bronisz swoj klub ale postaraj sie pisac racjonalnie !! na dzien dzisiejszy wasza para juniorow czasem moze przegrac 1 bieg u nas w Krośnie !!

    a teraz wracajac do typów
    1.Rzeszów lub Gorzów = wyrownani obcokrajowcy Max vs Loram , liderzy Ciapek = Bolo ze wskazaniem na Ciapka, reszta składu hmmm juniorzy cos rzeszów sie wzmocnił ale nadal to Gorzów ma przewage, 2 linia Rempała,Baran,Trojan(???) vs Flis,Łukaszewski tez prawie na równo chociaz ze wskazaniem na Rzeszów, kończac walka bedzie rowna miedzy tymi zespolami a tor pokaze kto jest lepszy
    3.Rybnik = Chromik,Szumina,Powaznyj,Iversen(Gafurow),Romanek sadze ze sa to zawodnicy ktorzy beda w stanie powalczyc kto wie moze nawet o awans ?
    4.Ostrów = Ogór,Wegrzyk,Karlsson,Pietrzyk mocnijesi niz rok temu ale z doswiadczen nie zawsze faworyci wygrywaja (patrz grudziadz i ostrow rok temu) napewno beda grozni ale jak bardzo ?
    5.Grudziadz = Fiałek,Faja,Knapp,Gjedde + Czacha i Kalwasinski ( ta pare juniorow chcialem do korsna cóż nie wyszło naszym działacza a sadze ze ta para bedzie 2-3 w lidze!) moga sprawic niespodzianki u siebie bede mocni na wyjazdach tor pokaze
    6,7,8 Krosno,Opole,Lublin = obcy : Ferjan,Brhel,Jensen=Matej wygrywa, seniorzy Szmid(?),Wilk(?)Ślączka(przez wielu skazywany dziadek itp. a on moze pokazac na co go stac!),Łukaszewicz ; Pietraszko,Pawliczek,Trumina ; Piszcz,Franków,Staszek = ciezko tu wskazac kto tak naprawde dysponuje lepszymi zawodnikami sadze ze najlepiej zweryfikuje to tor ( aha do radusia przypomnij sobie ostatnie spotkania lublina u nas same baty !! )
    to sa moje typy sadze ze bardzo realistyczne jednak jak cały zcas to podkerslam TOR POKAZE KTO TAK NAPRAWDE JEST NAJLESZY A KTO NAJGORSZY !!!
    Mijsca 6,7,8 Obco to chyba Jensen lub Brhel wygrywa :| Zobacz poczynania tych panów na torach ligowych w Polsce. Idzmy dalej Seniorzy Opole - Lublin porównywalni, ale Krosno ma chyba słabszych. Z tego co wiem to Wilk raczej u was ani w Rzeszowie nie będzie :] Piszesz ostatnie mecze w Krośnie mieliśmy baty, a zauważ jak wy jeździliście przy praktycznie niezmienionym składzie w 2 lidze, a my z tymi samymi zespołami w 1 lidze :] To chyba daje do myślenia kto ma racje.

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak dla wyjaśnienia to nie ma 12-13 lat nawet 15 tylko 16 jakbyście chcieli wiedzieć.
    PO drugie nikt mi nie zabroni wierzyć w moją dryżyne , także ja nie naśmiewam sie z tego że np ROW RYBNIK mowi że są dobrzy i mogą awansować , każdy ma swoje zdanie.
    Po trzecie to ja jestem z Lublina a Motor Lublin to duma wschodniej Polski !!!!!!!!!
    a po piąte niech gadają .......

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    6,7,8 Krosno,Opole,Lublin = obcy : Ferjan,Brhel,Jensen=Matej wygrywa
    Oj napewno nie Matej. Wg. mnie koleinosc taka : 1.Jensen 2.Brhel 3.Ferjan.

    , seniorzy Szmid(?),Wilk(?)Ślączka(przez wielu skazywany dziadek itp. a on moze pokazac na co go stac!),Łukaszewicz ; Pietraszko,Pawliczek,Trumina ; Piszcz,Franków,Staszek = ciezko tu wskazac kto tak naprawde dysponuje lepszymi zawodnikami sadze ze najlepiej zweryfikuje to tor ( aha do radusia przypomnij sobie ostatnie spotkania lublina u nas same baty !! )
    to sa moje typy sadze ze bardzo realistyczne jednak jak cały zcas to podkerslam TOR POKAZE KTO TAK NAPRAWDE JEST NAJLESZY A KTO NAJGORSZY !!!
    Tak samo , Opola ma lepszy sklad seniorski. Wiadomo , wiara w swoja druzyne , wiec jesli chodzi o seniorow to ok , ale z tym obcym to przesadziles... :)

    pozdro
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co najważniejsze będą mieć fury piekielnie szybkie od wspaniałych sponsrów , ale to ty sie dowiecie z czasem.
    Wy to macie szczęście. Nasi zawodnicy bedą jeździli na simsonach które podaruje klubowi właściciel moto-komisu. :D

    P.S. Chodzi o te fury na które była zbiórka wśród kibiców? :)

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahaha ale sie usmialem jak przeczytałem post Drabola.
    Brhel,Jensen....długo nic i Ferjan. Hehehe
    Zobaczymy juz w pierwszym meczu, jak to bedzie, mam nadzieje ze tor zweryfikuje umiejetnosci poszczegolnych zawodnikow i bedzie Ferjan....(20metrow) Jensen albo Brhel!


    -----------------------------------------------------------
    edit
    Do Drabola!

    Drabol a kto swoja wypowiedzią sprowokował kłotnie?? Wiem ze zaraz mi powiesz ze ty tylko wyraziłes swoją opinie, ale ja zrobiłem dokładnie to samo. Ja wierze w swoj klub i utrzymanie.

    PS Kto mogl sie spodziewac ze WTS Wrocław w tamtym sezonie prawie zdobedzie złoty medal??

    Zuzel to sport, a w nim jest wszystko mozliwe:D:D

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ckłopcze w przeciwieństwie do Ciebie widziałem jak jeździ Ferjan w tym sezonie i jakoś Dawid Stachyra go robił : To nie mów z nimi wygrywał bo moze wygrywac ale moze rownie dobrze przegrac !!!

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    oj Motor powiem ci taq na naszym torze juz nie jeden dunczyk sie przejechał ;) wiec jakos jesperowi zbytnio nie wierze moze sie myle ale on wiele nie zorbi
    Drabol gdybym pisal po wierze to dalbym nas na 1 miejscu ;););)
    patrze obiektywnie Bob niewiejm czy jest lpeszy od Mateja bardzo w to watpie patrz na wyniki w szwecji i angli matej jezdzil duzo lepiej
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Ale Polska to nie jest Szwecja czy Anglia i tutaj jezdzi sie zupelnie inaczej :) A Matej w Polsce...nie błyszczał powiedzmy delikatnie , nawet kiedy jezdzil w GP , nie wspominajac o terazniejszosci. A Jensen i Brhel to zawodnicy z GP 2004.

    A teraz do tego ktory jak twierdzi usmial sie czytajac moj post. :) Przeczytasz go sobie po sezonie , mam nadzieje ze bedziesz mial racje , ale szczerze...wątpie.

    pozdro
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2004
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle nawet bosman14, ze MOTOR_BC i tak byl dla Krosnian laskawy, wszak umiejscowił Was na 6 miejscu ! :) a to dla mnie hahaha dopiero dowcip :) Zyczyłbym Ferjanowi sredniej Brhela z pamietnego "nieudanego sezonu" 2003, biorąc pod uwage owe 10 wystepow - odsyłam do statystyk. Ale rzeczywiscie Drabol przegioł bo z seniorami to z calym szacunkiem nie mozecie sie rownac nawet z =K= ;) Szmid, Lukaszewicz ( na wlasnym torze) i dlugo dlugo nic ..... na dzien dzisiejszy niestety :) Pozdro z Opola

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Ale rzeczywiscie Drabol przegioł bo z seniorami to z calym szacunkiem nie mozecie sie rownac nawet z =K= ;) Szmid, Lukaszewicz ( na wlasnym torze) i dlugo dlugo nic ..... na dzien dzisiejszy niestety :) Pozdro z Opola
    Moje słowa z góry ;)

    "Tak samo , Opole ma lepszy sklad seniorski."

    Problemy z czytaniem ;) ?

    Trudno sie teraz spierac , ale Krosno coz...sklad na 2 lige , takie jest moje zdanie i obcy tez. Cel to zapewne utrzymanie , ale łatwo napewno nie bedzie.Wiem ze mozecie sie nie zgadzac z moim zdaniem bo to jest zrozumiale , ale przekonamy sie w tracie sezonu kto mial racje :) Zycze wam jak najlepiej. :)

    PS.Co niektorym radze sie wyluzowac , bo strasznie spieci sa , a kłóca sie :D
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja uwazam podobnie jak Drabol,tylko z różnicą taka ze niewidze tam zdanej przerwy.brhel moze byc lepszy ale niemusi od ferjana.
    jedyne co jest wg mnie pewne to ze na głowe obu bije Jensen...
    Uwazam równiez[jesli "dyskusja toczy sie w dolnych partiach tabeli"]ze w tej chwili krosno ma najsłabszy skład ale jesli np.beda tam wypłacane regularnie punktówki to moze sie okazac lepsze od Opola,ale czy od Lublina?
    Sam niewiem...

    ps.Keyka zapewnie chodziło Ci o moją wypowiedz.Zauwaz jednak ze dodałem równiez ze jest to jednak kiepskie porównanie.

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Do awansu widze 3 kandydatow, Gorzow, Rzeszow i Ostrow. Szkoda ze miejsce jest tylko dla jednego z tych teamow, mysle ze pierwsze miejsce zajmie Gorzow, jesli mlodzi nie wymiekna na koncowce sezonu. Rzeszow mimo ze ma silny sklad nie jest moim faworytem, wedlug mnie zajmie 3 miejsce, Ostrow ma duzo zawodnikow z juz wyrobionym nazwiskiem, i mimo ze byli w zeszlym sezonie troche uspieni to mozna z nich chyba najwiecej wyciagnac w calej I lidze. Jedrzejak i Wegrzyk, jesli by ich dobrze przygotowac moga byc niekiepskimi esktraligowcami, nie mowiac juz o drugim froncie... jak bedzie sie przekonamy, ja kibicuje kazdej z druzyn po rowno, z lekkim wskazaniem na sasiadow z Gorzowa.

  45. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Jak dla mnie porównywanie Jensena z Ferjanem czy Brhelem jest bez sensu bo jest to zawodnik zdecydowanie lepszy. Notomiast Brhel i Ferjan są w miarę równi (za Ferjanem może przemaiwiać jego wiek w stosunku do Brhela, który młodzieniaszkiem już nie jest, za to Brhel ma dużo większe doświadczenie na polskich torach). Co do składu seniorskiego jak na razie mamy go raczej najsłabszy, ale mam nadzieję, że podpiszą Wilk i Szmid i nasza siła wzrośnie. W dużym stopniu o utrzymaniu będzie decydował sprzęt, a ten na pewno mają najlepszy w Lublinie. Co do juniorów, to Lublin raczej wypada blado, Krosno ma przynajmniej Śpiewanka, a Opole Sekule, którzy powinni zdobywać więcej punktów od lubelskich młodzieżowców.

    Na dzień dzisiejszy najsłabsze jest Krosno (choć w Lublinie też nie jest za wesoło), jednak na pewno nie będziemy jeździć w takim składzie jaki jest teraz, Lublin też kompletuje jeszcze zawodników (na razie mają trzech seniorów - raczaj tylko dwóch do punktowania) i ich siła też na pewno wzrośnie.

    Aby oceniać kto spadnie poczekać trzeba aż kluby skompletują składy choć i tak wszystko zweryfikuje się na torze.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •