Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 62

Wątek: PŚ Bad Mitterndorf - 15 i 16.01.2005 r.

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PŚ Bad Mitterndorf - 15 i 16.01.2005 r.

    Przed nami kolejny konkurs, tym razem w Bad Mitterndorf (Austria). Ciekawe, czy czekają nas jakieś niespodzianki.. A może skończy się wreszcie passa Ahonena? Mam nadzieję, że będą to ciekawe zawody. Przypominam, że punkt K wynosi tu 185 metrów.

    Zapraszam do dyskusji.




  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Nareszcie loty :)
    Troche napiety ten tegoroczny terminarz.
    Myślę, że niedługo nadejdzie okres zmęczenia skoczków tym sezonem gdyż gdyż co chwila muszą gdzieś startować - np Willingen po konkursie TCS.

    Mam nadzieje, że Mateja nie obniza spowrotem swojej formy i dalej będzie dobrze skakał.
    Nie wiem czy jest sens brania kogoś poza dwójka Mateja-Małysz.

    Niech lepiej skupia się na swoim podwórku, na oddawaniu poprawnych skoków, a dopiero później mogą wojować w PŚ.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba niestety masz rację, Kalif...

    A to najistotniejsze informacje o skoczni:
    Nazwa skoczni: Kulm
    Rok konstrukcji: 1908
    Wysokość skoczni: 197 m
    Długość rozbiegu: 144 m
    Średnia V na progu: 108 km/h
    Punkt K: 185,0 m
    Punkt sędziowski:203.0 m

    A rekord pobił Svenuś (214 metrów) i stało się to 31.stycznia 2003 roku

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli chodzi o loty to myśle że w końcu obudzi się Kiuru i może sporo namieszać w czołówce.
    pamiętam że w zeszłym sezonie też nie radził sobie rewelacyjnie,ale gdy przyszła kolej na loty to było całkiem dobrze.
    stawiam że będzie on gdzieś w czołówce.
    jeśli chodzi o Ahonena...
    pierwsza 3 jak nic.nie ździwie się jak wygra poraz kolejny.
    Małysz jak będzie w pierwszej 10 to też nie będzie źle,w końcu to ścisła czołówka światowa.
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 110 w 83 postach
    jeśli chodzi o loty to myśle że w końcu obudzi się Kiuru i może sporo namieszać w czołówce.
    pamiętam że w zeszłym sezonie też nie radził sobie rewelacyjnie,ale gdy przyszła kolej na loty to było całkiem dobrze.
    stawiam że będzie on gdzieś w czołówce.
    A to łobuz ten Machciu

    Myśli, że podpuści nas tutaj i każdy wstawi na pierwszym miejscu Kiuru a tymczasem Machciu skasuje w typerze pierwsze miejsce.

    Kolego, czy mam Ci przypomnieć gdzie i czyj dziób się zgina?

    :D:D:D:D:D



    P.S. To tak dla rozładowania napięcia :D


  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyjego napięcia? Jak coś, to się nie złość. Pamiętaj, że złość piękności szkodzi. :P

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 110 w 83 postach
    Czyjego napięcia? Jak coś, to się nie złość. Pamiętaj, że złość piękności szkodzi. :P
    Wiesz, przed lotami w Kulm, na stoku góry pełnej wiatrów, zawsze jakieś napięcie jest. Wciąż pamiętam loty sprzed kilkunastu lat (MŚ), gdy trafieni wiatrem skoczkowie padali w dół jak... kaczki nafaszerowane porcją śrutu od myśliwego.

    Oby tym razem wszyscy cało i zdrowo zakończyli konkurs!


  8. Powrót do góry    #8
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Bad Mitterndorf PŚ Lista startowa 15.01.2005
    NR Zawodnik Klub Kraj
    1 Okabe Takanobu Snow Brand JPN
    2 Chedal Emmanuel Douanes CS Courchevel FRA
    3 Mueller Roland SV Natters-Bergisel AUT
    4 Landert Guido Speer Ebnat Kappel SUI
    5 Salumae Jens Nomme Ski Club EST
    6 Bogataj Jure Triglav Kranj SLO
    7 Mesik Martin Vimar Banska Bystrica SVK
    8 Alborn Alan Alaska USA
    9 Lazzaroni David Autrans FRA
    10 Koch Martin SV Villach AUT
    11 Rutkowski Mateusz TS Wisla Zakopane POL
    12 Kranjec Robert Triglav Kranj SLO
    13 Matura Jan Dukla Liberec CZE
    14 Juris Jaan Otepaeae SK EST
    15 Funaki Kazuyoshi FIT JPN
    16 Lindstroem Veli-Matti Lahden Hiihtoseura FIN
    17 Kornilov Denis Sdushor RUS
    18 Jones Clint Steamboat Winter SpC USA
    19 Fatchullin Ildar Ufa Lokomotiv RUS
    20 Dessum Nicolas CS Courchevel FRA
    21 Mechler Maximilian WSV Isny GER
    22 Jussilainen Risto Jyvaeskylaen Hiihtos. FIN
    23 Zonta Peter SD Dolomiti Ljubljana SLO
    24 Higashi Akira Nihon Kucho JPN
    25 Peterka Primoz SK Triglav Kranj SLO
    26 Forfang Daniel Tromsoe Skiklubb NOR
    27 Liegl Florian SV Natters-Bergisel AUT
    28 Mateja Robert TS Wisla Zakopane POL
    29 Goldberger Andreas SC Waldzell AUT
    30 Benkovic Rok SC Menges SLO
    31 Ingebrigtsen Tommy Byaasen IL NOR
    32 Miyahira Hideharu Mizuno JPN
    33 Ritzerfeld Joerg WSV Oberhof 05 GER
    34 Kiuru Tami Lahden Hiihtoseura FIN
    35 Vassiliev Dmitri WWS ZCK Ufa RUS
    36 Neumayer Michael SK Berchtesgaden GER
    37 Pettersen Sigurd Rollag og Veggli IL NOR
    38 Stensrud Henning Hurdal IL NOR
    39 Romoeren Bjoern Hosle IL NOR
    40 Moellinger Michael SC Einsiedeln SUI
    41 Ammann Simon RG Churfirsten SUI
    42 Damjan Jernej Ilirija SLO
    43 Kuettel Andreas SC Einsiedeln SUI
    44 Bystoel Lars IL Eldar NOR
    45 Loitzl Wolfgang WSC Bad Mitterndorf AUT
    46 Kasai Noriaki Tsuchiya Home JPN
    47 Ito Daiki Tsuchiya Home JPN
    48 Spaeth Georg SC Oberstdorf GER
    49 Uhrmann Michael WSV-DJK Rastbuechl GER
    50 Widhoelzl Andreas SC Fieberbrunn AUT
    51 Hautamaeki Matti Puijon Hiihtoseura FIN
    52 Malysz Adam KS Wisla Ustronianka POL
    53 Morgenstern Thomas SV Villach AUT
    54 Ljoekelsoey Roar Orkdal IL NOR
    55 Janda Jakub Dukla Frenstat CZE
    56 Hoellwarth Martin SC Mayrhofen AUT
    57 Ahonen Janne Lahden Hiihtoseura FIN
    skijumping.pl

    Jestem ciekawa jak na treningu,bo treningu zaprezentuje sie Rutkowski.
    Trening zaczyna sie o 11.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalko czy Ty nie masz co robić o 6 rano?? ;);)
    z pieskiem na spacer wyjdź a nie tylko o skokach myślisz:)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  10. Powrót do góry    #10
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    chora jestem i spac nie moge przez katarek:)
    a z pieskiem tez wyjsc nie moge;)

    no ale wrocmy do skokow:)

    jakby pojawily sie problemy z forum, prosze typy wysylac do mnie na maila.
    podany w profilu:)

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Chory jest tez Ahonen, ktory ma 40 stopni goraczki i do Bad Mitterndorf na razie nie przyjechal. Albo to zaslona dymna, albo Janne sie szykuje na Zakopane. Poki co jednak magiczna 11 pozostanie pewnie nienaruszona.

    Obu chorym zyczymy powrotu do zdrowia :).
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich Fin Janne Ahonen pozostał w domu i nie wystartuje w najbliższym konkuresie skoków w Austrii, poinformował dziennikarz stołecznej gazety "Helsingin Sanomat" Timo Jaervio.

    Pozostali fińscy skoczkowie udali się natomiast w czwartek do austriackiej miejscowości Bad Mitterndorf/Taupliz.

    "Ahonen pozostał w łóżku, ma gorączkę sięgającą 40 stopni i lekarz zalecił mu pobyt w domu" - dodał T. Jaervio.

    10 lutego 1996 roku Ahonen na mamucie Kulm w Bad Mitterndorf/Taupliz wygrał konkurs Pucharu świata wyprzedzając Andreasa Goldbergera (Austria) i rodaka Ari-Pekkę Nikkolę. Następnego dnia był trzeci - za Goldbergerem i Christophem Duffnerem (Niemcy).

    Oprócz Ahonena z fińskich skoczków w konkursach PŚ na skoczni Kulm triumfował Matti Nykaenen wyprzedzając 12 marca 1982 roku Austriaków Huberta Neupera i Andreasa Feldera. 13 marca role odwróciły się - wygrał Neuper przed Nykaenenem i Ole Bremsethem (Norwegia).
    onet.pl
    Szkoda Janka, teraz szansa dla innych:)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mało zawodników zaprezentowało się w serii treningowej. I serię treningową wygrał Kasai z wynikiem 187 m, II - Ito (205 m), a III- Roland Mueller (198 m). Mateusz Rutkowski uzyskał 171,5m oraz 186,5m. (10. i 6. miejsce). Pozostali Polacy nie skakali, bo jeszcze nie dojechali. :)

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla widiwiska lepiej że nie bedzie Ahonena.
    teraz może wygrać każdy z pierwszej 10.
    i w typerze też odpadnie kilka pewnych punktów ;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki I treningu:

    1. 2. Alborn Alan USA 212.0
    2. 23. Jussilainen Risto FIN 203.5
    3. 37. Pettersen Sigurd NOR 201.5
    4. 55. Janda Jakub CZE 198
    5. 54. Ljoekelsoey Roar NOR 195.5
    6. 53. Morgenstern Thomas AUT 194
    7. 7. Kranjec Robert SLO 190.0
    8. 52. Małysz Adam POL 189.5
    9. 21. Dessum Nicolas FRA 186.5
    10. 28. Mateja Robert POL 184
    11. 33. Ritzerfeld Joerg GER 181
    12. 22. Mechler Maximilian GER 180.5
    13. 26. Forfang Daniel NOR 180
    14. 11. Bogataj Jure SLO 179.0
    15. 36. Neumayer Michael GER 178
    16. 13. Matura Jan CZE 177.5
    17. 50. Widhoelzl Andreas AUT 177.5
    18. 20. Fatkullin Ildar RUS 175.5
    19. 41. Ammann Simon SUI 172
    20. 43. Kuettel Andreas SUI 172
    21. 34. Kiuru Tami FIN 171
    22. 35. Wassiliew Dmitrij RUS 171
    23. 45. Loitzl Wolfgang AUT 171
    24. 27. Liegl Florian AUT 170
    25. 56 Hoellwarth Martin AUT 170
    26. 8. Rutkowski Mateusz POL 168.5
    27. 1. Lazzaroni David FRA 165.0
    28. 10. Landert Guido SUI 164.0
    29. 25. Peterka Primoz SLO 163
    30. 31. Ingebrigtsen Tommy NOR 162.5
    31. 17. Schwarzenberger R. AUT 161.0
    32. 18. Korniłow Denis RUS 160.0
    33. 49. Uhrmann Michael GER 159
    34. 4. Chedal Emmanuel FRA 158.0
    35. 12. Zupan Bine SLO 156.0
    36. 38. Stensrud Henning NOR 156
    37. 19. Jones Clint USA 152.5
    38. 30. Benkovic Rok SLO 152.5
    39. 48. Spaeth Georg GER 152
    40. 9. Mesik Martin SVK 151.5
    41. 16. Lindstroem Veli-Matti FIN 148.0
    42. 42. Damjan Jernej SLO 146
    43. 44. Bystoel Lars NOR 146
    44. 14. Juris Jaan EST 142.5
    45. 40. Moellinger Michael SUI 140
    46. 3. Koch Martin AUT 136.5
    47. 5. Salumae Jens EST 131.0
    48. 39. Romoeren Bjoern Einar NOR 122.5
    49. 29. Goldberger Andreas AUT 108
    50. 6. Okabe Takanobu JPN DNS
    51. 15. Funaki Kazuyoshi JPN DNS
    52. 24. Higashi Akira JPN DNS
    53. 32. Miyahira Hideharu JPN DNS
    54. 46. Kasai Noriaki JPN DNS
    55. 47. Ito Daiki JPN DNS
    56. 51. Hautamaeki Matti FIN DNS

  16. Powrót do góry    #16
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wyniki kwalifikacji w Bad Mitterndorf 14.01.2005
    Lp Nr Zawodnik Kraj Odl Pkt. Status
    1 50 Andreas Widhoelzl AUT 208.0m 198.1 Q
    2 52 Adam Malysz POL 203.0m 191.1 Q
    3 49 Michael Uhrmann GER 191.5m 183.3 Q
    4 45 Wolfgang Loitzl AUT 189.5m 181.4 Q
    5 54 Roar Ljoekelsoey NOR 189.5m 179.9 Q
    6 53 Thomas Morgenstern AUT 191.0m 177.7 Q
    7 27 Florian Liegl AUT 186.5m 173.3 Q
    8 48 Georg Spaeth GER 184.0m 172.3 Q
    8 39 Bjoern Einar Romoeren NOR 184.0m 172.3 Q
    10 26 Daniel Forfang NOR 185.0m 170.5 Q
    11 42 Jernej Damjan SLO 185.0m 169.5 Q
    12 56 Martin Hoellwarth AUT 183.5m 168.7 Q
    13 43 Andreas Kuettel SUI 180.0m 167.5 Q
    14 41 Simon Ammann SUI 183.0m 167.1 Q
    15 23 Risto Jussilainen FIN 179.0m 165.8 Q
    16 37 Sigurd Pettersen NOR 174.5m 160.4 Q
    16 2 Alan Alborn USA 174.5m 160.4 Q
    18 18 Denis Kornilov RUS 175.5m 159.1 Q
    19 44 Lars Bystoel NOR 175.5m 156.6 Q
    20 38 Henning Stensrud NOR 171.5m 156.3 Q
    21 35 Dmitri Vassiliev RUS 170.0m 154.5 Q
    21 11 Jure Bogataj SLO 170.0m 154.5 Q
    23 36 Michael Neumayer GER 173.5m 154.2 Q
    24 40 Michael Moellinger SUI 168.0m 152.1 Q
    25 34 Tami Kiuru FIN 166.5m 150.3 Q
    26 25 Primoz Peterka SLO 166.0m 150.2 Q
    27 20 Ildar Fatchullin RUS 164.5m 147.9 Q
    28 3 Martin Koch AUT 162.0m 144.4 Q
    29 24 Akira Higashi JPN 160.0m 142.5 Q
    30 22 Maximilian Mechler GER 161.0m 142.2 Q
    30 19 Clint Jones USA 161.0m 142.2 Q
    32 32 Hideharu Miyahira JPN 159.0m 141.3 Q
    33 15 Kazuyoshi Funaki JPN 158.5m 139.7 Q
    34 29 Andreas Goldberger AUT 156.5m 135.8 Q
    35 12 Bine Zupan SLO 154.0m 133.3 Q
    36 9 Martin Mesik SVK 153.0m 132.1
    37 33 Joerg Ritzerfeld GER 153.5m 131.7
    38 4 Emmanuel Chedal FRA 153.5m 131.2
    39 30 Rok Benkovic SLO 152.5m 130.5
    40 28 Robert Mateja POL 150.5m 128.6
    41 13 Jan Matura CZE 152.0m 128.4
    42 6 Takanobu Okabe JPN 148.0m 126.6
    43 16 Veli-Matti Lindstroem FIN 150.5m 125.6
    44 8 Mateusz Rutkowski POL 151.0m 125.2
    45 10 Guido Landert SUI 145.0m 122.0
    46 21 Nicolas Dessum FRA 143.5m 121.7
    47 1 David Lazzaroni FRA 143.0m 119.1
    48 7 Robert Kranjec SLO 140.0m 116.0
    49 17 R. Schwarzenberger AUT 134.0m 106.8
    50 14 Jaan Juris EST 118.0m 83.1
    51 5 Jens Salumae EST 117.0m 81.4
    52 31 Tommy Ingebrigtsen NOR 111.5m 74.3
    DNS 57 Janne Ahonen FIN Q
    DNS 55 Jakub Janda CZE Q
    DNS 51 Matti Hautamaeki FIN Q
    DNS 47 Daiki Ito JPN Q
    DNS 46 Noriaki Kasai JPN Q
    skijumping.pl

    nie no porazka naszych ;/
    Cala nadzieja w Adsiu!
    Leć Adam leć!

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    W tym pierwszym treningu niezle skoczyli. Wydawalo sie, ze jest szansa na jakies punkty, a tymczasem nawet nie zakwalifikowali sie do konkursu. Znowu zostal nam tylko Adam i pytanie jest takie - czy jest w tej chwili na tyle mocny, by wykorzystac nieobecnosc Ahonena i wygrac konkurs?

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Przeciez to jest juz ku*** paranoja :|

    Malysz drugi (czaspki z glow)
    a Mateja i Rutkowski nie weszli do do konkursu...
    Skoczyli ledwo co ponad 150 m na mamuciej skoczni - blamaz i wstyd...
    W takich chwilach wyrozumialosc sie konczy...

    Tylko Adam,
    a dalej, dlugo, dlugo, .... NIC!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a Mateja i Rutkowski nie weszli do do konkursu...
    Skoczyli ledwo co ponad 150 m na mamuciej skoczni - blamaz i wstyd...
    W takich chwilach wyrozumialosc sie konczy...
    Po Bad Mitendorf odpuscic Engelberg i zabrac ich na trenigi bo Zakopku mozemy miec tylko jednego zawodnika w 30 stce :(

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach


    Po Bad Mitendorf odpuscic Engelberg i zabrac ich na trenigi bo Zakopku mozemy miec tylko jednego zawodnika w 30 stce :(
    Czy im w ogole cos jeszcze pomoze?

    Zaczynam w to bardzo watpic...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy im w ogole cos jeszcze pomoze?

    Zaczynam w to bardzo watpic...
    Przypomnij sobie sezon 2003/2004 w wykonaniu Rutkowskiego, gdyby nie pil a trenowal to byl by teraz w calkiem innych miejscach, natomiast po wynikach jakie teraz osiaga Mateja widac ze stracil forme, a wiec nadszedl czas by ja odbudowac.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co z tym Ahonenem? Bedzie lecial dzisiaj czy jednak nie?

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Co z tym Ahonenem? Bedzie lecial dzisiaj czy jednak nie?
    nie bedzie startowal

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki serii próbnej w Bad Mitterndorf, 15.01.2005
    Lp. Nr Zawodnik Kraj Odl.


    1 36 Adam Malysz POL 207.0m
    2 34 Andreas Widhoelzl AUT 202.5m
    3 39 Jakub Janda CZE 201.5m
    4 37 Thomas Morgenstern AUT 200.0m
    5 21 Sigurd Pettersen NOR 199.0m
    6 19 Dmitri Vassiliev RUS 196.0m
    7 2 Martin Koch AUT 194.5m
    8 38 Roar Ljoekelsoey NOR 193.0m
    9 14 Daniel Forfang NOR 192.0m
    10 40 Martin Hoellwarth AUT 191.0m
    10 33 Michael Uhrmann GER 191.0m
    12 31 Daiki Ito JPN 190.0m
    13 20 Michael Neumayer GER 189.5m
    13 17 Hideharu Miyahira JPN 189.5m
    15 35 Matti Hautamaeki FIN 188.0m
    15 26 Jernej Damjan SLO 188.0m
    17 28 Lars Bystoel NOR 187.0m
    18 22 Henning Stensrud NOR 186.5m
    19 30 Noriaki Kasai JPN 186.0m
    20 11 Risto Jussilainen FIN 185.5m
    21 23 Bjoern Einar Romoeren NOR 184.5m
    22 27 Andreas Kuettel SUI 183.0m
    23 32 Georg Spaeth GER 182.0m
    23 7 Denis Kornilov RUS 182.0m
    25 4 Jure Bogataj SLO 179.5m
    26 15 Florian Liegl AUT 178.5m
    27 6 Kazuyoshi Funaki JPN 178.0m
    28 29 Wolfgang Loitzl AUT 177.0m
    28 18 Tami Kiuru FIN 177.0m
    28 16 Andreas Goldberger AUT 177.0m
    31 25 Simon Ammann SUI 176.5m
    32 24 Michael Moellinger SUI 176.0m
    33 13 Primoz Peterka SLO 175.5m
    34 8 Clint Jones USA 169.5m
    35 9 Ildar Fatchullin RUS 165.0m
    36 12 Akira Higashi JPN 163.0m
    36 1 Alan Alborn USA 163.0m
    38 10 Maximilian Mechler GER 161.5m
    38 3 Martin Mesik SVK 161.5m
    40 5 Bine Zupan SLO 153.5m

    za skijumping.pl

  25. Powrót do góry    #25
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wyniki I serii konkursu w Bad Mitterndorf
    Lp. Nr Zawodnik Kraj Odl. Pkt. Status
    1 38 Roar Ljoekelsoey NOR 199.0m 195.3 Q
    2 34 Andreas Widhoelzl AUT 197.5m 193.5 Q
    3 36 Adam Malysz POL 195.5m 189.6 Q
    4 11 Risto Jussilainen FIN 195.5m 189.1 Q
    5 39 Jakub Janda CZE 194.5m 188.4 Q
    6 37 Thomas Morgenstern AUT 193.5m 187.7 Q
    7 22 Henning Stensrud NOR 192.0m 185.4 Q
    8 40 Martin Hoellwarth AUT 191.5m 183.3 Q
    9 14 Daniel Forfang NOR 190.5m 182.1 Q
    10 2 Martin Koch AUT 189.5m 180.9 Q
    11 21 Sigurd Pettersen NOR 188.5m 180.7 Q
    12 35 Matti Hautamaeki FIN 187.5m 178.5 Q
    13 26 Jernej Damjan SLO 186.0m 177.2 Q
    14 28 Lars Bystoel NOR 186.0m 176.7 Q
    15 32 Georg Spaeth GER 186.0m 176.2 Q
    16 33 Michael Uhrmann GER 185.5m 175.6 Q
    17 19 Dmitri Vassiliev RUS 185.0m 175.0 Q
    18 29 Wolfgang Loitzl AUT 181.5m 171.3 Q
    19 4 Jure Bogataj SLO 182.0m 170.4 Q
    20 27 Andreas Kuettel SUI 180.0m 169.0 Q
    21 31 Daiki Ito JPN 180.0m 168.5 Q
    22 16 Andreas Goldberger AUT 179.0m 168.3 Q
    23 20 Michael Neumayer GER 178.5m 164.7 Q
    24 23 Bjoern Einar Romoeren NOR 176.5m 163.8 Q
    25 13 Primoz Peterka SLO 175.5m 163.1 Q
    26 24 Michael Moellinger SUI 175.5m 162.6 Q
    27 17 Hideharu Miyahira JPN 174.0m 162.3 Q
    28 15 Florian Liegl AUT 173.0m 160.1 Q
    29 18 Tami Kiuru FIN 172.0m 158.9 Q
    30 10 Maximilian Mechler GER 172.0m 157.4 Q
    31 6 Kazuyoshi Funaki JPN 170.5m 156.6
    32 25 Simon Ammann SUI 170.0m 156.0
    32 9 Ildar Fatchullin RUS 170.0m 156.0
    34 30 Noriaki Kasai JPN 169.5m 155.4
    35 1 Alan Alborn USA 164.0m 147.8
    36 8 Clint Jones USA 162.5m 146.0
    37 12 Akira Higashi JPN 160.0m 142.0
    38 5 Bine Zupan SLO 163.0m 124.6
    39 3 Martin Mesik SVK 146.0m 123.2
    DSQ 7 Denis Kornilov RUS


    Ładnie Adam, oby tak w 2 serii:)

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobre miejsce Adama świetny ten drugi skok szkoda tego pierwszego, Widhoelz wygrywa dosc niespodziewanie choc wczoraj i dzisiaj świetnie skakał na treningach oby jutro było jeszcze lepiej i żeby Małysz wygrał:)

  27. Powrót do góry    #27
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wyniki Pucharu Świata, z dnia 2005-01-15
    w Bad Mitterndorf (Austria)
    Lp. Zawodnik kraj odl.1 odl.2 suma pkt.
    1 WIDHOELZL Andreas Austria 197.5 m 206.5 m 398.3
    2 LJOEKELSOEY Roar Norwegia 199 m 203.5 m 396
    3 MALYSZ Adam Polska 195.5 m 206.5 m 393.9
    4 MORGENSTERN Thomas Austria 193.5 m 205.5 m 390.8
    5 JANDA Jakub Czechy 194.5 m 198.5 m 382.6
    6 HAUTAMAEKI Matti Finlandia 187.5 m 205.5 m 380.6
    7 JUSSILAINEN Risto Finlandia 195.5 m 196.5 m 379.9
    8 PETTERSEN Sigurd Norwegia 188.5 m 203.5 m 376.9
    9 DAMJAN Jernej Słowenia 186 m 202.5 m 375.7
    10 FORFANG Daniel Norwegia 190.5 m 197.5 m 373.6
    11 HOELLWARTH Martin Austria 191.5 m 194 m 370.6
    12 UHRMANN Michael Niemcy 185.5 m 197 m 367
    13 KOCH Martin Austria 189.5 m 191 m 364.6
    14 SPAETH Georg Niemcy 186 m 192 m 361.6
    15 BYSTOEL Lars Norwegia 186 m 191.5 m 361.5
    16 STENSRUD Henning Norwegia 192 m 185 m 360.9
    17 VASSILIEV Dimitri Rosja 185 m 190 m 356.5
    18 BOGATAJ Jure Słowenia 182 m 190.5 m 351
    19 ITO Daiki Japonia 180 m 190.5 m 349.6
    20 NEUMAYER Michael Niemcy 178.5 m 190 m 343.2
    21 GOLDBERGER Andreas Austria 179 m 183 m 341.4
    22 KUETTEL Andreas Szwajcaria 180 m 181.5 m 340.3
    23 ROMOEREN Bjoern-Einar Norwegia 176.5 m 185 m 339.8
    24 LOITZL Wolfgang Austria 181.5 m 176.5 m 335.1
    25 PETERKA Primoz Słowenia 175.5 m 179.5 m 332
    26 MOELLINGER Michael Szwajcaria 175.5 m 177 m 327
    27 KIURU Tami Finlandia 172 m 177.5 m 324.4
    28 MECHLER Maximilian Niemcy 172 m 178 m 324
    29 MIYAHIRA Hideharu Japonia 174 m 166 m 314
    30 LIEGL Florian Austria 173 m 166.5 m 310.9
    31 FUNAKI Kazuyoshi Japonia 170.5 m - 156.6
    32 AMMANN Simon Szwajcaria 170 m - 156
    32 FATCHULLIN Ildar Rosja 170 m - 156
    34 KASAI Noriaki Japonia 169.5 m - 155.4
    35 ALBORN Alan USA 164 m - 147.8
    36 JONES Clint USA 162.5 m - 146
    37 HIGASHI Akira Japonia 160 m - 142
    38 ZUPAN Bine Słowenia 163 m - 124.6
    39 MESIK Martin Słowacja 146 m - 123.2
    DSQ KORNILOV Denis Rosja - - DSQ

    skijumping.pl

    Podium i to sie liczy:)

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 110 w 83 postach
    i znów dwóch Małyszów - jeden na treningach i podczas kwalifikacji a dru w zawodach


  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Szkoda, ze Adam został sam na placu boju.
    Został, ale uratował nasz honor ;)

    Brawa dla niego, że ciagle utrzymuje tą reprezentacje.

  30. Powrót do góry    #30
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    i znów dwóch Małyszów - jeden na treningach i podczas kwalifikacji a dru w zawodach
    Alter, ale chyba przyznasz ze juz jest duzo lepiej niz było niedawno.
    Naprawde patrzac na reszte naszych Adam jest rewelacyjny.
    Nie wiem co Ci sie jeszcze nie podoba. Jest wysoko i bedzie coraz wyzej.Trening i kwalifikacje to nie to samo co konkurs.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 110 w 83 postach
    i znów dwóch Małyszów - jeden na treningach i podczas kwalifikacji a dru w zawodach
    Alter, ale chyba przyznasz ze juz jest duzo lepiej niz było niedawno.
    Naprawde patrzac na reszte naszych Adam jest rewelacyjny.
    Nie wiem co Ci sie jeszcze nie podoba. Jest wysoko i bedzie coraz wyzej.Trening i kwalifikacje to nie to samo co konkurs.
    Źle mnie zrozumiałaś. Cieszę się z "pudła", ale... Wyniki na treningach, w kwalifikacjach i w serii próbnej miał o niebo lepsze od rywali (tylko Widhölzl mógł się z Adamem równać) a gdy przyszło do konkursu, to okazało się, że jest w szóstce najlepszych, z minimalnymi stratami/przewagami.


  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No całkiem nieźle, ale wróci Ahonen i znowu pewnie będzie kilka pozycji niżej... A o reszcie Polaków to ja się może nie będę wypowiadać.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Adam ladny wystep choc liczylem, ze uda mu sie wygrac. Przestanmy w koncu porownywac treningi z konkursem, to calkowicie inne zawody. Adam jest dobry na treningach, bo zawsze daje z siebie wszystko. Inni zawodnicy nie przykladaja do tego, az takiej wagi. Wystarczy spojrzec np. na Hoelwarta, ktory zazwyczaj nie jest wysoko na treningach(mowi otwarcie, ze nie zalezy mu na tym), a w konkursach swoje skacze(dzis byly loty, troche inne skakanie).

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    słyszałem w radiu ze podobno Ahonen ma sprawic nie miłą niespodzianke i przyleciec na dzisiajszy konkurs. moje pytanie brzmi czy to prawda...??

  35. Powrót do góry    #35
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zblewa
    ja ani nic na ten temat nie słyszałam, ani nie wyczytałam:)
    wiec moze to ściema, albo przyleci, ale bedzie tylko widzem:)
    własnie zaczynaja sie kwalifikacje, w których zobaczymy tylko Adama. Pogoda do latania jest wysmienita:)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ahonen nie musi brać udziału w kwalifikacjach wiec moze pojawic sie w ostatniej chwili na skoczni. tak samo powiedzieli w radiu. zobaczymy miejmy nadzieje ze nie przyjedzie i wygra nasz Adaś :)

  37. Powrót do góry    #37
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    lepiej zeby nie robil takich psikusów, bo typera trzeba bedzie zmieniac:)
    zobaczymy co to bedzie z Ahonenem:)

    pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ahonena nie bedzie, Finowie na 100% nie beda szachowac jego zdrowiem i narazac zawodnika na dodatkowe komplikacje.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    własnie zaczynaja sie kwalifikacje, w których zobaczymy tylko Adama
    wydaje mi się, że raz odbyte kwalifikacje dotyczyły dwóch dni konkursowych, dziś Adaś serię próbną sobie odpuścił, wierzę że znajdzie się na pudle i mocno kibicuję za drugie zwycięstwo w tym sezonie!



    Leć Adaś Leć! :D

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki serii próbnej w Bad Mitterndorf
    Lp. Nr Zawodnik Kraj Odl.

    1 28 Lars Bystoel NOR 205.0m
    2 23 Sigurd Pettersen NOR 204.5m
    3 9 Martin Koch AUT 199.5m
    4 39 Jakub Janda CZE 198.5m
    4 19 Dmitri Vassiliev RUS 198.5m
    6 37 Thomas Morgenstern AUT 197.5m
    7 35 Andreas Widhoelzl AUT 196.0m
    8 6 Jure Bogataj SLO 193.5m
    9 17 Daniel Forfang NOR 193.0m
    10 33 Michael Uhrmann GER 191.5m
    11 38 Roar Ljoekelsoey NOR 190.0m
    11 20 Michael Neumayer GER 190.0m
    13 27 Jernej Damjan SLO 186.5m
    14 34 Matti Hautamaeki FIN 185.0m
    15 40 Martin Hoellwarth AUT 184.5m
    16 21 Henning Stensrud NOR 184.0m
    17 30 Noriaki Kasai JPN 183.5m
    17 29 Wolfgang Loitzl AUT 183.5m
    17 16 Risto Jussilainen FIN 183.5m
    20 31 Daiki Ito JPN 182.5m
    20 4 Kazuyoshi Funaki JPN 182.5m
    20 2 Alan Alborn USA 182.5m
    23 26 Andreas Kuettel SUI 181.5m
    23 5 Denis Kornilov RUS 181.5m
    25 25 Simon Ammann SUI 179.0m
    25 18 Tami Kiuru FIN 179.0m
    27 22 Bjoern Einar Romoeren NOR 178.5m
    28 10 Maximilian Mechler GER 177.0m
    29 24 Michael Moellinger SUI 176.5m
    30 15 Andreas Goldberger AUT 175.5m
    30 3 Bine Zupan SLO 175.5m
    32 32 Georg Spaeth GER 175.0m
    33 1 Martin Mesik SVK 173.0m
    34 8 Ildar Fatchullin RUS 171.0m
    35 14 Hideharu Miyahira JPN 170.0m
    36 13 Florian Liegl AUT 168.5m
    37 7 Clint Jones USA 164.5m
    38 12 Primoz Peterka SLO 161.0m
    38 11 Akira Higashi JPN 161.0m
    DNS 36 Adam Malysz POL

    za skijumping.pl

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    skacz skacz jak Adam Małysz !!!
    skacz skacz jak Adam Małysz !!!


    Ale za to niedziela, ale za to niedziela...:)


  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dziś Adaś serię próbną sobie odpuścił, wierzę że znajdzie się na pudle i mocno kibicuję za drugie zwycięstwo w tym sezonie!



    Leć Adaś Leć! :D
    he he :D brawo Adaś! :D
    jak nie za tydzień to już w Zakopanem Adaś wywinduje się na 2 m-ce w klasyfikacji, jeszcze raz brawo Adaś! :)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki dzisiejszego konkursu:
    Lp. nr zawodnik kraj odl. 1 pkt. 1 odl. 2 pkt. suma
    1. 36. Małysz Adam POL 207.0 204.4 209.5 412.3
    2. 35. Widhoelzl Andreas AUT 207.5 205.5 200.0 400.5
    3. 16. Jussilainen Risto FIN 205.5 199.6 201.5 396.9
    4. 34. Hautamaeki Matti FIN 201.5 196.8 202.5 396.3
    5. 37. Morgenstern Thomas AUT 200.5 197.1 200.0 393.6
    6. 31. Ito Daiki JPN 195.0 189.0 203.5 389.7
    7. 33. Uhrmann Michael GER 195.0 189.0 198.5 383.7
    8. 38. Ljoekelsoey Roar NOR 196.5 192.3 196.5 383.1
    9. 39. Janda Jakub CZE 194.5 187.9 196.5 380.2
    10. 27. Damjan Jernej SLO 195.5 189.6 194.0 377.9
    11. 17. Forfang Daniel NOR 197.0 191.4 192.5 377.4
    12. 23. Pettersen Sigurd NOR 193.0 186.1 195.5 375.7
    13. 28. Bystoel Lars NOR 196.5 189.3 192.5 375.3
    14. 21. Stensrud Henning NOR 191.5 184.8 195.0 373.8
    15. 19. Wassiliew Dmitri RUS 192.5 185.5 189.0 366.8
    16. 40. Hoellwarth Martin AUT 188.5 179.7 190.0 362.2
    17. 6. Bogataj Jure SLO 186.0 176.7 185.0 352.2
    18. 20. Neumayer Michael GER 188.5 177.2 185.0 351.7
    19. 9. Koch Martin AUT 184.0 174.3 185.5 350.4
    20. 29. Loitzl Wolfgang AUT 180.5 170.6 187.5 350.1
    21. 32. Spaeth Georg GER 180.5 168.6 186.5 344.9
    22. 30. Kasai Noriaki JPN 183.0 173.1 180.5 343.2
    23. 18. Kiuru Tami FIN 182.5 172.0 180.5 340.6
    24. 25. Ammann Simon SUI 181.0 170.7 180.0 340.2
    25. 22. Romoeren Bjoern Einar NOR 182.0 170.4 180.5 339.5
    26. 26. Kuettel Andreas SUI 176.5 163.8 181.0 334.5
    27. 15. Goldberger Andreas AUT 176.0 163.7 171.5 321.5
    28. 5. Korniłow Denis RUS 180.5 168.6 166.5 319.4
    29. 3. Zupan Bine SLO 176.5 163.8 166.5 314.1
    30. 2. Alborn Alan USA 177.0 164.4 162.0 308.8

    za onet.pl

    Kurczę, jak dla mnie to tak może być zawsze :). Tylko oby Adasia nie zdeprymował Ahonen..

  44. Powrót do góry    #44
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Brawo Adam!
    To nc ze spierniczyła mi sie całkiem typerowa 10tka:) Gratulacje!

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Brawo, naprawdę pieknie się ogląda skoki jak Adamski w tak pięknym stylu wygrywa:):):)

    Tak dalej........:)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •