Pokaż wyniki od 1 do 37 z 37

Wątek: nie bedzie kasy za Dadosa???

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie bedzie kasy za Dadosa???

    podobno GKM nie dostanie pieniedzy za Dadosa, poniewaz Wts kupuje dlugi od wierzycieli GKM-u i tak sie rozliczy za transfer Dadosa.

    Sytuacja GKM-u nie do pozazdroszczenia, a tak liczyli na tą kase......


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    a wts zawsze pokreci,pomataczy zeby wyjsc na swoje
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Pewnie wielu sie ze mna nie zgodzi, ale moim zdaniem Rusko zawsze lubil - pomeczyc i upodlic slabszych.
    W koncu GKM to odwieczny rywal wroclawskiego klubu i jeszcze nie daj boshe odebral by im miejsce w ekstralidze:):):):)
    Zarty zartami ale w grudziadzu napewno nie jest nikomu fo smiechu.
    Po raz kolejny widac jak slabszy i mniejszy wychodzi na transakcjach z wielkim i mocnym!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rafalxp oraz kibole Unii

    To ze Dados otrzyma nalezna mu kase bylo juz ustalone wczesnie. Natomiast co do dlugow, to Rusko zaczal je odkupywac za plecami GKMu, kiedy bylo wiadomo, ze Robert przechodzi do Wroclawia.

    W tym miejscu mam wielka prosbe do kiboli Unii Leszno. P*********** temu wroclawskiemu palantowi w cymbal, ale nie butelka tak jak Czerneckiemu, tylko 10 litrowa kanka od mleka. Niech szmaciarz oduczy sie kretactwa i chamstwa. Zrobilbym to z wielka przyjemnascia sam, ale w Gdansku by mnie za to zlinczowali. Tutaj za bardzo kocha sie ten sk****** Wroclaw.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    THOMAS TO JEST NORMALNY SPOSOB STOSOWANY W EKONOMII ( PATRZ FILM PRETTY WOOMEN)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zarząd WTS zrobił bardzo dobrze!
    Może wkońcu się naucza "jeden czy drugi" wywązywać z kontraktów!
    Obiecują zawodnikom złote góry a później okazuje się że kasa jest pusta .

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jedyne co WTS nauczył to ?

    rozpusta !!!!

    kasowa oczywisci !!!!

    a jak chce czegos nauczyć to
    niech wychowa paru chłopaków
    i pokaże ich całej Polsce a nie
    tylko kupowanie kota w worku
    i tylko narzekanie !!!!!!!!!!

    cieszcie się że paru gości chce robić
    żużel w tym mieście !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah

    Współczuje Ci ,jesteś biednym człowiekiem....
    Zazdrość to zła cecha..
    jak np. sąsiad kupi sobie nowy samochód musi cię to strasznie boleć....

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Colombo

    Odnoszac sie do Twojego ostatniego wpisu.

    Chyba kazdego boli gdy sasiad kupi sobie samochod za pieniadze, ktore zdobyl kretactwem, oraz na garbie slabszego i biedniejszego.

    Ale co sie Rusce dziwic. Wiadomo jaka partia ma swoje udzialy w WTSie.


  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale farmazony!!! Znowu się komuś nie podoba ,że ten ma wiecej kasy niż drugi i lepszą głowę do interesów.Niektórzy piszący tutaj chyba jeszce nigdy nie MUSIELI zarabiać pieniędzy( przekonacie się jak to " łatwo" )
    Inna sprawa to koleś namawiający kiboli do rzucenia w Rusko cięzkim przedmiotem...kolego ..masz nie po kolei w głowie - Ty się nazywasz kibicem?- Oszołom - to jedyne co mi do głowy przychodzi. Owszem mogę sobie poprzeklinać popsioczyć na kogoś lub coś ..ale zaraz z takim tekstem?

    Sprawa Dadosa jest prosta - GKM nie ma kasy WTS ma. GKM ma długi WTS nie . Może to i nie fair ( dla nas kibiców) ale trzeba zrozumieć że to też interes- normalka- najsilniejsi się utrzymują.


  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomas


    Mam dla ciebie dobrą rade patrz zawsze w swoją "miche" a nie w cudzą!
    A wracając do takich zadłużonych klubów jak GKM .Niech wystawiają składy na jakie mają kase bo porywanie się z motyką na księżyc powoduje póżniej wielkie narzekanie i płacz że są biedni i nieszczęśliwi,wykorzystani przez cały świat...A przecież sami sobie to zgotowali!
    Podejżewam że Unia Leszno będzie kolejnym przykładem in minus:)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Tak sami sobie "zgotowali" ze uwierzyli wts i dali sie zrobic w "bambuko"
    Bo jak zona dostaje od meza w pysk to jej wina bo "zupa byla za slona"!!!!
    No no niezly tok myslenia! O unie natomiast mozesz byc spokojny, i niestety nie bedziesz mial takiego powodu do radosci jak na kobcu zdania:)
    pozdrawiam.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Ale co sie Rusce dziwic. Wiadomo jaka partia ma swoje udzialy w WTSie."

    Jak nie było Czarnego to Sparta tez bardzo biedy nie klepała, a z tego co mi wiadomo Rusko to raczej lewicowy człowiek.
    Ale czy to wazne ? widze, ze tu wielu zazdrosci kasy Sparcie ( tak jak my wam wychowanków bo tego nam najbardziej brakuje ).

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sami sobie "zgotowali" ze uwierzyli wts i dali sie zrobic w "bambuko"
    Bo jak zona dostaje od meza w pysk to jej wina bo "zupa byla za slona"!!!!
    No no niezly tok myslenia! O unie natomiast mozesz byc spokojny, i niestety nie bedziesz mial takiego powodu do radosci jak na kobcu zdania:)
    pozdrawiam.
    O czym ty mówisz?
    gdyby wypłacili Dadosowi kasę to WTS wypłacił by im co do grosza!
    Ale oni dbają o swoich zawodników więc poogli mu w ściągnięciu pieniędzy
    A z tym Lesznem to zobaczymy:)
    Ciekawe jakich sponsorów będziecie mieć:)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Colombo lepe

    Co do kasy, ktora GKM byl winien Dadosowi, to kluby byly dogadane. WTS mial za niego zaplacic 110 tys.na konto GKM, a 70 tys. mial otrzymac zawodnik jako splate naleznosci za starty w Grudziadzu.

    110 tys. gwarantowaloby Sierakowskiemu jako takie przygotowanie do sezonu. Tymczasem Rusko postanowil byc zlosliwym i wykupil dlugi grudziadzan. Przypuszczam, ze finansowo niewiele na tym skorzystal, ale przeciez musial postawic na swoim.

    Co do lewiowych pogladow waszego zafajdanego prezesa, to nie ma sie co dziwic. Przeciez teraz przy korycie siedzi lewacke SLD. Jak za 4 lata zmieni sie wladza, to Rusko po raz kolejny zmieni swoje poglady, czyli dostosuje sie wedle potrzeb.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Columbo

    zacznij myśleć !!!

    jestem tak biedny że jak
    zobaczyłem że sąsiad kupił nowego Peugota
    to musiałem sobie kupić nowego
    mesia szkoda tylko że ma rocznik 2001 !!

    zawsze zazdrość mnie zdżera !!!

    ale nie o twoją gupotę, możesz byc o nią
    spokojny !!!!

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tomas

    az przykro czytac to co wypisujesz bez wzgledu na kolejnosc wpisu,nie wiem skad w tobie tyle chamstwa i prostactwa;co roku jestem w lesznie na meczu siedze czesto wsrod leszczynian i gadam na rozne tematy ,ale z toba to byloby bardzo trudne;chyba ,ze bylaby jakas konkretna zadyma coooo?;mam wrazenie ,ze wszystkich boli polityka prowadzona we wroclawiu;polecam robic takie transfery ile jest kasy a nie odwrotnie,najpierw podpiszemy,a pozniej bedziemy sie martwic dalej

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomas nie należysz do najbardziej kulturalnych forumowiczów dlatego nie bede z tobą narazie rozmawiał. Widać także, że coś Cie boli, ze tak interesujesz się tematem Wrocławia ale proponuje zająć się swoim klubem.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    hm

    Tomas jest z Gdanska puczol!!!

    A co do jego ostaniej wypowiedzi zgadzam sie z nia w 100%
    Nie rozumiem dlaczego wy Wroclawianie wszelka krytyke na temat ruski a wczesniej ryska odbieracie jako atak na siebie?
    Ja lubie i szanuje wroclawskich kibicow i nieraz tez z nimi rozne trunki pijalem ale to nie zmieni faktu iz: "Boli" nie boli - ale zgadzac sie z polityka klubu nie musze!!!

    A co do kasy czy uwazasz iz ktos w lesznie wylozyl pieniadze na transfer gdy ich nie ma?
    jesli tak to na jakiej podstawie tak twierdzisz?


  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lynx! Ty chyba nie czytałes wpisu Tomasa ( prosby do kiboli z Leszna) ....ja przynajmniej tego sie konkretnie czepiam.

    Dodatkowo....krytyke Rusko zniesc mozna ..a riposty nie wytrzymujesz?

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Neuro

    Doskonale znam wpis Tomasa gdyz sam go edytowalem zagwiazdkowujac niektore slowa!

    Ja czytam wszystkie wpisy, przynajmniej na "zuzlu".
    Za to ty chyba nie orzeczytales mojego, gdyz wyraznie zaznaczylem iz chodzi mi o ostatni wpis Tomasa!!!
    Wiec nie rozumiem o co Ci chodzi podobnie zreszta jak w przypadku riposty?

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lepe

    Masz racje, ze cos mnie boli. Konkretnie postepowanie Ruski i calego klubu ogolnie. Nie szkolicie, podkupujecie zwodnikow, podbijacie ceny na rynku zuzlowym, dolujecie slabsze kluby. Trzy ostatnie zarzuty wiaza sie z tym pierwszym, czyli ze szkoleniem.

    Podobnie jak WTS postepowalo Wybrzeze i teraz widac tego efekty. Najpierw Majewski kupowal zawodnikow olewajac szkolenie, a teraz w calej Polsce mamy AŻ dwoch wychowankow. Polityka kadrowa GKS doprowadzila klub do zapasci finansowej i zycze wam tego samego.

    W ciagu ostatnich 5-lat spirale finansowa nakrecaly WTS, GKS i Pergo. Dwa ostatnie kluby juz ledwie dysza, teraz kolej na was. Dopiero wtedy rynek zuzlowy znormalnieje w 100%.

    Oczywiscie nie ciesze sie z sytuacji panujacej w Gorzowie i Gdansku, ale moze inni wyciagna z tego wnioski na przyszlosc.

    Powracajac jeszcze do sprawy z GKMem, to pamietaj, ze "kto mieczem wojuje, od miecza GINIE".

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomas

    Zaprzeczasz sam sobie!
    Krytykujesz WTS ze kupuje zawodników a nie szkoli,że nie opiera składu na wychowankach.Za to chwalisz cały czas Unie Leszno.Skoro twój ulochany klu opiera skład na wchowankach to pytam:-po co te transery na które wasz biedny klub nie stać???
    A jeśli chodzi o finanse to myśle że to właśnie Unia będzie następcą Pergo i bardzo mnie to cieszy:)
    A tak na przyszłość pamiętaj: -zanim gruby schudnie to chudy zdechnie"

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomas:
    1. szkolimy tylko niestety jest nie wielu chętnych ( juz o tym kiedys pisałem, ze wiele innym dyscyplin i ble, ble ),

    2. Kogo podkupilismy i komu ? Musimy chyba kogos kupic, zeby jezdzic w lidze.

    3. Podbijamy ? w tym roku Rusko chyba jako jedyny powiedzial, ze skonczyło sie dla zawodników eldorado z pieniedzmi za podpis i za gigantyczne kontrakty.

    4. Dołujemy małe kluby :) ooo biedny obronca uciśnionych, widze, ze martwisz sie za wszystkich tylko nie za swój klub.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Colombo

    Tomas jest z Gdanska
    Czy wy naprawde nie czytacie poprzednich wpisow?

    Zreszta sprawdz sobie profil!

    Co do finansow Unii to chyba Cie jednak bardzo musi bolec iz w tej "dziurze" jak nazwales moje miasto beda jezdzili o klase lepsi zawodnicy?
    Ktos tu mowil o zawisci. Ja nigdy nie krytykowalem niczyjego skladu ale czytajac takie posty jak twoj to az mi sie chce tobie napisac co mysle o waszym, skladzie i prezesie!
    Ja jednak tego nie zrobie - bo moja intencją nie jest mdla i bezsensowna klotnia z toba!
    Zapewniam cie takze iz wszystkie transwery Unii byly sfinansowane z pieniendzy prywatnych firm z leszczynskiej "dziury" oraz podleszczynskich miejscowosci. Wierz mi jesli sie decydujemy na podpidanie kontraktow to nas na nie stac!
    Jeszcze co do Ruski to chwala mu za to iz sie w tym roku opamietal - jednak to on i wilczynski rozdmuchali w Polsce karuzele finansowa. Teraz nadszedl czas gdy juz nie maja tyle pieniedzy - przynajmniej rusko, wiec trzeba zaczac po sobie sprzatac!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lepe Colombo

    lepe, pamietam Twoj wpis o tym, ze w duzych miastach trudniej jest szkolic i stwierdzam, ze jest to totalna bzdura.

    Gdansk takze zalicza sie do duzych miast i tutaj chetnych nie brakuje. Jeszcze kilka lat temu Wybrzeze mialo osmiu 18-19 letnich juniorow i kilku, ktorzy byli gotowi do zdawania licencji. Do upadku szkolenia w Gdansku doprowadzil Majewski, a w szczegolnosci gburowaty Kedziora. Dla tej dwojki liczyla sie tylko i wylacznie liga, a szkolka byla kula u nogi.

    Nie wierze w to, ze we Wrocku nie ma chetnych do jazdy na zuzlu. Nawet jesli, to niech Rusko wsiadzie w samochod i pojezdzi po wiochach.

    Colombo, jestem z Gdanska i nie przypominam sobie, zebym wychwalal Unię.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomas, tu możemy się pewnie w nieskończoność nie zgadzać, ale coś w tym jest, ze w wiekszych miastach brakuje chętnych ( mi mianowicie chodzi o to, że we Wrocławiu jest sporo innych bardziej popularnych dyscyplin u was z tego co wiem tez jest troche ). A co do wioch to nie Rusko powinien jeżdzic tylko niech same do klubu się przejdą jak są zainteresowane :):) a klub z pewnością nie odmówi :) więc skoro interesuje Cię tak temat Wrocławia to podeśli nam tu kilkunastu chętnych i może cos z tego bedzie :)

    Pozdrowienia :)

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lepe

    Chetni znajda sie w kazdym miescie. W jednym miescie mniej w innym wiecej, ale zawsze. Wazniejsza sprawa od ilosci szkolkowiczow jest dobry trener, ktory opiekuje sie tylko i wylacznie szkolka.

    Przypuszczam, ze Rusce nigdy nie zalezalo na szkoleniu wychowankow. Od kilku dobrych lat kasy mieliscie az za duzo, a minitoru nie macie do tej pory.

    Jezeli mialbym komus polecic jakas szkolke poza Gdanskiem, to napewno nie Wroclawska. Wasz prezez by sie nawet nie zainteresowal czy delikwent ma gdzie mieszkac.
    Ciekawe, czy jezeli do klubu zglosilby sie chlopak np. z Bierutowa, to czy Rusko zainteresowalby sie jego dojazdami. Watpie.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lynx

    Nie rozumiem dlaczego wy Wroclawianie wszelka krytyke na temat ruski a wczesniej ryska odbieracie jako atak na siebie?
    i riposta i "czepianie sie" dotycza tego zdania

    Jeśli rzeczywiście krytyka dotyczy konkretnego człowieka to ktoś drugi może stawać w jego "obronie"- na tej samej zasadzie działa "kibic"- "mój klub jest najważniejszy - nie pozwolę szargać jego imienia i nie pozwalam mówić o nim źle" - to wszystko oczywiscie w ramach tzw zdrowego rozsądku.
    Polemika w wydaniu wojny na argumenty jest oki...pamietac trzeba jednak o wielkim subiektywiźmie kibiców.

    Lynx- jesteś tu "moderatorem" czy "administratorem" - powiedz mi: jak to jest ,że "wygwiazdkowujesz" - edytujesz słowa powszechnie uznane za wulgarne ..a puszczasz wolno jawne podżeganie do rozróby na stadionie ? Coś nie tak..albo "hyde park" i puszczasz wszystko ..albo tniesz równo wszystkie przejawy chamstwa i oszołomstwa.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomas :) nie rozumiemy się :) tego topicu nie ma sensu dłużej ciągnąć.

    Ale jedna uwaga, chciałbym aby na tym forum było jak naj mniej ciągłego oskarżania, wyzywania na prezesów innych klubów bo nie o to tu chodzi, zdaje mi sie, ze stworzono to aby dyskutować o żużlu, a nie o swoich uprzedzeniach do ludzi z INNEGO klubu. Więc wyluzujcie troszke i skonczmy dyskutowac o prezesach ( bo zapewne każdy ma o nich swoje zdanie ), a zacznijmy tylko i wyłącznie o samym żużlu O.K ?
    chyba nie wymagam za dużo :)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Neuro

    Zgadzam sie z Tobą! T

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Neuro


    "Lynx- jesteś tu "moderatorem" czy "administratorem" - powiedz mi: jak to jest ,że "wygwiazdkowujesz" - edytujesz słowa powszechnie uznane za wulgarne ..a puszczasz wolno jawne podżeganie do rozróby na stadionie ? Coś nie tak..albo "hyde park" i puszczasz wszystko ..albo tniesz równo wszystkie przejawy chamstwa i oszołomstwa.

    Zadaj to pytanie w dziale: "Wasze uwagi, problemy z forum, propozycje" wtedy wraz z innymi moderatorami i administratorami postaramy ci sie na nie odpowiedziec! Ja wkazdym badz razie nie mam zamiaru ingerowac w czyjes wpisy zmieniajac sens lub usowajac zdania. Moge co najwyzej zagwiazdkowac slowa uznane powszechnie za obrazliwe!!!
    Jesli uwazasz iz ktos dopuscil sie przestepstwa - istnieje droga prawna w ktorej mozesz sie upomniec o ukaranie takiej osoby!

    Ucieklismy od watku wiec dodadam krotko podobnie jak Colombo - Tomas zgadzam sie z toba! 90% procent tego co
    napisales jest prawda.

    Zeby bylo jasne bo pojawila sie dzisiaj na forum opinia Colombo - jakobym go dyskryminowal bo jest z Wroclawia i ma inna opinie o moim klubie!
    Colombo jestes smieszny!!! Nigdy nikogo nie dyskryminowalem, nie usowalem wpisow nie edytowalem z tego powodu ze ktos pochodzi z innego miasta!!! Spytaj Lepe i innych foromowiczow. Lepe doskonale wie ze mamy inne poglady, czesto polemizujemy na forum, zreszta przejrzyj stare wpisy. Jednak nigdy nie bylo miedzy nami zadnych nieporozumien a tym samym szykan z ktorejs strony - jestesmy wspolpracownikami i to ze mamy inne zdania w niczym nam nie przeszkadza. Nigdy w tym dziale nikt nie byl dyskryminowany za to iz pochodzi z innego miasta.
    pozdrawiam.



  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Jesli uwazasz iz ktos dopuscil sie przestepstwa - istnieje droga prawna w ktorej mozesz sie upomniec o ukaranie takiej osoby! "

    To śmieszne...chyba jednak nie rozumiesz tego co czytasz.

    Trudno....

    A topic był o tym ,ze nie bedzie kasy za Dadosa ..i bynajmniej nie ja zacząłem dyskusję o tym co robi Rusko i co trzeba mu za to zrobić.

    Pozdrawiam ..z życzeniami czytania "wszystkiego o żuzlu na tym forum" ...ale ze zrozumieniem ( złosliwość zamierzona)



  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "110 tys. gwarantowaloby Sierakowskiemu jako takie przygotowanie do sezonu. Tymczasem Rusko postanowil byc zlosliwym i wykupil dlugi grudziadzan. Przypuszczam, ze finansowo niewiele na tym skorzystal, ale przeciez musial postawic na swoim. "

    To są TYLKO przypuszczenia..zakładanie złośliwości w działaniach Ruski mogą być potraktowane jako pomówienia- w żadnym razie nie uznałbym tego stwierdzenia za opinię.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie będzie kasy za Dadosa

    JAK TRWOGA TO DO BOGA.
    W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH WE WROCŁAWSKIM KLUBIE BYŁA TAKA BIEDA,ŻE ZAWODNICY JEZDZILI NA JEDNYM DOBRYM MOTORZE.
    TERAZ MAMY PREZESA KTÓRY KOCHA TEN KLUB I TĄ DYSCYPLINE.
    UWAŻAM,ŻE ROBI SŁUSZNIE,WALCZY O DOSTATEK TEGO KLUBU.
    PIENIĘDZY NIGDY NIE ZAWIELE,A SEZON JEST DLUGI

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Neuro

    buhahahahahahahahaahah
    Teraz rzeczywiscie mi dopiekles, az poczulem sie bardzo malutki.
    Cale szczescie ze jest ktos na tym swiecie co potrafi myslec za mnie! Dziekuje Ci ze istniejesz!

    I te wspaniale dygresje:"( złosliwość zamierzona)"

    Jednoczesnie obiecuje ci iz wszystko co Ci sie na forum niepodoba bo jest "pomowieniem" bede wyrzucal!!!
    Tylko co ty bys wtedy pisal?

    Zreszta mozesz zalozyc sobie forum, nawet sie na nim zaloguje, bedziemy sie na nim klocic a raz poraz napiszemy cos o zuzlu zeby bylo smieszniej. Fajnie by wtedy bylo, ty i inni podobni tobie Wroclawianie slepi na wszelka krytyke moglibysci sobie nazywac inne miasta "dziurami" i czym tam chcecie, moglibyscie "specjalnie" zamykac topiki, krytykowac i "smiac sie" z rezerw innych klubow - poniewaz wasze sa najsilniejsze w calej lidze,mozna by bylo sobie glosic opinie typu: "najsilniejsi się utrzymują" z ktorej wynika iz mozna pograzyc gkm bo jest slabszy!, mozna by takze na takim forum zaznaczac co jest stwierdzeniem i pomowieniem itd....

    Ale po co? Lepiej wejsc tutaj i skrytykowac kazdego kto ma inne zdanie - z "zamierzona zlosliwoscia", mozna na argumenty odpowiedziec krytyka albo stwierdzic iz jest to pomowienie. Wreszcie mozna zarzucic moderatorom i administratorom iz nie czytaja wpisow - powtorze ci wolno i wyraznie od tego sa moderatorzy zeby je czytac. Jest nas trzech na "zuzlu" kazdy pochodzi z innego miasta: Wroclaw - Gdansk - Leszno.
    Jednak ty pretensje masz jedynie do mnie iz nie usunolem jednego z wpisow - nie usonolem i nie usone poniewaz jest to jedna z opini i mimo iz sie z nia nie zgodzilem to ja zostawilem. Gdyby ktos usonol ten wpis dopiero by sie podniosl lament, zobacz co napisal colombo gdy zamknelem jeden z podwojnych tematow.

    Milo mi ze mnie tak strasznie "lubisz" coz "trudno..."
    Szkoda tylko iz nie potrafimy sie dogadac ale to twoj wybor.
    Dla mnie watek o Dadosie jest zakonczony napisalem co mysle i tyle i swoje slowa podtrzymuje.







  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    buhahahahahahahahaahah
    Teraz rzeczywiscie mi dopiekles, az poczulem sie bardzo malutki.
    Cale szczescie ze jest ktos na tym swiecie co potrafi myslec za mnie! Dziekuje Ci ze istniejesz!

    I te wspaniale dygresje:"( złosliwość zamierzona)"

    Jednoczesnie obiecuje ci iz wszystko co Ci sie na forum niepodoba bo jest "pomowieniem" bede wyrzucal!!!
    Tylko co ty bys wtedy pisal?

    Zreszta mozesz zalozyc sobie forum, nawet sie na nim zaloguje, bedziemy sie na nim klocic a raz poraz napiszemy cos o zuzlu zeby bylo smieszniej. Fajnie by wtedy bylo, ty i inni podobni tobie Wroclawianie slepi na wszelka krytyke moglibysci sobie nazywac inne miasta "dziurami" i czym tam chcecie, moglibyscie "specjalnie" zamykac topiki, krytykowac i "smiac sie" z rezerw innych klubow - poniewaz wasze sa najsilniejsze w calej lidze,mozna by bylo sobie glosic opinie typu: "najsilniejsi się utrzymują" z ktorej wynika iz mozna pograzyc gkm bo jest slabszy!, mozna by takze na takim forum zaznaczac co jest stwierdzeniem i pomowieniem itd....


    Powyższej części wypowiedzi nie mam zamiaru komentować- dałeś upust swojej złosci, przypisujac mi i jeszcze kilku " wrocławianom" akuratną i dosć uogólniajacą opinię ( szkoda ,że nie nazwałeś - za moim przykładem- kolesia bodajże z Gdańska któremu "edytowałeś" wpis- a który to oszołomem jest pierwszej wody )

    Nie rozumiem okreslenia "ślepi na krytyke"

    Kwestia założenia forum- po co mi własne forum? żebym musiał tolerować oszołomów rzucajacych butelkami na stadionie i jeszcze do tego zachecajacymi innych( tego tematu nie odpuszczę)

    Co do krytyki innych klubów - to cóż - nie zrobiłem tego ani razu - nie śmieję się też z "dziur"



    Ale po co? Lepiej wejsc tutaj i skrytykowac kazdego kto ma inne zdanie - z "zamierzona zlosliwoscia", mozna na argumenty odpowiedziec krytyka albo stwierdzic iz jest to pomowienie.

    To znaczy co? Ja krytykuję- nie podając żadnych argumentów - natomiast wpisy Tomasa np . są świetnie skonstruowane i nie są krytyką a faktami- wybacz - ale jesteś w tym momencie bardzo stronniczy - i znowu nie czytasz uważnie.

    Wreszcie mozna zarzucic moderatorom i administratorom iz nie czytaja wpisow - powtorze ci wolno i wyraznie od tego sa moderatorzy zeby je czytac. Jest nas trzech na "zuzlu" kazdy pochodzi z innego miasta: Wroclaw - Gdansk - Leszno.
    Jednak ty pretensje masz jedynie do mnie iz nie usunolem jednego z wpisow - nie usonolem i nie usone poniewaz jest to jedna z opini i mimo iz sie z nia nie zgodzilem to ja zostawilem. Gdyby ktos usonol ten wpis dopiero by sie podniosl lament, zobacz co napisal colombo gdy zamknelem jeden z podwojnych tematow.

    Nie żadałem usuniecia wątku- zwróciłem jednak uwagę ,że nie powinno go tu być w tej formie.

    Milo mi ze mnie tak strasznie "lubisz" coz "trudno..."
    Szkoda tylko iz nie potrafimy sie dogadac ale to twoj wybor.
    Dla mnie watek o Dadosie jest zakonczony napisalem co mysle i tyle i swoje slowa podtrzymuje.


    O Dadosie tez juz zakonczyłem-

    A co do " lubienia" - to zapewniam Cię ,że w tej kwestii nie mam zadnego stanowiska.






Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •