Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 588

Wątek: Doniesienia spoza kortów i takie różne, czyli sezon ogórkowy w pełni.

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mialo byc grzecznie,a Twoja wypowiedz przesaczona jest protekcjonalnym tonem,ze hej...;)Nie musisz mi za kazdym razem przypominac w jakiej to "dziurze" mieszkam:P.Jakis stary numer tego pismidla mozesz mi przyslac,kto wie,moze szarpne sie na prenumerate:D
    wszystko wydaje sie być na dobrej drodze do tego, żeby w przyszłym roku odebrać Rogerowi numer 1 list rankingowych
    ...a Wolf to wieloryb:P

    Ekstensywny styl gry przy zaistnieniu pewnych okoliczności może być bardzo kontuzjogenny.Okolicznością tą w wypadku Nadala jest gwałtowna zmiana nawierzchni.
    Owszem,pasi:)


  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nadeszła wielka chwila dla fanów/fanek Roddicka. Andy zapowiadał przed sezonem, że jego tenis zmieni się na lepsze, a o jego wielkiej formie przygotowanej na ten sezon byliśmy zapewniani na każdym kroku (aż do 4 rundy Australian Open :D ). Do postępu w grze Amerykanina przyczynić miał się ponoć cudowny, wyuczony w ciągu niespełna 2 miesięcy :P return. Ponieważ okazało się, że to do pokonania Federera (ani nawet jego młodszej wersji) nie wystarczy, Roddick zdecydował się na kolejny krok, który jak się wydaje pozwoli mu wrócić na tenisowy szczyt :D - w charakterze głównego trenera zatrudnił swojego brata Johna Roddicka :P.

  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż, czas chyba, aby ktoś wierzący poinstruował mnie, jak się trzeba modlić. I ktoś inny, kto powie Andy'emu, że jego wyniki nie są winą trenera.

    O, a Rios będzie grał z seniorami.
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  4. Powrót do góry    #139
    Początkujący
    Dołączył
    25-08-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pewnym czasopiśmie problem ten jest poruszony dość dogłębnie-niestety Ty nigdy do tego źródła nie dotrzesz bo w białostockiem tego magazynu niet
    A jaki to magazyn że go w białostockiem niet? Ja myślałem że wszystko co sensowne tu dochodzi!

    A tak w ogóle to wszystko zależy od wytrzymałości indywidualnej danego organizmu, na ile jaką nawierzchnię jest w stanie tolerować. Mi osobiście też odpowiadają tylko mączki ceglane, których w białostockiem jest na szczęście najwięcej.

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Dochodzą to niedźwiedzie:P a nie TENIS KLUB pod(że tak napiszę)patronatem PZT.
    pozdro:D

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chcialas chyba powiedziec - zubry:P

  7. Powrót do góry    #142
    Początkujący
    Dołączył
    25-08-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tenis Klub to jest u nas do kupienia zawsze od kiedy sie ukazal na rynku. Niedzwiedzie za to nie dochodzą! Mamy jak widać sprzeczne dane ;) Tak wiec Roggi nie musisz wysyłać limuzyny, wystarczy sie udac do empiku - to info dla niezorientowanych ;)

  8. Powrót do góry    #143
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    a to zwracam honor zdecydowanie:D swoją drogą nie wiedziałam,że macie empik:]no i szkoda,że się nie bryknę...

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany Awatar Roggi
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    2,252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roddick zdecydował się na kolejny krok, który jak się wydaje pozwoli mu wrócić na tenisowy szczyt - w charakterze głównego trenera zatrudnił swojego brata Johna Roddicka
    Nie smiej sie sasu,zobacz ile Dawydenko osiagnal dzieki bratu;).
    Tego Goldfine'a "pogonil w diably" czy jak?.
    Cóż, czas chyba, aby ktoś wierzący poinstruował mnie, jak się trzeba modlić
    Nic prostszego...,wyslij kilka stow na konto Radia Maryja,chetnie pomodla sie w intencji Wendego:P

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tym czasem wlasnie p.Stopa poinformowal Nas:) ,że w J&S cupie wystapi Amelka i prawdopodobnie Mary:P JuhU:D

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tym czasem wlasnie p.Stopa poinformowal Nas:) ,że w J&S cupie wystapi Amelka i prawdopodobnie Mary:P JuhU:D
    Szczerze watpie aby Amelka miala u nas zagrac, no chyba,ze zmienila wlasnie zdanie bo Warszawy nie bylo jeszcze tydzien temu w jej kalendarzu na oficjalnej stronie (i widze,ze nic sie w tej kwestii nie zmienilo)...Przed J&SCup jest Fed Cup,a po dwa Masters i RG (majac taki wybor najprosciej jednak byloby zrezygnowac z wystepu w Polsce). Oczywiscie mam nadzieje,ze Pan Karol ma jednak racje i zobaczymy ja w stolicy ;)

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie wiem czy to kogoś jeszcze zainteresuje i czy w dobrym temacie to piszę,ale trudno. Więc:


    Sampras to play at River Oaks


    All-time Grand Slam champion Pete Sampras will play his first competitive tennis match in 3 1/2 years in Houston during the River Oaks International the first week of April.

    Van Barry, director of tennis at River Oaks Country Club, said the contract hasn't yet been signed "but all parties are on board. We very excited to be bringing Pete back to Houston."

    In his last match before a paying crowd, Sampras defeated longtime rival Andre Agassi to win the 2002 U.S. Open. It gave him a record 14 major titles.

    Sampras will be at River Oaks the night of April 5, facing an opponent to be selected from the exhibition tournament's field.



  13. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jednak niewielkie zainteresowanie, a tak w ogóle to jednak fani Samprasa rzadko tu zaglądają (greg,Gatsby), ale nie ma się w sumie co dziwić. To pierwszy news od niepamiętnych czasów.

  14. Powrót do góry    #149
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Justyna Kowalczyk ma brąz a Tomek Sikora srebro !!!!!!!!!!!!!!!

    Kurde przyjechałam do domu i obejrzałam dwie dyscypliny z udziałem Polaków w trakcie tych całych igrzysk - i co występ to medal !!!!!

    Uważam że też powinnam dostawać emeryturę olimpijską !!!!!

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwólcie, że tak nieśmiało zapytam, czy ktoś się orientuje może jak tam PS (ten zwykły) planuje się obejść z Indian Wells? Bo jak na moje oko to przynajmniej do niedzieli nie ma nic. Mam się łudzić, czy jednak postanowione jest już zapełnianie ramówki powtórkami Ligi Mistrzów, hę?
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  16. Powrót do góry    #151
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2005
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IW rozpoczyna sie w piatek dopiero. A PS ma w planach - na dzien 17.03 - pokazanie tylko dwoch cwiercfinalowych spotkan (z odtworzenia) przedpoludniem, a wieczorem trzeci QF live - i to by bylo na tyle. Super relacje sie szykuja...doprawdy. Ale ES tez sobie polecial - sa 2 kanaly(ES i ES2), a relacji po 1 meczu na dzien...przynajmniej oba polfinaly beda live. Dodatkowo zupelnie wyjatkowo turniej meski zapowiada sie nadwyraz interesujaco w porownaniu do imprezy pan, a transmisji ma byc tyle, co kot naplakal:( Ile razy mozna ogladac powtorki 1/8 Pucharu UEFA itp.:P?

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A znając życie, to ten jedyny pokazany live mecz, będzie pojedynkiem typu: Goldstein-Spadea, w dodatku komentowanym przez Kasię Nowak :P.

    P.S. Aż sprawdziłem ile by mnie kosztowała przyjemność oglądania tego super extra najlepszego kanału sportowego na świecie:P:

    Zestaw satelitarny z dekoderem - 199 zł (po 13-stym miesiącu umowy staje się naszą własnością) - przez 12 miesięcy płacisz czynsz za udostępnienie zestawu w wysokości 5 zł miesięcznie. Po wniesieniu ostatniej, 12 wpłaty zestaw staje się Twoją własnością

    Pakiet Familijny - 35,00 zł miesięcznie (ten pakiet trzeba wykupić obowiązkowo)

    Pakiet Sport - 8,90 zł miesięcznie
    - Polsat Sport Extra
    - ESPN Classic Sport
    - Extreme Sports Channel

    Gdyby nie ten obowiązkowy Pakiet Familijny, to chyba bym się szarpnął na to :D.

    P.S.2 To jest reklama PSE - "Polsat Sport Extra -
    Sport na najwyższym poziomie. Relacje meczów lig szkockiej, holenderskiej, włoskiej i niemieckiej. Dodatkowo retransmisje meczów angielskiej Premier League, Puchar Polski oraz II liga na żywo." No tak, po co wspominać o relacjach tenisowych, w końcu co znaczy cykl Masters Series w porównaniu z II ligą :P.

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik Awatar spooky
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    John McEnroe, który w parze ze Szwedem Jonasem Bjoerkmanem, w lutym wygrał rywalizację deblistów w turnieju ATP tenisistów w San Jose, stoi przed sporym dylematem związanym z udziałem w zawodach z cyklu Wielkiego Szlema - komentować czy grać?
    47-letni Amerykanin w San Jose zagrał w turnieju ATP po raz pierwszy od 1994 roku i odniósł 78. zwycięstwo w deblu. Poprzednio triumfował w listopadzie 1992 roku w Paryżu, grając w parze z bratem Patrickiem.

    W ostatnich latach McEnroe podczas turniejów wielkoszlemowych wciela się w rolę komentatora telewizyjnego.

    "Trudno byłoby pogodzić komentowanie meczów z występami na korcie. Nie wyobrażam sobie, by bo pięciu godzinach pracy w kabinie telewizyjnej, odpocząć 20 minut i wyjść na kort, by zmierzyć się z 20 lat młodszymi rywalami" - podkreślił McEnroe, który nie ukrywał, że chciałby jeszcze raz spróbować sił w turnieju wielkoszlemowym.

    "Jestem zadowolony, że ktoś chce słuchać moich komentarzy i traktuję tę pracę poważnie. Nie wiem czy uda mi się złapać dwie sroki za ogon, bo we wszystko co robię angażuję się maksymalnie" - dodał jeden z najbardziej ekscentrycznych i kontrowersyjnych, ale i popularnych tenisistów w historii, który dziewięciokrotnie triumfował w turniejach wielkoszlemowych w grze podwójnej.

    McEnroe nie bierze pod uwagę występu w turnieju Roland Garros na ziemnych kortach w Paryżu, natomiast chciałby się sprawdzić na trawiastych kortach Wimbledonu i w Nowym Jorku podczas US Open.
    Nad czym On sie zastanawia? Oczywiscie ze powinien grac! ;]

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    2,129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miksta z Navratilovą uhhh...

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Była liderka rankingu tenisistek - Szwajcarka Martina Hingis, Rosjanka Jelena Dementiewa oraz Belgijki Kim Clijsters i Justine Henin-Hardenne wystąpią w piątej edycji turnieju WTA Tour - J&S Cup (z pulą nagród 600 tys. dol.), który odbędzie się w dniach 1-7 maja w Warszawie.


    J&S Cup
    EDYCJA 2006 - TURNIEJ GŁÓWNY


    Zawodniczki zgłoszone Kraj Ranking WTA
    1. CLIJSTERS Kim BEL 2
    2. HENIN-HARDENNE Justine BEL 3
    3. DEMENTIEWA Jelena RUS 8
    4. SCHNYDER Patty SUI 9
    5. WILLIAMS Venus USA 10
    6. SCHIAVONE Francesca ITA 11
    7. MYSKINA Anastazja RUS 12
    8. KUZNIECOWA Swietłana RUS 14
    9. IVANOVIC Ana SCG 16
    10. GROENEFELD Anna-Lena GER 18
    11. DECHY Nathalie FRA 21
    12. KIRILENKO Maria RUS 22
    13. MEDINA GARRIGUES Anabel ESP 25
    14. HINGIS Martina SUI 26
    15. JANKOWIC Jelena SCG 27
    16. KOUKALOVA Klara CZE 29
    17. SREBOTNIK Katarina SLO 30
    18. PESCHKE Kveta CZE 35
    19. CZAKWETADZE Anna RUS 36
    20. SMASHNOVA Anna ISR 37
    21. DOMACHOWSKA Marta POL 39

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Była liderka rankingu tenisistek - Szwajcarka Martina Hingis
    tyle przeczytałam i więcej mi nie trzeba :O:O:O
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kirilenko, Dementiewa, Ivanovic - mi też nic więcej nie potrzeba :D.

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co to za turniej bez Szarapowej i Dulko ...

  24. Powrót do góry    #159
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2006
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niech to szlag!!!mogli się najpierw zapytać czy wszytskim pasuje termin 1 - 7 maja:(:(:(:(a tak mnie nikt nie puści do Stolicy:/:(:(

    p.s. Tenis Klub w białostockim jest dostępny nie tylko w Empiku ;p ;p

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2003
    Postów
    1,206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, dokładnie z tym terminem, mogliby chociaż zapytać;). Jak mi mówi tajne źródło, Venus prawdopodobnie nie będzie, ale i tak obsada imponująca.

  26. Powrót do góry    #161
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2006
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bardzo dobrze!! bo Venus nie lubię;p a tak szczerze...jak ja bym chciała zobaczyć te wszystkie gwiazdy na żywo!!!a tu dupa...:(:(:(:(:(<dół>

  27. Powrót do góry    #162
    Użytkownik Awatar spooky
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe, dokładnie z tym terminem, mogliby chociaż zapytać;). Jak mi mówi tajne źródło, Venus prawdopodobnie nie będzie, ale i tak obsada imponująca.
    Gdyby Daniela za Nia wskoczyla, to bylby cud, miod i orzeszki ;]. Ale i tak nie mam na co narzekac, bo jesli przybeda wszystkie zaanonsowane, to bedzie niezle 9 dni. I jeszcze ten idealny termin rozgrywania turnieju :D.
    No coz, teraz pozostalo tylko czekac na rozpoczecie tego arcyciekawie zapowiadajacego sie wydarzenia.

  28. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2005
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz nie ma innego wyjścia jak jechać do Warszawy :) Chrzanić szkołę.

    Co tam numery jeden, Frania będzie ! :) Cudowna obsada.

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OMG!!! Hingis i Stepanek!!! :D

    Obletovaná tenisová princezna, Èechošvýcarka MARTINA HINGISOVÁ (25), je prý znovu zamilovaná. Ne do tenisu, k nìmuž se po tøíleté pauze vrátila. Do chlapa! Je to zase sportovec. A zase Èech! Nejlépe postavený èeský tenista na žebøíèku ATP RADEK ŠTÌPÁNEK (27)! :P

    Nie wiem czy bardziej bawi mnie ten wybór Martiny, czy ten artykuł w języku czeskim :D.

    Tu są komentarze z wtaworld do tego intrygującego związku:
    http://www.wtaworld.com/showthread.php?t=226893

    a tu dotychczasowe podboje miłosne Martiny:
    http://www.ahaonline.cz/public/big/s..._princezny.jpg

  30. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2005
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorszego wyboru nie mogła dokonać :) Radek ...

  31. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    można - Labadze :)

    Słowaczka i Czech - dobra para :) Kiedyś widziałem u boku Radka - ponętną blondynke . Hihi ciekawe jak to będzie bo Campbell po odejsciu Hingis troche sie załamał i całkowicie stracił forme :D

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2005
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biedny Sol Campbel, biedny Garcia...powodzenia Radek z jakze urocza panna Tina, bo to nielada sztuka przetrwac zwiazek z tak cudowna princezna...A jak widac, to Czechoslowaczka nie jest nadto wybredna tzn. wychodzi na to, ze kazdy ma jeszcze szanse:P

  33. Powrót do góry    #168
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    1,727
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    kiss me Martina ! :D :D

  34. Powrót do góry    #169
    Użytkownik Awatar spooky
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz nie ma innego wyjścia jak jechać do Warszawy :) Chrzanić szkołę.
    Szkole? Zdaje sie ze termin jest idealnie dobrany, tak ze wszyscy maja wtedy wolne (poza max 2 dniami), wiec ze szkola raczej problemow nie powinnas miec :P.

    A Martina nie ma sie co przejmowac, skoro zmienia tak czesto swych wybrancow, to i tym razem za dlugo nie wytrzyma ;-).

  35. Powrót do góry    #170
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2006
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    problem niestety jest, jeśli ktoś zdaje maturę:/ ale i tak zamierzam pojechać do Wawy:D najwyżej pójdę na wos zmęczona :)

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec Awatar argun
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    584
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    problem niestety jest, jeśli ktoś zdaje maturę:/ ale i tak zamierzam pojechać do Wawy:D najwyżej pójdę na wos zmęczona :)
    tez mialem taki sam problem kilka lat temu:P a teraz wyjatkowo termin WRESZCIE mi pasuje:)

    z interii.:

    ATP Miami: Federer bez straty seta: lol

    Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Arnaud Clement (Francja) 6-2, 6-7 (4-7), 6-0

  37. Powrót do góry    #172
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2006
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe ale w końcu nie ma problemów nie do rozwiązania :D

    a co do meczów...czy oglądał ktoś mecz Safin - Henman?:> ja obstawiłam Safina...a tu taki zonk:|

  38. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za PAP (!):

    ATP w Miami: Finał Federer - Ferrer
    lol
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  39. Powrót do góry    #174
    Zaawansowany Awatar Chuchita
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    1,640
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcelo Rios beat Cedric Pioline 6-2, 6-2 to win the Q-Tel ATP Champions in Doha on his debut appearance on the Merrill Lynch Tour of Champions.
    LOS CHUCHOS BROTHERS Official Fan Club

  40. Powrót do góry    #175
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2004
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra,wiem,zabijcie mnie ;p ale ilekroć czytam takie rzeczy to aż mnie ściska...ehh jak ja bym bardzo chciał...
    Keith Neihbur: You said in an interview last year that if you're ever completely healthy, you'd consider playing pro tennis again. Still feel that way?

    Anna Kournikova:Well, I'm still young enough(25), so yes. If I'm 100 percent and can give my all, I'd definitely give it another shot. I would just have to be ready for it mentally first.

    Pewnie wielu z Was powie-a po co?na co komu ona potrzebna i tak nic nie wygrała i nie wygra...Ale ja wciąż mam nadzieję!
    Czy tylko ja??Chociaż jeden sezon...ehhh
    A tu co Ania miała do powiedzenia o podwójnych błędach serwisowych:

    I've had those in my life (laughing). I had a lot of those, ever since I broke my thumb playing Steffi Graf in Eastbourne (Britain). I actually beat her that match.

  41. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    1,734
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nie tylko Ty drogi kolego bo wg jakiejś(wybacz ignorancję,ale czytałam w empiku różne czaspopisma to i nie pamietam dokładnie) tam internetowej sondy to najbardziej oczekiwanym powrotem jest....Jenny C,a tuż za nią Anna K, trzecie miejsce zajmuje Monika S.
    Marta A, JamesB, Abra, Juan,Grek.
    Zadzierając z nami, znajdujesz się na styku sławetnego "pięciokąta". Styk, jak to styk - zawsze może kopnąć.

  42. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2005
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym tam wolała Monikę S. od Anny K. :D

  43. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2006
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo dużych sentymentów do pewnych dawnych (może nie tak dawnych) pań nie sądzę, żeby powroty Jennifer C, Anny K, Moniki S miały sens. Udany powrót Martiny jest wręcz cudem, a ten zdarza się raz a nie na zamówienie. Po co mielibyśmy z przykrością patrzeć, jak dawne mistrzynie kiepsko grają i marnie przegrywają?!
    Nie wiem co robią Jennifer i Monika, ale Aniuta ciągle się świetnie prezentuje (choć były uwagi że ciałka nadmiernie ubyło) i to akurat sprawia przyjemność. Niech tak pozostanie!

  44. Powrót do góry    #179
    Początkujący
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co wy na to ze caly turniej w Monte Carlo transmituje Polsat Sport Ekstra??nawet zadnej powtorki nie ma na Polsacie Sport.chcialem sie zapytac ilu z Was ma Polsat Sport Ekstra

  45. Powrót do góry    #180
    Użytkownik
    Dołączył
    12-11-2005
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam zwykly polsat sport i tez uwazam ze to gówniana stacja..oczywiscie na tym forum nie mozna wyrazac swoich myśli tak jak zwykle czesto robi sie to "na zywo" wiec pozostane tylko na tym stwierdzeniu (jako ze mialem bana na tydzien na to forum-pierwszy raz w zyciu w sumie dostalem bana na forum a troche juz zagladalem na rozne fora w swojej przygodzie z internetem)

    nie mam nic przeciwko zobaczyc jak anna k wraca..chetnie popatrze jak Maria S jej dokopuje :P

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •