Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Jak Tam w Będzinie !!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2004
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak Tam w Będzinie !!!!!

    Od dziś do jutra w Będzinie jest turniej sylwestrowy z udziałem kilku dróżyn więc prosze wpisywać się jeśli ktoś będzie wiedział jakie są wyniki różnych spotkań z Góry dziękuje wszystkim.
    Pozdrawiam.

    Podobne wątki:

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MKS MOS Będzin 2:3 KP PE Sosnowiec
    Skra Bełchatów 3:0 Energetyk Jaworzno
    AZS Częstochowa 3:1 MKS MOS Będzin
    Jastrzębski Węgiel 3:0 Energetyk Jaworzno
    PE Sosnowiec 3:2 AZS Częstochowa
    Jastrzębski Węgiel 3:2 Skra Bełchatów

    W finale zagra Jastrzębski Węgiel z KP PE Sosnowiec :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jakie sklady oraz poziom tych spotkan? Sosnowiec wszyscy spisuja ich an straty a tu psikus...no i czyzby totalne odrdzenie Waglika? ej! mamy tylko 3 medale w tym roku!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik spokojnie, to jest tylko turniej świąteczny :) Jastrzębie musi grać na najwyższych obrotach bo tuż po świętach konfrontacja w ramach LM a Skra może sobie wystawiać drugi skład, po tym jak pierwszy wywalczył Puchar w Olsztynie.
    Myślę, że po tym jak nasze zespoły zaprezentowały się w LM i CEV medali dla finalistów MP jest aż za dużo...

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2004
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no wątpie w to by jaki kolwiek zespół potraktował sobie ten turnirniej ulgowo nawet taka skra która wygrała Puchar polski sobie go raczej nie odpuściła gdyż napewno chciała pokazać swoja wyższość nad innymi zespołami.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no wątpie w to by jaki kolwiek zespół potraktował sobie ten turnirniej ulgowo nawet taka skra która wygrała Puchar polski sobie go raczej nie odpuściła gdyż napewno chciała pokazać swoja wyższość nad innymi zespołami.
    Raczej nie masz racji. Ponoć w meczu z MCKiS Energetyk na pozycji atakującego grał Ignaczak, a na jego miejscu Milczarek. Po składzie Skry widać, że Mazur ogrywa rezerwy i wynik nie jest tu najważniejszy.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jaki był skład AZS Częsochowa że przegali z Łomaczem i spółką???? Czy Gacek grał na ataku ?? a może Szewin na libero???
    A tak poważnie ! Napiszcie w jakim ustawieniu gała Częstochowa???

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...

    Jezeli ktoś potraktowal "ulgowo" ten turniej, to chyba właśnie siatkarze z Jastrzebia :P Po meczu Paweł Rusek powiedział, że dla niego to były "dożynki", a nie turniej... No i nikt mi nie wmówi, że Pilarz to podstawowy zawodnik KS-u... Zresztą w meczu z Jaworznem, Skra, która wyszła tak pewna siebie, dość szybko tę pewność siebie straciła i zabawa przerodziła się w walkę o zwycięstwo. Poza tym porównując atmosferę na boisku w ostatnim meczu zdecydowanie "na luzie" zagrał Wąglik - zawodnicy bez przerwy się śmiali i ogólnie robili nie stworzone rzeczy - przynajmniej można było się pośmiać :P A Skra - powaga, przy stanie 2:2 miałam wrażenie, że Skra gra o conajmniej mistrzostwo Polski... No, ale to chyba bez znaczenia, ważne, że Jastrzębie wygrało 2 mecze, jutro "bój" z Sosnowcem :) Chciałabym żeby KS wygrał, ale nagroda na pewno bardziej przyda się Sosnowiczanom. W każdym razie jeżeli w drużynie będą panowały takie nastroje jak wczoraj zabijemy ich śmiechem :D

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehe... bo Jastrzębski Węgiel to taki wesoły zespół :P :P

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taa, ma ktoś składy Skry i AZSu?? Cieszy mnie to, że drużyna z Sosnowca pomogła akademikom zrzucić trochę kilogramów po świętach :) Swoją drogą zastanawiam się, jak zarzutuje nowiutki 2005 na siatkarzy z Częstochowy. Co roku mamy w tym okresie lekki (lub czasem dramatyczny) kryzys formy. Napewno nie sugeruję się wynikiem z Będzina,nie wierzę jednak że przerwa w grze w żaden sposób nie wpłynęła na dyspozycję zespołu. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wyniki

    w meczu o V miejsce: MKS MOS Będzin - Energetyk Jaworzno 2:3
    w meczu o III miejsce: AZS Częstochowa - Skra Bełchatów 3:1
    FINAŁ: Jastrzębski Węgiel - PE Sosnowiec 3:0 (25:19, 25:15, 27:25) :)

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja trochę nie na temat - ale nie ma gdzie tego napisać. Widziałem od 2 seta mecz Politechniki z kadrą kadetów. To było dopiero dno. Przyjęcie zagrywki na poziomie może 20% poprawnego. Więcej asów i autów z zagrywki niż siatkarskich akcji. W kadrze kadetów zadatek na przyzwoitego gracza ma dwóch ludzi - Kurek i młodszy Jarosz. Reszta z Bartmanem i Kamińskim na czele zaprezentowała absolutne bezhołowie i bezmyślność we wszystkich elementach gry. Polibudy nie oceniam, bo przeciwnik był zerowy (wynik 5:0). Bednaruk cały czas bezskutecznie prosił kadetów o podanie jakiejkolwiek piłki (a każdy trzymał jedną w ręku) kończąc takim oto tekstem: "podajcie jedną piłkę,albo dwie, łaskawie, bardzo proszę". A po meczu kiedy podniosłem stojącą przede mną piłkę i rzuciłem sobie do kosza zbierający te piłki Bartman się na mnie wydarł przez całą halę jakbym mu jakąś krzywdę zrobił "daj tą piłkęęęęęę". O niesłusznych rykach na sędziego i krzykactwie rezerwowych nie wspominam. Kulturalna młodzież siatkarska nam rośnie, do dupy tylko jednemu z drugim nakopać.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    No i nie mówiłam!! :D Puchar dla nas :P Szkoda mi trochę Sosnowca, bo to naprawdę dobra drużyna, ale nie mogę się nie cieszyć, z powodu wygranej KS-u :P

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponawiam prośbę o skład AZS Częstoichowa w meczu z Sosnowcem. Czy nikt z kibiców AZS nie był na meczu?? czy może grał I garnitur i tak niecnie poległ z kandydatem do spadku do serii B????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •