Strona 53 z 88 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 3917

Wątek: Ciekawe zdjęcia

  1. Powrót do góry    #2341
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 48 w 7 postach


    od lewej: Jarosław Łukaszewski, Zbigniew Lech, Piotr Paluch, Andrzej Zarzecki


    A mi się zdaje że to Mirosław Daniszewski a nie Andrzej Zarzecki

  2. Powrót do góry    #2342
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    To jest Tygrys. Chłopaki zapewne posuwają na młodzieżowy test mecz do Skandynawii. 1991.
    Bolo - takiego drugiego w polskim żużlu nie ma - po prostu równy gość.

  3. Powrót do góry    #2343
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    Zdjecie druzyny z ''1986 r''?

    Jeszcze uwaga do zdjecia grupowego w naszym parkingu. Sugeruje sie, ze pochodzi ono z roku 1986.

    Mnie jednak wydaje sie, ze jest to zdjecie pozniejsze, tzn. pozniej zrobione. Stawialbym na sezon 1988. W 86 nie bylo jeszcze Guzowskiego i Zarzeckiego w skladzie. Byli za to W. Pawlak i Jaworek, ktorych tu juz nie ma.

  4. Powrót do góry    #2344
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Myślę, że to zdjęcie wykonano 14 maja 1989 roku przed meczem 4 rundy DMP Falubaz - Stal RZ. Zdaje się, że mecz był przełożony z 29 kwietnia tegoż roku.

    Numery na plastronach odpowiadają tym umieszczonym w relacjach z tego meczu. Wielce prawdopodobne, że to zdjęcie pochodzi z sezonu 1989.

    EDIT Za rokiem 1989 przemawia nie tylko brak M.Jaworka(przebywał w RFN), śp. W.Pawlaka(zginął w wyniku wypadku,któremu uległ podczas meczu Falubaz-Apator w sierpniu 1987), ale także D.Michalaka(na skutek kraksy w rozgrywanym w Bydgoszczy we wrześniu 1988 finale MDMP żużlowy motor musiał zamienić na wózek inwalidzki)

  5. Powrót do góry    #2345
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Dla mnie na 99% - 1989 r.

    edit: wpis Semena potwierdza.

    edit2: wszystkie twarde dowody wyszczególnione przez Semena przesadzają sprawę. Mnie natomiast w pierwszym spojrzeniu naprowadziły nowe skóry Falubazów w tamtym sezonie ;)

    poodgadujcie sobie. :)

























  6. Powrót do góry    #2346
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    drozd zadałeś pytanie/zagadkę na którą odpowiedziałem. Nie raczyłeś odpowiedzieć czy odpowiedziałem prawidłowo. Mało tego w wymianie zdań, którą przeprowadziliśmy na PW przyznałeś, że sam nie jesteś pewien kto jest na zamieszczonym zdjęciu, czyli nie znasz odpowiedzi na pytanie, które sam zadałeś. Teraz zadajesz następne pytania.

    Nie prowokuj mnie do następnych odpowiedzi.
    Wrzuć na luz, bo przestanę Cię traktować poważnie.

    Żeby nie było, nie jestem bucem zapatrzonym w siebie. Nie rozpoznaję dwóch najstarszych zdjęć i nie będę udawał super znawcy, który "najlepiej w kraju rozpoznaje sylwetkę Olsena".


  7. Powrót do góry    #2347
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Idź napij sie melisy. Bo ja w ogole nie wiem o co masz do mnie pretensje prosze szanownego pana z Torunia. Sam zaczales ze mnie kpić. Teraz masz pretensje, ze ci nie odpowiadam na priv, kto jedzie na zdjeciu. Sory, ale nie musze. To raz, dwa - chyba moge nie wiedzieć. I z Twojego zasranego pwoodu nie chce mi sie szukać w stercie papierów wyników z tamtej Prilby. Bo po tym bym doszedl na 100% kto jest kto.

    Mało tego. Teraz cie prowokuje, bo powrzucalem kilka fotek, czyli... dokładnie to, co robi wielu innych forumowiczów. Nie podpisałem ich z kilku powodów: dac frajdę odgadywania innym, a po drugie może sam nie wiem i chętnie bym sie dowiedział :)

    p.s. wiedziałem, że publicznie zaczniesz watek naszej prywatnej korespondencji. Tylko czekałem. Masz na moim punkcie hopla, bo dalej ze mnie kpisz i w dodatku wyzywasz. Trudno. Nic nie poradze. Widac taka twoja natura. A taki był na poczatku uprzejmy hehe. Może kiedy zajadę do twojego grodu, to mnie zmiażdżysz na zywo. Na razie ostro trenuj. Moze ci co jeszcze podrzuce.


  8. Powrót do góry    #2348
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Panowie

    Trochę luzu.
    Z takiego fajnego wątku robicie syf.
    Jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy oraz rozebrania na części pierwsze poszczególnych foto.
    Bawmy się dalej.
    p.s. Czekam na kolejne zagadki fotograficzne, które jednak można o(d)tworzyć.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #2349
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    p.s. Czekam na kolejne zagadki fotograficzne, które jednak można o(d)tworzyć.
    Czy miło¶nicy zagadek mogliby sobie założyć oddzielny temat?
    Do tego miło¶nicy starego Falubazu proszeni s± o to samo ..
    Dziękuję.

  10. Powrót do góry    #2350
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    A NIBY DLACZEGO?

    p.s. Czekam na kolejne zagadki fotograficzne, które jednak można o(d)tworzyć.
    Czy miło¶nicy zagadek mogliby sobie założyć oddzielny temat?
    Do tego miło¶nicy starego Falubazu proszeni s± o to samo ..
    Dziękuję.
    Czy zagadki nie podpadaja pod kategorie ''rzeczy ciekawe''? Zdjecia starego Falubazu sa interesujace juz z definicji. Nie widze problemu. Nikt ci nie zabrania umieszczania innych, bardziej interesujacych, czy dla ciebie ciekawych fotografii. Nie probuj bawic sie w cenzora, czy recenzenta, bo rzeczywiscie zaczyna sie psuc klimat bardzo fajnego watku.

  11. Powrót do góry    #2351
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://img233.imageshack.us/my.php?image=331gp3.jpg
    Marvyn Cox i John Davis

    http://img230.imageshack.us/my.php?image=361zk0.jpg
    Zapewne któraś z eliminacji IMŚ na torze w Gdańsku

    http://img230.imageshack.us/my.php?image=1141bs2.jpg
    Drużyna Wybrzeża z roku 1989 przed meczem w Bydgoszczy - od lewej: Jar.Kalinowski, J.Strongowski, M.Mierkiewicz, D.Stenka, T.Gollob, M.Berliński, J.Woźnicki, J.Olszewski

    http://img220.imageshack.us/my.php?image=1771us9.jpg
    Prezentacja przed meczem Wybrzeże - Stal Rzeszów (w Wybrzeżu m.in. Zenon Plech z 9 i Grzegorz Dzikowski z 11, w Stali Grzegorz Kuźniar z 1)

    http://img74.imageshack.us/my.php?image=1851cg5.jpg
    Zenek Plech w Zielonej Górze z Czapką Kadyrowa i pucharem J.Dochy

    http://img220.imageshack.us/my.php?image=mooreknutssonbriggovu9.jpg
    Moore, Knutsson, Briggs - zdjęcie z meczu ligowego w Wielkiej Brytanii

    http://img74.imageshack.us/my.php?image=1871gy4.jpg
    Zenek Plech w barwach narodowych

    http://img220.imageshack.us/my.php?image=zd832kd9.png
    Marek Ziarnik wciąga flagę Polski na maszt w towarzystwie Zenona Plecha i Edwarda Jancarza przed rozpoczęciem Kryterium Asów w Bydgoszczy w 1983 roku

    http://img220.imageshack.us/my.php?image=woryna4th4.png
    Antoni Woryna w barwach narodowych

    http://img231.imageshack.us/my.php?image=zd833we0.png
    Podium I Kryterium Asów z roku 1982 - od lewej Piotr Pyszny, Marek Ziarnik, Bolesław Proch i Alfred Siekierka

    http://img233.imageshack.us/my.php?image=49jp1.jpg
    A to zdjęcie z czasów, kiedy Drozda nie było jeszcze na świecie :P

  12. Powrót do góry    #2352
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    Pierwsze, lepsze...

    http://img220.imageshack.us/my.php?image=1771us9.jpg
    Prezentacja przed meczem Wybrzeże - Stal Rzeszów (w Wybrzeżu m.in. Zenon Plech z 9 i Grzegorz Dzikowski z 11, w Stali Grzegorz Kuźniar z 1)
    ... z brzegu zdjecie. Z 1 to nie Kuzniar. Wyglada na Eugeniusza Blaszaka. Ale on przeciez ze Startu przeszedl chyba bezposrednio do Unii Tarnow. Za nim z 2 Bogdan Ciupak, jeden z najwyzszych zuzlowcow wowczas. Za Dzikowskim Okupski. Za Plechem Fedeczko. Okupski byl wypozyczony ze Stali do Wybrzeza w 84 roku. Tak wiec to najprawdopodobniej mecz z tamtego sezonu. Jak ktos moze, to niech potwierdzi.

  13. Powrót do góry    #2353
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    http://img220.imageshack.us/my.php?image=1771us9.jpg
    Prezentacja przed meczem Wybrzeże - Stal Rzeszów (w Wybrzeżu m.in. Zenon Plech z 9 i Grzegorz Dzikowski z 11, w Stali Grzegorz Kuźniar z 1)
    1. Eugeniusz Błaszak, 2. Bogdan Ciupak, 3. Ryszard Czarnecki, 4. Antoni Krzywonos, 5. Grzegorz Kuźniar,
    9. Zenon Plech, 10. Krzysztof Fedeczko (?), 11. Grzegorz Dzikowski, 12. Krzysztof Okupski

    http://img74.imageshack.us/my.php?image=1851cg5.jpg
    Zenek Plech w Zielonej Górze z Czapką Kadyrowa i pucharem J.Dochy
    Przed finałem IMP 1986

  14. Powrót do góry    #2354
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ale ludu :) Na stare fotografie jest miejsce w wątku... Stare fotografie :)

  15. Powrót do góry    #2355
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Speedway na gorąco

    Mam nadzieję, że nie zlinczujecie mnie, że umieszczam to w tym wątku ;P. Kilka ciekawych fotek wrzucam, a że dorobione do nich są historie, to chyba nie zbrodnia? :D

    Ps. Uprasza się o traktowanie poniższego z przymrużeniem oka ;).

    -----------------------

    Po raz kolejny okazało się, że żużlowy świat to dziwny świat. Zawodników bardzo często znamy tylko z występów na torach, ale rzadko kiedy zagłębiamy się w ich życie bardziej lub mniej prywatne. A szkoda, bo zaopatrując się w dyktafon i aparat fotograficzny można wyłowić kilka bardzo ciekawych newsów. Tak się jednak składa, że redakcja “Absurdów” nigdy nie śpi i zawsze wyszpera dla was jakieś ciekawe informacje. Bójcie się, kibole!


    Smutny “Gallop”

    Tomasz Gollob (37 l.) ma depresję! Nasz najlepszy żużlowiec jest załamany dopiero siódmą pozycją, którą zajął w plebiscycie na dziesięciu najlepszych sportowców Polski w 2008 roku. - Czuję się przegrany. Ja, mój team i Władzio Komarnicki cały sezon ostro harowaliśmy, a w zamian dostaliśmy marne ochłapy. Wstydźcie się, kibice! Wstydź się, Robercie Kubico! Myślisz, że jak siedzisz w aucie to jesteś lepszy?! A guzik! Wyzywam cię na pojedynek! - grzmiał nasz najlepszy żużlowiec. Dalszych jego słów postanowiliśmy nie cytować w obawie o psychikę naszych najmłodszych czytelników. W kuluarach mówi się, że po Gali Mistrzów Sportu “Gallop” wyjechał do swojej posiadłości w Ciechocinku i tam oczyszcza swój umysł przy pomocy PlayStation.


    Prawie nagi Chris

    Sensacja! Zwycięzca Grand Prix Wielkiej Brytanii 2007 nie ma pieniędzy nawet na kevlar! Chris Harris (26 l.), od niedawna jeden z najlepszych brytyjskich żużlowców, przepuścił wszystkie zarobione dotąd pieniądze i nie jest w stanie skompletować nawet stroju na przyszły sezon, o motocyklach nie wspominając. Jak mogło do tego dojść? - Chris od dawna miał problemy finansowe - mówi nam przyjaciel “Bombera”, pragnący zachować anonimowość. - Wszystko, co zarobił, wydawał na nasiona egzotycznych roślin, sprowadzane ze wszystkich zakątków świata. Ta nietypowa pasja żużlowca doprowadziła go na skraj bankructwa. Co teraz? Jak widać na fotografii, Harris próbuje odkupić używany kevlar od któregoś z kolegów z toru. Wedle nieoficjalnych informacji, sprzedaży swych strojów odmówili już Tomasz Gollob, Jason Crump i Leigh Adams. Czy Rune Holta (35 l.) przystanie na transakcję? Dowiemy się tego już wkrótce!


    Tony oddaje mocz

    Fotoreporter “Absurdów” przyłapał Tony’ego Rickardssona (38 l.) na tym jak załatwia swoją potrzebę przy busie swojego kolegi - Andreasa Jonssona (28 l.). Nie od dziś wiadomo, że ci panowie nigdy nie pałali do siebie jakąś wielką sympatią. - Myślę, że “Ricki” jest zazdrosny o “AJ-a”. Wiesz, o co chodzi - panienki, popularność, szybkie samochody. Do tej pory Tony to znosił, jednak porażka w finale “Tańca z gwiazdami” oraz utrata kontraktu reklamowego z firmą Colgate przelały czarę goryczy. Bo to Jonsson był w jury, a później bezczelnie zaczął się pojawiać w reklamach pasty do zębów! - z bólem opowiadał nam Antonio Lindbaeck (23 l.) - przyjaciel sześciokrotnego mistrza świata. Wyluzuj, Tony! I kochaj bliźniego swego jak siebie samego.


    Boyce w pierdlu!

    Menedżer reprezentacji Australii za kratami? Czyżby Craig Boyce (41 l.) w końcu przesadził ze swoimi wybuchami? Nasi reporterzy dotarli do sensacyjnych informacji, jakoby australijski tuz żużla trafił do więzienia za znęcanie się nad swymi podopiecznymi. - Ostatnie niepowodzenie w Drużynowym Pucharze Świata zupełnie go załamało - opowiada syn znanego żużlowca, Phila C., który jednak pragnie zachować anonimowość. - Stwierdził, że to wszystko nasza wina i narzucił nam mordercze treningi. Codziennie dwudziestokilometrowa przebieżka, dwieście “brzuszków” i przynajmniej tyleż przysiadów - dodaje zawodnik, po którym już widać wycieńczenie. Apelujemy - Craig, bądź człowiekiem! Również dla swoich przyszłych współwięźniów, których los także leży nam na sercach…


    “Bally” Szkotem!

    Niesamowite! Damian Baliński (31 l.) postanowił zmienić obywatelstwo na szkockie i wyjechać na Wyspy. - W Polsce osiągnąłem już niemal wszystko. Mam medal IMP, jestem Drużynowym Mistrzem Polski, a także Drużynowym Mistrzem Świata. Za miesiąc wyjeżdżam do Edynburga. Zamierzam ścigać się ekipie “Monarchs”, a pomiędzy meczami będę dorabiał na zmywaku w pobliskiej restauracji. Życie żużlowca Premier League nie jest usłane różami - mówi wychowanek leszczyńskich “Bykow”. Jak nam się udało ustalić, słynny wielkopolski “rajder” poczynił już pierwsze kroki w kierunku zmiany barw narodowych. “Bally” postanowił zaoszczędzić jak każdy rasowy Szkot i na przyszły sezon ma przygotowany tylko jeden kevlar, który na dodatek jest łatany w kroku. - W Polsce ciągle szastałem kasą. Imprezy, hotele, markowe ciuchy. Czas z tym skończyć! Czas poczuć, jak to jest, kiedy chodzi się w jednych gaciach przez cały rok.


    “Fredka” w zakonie!

    Żużlowiec-zakonnik? Czyżby Fredrik Lindgren (23 l.) przystał do jakiegoś mistycznego zgromadzenia? O to go podejrzewaliśmy, widząc białą czapkę, którą z dumą nosił podczas ostatnich turniejów Grand Prix. Okazało się, że mamy rację! - Stałem się członkiem stowarzyszenia żużlowego pod nazwą “Easy-going” - opowiada z pasją popularny “Fredka”. - Naszym głównym celem jest olewanie wszystkiego jak leci, zwłaszcza zawodów w prestiżowej lidze polskiej. Chcemy robić show! W końcu nie liczy się wynik, a dobra zabawa - parafrazuje znane nam skądinąd powiedzenie. Cóż, pozostaje życzyć powodzenia… w poszukiwaniu zatrudnienia w Polsce. Nasi prezesi bowiem nie podzielają chyba idei stowarzyszenia “Easy-going”.

    Ziemowit Szpryca i Joanna Kierownica



  16. Powrót do góry    #2356
    Stały bywalec Awatar MarcinMarcin
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    810
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Toruń :) Niezły czad. Ciekawe czy boli to Władysława? ;)
    Pozdro

  17. Powrót do góry    #2357
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    http://photos.nasza-klasa.pl/1564963...626307491.jpeg

    Toruń :) Niezły czad. Ciekawe czy boli to Władysława? ;)
    Pozdro
    O kurczę... Żal dupę ściska. Nie mogę tylko sobie wyobrazić, w którym dokładnie miejscu będzie znajdował się pas bezpieczeństwa. Mniejsza o to. Proszę o kolejne zdjęcia obrazujące postępy budowy nowego stadionu w Toruniu. A może ktoś wrzuci fotkę zrobioną w miejscu, gdzie znajdował się stary stadion Apatora? Z góry dziękuję.

  18. Powrót do góry    #2358
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A może ktoś wrzuci fotkę zrobioną w miejscu, gdzie znajdował się stary stadion Apatora? Z góry dziękuję.
    Nic się nie zmieniło, bo stary stadion cały czas stoi :P Ale jakiś toruniak mógłby się tam udać i zrobić dużą fotosesję staremu stadionowi. Zdjęcia będą wtedy cenną pamiątką

  19. Powrót do góry    #2359
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2004
    Postów
    426
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    łał!

    Pełen szacunek dla Torunia powiem szczerze, że nie wierzyłem a tu taki efekt choć jeszcze nieskończony O_O

  20. Powrót do góry    #2360
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Proszszsz bardzo ;)




    zrodlo

    Ciezko bedzie sie wyrobic, ale z calego serca zycze tego Apatorowi ;).

    pozdrawiam
    TYLKO FALUBAZ

  21. Powrót do góry    #2361
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toruń Niezły czad. Ciekawe czy boli to Władysława?
    Kogo jak kogo, ale Wladyslawa chyba to boli najmniej z prezesow. Chyba, ze o jakims innym mowa?

    Czy mi sie zdaje czy tam za pasem bezpieczenstwa chca betonowe bandy robic? To chyba niezbyt madre rozwiazanie.

  22. Powrót do góry    #2362
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toruń zaczyna nam w styczniu kwitnąc - gratuluję bedzie zajefajny stadionik. Zazdroszczę :) i pozdrawiam Apatorian

  23. Powrót do góry    #2363
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    pas bezpieczeństwa będzie może troszkę mniejszy ;)


    tutaj widać dokąd ułożona jest nawierzchnia... ;)

  24. Powrót do góry    #2364
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Dzięki hN.

  25. Powrót do góry    #2365
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Moze mi sie tylko wydaje, ale ten tor cos waski jest?

  26. Powrót do góry    #2366
    Użytkownik
    Dołączył
    15-12-2005
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba się tylko tak wydaje z tej perspektywy. imho bazując na porównaniu zdjęć Czewy i Torunia to są mniej wiecej tak samo szerokie.

  27. Powrót do góry    #2367
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Moze mi sie tylko wydaje, ale ten tor cos waski jest?
    Spokojnie, tor jest na pewno odpowiednich rozmiarow. Nikt przy takiej inwestycji nie pozwolilby sobie na taki blad, szczegolnie politycy - bylby to ich przyslowiowy gwozdz do trumny :).

    pozdrawiam
    TYLKO FALUBAZ

  28. Powrót do góry    #2368
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Bonjo, a ztej perspektywy nadal wydaje sie waski? :


  29. Powrót do góry    #2369
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Przeciez jeszcze nawet cala nawierzchnia nie zostala polozona (co widac na powyzszym zdjeciu). W mojej opini ten tor wyglada na naprawde szeroki. Oj ciekaw jestem jak sie ta geometria i nawierzchnia sprawdzi w meczach ligowych. Oby nie bylo znowu takich flakow jak to ostatnimi czasy bywalo w Toruniu.

    Ps. Taaa przyganial kociol garnkowi ;).

  30. Powrót do góry    #2370
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    nawierzchnia juz lezy od kilkunastu dni, tylko ostatnie zdjecia pochodza sprzed swiat.

  31. Powrót do góry    #2371
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla każdego kibica z Torunia 3-metrowy pas zawsze będzie wąski. :D Przecież dotychczas mieli chyba z 10 czy 15 na łukach. :D

  32. Powrót do góry    #2372
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    . Oj ciekaw jestem jak sie ta geometria i nawierzchnia sprawdzi w meczach ligowych. Oby nie bylo znowu takich flakow jak to ostatnimi czasy bywalo w Toruniu.
    gemotria toru była wzorowana od toru jedynej

    więc tor jak najbardziej do walki

    z drugiej srony boję się co bedzie się dzialo już
    w trzeciej odsłonie finalu ;)

  33. Powrót do góry    #2373
    Użytkownik
    Dołączył
    14-08-2007
    Postów
    242
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dla każdego kibica z Torunia 3-metrowy pas zawsze będzie wąski. :D Przecież dotychczas mieli chyba z 10 czy 15 na łukach. :D
    dobrze, że z wąskością chodziło o pas bezpieczeństwa... podstawa to czytać ze zrozumieniem \o/

  34. Powrót do góry    #2374
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Prawdziwie plocha draha:)


  35. Powrót do góry    #2375
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Najciekawszy jest fakt, że zdjęcie przedstawia Vaclava Milika juniora na minitorze na praskiej Markecie.

  36. Powrót do góry    #2376
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach


    A mówią, że Bajerski jest gruby... :P

  37. Powrót do góry    #2377
    Trener Awatar -Dorian-
    Dołączył
    25-11-2006
    Postów
    3,343
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Zdjecie pochodzi z fatalnego w skutkach, pierwszego biegu finalu IMP 83’ w Gdansku. Zostalo zrobione w pierwszym luku na sekunde lub ulamki sekund przed upadkiem. Byl on na tyle fatalny, ze dwaj zawodnicy: R. Jankowski i J. Krzystyniak wyladowali w szpitalu (dla nich sezon sie juz skonczyl). Plech sie pozbieral i gdyby nie defekt na prowadzeniu w jednym z kolejnych biegow, zdobylby kolejny tytul a tak musiel sie zadowolic drugim miejscem
    Oprocz tego zostala zniszczona drewniana banda otaczajaca wowczas gdanski tor.
    Kto zawinil? Czy sedzia podja sluszna decyzje wykluczajac Krzystyniaka.
    Prosze popatrzec



    lewa noga Krzystyniaka znajduje sie za prawa noga Jankowskiego, natomiast lewe ramie Krzystyniaka przed biodrem Jankowskiego, z kolei prawa dlon Jankowskiego zanjduje sie przed barkiem zielonogorzanina. Co moze zrobic Ronan majac jednoczesnie lewa reki i noge za Zenkiem? Nic, bo cokolwiek zrobi to pociagnie za soba jednego lub drugiego.
    Ale tu z pomoca przychodzi tor jazdy zawodnikow. Jedyny jadacy po krzywiznie toru to Plech. Przednie kolo Jankowskiego jakby do srodka, a Krzystyniaka na zewnatrz i to chyba bylo decydujace o tym, ze pociagnal za soba rywali. Bez szwanku wyszedl z tego tylko jadacy na czwartej pozycji G. Kuzniar

  38. Powrót do góry    #2378
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    2,952
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dorian, za przeproszeniem, dobrze się czujesz?! Oceniać wypadek żużlowy na podstawie jednego zdjęcia?! Co Ty?! Od tygodnia interesujesz się tą dyscypliną sportu?! Nie wiesz, że taka kraksa zaczyna się co najmniej kilka, jeżeli nie kilkanaście czy kilkadziesiąt, metrów wcześniej? Toż tu trzeba zapisu wideo, ostatecznie serii zdjęć, by się z sensem wypowiadać.

    Jedno co osiągniesz to jakąś bezsensowną przepychankę tu na forum.

  39. Powrót do góry    #2379
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie rozumiem tylko po co jedziesz zaraz po koledze, o nieomylny. Nie może se chłopak po spekulować? Bezsensowną przepychankę to zacząłeś Ty, a nie kolega nad Tobą.

  40. Powrót do góry    #2380
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie może se chłopak po spekulować?
    To niech sobie stosowny temat do spekulacji założy. Bo w tym miejscu jest to BEZ SENSU.

    No i chłopak zapomniał, że sędzia podejmuj±cy decyzję wtedy nie miał tego zdjęcia. I widział wszstko TOTALNIE inaczej :-)

  41. Powrót do góry    #2381
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2007
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdjecie pochodzi z fatalnego w skutkach, pierwszego biegu finalu IMP 83’ w Gdansku. Zostalo zrobione w pierwszym luku na sekunde lub ulamki sekund przed upadkiem. Byl on na tyle fatalny, ze dwaj zawodnicy: R. Jankowski i J. Krzystyniak wyladowali w szpitalu (dla nich sezon sie juz skonczyl). Plech sie pozbieral i gdyby nie defekt na prowadzeniu w jednym z kolejnych biegow, zdobylby kolejny tytul a tak musiel sie zadowolic drugim miejscem
    Oprocz tego zostala zniszczona drewniana banda otaczajaca wowczas gdanski tor.
    Kto zawinil? Czy sedzia podja sluszna decyzje wykluczajac Krzystyniaka.
    Prosze popatrzec

    http://img.webme.com/pic/f/fotospeed/jankes_rbial.jpg

    lewa noga Krzystyniaka znajduje sie za prawa noga Jankowskiego, natomiast lewe ramie Krzystyniaka przed biodrem Jankowskiego, z kolei prawa dlon Jankowskiego zanjduje sie przed barkiem zielonogorzanina. Co moze zrobic Ronan majac jednoczesnie lewa reki i noge za Zenkiem? Nic, bo cokolwiek zrobi to pociagnie za soba jednego lub drugiego.
    Ale tu z pomoca przychodzi tor jazdy zawodnikow. Jedyny jadacy po krzywiznie toru to Plech. Przednie kolo Jankowskiego jakby do srodka, a Krzystyniaka na zewnatrz i to chyba bylo decydujace o tym, ze pociagnal za soba rywali. Bez szwanku wyszedl z tego tylko jadacy na czwartej pozycji G. Kuzniar
    Panowie po co sie tak podniecacie, w wątku stare fotografie na 2 stronie poruszalismy juz kwestie tego upadku...
    Dorian ma ochotę, to sobie moze pospekulowac. Szczerze powiedziawszy wole sobie poczytac sprkulacje na temat upadku niz *********** farmazonów na watkach klubowych, gdzie niejednokrotnie pisze sie takie głupoty, a tematyka często ociera sie o metafizykę.
    pozdr

  42. Powrót do góry    #2382
    Stały bywalec Awatar FarciarzGilmore
    Dołączył
    16-04-2004
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 46 w 23 postach
    http://i44.tinypic.com/k4bb0p.jpg

    A mówią, że Bajerski jest gruby... :P
    Bajerski?? .... hhmmm ja jednak obstawiam, że to Paweł Hlib :D

  43. Powrót do góry    #2383
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://i44.tinypic.com/k4bb0p.jpg

    A mówią, że Bajerski jest gruby... :P
    Bajerski?? .... hhmmm ja jednak obstawiam, że to Paweł Hlib :D
    to na bank Piaszczyński!!

  44. Powrót do góry    #2384
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2008
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 48 w 7 postach

  45. Powrót do góry    #2385
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2005
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •