Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 49 z 49

Wątek: 04,05.12.04-Trondheim-info

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    W zasadzie nie ma co liczyć na to, że Adam powalczy o końcową klasyfikację PŚ. Nie wiem jak wy, ale ja w tej "konkurencji" jestem już usatysfakcjonowany dotychczasowymi osiągnięciami Małysza. Wolę żeby koncentrował się na najważniejszych imprezach, niż eksploatował bez celu w całym pucharze. Jeszcze jaką kontuzję załapie i będzie kłopot w Oberstdorfie... latka też już nie te :) i to mimo zapewnienień o supermocy etc...

    Popieram natomiast przedmówcę w kwestii jak najszybszego wprwoadzenia do kadry młodych, gniewnych. Jeśli miałbym do wyboru np. Stocha skaczącego 90 metrów i Mateję skaczącego 90 metrów, to bezwzględnie wybieram tego pierwszego - przynajmniej rokuje na przyszłość... Pozdrawiam.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i Adas skacze coraz lepiej widac ze forma rosnie ale jeszcze nie jest to to do czego nas Malysz przyzwyczail.

    Dziobak

    100% poparcia Kuttin powiien od poczatku sezonu budowac druzyne w ktorej liderem bylby Malysz i postawic na mlodych zawodnikow ktorzy w roku ubieglym zdobyli medal w MDMŚ.


  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Hola, hola !

    Nasi młodzi to faktycznie materiał wart tego aby na nich postawić w PŚ ale popatrzcie na wyniki zeszłoweekendowego Pucharu Kontynentalnego a zauważycie, że formę mają jeszcze nie dość, że niezbyt wysoką (bo nawet miejsce w drugiej "10" to nie rewelacja - w końcu to tylko PK), to jeszcze dosyć himeryczną. Takie ewenementy jak Tonio Tajner pomijam, bo fakt, że pokonał we wspomnianym PK tylko kilku Kazachów czy Białorusinów stawia go na piedestale wzorca sporotwego uwsteczniania się (szkoda, że takich nie klonują do Międzynarodowego Biura Miar i Wag w Sevres). Ale nie ma co rzucać takich chłopaków jak Stoch do PŚ już na początku sezonu, kiedy to nawet Adam skacze nie za bardzo. Jak się Adam rozkręci to można wtedy dawać młodych żeby sobie w jego cieniu zdobywali doświadczenie ale teraz mogłoby się na nich odbić ogólne niezadowolenie z występów Adama. Więc póki co niechaj żenadą okrywają się ci herosi na których nie zrobi to już większego wrażenia (Skupień, Mateja).

    Inna sprawa, że dawanie niewiadomo której już szansy np. mojemu imiennikowi Matei, z którego - szczerze mówiąc ;) - kpie sobie już od kilku sezonów, ma precedens chyba tylko w żużlowej Unii Tarnów gdzie uparcie pielęgnuje się tradycje dawania nieskończonych szans zawodnikom totalnie skończonym i których talent (nawet jeśli mieli) bezpowrotnie zdechł.

    I tak prawdę mówiąc: poza Adamem nie ma ani jednego zawodnika który mógłby nas czasem podnieść na duchu. W zeszłym sezonie robiłem sobie nadzieje dzięki Rutkowskiemu ale szybko sprowadził nas wszystkich na ziemię dając radość jedynie sklepom monopolowym :(

    A takie wynalazki jak Bachleda, Pochwała czy Tajnerowie nie wybiły się nigdy ponad puste zapewnienia ex-trenera Wypukłego Apolla o rychłej eksplozji ich talentów.

  4. Powrót do góry    #49
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Roberto
    Mam pytanie, kto konkretnie z młodych zawodników powinien wystepowac w PS? Stoch? Zawodnik ktory zajmuje miejsca w 4 dziesiatce słabo obsadzonych konkursach PK? http://skokinarciarskie.pl/newsy/pok....php?news=2199

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •