Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 50

Wątek: KM Intar Dartom Ostrów!!! sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #1

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm.... zeby tylko watek sie rozwinal podam aktualny sklad km-u:)
    1Sebastian Brucheiser
    2Marcin Liberski
    3Bartosz Kwiatkowski
    4Tomasz Jędrzejak
    5.Mariusz Wegrzyk
    6.Piotr Tajchert

    W ostrowie mowi sie jeszcze ze nasze szeregi ma zasilic peter karlsson i jeszcze jeden senior.

  3. Powrót do góry    #3
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    To Ja wam pomoge rozwinąć wątek:)Widać,żę Ostrów w tym roku ostro na ekstraklase chce szturmować:)bno rzeczywiście jeżekli kupicie jeszcze jednego zawodnika to będzie zdecydowanym faworytem!!!Mam pytanie czy macie przecieki jaki to by mógł być zawodnik poza Ułamkiem??(Bo o Nim się słyszy)czy Ułamek to jedyna opcja???

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    07-12-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym problem ze niema przeciekow dzialacze milcza i nie chca nic ujawniac do czasu podpisania kontraktow. W Ostrowie mowi sie o Ulamku ale chyba on zostanie w ekstra a z kim jeszcze rozmawiaja dzialacze to jest niespodzianka

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, Peter Karlsson bardzo by wam sie przydal, razem z Loramskim byliby najlepszymi obco w 1 lidze. To bardzo pewny zawodnik jak by na to nie popatrzec.Po odrzuceniu oferty jozkow wszystko wskazuje na to, ze trafi wlasnie do was. Co do Ulamka to watpie, zeby opuscil Czewe...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U nas w Ostrowie działacze dużo robią mało mówia. I to mi sie podoba. Jan Łyczywek robi zespół na ile ma pieniędzy. A widać że Intarowi zależy na awasie. Po drugie jak dobrze wiem to czekamy na 3 grudzien i p[odpisanie oficjalne Petera Karlssona Artura Pietrzyak Mariusza Wegrzyka i ... :D Jak narazie do z Ułamkeim niby są już dogadani i nie tylko poszło o pieniądze ale jeszcze coś co seba chciał skończyć a firma Intar mu w tym ponoć pomoże,... :D Ale poczekajmy Ułamek jest nieprzewidywalny. Pozdrawiam!

  7. Powrót do góry    #7
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Jak narazie do z Ułamkeim niby są już dogadani i nie tylko poszło o pieniądze ale jeszcze coś co seba chciał skończyć a firma Intar mu w tym ponoć pomoże,... Ale poczekajmy Ułamek jest nieprzewidywalny. Pozdrawiam!

    Jakoś Mi si,e niechce wierzyć zęby Ułamek poszedł do 1 ligii!!!Ale kto wie!!!Swoją drogą ładne jaja by były gdyby Intar przebił oferty Złomreksu.Trzebinni i Lotosu:P

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówie że nie tylko o finanse tez chodzi ale o coś co Ułamkowi zależy skończyc .... ;] a Intar może to spełnić bez problemów ;]] POzdrawiam !

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówie że nie tylko o finanse tez chodzi ale o coś co Ułamkowi zależy skończyc .... ;] a Intar może to spełnić bez problemów ;]] POzdrawiam !
    budowę?

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Intarowi zależy na awansie...jak sie to nie uda to wtedy się trzeba bedzie pozegnac z Jędrzejakiem.

    Pamiętam wywiad, w którym mówil, ze jeśli nie uda mu sie awansować w ciągu dwóch lat z Intarem do ekstraligi, to odejdzie spowrotem do ekstra.

    Coś mi sie wydaje, ze ten rok bedzie dla KM byc albo nie byc...
    "Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi"

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    24-10-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no luzik ze temat sie rozkreca:) Wydaje mi sie ze wiele może się dziac 3 grudnia. Prezes Łyczywek napewno zadziwi cale srodowisko zuzlowe ; może się zdarzyc ze nawet taka anomalią jak:Seba w 1 lidze.Na pewno cos wisi w powietrzu. Widze ze niejaki czlapkers wiedzie prym w dostarczaniu ciekawych inf. Oby był prorokiemJ pozdro dla kibicow kmu siamanko

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miło widzieć jakiś temat o Ostrowie :] Myśle że skład :Węgrzyk, Jędrzejak ,Pietrzyk,Karlsson już gwarantuje walke w pierwszej czwórce. Także będzie lepiej niż rok temu :] .Co do przejścia Ułamka do naszego klubu. Tak patrząc realnie to nie wiem czy wybierze zespół z I ligi ale być może. Poczekajmy aż podpisze wtedy bedzie to dla mnie miłe zaskoczenie .

    Pozdrowienia z Ostrowa.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    narazie wszystko szło w dobrym kiedunku. Dziś miało się sporo wyjaśnic z tego co mi wiadomo ale poczekamy zobaczymy. Oby ... . Wiecie ostatnio też Ogór miał nie przechodzić a przeszedł do I ligi i potem klase pokazał w Szwecji gdize wywalczyli mistrza. Fakt że Tomek miał problemy... . Tak poza tym to przyda nam się jeszcze wzmocnienie i walka o e-ligę.

    Zapraszam na forum Ostrowskie tam szerzej jest napisane o naszych transferach. FOrym na

    www.km.osw.pl

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Licze na to, że Seba podpisze. Spojrzcie na to od tej strony (są to tylko przypuszczenia)... Ulamek zwleka z podpisem ... dlaczego?? ... bo czeka na podpisanie kontraktu 3 grudnia w Ostrowie. Bylo by wtedy pieknie !! Jednak mozemy byc pewni, ze ktos zasili nas sklad bo nie sadze zeby Dym dostal ponowna szanse a Tajchert nie gwarantuje w meczu nawet 4 punktow a jak wiemy ma jeszcze podpisac kontrakt amatorski. Czlapkers szczerze w to wierze, że będzie ten spektakularny transfer, ale jeszcze musimy chwile poczekac :)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oficjalnie to magiczna data to 3 grudzień :D Może prędzej ale to będzie nieoficjalnie ;]

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Jeżeli uda się pozyskac Ułamka to mozna pogratulowac oparatywnosci waszym działaczom.Ale z gratulacjami jeszcze poczekajmy.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Licze na to, że Seba podpisze. Spojrzcie na to od tej strony (są to tylko przypuszczenia)... Ulamek zwleka z podpisem ... dlaczego?? ... bo czeka na podpisanie kontraktu 3 grudnia w Ostrowie. Bylo by wtedy pieknie !! Jednak mozemy byc pewni, ze ktos zasili nas sklad bo nie sadze zeby Dym dostal ponowna szanse a Tajchert nie gwarantuje w meczu nawet 4 punktow a jak wiemy ma jeszcze podpisac kontrakt amatorski. Czlapkers szczerze w to wierze, że będzie ten spektakularny transfer, ale jeszcze musimy chwile poczekac :)
    No to sie chyba przeliczysz, nie ma sie co podniecac ze Ulamek wyladuje w Ostrowie czy Tarnowie, cala ta sprawa ze ma propozycje z Tarnowa i Ostrowa ma na celu wynegocjowanie jak najleprzych warukow w jego macierzystym klubie.


  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sam jestem ciekaw co z tego wszystkiego wyniknie, jak wiadomo na dzien dzisiejszy oficjalnie mowi sie o Jedrzejaku, Wegrzyku, Pietrzyku oraz Karlsonie, do tego dochodza nasi juniorzy w ktorych klub chce zainwestowac o wiele wiecej niz w zeszlym roku, pozostaje tajemniczy senior...coz, jesli mial by byc to Sebastian U. to sklad bylby niczego sobie i pozwalal by na zupelnie trzezwe myslenie o walce o awans...z tego co sie slyszy Seba warunki dostal naprawde na poziomie (a jesli bierze wogole pod uwage 1 lige to chyba wszyscy zdajemy sobie sprawe z tego ze oferta musi byc korzystniejsza od tych z extra bo przeciez nikt bez wyraznego powodu nie bedzie sie degradowal)...sadze ze wszystko wyjasni sie juz niedlugo i bedziemy mogli ze spokojem przygotowywac sie do nowego sezonu, a co w nim bedzie?? tu juz zawodnicy sami powinni sobie zdac sprawe o co gra idzie, bo zalozenia zarzadu znaja

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.km.osw.pl/news.php?newsid=746 :)

    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2004
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się że powinniście być zadowoleni :)
    Gratuluję pozyskania Karlssona, to naprawdę bardzo dobry jeździec. Pamiętam ile nam dostarczył satysfakcji swoją jazdą, jedną rzeczą którą można mu zarzucić to tylko to że jest indywidualistą i żadko jeździ parą, ale zdobywa masę punktów i jest bardzo silna podporą drużyny.
    Jeszcze raz gratuluję.
    Pozdrawiam :)

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coz jak narazie potwierdzilo sie tylko to, co od dawna bylo tajemnica poliszynela w Ostrowie, z tym skladem plus oczywiscie jeszcze jedno uzupelnienie pokroju Dyma/Tajcherta/Szczepaniaka to czwoeka powinna byc, jednak awans nam raczej w tym sezonie jeszcze nie grozi

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    738
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem pewien , ze bedziecie odgrywali jedna z glownych rol w filmie pod tytulem "pierwsza liga 2005" , glownych aktorow juz macie , przy odpowiednim sprzecie szanse na awans macie w zasiegu reki.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Michał Szczepaniak podpisał dzisiaj kontrakt w Ostrowie !

    sklad obecnie wygląda następujaco:


    Peter Karlsson
    Tomasz Jędrzejak
    Artur Pietrzyk
    Michał Szczepaniak
    Mariusz Węgrzyk

    juniorzy:

    Marcin Liberski
    Sebastian Bruchesier
    Bartosz Kwiatkowski
    Piotr Tajchert

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygląda że to właśnie KM Ostrów jest najpoważniejszym kandydatem do awansu. Pozostaje pogratulować konsekwentnego działania zarządu i życzyć powodzenia w sezonie 2005 !!!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich. Skład na 2005 rok jest naprawde obiecujący. Mam nadzieje że będzimy odgrywać główną role w rozgrywkach 1 ligi. Skład jest super chociaż działacze mówią jeszcze o kolejnym wzmocnieniu juz być może w tym tygodniu .

    Pozdrowienia z Ostrowa

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Gratuluję wzmocnienia

    Mam nadzieję , że Ostrów w składzie z Pietrzykiem , Jędrzejakiem i Szczepaniakiem awansuje do ekstraligi. Moim zdaniem macie na to poważne szanse. Jeżeli chodzi o ewentualne dalsze wzmocnienia , to uważam że nie są wam potrzebne , bo byłyby tylko kwasy , kto ma jeździć w składzie. Przydałby się za to rezerwowy senior , który zgodziłby się podpisać kontrakt na zasadzie wskoczenia w momencie czyjejś kontuzji oraz zwiększenia rywalizacji o miejsce w składzie (Latosi albo Tajchert). Juniorów macie obiecujących i jedyne czego im potrzeba to objeżdżenia.
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podobnie jak w zeszlym roku mamy nazwiska
    a czy one pojada - zobaczymy

    bo jak na razie glownymi kandydatami sa Gorzow i Rzeszow

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    no to w tym roku bedzie hard-core w 1 lidze :D. Ostrów, Gorzów, Rzeszów i reszta stworzą rewelacyjne widowisko, co do tego nie ma wątpliwości. Oby tylko nie zostało znowu wszystko zwalone w 1 kolejce ;).
    pozdro i jeszcze raz gratuluje składu
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to powien tak , że bardzo prawdopodobe żę tym 5 walczącym o skład będze Piotr Dym jednak na wiadomości musimy poczkeać bo zarząd zaskakuje. Co do juniora przydałoby się wzmocnienie ale wątpie aby to było realne. Ogólnei skłąd mamy o walkę o e-ligę i przy dobrym sprzęcie będziemy głownymi faworytami wraz z Rzeszowem do awansu. Troszke nie rozumiem Gorzowa dlaczego tak silnie ich obstawiacie. Rozumiem młodzież świetna ale seniorzy są średniej klasy. Ale Mark Loram robi swoje ;]]:D a my mamy Petera Karlssonal i też robi swoje ;)) hehe POzdrawiam !

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiem gosciu
    M Loram-P.Karlson remis
    P Paluch- T Jedrzejak remis
    R.Flis-M Wegrzyk remis
    P Hlib- Szczepaniak hlib jest lepszy i to o wiele
    M Rajkowski- Pietrzyk rajkowski lepszy
    Łukaszewski - Liberski Łukaszewski lepszy

    I nie wiem czemu sie dziwisz ziomus

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ziomus zebys ty sie nie zdziwil ;p W tym roku napewno wiekszy opor Wam stawimy niz w poprzednim. Jedna sprawa nie ulega watpliwosci - macie lepszych juniorow ale co do reszty to mysle ze mozna dyskutowac. W ogole nie wiem co to za smieszne porownanie juniorow z seniorami ;p

    Ja to widze tak:

    M Loram-P.Karlson wg Ciebie remis wg mnie remis ze wskazaniem na Petera w koncu najlepsyz zawodnik 1 ligi ubieglego sezonu!
    P Paluch- T Jedrzejak wg Ciebie remis, a dla mnie Tomek jest lepszy...
    R.Flis-M Wegrzyk wg remis, a tutaj to moge tylko hahaha napisac ;p Obym sie nie mylil :>
    Lukaszewski - Pietrzyk Oczywiscie takze to porownanie na nasza korzysc.
    ??? - Szczepaniak Tutaj nawet nie macie seniora, jezeli wstawicie juniora to w zaleznosci ktory to bedzie moze byc lepszy (Hlib) lub gorszy.
    P Hlib- Liberski Tutaj nie ma co ukrywac Hlipek lepszy
    M Rajkowski- Brucheiser Jak narazie to Rajkowski ma kontuzje i nie bedzie jezdzil, moze to bedzie Brzozowski albo Gluchy to moze tez beda lepsi od Brusia ale jeden z nich jak narazie musi jechac jako senior wiec bedzie gorszy...

    To by bylona tyle ;p

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Ja to widze tak:

    M Loram-P.Karlson wg Ciebie remis wg mnie remis ze wskazaniem na Petera w koncu najlepsyz zawodnik 1 ligi ubieglego sezonu!
    P Paluch- T Jedrzejak wg Ciebie remis, a dla mnie Tomek jest lepszy...
    R.Flis-M Wegrzyk wg remis, a tutaj to moge tylko hahaha napisac ;p Obym sie nie mylil :>
    Lukaszewski - Pietrzyk Oczywiscie takze to porownanie na nasza korzysc.
    ??? - Szczepaniak Tutaj nawet nie macie seniora, jezeli wstawicie juniora to w zaleznosci ktory to bedzie moze byc lepszy (Hlib) lub gorszy.
    P Hlib- Liberski Tutaj nie ma co ukrywac Hlipek lepszy
    M Rajkowski- Brucheiser Jak narazie to Rajkowski ma kontuzje i nie bedzie jezdzil, moze to bedzie Brzozowski albo Gluchy to moze tez beda lepsi od Brusia ale jeden z nich jak narazie musi jechac jako senior wiec bedzie gorszy...
    Tarchal, ale "Okularnik" jeździł z gorszymi zespołami, niż Loramski. Dla mnie remis.
    Para Paluch-Jędrzejak na remis, bo w Ostrowie "Ogór" będzie górą a w Gorzowie "Bolo".
    "Mario" poza Rybnikiem to cień samego siebie, więc w Gorzowie, na swoich śmieciach "Flisek" (o ile nie będzie leżał) spokojnie wygra. A "Węgorz" w Ostrowie to... również jazda na wyjeździe.
    Para Pietrzyk-Łukaszewski... Nie podejmuję się typowania, bo sporo będzie zależeć od przepracowania zimy, od liczby wyścigów przed ich bezpośrednim pojedynkiem i od... dyspozycji w danym dniu. Skłonny jestem jednak typować remis.
    Szczepaniaka w Gorzowe nie widziałbym przed Brzozowskim, Głuchym czy Rajkowskim. W perpektywie ostrowskiego rewanżu - remis.
    Na pozycjach juniorskich, zarówno w Gorzowie jak i Ostrowie, siła po stronie "Stalowców".

    Generalnie w dwumeczu lepiej prezentuje się "Stal".

    Ale w lidze wygra ten, kto lepiej pojedzie w innych meczach :) z pozostałymi rywalami :)

    Pzdr.


  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I ja coś dodam

    Po pierwsze , jak ja nie lubie ostrowskiego ohydnego stadionu.Nie jest to wymarzone miejsce do oglądania żużla ,stadion siermiężny , zdewastowany przynajmniej go takim zawsze pamiętam.

    Ale...patrząc na skład jaki konsekwentnie buduje Ostrów , wszystko wskazuje na to ,że będę musiał w sezonie 2006 pokonać szybko 170 km , aby zobaczyć swoją drużynę w boju podczas kolejki ligowej w Ostrowie!
    Obecny skład prezentuje się bardzo dobrze , zeszły sezon to moim zdaniem kompletny niewypał w wykonaniu kilku panów , wydawałoby się zawodników , którzy będą chcieli udowodnić ,że w e-lidze miejsce im się należy(Ogór ,Pietrzyk) .Dodatkowo zaufanie jakim obdarzono przykładowo Fajfera tudzież Dyma , to było wszystko na wyrost.
    Mam też dobre wieści a zarazen spostrzeżenia , bo ja akurat widzę skład Ostrowa modułowo ,jako skład który może być uzupełniony a nie zbudowany od nowa i jedzie w e-lidze , przyjrzyjcie się , gdyby udało się po awansie dokupić kogoś z ekstraligi , poziomu Dobruckiego , nie wspomnę o Ułamku , to taki zawodnik dodany do trójki Karlsson( wymiennie lepszy obco) , Jędrzejak , Węgrzyk plus NOWY , prezentuje się o wiele okazalej od dzisiejszego na przykład Gdańska.Ja w każdym razie widzę strategię budowy czegoś na dłużej w Ostrowie , oczywiście przy odpowiedniej ilości monety.

    Nie zgodzę się z Alterem , że Gorzów się prezentuje okazalej w porównaniu z Ostrowem. O ile na swoim torze Gorzów będzie lepszy od Ostrowa , to Ostrów przy dobrej dyspozycji podstawowej tróki liderów będzie lepiej punktującym zespołem od Gorzowa na wyjeżdzie , z prostej przyczyny , że ma lepszy skład seniorski.
    Niech liczba wychowanków nie zaślepia faktycznej siły zespołu , bo nie o to tu chodzi.Ww zawodnicy mają duże dośiadczenie w e-lidze , są objeżdżeni , nie wiem dlaczego sumiennie podchodząc do jazdy mieliby w bezpośrednim porównaniu być gorsi od faworyzowanego tu Gorzowa ? Powrót legendy póki co jest tylko na papierze , tu trzeba mieć kim jechać.
    I w tym momencie nie możemy zapominać ,że do gry wkracza Rybnik , który tym składem jakim ma , będzie również rządził i dzielił(tacy Szombierski czy Poważny to w pierwszej ldize liderzy). Do Gorzowa , Ostrowa i Rybnika dodajmy Rzeszów i tu upatruje czwókę , która się pobije w pólfinałach. Naturalnie kontuzje , nieoczekiwane sytuacje mogą wywołać jakieś nieoczekiwane rozstrzygnięcie .

    A najbardziej zależy mi na tym ,żeby Krosno zbudowało jakiś fajny skład i utrzymało się w pierwszej lidze.To jest na pierwszym miejscu u mnie myśląc pierwsza liga .Emocji nie zabraknie , oj nie zabraknie przy tym systemie rozgrywek.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Po pierwsze , jak ja nie lubie ostrowskiego ohydnego stadionu.Nie jest to wymarzone miejsce do oglądania żużla ,stadion siermiężny , zdewastowany przynajmniej go takim zawsze pamiętam.
    Ale...patrząc na skład jaki konsekwentnie buduje Ostrów , wszystko wskazuje na to ,że będę musiał w sezonie 2006 pokoniać 170 km , aby zobaczyć swoją drużynę w boju podczas kolejki ligowej w Ostrowie.
    Skład prezentuje się bardzo dobrze , zeszły sezon to moim zdaniem kompletny niewypał w wykoaniu kilku , wydawałoby się zawodników , któzy będą chcieli udowodnić ,że w e-lidze miejsce im się należy , ale jednak zaufanie jakim obdarzono np Adama Fajfera tudzież Dyma , to było wszystko na wyrost.
    Mam też dobre wieści , bo ja akurat widzę skład Ostrowa modułowo , przyjrzyjcie się , gdyby udało się po awansie dokupić kogoś z ekstraligi , poziomu Dobruckiego , nie wspomnę o Ułamku , to taki zawodnik dodany do trójki Karlsson( wymiennie lepszy obco) , Jędrzejak , Węgrzyk plus NOWY , prezentuje się o wiele okazalej od dzisiejszego na przykład Gdańska.
    widac tutaj cos w stylu strategii Włókniarza od 1998 roku
    stopniowo, rok po roku do przodu, az do mistrzostwa :P

    PS. smiesza mnie wasze porownania niektorych zawodnikow na korzysc stali , jeszcze sie zdziwidzie ile pkt zdobedzie taki "byle jaki" pietrzyk czy szczepaniak...

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2004
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Po pierwsze , jak ja nie lubie ostrowskiego ohydnego stadionu.Nie jest to wymarzone miejsce do oglądania żużla ,stadion siermiężny , zdewastowany przynajmniej go takim zawsze pamiętam.

    http://www.km.osw.pl/stadion.php zobacz sobie jak teraz wyglada.

    ale patrzac na srednie
    Karlsson w 1 lidze 2,579 a Loramski w ekstralidze 2,081 wg mnie to remis
    Ogór 2,337- Paluch 1,94 Lepszy Ogór
    Wegrzyk 1,454- Flus 1,81 wskazanie Wegrzyk
    Pietrzyk 1,944- Rajkowski 1,55 i fakt ze Rajkowski jest powazne kontuzjowany Pietrzk lepszy
    Szczepan 1,07- Hlib 2,06 lepszy Hlib
    tak wiec 3-1 Dla Intaru

    Pozdrowienia

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale patrzac na srednie
    Karlsson w 1 lidze 2,579 a Loramski w ekstralidze 2,081 wg mnie to remis
    Ogór 2,337- Paluch 1,94 Lepszy Ogór
    Wegrzyk 1,454- Flus 1,81 wskazanie Wegrzyk
    Pietrzyk 1,944- Rajkowski 1,55 i fakt ze Rajkowski jest powazne kontuzjowany Pietrzk lepszy
    Szczepan 1,07- Hlib 2,06 lepszy Hlib
    tak wiec 3-1 Dla Intaru

    Pozdrowienia
    Robicie sie smieszni z tymi statystykami kto leprzy kto gorszy wszystko i tak zweryfikuje tor.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze , jak ja nie lubie ostrowskiego ohydnego stadionu.Nie jest to wymarzone miejsce do oglądania żużla ,stadion siermiężny , zdewastowany przynajmniej go takim zawsze pamiętam.
    Ja w kwestii stadionu.
    Nie lubić możesz - twoje prawo. Jednak chyba dawno na nim nie byłeś!!! Zdewastowany to może był ale jakieś 1,5 roku temu, zapewniam cię że od tego czasu wiele sie zmieniło i wiele się zmieni!! Zresztą za rok się o tym przekonasz ;)))

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zdeastwoany stadion???
    Falubazzini jak ja na forum lubelskim widzialem fotki waszych kas biletowych to to byla ruina kompletna, to co Ty piszesz ze u nas jest brzydko :)

    ps Gorzow przede wszystkim w tej chwili ma potezny zastrzyk kasy - i motywacje silniejsza od innych by powrocic tam gdzie jego miejsce - czyli do e-ligi

    Loram - Karlsson tutaj Loram ma wieksze w ostatnim czasie objezdzenie z najlepszymi


    smiejecie sie ze jak kontuzjowany jest Rajkowski to pojedzie Brzozowski za niego - chyba nie trzeba wam przypominac co ten chlopak w zeszlym roku nie jezdzac prawie wcale przez caly sezon robil z naszymi asami w Gorzowie

    zreszta - chyba trzeba byc ostroznym - zeby pozniej co poniektorzy nie pisali jak rok temu - ze stala sie wielka niespodzianka ze z Gorzowem przegralismy u siebie

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja to widze tak:

    M Loram-P.Karlson wg Ciebie remis wg mnie remis ze wskazaniem na Petera w koncu najlepsyz zawodnik 1 ligi ubieglego sezonu!
    P Paluch- T Jedrzejak wg Ciebie remis, a dla mnie Tomek jest lepszy...
    R.Flis-M Wegrzyk wg remis, a tutaj to moge tylko hahaha napisac ;p Obym sie nie mylil :>
    Lukaszewski - Pietrzyk Oczywiscie takze to porownanie na nasza korzysc.
    ??? - Szczepaniak Tutaj nawet nie macie seniora, jezeli wstawicie juniora to w zaleznosci ktory to bedzie moze byc lepszy (Hlib) lub gorszy.
    P Hlib- Liberski Tutaj nie ma co ukrywac Hlipek lepszy
    M Rajkowski- Brucheiser Jak narazie to Rajkowski ma kontuzje i nie bedzie jezdzil, moze to bedzie Brzozowski albo Gluchy to moze tez beda lepsi od Brusia ale jeden z nich jak narazie musi jechac jako senior wiec bedzie gorszy...
    Tarchal, ale "Okularnik" jeździł z gorszymi zespołami, niż Loramski. Dla mnie remis.
    Para Paluch-Jędrzejak na remis, bo w Ostrowie "Ogór" będzie górą a w Gorzowie "Bolo".
    "Mario" poza Rybnikiem to cień samego siebie, więc w Gorzowie, na swoich śmieciach "Flisek" (o ile nie będzie leżał) spokojnie wygra. A "Węgorz" w Ostrowie to... również jazda na wyjeździe.
    Para Pietrzyk-Łukaszewski... Nie podejmuję się typowania, bo sporo będzie zależeć od przepracowania zimy, od liczby wyścigów przed ich bezpośrednim pojedynkiem i od... dyspozycji w danym dniu. Skłonny jestem jednak typować remis.
    Szczepaniaka w Gorzowe nie widziałbym przed Brzozowskim, Głuchym czy Rajkowskim. W perpektywie ostrowskiego rewanżu - remis.
    Na pozycjach juniorskich, zarówno w Gorzowie jak i Ostrowie, siła po stronie "Stalowców".

    Generalnie w dwumeczu lepiej prezentuje się "Stal".

    Ale w lidze wygra ten, kto lepiej pojedzie w innych meczach :) z pozostałymi rywalami :)

    Pzdr.
    Przynajmniej staralem sie byc obiektywny:)

    Loram nie przekonal mnie ostatnim sezonem ale fakt ze jezdzil z lepszymi. Wiec zgadzam sie na remis :>

    Widzialem jak Bolo robil w Gorzowie Tomka (i nie tylko bo Rickardssona i Golloba tez:P) jak chcial, w Ostrowie Ogor tez rzadzi. Mysle jednak ze nei tylko w tym dwumeczu rozstrzygnie sie liga, generalnie Piotrek jest bardziej doswiadcoznym zawodnikiem ma juz przeciez chyba 35 lat a Jedrzejak prawie 10 lat mlodszy jeszcze troche pojezdzi dlatego dalem przewage Tomka.

    Mario mam nadzieje ze wezmie sie w garsc, Robert troche nierowno jezdzi dlatego znowu przewaga MAriusza. Ale to tylko takie rozwazania oczywiscie na torze sie przekonamy tylko ze niby o czym mamy teraz rozmawiac o pogodzie? (to dokolegi z Rybnika ktory sie tak oburzyl:P)

    Pietrzyk powinine byc lepszy od Lukaszewskiego, juz w poprzednim sezonie pokazal ze potrafi nawet zastapic "Ogora" wiec trzeba czekac tylko na potwierdzenie :)

    Najwieksza niewiadoma jest dla mnei Michal, ale mysle ze przyjdzie jeszcze jeden i wtedy zobaczymy. Fakt ze juniorzy z Gorzowa ostro zlali nas u siebie - nie mam najmniejszego zamiaru ich lekcewazyc ale nie maja jeszcze duzo doswiadczenia (Brzozowski jak dobrze pamietam niezle przygrzmocil w bande we wspomnianym meczu).

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w ogole widze ze temat sie jakos rozkrecil :)

    i zapraszam na nasz stadion, na pewno nie mamy sie czego wstydzic. Wszyscy ktorzy przyjezdzali w tym roku nei narzekali.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdanie gorzniejszym rywalem od Gorzowian bedzie Rzeszow. Co prawda sklad pozostaje prawie nie zmieniony ale pokazali w ubieglym sezonie na co ich stac.

    Jestem ciekaw kto bedzie tym 5 seniorem. Czy zostanie Dym czy przyjdzie ktos nowy nie wiadomo. Piotr na pewno ma nam cos do udowodnienia. Ale jezeli dzialacze uznaja ze chca kogos nowego to sie nie obraze ale wazne zeby byl to konkretny zawodnik i w sile wieku.



  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będę zrywał boki jak 3 wyżej wymienione zespoły zajmą się wewnętrzną rywalizacją, a nasz ukochany ROW je wykiwa i wejdzie z 1 placu :):) Wtedy te porównania zawodników Stali i Ostrowa straciłyby na wadze :P

    Ps. traktujcie to z przymrużeniem oka ;)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DYM - rehabilitacja 2005 !!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lemmy miejmy nadzieje ze ona nastapi. Mam nadzieje ze Dymek od poczatku sezonu zacznie starty z wysokiego pulapu bo jak sobie przypomne poprzednia inauguracje to az mnie ciarki przechodza. byc moze Piotr popelnil blad w przygotowaniach do poprzedniego sezonu ale to w duzej mierze za jego sprawa nie awansowalismy do czworki. Teraz miejmy nadzieje ze to sie zmieni bo nie wierze aby zapomnial jak sie jezdzi.



  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy tutaj mowicie o rywalizacji pomiedzy Ostrowem a Gorzowem. Szczerze powiem, iz sklad Rzeszowa prezentuje sie lepiej niz Gorzowa. Mysle, ze wlasnie pomiedzy Stala Rz. i Ostrowem rozegra sie walka o wejscie do ekstraligi. Bardzo ciekawie zapowiada sie pojedynek braci - Karlsssona i Maxa. Mysle, iz seniorow mamy na podobnym poziomie, zas juniorzy... Pawel w tamtym roku pokazal na co Go stac, do tego dojdzie jeszcze pewnie jakis mlodzian z Bydzi... uwzam iz lekkie wskazanie na Stal. Sezon baaardzo ciekawy :)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •