Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Wątek: KM Intar Dartom Ostrów!!! sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale Miesiac baty w Rzeszowie dostal od Liberskiego :) Zreszta nie wazne bo o Ostrowie bylo na odwrot. Mecze z Rzeszowem i Gorzowem beda na pewno na wysokim poziomie. My juz na poczatku tzn 2 kolejka mamy Gorzow u siebie i wtedy bedziemy mogli cos wiecej powiedziec. Ja tez jestem zdania, ze Rzeszow ma sklad lepszy od Gorzowa. Paluch i Flis to sa zawodnicy ktorzy w kazdej chwili moga przestac solidnie punktowac a 3 juniorow niezaleznie jakiej klasy meczu nie wygra. Ale sa to tylko takie moje pobiezne spekulacje ktore raczej nie beda mialy odzwierciedlenia w przyszlosci. Jedno jest pewne szykuja sie nie lada emocje !

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg mnie wszelkie porownania na podstawie tylko i wylacznie ubieglosezonowych wynikow nie sa na tyle wiarygodne, zeby moc juz teraz powiedziec ktory z ww zespolow ma przewage, srednie biegowe napewno nie do konca oddaja realia poniewaz jazdy w czworkach troche te wyniki zamazuja, mimo wszystko jednak moim zdaniem przy rownym poziomie obcokrajowcow, Gorzow przewaza w skladzie juniorskim, my natomiast w seniorskim, tylko czy takie papierowe teorie sie sprawdza?? watpie bo to sie praktycznie nigdy do konca nie sprawdza w zadnej dyscyplinie sportu, Intar nauczony doswiadczeniami tego sezonu, do kolejnego napewno podejdzie z wyciagnietymi wnioskami, poza tym wiadomo ze praktycznie wszyscy zawodnicy beda juz bardziej wjezdzeni w tor (a jedyny nowy Wegrzyk pokazal co potrafi na naszym torze chociazby w Memoriale Rifa czy Turnieju o Puchar Prezydenta), jesli chodzi natomiast o wyjazdy to rowniez uwazam, ze mimo wszystko nasze seniorskie doswiadczenie zaprocentuje bardziej, niz mlody w sumie sklad Stali i tak jak sadze ze w Gorzowie nikt raczej nie wygra, to i tak kwestia 1 miejsca po rundzie zasadniczej rozstrzygnie sie raczej meczami faworytow na innych "trudnych" torach, a przede wszystkim punktami bonusowymi, a w PO to juz moze byc roznie i wszystko jest mozliwe, nawet awans Rybnika ;)

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2004
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GORACE POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH KIBICOW SPEEDWAY-a W NASZYM KRAJU!!!
    CIEKAW JESTEM PRZYSZLEGO SEZONU I WYSTEPOW M.WEGRZYKA W NOWYM KLUBIE - OBY JEZDZIL TAK JAK W RYBNIKU TO ZROZUMIECIE DRODZY KIBICE DLACZEGO LATWA REKA RYBNIK ODDAL TEGO ZAWODNIKA!!! I ZROZUMIECIE NA CZYM POLEGA DOBRA POLITYKA KADROWA W KLUBIE!!!
    CZYZ NIE TAK SAMO BYLO W TAMTYM ROKU GDY POWRACAL DO WAS OGOR?? WSZYSTKO ZWERYFIKUJE TOR I TO W TYM SPORCIE KOCHAM NAJBARDZIEJ!!!
    DO ZOBACZENIA NA STADIONACH W POLSCE W SEZONIE A.D.2005
    NAJLEPSZY W POLSCE JEST RYBNICKI NASZ KS!!!
    a nie latwiej by ci bylo poprostu napisac, ze masz zal do Mariusza ze od was odszedl ;) poza tym co ma tu do rzeczy latwa reka i oddawanie Rybnika, ze o dobrej polityce kadrowej klubu i powrocie Ogora, juz nie wspomne

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jest drugi sponsor tytularny :) Dartom bo o nim mowa. Teraz tylko jeździć bo wszystkie ku temu warunki zawodnicy maja na najwyzszym poziomie.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem to obecne warunki finansowe sa bardzo komfortowe a oczekiwania kibiców firma Dartom przekroczyła najśmielsze oczekiwania bo kwota jest bardzo duuuza. Tak wiec wypada tylko walczyć na torach i odnosic sukcesy! KMO!! Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •