Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 100

Wątek: Rottweilery z Włocławka - sezon 2007/2008 :):):)

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Rottweilery z Włocławka - sezon 2007/2008 :):):)

    Ksywkę wymyślił pono Kijek, a przyjęła się i kąsają w tym sezonie nader udanie! Dla kibiców Anwilu i nie tylko! Wpisujcie swoje uwagi, dotyczące tego klubu, któremu od lat kibicuję!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wpisujcie swoje uwagi, dotyczące tego klubu, któremu od lat kibicuję!
    Moje osobiste uwagi:

    - zespół zagraniczny (brak Polaków)
    - miasto Włocławek nie jest godne ekstraklasy
    - nazwa "Hala Mistrzów" to jakaś jedna wielka farsa
    - kompromitowanie Polski w pucharach (notoryczne porażki)
    - fuksiarskie zwycięstwa w EBL
    - bardzo nie lubię tej drużyny.


    ŚLĄSK i PROKOM RULES!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Wpisujcie swoje uwagi, dotyczące tego klubu, któremu od lat kibicuję!
    Moje osobiste uwagi:

    - zespół zagraniczny (brak Polaków)
    - miasto Włocławek nie jest godne ekstraklasy
    - nazwa "Hala Mistrzów" to jakaś jedna wielka farsa
    - kompromitowanie Polski w pucharach (notoryczne porażki)
    - fuksiarskie zwycięstwa w EBL
    - bardzo nie lubię tej drużyny.


    ŚLĄSK i PROKOM RULES!!!
    Oczywiście niepełna wiedza i kłamstwo, kapitan Anwilu, Robert Witka nie jest przecież Polakiem, kilku innych też nie, może się ze szwagrem nie znamy na narodowościach, ale on leczy im zęby we Włocławku i wszyscy świetnei mówią po polsku, za wyjątkiem kilku obcokrajowców.

    W Prokomie obcokrajowców oczywiście też brak :), kiedy Sląszczek osiągał największe sukcesy i Zieluch grał na przyzwoitym poziomie, też nie było tam ludzi z zagranicy.

    Anwil był mistrzem Polski i będzie nim w tym roku, więc i nazwa hali się zgadza.

    Co do fuksiarstwa, pięc zwycięstw pod rząd to fuks oczywisty :):):)

    Nikt przy zdrowych zmysłach we Włocławku nie lubi buuuuuuuuu Śląszczka, są nawet ładne pioseneczki, niestety nie zacytuję :):):) Śląszczek dostał w tym sezoniku lanko nawet od Astorii, nie należącej doligowych potentatów, więc? :):):)

    Urlepa, najlepszego trenera w historii śląszczka, ANWILU i Ligi Polskiej też nie lubisz? dziwny jest ten świat :):):)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wolf

    Widzę, że nie jesteś na bierząco. Śląsk się rozkręcił i zaczyna wygrywać i nie tylko na ligowych boiskach ale co ważniejsze w Pucharze Uleb.

    Fajnie by było, aby ktoś nawiązał walkę z Anwilem ale myśle, że skończy się tak jak z Unią Tarnów w żużlu. :/

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Spokojnie, Trefl ma dluzsza lawke i to bedzie wystarczajacym argumentem, by mistrzostwo kolejny raz trafilo do Trojmiasta;). Co do samego klubu, to fajnie, ze powstaja w Polske hale, trzeba oddac Anwilowi, ze potrafi budowac dobra druzyne, oczywiscie w tym wielka zasluga Urlepa. Co do kibicow, to nie sa lubiani w Sopocie. Zreszta wchodzac czasami przy jakims meczu na czat Trefla, zawsze znajda sie jacys napicze kibicujacu Anwilowi:)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Widzę, że nie jesteś na bierząco. Śląsk się rozkręcił i zaczyna wygrywać i nie tylko na ligowych boiskach ale co ważniejsze w Pucharze Uleb.

    Fajnie by było, aby ktoś nawiązał walkę z Anwilem ale myśle, że skończy się tak jak z Unią Tarnów w żużlu. :/
    Wiem, że Śląszczek wygrywa i kiedy trzeba, składam nawet gratulacje, mierzi mnie tylko niejaki K2 i jego ortodoksja oraz nienawiść do wszystkiego, co niewrocławskie, broń już Boże, włocławskie :)

    Sopot nie ma dłuższej ławki, one są wszędzie tej samej długości ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Piękny wyjazd. Gratulacje. :):):)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem, że Śląszczek wygrywa i kiedy trzeba, składam nawet gratulacje, mierzi mnie tylko niejaki K2 i jego ortodoksja oraz nienawiść do wszystkiego, co niewrocławskie, broń już Boże, włocławskie
    Nie tyle nienawiść do wszystkiego co wrocławskie, ale nienawiść do wsystkiego, co z wieśniackich i lewicowych miast (włocławek, sosnowiec itp.), ewentualnie do tego, co nie śląskie, ale z tym to już różnie bywa, bo np. Prokom lubię :).

    A we Wrocławiu potwierdziliście, że macie niesamowitego fuksa. Mam nadzieję, że się on skończy za niedługo.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co jest takiego wedlug Ciebie we Wloclawku ze uwaszasz je za wiesniackie miasto??? Nie wydaje Ci sie ze wlasnie obrazasz ludzi ktorzy mieszkaja w tym miescie??? Co do fuksa - szczescie podobno sprzyja lepszym. Rozumiem ze jak Anwil wygrywa podczas takich koncowek to jest fuks a jesli wygrywa Slask w taki sposob(np. slynny rzut J.Krzykaly sprzed paru lat) to jest to kwestia wysokich umiejetnosci??? Ciekawe podejscie...

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Wiem, że Śląszczek wygrywa i kiedy trzeba, składam nawet gratulacje, mierzi mnie tylko niejaki K2 i jego ortodoksja oraz nienawiść do wszystkiego, co niewrocławskie, broń już Boże, włocławskie
    Nie tyle nienawiść do wszystkiego co wrocławskie, ale nienawiść do wsystkiego, co z wieśniackich i lewicowych miast (włocławek, sosnowiec itp.), ewentualnie do tego, co nie śląskie, ale z tym to już różnie bywa, bo np. Prokom lubię :).

    A we Wrocławiu potwierdziliście, że macie niesamowitego fuksa. Mam nadzieję, że się on skończy za niedługo.
    Sam jesteś wieśniackim komuchem, przynajmniej masz taką mentalność. Wybiórcze traktowanie i doktryny to domena marksistów - leninistów, do których cię zaliczam.

    Twoje zdanie obchodzi mnie wiesz ile? No.

    Sosnowiec nakrywa Wrocław czapką, przynajmniej jeżeli chodzi o piłkę nożną, hahaha.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co jest takiego wedlug Ciebie we Wloclawku ze uwaszasz je za wiesniackie miasto??? Nie wydaje Ci sie ze wlasnie obrazasz ludzi ktorzy mieszkaja w tym miescie??? Co do fuksa - szczescie podobno sprzyja lepszym. Rozumiem ze jak Anwil wygrywa podczas takich koncowek to jest fuks a jesli wygrywa Slask w taki sposob(np. slynny rzut J.Krzykaly sprzed paru lat) to jest to kwestia wysokich umiejetnosci??? Ciekawe podejscie...
    Oczywiście, że wydaje mi się, że obrażam ludzi mieszkających we włocławku. Taki był zreszta mój cel i chyba udało się go osiągnąć.

    A co do słynnego rzutu, to oglądałem tamten mecz i pamiętam jak wasz kijewski się wkurzył po tym trafieniu(ha, ha, ha). Co do fuks - to był mierzony, piękny rzut. Nie miało prawa nie wejść.

    PS Wczoraj znów w pucharach okazało się kto jest frajerem, a kto nie :):):)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    A co jest takiego wedlug Ciebie we Wloclawku ze uwaszasz je za wiesniackie miasto??? Nie wydaje Ci sie ze wlasnie obrazasz ludzi ktorzy mieszkaja w tym miescie??? Co do fuksa - szczescie podobno sprzyja lepszym. Rozumiem ze jak Anwil wygrywa podczas takich koncowek to jest fuks a jesli wygrywa Slask w taki sposob(np. slynny rzut J.Krzykaly sprzed paru lat) to jest to kwestia wysokich umiejetnosci??? Ciekawe podejscie...
    Oczywiście, że wydaje mi się, że obrażam ludzi mieszkających we włocławku. Taki był zreszta mój cel i chyba udało się go osiągnąć.

    A co do słynnego rzutu, to oglądałem tamten mecz i pamiętam jak wasz kijewski się wkurzył po tym trafieniu(ha, ha, ha). Co do fuks - to był mierzony, piękny rzut. Nie miało prawa nie wejść.

    PS Wczoraj znów w pucharach okazało się kto jest frajerem, a kto nie :):):)
    I tacy są tu moderatorami? Nie do uwierzenia.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie rozumiem, dlaczego sprzedano mecz w Inowrocławiu?

    Błąd. Może się zemścić w końcówce ligi.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    I wreszcie sukces w pucharach! Ograli samego Greera!

    Brawka!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem, dlaczego sprzedano mecz w Inowrocławiu?

    Błąd. Może się zemścić w końcówce ligi.
    Jeśli myślisz, ze twój anwilek jest lepszy od Noteci to jak widać jesteś w błędzie. Poza tym o ile się nie mylę, to są play - offy, więc ta porażka nie będzie aż tak istotna. Gdybyś miał wątpliwości, to Śląsk i tak będzie na koniec lepszy.
    I wreszcie sukces w pucharach! Ograli samego Greera!
    Tak. Ograli Ricardo Greera. Masz rację. Mam nadzieję, że niewykorzystacie nikłej szansy awansu (znając wasze frajerstwo jest to wielce prawdopodobne). Pozdrowwienia dla WŁOCŁAWKA :P:P:P

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    K2 jak tam twoj Slask??? Przegrali??? 30??? A to podobno taka wspaniala druzyna!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    I wreszcie sukces w pucharach! Ograli samego Greera!

    Brawka!
    tyle ze to nie Lynn...
    wiec nie ma co sie podniecac Wolf...

    pozdro. :)

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nie rozumiem, dlaczego sprzedano mecz w Inowrocławiu?

    Błąd. Może się zemścić w końcówce ligi.
    Jeśli myślisz, ze twój anwilek jest lepszy od Noteci to jak widać jesteś w błędzie. Poza tym o ile się nie mylę, to są play - offy, więc ta porażka nie będzie aż tak istotna. Gdybyś miał wątpliwości, to Śląsk i tak będzie na koniec lepszy.
    I wreszcie sukces w pucharach! Ograli samego Greera!
    Tak. Ograli Ricardo Greera. Masz rację. Mam nadzieję, że niewykorzystacie nikłej szansy awansu (znając wasze frajerstwo jest to wielce prawdopodobne). Pozdrowwienia dla WŁOCŁAWKA :P:P:P
    Tzw. K2.

    Tępy koleżko (nie mój) póki co śląszczka ograła nawet kiepściutka Asta, więc ...

    Byłes, jesteś i będziesz zerem.

    Koniec korespondencji z Tobą.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Rottweilery nie popisały się w Bydce, dotyczy to zwłaszcza jednego z kibiców, który pierdyknął na parkiet deską do klaskania.

    Osobny skandal to praca sędziów - nie panowali nad sytuacją od początku do końca.

    Ożyła wreszcie drętwa bydgoska publicznośc, czuć było odrobinę pozytywnej energii, ale to chyba odpowiedź na żywiołowy doping Anwilu.

    Świetny mecz rozegrał Wiekiera, dziwnie dobrze rzucał po przerwie Bosnić, niezłe bloki Drzewka, parę trójek Arabasa, klasa Dryi, wyfaulowanego przez sędziów - nieudaczników.

    Do zwolnienia: Krajewski i Harrington.

    Z Anwilu wyróżnił się Witka i Urlep, ukarany technicznym osobistym.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    czemu jak Anwil przegrywa to jest wina sędziów ?!

    jakoś w relacjach e-basketu i innych bezstronnych nic o tym nie pisało :)

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    czemu jak Anwil przegrywa to jest wina sędziów ?!

    jakoś w relacjach e-basketu i innych bezstronnych nic o tym nie pisało :)
    Pisałem o pracy sędziów w zupełnie innym kontekście, widocznie nie zauważyłeś :)

    Mylili się co chwilę, na niekorzyść obu stron, co wywoływało zdrowy poryk śmiechu na widowni :)

    Poza tym: nie było n a p i s a n e :)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    może Andrzejek powinien prać zawodników a nie żone ? może by sie wzieli w garść ? ;)

    PS
    co ja poradze - jestem tylko człowiekiem, moge sie mylić :)

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś anwilkowi ostatnio nie najlepiej idzie. Strasznie mi przykro z tego powodu. Kondolencje dla licznych na forum kibiców zespołu z HALI MISTRZÓW :P:P:P Porażka w takim prestiżowym meczyku z Astorią. Wstyd! (zresztą jak zwykle). No a Śląsk gra coraz lepiej, już 4. miejsce i gonimy drużynę z pięknego miasta włocławek.

    CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Coś anwilkowi ostatnio nie najlepiej idzie. Strasznie mi przykro z tego powodu. Kondolencje dla licznych na forum kibiców zespołu z HALI MISTRZÓW :P:P:P Porażka w takim prestiżowym meczyku z Astorią. Wstyd! (zresztą jak zwykle). No a Śląsk gra coraz lepiej, już 4. miejsce i gonimy drużynę z pięknego miasta włocławek.

    CAŁA POLSKA dyma ŚLĄSKA!!!
    Tobie z główką tez nie najlepiej, co smuci w kontekście Sylwestra.

    Śląsk wziął się rzeczywiście do roboty i gra aż miło, ale w Astorii tez dostał lanie potężne.

    Z noworocznym pozdrowieniem.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Coś anwilkowi ostatnio nie najlepiej idzie. Strasznie mi przykro z tego powodu. Kondolencje dla licznych na forum kibiców zespołu z HALI MISTRZÓW :P:P:P Porażka w takim prestiżowym meczyku z Astorią. Wstyd! (zresztą jak zwykle). No a Śląsk gra coraz lepiej, już 4. miejsce i gonimy drużynę z pięknego miasta włocławek.

    CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA!!!

    Ale Anwil zaprezentowal sie znacznie lepiej
    niz Slask ktory zostal bez zadnych problemow
    ograny przez Aste <lol>


    pozdro. :)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Anwil bez Urlepa ?

    Od ostatniego meczu pomiędzy Anwilem Włocławek i Astorią Bydgoszczy koszykarze z Włocławka trenują jedynie pod okiem dwóch asystentów. Trener Andrej Urlep od tamtego czasu jest niedostępny nie tylko dla dziennikarzy, ale nawet dla swoich zawodników.

    Jednak powodem tej dziwnej absencji nie jest równie niecodzienna porażka w Bydgoszczy. Z naszych informacji wynika, że trener Urlep od dłuższego czasu przebywa w swoim ojczystym kraju i nie odbiera telefonów. Biorąc pod uwagę, że przeciwko niemu toczy się we Wrocławiu rozprawa sądowa o stosowanie przemocy wobec swojej żony, nietrudno powiązać ten fakt z nieobecnością w klubie.

    Z nieoficjalnych informacji wynika, że do Włocławka już dotarło wypowiedzenie umowy podpisane przez Andreja Urlepa. Nikt w klubie nie potwierdził ani nie zaprzeczył tej informacji - wszyscy raczej spodziewają się pozytywnego zakończenia tej sytuacji i dalszej współpracy. Jednak już za kilka dni odbędzie się kolejna rozprawa sądowa we Wrocławiu i raczej od jej wyniku zależy, czy trener Urlep faktycznie rozstanie się z Włocławkiem i z polską koszykówką czy też nadal będziemy mogli kibicować zawodnikom przez niego szkolonym.

    A warto pamiętać, że Andrej Urlep jest trenerem nietuzinkowym.

    To najbardziej utytułowany i jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy trener jaki pracował kiedykolwiek w Polsce. Do naszego kraju trafił w 1997 roku po niezbyt udanych dla prowadzonej przez niego reprezentacji Słowenii Mistrzostwach Europy. Objął posadę w Śląsku Wrocław i od razu poprowadził go do zwycięstwa w lidze.

    Sukces powtórzył rok później. W sezonie 1999-2000 prowadził w Eurolidze żeński zespół Jezica Ljubljana, ale już w kolejnym powrócił do stolicy Dolnego Śląska i zdobył dwa kolejne tytuły mistrzowskie.

    Niespodziewanie w 2002 roku zdecydował się przenieść do Anwilu Włocławek, z którym wywalczył pierwszy w historii tego klubu złoty medal. Jego seria została przerwana w sezonie 2003-2004, gdy w półfinale włocławianie zostali wyeliminowani przez Prokom Trefl Sopot.

    Bieżące rozgrywki zaczął bardzo udanie - Anwil wygrał 9 pierwszych meczów, ale potem zanotował 2 przegrane i pierwszą rundę zakończył na 2 pozycji w tabeli.

    http://www.polskikosz.pl/index.php?news=7862

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Kłopoty Urlepa to kłopoty Anwilu, logiczne.

    Cała potęga tego klubu opiera się na Andreju, więc trzymam za niego kciuki.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ale Anwil dał "dupala" w pucharach, gorzej niż Śląsk a rywali nie mieli wcale trudniejszych. Kryzys czy może tylko w EBL potrafią grać ?

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Polonia Warszawa - Anwil Włocławek 85:58

    komentarz chyba zbędny - wynik mówi wszystko

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Ładne zwycięstwo nad walecznym Śląskiem w pierwszym meczu play off.

    Do końca nie było wiadomo, kto wygra, fenomenalny mecz Ignerskiego.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Po dwóch meczach półfinałowych we Włocławku 2:0 dla Anwilu.

    W Wawce będzie ciężej.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Zdecydowanie ciężej :(

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę wolfie, że zainteresowanie w wątku o Anwilu nie jest zbyt duże :P:P:P

    Mam nadzieję, że Polonia pomści ŚLĄSK i wyeliminuje dumnych włocławian, co na pewno nie będzie łatwe. Przyznam, że Amerykanie włocławscy są całkiem nieźli (np. Crispin i Scott) i ciężko będzie ich zatrzymać. Pociesza fakt, że jeśli nie Polonia, to już na pewno Prokom. Taka farsa jak sprzed 2 lat już się nie powtórzy i mistrzem nie będzie tzw. Anwil.

    Pozdro!

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Widzę wolfie, że zainteresowanie w wątku o Anwilu nie jest zbyt duże :P:P:P

    Mam nadzieję, że Polonia pomści ŚLĄSK i wyeliminuje dumnych włocławian, co na pewno nie będzie łatwe. Przyznam, że Amerykanie włocławscy są całkiem nieźli (np. Crispin i Scott) i ciężko będzie ich zatrzymać. Pociesza fakt, że jeśli nie Polonia, to już na pewno Prokom. Taka farsa jak sprzed 2 lat już się nie powtórzy i mistrzem nie będzie tzw. Anwil.

    Pozdro!
    Farsą jest przetrwanie tzw. śląska, mimo przekrętów finansowych schetyny i s-ki, nawet cienka jak dupa węża Astoria ich dwa razy zlała w tym roku :):):)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Anwilu. Dziś zrobiliście kolejny krok w kierunku odzyskania tytułu.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Anwil - Polonia 3 : 1 i wszystko wskazuje na to, że finał.

    Inaczej być nie mogło :)

    śląskowi gratulujemy 5 - go miejsca, przemógł się wreszcie i wygrał 2 razy z Astą w playoffach :):):)

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Szósty mecz finałowy w Hali Mistrzów, pomiędzy Anwilem a Prokomem Treflem był również ostatnim w barwach drużyny włocławskiej dla Joe Crispina i Kestutisa Marciulionisa. - Klub nie złozy tym graczom pozostania na przyszły sezon - poinformował prezes Zbigniew Polatowski.


    a tak kibice sobie chwalili Crispina

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szósty mecz finałowy w Hali Mistrzów, pomiędzy Anwilem a Prokomem Treflem był również ostatnim w barwach drużyny włocławskiej dla Joe Crispina i Kestutisa Marciulionisa. - Klub nie złozy tym graczom pozostania na przyszły sezon - poinformował prezes Zbigniew Polatowski.


    a tak kibice sobie chwalili Crispina
    Wedlug mnie wyjdzie to Anwilowi na dobre o ile uda sie podpisac nowy kontrakt z E.Scottem. W miejsce Crispina wlodarze powinni pomyslec na zatrudnieniem kogos na pozycje 4/5.

    A Joe??? Jak wpadal w swoj trans i zaczynal trafiac to rywale mogli tylko stac i sie patrzyc (np bodajze drugi mecz z Prokomem w finale) ale z drugiej strony takie mecze zdazaly mu sie niezbyt czesto. Natomiast swoimi probami wstrzeliwania sie w kosz przeciwnika czesto dezorganizowal zupelnie gre Anwilu.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    ... i przyszedł do Anwilku Michał Ignerski, i był to hit transferowy tego sezonu, heeeeeeeeeej!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    no tak, tylko kto jeszcze?
    Skele cos sie wypiął, bo chociaż ma kadre, to miał zwolnienie i miał być we Włocławku, a tu kicha. Ale i tak go odwieszą :)

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Rottweilerom w tym sezonie wypadają zęby, w lidze chała, w pucharach beznadziejnie, chyba zakręcono kurek z kaską, bo takiej gry w takim składzie chyba nikt się nie spodziewał?

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bo takiej gry w takim składzie chyba nikt się nie spodziewał?

    Wolf666 a co to jest za sklad? To jest miernota a nie sklad! Anwil mial dobrych graczy w zeszlych sezonach ale w tym posciagal jakis nic nie wnoszacych do gry cieniakow. Bielusov, Duscak, Ford, Sroka, Prekevicius. Kto to jest? Czy oni sa na tyl edobrzy zeby ich zatrudniac we Wloclawku? Teraz znowu przyszli jacys nowi gracze typu: Erdmann i Fischer. Jeszcze za wczesnie zeby ich oceniac ale nie wiadomo czy wniosa co sdo gry wloclawian. Slabo gra Radke salbo gra Hajric slabo gra Kadziulis slabo gra Scott. Ten sezon jest przelomowy i wierze ze we Wloclawku nastapia zmiany. Pierwsza i najwazniejsza to nie przedluzanie umowy z Urlepem. Zrobil dla klubu sporo bo w koncu to z nim Anwil zdobyl mistrzostwo Polski ale czas leci koszykowka sie zmienia i filozofia Urlepa juz nie jest tak dobra jak kiedys. Ten sezon stracony jeszcze nie jest ale jak nie przyjda drastyczne zmiany to nic dobrego juz w tym sezonie nie uda sie osiagnac.

    PZDR
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Skład jest bardzo dobry, tylko kasa się nie zgadza. Wymieniasz graczy i piszesz, że słabi, nie argumentując zbytnio. To naprawdę nie przekonuje. Wreszcie zaczyna grać Kadziulis i to może tylko pomóc. skonfliktowany Urlep odejdzie, kiedy skończy mu się kontrakt i nie trzeba będzie płacić odszkodowania jak kasperczakowi w Wiśle. Poza tym nie za bardzo wiadomo, o co tam chodzi, w niedzielę będę wiedział więcej, szwagier leczy zęby koszykarzom Anwilu, więc może uchyli rąbka tajemnicy na imieninkach :D:D:D

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze poczynian wymienionych przeze mnie zawodnikow nie trzeb aargumentowac bo czarno na bialym widac jak graja. Podjerzewam ze ogladales w tym sezonie nie jeden mecz Anwilu i widac bylo ze ci zawodnicy nie sa za dobrzy. Uwazasz ze sklad z Fordem, Bielusowem, Duscakiem mogl cos osiagnac? Nie wydaje mi sie. Pragne aby Anwil gral bardzo dobrze bo to klub na ktorym najbardziej mi zalezy i jestem z nimi juz od wielu lat. Martwie sie ze graja w tym roku tak a nie inaczej. Kasy na pewno jest troche mniej i przez to jest slabszy sklad. Szkoda ze tak sie dzieje. Wierze ze jeszcze zaczna grac dobra koszykowke i bede mogl sie cieszyc z osiaganych przez nich wynikow. Kadziulis dojdzie do siebie po kontuzji, Scott zacznie grac tak jak w zeszlym sezonie, dobrze wprowadza sie do zespolu Erdmann i Fischer, forme utrzymaja Witka i Ignerski i mam nadzieje ze cos sie jeszcze da z tym sezonem zrobic a po sezonie czas na rewolucje czyli przede wszystkim - URLEP OUT

    PZDR :)
    BTŻ POLONIA BYDGOSZCZ
    WTK ANWIL WŁOCŁAWEK
    FC BARCELONA

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach

    i już bez Kadziulisa....

    jednak nie zatrzymał ANwil Gintarasa, kto następny?
    może Urlep ?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •