Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100

Wątek: Rottweilery z Włocławka - sezon 2007/2008 :):):)

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    no i bez medalu...
    za późno zaczeli budować drużyne we Włocławku

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    no i bez medalu...
    za późno zaczeli budować drużyne we Włocławku
    Wynik lepszy niż gra :).
    Przy takim budżecie trudno było oczekiwać rewelacji :):)
    Idzie następny sezon, lepszy od poprzedniego :):):)

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mowcie sobie co chcecie ale ja uwazam ze w tym roku byla wielka szansa na mistrzostwo Polski! Prokom byl w tym roku cienki jak dupa weza (jak na Polskie realia i to co pokazywal w poprzednich sezonach) i byl jak najbardziej do ogrania w polfinale. Bardzo mi zal tej niewykorzystanej szansy bo w przyszlym roku moze byc o wiele trudniej. Na pewno we Włocławku nie mozna popelnic bledow z poprzednich lat. Po sezonie wymiana 80% skladu a w styczniu nerwowe poszukiwanie zastepcow na kelnerow ktorych sie zatrudnilo przed sezonem. Tak nie moze byc! To jest jedna z przyczyn nieudanego sezonu. Chwala zawodnikom za to ze potrafili powalczyc w polfinale i byli o krok od sprawienia sensacji ale ja tak dluzej nie wytrzymam. Co to za profesjonalizm? Bardzo sie ciesze ze w Anwilu zostanie Pipan. Od samego poczatku to on bedzie decydowal kogo chce miec w zespole i mysle ze to bedzie duzy plus. Z obecnych zawodnikow wielu bym zatrzymal ale tez z kilkoma sie pozegnal. Jednak jak przypuszczam bedzie zupelnie inaczej niz ja chce:)

    Zbigniew Białek - wazny kontrakt i bardzo dobrze bo pokazal ze jest bardzo dobrym grajkiem
    Bartek Wołoszyn - wazny kontrakt - ja bym go gdzies wypozyczyl
    Kamil Michalski - wazny kontrakt

    Kogo bym zostawil? Pluta, Hill, Jagodnik, Thomas, Jahovics, Bocevski
    Kogo bym sie pozbyl? Otasevic, Grudziński, Hajric

    Otasevic mnie strasznie wqrwial, Hajric mial juz kilka sezonow zeby sie pokazac a sie nie pokazal a Grudzinski mnie nie przekonuje.

    Wiem ze klub chce zrezygnowac z Thomasa a zostawic Otasevica. Dla mnie jest to chore. Chris gral dopiero pierwszy sezon na europejskich parkietach i uwazam ze trzeba dac mu szanse a Nikola to cholerny oblech ktory buja sie jak zel-betonowy kloc i nie chce go widziec w przyszlym roku.

    Przedlzuenie kontraktow z Pluta Jagodnikiem i Hillem to dla mnie priorytet. Podobnie bardzo wazna dla mnie jest umowa z Gatisem. Dusan w tym roku leczyl kontuzje caly sezon i limit pecha chyba wyczerpal tak wiec powinien zostac i na pewno bedzie bardzo przydatny. Kogo bym sciagnal? Wiadomo ze Dylewicz ma podobno odejsc z Prokomu. Wedlug mnie dzialacze Anwilu powinni zrobic wszystko aby sciagnac go wlasnie do siebie. Jak sie uda to bedzie bosko. Co dalej to niehc mysli Pipan:P

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Nigdy nie pozbyłbym się Hajrića.
    Otasević spoko zawodnik.
    Grudziński jak wieża.

    Jagodnik jednak się postarzał.

  5. Powrót do góry    #95
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2006
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy juz Okafora we Wloclawku- swietny zawodnik na pozycji skrzydlowego i mam nadzieje ze zatrzymaja Hilla i bedzie znakomita para pod koszem ktora bedzie nie do przejscia :)

  6. Powrót do góry    #96
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2006
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez Otisa Hilla, Chrisa Thomasa i Dusana Bocevskiego przystąpią do nowego sezonu koszykarze włocławskiego Anwilu. To dopiero początek zmian przed nadchodzącymi rozgrywkami, przekonują miejscowi działacze.



    Wśród kandydatów do gry w Anwilu wymienia się między innymi Filipa Dylewicza, Iwo Kitzingera i Łukasza Koszarka. Jednak dwaj pierwsi wybiorą prawdopodobnie oferty Prokomu Trefla Sopot. Wolnym zawodnikiem jest chociażby Rafał Bigus, jednak ten za miesiąc gry żąda podobno aż 30 tysięcy złotych. Tymczasem Ales Pipan chce mieć skompletowaną kadrę do końca czerwca, choć ten termin wydaje się mało realny. W zespole mieliby za to zostać Gatis Jahovics, Goran Jagodnik, Nikola Otasević i Andrzej Pluta. Ciągle nie wyjaśniony jest stan prawny Seida Hajrica, który miał podpisać kontrakt na grę w lidze włoskiej, jednak jego agent złożył kujawskim działaczom propozycję zawarcia dwuletniej umowy. - Z Andrzejem kluczowe będą rozmowy, gdy przyjedzie 25 czerwca na zgrupowanie kadry do Włocławka - zapewnia prezes Anwilu, Zbigniew Polatowski.

    W najbliższym czasie działaczy czeka także wytężona praca jeśli chodzi o pozyskiwanie sponsorów. Głównym darczyńcom poza Anwilem, ma być miejscowa Hydrobudowa, która wspierała zespół, już podczas minionego sezonu. Jeśli spółka Jerzego Wiśniewskiego nadal będzie zainteresowana współpracą, to możliwość finansowe klubu zdecydowanie wzrosną. - Otrzymujemy ogromną liczbę ofert, również od polskich zawodników. Sami do nas zgłosili się kadrowicze i gracze z pierwszej trójki polskiej ligi. Wspólnie z trenerem Pipanem analizujemy dokładnie wszystkie opcje. Nie obchodzą nas opinie, że polscy gracze, których na rynku jest mało, bardzo się cenią, ze względu na limity. Po prostu składamy własne propozycje z terminem podjęcia decyzji i bić się o nikogo nie zamierzamy. Od kilku lat prowadzimy politykę długofalową i dajemy coraz więcej szans młodych zawodnikom. Ważne kontrakty mają z nami Bartek Wołoszyn, Kamil Michalski i Michał Gabiński - kończy Polatowski.

    Zródło: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=7&k1_id=24&k2_id=62&dzial_id=199&news_id= 199300

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec Awatar Toczek
    Dołączył
    20-04-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyjscie Okafora na pewno moze wzmocnic nasza sile podkoszowa ale jesli by tak mialo sie stac to konieczne jest zatrzymanie u nas Hilla. Z tego co narazie daje sie slyszec jest to niestety watpliwe. Przelduzyli kontrakt z Wiktorem...hmmm...nie wiem czy sie icesze czy nie. Wedlug mnie on jest do Anwilu za slaby w ataku. Jedyne czym nadrabia to ambicja i wola walki. Tego mu nie moge odmowic i bardzo go za to cenie. Na desce tez potrafi sobie poradzic tylko w jego przypadku jak przychodzi walka z Besokiem czy Andersenem to Wiktor nie istnieje :( Jaka on teraz role bedzie pelnil w zespole?

    Martwi mnie fakt ze kontraktu nie podpisal jeszcze Andrzej. Wedlug mnie dzialacze nie powinni sie dlugo zastanawiac i jak Pluta chce na dwa lata to niech podpisza z nim na dwa lata. Wedlug mnie to bardzo dobry pomysl. Andrzej rozegral jeden z lepszych sezonow a w przyszlym moze byc jeszcze lepiej. Juz raz nam odszedl do Prokomu tak wiec teraz nie chce drugi raz przezywac fakt utracenia go na rzecz znienawidzonego przeze mnie klubu:P

    Dalej podtrzymuje zdanie ze zostawilnym wiekszosc zawodnikow z ubieglego roku. Przepracujaze soba caly okres przygotowawczy zgraja sie i zobaczycie jak bedzie wszystko doskonale sie ukladalo w maju przyszlego roku:) Juz nawet niech Seid zostanie z nami.

    Nie chce tylko Otasevica i zdania nie zmienie;)

  8. Powrót do góry    #98
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2006
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    andrzejek juz podpisal na 2 lata

  9. Powrót do góry    #99
    Początkujący
    Dołączył
    01-08-2006
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W czwartkowe popołudnie kontrakt z Anwilem Włocławek podpisał podstawowy rozgrywający reprezentacji Polski, Łukasz Koszarek. Wcześniej umowy z czwartym zespołem Dominet Bank Ekstraligi parafowali Wiktor Grudziński i Andrzej Pluta.



    W ostatnim sezonie ten utalentowany zawodnik reprezentował barwy BOT-u Turowa Zgorzelec, z którym wywalczył tytuł wicemistrza Polski. Wcześniej przez kilka sezonów grał w drużynie warszawskiej Polonii, kierowanej przez Wojciecha Kamińskiego. Kontrakt z włocławskim klubem będzie obowiązywał przez dwa najbliższe sezony.

    Gorące negocjacje
    Anwil negocjuje również warunki nowego kontraktu ze swoimi byłymi zawodnikami Goranem Jagodnikiem i Gatisem Jahovicsem, a także wieloma innymi, wśród których są reprezentanci Polski. Jak już wcześniej informowaliśmy, na pewno w nowym zespole trenera Alesa Pipana nie wystąpią już Otis Hill, Duszan Bocevski i Chris Thomas. Zapadła też decyzja, że klub nie będzie zainteresowany usługami Nikoli Otasevicia i Seida Hajricia.

    zrodlo : http://pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070622/SPORT03/70621058/-1/SPORT

  10. Powrót do góry    #100
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2021
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje osobiste uwagi:

    - zespół zagraniczny (brak Polaków)
    - miasto Włocławek nie jest godne ekstraklasy
    - nazwa "Hala Mistrzów" to jakaś jedna wielka farsa

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •