Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 59 z 59

Wątek: PŚ czas zaczac-26,27.11 Kuusamo -dyskusja

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Eeeeeee tam nienarzekajcie poczekajcie aż wróci nasza niespełniona nadzieje skoków w postaci Roberta Mateji to pokaże wam jak go Kutin nauczył skakać:p
    Właśnie nie wiem jak inni ale ja okryłem się żałobą na wieść o kontuzji mojego imiennika :P

    Natomaist jeśli chodzi o dzisiejszy konkurs to Janne deklasuje rywali tak jak dawniej robił to Adam. Szkoda, że tak patrzeć jak robi to ktoś inny... Ale mam wrażenie, że tak niesamowicie wysoka forma już na samym starcie sezonu odbije sie na nim niekorzystnie i na najważniejsze imprezy w sezonie (np. TCS) może być nieco gorzej. Tylko, że to nie zmieni faktu, że w naszym obozie jest po prostu katastrofa.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I nasze orly po raz drugi sie nie popisaly jedyny pozytyw to to ze Mateuszek zdolal sie zakwalifikowac do konkursu glownego :)
    A o Ahonenie no cuz chlop jest w wysmienitej formie, w najblizszych konkursach nikt mu nie powinien podskoczyc gdyby nie kucnol w drugim skoku znowu by zdeklasowal rywali. Zaskoczyl mnie J. Janda byc moze w tym roku bedzie czarnym koniem PŚ.


  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    No i dzisiaj znowu mizeria.
    Zobaczymy jak to się rozwinie bo jak tak dalej będzie to nie wróże wielkiej frekwencji na zawodach w Zakopanem.

    Narazie póki co liczmy na poprawe formy Adasia bo na reszcie chyba nie warto polegać.

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2004
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawiodłem się na Małyszu. W Letnim GP szalał ludzie teraz już go typowali na mistrza a tu co 18 miejsce w tabeli i te bardzo słabe skoki. Czekamy na poprawe jeśli do tego dojdzie. Jak na razie to cel Małysza pierwsza dziesiątka chodź będzie mu bardzo ciężko.

  5. Powrót do góry    #50
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuttin popełnił powazny bład i to juz na samym starcie sezonu. Nie wiem na co liczył, moze miał złudzenie że polskie "orły" bez treningu na skoczni K-120 udanie zadebiutuja w PŚ. Ten manewr mogł sie powiesc jedynie w przypadku Małysza - choć ciezko gloryfikować 2 x 19-te miejsce nawet na samym poczatku sezonu.
    Wyniki Ahonena budza respekt, ale zobaczymy co zaprezentuje za tydz. Juz nie bedzie skakał na skoczni na ktorej trenował kilka tygodni, podejrzewam ze jego przewaga nad rywalami zmaleje.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2004
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie się wydaje, że przyczyny w nieudanym początku
    Adasia można też upatrywać w zmianie przepisów
    (zmiana wagi). Ten nasz Adaś wyglądal tak jakoś
    ponczusiowato. :P
    Żeby przyzwyczaić się do fruwania z dodatkowym balastem (dodatkową wagą),
    też potrzeba czasu.
    A poza tym w zeszłym roku Małysz zaczął sezon z górnego "C"
    a jak skończył wszyscy wiedzą, dlatego trzeba mieć nadzieję, że w tym sezonie będzie odwrotnie.
    Co do reszty......
    Nie wiem dlaczego wciąż wraca się do Matei i Skupienia.
    Przecież kilku młodych pokazało pod koniec ubiegłego
    sezonu, że są lepsi od w/w.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce nic mówic,ale tak przypuszczałem jest lepiej i to znacznie lepiej,hihihihi,wszyscy nasi chłopcy łącznie z Adasiem skacza rewelacyjnie,hehehehehehehehehehehhe.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Z tego co mozna było zobaczyc z tych 2 dni to potrzeba czasu Adamowi z tego co usłyszałem nasi zostają potrenowac tak ze Adama bede oceniał za tydzien

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Nie mamy co liczyć na poprawe formy Polaków .Moze za miesiąc, ale teraz ważne zeby trenowali jak najwięcej na skoczniach.A wtedy może będzie lepiej.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pamietacie jak to było dwa lata temu. Adamo powiedział że dla niego najważniejsze są MŚ i na początku sezonu też cieniował a jak się to skończyło to dobrze pamietamy - dwoma tytułami i sukcesem w PŚ. Także spokojnie czekajmy!!:)

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A pamietacie jak to było dwa lata temu. Adamo powiedział że dla niego najważniejsze są MŚ i na początku sezonu też cieniował a jak się to skończyło to dobrze pamietamy - dwoma tytułami i sukcesem w PŚ. Także spokojnie czekajmy!!:)
    Oby sie to skonczylo tak jak piszesz w konkursie w Kusamo najdluzszy skok Malysza wynosil 123,5 metra nie liczac kwalifikacji z tego wynika tylko jedna rzecz ze forma Malysza jest bardzo bardzo niska:(


  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach

    Oby sie to skonczylo tak jak piszesz w konkursie w Kusamo najdluzszy skok Malysza wynosil 123,5 metra nie liczac kwalifikacji z tego wynika tylko jedna rzecz ze forma Malysza jest bardzo bardzo niska:(
    Podobno Adaśko zaczął dalej latać.Zobaczymy w konkursie ile w tym prawdy.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://skoki.interia.pl/rekordy/zdobywcy

    w/g statystystyk zdobywcą PŚ powinien być Ahonen...
    ale jak to w sporcie bywa nie zawsze statystyki muszą się sprawdzać,dla tego też trzymamy kciuki za Adamskiego,żeby powiodło mu się w MŚ,TCS i PŚ :):)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    No i zacząl lepiej skakac poprawa o 4 miejsca .Postęp?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •