Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: ENERGIA - WĘGIEL czyli ciepło :)

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ENERGIA - WĘGIEL czyli ciepło :)

    W niedzielę spotkanie marnych (na razie) reprezentantów PLSU w Lidze Mistrzów.
    Jastrzębie po wczorajszej katastrofie z Vojvodiną ciężko będzie miało sie podnieść. Dobra wiadomość jest taka że Sosnowiec tez ostatnio gra "siarę" (przegrana z Politechniką, urwany set do 15!! w Radlinie...).
    Z drugiej strony nie sądzę by Prielożny w jakiś cudowny sposób dokonał metamorfozy u niektórych zawodników (ehh..raczej większości). Na dodatek wczorajsza - żenująca - wypowiedź pana Grodeckiego o tym "jak to było, jak to miało być...MILINKOVIC :):)!!!" i o tym, że zarząd musi się zastanowić nad tym jakie kroki podjąć trochę mnie przerażają - pachnie mi tu hasłami typu obniżenie kontraktów itp. Duże oczekiwania - marne rezultaty - głupie decyzje zarządcze...gdzieś to juz było ...czy aby nie w Sosnowcu w ubiegłym sezonie?!?.





  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja trzymam kciuki za Ptaki...bo ich lubie:)
    Natomiast realnie patrzac, mysle ze moze byc 3:2 dla energii.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto wie? Moze pojadę do Sosnowca na ten mecz:D A jesli nawet nie to mam nadzieję, że obejrzę go w tv:)
    Mam nadzieje, że Jbie wygra! Nie zniose jeśli Kaziki pokonają w drugim meczu pod rząd moją ulubioną drużynę (tydzień temu Radlin):(
    Pozdrawiam!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto wie? Moze pojadę do Sosnowca na ten mecz:D A jesli nawet nie to mam nadzieję, że obejrzę go w tv:)
    Mam nadzieje, że Jbie wygra! Nie zniose jeśli Kaziki pokonają w drugim meczu pod rząd moją ulubioną drużynę (tydzień temu Radlin):(
    Pozdrawiam!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja mam nadzieję że wygra Sosnowiec :) zreszta będę na meczyku i troche pokibicuje :)
    Jesli JAstrzebie przegra kolejny mecz moze byc z nimi niewesolo... chyba ze szykuja ofensywe na Play-offy :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj tam marudzicie :P Nasi "portoriko" :P troszkę się podbudują, wszyscy dookoła przestaną wyzywać Ruska, Chudik odnajdzie formę, Terlecki zacznie zauważać piłkę na boisku, Rybak przestanie walić w siatkę, Michalczyk się porusza troszkę, Wika zostanie wpuszczony na boisko, a Pilarz, Pliński, Kurian przestaną grać jak *** to wygramy :D I myślę, że to właśnie będzie nasza niedziela :)

    "Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie i na dobre i na złe" :P

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj tam marudzicie :P Nasi "portoriko" :P troszkę się podbudują, wszyscy dookoła przestaną wyzywać Ruska, Chudik odnajdzie formę, Terlecki zacznie zauważać piłkę na boisku, Rybak przestanie walić w siatkę, Michalczyk się porusza troszkę, Wika zostanie wpuszczony na boisko, a Pilarz, Pliński, Kurian przestaną grać jak *** to wygramy :D I myślę, że to właśnie będzie nasza niedziela :)

    "Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Jastrzębie i na dobre i na złe" :P
    My się martwimy a patrzcie jakie to proste!Wyślijmy to mailem do Igora i pewnie zaraz zatrzną wygrywać!!!!

    (cha.cha.)
    a tak na poważnie, to myślę że mamy dużą szansę wygrać.Gramy w końcu z zespołem w podobnej sytuacji jak my , czyli w dołku.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tylko Sosnowiec gra u siebie więc w tym elemencie jest górą :)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja mysle, ze wreszcie zla passa jastrzebia skonczy sie! na pewno mecz bedzie nerwowy bo tak jak zostalo tu juz wspomniane oba zespoly grają ponizej oczekiwań, ale mam nadzieje ze tym razem wreszcie szczescie usmiechnie sie do jastrzebia:) i nie bedą przegrywac wygranych setow!

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że w meczu Sosnowcem nadszedł czas przełamania złej passy przegranych 5 meczy z rzędu (jak dobrze liczę). Nie biore żadnej innej opcji pod uwagę jak tylko wygrana Jastrzębia i to najlepiej 3:0 Limit przegranych meczy został już wyczerpany. Do boju Jastrzębie!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weźcie tylko pod uwage że Sosnowiec ma to samo :) w PLSie sobie niby radza bo wygrali z Radlinem ostatnio (heheheheh) ale w LM nie... :) to moze byc bardzo zacięty mecz

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba pamiętać, że przed sezonem na Energię nikt nie liczył, że coś zwojuje w PLS a tym bardziej w LM.A co do Jastrzębia to pan dyrektor Grodecki rozbudził nadzieję, a co z tego wyszło ......... to wszyscy widzą.Energia będzie grała na luzie a Jastrzębie pod ogromną presją.Bo jeśli Jastrzębie polegnie z Energią to trzeba zadać pytanie: Co dalej z tym zespołem?????
    Stawiam na 3:1 dla Energii.
    Pozdrawiam.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2003
    Postów
    206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do kibiców Jastrzebia:


    Co za roznica przegrac 4 czy 5 meczow z rzedu odpusccie sobie i ten :D:D:D

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie lubię Jastrzębie i tak ogólnie to im dobrze życzę. Ale w tym meczu będę jako kibic Mostostalu trzymał kciuki za Sosnowcem.
    Zrobię to z wyrachowania. Jak Jastrzębie wygrałyby ten mecz, mogliby się podbudować i zacząć wychodzić z dołka. A tak jest szansa, że jeszcze przez tydzień do meczu z Mostostalem będą grali tak jak teraz.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry, ze troche odbiegam od glownego watku, ale tez to ma zwiazek z Enrgia. Czy ktos wiec z kibicow Sosnowca co sie dziejez Radkiem Panasem, dlaczego nie gra? Wydaje mi se ze w takim meczu jego doswiadczenie mogloby sie przydac, przynajniej na odbiorze.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radek Panas ma od początku sezonu kontuzję pachwiny. Od niedawna rozpoczal lekkie treningi. Jak mowi trener naszych juz za jakis czas jesli sie nic nie wydarzy Radek powroci na boisko. co do meczu stawiam 3;1 dla Sosnowca. mam nadzieje ze chlopcy utrzymaja dobra forme z Rosji, chociaz bedzie to ciezkie gdyz podroz powrotna mieli bardzo meczaca (po meczu kolacja o 12 w nocy, potem wylot, przesiadka w wiedniu, zmiana czasu, oczekiwanie na samolot itp, i w domu byli dopiero ok 12 w piatek). pozdro!

    aaaa i relacja z meczu oczywiscie na www.kazimierzplomien.pl :P zapraszam!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2003
    Postów
    206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brrrrr
    zimno na dworze...
    Co do meczu.
    Niski Poziom-Baaaaaaaaaaaaaaardzo niski.
    Dużo błędów- Oj duuuuuuuuuużo.

    Narzekaliście na Portorykańczyków a ja tu widzę,ze ten Jose Alvaro czy jak mu tam nawet sobie chłopczyk pogrywa troszkę...eeee co Wy na to ?
    w Miarę regularna zagryweczka, przyjęcie tez niczego sobie , lewa raczka... nu nu beda z niego ludzie wierzcie mi.
    wegiel pryegrał bo popełnił wiecej bledow wlasnych,
    W Energii nie mial kto konczyc pilek Cyvas-zmeczony ??
    Zurawski ma kontuzje, Łomacz tragicznie dzisiaj...
    Zibi skonczyl pare pilek ale to za malo, Jedznie to do Fronca nie mam zastrzezen bronil pily takie,ze brak slow w przyjeciu tez super, Radek Panas bedzie mial trudno go wygryc ze skladu...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...

    Brrrrr
    zimno na dworze...
    Co do meczu.
    Niski Poziom-Baaaaaaaaaaaaaaardzo niski.
    Dużo błędów- Oj duuuuuuuuuużo.

    Narzekaliście na Portorykańczyków a ja tu widzę,ze ten Jose Alvaro czy jak mu tam nawet sobie chłopczyk pogrywa troszkę...eeee co Wy na to ?
    w Miarę regularna zagryweczka, przyjęcie tez niczego sobie , lewa raczka... nu nu beda z niego ludzie wierzcie mi.
    wegiel pryegrał bo popełnił wiecej bledow wlasnych,
    W Energii nie mial kto konczyc pilek Cyvas-zmeczony ??
    Zurawski ma kontuzje, Łomacz tragicznie dzisiaj...
    Zibi skonczyl pare pilek ale to za malo, Jedznie to do Fronca nie mam zastrzezen bronil pily takie,ze brak slow w przyjeciu tez super, Radek Panas bedzie mial trudno go wygryc ze skladu...
    Wypraszam sobie ja nigdy na Riverów nie narzekałam :P Wręcz przeciwnie - od zawsze ich bronię. A Jose po pierwsze Alvarez :P a po drugie - wiadomo, że gra dobrze :P Jastrzębie to nie byle co <lol>

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jednak stało się to, czego wogóle nie dopuszczałem do myśli, Jastrzębie znów uległo . Coś czarno widze ten sezon, nie wiem czy Jastrzebie zdoła sie podnieś...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak...to miało być przełomowe spotkanie dla Węgla i mogło być gdyby nie żenująca wręcz nieumiejętność kończenia ataków i kompletna niemoc w utrzymywaniu rytmu...co się tam dzieje...?!?
    Rivera (Jose) rzeczywiście jakby stabilniejszy i pewniejszy niż kolega Victor...ale nawet jakby go traktować jako jasny punkt pamiętajmy na jakim tle był oceniany...
    Denerwuje mnie Chudik...niedokładny...bez pomysłu..po prostu łupanka...środek mocniejszy niż w zeszłym sezonie ale panu Chudikowi nikt o tym nie powiedział i owym środkiem nie gramy...Dobrze, że chociaż Pliński tym blokiem coś tam pracuje...Michalczyk chyba coraz bardziej zdeprymowany - jako jedyny jeszcze stara się trzymać równej porządnej gry -jak długo można wytrzymywać takie granie...Rybak słusznie na ławce - po co go było wpuszczać na koniec - nie wiem...
    Nic to...Prielożny też się chyba gubi i już sam nie wie jak to wszystko poukładać...bo niby skład jakiś tam jest... a gra fatalna..Nie pozostaje już nic jak dobrze wypaść w Sofii i rozgromić Mostostal...Innej możliwości nie widzę..
    A Sosnowiec...też fatalnie...Nie wróży to nic dobrego na najbliższe mecze Ligi Mistrzów...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pozostaje już nic jak dobrze wypaść w Sofii i rozgromić Mostostal...
    Jako kibic mosto napisze obiektywnie: w tej Sofii to dostaniecie baty ale z Mostostalem powinniście sobie poradzić, bo ostatnio ich poziom to podwórkowa gra na trzepaku, nawet nie chce myśleć co będzie w kolejnych 4 meczach oj chyba ten sezon będzię baaardzo ciężki i będziemy walczyc o utrzymanie w lidze :(

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wymeczone zwyciestwo. Poziom beznadziejny ale mogacy przyprawic o palpitacje serca.

    MP pokonany :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •