Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: AZS Nysa - AZS Politechnika W-wa, czyli kolejne derby akademickie

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AZS Nysa - AZS Politechnika W-wa, czyli kolejne derby akademickie

    Kolejne derby akademickie pomiędzy AZS Nysa a AZS Politechnika Warszawa.
    Mecz będzie można zobaczyć w telewizji (TV4) w najbliższą sobotę o godzinie 14.00
    Do Nysy przyjedzie rewelacja dotychczasowych meczy ekipa z Wawy, ja osobiście liczę że ta passa jaką mają stołeczni skończy się w Nysie i to gospodarze zdobędą 3 punkty, mój typ na ten mecz to 3:1 dla miejscowych, oby się sprawdził!!!



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie sadze ,zeby Nysa dala rade; Politechnika gra bardzo dobrze i po ostatnich zwyciestwach napewno mierzy jak najwyzej; trzy punkty dla Wawy.
    pozdr

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nysa przystępuje do dpotkania z nożem na gardle, trener Salwin na pewno rozpoczął już gorączkowe przygotowania... czy wystarczy na grającą nieźle Polibudę?
    Jeśli Nysa tego nie wygra to zacznie się powoli żegnać z ekstraklasą i rozpocznie serie meczy o wszystko.
    Mam nadzieję, że wygra.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czewa-it's quite easy

    Niewątpliwie Warszawa jest moim faworytem z wiadomych sympatii do 2 znakomitych zawodników :) i przezntowanej ostatnio dobrej zwyżkującej formy!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2003
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po meczu Nysa przegrała 3 do 1.

    CO można powiedzieć o grze Nysy - tragedia, mamy słabą drużynę i słabych graczy; są niezgrani i nawet nie ma w nich chęci walki. Seria B nieunikniona...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz można jednym słowem opisać - TRAGEDIA w wykonaniu zespołu z Nysy. Rzaden z elementów gry im nie wychodził, w tym roku jak nie będzie wzmocnien to nieunikniona degradacja

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2004
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i super. Spodziewane zwycięstwo Polibudy. Z całym szacunkiem dla kibiców Nysy, w końcu akademickiego brata, ale warszawski zespół musiałby mieć bardzo zły dzień, aby przegrać ten mecz.

    Nysa to chyba na dzień dzisiejszy chyba najsłabszy zespół ekstraklasy. W tym zespole nie ma nawet jednego naprawdę solidnego siatkarza, na którego zespół może liczyć w każdym meczu. Kiedyś tą drużynę niemal co kolejkę ratował Janusz BUŁKOWSKI, w zeszłym sezonie grali tam siatkarze co najmniej przyzwoitej klasy (Olejniczak, Patucha). A obecnie??? Znikąd ratunku, znikąd pomocy.

    No a nasza Politechnika to już naprawdę solidna drużyna. Jestem przekonany, że w tym roku unikniemy dramatycznej walki o utrzymanie i, jeśli nie będzie kłopotów finansowych, na dłużej zadomowimy się w środku tabeli.
    Zawodnicy pozyskani przed sezonem są naprawdę dużym wzmocnieniem AZS PW. Wojtek Gradowski to już teraz najlepszy siatkarz zespołu.Pochwały zbiera Bednaruk, Kowalczyk to naprawdę dobry środkowy, na której to opzycji w zeszłym sezonie mieliśmy tylko jednego wartościowego zawodnika, a mianowicie bartka Szcześniewskiego który do tego teraz znacząco się poprawił. Nawet Krzysiek Niedziela otworzył chyba jedno oko, bo dziś grał całkiem przyzwoicie.
    Piotrek Szulc jest teraz w niezłej formie, libero Dyżakowski zawsze był pewnym punktem zespołu (w przeciwieństwie na przykład do Krypla z Nysy), na a przecież na ławce są całkiem solidni Drabkowski, Małecki, Peciakowski i Grzesiowski(choć z nim akurat różnie bywa).

    Brawo Politechnika, utrzymujcie obecną forme jak najdłużej, latem może pozyskamy jeszcze jednego lub dwóch wartościowych zawodników, no a wtedy walka o czwórkę i Puchar Polski będzie całkiem realna. Eh, rozmarzyłem się, ot kibicowskie prawo!

    Aha, i na pocieszenie kibiców Nysy - drzwi do "hali" to macie fajnie, takie w kolorze Yellow Bahama :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Nysy przyjedzie rewelacja dotychczasowych meczy ekipa z Wawy, ja osobiście liczę że ta passa jaką mają stołeczni skończy się w Nysie i to gospodarze zdobędą 3 punkty, mój typ na ten mecz to 3:1 dla miejscowych, oby się sprawdził!!!
    Tem mój typ to było niestety jedynie pobożne życzenie. Nasz "akademicki brat" okazał się niestety bardzo wymagający. Trzeba przyznać że ustabilizowana kadra budowana od paru sezonów zaczyna w Wawie przynosić skutek i to było widać w meczu, goście byli zdecydowanie lepsi od miejscowych.
    Dodatkowo zwycięstwo Radlina w Kędzierzynie stawia Nysę w bardzo trudnej sytuacji (spadliśmy na ostatnie miejsce), za tydzień to Nysa jedzie na mecz od Górników z Radlina i jeśli tam nie wygrają to możemy być pewni że do play-off przystąpimy z 10 miejsca... a potem to Bóg raczy wiedzieć co będzie... ja się jedynie mogę domyślać (seria b).

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    461
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.

    Jakze zenujace dla mnie jako warszawiaka bylo opgladanie w akcji faceta nie potrafiacego rozgrywac, a mianowicei bednaruka. Pamietam go jak rozgrywal w legii juz wtedy mi podpadl za pseudogwiazdorstwo ale to co teraz robi to moim zdaniem porazk akompletna. Mecz jak wiekszosc widziala na slabiutkim poziomie w nysie nie bylo nikogo, kto moglby powalczyc. No a jak zobaczylem ratajczaka pod siatka to dopiero teraz mozna sie przekonac jakie klopoty kadrowe ma nysa. zycze wam utrzymania, ale kurna bedzie ciezko ( patrz zyciestwo radlina nad mosto)
    pozdrawiam serdecznie

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem szczerze,ze wynik w ogole mnie nie zaskoczyl!Politechnika jest naprawde mocnym zespolem i jak na moj gust ma zapewnione miejsce w srodeczku ligii;
    Nysa-slabiutka,baardzo slabiutka a szkoda...
    pozdr

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako byly gracz tego klubu (Nysa)stwierdzam ,ze byla to ,zenada w wykonaniu Macionczyka i spolki.Jeden zawodnik sie staral to A.Kurek.I tu nasuwa sie pytanie co z tymi wieloma testami roznych graczy ,ktorych testowal Salwin,a moze trener chce aby Nysa grala w serii B???Czy dzialacze sa slepi i w dalszym ciagu beda trzymac Dymka ,ktory poza ambicja i dobra facjata do gry nic nie posiada z zawodnika klasy A.Grajmy juniorami ,ktorzy sie beda ogrywac i moze za 2 lub trzy lata bedziemy miec druzyne ,ktora bedzie walczyc o czolowe miejsca.Dzialacze do myslenia!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •