Pokaż wyniki od 1 do 36 z 36

Wątek: Mostostal Azoty-Górnik Radlin!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal Azoty-Górnik Radlin!

    No i przed Nami kolejny mecz Mostostalu z beniaminkiem z Radlina, który zdołał ugrać tylko jednego seta z Sosnowcem przegrywając wszytskie emcze w PLS. Faworytem tego meczu jest oczywiście Mostostal, i jak na faworyta przystało powinien ten mecz zakończyć się 3:0 dla gospodarzy. Trudno będzie grać się Mosto bez Kmeta na środku, który w tym sezonie jak narazie jest najlepszy w ekipie z Kędzierzyna. W składzie na pewno zobaczymy już Gromadowskiego, który wszedł na kilka piłek w jakże pechowym meczu z Politechniką. Ten mecz już przeszedł do historii i trzeba przyznać, że tydzień temu ekipa Chudika było nie co przestraszona. Mamy młody zespół i trzeba patrzeć realnie na szanse jakie się stwarzają i wygrywać z teoretycznie słabszymi drużynami. Politechnika pokazała wielki chcarakter. No ale wracam do meczu z Radlinem. Mecz ten myślę, że zakończy się w 3 setach dla Mosto, chcąc zrehabilitować się za porażkę w Stolicy. Do gry może już wróci Kubica, który ponoć jak mówią lekarze przeszaedł dwutygodniową rehabilitację i lada moment powinien zagrać. Stancelewski ma się wyleczyć na Puchar Polski co będzie na pewno dużym wzmocnieniem, gdyż gramy ze Skrą. Szkoda, że Kmet wróci dopiero na mecz z Olsztynem, bo na parwdę on pokazuje, że został kupiony słusznie. Co do Lipińskiego to faktycznie czasami ma zły dzień ake chłopak ma przecież potencjał. Myślę, że na środku zagra Januszkiewicz z Augustynem i oni wreszcie coś pokażą. Co do przyjęcia to ja wolę jednak Serafina i Vartovnika, którzy na tej pozycji grają dobrze. Olejniczak widać, że jeszcze musi trochę popracować. Na ataku powinien zagrać już Marcel, chociaż Sramek jak widać pokazał, że pod jego nieobecność również gar dobrze. Musielak niestety znowu na Libero, no cóż Kubica byłby lepszy ale niech chłopak zdrowieje jak najszybciej, bo Rafał właśnie przydałby się w polu. Tak więc mój typ to 3:0 dla Mosto i jeśli Mostostal wygra, to można śmiało powiedzieć, że jest to klub własnej hali, gdyż jak wiemy we własnej hali jeszcze nie pzregrał. Obym się nie mylił. Pozdrawiam!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to za za 7 godzin zaczyna "reaktywację Mostostal", który w dzisiejszym meczu jest faworytem. Dobrze, że w pełni przygotowany Gromadowski wyjdzie w pierwszej szósce, gdyż jest to ogromne wzmocnienie. Znakomita wiadomość dochodzi również z klubu, gdzie dwaj kontuzjowani siatkarze Stancelewski i Kubica wracają za 2 tygodnie do gry. Myślę, że to też jest duzym wzmocnieniem, gdyz mają oni wrócić na Final Four Pucharu Polski, gdzie oczywiście faworytem nie jesteśmy. Jednak w dzisiejzym meczu będziemy miec odpowiedź czy faktycznie kryzys minął i czy wreszcie nasi zagrają tak pieknie jak my kibice tego od nich oczekujemy.
    Zapraszam wszystkich dzisiaj serdecznie do hali na Jana Pawła II o godzinie 17, by z całych sił dopingować nasz zespół.
    P.S: Czy będą jacyś kibice z Radlina???

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale tu akurat nie ma o czym gadać. Einfach 3:0 fur Mostostahl.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Radlina ma ktoś przyjechać, 4 autami, ale u nas taka organizacja że jak dojedzie jedno to będzie dobrze. Życze wam zwycięstwa, ale nie dzisiaj, Radlin w końcu musi sie przelamac, bo grać potrafią.. Pozdro! i zapraszam na oficjalną strone Gornika www.gornikradlin.wb.pl i na forum również : www.radlin.pnth.net/forumradlin/

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm zna już ktoś wynik tego meczu?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według pls.pl Mostaostal przegrał z Górnikiem radlin 1:3!

    Pozdrawiam.
    dakuul

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1:3 dla Radlina

    Szatanie oj pomyliles sie, ale chyba nie jest Ci z tego powodu przykro??? :)))))))))))))))

    Druga Liga Druga Liga mostostal :))))))))))

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tej drużynie (Mostostal) to się chyba treneiro powinno zmienić, w tym tkwi sedno porażek (moim zdaniem)
    Co niektórzy za bardzo się zadowolili i nabrali optymizmu przedsezonowymi zwycięstwami w PP z Jastrzębiem i Polibudą. Zaczęto stawiać Mostostal w roli faworyta w meczach przeciwko Warszawie (nie zmienia to faktu, że z Radlinem byli !), a tymczasem trzeba zredefiniować siłę tego zespołu.
    Za brak koncepcji gry odpowiada Chudik, bo nie wierzę że zawodnicy pokroju Lipiński, Gromadowski, Musielak, Olejniczak, Serafin czy nawet Augustyn i Januszkiewicz nie powinni rozwalić absolutnych nowicjuszy. W drużynie tej bez wątpienia drzemie potencjał, niestety treneiro out......

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polecą głowy

    Dzisiejszy występ Mostostalu był na żenującym poziomie.

    Gratulacje dla Radlina, i ich kibiców przybyłych na to "widowisko".

    Dla Mostostalu najwięcej punktowali sędziowie liniowi, tylko czasami główna para im w tym przeszkadzała.

    Jasnym punktem był w 4 partii Szramek, który miał lepszą skuteczność grając jako środkowy, od pozostałych naszych asów.

    Aż się nic nie chce pisać.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Oby wiecej takich optymistycznych wiadomosci :) 2 liga 2 liga Mostostal !! hahahahahha

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale tu akurat nie ma o czym gadać. Einfach 3:0 fur Mostostahl.
    Ha, ha, ha!!!

    Brawo Górnik!!!! Teraz tylko Nysę trzeba ograć i wchodzimy do play - offu. Brawo!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie gratulacje dla zespołu Radlina!!!!!

    Świetny wynik i to jeszcze na wyjeździe. W Mosto ostatnio kiepsko się dzieje.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]DUMNI PO ZWYCIEŚTWIE WIERNI PO PORAŻCE!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chciałbym być złośliwy, ale może wyjść na to, że Mostostal baraże o utrzymanie być może zagra już w nowej hali.

    Poza tym dla mnie to jest jakaś paranoja kompletna. Mimo wszystko ten skład Mostostalu powinien zająć miejsce w środku tabeli. Trenera trzeba wam zdecydowanie zmienić, bo dawanie mu szansy w tej sytuacji jest dla tego klubu dosyć niebezpieczne. Teraz życzę kibiom dużo wierności, bo na dumę będziecie musieli chyba długo poczekać, bo jeżeli przegrywa się z Radlinem u siebie za 3 punkty to jest się czerwoną latarnią tej ligi.

    Dobra, bez kitu, Mostostal się u3ma, ale to wszystko na co tą drużynę stać. Widziałem już w Warszawie, że tam nie ma komu atakować, krótka nie istnieje, a rozegranie jest koszmarne (co dziwi, bo w meczu PP z Jastrzębiem Lipiński grał co najmniej przyzwoicie). Chory Marcel oznacza dla was w tej chwili katastrofę, a i tak opieranie całej gry na 19-latku jest po prostu śmieszne. Po co są ci Słowacy, jeśli poza Kmetem chłopaki nie mają pojęcia o siatkówce?

    Co ja bym teraz zrobił na miejscu Mostostalu?

    Kupił albo po prostu zaangażował Wojczuka, Kwasowskiego i Sordyla - o ile by się zgodził - i próbował zająć miejsce w "8".

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2003
    Postów
    206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kompromitacja.

    To jedyne słowo które się nasuwa.
    Przcież Kędzierzyn nie jest słaby a robi wsszystko,żeby tak to wyglądało.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tydzien temu wygrany 1 set z Polska Energia a dzisiaj wygrana z samym Mostostalem i to jeszcze na wyjezdzie:)

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostal osiągnął dno. Słowaccy trenerzy robią chyba w tym sezonie krecią robotę w PLS - za parę kolejek będziemy z Jastrzębiem dwa ostatnie miejsca okupować.
    Jakieś głowy muszą polecieć, bo taka gra nawet za dziesięć lat nie gwarantuje żadnych wyników, a co dopiero za 3.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Osa trzymam Cie za slowo ze tak bedzie !! 2 ostatnie miejsca dla jastrzebia i mostostalu achhh jakby bylo pieknie :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO TO OSIAGNELISMY DNO I TERAZ TRZEBA POMALU Z NIEGO WYCHODZIC !!!! wAKACJE SIE SKONCZYLY , A OD PRZYSZLEGO TYGODNIA CIEZKA PRACA I JESZCZE RAZ PRACACCACACACACA .


    JA KOCHAM MOSTO SIALALALAALLALAALALALALAL !!!!!!!!!!!!!!!
    JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie, ale po pierwsze czemu krzyczysz? A po drugie to na dole przypomina mi sygnaturkę, której ci mieć w tej formie nie wolno.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    14-11-2004
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GÓRNIK RADLIN HOOL's

    Tak jest Radlin zwycięstwo bardzo piękne nad Mostostalem a teraz trzeba wygrać z Nysa ona jest w zasięgu naszej ręki nawet tej ręki nie trzeba daleko wyciągac poprosu wygramy z Nysa 3-1 i pojedziecie do domu i nie musicie się martwić nie dostaniecie od nas znowu jajkami tak jak było to w Barażach o PLS hehehe:)

    OOOle Radlin kocham Cię!!
    Tobie oddam serce Swe!!
    Serce Swoje Jedyne!!
    Oddam Swojej Druzynie!!

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    14-11-2004
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GÓRNIK RADLIN HOOL's

    Jazda Jazda Jazda RADLIN Jazda!!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2003
    Postów
    206
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dupa a tu ZONK :D dostaniecie od Nysy 3-0 :D i bedzie NYSA NYSA HOOL'S !!

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i gdzie jest mostostal chyba bardzo cicho bylo przy ostatniej pilce dla radlina ja kiedys napislaem ze radlin jak kiedys byl w seri a to baty co mecz a grac zaczal dopiero w play off liga byla 12 zespolowa i sie utrzymal. po 2 waldka pogoniliscie teraz bedziecie wspominac te mistrzostwa kraju co on dla was zrobil bo dlugo bedziecie musieli czekac na pozdny zespol a trener to no coments na 2 trenera w 2 lidze to sie nadaje a nie w ekstraklasie.

    jestem pzrekonany ze radlin sie utrzyma nysa jest naprawde slaba teraz jak nie spadnie to bedzie smiech

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratulacje dla Radlnia za historyczne punkty. sensacja nie mala,chyba nikt sie nie spodziewal ,ze az w takim stylu ogracie Mostostal;
    mysle ,ze przy odrobinie szczesia macie spore szanse na utrzymanie sie w PLS, Nysa niestety jest duzo slabsza;
    pozdr

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polecą głowy

    Dzisiejszy występ Mostostalu był na żenującym poziomie.

    Gratulacje dla Radlina, i ich kibiców przybyłych na to "widowisko".

    Dla Mostostalu najwięcej punktowali sędziowie liniowi, tylko czasami główna para im w tym przeszkadzała.

    Jasnym punktem był w 4 partii Szramek, który miał lepszą skuteczność grając jako środkowy, od pozostałych naszych asów.

    Aż się nic nie chce pisać.
    luukaasie i jak Ci się podobała gra Kozłowskiego?

    Mostostal znalazł się na dnie. Wstrząs (finansowy czy personalny) jest niezbędny! Wczorajszy mecz był sygnałem do początku zmian w naszym zespole. Mam nadzieję że prezes Pietrzyk wyciągnie zapowiadane konsekwencje. Wszystko wskazuje że pożegnamy trenera (trenerów) teraz i być może kilku zawodników na koniec sezonu. To co wczoraj zaprezentowali Lipiński, Serafin, Augustyn czy Januszkiewicz to już nawet nie żenada.....Teraz wiemy dlaczego WW trzymał na ławce w zeszłym sezonie Augustyna – ponieważ jest On bardzo słaby,( te Jego ataki bez bloku w aut i ANI JEDNEGO BLOKU PRZEZ PRAWIE 4 SETY!). I dlaczego Serafin nie grał w Jastrzebiu w zeszłym sezonie za wiele.
    Kozłowski pokazał jak powinno wyglądać rozegranie piłki. Gdyby nie On nie wiem czy zdołalibyśmy w secie zdobyć 17-18 punktów. Jak już kiedyś pisałem Mostostal jest w stanie przegrać z każdym zespołem (nawet już chyba z serii B) a wygrać i tu się niedługo okaże z kim? Pisałem też że gorzej być nie mogło ale się myliłem teraz jesteśmy na dnie i naprawdę gorzej już nie będzie. Żaden z naszych zawodników (poza Marcelem – 2 asy) nie potrafi mocno zaserwować, nie mamy bloku i nic nie bronimy w polu.
    Jedyny plus tej kompromitacji to dobra gra Kozłowskiego i przebudzenie się Olejniczaka.
    Cóż nam kibicom Mostostalu pozostało wierzyć w lepsze czasy i czekać na cud nad Kanałem Gliwickim – bo w przeciwnym razie czeka nas walka o utrzymanie co na początku sezonu wywróżyli nam „zaprzyjaźnieni” kibice z Cz-wy :)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kiedy wybierałam się na to spotkanie wszyscy mnie pytali: "Po co tam jedziesz? Przecież Radlin i tak przegra 3:0". Pierwszy mecz Radlina w serii A to była istna tragedia, ale też przeciwnik był nie byle jaki. Okazało się jednak, że z Górnikiem nie jest tak źle na jak wygląda. Ci chłopcy mają olbrzymi potencjał i są w stanie wygrać jeszcze nie jeden mecz :D Wczorajszy dostarczył wszystkim niesamowitych emocji - bo za wyjątkiem trzeciego seta walka była dość wyrównana.
    Po meczu dostawałam smsy z pytaniem czy wynik podany na sportowych faktach nie jest przypadkiem błędem :D:P

    ps.
    Razem z kolegą siedzieliśmy w sektorze dla prasy - czuliśmy się tam jak dwóch czarnych na zebraniu KKK (jak to Przemek stwierdził) :P
    Ale się cieszę <jupi>

    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    luukaasie i jak Ci się podobała gra Kozłowskiego?
    Cóż woli walki nie można mu odmówić, ale co do umiejetności swoje zdanie podtrzymuję. I moim zdaniem wcale nie pokazał jak powinno wyglądać rozegranie.

    Ani Lipiński, ani Kozłowski nie przegrali wczorajszego meczu! Przegrał go CAŁY zespół. A ten wygrany set?
    Napiszę przekornie. Wypadek przy pracy. Troszkę siadła zagrywka, weszło na czysto parę piłek i to wystarczyło. Wystarczyłoby i na pozostałe sety, tylko? No właśnie zabrakło tylko i aż tyle.

    Żaden z naszych zawodników (poza Marcelem – 2 asy) nie potrafi mocno zaserwować, nie mamy bloku i nic nie bronimy w polu.
    Jedyny plus tej kompromitacji to dobra gra Kozłowskiego i przebudzenie się Olejniczaka.
    Nie tylko Marcelowi zdarzyła się mocna zagrywka, ale tylko jego była na tyle niewiele na aucie, że przemiły liniowy sędzia z brzuszkiem(obecni na meczu pewnie zgadną który ;)) zdołał przekonać główną parę sędziowską.

    Owszem plusem było to że zagrał Kozłowski, ale nie Jego gra, choiaż krótka ze Szramkiem, była najlepszym tego typu zagraniem po stronie mosto w meczu. (I to wcale nie jest żart, odnośnie gry pozostałych środkowych)

    Przebudzenie Olejniczaka? Cóż Vartownik i Serafin również kończyli co druga piłkę. Chyba że uważasz że to wszystko na co stać Oleja, bo ja mu stawim poprzeczke troszkę wyżej.

    Ogólnie cały zespół zagrał jakby poprawnie co drugą piłkę, i stąd wynik taki a nie inny.

    I jeszcze jedno. Nic w tej chwili nie zaszkodzi bardziej Mostostalowi niż jakieś pochopne decyzje personalne. Pomóc może jedynie praca, spokój, praca i jeszce raz cieżka praca.


  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug moich obliczen to mostostal ma teraz fajny maraton: z jastrzebiem w jastrzebiu, z Olsztynem, z CZęstochowa, ze Skra a potem znowu Skra Czestochowa Olsztyn i jastrzebie.
    jezeli mostostal bedzie gral tak jak gra... to nie wroze im w tych meczach jakiegos znaczacego dorobku punktowego :)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    luukaasie chyba jesteś uprzedzony do Kozłowskiego: bo przecież jego wejście ożywiło grę, rozgrywa on dużo dużo szybciej niż Lipa i potrafi zgubić blok. Co drugi atak był na pojedyńczym bloku. Inna rzecz że atakujacy nie kończyli piłek. I owszem Lipa nie przegrał meczu tylko cały zespół ale Kozłowski najbardziej sie wyróżnił (o ile tak można napisać). I moim zdaniem drużynie jest jednak potrzebny wstrząs i psycholog(jak ktoś to napisał)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem tak samo uprzedzony do Michała jak TY do Piotrka ;)

    Ale poważnie. Gra bardzo żywiołowo, spontanicznie, ale niestety często niedokładnie. Wydaje mi się że jeszce nie nadaje się do prowadzenia całego spotkania. Znacznie więcej korzyści przynoszą jego krótkie zmiany.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, miałem tez okazję oglądać ten mecz na żywo i niestety z naszej drużyn nic nie będzie w tym sezonie, z taką grą jaka miała miejsce wczoraj to nie jedna drużyna z ligi amatorskiej mogłaby smiało stanąć po drugiej stronie siatki i powalczyć o zwycięstwo. Największe brawa należą się Koziemu za wole walki widać tylko wczoraj jemu zależało na meczu, o reszcie zawodników szkoda pisać :( jak widziałem zaspanego marcela i ola jak się kręcą po boisku i nie wiedzą zupełnie co się dzieje to az sie smiac chciało bo na płacz to już za poźno, dobrze ze nie mają kieszeni w spodenkach;) aha mam jeszcze propozycje dla prezesa niech wykupi w restauracji sobieski abonament na kawe i każdy zawodnik przed meczem niech walnie sobie po 2 filiżanki a na droge do szatni wezmie sobie red bulla może to ich rozbudzi i pomoże ;)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem tak samo uprzedzony do Michała jak TY do Piotrka ;)

    Ale poważnie. Gra bardzo żywiołowo, spontanicznie, ale niestety często niedokładnie. Wydaje mi się że jeszce nie nadaje się do prowadzenia całego spotkania. Znacznie więcej korzyści przynoszą jego krótkie zmiany.
    To mamy swoich siatkarskich idoli :)
    oprócz tego co o grze Kozłowskiego napisałeś dodam że gra również bardzo bardzo szybką piłką i nasi siatkarze przyzwyczajeni do wolnych i wysokich wystaw na skrzydło Lipy często nie nadążają za Michałem to fakt - ale teraz prawo bytu w nowoczesnej siatkówce ma szybkie rozegranie.
    Fakt ma zero doświadczenia ale ma moim zdaniem zdolności przywódcze. A my w tym sezonie (w poprzednim zreszta również) nie mamy lidera w drużynie.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko ja mam ciągle w pamięci te krótkie grane przez Lipe, także w tym sezonie w szczególności z Kmetem, ale również z Augustynem i Januszkiewiczem. Przecież to taka siła, która przy naszym przyjęciu powinna nam pozwalać wygrać ze wszystkimi.

    Jedno jest pewne, i podejrzewam że się z tym zgodzisz. Nieważne kto będzie rozgrywał, ważne żeby były tego pozytywne skutki.

    A naszym zadaniem, jako kibiców jest starać się pomóc drużynie, pokonywać cieżkie chwilę. I moim zdaniem nie jest dobrze jeśli w trakcie meczu okazujemy wyraźną niecheć do któregoś z NASZYCH graczy. W końcu Oni grają także dla Nas, więc co dobrego osiągamy gwizdając lub ubliżając jednemu czy drugiemu z naszych?

    Po meczu to co innego należy okazać swój stosunek co do postawy zespołu, zespołu, bo w siatkówce wygrywa i przegrywa zespół, a rolą trenera nie nas kibiców jest decydowanie o wydelegowaniu odpowiednich osób na parkiet.

    Na koniec jeszce dwa zdania.
    Jest mi bardzo głupio, będąc u nas na hali jeśli sędziowie wydają mylne decyzje, ze wskazaniem na Mostostal pod wpływem publiczności.
    Ale ostatnio było mi jeszcze bardziej wstyd gdy w trakcie meczu został wygwizdany nasz rozgrywający i zarazem kapitan na boisku.
    I tu nie jest żednym wytłumaczeniem być może jego słabsza postawa.
    Bo w takim razie jak należałoby ocenić Naszą postawę kibiców?, ze znakiem zapytania nie na koniec zdania ale na rzeczownik kibice!

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myśle że te gwizdy były raczej pod adresem trenera a raczej zmian przez niego dokonywanych. Biję sie w pierś sam też gwizdałem ale po głębszym zastanowieniu przyznaje Ci racje - w trakcie meczu pewnie to nie pomaga zawodnikom, ale zauważ (nie jest to wytłumaczenie) że nie były to pojedyńcze przypadki ale praktycznie cała hala jak nie gwizdała to buczała (podczas tej pamiętnej zmiany). Chodzę na siatkę w KK od 15 lat i takiego zdarzenia nie pamietam. Tyle że kibice też są w wielkim dołku i coraz bardziej zdenerwowani podczas kolejnych (coraz słabszych) występów. Jestem pewny że nawet Ci którzy byli najbardziej wkurzeni przyjda za 2 tyg. do hali i bedą z całych sił dopingować Mosto w meczu z AZS PZU.
    Masz także rację z tym że nie ma znaczenia kto gra w pierwszej 6 jak dla mnie to i Mostek może rozgrywać a Kubacki grać na środku bylebyśmy wygrywali!!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym meczu mój wrodzony optymizm został poddany ciężkiej próbie, ciężko przełknąć taką porażkę ale liga dopiero się zaczyna, trzeba poskładać Mostostal i stworzyć z nich zespół. Z takim skłądem powinniśmy bez prolemu być co najmniej w środku tabeli, nie udało się zdobyć punktów w meczach z teoretycznie słabszymi przeciwnikami to trzeba walczyć z tymi silniejszymi, może gdy nasi nie będą faworytami zagrają na większym luzie i zaczną zdobywać punkty.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •