Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Górnik Radlin - Polska Energia Sosnowiec

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Górnik Radlin - Polska Energia Sosnowiec

    Zakladam wątek, bo mecz już za niedługo, a wszyscy w Rybniku - Radlinie liczą chyba na jakieś pierwsze punkciki. Ostatnia postawa klubu napawa optymizmem, w końcu 23 i 22 punkty w Bełchatowie to wyniki niezłe i należy sie cieszyć. Na dodatek PE gra słabo, a porażka z Politechniką potwierdza, że zespół nie będzie walczył o najwyższe cele. W typerku dałem wprawdzie 1:3, ale liczę, że nasz Górnik wygra, choćby 3:2.

    PS O której w sobotę jest meczzyk, bo na stronie Górnika się nie doszukałem???


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Ja również mam nadzieję na pierwsze punkty dla Radlina:D:D:D
    Z tego co wiem mecz jest w sobotę dokładnie o 17 (tak jak mecz Jbia ze Skrą dlatego nie wiem czy przyjadę :(:(:(:(
    Tzn nie wiem gdzie pojechac: na mecz Jbia czy Radlina?! Pozdrawiam!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie spokoj... Jezeli stracimy punkty w Radlinie to ja dziekuje...
    Jest to tym bardzej prawdopodobne po dotkliwej porazce w LM....

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Górnik trzymamy kciuki:) wierze że sprawicie niespodziankę i choć punkcik dopiszecie na swoje konto:)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potwierdzam - mecz jest na 17.00 :)
    Mam nadzieję, że tym razem nie zobaczymy gładkiego 0:3
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3-1 dla Sosnowca ,ale pierwszy set wygranmy przez Radlin do 15.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słabiutko zaprezentował się nasz zespół :( pierwszy set ładny, wygrany wysoko, ale to głównie za sprawą żenująco słabej gry drużyny z Sosnowca, która w mojej ocenie jest o 3 klasy gorsza od Częstochowy. Gdyby Górnik zagrał tak jak z Czewą punkty zostałyby u nas. W PE jedynie można wyróżnić Łomacza, ewentualnie Żygadłę. To co robił niejaki Cyvas to była tragedia. Każdy atak taki sam, dokładnie po przekątnej, połowa skutecznie blokowana. Trzy sety dla Sosnowca to konsekwencja fatalnej gry Górnika, gdzie jedynie dobrze spisywał się Domonik na serwie. Przyzwoicie grali Lip i Szabelski oraz Pęcherz, reszta słabiutko.

    Na mecz z Nysę jeszcze sie wybiorę, ale jeśli tam Górnik nie wygra to chyba zakończę swoją przygodę z siatkówkę live w tym sezonie. No ale bądźmy dobrej myśli! Potrzeba trochę więcej szczęscia i pomysłu w atakach.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba wyjasnia dlaczego gra Zurawski...ech szkoda Cyvasa ale trudno... ma ktos statystyki tego meczu albo nie wiem.... jakies chociaz blizsze informacje o grzez PE?

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żurawski tak grał, że nawet nie pamietam który to był - nie rzucił się w oczy niczym - kompletnie niczym :|
    Ćyvas wiecznie to samo - z resztą tak jak po stronie Radlina Grygiel...
    ale...
    Nareszcie!
    Górnik Radlin wygrał w końcu pierwszego seta! i to w jakim stylu! Fakt faktem, że Sosnowiec popełniał błędy, ale własnie cały pic polega na tym, żeby potrafić wykorzystać błędy przeciwnika. Gra Radlina w pierwszym secie na prawdę mogła się bardzo podobać, niestety zaraz potem nie było już tak ciekawie. Trzeci set był do wygrania - potyczki punkt za punkt przynosiły sporo emocji. Nie wiem jakim cudem Górnik przegrał czwartego seta. z 18:14 zrobło się szybko 18:23! No i niestety tajbreka nie było :( a szkoda, bo ten mecz można było wygrać. :(
    Bardzo podobała mi się gra Jakuba Łomacza po stronie gości. W Górniku szalał Grygiel, Pęcherz, Szabelski.
    Dobry mecz - chłopaki popełniają jeszcze sporo błędów, ale widać, że już się rozkręcają :)
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słabiutko zaprezentował się nasz zespół :( Trzy sety dla Sosnowca to konsekwencja fatalnej gry Górnika, gdzie jedynie dobrze spisywał się Domonik na serwie. Przyzwoicie grali Lip i Szabelski oraz Pęcherz, reszta słabiutko.
    Domonik JAK ZWYKLE dobrze:D:D:D

    Chester ja mam statystyki ale Radlina:) bo właśnie tam pojechałam na mecz a nie jak wcześniej planowałam do Jbia. Za 2 tygodnie będę mieć pewnie ten sam dylemat:( Ciekawe na jaki mecz tym razem pojadę? Jbia czy Radlina:P:P:P

    Na meczu siedziałam zaraz za zawodnikami i jeśli chodzi o Cyvasa to jedyna rzecz z którą mi się skojarzył było to że miał katar i okropnie kaszlał:P:P:P Byś może był chory a na pewno przeziębiony i tym możnaby wytłumaczyć jego słabszą grę.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słuchajcie ludki,Cyvas dostał 5 od Sportu takze co mi tu mowicie ,ze zagrał Słabo:D:D??

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie chciałabym nikogo wprowadzać w błąd, ale podobno pana ze Sportu na meczu Radlina nie było... ;)
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •