Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 55

Wątek: Jastrzębie- Bełchatów

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jastrzębie- Bełchatów

    Obiektywnie, poważnie i bezstronnie stwierdzam, że Bełchatów jest faworytem, po tym co nasi dziś pokazali to na pewno 90% siatkarskiej Polski będzie pewne, że wygra EKS. Po prostu DreamTeam, a u nas nie ma drugiego Garego i Wójcika, no i jest to co jest.
    Ale ja oczywiście jestem w tych 10 % i kibicuje swojemu klubowi :) Mam nadzieje, ze to będzie fajne widowisko i bedzie trwać dłużej niż 3 sety :) Nie ukrywam, że byłoby mi niezmiernie miło gdyby Jastrzębie pokonało tak dobrą drużynę i grające tam gwiazdy polskiej reprezentacji :):)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najśmieszniejsze jest to że jest duzo więcej pieniedzy niz w zeszłym sezonie a druzyna ma duzo gorszych zawodników i ja sie pytam kogo to jest wina ? Grodecki wystap , dziekujemy za zakupy :)
    Co do meczu na dzień dzisiejszy Skra jest 100% faworytem i jeśli Rusek nie zacznie odbierac to czym prędzej trzeba bedzie z Wiki zrobic libero ale to podejrzewam jest w planach Prieloznego.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak.. Wika na libero to niezły pomysł, chociaż w ataku też się przydaje. Tylko co wtedy z młodym Ruskiem. Szkoda żeby chłopak grzał ławke, poza tym mamy z nim kontrakt na 5 lat i lepiej niech sie ogrywa.. tylko z drugiej strony to jego "ogrywanie" może nas sporo kosztowac.. tak więc z dwóch kiepskich wyjść lepsze będzie chyba to pierwsze. Sam Igor, Śruba i Doktor to zbyt mało, żeby obronić MP i nie zbłaźnić się w LM. W zeszłym sezonie był jeszcze Gary i Wójcik i mieliśmy solidniejsze przyjęcie i pewniejszy atak. a Rivera to jak narazie tylko atrakcja, maskotka i ozdoba zespołu jeżeli atak z przyjeciem nie będzie minimum taki do jakiego nas przyzwyczaili rok temu (o środku już nie wspominam bo jak nie było tak nie ma) to nie ma co myśleć o pokonaniu Skry i o innych rzeczach też :/ pozdro
    Mistrz! Mistrz! Jastrzębie!

    ps. w zeszłym sezonie w rundzie zasadniczej przegraliśmy tylko 4 mecze (z tego 2 mozna bylo wygrac)! jeszcze wszystko przed nami :):) mają jeszcze 2 mecze zapasu :P:P:P:P

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2004
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bedzie dobrze

    Zobaczymy w połowie listopada jak nadrobią czas stracony przez nieobecność Igora. Wika jak by zagrał na libero było by zarąbiście. Jeżeli chodzi o atak to jest jeszcze Kurian, który potrafi kończyć piłki a to jest ważne. No i może podczas przerwy w sezonie ktoś przyjdzie (np. GARY).

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle ze Jastrzębie w końcu się obudzi. Wszyscy widzą ich już na straconej pozycji-dlaczego? W koncu muszą zacząć zwyciężac. Stawiam 3:1 na korzysc Jastrzębia.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    24-10-2004
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz gratuluję optymizmu (tak na prawdę to jest prawdziwy fan swojego zespołu) ale niestety Jastrzębie w tym roku gra kiepsko.Więc jeżeli zdobydzie choćby jeden punkt w tym spotkaniu to należy uznać za sukces.Stawiam na 1-3 dla Skry.A wprzypadku takiego wyniku straty do lidera będą już bardzo duże (9 pkt).A na libero proponuje Pana Dyrektora Grodeckiego a nie Marcina Wike.On ma za dobra zagrywkę aby ten atut tracić.
    I na koniec uwaga aby Jastrzębie nie straciło tylko punktów z takimi zespołami jak Mosto i Energia.
    Pozdrowienia

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    Łukasz gratuluję optymizmu (tak na prawdę to jest prawdziwy fan swojego zespołu) ale niestety Jastrzębie w tym roku gra kiepsko.Więc jeżeli zdobydzie choćby jeden punkt w tym spotkaniu to należy uznać za sukces.Stawiam na 1-3 dla Skry.A wprzypadku takiego wyniku straty do lidera będą już bardzo duże (9 pkt).A na libero proponuje Pana Dyrektora Grodeckiego a nie Marcina Wike.On ma za dobra zagrywkę aby ten atut tracić.
    I na koniec uwaga aby Jastrzębie nie straciło tylko punktów z takimi zespołami jak Mosto i Energia.
    Pozdrowienia
    ..............................................
    A dlaczego by nie miało Jasiekt, stracić punktów z Mostostalem?? dwa razy Mosto w tym składzie wygrało z Wami więc nie widze problemu to raczej ciśnienie i pamięc przegranych meczy jest po Waszej stronie. Rafał jest o 2 klasy lepszy od Ruska, Srodek? Tomek K bije na glowę Plińskiego, Olek czy August gra porównywalnie do Nowaka, Jesli chodzi o skrzydła i przyjęcie , to jesteśmy lepsi no może Przemek mając dzień jest lepszy od Wartownika ,( ale w ataku) Wojtka lub nawet Szreka( ten ostatni moze grać też na przyjęciu). Natomiast w obecnym stanie Marcel Rybakowi nie ustępuje. Ja wierzę że Mostostal pokona " bananowy song" przynajmniej jeden raz. pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    Tomek K bije na glowę Plińskiego
    Tego taki pewien bym nie był.Pliński przez cały sezon potrafi grać równo. Nigdy nie jest najlepszym zawodnikiem na boisku, ale utryzmuje DOBRĄ, RÓWNĄ formę.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm, ja w tym meczu pokusiłbym sie o niespodziankę, typuję 3:2 dla ekipy z Jastrzębia. Na Skrę trzeba wleźć nogami i rękami i lać po uszach.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuję

    Tego taki pewien bym nie był.Pliński przez cały sezon potrafi grać równo. Nigdy nie jest najlepszym zawodnikiem na boisku, ale utryzmuje DOBRĄ, RÓWNĄ formę.
    .................................................. .
    tak było, dlatego nawet pisałam co się dzieje z Plińskim bo w Sosnowcu grał dobrze. Wybacz ale z całym szacunkiem , widziałam jego 4 mecze i w żadnym tak naprawdę nie zagrał jak rasowy środkowy, Natoniast Kmet na 5 meczy jakie widizałam raz zagrał źle jako środkowy z Rzeszowem. A kto ma rację liga pokaże. Nie mniej życze zwycięstwa Jastrzębiom z Bełchatowem, naprawdę szczerze, mimo że w Skrze gra moj ulubiony zawodnik, ale moze by tak utrzec nosa, pretendentom do złota?? Do boju Węgliki. Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jastrzebie ma troche kiepski kalendarz rozgrywek i obawiam sie czy ten zespol po kilku porazkach sie nie zalamie, czy beda mogli wykrzesac energie potrzebna do wygrywania, bo jezeli w LM dostana solidne baty to moze zniknac ten dobry duch ktory byl w jastrzebiu w tamtym sezonie a cisnienie i oczekiwania kibicow beda to tylko poglebialy.
    szkoda ze na poczatek ligi nie graja ze slabszymi zespolami bo napewno brak zgrania jest az nadto widoczny.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z postem powyzej.a wynik obstawiam na 0-3, chyba że zamiast Rivery będzie grał Wika to moze 1-3??
    Chyba nikogo taka sytuacja nie dziwi - to było przewidywalne.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rimo- niestety moj drogi , zawsze mistrz Polski ma taki kalendarz rozgrywek w PLS ż ezaczyna od beniaminka a potem leci gora tabeli my tak galiśmy 4 lata. Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo wszystko wynik jest sprawą otwartą. Nie skazujcie od razu drużyny jastrzębskiegto Węgla na pożarcie. To bedzie bardzo zacięty mecz.

    P.S. Cacciatori widzimy sie na meczu ??:)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-07-2004
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytając wypowiedzi kibiców J-bia albo rozmawiając z nimi ciągle natykam się na to zdanie: jeszcze się chłopaki zgrywają, może będzie lepiej. To już chyba tylko pobożne życzenia, bo Rusek z dnia na dzień nie stanie się wielkim zawodnikiem, Rybak i Chudik też formy ot tak nie odzyskają, trener uparcie stawia na Rivierę, który jest przeciętny i chyba nawet gorszy od Wiki, w dodatku patrząc na mecz w tv miałem wrażenie, że morale w zespole siada (w końcówkach nawet jak odrabiali straty to jakieś takie smętna twarze było widać, a już najsmutniejszym momentem był ten, gdy po odbiciu piłki nikt do niej nie pobiegł - brak wiary?).

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz co Mariusz??? Przepraszamm ale nie chcę być złym prorokiem, zauważyłam to samo , nawet ze zdobytych punktów się nie cieszą. przypomina mi to troche Mostostal z ubieglego sezonu, odszedł Paweł i Świder , skonczył się Mostostal, Benek dostosował się do poziomu gry Bartka i Miśka a jak się skończyło sami widzieliśmyb. ale bądźcie dobrej myśli, historia nie musi się powtórzyć. pozdrawiam i życzę zwycięstw oraz dobrego wystepu w LM

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym meczy z wiadomych względów kibicuje Skrze Bełchatów.Normalnie patrząc bez niespodzianki powinni wygrać.Lecz czym byłby sport bez niespodzianek.Oby nie w tym meczu. Wynik 3-1 dla EKS.pozdrowienie dla Amigo i Elwiego

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O matko czarno to widzę po niedzielnym meczu:( Czekałam do 2:30 w nocy na powtórkę w Polsacie i ja wiem czy było warto? Hmm...mam nadzieję że Jbie zacznie coraz lepiej grać. Bardzo im tego życzę i w sobotę będę 3mać za nich kciuki a pewnie jak zwykle pojawię się osobiście na meczu:D:D:D
    Chociaż to jeszcze nie takie pewne:P Wtajemniczeni wiedzą dlaczego:P:P:P:P:P

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rimo- niestety moj drogi , zawsze mistrz Polski ma taki kalendarz rozgrywek w PLS ż ezaczyna od beniaminka a potem leci gora tabeli my tak galiśmy 4 lata. Pozdrawiam
    przyznaje ze nie zwracalem na to nigdy uwagi, ale gdyby to bylo jastrzebie z tamtego sezonu to byloby to bez roznicy a tak jak jest kazdy widzi, kibicuje zawsze olsztynowi ale nigdy nie lubie jak mistrz polski przegrywa w takim stylu. pozdr.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O masakro! Mecz Jbia jest o 17 tak jak mecz Radlina:(:(:(
    Zostałam wystawiona na ciężką próbę bo fizycznie niemożliwe jest żebym była ciałem i duchem na obu tych meczach:(:(:(
    Pozdrowienia dla kibiców Jbia i Radlina:D:D:D

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybieram się na ten mecz i licze na świetne widowisko, zakończone zwycięstwem, no i gorący powrót. Pozdro dla zaprzyjaźnionych ziomków tj. Digita i CzarniSkraWiniary.
    :P

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ojj Elwi -nie przesadzaj z tym swietnym widowiskiem, to będzie rzez i tyle, chyba z resztą oglądałes dzisiejszy mecz????
    ps.
    Amigo.....mam ten problem o zwykle z meczem............

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    162
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetne widowisko ze strony SKRY :p, Cacciatori nie łam sie tak, kiedyś sie przebudzą :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2003
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WSTAŃCIE KIBICE!!!!

    Jak bylo widać na meczu - gdy tylko Wika weszedł za Rivera zespół grał jakby był drużyną ( no moze troche brakowało szczęścia). Ci Portorika to nieporozumienie - mam nadzieje ze będzie szło rozwiazać kontrakty:) Zamiast tych dwóch wspaniałych wystarczyło sprowadzic nie skąpiąc kasy kogoś kto by zastępił Garego lub zostawić Piotrka G. Proponuje masowe wystąpienie kibiców w celu obaleniu zarządu klubu:)))))

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przegrana Jastrzębia marwti mnie w kontekscie sobotniego meczu z Bełchatowem. Oby trudy meczu ( psychika) oraz podróże nie zaważyły na i tak słabej grze Jastrzębia.
    Teraz Sosnowiec i Jastrzebie zobaczą jak to jest gdy przez kolka miesięcy spędza się czas w autokarze( samolocie) oraz na meczach bez mozzliwości praktycznie pełnego mikrocyklu treningowego ( a gdy do tego były jeszcze mecze PP) to co mowił WW. Wtedy dochodziły głosy ze Mosto sie kryguje, trener usprawiedliwia słabszą grę, zmęczeniem. A jednak to prawda, gdy sie gra mecz środa- sobota z jazdą tam-powrót, nie jest łatwo. pamietam jak wrócili nasi siatkarze własnie z Wiednia po wygranym 3-2 meczu w czwartek chyba i po przepakowaniu się jechali do Radomia bo tam w sobote grali w PLS z Czarnymi. Przegrali mecz w Radomiu i gazety podawały to jako sensacje i ciekawostke że mistrz Polski przegrał z drużyna która nie jest faworytem . Widać nie jest łatwo grać przez dłuższy czas na max obrotach. Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na obalenie Zarządu nie ma co liczyć :)...
    Istotne jest to czy Pan Grodecki, który para się zajęciem DYREKTORA ds. SPORTOWYCH - wypowie się na temat takich a nie innych skutków (swoich) decyzji kadrowych - wskazując jednocześnie środki służące naprawie obecnej systuacji.
    A może wszyscy się mylimy i nagle eksploduje siła tego zespołu...:)

    A propos meczu...chyba się jednak wybiorę...
    Skra na pewno przyjeżdża po 3 punkty, zagrają w optymalnym -wypoczętym składzie (vide mecz z Radlinem). A nam pozostaje Wika za "Riveru" i środki dopingujące dla libero..
    Może Weterynarz by się obudził bo też jakoś bez formy...
    IGOR MYŚL - co by wstydu nie było w sobotę!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez nie bede optymistką, wydaje mi sie ze jastrzebie (jak na razie) nie pokona bełchatowa, ale to sport wiec wszystko jest mozliwe, stawiam na wynik 1:3:(, choć jesli nadal Rivera bedzie grał tak jak gra a Wika bedzie siedzial na lawie to........wole nie dokanczac...

    Aga nie lam sie:) jedziesz ze mną na Jastrzebie a nie na Radlin:P

    pozdrawiam i do zobaczenia:)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    257
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to sie szykuje niezłe spotkanie kibiców (Kacha Aga reflektujecie ??). Ja mimo wszystko będę ostrożny w typowaniu wyniku.

    P.S. Cacciatori - to ja raz na dwa lata przyjeżdżam a ty mi taki numer ?? mam nadzieję że jednak spotkanie pomeczowe dojdzie do skutku :)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AMIGO nie ma sprawy a Age to siłą zaciągne na ten mecz :P;)
    tez bym chciala aby Jastrzebie wygrało, ale po tym wczorajszym meczu to juz mi sie wszystkiego odechciewa:(

    no wiec do zobaczenia w Jastrzebiu:)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalia masz rację.Czarni wygrali z Mostostalem 3-0.Z 50 razy oglądałem ten mecz na kasecie:-)Smaczku dodaje,że Czarni przed tym meczem przegrali 6 meczy pod rząd w lidze.Od tego meczu był marsz w góre i zdobycie Pucharu Polski.Komplet ludzi wspaniały doping oj to były czasy siatkówki w Radomiu. Wynik meczu 0-3.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz teoretycznie rzecz biorac zapowiada sie na jednostronne widowisko niestety :-(. Ciezko to widze z takim skladem no i przede wszystkim z taka czestotliwoscia rozgrywanych meczy i formą siatkarzy...

    Licze po cichu ze wkrótce nastapi wielki comeback pewnego siatkarza :-))))A wtedy kto wie - w playoffach wszystko sie moze zdarzyc, bo na razie to bardzo blado wyglada a co gorsza z meczu na mecz jest gorzej :-(( jeszcze jak dojdzie zmeczenie duza iloscia rozgrywanych meczow i dalekie wyjazdy to dopiero bedzie kryzys - oby tak sie nie stalo mam nadzieje

    pozdro

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kedziorek w cuda wierzysz???
    Ruscy nie puszcza go, przeciez na pewno dostał juz sporą cześć kasy i trudno zeby teraz dali mu odejść.Nawet jesli grzeje ławę.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem przekonany, że ten mecz rostrzygnie się na korzyść zespołu z Bełchatowa z wielu powodów. Po 1 patrząc na grę Jastrzębskiego Węgla w meczu Ligi Mistrzów z zespołem Aon Hotvolleys Wiedeń ich gra jest na poziomie 6-7 druzyny w ekstraklasie. Chyba zepsuli oni 30 piłek z lekkiej zagrywki(Pilarz, Rivera).Po 2 fatalne przyjęcie
    po3 portorykańczycy grają na poziomie polskieh II ligi, według mnie w składzie powinien grać Marcin Wika-potężna zagrywka, dobre przyjęcie
    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cacciatori innego wysjcia jak wierzyc nie mamy. Kto wie Gary nie znosi siedziec na lawce, moze dojdzie do jakichs incydentow :) i sami go wywala :) bo ruskie sie nie patyczkuja zwlaszcza z Polakami, a wtedy comeback do nas :) ponadto nie za bardzo na razie mu sie tam podoba wice kto wie - wszystko sie moze zdarzyc :)

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-12-2002
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli co ma tam narozrabiać żeby go wywalili i wrócił do nas???????oł gad!kendziorek to wszystko nie wydaje mi się takie proste.Po drugie nie wiem czy az tak zmieniłoby to sytuacje.Jasne- w zeszłym roku Gabrych mial swietny sezon ale generalnie gra naszym sie układała.W tym roku odpuścili sezon przygotowawczy (tak mi się zadje- bo bez 1wszego coacha..)Prielozny jakis chyba jeszcze tez roztargnięty po przygodzie kadrowej.Nie wiem czy wiara w to ze 1den człowiek moze być remedium na kazde zło JW nie jest wielkim uproszczeniem.Jasne pewnie bardzo by pomógł ale nie spodziewalabym sie naglej totalnej zmiany sytuacji.Tym bardziej ze tez nikt dokladnie z nas tu obecnych nie wie w jakiej Piotrek jest dyspozycji.
    Poza tym słuchajcie!!nie ma za co naszych chwalić, ale pamiętajmy ze nie gra pierwszy rozgrywający a to duze osłabienie.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrzyłem przed chwilą na statystyki Jastrzebia po meczu z Wiedniem. Macie w tej chwili dwa problemy Riveira i Rybak. Ten drugi za jakiś czas może się rozrusza i przełamie :). Ten pierwszy to wciąż niewiadoma, ale już nie taka wielka - najlepszym wyjściem według mnie byłoby grać na razie Wiką i szukać jeszcze jakiegoś przyjmującego na rundę rewanżową.

    A co do meczu to nigdy nie wiadomo - na papierze wygraną ma Skra. Ale na parkiecie może być różnie. Jak tylko Prieliożny przejrzy na oczy i nie wystawi Riveiry w 1 szóstce, a zawodnicy z Jastrzębia wkońcu dociągną zaangażowaniem i skutecznością do Michalczyka.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale wiesz wzmocnienie na pewno by bylo spore (Gary to jednak Gary) nawet jesli jest bez formy...

    Za oficjalnym serwisem:

    "Wszystkich sympatyków siatkówki zapraszamy na bardzo ciekawe spotkanie 4. kolejki Polskiej Ligi Siatkówki. Tym razem nasi siatkarze przejdą przez kolejną bardzo ciężką próbę. Spotkają się bowiem z naszpikowaną gwiazdami Skrą Bełchatów. Mecz odbędzie się w Hali Sportu w Jastrzębiu – Szerokiej już jutro, czyli w sobotę 6 listopada br. o godz. 17.00.

    <b>Po spotkaniu wszystkich kibiców siatkówki zapraszamy do współpracującego z nami pubu sportowego ALIBI, przy ul. Krakowskiej na spotkanie. Będzie okazja podyskutować o meczu i o siatkówce. Być może będzie też niespodzianka i zaszczyci pub swoją obecnością kilku siatkarzy… </b>"

    Źródło: www.ksjastrzebskiwegiel.pl

    Moze byc ciekawie :-))

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2004
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja patrzę na grę JW to mnie aż zbiera z nerwów bo niewiem czy trener jest aż tak ślepy, że niewidzi jak te nabytki z portoryko grają!!! O ile Riviera jest już u nas długo i napewno powinien już się zaaklimatyzować a co do tego drugiego to jeszcze jest większa niewiadoma więc nie będe nic o nim pisał. Moim zdaniem Trener powinien postawić na młodych. Z tego co wiem Kurian jest całkiem dobrym zawodnikiem w poprzednim sezonie był zmiennikiem Papkina więc potrafi grać a w papierach na stronie JW ma wpisanę że może grać na pozycji przyjęcie atak więc albo wstawić go za Riviere albo na atak za Rybaka. Szkoda by ten młody chłopak marnował swój talent na ławce. W zespole powinna pojawić sie rywalizacja o miejsce w 1 szóstce a nie że zawodnik ma pewne miejsce w 1 składie. Jak gra źle to nara daję zmiennika i ten napewno będzie chciał pokazać na co go stać. A Wika to bardzo dobry zawodnik i moim zdaniem już dawno powinien zastąpić Victora R. a jak trener tego nie zrobi to niewiem o co mu chodzi że sie upiera tak na tymViktoże R.

    Pozdrawiam wszystkich sympatyków siatkówki.

    Jastrzębie niepoddawać się i do boju jastrzębie !!!!!!!


  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wróciłem...
    Meczyk całkiem, całkiem...

    Bardzo dobrze,że w wyjściowym skałdzie w końcu grał Wika - i to grał bardzo dobrze (zagrywka, odbiór, atak)...
    Niestety strasznie pogubił się nam Weterynarz...trzy czapy na początku I seta i po nim...Wszedł więc ów obco Bambino1 i znów pokazał. K A T A S T R O F A...Panie Grodecki wyślij go Pan do domu (albo do Radlina) i wstydu oszczędź..Ten chłop na czystej siatce pyka plasika prosto na libero...to ma być atakujący...ehhh..
    Zagraliśmy parę piłeczek środkiem i momentami było super (II set)..pora chyba zacząć korzystać z tego dobrodziejstwa, tym bardziej że zaczął grać Terlecki...a i Chudik czasami o środkowych pomyślał...
    Reszta przeciętnie..Michalczyk miał chyba już dość - ileż można nim grać ...
    W każdym secie szło do pewnego momentu równo...i nagle szlag wszystko trafiał...
    A Skra równiutko z zimną krwią wykorzystała wszystkie wahnięcia, błędy i baloniki (znowu Rivera)..Bardzo dobry mecz rozegrał w Skrze Mielczarek - zagrywka bombowa...
    A reszta dobrze lub bardzo dobrze - szczególnie w obronie..

    I tyle ...mamy mniej punktów niż Politechnika...i tyle K A T A S T R O F A....


  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Choć wynik tego nieodzwierciedla meczyk jednak do stanu 17-17 w każdym secie mógł się podobać , drem team z Bełchatowa jednak był gora w koncówkach.
    Skra ma niezłą ekipe i jedynie kto może im sie przeciwstawić to Olsztyn i spotkanie tych dwóch drużyn będzie szlagierem sezonu.
    Z tego co było widać na meczu to Gruszka ma słabe przyjęcie i tam trzabyło szukać punktów a nie posyłać banany w stylu Rivera na Ignaczaka który w przyjęciu jak i w obronie pokazał dziś klase.
    Ten Mielczarek skąd on sie wziął przeciez to jest *****isty gracz , przyjecie w punkt zagrywka nonono pogratulować takiego narybku.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Jastrzebie jak tak dalej pojdzie to bedziecie sie bronic przed spadkiem do serii B. Wezcie sie w garsc przeciez nie macie az tak slabego zespolu (Michalczyk, Rybak to są nazwiska które potrafią same wygrac mecz)... Natomiast panów Riveira prosze odesłac tam skad przybyli...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcę być wredny i nahalny, ale regularnie kwasicie nazwiska.

    1) MILCZAREK nie Mielczarek
    2) RIVERA - nie Riveira, Riwera, Riwiera... Oznacza to w języku hiszpańskim ni mniej ni więcej tylko "rzeka" - może ktoś skojarzy z angielskim "river", a wprowadzanie "i" jest nawykiem jakby portugalskim. Ale Portugalczycy i Brazylijczycy nazywają się często "Ribeiro" - to jest różnica. a na imię ma VICTOR. Co nie zmienia faktu, że grać w siatkówkę nie umie, a pogadać co najwyżej można o ciekawym nazwisku :)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2) RIVERA - nie Riveira, Riwera, Riwiera... Oznacza to w języku hiszpańskim ni mniej ni więcej tylko "rzeka" - może ktoś skojarzy z angielskim "river", a wprowadzanie "i" jest nawykiem jakby portugalskim. Ale Portugalczycy i Brazylijczycy nazywają się często "Ribeiro" - to jest różnica. a na imię ma VICTOR. Co nie zmienia faktu, że grać w siatkówkę nie umie, a pogadać co najwyżej można o ciekawym nazwisku
    nono... to juz chyba nikt nie popelni bledu...

    Dzieki Panie Szatanie...;)
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze - do tej pory nr 1 i 2 na liście "strzałów w plener" widniały nazwiska Petersen i Suxho, ale może po tym sezonie się to zmieni...

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurcze - do tej pory nr 1 i 2 na liście "strzałów w plener" widniały nazwiska Petersen i Suxho, ale może po tym sezonie się to zmieni...
    Nono , jak widzialem na Igrzyskach Olimpijskich to Donald Suxho sie ladnie rozwinął jako rozgrywajacy. W Atenach rozegrał pare super partyjek...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •