Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: KP Polska Energia - temat klubowy (PLS)

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KP Polska Energia - temat klubowy (PLS)

    Zakładam ten temat bo nei wiem gdzie mam sie wypwiedziec na temat meczow Ligowych w wykonaniu ,,Kazików".
    Jak wszyscy wiemy swoj pierwszy mecz Kaziki przegraly z Kedxzierzynem 3-2 w drugim zdeklasowali Nyse 3-0 i wszystko zmierzało ku dobremu w meczu 3 kolejki PLSu z Politechniką Wawa.

    1 set w ktorym cały czas przewazal Sosnowiec padł łupem bardziej zmobilizowanych Warszawian,ktorzy na samym srodku sprzedali 3 czapy Szczygłowi i Zelicowi.Kompletnie nei radził sobie Soroka,Cyvas rownierz blado,kompletnie nie mial pomysłu Łukasz Zygadło.

    2 set zaczal sie tak jak sie skonczyl.Deklasacja Sosnowca do 12.Z niedowierzaniem patrzylem jak Wawa zdobywa kolejne punkty i przecierałem oczy,Liczyłem na 3 punkty tymczasem Politechnika grała barzo dobrze i mieli zamiar skonczyc ten mecz w 3 setach.

    Na całe szczescie za beznadziejnei grajacego Soroke wprowadzony zstał Zbyszek Bartman a za Haryego Cyvasa Szymon Zurawski.To dalo efekty.3 partia padal łupem gospodarzy i z miłym zaciekawieniem patrzyłem na 4 partie.

    w 4 secie bedacxy na fali gospodarze glownie dzieki Jakubowi łomaczowi i Szymonowi Zurawskiemu wygrali kolejna odsłonę i zrodzila sie mozliwosc zdobycia kolejnego punktu...

    Tie Break zaczal sie swietnie 3-0 dla gospodarzy ale wtedy Kudłącik poslal pilke z zagrywki w aut a na zagrywce po stronie przeciwnej p[ojawił się Wojtek Gradowski i zaczal bombardowac Łomacza I Rafała LEgienia.
    4-8 i ta przewaga u3mała sie do konca 5 seta.

    2 punkty dla Wawy zdobyte w bardzo ciezki sposob(w 5 secie kontuzji kostki doznal Marcin Drabkowski.
    Strach pomyslec co bezie w Lidze Mistrzów....
    Jezeli Łukasz Zygadło zagra tak jak dzisiaj to bedzie istna kompromitacja.Natomiast Bartek Soroka po dzisiejszym mecuz musi sobie dac do myslenia czy grac dalej w siatkowke.
    Pozytywem jest młody Bartman który mimo młodego wieku zagrał na przyzwoitym poziomie,wiecej natomiast sie spodziewalem sie po Łomaczu ,który byl ostatnio wznoszony na niebiosa.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O KPPE w LM już jest, więc nie obraź się Chesterze, że ograniczę ten temat do KPPE w PLS.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co sie dzieje z Radkiem Panasem

    Mam pytanko, co sie dzieje z Radkiem Panasem, mial grac na libero a skladzie widze Rafala Legienia?? A Radzia mial byc nominalnym libero w tym sezonie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •