Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Mostostal Azoty- AZS Nysa

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal Azoty- AZS Nysa

    Witam wszystkich. Mamy więc derby opolszczyzny w pierwzym meczu oby dwóch drużyn. Mimo, że Mostostal przegrał tydzień temu z Resovią to w meczu z Nysą jest faworytem. mecz oczywisćie stoi po podtekstem, gdyż w Mostostalu gra Arkadiusz Olejniczak i miejmy nadzieję, że on jak i cała drużyna Mosto wyjdę zwycięsko z tej konfrontacji zwycięsko i to za 3 punkty. Nie pewny jest występ w Mosto Gromadowskiego ale z tego co wiem to prawdopodobnie będzie wchodził na kilka piłek. Co do Kubicy to nie wiem i szczerze mówię, żeby szybko wrócił, gdyż Musielak na prawdę się na tej pozycji marnuje. Owszem gra ładnie na Libero ale w ataku byłby pomocny. Tak więc wszytskich kibiców Mostostalu zapraszam na mecz do Kędzierzyńskiej hali w sobotę o 17! Pozdrawiam!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrząc obiektywnie to obstawiam 3-1 dla Mosto( chociaż klub nyski darze 100 razy większą sympatią niż tych z .................... z Mosto).

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po ostatnim występie Azs z Sosnowcem widać wyraznie że zespoł potrzebuje natychmiastowych wzmocnień ale mimo wszystko liczę na wyrównaną gre ,szkoda że Arka nie ma po naszej stronie.Nyscy kibice oczywiście wybierają sie do kędzierzyna mam nadzieje na emocjonujące derby

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Duszek jest po laserowym zabiegu i po kilku tygodniach wznowi treningi. Co do Rafała, to nim dojdzie do formy skrzydlowego to troszkę uplynie, nalezy pamietac że inny troche jest trening libero a ubiegły sezon Rafał leczył kontuzje. Co do meczu to stawiam na 3-0 dla Mosto ale jak bedzie ?/ Nie wiem Mostostal to nieobliczalna drużyna, może wygrac z najlepszy aby przegrać ze slabszymi od siebie

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym co pokazali ostatnio Nysanie to zawodnicy Mostostalu musieliby sie zabijac o wlasne nogi na boisku zeby nie zdobyc 3 pkt.

    Mam nadzieje, ze tym razem Stal bedzie walczyc(w koncu to derby) i na boisku bedzie wiecej walczakow niz ostatnio w meczu z Sosnowcem. Jednak jako kibicow Nysy wiem, ze bedzie trudno choc seta ugrac w sobotnie popoludnie, ale i tak sie wybieram do Kedzierzyna.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja nie mogę się doczekac żeby zobaczyć "młodego" Kurka na parkiecie. Dużo dobrego pisała o nim NTO

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    17-01-2004
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pierwszym secie Mostostal wygral z AZS Nysa do 17, drugiego wygrala Nysa do 22, trzeciego wygral Mostostal do 18

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co tu wiele pisać gdyby nie nasi słowacy to totalna porażka by byłe ze strony Mosto. W pierwszy secie stałem na balkonie i widziałem jak lipa rzuca piłki na skrzydła (chwilami to oczy zamykałem) jak można 3 razy z rzędu rozegrac za antentke? ehh brak słów. Ale podobała mi się dzisiaj gra naszych środkowych w końcu działał poprawnie blok :)A Nysie gratuluje młodego Kurka naprawde wielki talent brawo :)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda co pisze przedmówca (przedpisarz) :) Sramek prawie się niemylił cały mecz + bardzo dobry mecz wykonaniu T.Kmeta i to wystarczyło na Nysę. Lipa rozgrywał FATALNIE! niedoładnie, wyrzucał piłkę za antenkę i wystawiał zbyt nisko! Na Nysę wystarczyło ale na każdego nieco silniejszego przeciwnika takie wystawianie to za mało.
    W Nysie błyszczał 16-letni B.Kurek który zdobył wiele punktów i kończył trudne ataki. Co prawda zdarzyło że kilka razy został zablokowany ale było moim zdaniem najlepszym zawodnikiem w Nysie. Jest wyskoki (205) ale jeszcze dość wątłej postury (chudy) jak nabierze masy i doświadczenia będzie gwiazdą w PLS-ie (za 2-3 lata)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z moimi przedmówcami, że Lipa strasznie sie męczył wystawiając piłeczki, ale to żadna nowość bo ja juz dawno twierdze ze rozgrywacz z niego żaden. Zgadzam sie Itaj co do Bartka Kurka, powinien być niezły, ale z drugiej strony zastanawia mnie fakt, czy na przykład te obciązenia treningowo-meczowe nie sa dla tego 16-latka za duże? Na tle swojego ojca wypadł jakby zamianili sie rolami :) Martwi mnie postawa Serka. W poprzednim meczu z Resowią nie kończył końcówek, w II secie meczu z Nysą bardzo chciał zaatakować z pierwszej piły i posłał piłkę w siateczkę po własnej stronie. Kmet zagrał bardzo dobry mecz - dużo blokował i fajnie bił z krótkiej, Sramek miał także bardzo wysoką skutecznośc, pewny w przyjęciu jak zawsze Rafał. Mam nadzieje ze na Polibude Marcel będzie zdatny do gry, po pojechali po bandzie wygrywając ze Sosnowcem.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodzę się, że Lipa fatalnie rozgrywał. Mecz mógł się podobać zwłaszcza, że Mosto miało wreszcie skuteczny blok, czego zabrakło w Rzeszowie. To, że wygraliśmy w derbach, to fakt ale obawiam się tylko jednego. Otóż za tydzień jedziemy do Stolicy gdzie podejmujemu Politeczhnikę i właśnie ten emcz będzie również ciekawy, gdyż Politechnika wi, że oni jeszcze nie jedną niespodiankę zrobią. Jednak Mostostakl chce się zrewanżować za PP i wygrać tam za 3 punkty co nie bedzie łatwe. Pozdrawiam!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Politechnika jest poukladanym zespołem, dwa mecze tej drużyny widziałam, jeden znam ze szczegółami od kibiców będących na nim, dlatego uważam że łatwo nie będzie. Ale jako optymistka wierzę w zwycięstwo Mostostalu , chociaż przyznam otwarcie jeśli bedą to 3 punkty będę mile zaskoczona. A więc Mosto do boju!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •