Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 120

Wątek: TŻ LUBLIN - sezon 2005

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TŻ LUBLIN - sezon 2005

    Sezon dobiegl konca,1 liga bedzie nadal w lublinie<niestety> wiec czas zaczac rozmowe co bedzie w nastepnym sezonie 2005.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Jak to co?

    Awans bedzie:D

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zainteresowanie w wystepami w Lublinie zlozyli ponoc G.Rempala i Bajerski :]
    Przede wszystkim podstawa jest utrzymanie Petera Grzeska Knappa i Tomka Piszcza
    W listopadzie ma byc mniej wiecej wiadome jakim TZ bedzie dysponowal budzetem i o jakie cele zamierza walczyc (mam nadzieje ze t jest oczywist:) )

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zainteresowanie w wystepami w Lublinie zlozyli ponoc G.Rempala i Bajerski :]
    Przede wszystkim podstawa jest utrzymanie Petera Grzeska Knappa i Tomka Piszcza
    W listopadzie ma byc mniej wiecej wiadome jakim TZ bedzie dysponowal budzetem i o jakie cele zamierza walczyc (mam nadzieje ze t jest oczywist:) )
    Tylko nie Bajerski :D on was zrunuje :P pozdrawiam kibic z Gorzowa :-)
    Staleczkaa Gorzow Sialalaa hejUkryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Nalka
    Dołączył
    08-10-2003
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak swoją drogą to jestem bardzo ciekawa który polski klub zdecyduje się zakontraktować Bajerskiego :P :P :P W ekstralidze chyba trudno będzie mu znależć pracodawce :)

    A Lublinowi życzę powodzenia i nie życzę wyżej wymienionego zawodnika ;)

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomasz Bajerski w Lublinie ! jestem na TAK !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na bajerskiego to chyba tak dokonca nie bedzie nas stac zeby sie pozadnie wzmocnic potrzbyjemy 3 zawodnikow wymienic a krw..... perla spiepszyla do lęcznej....

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bierzcie Grzeska Rempale, na pewno wam sie przyda ! Tylko w decydujacym meczu uwaznie go pilnujcie...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzesiek niech wraca do nas, do Rzeszowa.
    Z Tomkiem będą naszą parą uderzeniową:)

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    31-10-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nieliczcie ża Grzesiek gdzieś odejdzie. Jak sie Unia Tarnów nie wzmocni żadnym seniorem to napewno zostanie w Tarnowie

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzesiek niech wraca do nas, do Rzeszowa.
    Z Tomkiem będą naszą parą uderzeniową:)
    Jestem za!

    Grzesiek do Rzeszowa

    Kuciapa i Staszewski do ZG, Hlib do Wroclawia, Buczek i Sawina do Bydgoszczy, Jedrzejak do Torunia i...

    ... i Tz utrzymujac sklad jest faworytem ligi;]

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomasz Bajerski w Lublinie ! jestem na TAK !!!
    Ojjj nie jestes swiadom tego co piszesz! :P
    Zycze, aby Bajerski do Was nie trafil!
    Fajny macie klub, fajnych kibicow.
    Po co to psuc??

    Pozdrowienia z Gorzowa Wlkp.
    :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Grzesiek niech wraca do nas, do Rzeszowa.
    Z Tomkiem będą naszą parą uderzeniową:)
    Jestem za!

    Grzesiek do Rzeszowa

    Kuciapa i Staszewski do ZG, Hlib do Wroclawia, Buczek i Sawina do Bydgoszczy, Jedrzejak do Torunia i...

    ... i Tz utrzymujac sklad jest faworytem ligi;]
    niestety nie udalo sie... Ogór zostaje w Ostrowie... ale Ostrów z zeszłorocznym składem przeciez i tak nam nie podskoczy:D

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Oj wydaje mi sie, ze Bajer ma duze szanse trafic do Lublina.
    Zobaczycie, ze puknie w pierwszych meczach
    spokojnie dwucyfrowke... a potem... zobaczymy.
    Choc z tego co wiem na Bajera chrapke maja jeszcze
    dwa kluby e-ligowe i jeszcze jeden 1-ligowy...

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    11-10-2004
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ojojoj

    Jakoś nie mam przekonania do pana (słabego boksera ;d) Bajerskiego. Juz jedna ex-gwiazda ekstraligowa w ostatnim sezonie u nas jeździła i dobrze się to nie skończyło. Mam jakieś dziwne przeczucie że z tym panem może byc podobnie.

    Podstawa to Peter i "Gregor" Knapp!

    Juz nie mogę doczekać się wiosny............


  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Jakoś nie mam przekonania do pana (słabego boksera ;d) Bajerskiego. Juz jedna ex-gwiazda ekstraligowa w ostatnim sezonie u nas jeździła i dobrze się to nie skończyło. Mam jakieś dziwne przeczucie że z tym panem może byc podobnie.

    Podstawa to Peter i "Gregor" Knapp!

    Juz nie mogę doczekać się wiosny............
    Jaka gwiazda ekstraligowa??

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Pewnie chodzilo o Frankowa...

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Frankowa to fajny jest z nim wywiad ktorego udzielil po pierwszym meczu barazowym (nie widzialem jeszcze zeby ktos tak mlaskal podczas wywiadu :P ).

    Ten wywiad znajdziecie na serverze sportsboard.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Pewnie chodzilo o Frankowa...
    Ale Franków nie jest gwiazdą ekstraligi.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Frankowa to fajny jest z nim wywiad ktorego udzielil po pierwszym meczu barazowym (nie widzialem jeszcze zeby ktos tak mlaskal podczas wywiadu :P ).

    Ten wywiad znajdziecie na serverze sportsboard.
    to poprostu "efekt" gumy balonowej ktora otrzymal za swoj wystep :D

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2004
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy macie do Franka ??

    Nie chcecie go to nie !! On jest zawsze mile widziany w swoim miesce czyli Pile !!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze milewidziany :] Ale czy w Pile jest kasa na niego i czy on chce w Pile jeździć :] Z jego wypowiedzi wynika że bardzo chciałby pozostać w Lublinie i nieździwie się że zostanie...

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Kubbas ja mam do ciebie pytanko!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy macie do Franka ??

    Nie chcecie go to nie !! On jest zawsze mile widziany w swoim miesce czyli Pile !!
    To bierz go, ja mu jeszcze podróż opłacę. Kibice z Lublina raczej Franka na przyszły sezon nie chcą (opinie z Forum lubelskiego).

    lucki73

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Co wy macie do Franka ??

    Nie chcecie go to nie !! On jest zawsze mile widziany w swoim miesce czyli Pile !!
    To bierz go, ja mu jeszcze podróż opłacę. Kibice z Lublina raczej Franka na przyszły sezon nie chcą (opinie z Forum lubelskiego).

    lucki73
    Ja tam do Franka nic nie mam. Przecież może to być jak z Gelem Knappem. Jeśli chlopak przepracuje dobrze zime to może być dużym punktem.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo chetnie oddamy komukolwiek Franka (może nie wszyscy) ale ja z pewnością płakać po nim nie będe.

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj wiecie nazekac to my potrafimy ale jeszcze trzeba pomyslec kim go zastapic na dzin dzisiejszy nie mamy zadnego zawodnika zeby mogl jezdzic za frnka i jak narazie sie na to nie zanosi a jeszcze nie podali bilansu zadluzenia za ten sezon (bo napewno nie jestesmy do przodu)......ja rowniez zobaczyl bym kogos innego na franka miejscu i jak bedzie zastepstwo to rowniez sie do rzuce na bilet powrotny do piły ...

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2004
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jak będzie zrzuta to dajcie znać chętnie sie też dołoże zeby był on jak najszybciej w Pile :D

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    21-10-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale moze nie tylko dla njiego na bilet trzeba sie bedzie zlozyc ....piszczyk chyba nie bedzie mial u nas kontraktu ....wie ktos cos o tym ...

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    ale moze nie tylko dla njiego na bilet trzeba sie bedzie zlozyc ....piszczyk chyba nie bedzie mial u nas kontraktu ....wie ktos cos o tym ...
    Na dzień dzisiejszy to kontrakt ma Stachyra z Kępą wiec nic nie jest jeszcze znane.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym Frankiem to jest inaczej. Na forum lubelskim wykrystalizowaly sie dwie grupy: zwolennikow i przeciwnikow jego pozostania. Czasem nie trzeba nawet posta czytac i wiadomo kto jest za, a kto przeciw. ;)
    Ja osobiscie jestem za tym, zeby zostal. W tym momencie zakontraktowanie zawodnika na podobnym poziomie (czy nawet teroretycznie wyzszym) nie gwarantuje ze bedzie on jezdzil lepiej od Mariusza. Zastrzeglbym jedynie w kontrakcie obowiazkowa obecnosc na treningach, bo z tym to przeginał. A Bajerski to juz wogole bylaby chyba porazka... Odchodzac z E-ligi Franki mial srednia 1.433, Bajer w tym roku mial 1.177- wyprzedzil w statystykach raptem 7-miu zawodnikow sklasyfikowanych!
    Swoja droga jakby doszlo do pierwszego spiecia miedzy Bajerem a Truminskim to ogladalibysmy zapewne niezla bitke. Chociaz stawiam Trumne na straconej pozycji... Nie ta waga... ;)

    Pozdrawiam.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Franek niech wraca do Piły - na stadion będzie mogl podjeżdzac autobusem i nie będzie drażnił wszystkich, ze nie ma czym się przemieszczac dlatego zjawia się na treningu raz na dwa miesiące. Żeby jeszcze jego wyniki były w miarę rozsądne - amatorstwo moznaby było jakoś znieść ale tak nie było więc - Franek go home.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jak ma się sprawa z Węgrzykiem?

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Franek niech wraca do Piły - na stadion będzie mogl podjeżdzac autobusem i nie będzie drażnił wszystkich, ze nie ma czym się przemieszczac dlatego zjawia się na treningu raz na dwa miesiące. Żeby jeszcze jego wyniki były w miarę rozsądne - amatorstwo moznaby było jakoś znieść ale tak nie było więc - Franek go home.
    To mu kup samochód i będzie wszystko ok. A jeśli nie chcesz Franka to kogo za niego dasz Mordela??

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To mu kup samochód i będzie wszystko ok.
    To niech on mi kupi pralkę, bo mam starą - co za głupi argument. Nie przyjeżdżając na treningi nie wywiązywał się z zapisów kontraktowych, co juz upoważnia klub do wyciągniecia konsekwencji.
    A jeśli nie chcesz Franka to kogo za niego dasz Mordela??
    Wolę od niego każdego - z Trumińskim na czele.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kubbas ja mam do ciebie pytanko!!
    No wiec slucham ... ;]


  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Kubbas ja mam do ciebie pytanko!!
    No wiec slucham ... ;]
    Chciałbym się dowiedzieć bo to Ty robisz te teledyski żużlowe?? w jakim programie je robisz??. Nie chce robić żużlowych teledyskow lecz o graffiti:P tylko nie wiem w jakim programie je robić:)

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Kubbas mam to samo pytanie. Z jakiego programu korzystasz robiac te cuda :P ?? Daj jakies namiary na niego.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach

    Kubbas mam to samo pytanie. Z jakiego programu korzystasz robiac te cuda :P ?? Daj jakies namiary na niego.
    Wywalone robi te teledyski nie??

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]Chciałbym się dowiedzieć bo to Ty robisz te teledyski żużlowe?? w jakim programie je robisz??. Nie chce robić żużlowych teledyskow lecz o graffiti:P tylko nie wiem w jakim programie je robić:)[/quote]

    Programy to m.in: Sony Vegas.5.0 i Adobe Premiere.
    Skad je sciagnac niestety niewiem.

    Jednak to nie program jest najwazniejszy :) - najwazniejsze jest to co znajdzie sie w tym teledysku ;]
    no i jeszcze pomysl jak to "posklejac" w calosc.

    Pozdrawiam

    Ps. Fajnie ze sie podobaja teledyski :)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Chciałbym się dowiedzieć bo to Ty robisz te teledyski żużlowe?? w jakim programie je robisz??. Nie chce robić żużlowych teledyskow lecz o graffiti:P tylko nie wiem w jakim programie je robić:)[/quote]

    Programy to m.in: Sony Vegas.5.0 i Adobe Premiere.
    Skad je sciagnac niestety niewiem.

    Jednak to nie program jest najwazniejszy :) - najwazniejsze jest to co znajdzie sie w tym teledysku ;]
    no i jeszcze pomysl jak to "posklejac" w calosc.

    Pozdrawiam

    Ps. Fajnie ze sie podobaja teledyski :)[/quote]Oj chyba nwjważniejszy bo bez niego nie można zrobić.Poszukam w necie tych programów. Jeśli ktoś wie skad ściagnąć to niech da tutaj znać.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako ze którys "wszechmocny" zamknął wątek o 1 lidze to skomentuje tutaj wypowiiedz bkapusty.
    Ja uwazam ze jeszcze nic nie wiemy wiec ciezko cos powiedziec.

    Lexy wymieniles Stal G. i Stal Rz. jako faworytow oraz Rybnik. Co do Rybnika to sie zgadzam, nawet bez Staszewskiego beda mocni. Ale w czym Stal G i Rz maja byc lepsze od Lublina? Nie wiemy czy te druzyny sie wzmocnia [ja wiem ze sa plany ale plany planami a rzeczywistosc rzeczywistoscia]. Niewiadomo czy sie wzmocni Lublin [zakladamy pokico ze tylko utrzyma sklad - ew. zmieni obco ]. Jesli te trzy druzyny nie dokonaja wzmocnien to faworytem bedzie dalej Lublin.. Przeciez w tym roku wywalczyl baraze... Byl lepszy od Gorzowa czy Rzeszowa. Sadze ze chlopaki spokojnie powturza wynik. Maja jezdzic na lepszym sprzecie [takim jak w barazach]. Na meczach z ZG pokazali ze potrafia... Co do sponsora.. No coz w Lublinie sie nie przelewa to fakt. Ale nalezy zwrocic uwage na dwie rzeczy: Lublin nie ma dlugow. Lublin wydaje pieniadze rozsadnie. Po ostatnichg paru sezonach widac ze i Gorzow rozwarznie liczy pieniadze. Nie sadze zeby w tym sezonie sciagneli do skladu gogos mocnego i drogiego.

    Rzeszow... duzo sie gada.. mniej robi.. Pani Prezes Foli chciala by opdrazu zbudowac dream-team.. Czy jej wyjdzie? Osobiscie mysle ze nie...

    Jest duza "dziura" na rynku. Ekstraklasa potrzebuje wzmocnien [ZG, Gdansk, Torun]. Jesli te druzyny nie wyrwa kogos od rywali [ale kogo? Drabik, Jagus, Kosciecha... Trzema seniorami eligi nie obdzieli] To beda musieli zajrzec do 1 ligi [a i tu bardzo ciezko kogos wyrwac - Staszewski.. i.. nic]. Nie sadze zeby Rzeszow dawal na tyle dobre warunki zeby wygrac z klubami z eligi. Jedyna szansa na wzmocnienie Rzeszowa to Grzesiek R. ;] [jesli pociagnie za soba brata Marcina]. I podkupienie Petera z Lublina.


    A wiec dokladnie o tym mowie.Niewielu zawodników zostało gwarantujących solidny poziom, a tych których zostali pewnie skutecznie zatrzymaja prezesi klubów.Więc na duze zmiany sie niezanosiw klubach 1 ligowych...
    Co do tego kto jest lepszy,to poprostu musze to skomentowac.
    chyba zartujesz z tym ze tz był lepszy?Ja bym powiedział ze mial wiecej szczęscia.Mecz w play-off.defekt w 15 biegu flisa gdy prowadzilismy 5;1 mógł zakonczyc wasze marzenia o barazach.Pózniej przyjechaliscie do nas i tym razem brakło Palucha.O wcześniejszym meczu w rzeszowie wygranym 1 ptk niewspomne...
    To Twoje zdanie ale w zadnym razie nieuwazam abyscie byli lepsi od nas czy Rzeszowa,a napewno nieswiadczy o tym fakt zdobycia baraży.
    Niezawsze pierwszy jest lepszy...
    A z tym faworytem to juz niezły żart...
    " In and Out of Love "

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Lexy jak dla mnie masz 100% racji. Wasze ubiegłoroczne baraże wcale nie świadczą o Waszej sile. Gdyby Rzeszów jeździł cały sezon w optymalnym składzie to według mnie oni znaleźliby się na drugim miejscu. Co do przyszłego sezonu utrzymanie składu wcale nie gwarantuje Wam walki o awans, a juz na pewno nie będziecie faworytami. Dobry poziom prezentuje jedynie Knapp i próbuje mu dorównać Piszcz. Jednak tacy zawodnicy jak Franków czy Trumiński (bo Śledzia już chyba skreśliliście) nie gwarantują zdobyczy punktowej premiującej Was do pierwszego miejsca. Jak dla mnie dużo silniejszy jest (będzie) Rybnik i Rzeszów, ale jak będzie przekonamy się w marcu.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Lexy jak dla mnie masz 100% racji. Wasze ubiegłoroczne baraże wcale nie świadczą o Waszej sile. Gdyby Rzeszów jeździł cały sezon w optymalnym składzie to według mnie oni znaleźliby się na drugim miejscu. Co do przyszłego sezonu utrzymanie składu wcale nie gwarantuje Wam walki o awans, a juz na pewno nie będziecie faworytami. Dobry poziom prezentuje jedynie Knapp i próbuje mu dorównać Piszcz. Jednak tacy zawodnicy jak Franków czy Trumiński (bo Śledzia już chyba skreśliliście) nie gwarantują zdobyczy punktowej premiującej Was do pierwszego miejsca. Jak dla mnie dużo silniejszy jest (będzie) Rybnik i Rzeszów, ale jak będzie przekonamy się w marcu.
    Chłopie nie pieprz tyle bo nie wiesz wcale co TŻ zrobi. Poczekaj aż się sezon zacznie, a nie teraz walisz już o takich *********h.Mówisz tak jakbym ja powiedzial, że jakby Rawicz zakupil lepszy sprzęt to by awansował a nie wy.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopie nie pieprz tyle bo nie wiesz wcale co TŻ zrobi. Poczekaj aż się sezon zacznie, a nie teraz walisz już o takich *********h.Mówisz tak jakbym ja powiedzial, że jakby Rawicz zakupil lepszy sprzęt to by awansował a nie wy.
    A Ty co się tak zaraz unosisz? Sezon 2004 juz się skończył i można sobie pomalutku zacząć myśleć o kolejnym. Rzeczywiście Lublin w tym roku wystąpił w barażach i nawet całkiem nieźle się w nich spisał, ale patrząc z boku wcale nie byli lepsi od Rzeszowa czy Gorzowa. Po prostu mieli więcej szczęścia. Dlatego też na pewno nie są faworytem do awansu w kolejnym sezonie. Co najwyżej jednym z pretendentów. Zwłaszcza że rynek zawodników naprawdę w tym roku jest jakiś ubogi i nie sądzę żeby składy drużyn do marca jakoś bardzo się pozmieniały. A jeśli Rzeszów sfinalizuje rozmowy z Dobruckim, utrzyma dotychczasowych liderów, a na to się zapowiada, pomyśli o lepszym obcokrajowcu i będzie miał więcej szczęścia niż w bieżącym sezonie to raczej Oni będą mieli większe szanse na awans. Ale to wszystko wyjdzie w sezonie transferowym. Nie wiem co się dzieje w Rybniku i Gorzowie, ale te zespoły też będą mocne. Kolejna czwórka, czyli Grudziądz, Ostrów, Krosno i Opole będą raczej walczyć o pozostanie, choć najmocniejszy z tej czwórki na razie jest Ostrów. Grudziądz stracił za dużo zawodników, a Krosno i Opole muszą się wzmocnić zarówno kadrowo jak i swprzętowo żeby w miarę spokojnie przejeździć sezon nie na ostatnim miejscu :) Pozdrawiam
    Ukryta zawartość

    W sprawie serwera FTP proszę pisać tutaj --> Ukryta zawartość

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •