Lexy jak dla mnie masz 100% racji. Wasze ubiegłoroczne baraże wcale nie świadczą o Waszej sile. Gdyby Rzeszów jeździł cały sezon w optymalnym składzie to według mnie oni znaleźliby się na drugim miejscu. Co do przyszłego sezonu utrzymanie składu wcale nie gwarantuje Wam walki o awans, a juz na pewno nie będziecie faworytami. Dobry poziom prezentuje jedynie Knapp i próbuje mu dorównać Piszcz. Jednak tacy zawodnicy jak Franków czy Trumiński (bo Śledzia już chyba skreśliliście) nie gwarantują zdobyczy punktowej premiującej Was do pierwszego miejsca. Jak dla mnie dużo silniejszy jest (będzie) Rybnik i Rzeszów, ale jak będzie przekonamy się w marcu.

Gdyby...

Gdyby...

Gdyby... Tak co by bylo gdyby Flis nie mial defektu a Rzeszow jechal pelnym skladem...

A pomyslal ktos z was co by bylo gdyby nie opuscil Nas Robert Dados? Gdyby Piszcz od poczatku byl w formie? Gdyby nie palzowal [kontuzja]? Gdyby babcia miala wasy...

Jak dla mnie co do zasady jest lepszy ten kto wygrywa. Blagam na wszystko co swiete nie robcie kolejnej parady gdybania. Fakt jest faktem ze Tz w sezonach 2003 i 2004 pokazal ze w pierwszej lidze sie liczy. Kazdy obiektywny kibic przygladajacy sie poczynaniom tej druzyny widzi ze ona jest MOCNA i robi POSTEPY wydajac nieduza kase. Tyle bylo.


Co bedzie?

Nie wiem. Nikt nie ma pewnosci. Moze I czworka to bedzie Ostrow Krosno Rybnik Opole? Moze jutro zapitoli w ziemie jakis meteor i juz nie bedzie zuzla:P

Co do prognoz an przyszly sezon opieram je TYLKO i wylacznie na obserwacjach z sezonow 2003/2004. Rybnik bedzie sie liczyl. Lublin tez [niech ktos poda jeden logiczny argument czemu mial by sie nie liczyc?:]. Gorzow jak najbardziej. Rzeszow a i owszem. Duzo zalezy od ruchow personalnych. Nie licze na zadne wzmocnienia seniorskie. Bardziej nalezy sie przygladac obcokrajowcom. Liczyc sie bedzie sprzet. Liczyc sie bedzie szczescie. Zamieszac moze Ostrow. Ciekawy jestem co pokaze Opole czy Krosno, ale pokico oczywiste jest ze te druzyny o awans walczyc nie beda. Poza nawiasem jest Grudziac. Czemu? Bo narazie stracil najwiecej z swojej sily uderzeniowej.