Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 120

Wątek: TŻ LUBLIN - sezon 2005

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lexy jak dla mnie masz 100% racji. Wasze ubiegłoroczne baraże wcale nie świadczą o Waszej sile. Gdyby Rzeszów jeździł cały sezon w optymalnym składzie to według mnie oni znaleźliby się na drugim miejscu. Co do przyszłego sezonu utrzymanie składu wcale nie gwarantuje Wam walki o awans, a juz na pewno nie będziecie faworytami. Dobry poziom prezentuje jedynie Knapp i próbuje mu dorównać Piszcz. Jednak tacy zawodnicy jak Franków czy Trumiński (bo Śledzia już chyba skreśliliście) nie gwarantują zdobyczy punktowej premiującej Was do pierwszego miejsca. Jak dla mnie dużo silniejszy jest (będzie) Rybnik i Rzeszów, ale jak będzie przekonamy się w marcu.

    Gdyby...

    Gdyby...

    Gdyby... Tak co by bylo gdyby Flis nie mial defektu a Rzeszow jechal pelnym skladem...

    A pomyslal ktos z was co by bylo gdyby nie opuscil Nas Robert Dados? Gdyby Piszcz od poczatku byl w formie? Gdyby nie palzowal [kontuzja]? Gdyby babcia miala wasy...

    Jak dla mnie co do zasady jest lepszy ten kto wygrywa. Blagam na wszystko co swiete nie robcie kolejnej parady gdybania. Fakt jest faktem ze Tz w sezonach 2003 i 2004 pokazal ze w pierwszej lidze sie liczy. Kazdy obiektywny kibic przygladajacy sie poczynaniom tej druzyny widzi ze ona jest MOCNA i robi POSTEPY wydajac nieduza kase. Tyle bylo.


    Co bedzie?

    Nie wiem. Nikt nie ma pewnosci. Moze I czworka to bedzie Ostrow Krosno Rybnik Opole? Moze jutro zapitoli w ziemie jakis meteor i juz nie bedzie zuzla:P

    Co do prognoz an przyszly sezon opieram je TYLKO i wylacznie na obserwacjach z sezonow 2003/2004. Rybnik bedzie sie liczyl. Lublin tez [niech ktos poda jeden logiczny argument czemu mial by sie nie liczyc?:]. Gorzow jak najbardziej. Rzeszow a i owszem. Duzo zalezy od ruchow personalnych. Nie licze na zadne wzmocnienia seniorskie. Bardziej nalezy sie przygladac obcokrajowcom. Liczyc sie bedzie sprzet. Liczyc sie bedzie szczescie. Zamieszac moze Ostrow. Ciekawy jestem co pokaze Opole czy Krosno, ale pokico oczywiste jest ze te druzyny o awans walczyc nie beda. Poza nawiasem jest Grudziac. Czemu? Bo narazie stracil najwiecej z swojej sily uderzeniowej.

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sport ma to do siebie ze w duzym stopniu na wynik rzutują kontuzje defkety i tym podobne historie, wiec pisanie o tym, że ktoś nie awansował bo lider złapał kontuzje to nie jest wytłumaczenie.
    O przyszłym roku nie ma narazie co dyskutować bo nie znamy składów, nie wiadomo jakie beda przepisy, wiec to tak jakby wrozyc z fusów. Rzeszów duzo gada, zobaczymy co zrobi. Moim zdaniem utrzymaja to co maja + dobry obco (Peter) i moga jechac o zwyciestwo w lidze bo sklad jest naprawde mocny. Gorzow bedzie miał kase tylk, czy przypadkiem nie pojdize ona na dlugi ?
    Jesli my utrzymamy sklad i dolaczy ktos w miejsce np Franka co bedzie jezdzil na poziomie 7-8 punktow w kazdym meczu tez nie bedziemy oddawac meczów. Wszystko rozbija sie o forse, kto bedzie miał jej najwiecej, zwieksza o wiele swoje szanse na awans. Rewolucje moze wprowadzic uwolnienie rybku pracy, ale na to trzeba poczekac chyba do 24 listopada...

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Chłopie nie pieprz tyle bo nie wiesz wcale co TŻ zrobi. Poczekaj aż się sezon zacznie, a nie teraz walisz już o takich *********h.Mówisz tak jakbym ja powiedzial, że jakby Rawicz zakupil lepszy sprzęt to by awansował a nie wy.
    Beks
    Po pierwsze to ja nie pieprze (może troche więcej kultury) tylko wypowiadam swoje zdanie, do którego każdy na tym forum ma prawo. Nie wiem co się dziej w klubie dlatego odniosłem się tylko do co już było i napisałem, że wszystko okaze się w marcu Co do Rawicza gdyby mieli lepszy sprzęt może by awansowali i ja wcale nie bronie Ci tego mówić. A tym bardziej Cie nie obrażam.

    bkapusta
    Ja wcale nie napisałem, że Lublin nie będzie się liczył i wcale tak nie twierdzę. Co do gdybania to sam zacząłęś

    Jesli te trzy druzyny nie dokonaja wzmocnien to faworytem bedzie dalej Lublin.
    tylko w jednym wątku. I z tym zdaniem ja się nie zgadzam i nikt mi tego nie zabroni.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Rzeszów duzo gada, zobaczymy co zrobi.
    No na razie zatrzymał swojego lidera i to na dwa lata :D czekamy na więcej :D

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    racja bkapusta!przestańmy gdybac...a z twoim ostatnim postem w pełni sie zgadzam.Wygląda on juz zupełnie inaczej niz ten w którym pisałes ze tz był lepszy od obu Stali i będzie faworytem w przyszłym sezonie...!
    " In and Out of Love "

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesper Jensen w Lublinie !!!

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To bardzo przykra wiadomość. Miejsce piąte może będzie w naszym zasięgu

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Co do J.Jensena... Kurcze nie jestem do niego przekonany ale w sezonie 2003 srednia mial wyzsza od Petera K. i byl gorszy tylko od Pedersena i Lee.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    jak przychodzil do nas Lee to do niego tez wiekszosc nie byla przekonana...

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Co do J.Jensena... Kurcze nie jestem do niego przekonany ale w sezonie 2003 srednia mial wyzsza od Petera K. i byl gorszy tylko od Pedersena i Lee.
    Średnią miał nieznacznie niższą od Petera (przynajmniej według statystyk PŻ).

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co do J.Jensena... Kurcze nie jestem do niego przekonany ale w sezonie 2003 srednia mial wyzsza od Petera K. i byl gorszy tylko od Pedersena i Lee.
    Średnią miał nieznacznie niższą od Petera (przynajmniej według statystyk PŻ).
    http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=45&k2_id=101&dzial_id=36 6&news_id=7554

    sportowefakty podaja srednie

    Jensen: 2.390

    Peter; 2.385

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tam?
    Lublin jest gotowy na ekstraklase w wypadku nie przyznania licencji Wybrzeżowi Gdańsk?

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jak tam?
    Lublin jest gotowy na ekstraklase w wypadku nie przyznania licencji Wybrzeżowi Gdańsk?
    KOMU???

    Ty się "Łiskas" strasznie w domu chyba nudzisz!!?? :P

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    I tak pierwszy w kolejce jest Rybnik, a prawda jest taka, że każda drużyna, która by za nas wystartowała w ekstralidze - zbłaźni się.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jak tam?
    Lublin jest gotowy na ekstraklase w wypadku nie przyznania licencji Wybrzeżowi Gdańsk?
    najpierw musialby splacic dlugi wobec CKMu :P
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tam?
    Lublin jest gotowy na ekstraklase w wypadku nie przyznania licencji Wybrzeżowi Gdańsk?
    najpierw musialby splacic dlugi wobec CKMu :P
    COS CI SIE ANANASKU POKIELBASILO

    TZ LUBLIN NAJPIERW MUSIAL BY TEN DLUG ZACIAGNAC ZEBY GO MIEC

    Tak an serio serio skad pomysl o dlugach Tz wobec CKM? Bo ja pierwsze slysze.

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-08-2003
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak pierwszy w kolejce jest Rybnik, a prawda jest taka, że każda drużyna, która by za nas wystartowała w ekstralidze - zbłaźni się.
    Raczej oczywiste jest to ze Wybrzeze dostanie licencje(czego zycze)ale gadanie ze jakas druzyna by sie zblaznika to troche smieszne...Pierwsze popatrz jak twoja druzyna nie raz pokazywala BARDZO niski poziom w e-lidze a pozniej mozesz mowic cos o innych druzynach ;)
    A nawet jesli byscie nie dostali jakims cudem tej licencji to chyba juz nie twoj problem jak ta druzyna zastepcza by sie zaprezetowala bo to nie chodzi o sklad jaki sie posiada ;)


    pozdro

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Relacja z walnego w Lublinie ----> http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=49992

    Widac, ze lublinianie maja bardzo ambitne plany. Jednak ciezko bedzie je zrealizowac w takim skladzie. W druzynie pozostawilbym jedynie Knappa i Piszcza. Reszta zawodnikow zbytnio nie nadaje sie na walke o E-lige. Tak wiec przed zarzadem TZ ciezkie zadanie, trzeba dokupic conajmniej dwoch seniorow i byc moze jednego juniora. Na dzien dzisiejszy lepsze sklady od Lublina maja Gorzow, Ostrow czy Rzeszow.

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm Adaś piszesz Rzeszów... Przecież oni mogą być osłabieni w porównaniu do poprzedniego sezonu Baranem :| Więc zdaje mi się że poziom sportowy od Rzeszowa mamy troszkę większy. To tylko taka moja opinia, w sumie pokazuje to ostatni mecz w Lublinie :] (Sorka jak to ich trener powiedział gdyby nie defekty to by wygrali ;d) A tak na poważnie to trzeba jednego porządnego seniora i można walczyć. Niezmienia to jednak faktu że faworytem według mnie jest Ostrów...

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2004
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostrów juz w tym sezonie miał byc faworytem...
    A teraz moze i silna pake ma, ale to jeszcze nic nie znaczy. Owszem mocny bedzie, ale dokladnie cos powiedziec bedzie mozna po kilku kolejkach.

    Pozdro

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostrów będzie faworytem jezeli sciagnie jeszcze jednego silnego krajowca. Na dzien dzisiejszy trudno jeszcze cokolwiek mowic ale kandydatow do wejscia jest sporo. Wszystko zweryfikuje czas. Nam nie pozostaje nic innego jak czekac. Jedno jest pewne , 4 kolejka Ostrów-Lublin

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar SUDDEN
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm Adaś piszesz Rzeszów... Przecież oni mogą być osłabieni w porównaniu do poprzedniego sezonu Baranem :| Więc zdaje mi się że poziom sportowy od Rzeszowa mamy troszkę większy.
    Hahahaha Wy ? Narazie to macie podpisane kontrakty z Jensenem,Kępą i Stachyrą :P Więc nie pisz głupot . Karol narazie nigdzie nie odszedł.
    I powiedz mi czemu sądzisz, ze poziom sportowy macie większy . W czym to się objawia. Narazie to Wy się osłabiliście bo odszedł od was najlepszy zawodnik ligii...

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dajcie spokoj z podniecaniem sie Ostrowem, w tamtym sezonie tez mieli rzadzic i dzielic w 1 lidze, a wszyscy wiemy jak to sie skonczylo-same nazwiska nie jezdza. W tamtym sezonie zrobili transfery Dyma, Fajfera, Pietrzyka, poza tym wrocil Jedrzejak doszedl Klinberg a jak przyszlo do debiutu przed wlasna publicznoscia to Stal Gorzow odniosla tam spokojne zwyciestwo z trzema juniorami w skladzie:P

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Relacja z walnego w Lublinie ----> http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=49992

    Widac, ze lublinianie maja bardzo ambitne plany. Jednak ciezko bedzie je zrealizowac w takim skladzie. W druzynie pozostawilbym jedynie Knappa i Piszcza. Reszta zawodnikow zbytnio nie nadaje sie na walke o E-lige. Tak wiec przed zarzadem TZ ciezkie zadanie, trzeba dokupic conajmniej dwoch seniorow i byc moze jednego juniora. Na dzien dzisiejszy lepsze sklady od Lublina maja Gorzow, Ostrow czy Rzeszow.
    Adas tak miedzy Bogiem a prawda to pokico nic nie wiemy.
    Taka prawda. Ostrow wyglada niezle, a i owszem.
    Gorzow, mocna druzyna, ale czy zatrzyma Hliba? Jelsi tak bedzie mocniejsza o Lorama.
    Rzeszow, takze silna druzyna, ale czy zatrzyma Barna i Trojanowskiego? Jesli tak mocniejsza o Maxa, jesli nie slabsza i to sporo [Baran byl liderem obok Kuciapy].
    Rybnik, bez Staszewskiego i Wegrzyka? Jak narazie nie widac podstawy do optymizmu.

    No i Lublin. Druga druzyna ubieglego sezonu. Wiadomo ze nie bedzie Petera, bedzie Jensen. Na papierze wiec Lublin jest slabszy jak rok temu. Jelsi sie nie wzmocni a Gorzow i Rzeszow pojada conajmniej w ubieglorocznych skladach krajowych to moze byc roznie [czyt I czworka - 3/4 miejsce]. Ale co jesli do Lublina dojdzie mocny senior? Co jesli duzo kasy wladuje sie w sprzet? Co jelsi Gorzow i Rzeszow straca kogos z krajowcow [Hlib, Baran]? Zgadywanka i tyle.

    Z wszelkimi opiniami nalezy czekac az beda pewne pelne sklady druzyn.

    Jednak troche hmm.. wydaja sie zabawne opinie wyglaszane przez kibicow o Lublinie. Skoro tym skladem w 2002 zajelismy III a w 2004 II miejsce w Lidze [z maly mi zmianami] to logika nakazuje liczyc ze w tym sezonie Lublin takze bedzie mocny.

  25. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Relacja z walnego w Lublinie ----> http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=49992

    Widac, ze lublinianie maja bardzo ambitne plany. Jednak ciezko bedzie je zrealizowac w takim skladzie. W druzynie pozostawilbym jedynie Knappa i Piszcza. Reszta zawodnikow zbytnio nie nadaje sie na walke o E-lige. Tak wiec przed zarzadem TZ ciezkie zadanie, trzeba dokupic conajmniej dwoch seniorow i byc moze jednego juniora. Na dzien dzisiejszy lepsze sklady od Lublina maja Gorzow, Ostrow czy Rzeszow.
    Adas tak miedzy Bogiem a prawda to pokico nic nie wiemy.
    Taka prawda. Ostrow wyglada niezle, a i owszem.
    Gorzow, mocna druzyna, ale czy zatrzyma Hliba? Jelsi tak bedzie mocniejsza o Lorama.
    Rzeszow, takze silna druzyna, ale czy zatrzyma Barna i Trojanowskiego? Jesli tak mocniejsza o Maxa, jesli nie slabsza i to sporo [Baran byl liderem obok Kuciapy].
    Rybnik, bez Staszewskiego i Wegrzyka? Jak narazie nie widac podstawy do optymizmu.

    No i Lublin. Druga druzyna ubieglego sezonu. Wiadomo ze nie bedzie Petera, bedzie Jensen. Na papierze wiec Lublin jest slabszy jak rok temu. Jelsi sie nie wzmocni a Gorzow i Rzeszow pojada conajmniej w ubieglorocznych skladach krajowych to moze byc roznie [czyt I czworka - 3/4 miejsce]. Ale co jesli do Lublina dojdzie mocny senior? Co jesli duzo kasy wladuje sie w sprzet? Co jelsi Gorzow i Rzeszow straca kogos z krajowcow [Hlib, Baran]? Zgadywanka i tyle.

    Z wszelkimi opiniami nalezy czekac az beda pewne pelne sklady druzyn.

    Jednak troche hmm.. wydaja sie zabawne opinie wyglaszane przez kibicow o Lublinie. Skoro tym skladem w 2002 zajelismy III a w 2004 II miejsce w Lidze [z maly mi zmianami] to logika nakazuje liczyc ze w tym sezonie Lublin takze bedzie mocny.
    Gorzów będzie mocniejszy tylko o Lorama,czyli bedzie mocniejszy dużo,dużo bardziej,bo Mark przewyższa Magnusa conajmniej o klase.Na wielu wyjazdach brakowało nam własnie takiego lidera,bo sam Hlib meczu neibył w stanie wygrać,teraz to sie zmieni.
    Co do rzeszowa to tu sytucja jest identyczna.Max to o klase lepszy zawodnik od Charliego,więc i oni bardzo sie wzmocnią.
    jak narazie wszystko idzie ku temu by Hlib podpisał kontrakt[ma dojsc do tego 15 stycznia]i mysle ze Baran również zostanie.
    Bardziej mnie marwi postawa Rajkowskiego...:(Mam nadzieje ze spuści z tonu i zostanie w Gorzowie.
    Oby *cały zeszłoroczny skład został na przyszły sezon a napewno będziemy sie zdecydowanie liczyc w walce o awans.
    Brak Michała wręcz kurczy nasze szanse co najmniej o 1/4...
    A. B.
    1.Paluch 1.Paluch
    2.?? 2.??
    3.Flis 3.Flis
    4.Brzozowski[hlib] 4.[Hlib]
    5.Loram 5.Loram
    6.Rajkowski 6.Brzozowski
    7.Hlib 7.Hlib

    Widac który zespół jest lepszy...
    Loram i MIchał[jesli taka parą bysmy jezdzili] są w stanie objechać kazdy duet 1 ligi...
    Michał nie odchodż!

    *wiadomo o kogo chodzi
    " In and Out of Love "

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jak tam?
    Lublin jest gotowy na ekstraklase w wypadku nie przyznania licencji Wybrzeżowi Gdańsk?
    najpierw musialby splacic dlugi wobec CKMu :P
    COS CI SIE ANANASKU POKIELBASILO

    TZ LUBLIN NAJPIERW MUSIAL BY TEN DLUG ZACIAGNAC ZEBY GO MIEC

    Tak an serio serio skad pomysl o dlugach Tz wobec CKM? Bo ja pierwsze slysze.
    niesplacone sa wypozyczenia zawodnikow CKMu do Ostrowa :) bodaj Jucha i Chinski :)

    nic mi sie nie pokielbasilo kapustko :)

    pozdrawiam
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]niesplacone sa wypozyczenia zawodnikow CKMu do Ostrowa bodaj Jucha i Chinski
    [quote]

    TZ Ostrow czy co :P ????

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niesplacone sa wypozyczenia zawodnikow CKMu do Ostrowa :) bodaj Jucha i Chinski :)

    nic mi sie nie pokielbasilo kapustko :)

    pozdrawiam
    NO ALE WEZ MI NAPISZ PO POLSKU CO MA TZ LUBLIN DO WYPOZYCZENIA JUCHY I CHINSKIEGO PRZEZ CZESTOCHOWE DO OSTROWA?

    Niech to ktos logicznie bo koles mnie zalamuje;]


  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    moglem nazwiska zle skumac :] ale na pewno cos tam jestescie dluzni jakies dlugi sprzed paru lat :]

    dowiem sie dokladnie to napisze :]
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O japitole :| Nawet jak o Juche chodzi to może na odwrót CKM dłuzny jest Lublinowi ;d Pozatym raczej nikt z Częstochowy do Lublina nie przychodził ;p

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moglem nazwiska zle skumac :] ale na pewno cos tam jestescie dluzni jakies dlugi sprzed paru lat :]

    dowiem sie dokladnie to napisze :]

    Sluchaj jesli chcesz uchodzic za czlowieka powaznego to najpierw sie zastanow co piszesz, sprawdz info. Za Juche to conajwyzej wy nam mozecie wisiec bo Jucha to wychowanek Motoru;] Pozatym akurat kulb Tz Lublin istnieje niezbyt dlugo i jakos sobie nie przypominam jego kontaktow z CKM'em i jakichkolwiek transferow. Ciezko tez cos takiego znalesc w histori Motoru Lublin.

    Jedyna mozliwosc ze istniejacy jeszcze klub [ale nie bioracy udzialu w rozgrywkach] LKZ Lublin mial jakies kontakty i dlugi wobec Czestochowy ale ja sobie za cholere nie przypominam.

    Prosze wiec Ananasku DATY NAZIWSKA I KWOTY odsiez nam wszytskim pamiec.

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzegorz Knapp w Grudziądzu... no to Lublin będzie o wiele słabszy w przyszłym roku...


  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2003
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie będzie ale jeszcze poczekajmy i zobaczymy co kierownictwo zrobi...

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach
    Czy ktoś tu się wpisuje?

    Na moje oko to TŻ Lublin jest w tej chwili pierwszym kandydatem do spadku do II ligi.
    Odeszli Karlsson , Knapp i Śledź (w trakcie sezonu) , Piszcz jest blisko podpisania umowy Apatorem , a młody Stachyra ma pójść w pakiecie z ojcem jako trenerem do Częstochowy.
    Zostaliby Trumiński , Jeleniewski , nieśmiertelny Mordel i chyba Franków? I straszny problem z juniorami...
    Niech ktoś lepiej zorientowany napisze , co się tam u was w Lublinie dzieje - bo nie wygląda to najlepiej , a kupować już nie ma kogo. Baraże wam zaszkodziły??
    Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty mojego życia. I tak już pozostanie - każdego kolejnego dnia...

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś tu się wpisuje?

    Na moje oko to TŻ Lublin jest w tej chwili pierwszym kandydatem do spadku do II ligi.
    Odeszli Karlsson , Knapp i Śledź (w trakcie sezonu) , Piszcz jest blisko podpisania umowy Apatorem , a młody Stachyra ma pójść w pakiecie z ojcem jako trenerem do Częstochowy.
    Zostaliby Trumiński , Jeleniewski , nieśmiertelny Mordel i chyba Franków? I straszny problem z juniorami...
    Niech ktoś lepiej zorientowany napisze , co się tam u was w Lublinie dzieje - bo nie wygląda to najlepiej , a kupować już nie ma kogo. Baraże wam zaszkodziły??
    Ano zdeka nieciekawie.

    Co gorsza nie chodzi o kase. Klub ma budzet najwiekszy chyba o 10 lat [cos kolo 2 milionow]. Strata sledza zaden bol - mial przyjsc ktos lepszy na jego miejsce. Ale postanowiono zaoszczedzic na obco - trafil sie Jensen. Knappowi dano duza kase [124 tys. za podpisanie kontraktu] odmowil bo Grudziac dal podobna kase - a wiadomo nie ma jak w domu. Piszcz jak sie dowiedzial ile mial dostan Knapp strzelil focha i gada z Toruniem. Kandydaci do wzocnien niby wyrazaja zgode na warunki ale pozniej podpisuja gdzie indziej [Baran mial wszystko dogadane - poszedl do Rrzeszowa - Lublin byl tylko straszakiem na dzialaczy Marmy] [Stojan - wybral rodzinna Zielona Gore i ekstralige] [Kosciecha - negocjowal dla sportu, wybral elige].

    Tak wiec w wyniku nieszczesliwego splotu wydazen Lublin stracil starych zawodnikow i nie zyskal nowych.

    Jak dla mnie pech i troche skapstwo dzialaczy, pozalowali an Petera i Piszcza. Co z tego ze mamy sporo kasy jak nie ma nikogo sesownego do sciagniecia?

    Ogolnie tragedia. Spadku bym sie raczej nie bal bo przeciez kogos sciagna [Dym, Wardzala, Klopot, Pietraszko...], rozjezdza sie juniorzy [liczymy an Kepe i Stachyre ciekawe ile talentu maja po Ojcach:P], Franek Jelen i Truma na dobrym sprzecie [zostala kasa z transferow wyda sie na sprzet ;] u siebie beda punktowac...

    Ehhhh tak czy tak troche nie wyszlo nam w tym roku:P

    Moze za rok, grunt ze kondycja finasowa klubu jest niezla, no i miasto zaczelo dawan na remont stadionu, na poczatek 1.5m na przygotowanie prac.:P

  36. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FRANKÓW

    FRANKOW BARDZO MI SIE PODOBAŁ NA TURNIEJU GWIAZDKOWYM
    JEZDZI ELEGANTARO A WY COS NA NIEGO PSIOCZYCIE
    WIDZIAŁEM GO W ZIELONEJ I TEZ DAWAŁ RADE

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FRANKOW BARDZO MI SIE PODOBAŁ NA TURNIEJU GWIAZDKOWYM
    JEZDZI ELEGANTARO A WY COS NA NIEGO PSIOCZYCIE
    WIDZIAŁEM GO W ZIELONEJ I TEZ DAWAŁ RADE
    Wiesz jeden wystep zawodnika nie czyni.

    Pozatym tor w Pile to ulubiony tor Franka, wychowal sie tam.

    Jak sam kiedys powiedzial ktoremus lubelskiemu kibicowi "wpadnij do Pily zobaczysz jakie tam cuda wyprawiam".

    Poprostu w Pile mu wychodzi, zawodnik pokico jednego toru.

    Ten sezon kompletnie mu nie wyszedl, moze zlozyly sie na to takie czynniki jak zmiana klubu, problemy finansowe [straszne dlugi Pily wobec Franka].

    Zobaczymy co bedzie w tym roku.

    Nie zmienia to faktu ze dzialacze Tz dali sie w tym roku wydymac zawodnikom takim jak Sledz, Knapp czy Baran. Dlatego sa takie problemy kadrowe. Teraz nie ma zawodnikow ktorzy by nas wzmocnili na miare awansu, zostaje nam srodek tabeli;/

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do bkapusta

    a jak z tym sledziem było?
    bo nie kąsam tematu?
    jestem z wrocka i zdawało mi sie ze on to porzadna firma

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piszesz, że pożałowano na Karlika. Uważasz, że lepiej by było płacić ponad stan i skończyć sezon podobnie jak Warszawa w 2003? A może, jednak warto płacić tyle na ile nas stać? Chyba lepiej pojechac słabszym zawodnikiem, i skonczyc sezon na 0, niż obiecac szklane domy i niewywiazac sie z tego, zadluzyc i zawaliscie skomplikowac sobie zycie?
    Grzesiek wolał dostać gotówke niż sprzęt, jego wola

    P.S
    Milo, że mnie cytujesz :-)

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FRANKOW BARDZO MI SIE PODOBAŁ NA TURNIEJU GWIAZDKOWYM
    JEZDZI ELEGANTARO A WY COS NA NIEGO PSIOCZYCIE
    WIDZIAŁEM GO W ZIELONEJ I TEZ DAWAŁ RADE
    Tak zgoidze sie ale proponuje zwrocic uwage na obsade tegorocznego Turnieju Gwiazdkowego.

    do bkapusta

    a jak z tym sledziem było?
    bo nie kąsam tematu?
    jestem z wrocka i zdawało mi sie ze on to porzadna firma
    Nie wiem czy zajdzie sie jeszcze jakis klub, ktory zechce zatrudnic Sledzia po jego popisach jakie mialy miejsce w 2001 roku podczas barazy no i przed ubiegloroczym meczem w Gdansku.


  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jak z tym sledziem było?
    bo nie kąsam tematu?
    jestem z wrocka i zdawało mi sie ze on to porzadna firma
    1.Otrzymane pieniadze [te na sprzet] wydal na inne rzeczy a jezdzil na sprzecie z poprzedniego sezonu, osiagal slabe wyniki, a na mecz do Gdanska nie przyjechal bo jak sam tlumaczyl "dowiedzial sie ze jedzie ktos inny" [chodz byl w awizowanym skladzie - i nikt z klubu go nie informowal o rezygnacji z jego uslug] i pojechal nad jeziorko. Po tej sparwie stwierdzil ze konczy kariere. Przynajmniej tyle mi wiadomo.

    2.Jack, wiesz masz racje. W 100% sie z Toba zgadzam. Ale skoro wychodzi na to ze oszczedzilismy na Knappie, Peterze, odpadl Baran, Stojanowski, nie daj Boze odpadnie Piszcz. Tracimy zawodnikow jeden po drugim. Budzet mamy miec wyzszy jak rok temu a nie ma go na kogo wydac. Wobec faktu utraty Knappa i nieudanego wzmocnienia [Baran, Stojan itp.;]to mysle ze pieniadze na Petera w tym momencie by sie znalazly. Ale jest za pozno. Niestety. Wobec czego mam watpliwosci czy nie nalezalo brac tego co mozna bylo brac. Peter mowi chce tyle i podpisuje, bylo dac i podpisac, a oszczedzac na nastepnych. A teraz wyszlo tak, oszczedzimy an Peterze, wkoncu mamy sciagnac Barana, Knappa trzeba oplacic itp. Peter polecial do Ostrowa a nasze gwiazdy nas olaly. ;/

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    1,293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    2.Jack, wiesz masz racje. W 100% sie z Toba zgadzam. Ale skoro wychodzi na to ze oszczedzilismy na Knappie, Peterze, odpadl Baran, Stojanowski, nie daj Boze odpadnie Piszcz. Tracimy zawodnikow jeden po drugim. Budzet mamy miec wyzszy jak rok temu a nie ma go na kogo wydac. Wobec faktu utraty Knappa i nieudanego wzmocnienia [Baran, Stojan itp.;]to mysle ze pieniadze na Petera w tym momencie by sie znalazly. Ale jest za pozno. Niestety. Wobec czego mam watpliwosci czy nie nalezalo brac tego co mozna bylo brac. Peter mowi chce tyle i podpisuje, bylo dac i podpisac, a oszczedzac na nastepnych. A teraz wyszlo tak, oszczedzimy an Peterze, wkoncu mamy sciagnac Barana, Knappa trzeba oplacic itp. Peter polecial do Ostrowa a nasze gwiazdy nas olaly. ;/
    Tegoroczny rynek transferowy jest bardzo przebrany nie ma na co czekac na lisciwe transferowej jest jeszcze tylko kilka nazwisk godnych uwagi min Dym, Wardzala. Radze sie pospieszyc i podpisac z kims kotrakt bo robi sie nieciekawie Piszcz negocjuje z Toruniem a Maslanka widzial by Dawida jako juniora, a Janusza jako Kołcza czestochowskich lwow.

  43. Powrót do góry    #88
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2004
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coraz gorzej to widze. Odszedł kolejny zawodnik jest nim Sebastian Trumiński. Co się dzieje w tym klubie???

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze ktos potwierdzic ze negocjacje Piszcza z naszym klubem to autentyczna chec wystepow czy tylko zagrywka wobec działaczy?
    pozdro

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomasz Piszcz negocjuje kontrakt na występy w Toruniu i Lublinie , co z tego będzie zobaczymy!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •