Strona 1 z 78 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZAKSA

    Witam wszystkich sympatyków KS Mostostal Kędzierzyn - Kozle, postanowiłem założyć taki temacik ze
    względu na to iż jest nas coraz więcej na forum i jak będą jakieś sprawy klubowe zawsze
    możemy je rozwiązać właśnie tutaj:)

    Przypominam o organizowanym wyjezdzie na mecz do Rzeszowa.

    wyjazd w sobote o godz 10:00 spod pływalni..koszt 40zl + 10 na wstęp więcej
    informacji pod numerem gg:4077483 udziela kolega o nicku malyswider. Są jeszcze miejsca!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ja już mam jedną taką sprawę :D

    Z tego co widzę jest zainteresowanie ostatnim meczem Mostostal vs. Energia na płycie - Dakuulka go dziś wysyła. Więc jak ktoś chciałby go mieć niech przyniesie płytkę w sobotę o 10.00 przed tą pływalnie w KK, albo przekaże komuś kto jedzie do Rzeszowa to przegram.

    Aha- na początku są podobno problemy z dźwiękiem - tak było w przekazie TV.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam co powiedzie aby kibice Mostostalu spotykali się na jakimś czacie może byc np. ten na stronce naszej drużyny. Czekam na propozycje co do dnia i godziny.:)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    czas

    Nie wiem czy pamietacie hoge, ale tam zawsze spotykalismy sie w soboty o 22:00. Niestety rozwiazali nam czat:(

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    22-10-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To calkiem niezly pomysl z tym chatem...jestem w 100% za

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra to ustalam pierwszy termin z czatem niech bedzie poniedziałek godz. 21,30 widzimy się na stronce Mostostalu. Myśle że juz później będzie z górki :)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ładnie: czyli dołączamy do Jastrzębia (ja rozumiem przyjaźń i solidarność obu klubów, ale żeby aż do tego stopnia???). Możliwość dodawania komentarzy na stronce Mosto została zablokowana. Jak widać to jedyny pomysł niemrawych zarządów na 'poprawę' wizerunku klubu. Oczywiście nie muszę dodawać, że jest to bzdurą kompletną. Tym bardziej, że czytając komentarze po meczu z Radlinem można było odnieść wrażenie, że były one mocno wyważone w porównaniu do faktycznej postawy a raczej formy zespołu, którą obejrzeliśmy podczas sobotniego meczu.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba jednak zarząd mosto czyta te wszystkie opinie kibiców i na swoje usprawiedliwienie i nie zaradność postanowili zablokować komentarze :)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj poniedziałek - w takim razie podyskutujmy sobie o pierwszej decyzji Zarządu podyktowanej kryzysem w drużynie na czacie ok. godz. 21.30 -22.00.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy do czynienia z totalitaryzmem, skandalem i jawną bezczelnością. Dajcie to władzom klubu odczuć na najbliższym meczu - transparenty, skandowanie itp. Nie mogą lekceważyć kibiców. Chyba pierwszy raz w życiu w pełni solidaryzuję się z kibicami Mostostalu i rozumiem ich oburzenie. Nie dajcie sobie zamknąć ust! Jest was dużo, a działaczy tylko kilku, a drużyna jest dla was, a nie dla nich.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmieszna decyzja o tej blokadzie. Najlepiej niech się wszyscy z zarządu i cały klub całkiem odizolują od świata i wyjadą na biegun. Zastanawia mnie przede wszystkim co oni chcieli osiągnąć tą decyzją ??? Może chcieli nam dać do zrozumienia, że nasze komentarze nie są potrzbne, a może chcą póść dalej i przekazać nam, że wogóle nie jesteśmy potrzebni nawet na trybunach, bo przecież nie umiemy się cieszyć z takich ładnych porażek.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spotykamy sie na czacie około 21:30 -22.00 DAMY RADĘ

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    By sie wzieli za tych swoich grajkow nie blokowai mozliwosc komentowania czy to bedzie chi jedyna decyzja po tym fatalnym meczu jezeli tak to w przyszlym sezonie mosto bedzie gralo zaciete mecze w seri b. gratuluje polityki klubowej panie Kazimierzu oby tak dalej... za trzy lata wrocimy do seri b nawet nie za 3 tylko juz za rok .....

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    blokada

    Żałuje że nie mogę być dzisiaj na necie wieczorem - bo ostro mam ochotę skrytykowac działania zarządu co do wpisów.Właśnie dlatego, ze chciałem sie spytać dlaczego zarząd zablokował komentarze.Takie decyzje przypominają mi stare komunistyczne i/lub sbckie działania gdzie ktoś "w imię dobra narodu i/lub sprawy" nakazywał , zabraniał i nakłaniał. Jaki efekt taka polityka przyniosła wszyscy wiemy......no ale z drugiej strony politycznie czego się spodziewac po p.Pietrzyku - co stęskniło się za dawnymi czasami???
    Dawno mnie nikt tak nie zdrzaźnił.........

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i niestety Pan pietrzyk i zarząd traktuje kibiców jak piate koło u wozu . I wcale sie nie zdziwie jak kibice oleja całe Mosto tylko co zawodnicy sa winni.Nie wiem czy zostało zablokowane to ze wzgledu na zawodników i pana chudika czy dla dobra p.A.K.sledziłam wpisy po meczu z Radlinem i stwierdzam ze komentarze nie były tak drastyczne jak po meczu z Polibuda .Pozdrowienia dla wszystkich Kibiców Mosto i zawodników.Niech zyje SLD i zasciankowa komuna kedzierzyńska !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moderatorzy moze dzisiaj nie będziecie blokowac kibiców Mosto za niecenzuralne słowa bo na pewno takie sie posypią . to jest skandal to co zarząd robi z nami .zarząd do wymiany jest kupe bardziej wpływowych ludzi i z kasa ktorzy mogli by byc na stanowisku prezesa Mosto

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem członkiem kędzierzyńskiego Klubu Kibica - choć w ostatnim czasie staram się wspierać jak mogę ich doping, bywać w miarę możliwości na meczach wyjazdowych Mostostalu. Niemniej z dosyć powierzchownych informacji jakie do mnie docierają wynika, że współpraca na linii zarząd - klub kibica nie najlepiej się ukałada. Tzn. kibice czują się faktycznie jak piąte koło u wozu - nie mają wsparcia w Zarządzie jeśli chodzi o wyjazdy czy inne sprawy organizacyjne. Taka postawa władz klubu bardzo mnie dziwi - bo przecież nie od dzisiaj wiadomo, że wierna publiczność to oprócz trenera - bardzo ważny element potrafiący dać wsparcie w najtrudniejszych dla drużyny momentach, stanowić o większej atrakcyjności sportowego widowiska. A to przecież ważna wiadomość dla potencjalnego sposnora - ile ludzi przychodzi na mecze i jakim zainteresowaniem one się cieszą. Możliwość wypowiedzi jest ważnym elementem jednoczącym środowisko kibiców, czy budowania zainteresowania siatkówką. Blokada komentarzy na stronie - nie przyniosła żadnego rezultatu w Jastrzębiu - bo przecież zawodnicy Mistrza Polski wcale nie grają od tego lepiej. Efekt jest taki, że wyrażają głośno swoje niezadowolenie z działania władz klubu na innych, ogólnopolskich forach.
    W mojej opinii - Klub Kibica powinien domagać się od Zarządu szacunku i poważnego traktowania kibiców. Zawodnicy sami podkreślają we wszystkich rozmowach, że wspacie w postaci fantastycznego dopingu jest im bardzo potrzebne i dodaje wiary w siebie. Dlaczego Zarząd wciąż - nawet z okazji odbioru klejnej nagrody FAIR PLAY - nie potrafi tego docenić??? A może czas im uzmysłowić czym jest mecz bez dopingu - jeżeli ta męcząca sytuacja się nie zmieni??? Najlepiej podczas jakiegoś transmitowanego meczu. Może Pietrzykowi wystarczy na tyle werwy i genialnego pomyślunku, że sam ze swoimi kilkoma przybocznymi klakierami postara się o atmosferę na hali??

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety zostaliście potraktowani tak samo jak my.
    Jest to przykre, że za słabe wyniki drużyny zostają ukarani kibice.
    Może przy okazji sobotniego meczu zorganizujemy jakiś wspólny protest?
    Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Mosto i Jastrzębia.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krytyka boli, ale jak jest konstruktywna to może tylko pomóc ! Decyzja klubu o zablokowaniu mozliwości wypowiadania się o sprawach klubu i postawie zawodników jest śmieszna. A jak kogoś to drażnią komentarze to niech nie czyta tego. Bedzie miał święty spokój i przekonanie, ze wszystko jest ok.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sadzilem ze kiedykolwiek w zyciu bede trzymal strone kibicow z KK. W koncu jednak to nastpailo. Nie moze tak byc zeby zarzad zamykal usta kibicom. P. Pietrzyk chyba za bardzo jeszcze zyje przeszloscia POstepowanie p. Pietrzyka skomentuje 3 litarami - S L D - moim zdaniem tyle wystarczy

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    palanty...

    siatkarze jestesmy z Wami!!!!

    padla propozycja ze strony ziomkow z jastrzebia,zeby sobotni pojedynek zaczac ogladac od 2 seta.....
    wczesniej idziemy na browara!!jestem za a pietrzyk niech niech ceni kibica swego,bo moze go stracic!!!!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dakuul prosimy o nie poprawianie naszych postów .Niech zarząd Mosto poczyta sobie co my Kibice myślimy o rządach SLD w osobie Pana P. Wejdx na strone mosto i poczytaj sobie posty po meczu z Radlinem i oceń obiektywnie czy to co zrobiono z Nami jest słuszne.Pozdrowionka

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślałem że na czacie ktos bedzie, ale okazało się, ze jestem sam ?! Czyżby to była tylko podpucha z tym, ze spotykamy się 21.30 -22.00 ? Widocznie nie ma problemu i wszystko jest ok.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zibi gdzie ty jesteś sam? Na chacie Mosto? Przecież jest nas z 10 osób...musiałeś wejść na jakiegoś innego chata...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale czat na stronach mosto jeszcze działa :)
    Słyszałem że jak tak dalej kibice będą niegrzecznie się zachowywać to na mecze beda wpuszczani tylko członkowie SLD :)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale czat na stronach mosto jeszcze działa :)
    Słyszałem że jak tak dalej kibice będą niegrzecznie się zachowywać to na mecze beda wpuszczani tylko członkowie SLD :)
    Chyba wypuszczani...na przepustki z 'sanatorium' o zaostrzonym rygorze ;)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to dzisiaj mam nadzieje wyjaśnie się jaka panuje atmosferka między trenerami naszej drużyny :) już o 19 spotkanie w "smakoszu" oj chyba będzie trzeba wyjść z domku dużo wcześniej żeby sobie miejsce zająć bo przypuszczam że będzie dużo chętnych aby zadać pytanie panu AK ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan A.K to jeszcze moze sie nie pojawic na takim spotkanku, jeśli poczytał nasze mosto-forum. Do wyrwania może być Piotr Gabrych bo jak donosi dzisiejsza www.gazeta.pl, nie jest mu tam najlepiej,grzeje ławę, ale w zasadzie u nas problem to rozgrywacz tak naprawde.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem ciekawy kto jest autorem tego komentarza:

    komentarze sa starszne....wiekszosc tu pojechala z zawodnikami jak z przyslowiowa fura gnoju..... to okropne.... najlatwiej krytykowac i oceniac, a moze sami wyjdziecie na boisko i zaczniecie grac ! ? TACY z was KIBICE! MILOSNICY DYSCYPLINY! no coz....(podpisane koko)
    od godz 13 były zablokowane komantarze na stronce mosto, więc jakim cudem został umieszczony ten powyżej??

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba jakiś "Coperdfild" choć nick wskazuje na Kokocińskiego z AZS Cz-wa ;)

    A może ktos z wyjatkowo czerwoną legitymacją!
    A swoją droga szkoda że prezes się nie pofatyguje na spotkanie z kibicami. (czyzby się czegoś obawiał?)
    Pewnie równie dużo pytań było by do Niego.
    Szkoda bo nie mogę przyjść na spotkanie do Smakosza!

    "Chyba wypuszczani...na przepustki z 'sanatorium' o zaostrzonym rygorze"
    Pierwszy juz przeciera szlak za kratki :)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    celem jest 11 pkt!!:

    http://www.mostostal-azoty.pl/index/...how.php?id=653

    Dużo osób krytykuje prezesa mosto chyba za to, że bawi się w politykę :) ale ja lubie tego faceta i w du** mam jakieś sld Pis samoobrony i Bóg wie co tam jeszcze, ludzie to jest sport nie mieszajmy "gó** z pomidorem" facet dobrze rządzi klubem chce jak najlepiej, my możemy mieć pretensje do zawodników badź trenerów bo to oni wychodzą na boisko i klepią w ta piłke a z jakim skutkiem to sami widzimy jesteśmy prawie na końcu tabeli i dalszy ciąg występów w pls widze bardzo czarno, to zawodnicy muszą dać z siebie wszytko nie mogą chodzić po boisku w czasie meczu jakby dzień wczesniej wypili wiadro wódki. Więc ja daje im jeszcze małą szanse do zakończenia I rundy do tego czasu i wstrzymam się z krytyką ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SŁUCHAJCIE, JEST DLA WAS POMOC I TO BARDZO DUŻA

    Drodzy Kibice Mostostalu i Jastrzębia

    Jest wielce prawdopodobne, że w piątek w jednym z największych i najbardziej szanowanych ogólnopolskich dzienników ukaże się tekst poświęcony waszej sprawie, czyli zamykaniu Wam ust przez prezesów. Jego autorem będzie nasz forumowy kolega Skywalker. Prosi On o kontakt i podawanie mu wszystkich informacji na ten temat.

    Jego adres mailowy: yssy.gw@wp.pl
    Jego nr gg: 6404801

    Pozdrawiamy i liczymy na pomoc z Waszej strony. Zamkąć ust kibicom, ani nikomu w tym DEMOKRATYCZNYM i WOLNYM kraju nie pozwolimy.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bedzie zabawnie..

    dla poprawy humoru napisze wam,ze dzis po poludniu odbedzie sie mecz Irak-Palestyna.....
    jakpodpowiada mi moj przyjaciel Kuchcik sedzia głownm bedzie George W. Bush,asystent pierwszy:Tony Blai,asysent drugi Aleksande Kwasniewski a sedzia technicznym zostal Ariel Szaron...
    wynik??
    3:2 w granatach dla gospodarzy:)


    usmiechnijcie sie,bo gorzej bc nie moze!!!!!

    PREZESIE:
    SZANUJ KIBICA SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO!!!!!!!!!!1

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na poczatek, zaznacze, ze jak was nie lubilem tak was nie lubie nadal, ale ..
    W pewnych sytuacjach Kibice powinni wykazać odrobine zrozumienia, nawet dla swoich wrogów i zgodnie z tą zasadą: Jestem z wami !! ( rany boskie, co ja pisze ;) )
    Nie bede wam podpowiadal co możecie zrobić, zeby zarząd zaczął was szanować, ale opcji jest mnóstwo, naprawde :)
    Zobaczycie co my zrobimy na niedzielnym meczu ze Skrą. Jak nie pomoże i nie zaczniemy być traktowani przez klub jak KIBICE, to na kolejnych meczach bedziemy nasz protest "radykalizować". I tak do skutku, zgodnie z zasadą "AZS to My, a nie wy !!"

    Jak wy sobie pozwolicie wejść na głowe jakiemus komuchowi, który ma kibicow w du**e, to nigdy nie będziecie mieli nic we własnym klubie do powiedzenia.

    Pozdro.

    P.S.
    Zróbcie sobie własną strone kibicowską !! Tak jak my. Bardzo proste wyjście. I oglądalność tak jakby zużo większa.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Digit, chyba nie do końca zrozumiałem Twój post, więc prosiłbym o wyjaśnienie jednej rzeczy.

    Na czym będzie polegał protest w Częstochowie? Czy w AZS też zarząd ma gdzieś kibiców? Czy może będzie to swoisty akt solidarności z kibicami Mostostalu i Jastrzębia?

    ...ja też nie wierzę, że to robię i to piszę...

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No własnie my tez mamy swoje problemy z zarządem, a w szczególności z przewrażliwionym na naszym punkcie szefem ochrony.
    Ja rozumiem sportowy, w miare fair doping itd.
    Ale nidy nie zrozumiem, dlaczego ktoś chce na siłe stworzyc na trybunach hali polonia klimaty jak na odpuście !!! I to chce stworzyć naszym kosztem !!!
    Tu nie chodzi nawet o "sprawe jastrzebia", my poprostu od zeszłego sezonu ustawicznie slyszymy "to macie zrobić, a tego nie ...." cholerne zakazy i nakazy ( bezsensowne ). Zeby zejść na dolne sektory musze prosić "szefa ochrony" o pozwolenie blablabla itd. itp. Ustawianie za naszym sektorem batalionu policji i straży pożarnej ( po co to nie wiem ), alkomaty na wejście itp. Poza tym, bylo wiele inych sytuacji, kiedy sie przekonaliśmy, ze zarzad nas kocha jak druzyna wygrywa. W innym przypadkach maja nas w d**ie.
    Ostatnimi czasy zaczeli przesadzac i sie przelało niestety.

    W skrocie powiem tak. Naszemu zarządowi i ochronie zależy na stworzeniu czegos na wzor "klubu kibica jadaru Radom".
    My do tego ręki nie przyłożymy, więc albo oni to zrozumią, albo sami zajmą sie dopingiem i oprawą meczów.

    Pozdro.

    P.S.
    Z mosto w pewien sposób sie solidaryzuje, napewno ich rozumiem. Z tym, ze jakby u nas taki wałek zarząd wykręcił to reakcja byłaby przypuszczam dużo ostrzejsza :)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle co wykombinować i nie bardzo jest co wymyśleć na mecz. Na wyjeździe do sosnowca już myślelismy żeby wywiesić napisy, żeby nie dopingować cały mecz albo coś i teraz jeszcze żeby wejść na drugi set.

    Ale!!!! Już jest myśl jeśli chodzi o Jastrzębie!!W poniedziałek 22. o godz. 20:00 jest czat z prezesem Jastrzębia!!!!!!! I prosze wszystkich KIBICÓW wiernym tej sprawie o przybycie, ale!! czat jest moderowany więc raczej nic nam nie da bo i tak prezesowi nic nie powiemy co chcielibysmy(chyba że bedzie z modem siedział i widział co przychodzi) więc trzeba wymyśleć że wszyscy wejdziemy pod jakimiś nickami!! i to będzie musiał czytać.
    Myślcie wszyscy wtej sprawie. Troche chyba mało skutkujący sposób to może być ale niech wie co się święci.
    Mozna przyszykowac cos na mecz z Mosto do prezesów obu drużyn od kibiców obu drużyn, bo zachowali się tak samo.

    Na GKSie jak prezes nie płacił zawodnikom obiecanych premi zawisła flaga, "Langer wypłać zawodniką premie!" Tylko że tam chodziło o sprawy zarząd-zawodnicy, a kibice nie mają w sumie nic wspólnego z zarządem, a na siacie jednak dużo. Jednak można się troche usamodzielnić!!

    U nas kilka problemów nie leży tylko w zarządzie ale....

    Dzięiki za wsparcie i liczcie na wsparcie!!
    Częstochowa zaskoczyła.....Szacunek;)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodzę się ze słowami kuchcika w 100%. A od siebie dodam, że dyskusja pomiędzy trenerami a kibicami trwała prawie 4 godziny, i naprawde dyskutowano na wszystkie tematy związane z klubem i sytuacji w drużynie, kryzysem w drużynie a skończywszy na wypowiedziach internatów. Bardzo pozytwynie zaskoczył mnie pan Andrzej Kubacki w rozmowie z kibicami był bardzo szczery i chętnie zabierał głos w dyskusji (oby więcej takich spotkań). A Ratislav zaskoczył mnie swoją śmiałością i podejsciem do kibiców miałem z Nim jak i z malym świdrem, kuchcikiem długo dyskutować na temat kultury na różnych forach internetowych, i ku mojemu zaskoczeniu oni wszyscy czytają uwagi nas kibiców nie tylko z Kędierzyna ale zarówno z całej Polski nie tylko na stronie klubowej ale i na wszystkich forach sportowych. Trenerzy przyznali, że bardzo boli krytyka (bo widzą jakie słowa lecą w ich kierunku), ale napomnieli, że każda rada jest wysłuchana bądź przeczytana i oni starają się w jakiś sposób przekazać to zawodnikom i sami uczą się czytając nasze wypowiedzi. :) Ja jak pisałem wczęsniej, zobaczymy co się wydarzy po zakończeniu I rundy pls, jak narazie wstrzymam sie z krytyka i będe się uważnie przyglądał poczynaniom całej drużyny mam nadzieje, że cel jaki postawił prezes zostanie osiągnięty :) dlatego wybieram się na mecz do Jastrzębia dopingować swoją ukochaną drużynę :)
    ps. są jeszcze wolne miejsca w autokarze i jedziemy za friko :D:D chętni niech się zgłaszają na forum !!!!

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dobrze rozumiem Klub Kibica Mostostalu Azoty Kędzierzyn Koźle zgodził się z decyzją prezesa Pietrzyka dotyczącą blokady wypowiedzi na stronie klubu. Zdaniem trenerów, którym racje przyznali kibice – po ostatnich występach zawodników „niepochlebne i chamskie czasem wypowiedzi "forumowiczów" nie tylko spoza Kentacky, obniżały bardzo morale Mosto” (cyt. Za Kuchcikiem).

    A teraz dla porządku przytaczam kilka przykładowych wypowiedzi osób po sobotnim meczu, które poparły dzisiaj blokadę wypowiedzi:

    Kuchcik – opinia jak wyżej na temat prezesa Komucha i tego, że to nie jego serwer.

    Natalia:

    Itaj!1 Chudik nie znał zawodników z PLS masz racje ale od czego jest "taboret" wożący sie na wynikach innych trenerów jak to już ktoś mądrze zauważył??/ On jest za przeproszeniem jak d... od sr...... Nawet już statystyk nie robi bo od tego sezonu siedzi na balkonie( od strony Sobieskiego) pan Malik z kamerą i kompem. Dlatego jestem ciekawa od czego jest AK , bo napewno nie od robienia dobrego wrażenia, to pozer , pozorant i zarozumiały facet który więcj szkodzi i robi kręcią robote.

    Bartek:

    z taką grą jaka miała miejsce wczoraj to nie jedna drużyna z ligi amatorskiej mogłaby smiało stanąć po drugiej stronie siatki i powalczyć o zwycięstwo. Największe brawa należą się Koziemu za wole walki widać tylko wczoraj jemu zależało na meczu, o reszcie zawodników szkoda pisać jak widziałem zaspanego marcela i ola jak się kręcą po boisku i nie wiedzą zupełnie co się dzieje to az sie smiac chciało bo na płacz to już za poźno, dobrze ze nie mają kieszeni w spodenkach aha mam jeszcze propozycje dla prezesa niech wykupi w restauracji sobieski abonament na kawe i każdy zawodnik przed meczem niech walnie sobie po 2 filiżanki a na droge do szatni wezmie sobie red bulla może to ich rozbudzi i pomoże

    Nie wiem co ze Świdrem – bo nie mam na ten temat żadnych informacji. Czy od wczoraj też zmienił swoje zdanie??? Bo jeżeli odbyła się naprawdę szczera rozmowa z trenerami o kulturze wypowiedzi internautów – to mam w zanadrzu tego posta o możliwości zmiany trenera przez kibiców na wzór mediolański ;)

    Moi drodzy – nie miejcie mi tego za złe, bo nie mam zamiaru ‘mącić’ i psuć naszych przemiłych znajomości, które sobie bardzo cenię. Natomiast zwracam wam uwagę na pewną niekonsekwencję w mowie, pisaniu i zachowaniu. Przyznaliście rację prezesowi w blokowaniu strony – sami niejednokrotnie co tu dużo mówić będąc autorami co najmniej niedelikatnych wypowiedzi pod adresem trenerów, zarządu i zespołu na stronie klubu.

    Może zamiast sięgać do tak drastycznych środków jak blokada i psuć to, co udało się dzięki stronie stworzyć tzn. poczucie uczestniczenia kibiców w życiu klubu – co dla mnie i zapewne kilku innych osób mieszkających poza KK jest bardzo ważne np. Mati z Berlina czy Bartek z Oleśnicy, raczej zacząć od siebie i nie być zbyt pochopnym w swoich ocenach? Może lepiej w porę nauczyć się studzić swoje emocje i przyjmować odpowiedzialność za swoje słowa??? A może po prostu być konsekwentnym w tym co się robi, mówi i pisze? Czy przed pisaniem nie lepiej zadać sobie pytanie, czy to samo co chcę z siebie wylać byłbym w stanie powtórzyć w rozmowie oko w oko z trenerem, zawodnikami czy prezesem? Zawodnicy muszą się sporo nauczyć – ale my jak widać także razem z nimi.

    Co do wypowiedzi obraźliwych, bluzgów pod czyimś adresem – to te jak dobrze wiecie dzięki zaangażowaniu i pracy Tomka są dosyć szybko wycinane. Strona funkcjonowała więc bez zarzutu. Wiedzcie też, że ci zawodnicy, którzy korzystają z Internetu – póki sami nie ochłoną – po porażce wypocin na swój temat nie czytają. Dziwi mnie więc skąd taka informacja, że to obniża czyjeś morale?

    I jeszcze jedno takie przewrotne pytanie: skoro trenerzy cenią sobie opinie kibiców i czytają je z zainteresowaniem jak napisał Bartek nawet się z nich UCZĄ ;) – to z czego będą się uczyć teraz skoro strona przed wypowiedziami jest zablokowana???

    Kuchcik: odnośnie ‘kreciej roboty kibiców Czewy’ faktycznie uznając spiskowe teorie można byłoby to tak odebrać. Tym bardziej, że jakikolwiek bunt czy słowa niezadowolenia na decyzję zarządu byłby wstępem do dużego zamieszania wokół klubu – a teraz tego najmniej nam w tej chwili potrzeba, gdy zawodnicy potrzebują wsparcia większego niż dotychczas.

    Ale rozumiem też i w pewnym sensie doceniam motywacje kibiców z Częstochowy i przypuszczam, że po tak zdecydowanym ‘spuszczeniu z tonu’ kibiców, którzy jeszcze wczoraj pomstowali na decyzję Pietrzyka – będziemy przez kolejne lata tematem częstochowskich drwin. Bo oni nazwijmy to – mają więcej własnej dumy i posługują się nieco innymi standardami oceny takich sytuacji. Popierają Czarnych Radom przeciwko Jadarowi – za cenę rozbicia środowiska kibiców i nienajlepszej atmosfery wokół klubu. Mentalność kibiców w Kedzierzynie Koźlu jest inna. Pójdą na rękę i dogadają się we wszystkim z władzami klubu, bo tak pojmują jego interes. Po prostu dwa różne podejścia do kibicowania. Dlatego zrozumienia i szacunku między dwoma miastami i klubami nie będzie nigdy.

    Odnośnie rady Szakala nt. tworzenia własnej strony: byłaby to interesująca propozycja, gdyby byli niezadowoleni w Klubie Kibica z powodu blokady komentarzy. Ale jak można się dowiedzieć po dzisiejszym spotkaniu – takich osób w Klubie po prostu nie ma. Dla mnie to już właściwie bez różnicy czy komentarze będą odblokowane czy nie. Chciałabym sama móc decydować o czym pisać – a skoro ktoś mi taką możliwość odbiera – to ja na takie manipulacje pod publiczkę się nie zgadzam. WYPISUJĘ SIĘ z takiego pisania.

    Doceniam natomiast to, że przynajmniej trenerzy i zawodnicy traktują Kibiców bardzo poważnie, spotykają się i chcą rozmawiać na temat problemów drużyny, rzeczowo dyskutują o powodach porażek. Za to naprawdę należą im się ogromne słowa uznania. Nie wiem czy jeszcze gdzieś tak w Polsce jest. Nie ma sensu psuć tych relacji.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    re-Tuturu

    Tuturu!!
    Po pierwsze wpisy na stronie Mosto zostały usuniete w sposób niesmaczny, ale w sposób zgodny z prawem i zdrowym rozsądkiem, oczywiście można było zabanować połowe wypowiedzi, bawic sie w policjantów i złodziei ale IP jak sama wiesz jest zmienne i chyba Haasu musiałby 24 h/dobe nie spać, sam przekroczyłem zasady dobrego smaku i regulamin forum. \
    Po drugie mój cytat nie jest podany w całosci wiec nie ejstes obiektywna i rzetelna. Nienawidze czerwonych i ich metod, ale od samego poczatku pytałem sie "Czy prezes płaci za strone Mosto" Odp. jest twierdząca i należy przyznac mu prawo do polemiki oraz do amykania takich watków. Chłop jest sam przerażony tym co gra drużyna, kontuzjami itd a my tu jeszcze problemy robimy. Poczekaj do Soboty i zobacz,oceń. Wiesz co mam na myśli.Co do Drugiego. 99 proc ludzi z KK i wogóle ma go za nieudacznika a czy ktos sie zapytał czy On chciałby przyjść do Smakosza w przeciągu tych ostatnich paru lat?On był od czarnej roboty i mów co chcesz ale większość klubów, nie tylko z Europy ( tak tak chyba ze po 3 h rozmow kłamał...) uganiała sie za trenrem Laptopem. ( tak samo jak za Chudikiem) a o megalomanie ich nie podejrzewam. I wiesz co. oni od tylu osób wczoraj usłyszeli słowa otuchy i " przepraszamy " ze tak jak wcześniej utrzymywałem. wstrzymam sie z krytyka nawet nie do końca 1szej rundy ale do drugiej a może i playoffs. Jasne że zarzucisz Im minimalizm. Ich celem jest niepogorszenie lokaty drużyny. Kolejny PS. Chudik broni zawodników kiedy trzeba a opiernicza ich kiedy im sie to należy ale nie ejst trenerem typu " jazda...k..jazda....grać......" ioto nie tylkoprzytyk do WW ale do całej polskiej ławki trenerskiej.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do uczenia. To trener Chudik sam zaproponował cotygodniowe spotkania w Smakoszu lub na necie i to wcale nie moderowanym. Pokaz mi moj wpis w ktorym jadę po Chudiku? tzreba było sie Tuturu pokazać w Smakoszu. nawet koles ktorego SUmienie ruszylo ( hhe) przyznał sie do błędów w wypowiedzi na necie stając oko w oko z Chudikiem. Moze węc jest tak ze to co mielismy mu do powiedzenia to powiedzilismy. Ciekaw jestem ...a dobra o sobocie nic nie napisze. To nie votum separatum..... ps Prezes bedzie za 2 tyg w smakoszu
    Kiedys mi ktś powiedział ze tylko krowa nie zmienia poglądów.
    chyba MUUUUszę pomyśleć . Tobie tez radzę zrobic to samo...
    wiesz co to są nowe fakty? ( jasna jasne renerzy nam pościemniali)
    to komu do ...mam wierzyć? Im czy bandzie rozkrzyczanych pseudofanów
    over and out agrrrr

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuje , ale nie całość bo długa , chodzi mi właściwie o moje pzytoczone pzez Ciebie słowa:
    Jak dobrze rozumiem Klub Kibica Mostostalu Azoty Kędzierzyn Koźle zgodził się z decyzją prezesa Pietrzyka dotyczącą blokady wypowiedzi na stronie klubu. Zdaniem trenerów, którym racje przyznali kibice – po ostatnich występach zawodników „niepochlebne i chamskie czasem wypowiedzi "forumowiczów" nie tylko spoza Kentacky, obniżały bardzo morale Mosto” (cyt. Za Kuchcikiem).

    A teraz dla porządku przytaczam kilka przykładowych wypowiedzi osób po sobotnim meczu, które poparły dzisiaj blokadę wypowiedzi:

    Kuchcik – opinia jak wyżej na temat prezesa Komucha i tego, że to nie jego serwer.

    Natalia:

    Itaj!1 Chudik nie znał zawodników z PLS masz racje ale od czego jest "taboret" wożący sie na wynikach innych trenerów jak to już ktoś mądrze zauważył??/ On jest za przeproszeniem jak d... od sr...... Nawet już statystyk nie robi bo od tego sezonu siedzi na balkonie( od strony Sobieskiego) pan Malik z kamerą i kompem. Dlatego jestem ciekawa od czego jest AK , bo napewno nie od robienia dobrego wrażenia, to pozer , pozorant i zarozumiały facet który więcj szkodzi i robi kręcią robote.

    --------------------------------------------------------

    Pisałam , nie neguje, ale proszę znajdź mój wpis że popieram Pietrzyka i Zarząd że zablokowali stronkę??? Prosze nie mówić tego co nie napisałam, Po spotkaniu w Smakoszu poraz pierwszy teraz jestem na necie. A co do spotkania miła koleżanko, warto było przyjść i posłuchac jak i co mowili trenerzy, AK wiele spraw naswietlił, wydawałó się - nie tylko mnie jak widzisz że mówił szczerze i Bóg mi śiwadkiem takie spotkania naprawdę powinny być cześciej, bo czasem sprawa wygląda całkiem inaczej gdy sie ja wyjaśni spokojnie bez chowania głowy w piasek . Dlatego tak jak bartek_kk wstrzymam się z krytyką ( zresztą ja krytykowałam grę Serka Olka i Lipy) do końca rundy czyli poczekam jeszcze 4 kolejki. Ciesze się że to spotkanie miało miejsce i uważam żę jeśli to mozliwe kazdy kibic ktoremu dobro Mostostalu leży na sercu powinien bywać na takich spotkaniach, wiele się wyjaśni , trenerzy tez dużo zrozumieli, Wiadomo ż e po takim przegranym meczu w kiepskim stylu emocje biorą górę ale po to jest forum aby swoje stresy i żal po przegranym meczu wyładować to własnie trenerzy usłyszeli od kibiców, a to że Pietrzyk miał prawo podjąc taka decyzję to inna sprawa, nie powiedziałam ze pochwalam ( nawet w rozmowie prywatnej z W )jego decyzję ale stwierdziłam że MIAŁ PRAWO.
    Cieszę się że padła plotka jakoby nasi trenerzy byli w konflikcie, mam nadzieję że grają do jednej bamki. Na mecz do Jastrzębia jadę . Mała dygresja, podtrzymuję to co napisałam o Chudiku po Dębowej i po Zdzieszowicach- cieszę się że jest trenerem Mosto. Co do AK wszystko sie okaże jesli mój poprzedni wpis był pomyłką ( czego bym sobie życzyła) odszczekam na forum , obiecuję. Narazie drużyna potrzebuje spokoju i wsparcia kibicow , dlatego nie przejmujmy się Panem prezesem a weźmy się za prawdziwe kibicowanie bo po to jesteśmy, a krytykowac zawodników i gwizdac możemy po meczu przy kuflu piwa. Pozdrawiam wszystkich kibiców!!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bartek_kk i Kuchcik!!1 Duża buźka dla was
    A gdzie świder sie kamufluje?/ trzeźwieje po weselnej????[img][/img]

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kuchciki i inne rowery...

    Zgadzam sie Profesorze Kuchcik z panem:)
    ...co do tej Krowy rowniez...:)
    Rozgoryczenie wielu osob po sobotnim spotkaniu, wydaje mi sie , jest oczywiste. Co niemniej nie upowaznia nikogo do bluzgania cz tez innych formy nadmiernej ekspresji.
    Fakt ze przegrywamy ktorys mecz z kolei i to z druzyna ktora jak do tej pory nic nie pograla w PLS, byl jak uderzenie w gebe z twartej reki! i to chyba nas tak zapalilo...
    Dzieki Bogu czlowiek jest istata myslaca, ktora potrafi analizowac i uczyc sie na bledach...i dletego przyznaje KUCHCIKOWI w pelni racje ( och mentorze nasz :)
    Ciesze sie ze wkoncu w smakoszu zawital nasz 2.
    Szkoda ze nidoczekalem tego za swojej kadencji...
    I cieszy fakt ze ludzie nie sa dwolicowi, i ze potrafaia sie przyznac do bledu, to naprawde budujace.

    Co do Czewy, nigdy tych ludzi nie lubilem tak jak i Radomia, i ich opinie..."tu przerwal, lecz rog trzymal, wszystkim sie zdawalo ze Wojski gra jeszcze, a to echo gralo"...


    A swider pewnie jeszcze lezy polprzytony, tak wiec Natalia nie spodziewaj sie szybko wpisu:PPPP


    Pozdrawiam all...Swidry, Kuchciki, Klemensy, i dziadki ma sie rpzumiec...do zopaczenia na PP.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze to przycisk edycja, bo ja was zablokuję tu, nie jesteście na tym forum od tygodnia.

    Po drugie poddaliście się bez walki, uznaliście, że klub to Pie3k i ma prawo was blokować. A własnej strony nie założycie bo Pie3k się obrazi... bolszewizm triumfuje, a wy kolaborujecie z zarządem który ma was gdzieś. A nawet nie daliście się przekupić, tylko bez walki oddaliście sumienie. A bardzo fajnie jest bo trener Rościsław Chudzik z wami pogadał. A prezesowi wolno wsszystko bo to jego klub i jego strona. A wsparcie, którego wam udzieliliśmy, propozycje akcji w jednej z największych ogólnopolskich gazet w tym kraju macie gdzieś. A w honorowym podejściu naszym i naszych przyjaciół z Częstochowy doszukujecie się spisku. A poza tym uważacie, źe to już tak musi być, że wasz klub kibica zawsze układa się z zarządem. A poza tym będzie lepiej jak wróci Stancelewski i Dusan na libero i Musielak na skrzydło i wtedy Pie3k się będzie cieszył, to i wy też...

    ...a mnie jest za was wstyd.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem na spotkaniu i podobnie jak Kuchcik, Natalia, Bartek i inni wynoszę z niego pozytywne wnioski. Naprawdę wiele niejasności i nieporozumien zostało wyjasnionych i nie ma co szukać tanich sensacji.
    Generalny wniosek jaki wypływa z wczorajszego spotkania :
    "Jesteśmy z Wami na dobre i na złe" - my kibice z zawodnikami, trenerami a oni z nami. I to cieszy. Podobnie jak wcześniej piszący wstrzymuję się z emocjami, nie tylko do końca pierwszej rundy ale być może do końca sezonu. I mam nadzieję, że lepsze czasy dla naszego klubu napewno nastaną. A póki co dodajmy im otuchy i wsparcia, bo w tej chwili napewno im się to przyda.

    A nam Szatanie jest wstyd za kogoś kto podjudza a nie szuka możliwości do kompromisowego rozwiązywania problemów.


Strona 1 z 78 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •