Strona 1 z 44 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1961

Wątek: Wątek reprezentacji Polski czyli Castellani i Matlak w akcji

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wątek reprezentacji Polski czyli Castellani i Matlak w akcji

    Wiele klubów ma swoje wątki, gdzie wrzuca się wszelakie rzeczy dotyczące klubu, a nie ma wątku reprezentacji wszelakich. Do pierwszych meczów na poziomie państw jeszcze daleko, ale sezon ligowy w pełni, wiec można robić pierwsze przymiarki, kto powinien się w danej reprezentacji znaleźć.

    Jeżeli chodzi o nasze „złote” panie, to do tych, co są już w orbicie zainteresowań trenera Niemczynka dołączyłbym Barańską, bo ona ma dobrą zagrywkę, a resztę też nie najgorszą. Przydałoby się, żeby wróciła do formy Kamila Frątczak, bo tak skutecznej atakującej, jak ona była to nie mamy.

    Co do mężczyzn to jest większe rozeznanie. Wiec po kolei:

    Atakujący:
    Mariusz Włazły – najskuteczniejszy atak w lidze i zagrywka. To jest na tej pozycji najwazniejsze. Jego wadą jest bark wytrzymałości oraz to, że niemal żaden rozgrywający nie wystawiam mu na wysokość na jaką on może skoczyć. Jakby tak było, to nie ma bloku na świecie, którzy był by wstanie go zatrzymać.
    Marcel Gromadowski – drugi pod względem ataku na tej pozycji w PLS. Brakuje mu jeszcze sporo na zagrywce.
    Grzegorz Szymański – słabszy sezon i kontuzja, ale dobra ręka trenera może go wyleczyć.
    Paweł Papke - jak na razie słabo, ale Wspaniały może przypomni mu dni jego chwały.
    Piotr Gruszka - Najwyższy czas, żeby zaczął grać na tej pozycji. Słaby w ataku w tym sezonie, ale ma taki potencjał, że mógłby się spokojnie znaleźć w dwunastce jako atakujacy.

    Przyjmujący:

    Sebastian Świderski – gwiazda Serie A1 i siła napędowa swego zespołu. Najgorsze piłki idą do niego. W przyjęciu słabiej, ale to nie ta skala problemu, co Gruszka.
    Krzysztof Gierczyński – po odejściu Syzmańskiego stał się siła napędową własnego zespołu. Jedynie ciekawi mnie czy podoła reprezentacyjnym obowiązkom. 30 lat to nie najlepszy wiek na rozpoczynanie powaznego grania w reprezentacji. Znamy paru takich, którzy wtym wieku zaczęli i wiemy jak to się dla nich skończyło.
    Michał Winiarski – zawodnik perspektywiczny. Pokazał, że w reprezentacji potrafi przyjmować, tylko gorzej ma z atakiem. W paru meczach pokazał przebłyski niebywałego potencjału, ale czy jest w stanie odciążyć atak.
    Dawid Murek – w tym sezonie w ataku słabo, ale trzyma przyjęcie. W reprezentacji potrafi czasami pokazać zęby, wiec może i w tym roku.
    Piotr Gruszka – dla mnie może grac na tej pozycji tylko w pierwszej linii.
    Michał Bąkiewicz – o ile z nowym trenerem powróci do formy.

    Środkowi:

    Marcin Nowak – jeden z najlepszych bloków w PLS, dobra zagrywka i atak.
    Radosław Wnuk – blok najlepszy w PLS tylko niech ktoś go w końcu zacznie szkolić w ataku.
    Łukasz Perłowski – najlepszy w skuteczności ataku w PLS, blok ma niezły. Młody jest, wiec może mieć wielki potencjał w tym elemencie.
    Robert Szczerbaniuk – ma niezłą zagrywkę, czego nie można powiedzieć o dwóch poprzednich. Atak niezły, w bloku gorzej.
    Wojciech Grzyb – grać w bloku potrafi, gorzej w ataku, ale teraz kontuzjowany i bez formy.
    Łukasz Kadziewicz – mało gra, ale jak już gra to dobrze.

    Rozgrywający:

    Paweł Zagumny – w lidze cudownie, jak trudniejszy przeciwnik to zaczyna wyprawiać dziwne rzeczy.
    Łukasz Żygadło – na ME pokazał na co jego stać, a zagrywkę ma lepszą niż ww.
    Paweł Woicki – kombinacji zna duże i nie boi się ich wykonywać. Problemem jest to, że wolno się zgrywa oraz wzrost.
    Andrzej Stelmach – to samo można powiedzieć, co o Zagumnym z tą różnicą, że gorzej mu to nieco wychodzi.

    Libero:

    Krzysztof Ignaczak. – przyjęcie takie sobie, ale w obronie nie ma lepszego.
    Piotr Gacek – lepsze przyjęcie, nieco gorsza obrona, ale problemem psychika.
    Adrian Dyżakowski – trzeci libero w kraju, moim zdaniem.

    Jak ma wyglądać szóstka i dwunastka mim zdaniem, to potem.



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zgodzę się co do Grzyba. Ja bym zamienił na słabszy blok i wysoka skuteczność ataku (w lidze w sezonach 02/03 -1 miejsce, 03/04 -nie zotał sklasyfikowany nie wiem czemu, 04/05 - 2 miejsce, w tym roku nie jest uwzględniony bo nie ma rozegranych 70% meczów z minimum 10 akcjami) . Niewielu jest w naszej lidze środkowych, którzy łupią krótką rzuconą z trzeciego metra. Na dodatek Grzybek nie ściąga piłki tylko wali pod końcową linię boiska, co wygląda mniej efektownie. Przy 'normalnej' dyspozycji i właściwym zasięgu bardzo ciężko go złapać.

    A tak w ogóle to myślę, że jeszcze nie ma co się rozpisywać nad formą poszczególnych siatkarzy w kontekście kadry. Do pierwszego zgrupowania jest daleko i wiele może się zmienić.

    Mnie bardziej ciekawi patowa sytuacja na linii kluby-Lozano w sprawie rozpoczęcia terminu rozgrywek. U kobiet jest o tyle dobrze, że słowo szamana Niemczyka jest prawem. Lozano ma o tyle trudniej, że jest krytykowany przez naszych trenerów za swoją nieobecność (i nie tylko) w kraju, przez co sam się stawia w trudniejszym położeniu negocjacyjnym. Do tego podobno startują europejskie puchary.

    Ktoś ustąpić musi. Tylko kto to zrobi ?



  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zgadzam się z tymi typami.
    Gromadowski? Siłą razy ramię ,W imię Ojca ,Syna i Ducha Świętego i JEBUT. I czapa, albo aut. To jest cały Marcelek.
    Szymański, jak wyleczy kontuzje, będzie 2 atakującym, na zmiane Wlazłego, bo a) nie wygryzie go, b)innego gościa nie widzę, który może być 2 atakującym.
    Co do libero, niech będzie Ignaczak, jest najlepszy, a że lubi popić to już chyba każdy wie.
    Rozegranie takie jak na ME. Stelmach i Zagumny już mieli wielokrotnie nam pokazać jak się gra. I pokazali nam kaszane. Dziękujemy już tym panom.
    Przyjęcie: Świder, Winiar. Na rezerwe Murek, ew. Gruszka.
    Tłumaczyć chyba nie muszę? Gierczyński dawnoi powiedział, że w KAdrze nie będzie grał.
    Jeżeli chodzi o środkowych, mamy ciężki orzech do zgryzienia, bo nie mamy kompletnego środkowego. Wydawało mi sę,że jest to Pliński, ale w tym sezonie jakoś nie gra na swoim nominalnym poziomiem, może dlatego,że piłki rzuca mu przeważnie Fin. JEst jeszcze Nowak, Grzyb ,Kadziewicz, pole manewru jes szerokie, wybór należy do Lozanno.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokladnie. Z tego Marcela to robia na sile 2 Wlazlego, ktorym nigdy niestety nie bedzie. Dobrze gra niech pracuje, ale do kadry niech sie narazie nie pcha.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2005
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozegranie takie jak na ME. Stelmach i Zagumny już mieli wielokrotnie nam pokazać jak się gra. I pokazali nam kaszane. Dziękujemy już tym panom.
    Nie zgodzę się.
    Owszem, co do Andrzeja Stelmacha to należy już mu podziękować, ale jak na razie Paweł Zagumny jest rozgrywającym numer 1 w Polsce. Łukasz Żygadło sprawdził się na ME, ale jak na razie, to jedynie może dać mu drugie miejsce w kadrze.
    Kaszanę?? Kiedy Paweł Zagumny pokazał kaszanę?? To, że w pamiętnym meczu z Serbami trzy ostatnie piłki wystawił do Świdra?? Radzę patrzeć na całokształt gry danego zawodnika a nie tylko na niektóre wyrywkowe akcje.
    Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zagumny jest jak demokracja, do dupy ale nie ma nic lepszego ;)

    Co do Grzyba, ozdoba meczow z udzialem AZSu nie sa wcale plasy Gruszki czy ataki Papkego ale wlasnie krotka z Guma grana hen hen daleko od siatki.

    Gromadowski, obawiam sie ze moze on zostac na zawsze niespelnionym talentem. Czuje ze jemu by sie przydal jakis porzadny trener ktory nauczy go wreszcie atakowac "z glowa".

    Czy rzeczywiscie na srodku bloku mamy az taki wybor? Z graczy na europejskim poziomie mamy tylko Plinskiego, Grzyba, Kadziewicza i Szczerbaniuka. Jeden bez formy, drugi zlapie kontuzje i juz pole manewru mamy zerowe. Nowaka nie licze bo jest slaby do kwadratu (na PLS wystarczy).

    Skra wygrywa mecze za meczem bo znalazla "zloty srodek" w przyjeciu i ataku, nie to co Olsztyn (Gruszka) czy Czewa (MacKienzie). Winiar ze Swidrem na przyjeciu i jedziemy z frajerami.

    Jedyny minus kadry to brak mlodziezy na pozycji przyjmujacego: Ruciak, Olej, Bakiewicz, Milczarek to jednak klasa za nisko. Moze Kurek, ale to raczej za 5 lat..

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypowiem się co do reprezentacji męskiej (gdyż siatkówka kobiec w sumie mnie mało co interesuje). W reprezentacji małobym zmieniła niż jest dotychczas, a więc: Rozgrywający: Paweł Zagumny, Andrzej Stelmach (wierzę,że Lozano da mu wrócić do reprezentacji - w sumie to on nie pił ;)
    Środek: chciałabym aby wrócił Robert Szczerbaniuk, zamiast Kadzia widziałabym młodego Grzyba lub starszego Nowaka.
    Przyjęcie: Świderski, Murek, Winiarski
    Atak: Wlazły, Szymański (długo, długo nic)
    Libero: Ignaczak (nie widzę jego zmiennika)

    Nie widze w reprezentacji : Bakiewicza, Gruszki, Gromadowskiego -(narazie), Papkego -(pewnie zaraz nabawi się kontuzji).
    Uważam,że warto również sprawdzić umiejętności Roberta Prygla - trochę zapomnianego.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Guma wg mnie jest na równym poziomie z Żygadło, ale ten drugi dysponuje lepszą zagrywką. Tak mi się wydaje, mogę sie mylić.
    Co do środka siatki, to sprawa ma się tak: fakt, jeżeli ktoś złapie kontuzje to oczywiste jest to,że pole manewru się zacieśnia, tak było z przyjęciem w tym roku. Ignaczak musiał grac również w ataku co dla niektórych było nie do pomyślenia.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie Żygadło nie rozgrywa na równym poziomie z Zagumnym bo daleko mu bardzo do Pawła. Faktem jest, że ma mocniejszą zagrywkę, ale przekonałam się także, że i zagrywka Pawła tzw. "balonik" potrafi narobić niezłego zamieszania po drugiej stronie siatki. Żygadło jest młodym obiecującym rozgrywającym ,ale napewno nie jest tak dobry jak Zagumny czy Stelmach (bo ci dwaj to starzy wyjadacze).

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zgodzę się co do Grzyba. Ja bym zamienił na słabszy blok i wysoka skuteczność ataku (w lidze w sezonach 02/03 -1 miejsce, 03/04 -nie zotał sklasyfikowany nie wiem czemu, 04/05 - 2 miejsce, w tym roku nie jest uwzględniony bo nie ma rozegranych 70% meczów z minimum 10 akcjami) . Niewielu jest w naszej lidze środkowych, którzy łupią krótką rzuconą z trzeciego metra. Na dodatek Grzybek nie ściąga piłki tylko wali pod końcową linię boiska, co wygląda mniej efektownie. Przy 'normalnej' dyspozycji i właściwym zasięgu bardzo ciężko go złapać.
    Tak, tylko w reprezentacji tego ataku nie było widać i stąd moja konstatacja.

    A tak w ogóle to myślę, że jeszcze nie ma co się rozpisywać nad formą poszczególnych siatkarzy w kontekście kadry. Do pierwszego zgrupowania jest daleko i wiele może się zmienić.
    Może. Ale co nam szkodzi pospekulować ? :)

    Mnie bardziej ciekawi patowa sytuacja na linii kluby-Lozano w sprawie rozpoczęcia terminu rozgrywek. U kobiet jest o tyle dobrze, że słowo szamana Niemczyka jest prawem. Lozano ma o tyle trudniej, że jest krytykowany przez naszych trenerów za swoją nieobecność (i nie tylko) w kraju, przez co sam się stawia w trudniejszym położeniu negocjacyjnym. Do tego podobno startują europejskie puchary.

    Ktoś ustąpić musi. Tylko kto to zrobi ?
    Myślę, że rozstrzygnięcie tego konfliktu leży poza granicami naszego kraju. Jak CEV zrobi we wrześniu ligę mistrzów, to nie będzie żadnego konfliktu. Natomiast mam wrażenie, że pan Lozano chyba tej “drobnej” kwestii nie dostrzega.

    Gromadowski? Siłą razy ramię ,W imię Ojca ,Syna i Ducha Świętego i JEBUT. I czapa, albo aut. To jest cały Marcelek.
    Szymański, jak wyleczy kontuzje, będzie 2 atakującym, na zmiane Wlazłego, bo a) nie wygryzie go, b)innego gościa nie widzę, który może być 2 atakującym.
    Tylko problem w tym, że on ma druga skuteczność wśród skrzydłowych w PLS. Faktycznie zapomniałem jeszcze o Pryglu, ale Lozano raczej do Rosji nie pojedzie na obserwacje...

    Kaszanę?? Kiedy Paweł Zagumny pokazał kaszanę?? To, że w pamiętnym meczu z Serbami trzy ostatnie piłki wystawił do Świdra??
    Właśnie. Poza tym, jak się robi gorąco do zapomina o środku. W PLS tego nie widać, bo dla niego rzadko wtedy jest gorąco.

    Zagumny jest jak demokracja, do dupy ale nie ma nic lepszego ;)
    Z żadnym z tych stwierdzeń się nie zgodzę. :) Jeżeli natomiast chodzi o rozegranie, to Żygadło w krótkim czasie może prześcignąć Zagumnego.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na rozegraniu jak co roku bieda niby najlepszy jest Zagumny ale do końca przekonać się do niego nie mogę mimo iż w kadrze pod wodzą Lozano grał najlepiej w karierze. Stelmach niby solidny ale bez większego błysku, Żygadło podobał mi się na ME ale jak prezentuje się w Turcji trudno mi powiedzieć.

    W ataku jest na pewno Wlazły i chyba też Szymański, warto też moim zdaniem sprawdzić Prygla bo w końcu za coś w tej Rosji musi zbierać pochwały. Dałabym też szansę treningu z kadrą Gromadowskiemu - ma papiery na dobre granie więc może Lozano nauczy atakować go z głową. Na dzień dzisiejszy nie widzę raczej w kadrze Papkina.

    Przyjęcie: jak dla mnie w tej chwili bez dwóch zdań Świder i Winiarski, szczególnie na tego drugiego trzeba odważnie postawić niech chłopak gra całą LŚ i przyzwyczai się do gry w kadrze. W tej chwili na rezerwę chyba Murek. O grze naszego kapitana Piotra Gruszki w Olsztynie lepiej w ogólnie nie wspominać...

    Środek: tu możemy być świadkami powrotu do kadry Marcina Nowaka, jakoś nie jestem wielką zwolenniczką tego pomysłu ale Marcin do tej pory w lidze radzi sobie nieźle - zobaczymy jak będzie w dalszej części sezonu. Są jeszcze Wnuk, Szczerbaniuk, Grzyb, Pliński czy Kadziwicz (jeśli zmądrzeje) w każdym razie moim zdaniem na tej pozycji jak na razie jest najwięcej niewiadomych.

    Libero: najlepszy na boisku jest Igła niestety poza boiskiem w Olsztynie się nie popisał, jeśli jednak zmądrzał i nauczył się profesjonalizmu to bez dwóch zdań należy mu się miejsce w kadrze.

    Oczywiście na razie to tylko spekulacje i w tej chwili bez sensu byłoby przesądzać o tym, że ktoś na 100% powinien być w kadrze a ktoś inny na pewno nie. W każdym razie dobrze, że taki wątek jak ten powstał.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak se czytam i czytam - i przychodzą mi do głowy różne (psie) myśli...
    Przy okazji szumu wokół absencji Lozano w Polsce stawiano mu m.in. zarzut, że nie oglądając rozgrywek PLS pozbawia szansy na grę w reprezentacji innych niż wcześniej powołani zawodników... Z tego co napisane wyżej można śmiało powiedzieć: żadna strata. Bo ile nowych nazwisk pojawiło się w Waszych typach? Jak na lekarstwo...
    P.S. Nowaka nie chcę. W analizy pobawię się po balu sylwestrowym, jak kac minie :P

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem wyróżniający się środkowi w tym roku to:
    Wnuk, Perłowski, cała trójka Jastrzębian: Pliński-Kadziewicz-Terlecki
    Terlecki się marnuje na rezerwie. Bardzo dobry, WYSOKI blok, szybki do skrzydeł - tego potrzebuje reprezentacja.
    W tym sezonie dziwnie dobrze(juz nie pamiętam kiedy tak ostatnio blokował) gra Szczerbaniuk. No naprawdę. Tyle było meczy reprezentacji, kiedy on i Świętej Pamięci grali po przekątnej i miewaliśmy w całych meczach po 0-2 bloki(średnia 1). A teraz? Może puszy piórka przed Krzysztofem Stelmachem i Lozano? Kto wie;)

    Ignaczak ma słabe przyjęcie? Nie powiedziałbym..

    Zagumny zaskakuje in minus niestety w tym sezonie. Trochę brak fantazji, polotu. Może Wspaniały mu wyjaśni parę spraw. Liczę na to.

    Temat Nowaka, Papkego, Prygla w reprezentacji jest już chyba zamknięty...

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Yyy my się chyba nie rozumiemy.
    Jak facet ma grać na środku, skoro nie ma pewnego miejsca w klubie?

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przy okazji szumu wokół absencji Lozano w Polsce stawiano mu m.in. zarzut, że nie oglądając rozgrywek PLS pozbawia szansy na grę w reprezentacji innych niż wcześniej powołani zawodników... Z tego co napisane wyżej można śmiało powiedzieć: żadna strata. Bo ile nowych nazwisk pojawiło się w Waszych typach? Jak na lekarstwo...
    Niemniej jednak są. Nie przypominam sobie, żeby trener Lozano przyjechał obserwować Perłowskiego. Na szczęście na stronie PLS są statystyki, a w Argentynie internet też mają.

    Teraz czas na moją dwunastkę do reprezentacji. Oczywiście na stan pod koniec roku, a do lata może się wszystko jeszcze zmienić.

    Wlazły, Gruszka, Nowak, Szczerbaniuk, Perłowski, Świderski, Winiarski, Murek, Bąkiewicz, Zagumny, Żygadło, Ignaczak.

    Gruszkę ustawiłem w ataku, ale może on wchodzić również jako przyjmujący. To, że mu świetnie idzie na tej pozycji pokazał na Olimpiadzie, a jakie ma przyjęcie to dobrze wiemy.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2005
    Postów
    372
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie zastanawia czy obecny trener reprezentacji powoła do niej Prygla. Przecież facet, jak gra w Rosji w szóstce, to znaczy, że dwóch lewych rąk nie ma...

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    R: Zagumny, Woicki
    P: Świderski, Winiarski, Murek, Gierczyński
    Ś: Grzyb, Szczerbaniuk, Domonik
    A: Wlazły, Szymański
    L: Ignaczak

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Następny dobry...
    Domonik co tam robi ? Ręczniki podaje ?

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie skresliałbym przedwczesnie z kadry papkina i gruszki. Zgoda ze aktualnie nie prezentuja sie najlepiej ale do kadry jest jeszcze troche czasu. Poza tym mysle ze nawet na ławie lepiej miec gruszke (któremu zawsze moze sie zachciec grać i wyjśc mecz) niz gierczyńskiego.
    Nie przesądzałbym też wyższości szymańskiego nad papkem. Zgadzam sie natomiast ze w szóstce powinni sie zadomowić jak najszybciej panowie WW.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Następny dobry...
    Domonik co tam robi ? Ręczniki podaje ?
    Że niedorobiony jeszcze to fakt, ale większego talentu na tej pozycji dawno w Polsce nie było. Zobaczymy za 2 lata kto miał rację.
    __________
    Gruszkę widzę w kadrze, ale tylko na ataku i to po znaczącym liftingu techniki zagrywki. O Papke raz na zawsze zapomnijmy, bo to nie jest gracz klasy już nawet dobrej polskiej. Tego typu magik kombinator - podpieracz bloków mógł być dobry w PLS sprzed 4 lat, a nie teraz, a atakujący bez soczystego przyrżnięcia jest atakującym żadnym.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy:)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie, nie ma sensu spierać się o coś co w tym momencie jest z założenia nierozstrzygalne.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do papkina to sie nie zgadzam (podpieral bloki nie tylko w lidze ale tez w kadrze i filna four i jakos bylo ok). Poki o to jednak kierunek ataku jest wazniejszy niz sila (vide gromadowski vs szymanski lub np. stary stelmach). Nie wiem skad przekonanie ze papkin nie ma poweru w reku - bardziej bym sie obawial o jego ogolna dynamike i skocznosc.
    A co do magikow to na razie wszscy rozplywaja sie nad gra starego stelmacha (a to co on robi w akaku to jest wlasnie wykorzystywanie nienajwyzszego poziomu bloku w polskiej lidze).
    Konczac jeszcze temat atakujacych to uwazam ze generalnie w wielu ocenach pozycja szymanskiego jest znacznie przewartosciowana (zgadzam sie ze jest skuteczny jak go przeciwnik nie zna - wtedy moze sobie poszalec tym swoim dziwnym plaskim atakiem)
    pozdrwiam wszystkich

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie o to chodzi, że Papke ma wielkie łapy i potencjalnie potężne uderzenie, ale nie jest w stanie go użyć z racji tragicznych warunków motorycznych jak na potencjalnego reprezentanta Polski. Nie wiem skąd natomiast teza o jego skutecznej grze w kadrze w przeszłości. To był najgorszy outside hitter jakiego mieliśmy w kadrze i o ile w lidze Papke często górował nad Szymańskim czy Pryglem, o tyle w reprezentacji Papke zagrał w życiu jeden dobry ważny mecz - z Kanadą w MŚ 2002, a Szymański i Prygiel całkiem sporo.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozegranie : Zagumny, Żygadło (Woicki)
    Atak: Wlazły, Prygiel (Szymański)
    Przyjmujący : Winiarski, Murek, Świderski, Gierczyński (Gruszka, Bąkiewicz)
    Środkowy : Grzyb, Szczerbaniuk, Nowak (Pliński)
    Libero : Ignaczak

    To jest moim zdaniem kadra na dzień dzisiejszy. Wiele się jednak jeszcze zdarzy, niektórzy zapewne formę potracą, inni jeszcze wrócą do normalnego grania (np. Kadziewicz) inni zabłysną. Warto jednak kilku z tych zawodników dać wolne, i podczas WL dać pograć Gryglowi (Grygielowi ?), Wnukowi, Gromadowskiemu, Domonikowi, Gackowi, Stelmachowi A., Milczarkowi, Papke.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2005
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozegranie : Zagumny, Żygadło (Woicki)
    Atak: Wlazły, Prygiel (Szymański)
    Przyjmujący : Winiarski, Murek, Świderski, Gierczyński (Gruszka, Bąkiewicz)
    Środkowy : Grzyb, Szczerbaniuk, Nowak (Pliński)
    Libero : Ignaczak
    1) Zdaje sie, ze czytalem gdzies, ze Gierczynski nie za bardzo chce porywac sie na kadre...
    2) Bakiewicz - obecnie ani ataku (tak naprawde to nigdy go nie mial...) ani odbioru...
    3) Nowak - "malo robi duzo mowi" - dziekujemy bardzo

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że w niektórych typach przewija się nazwisko Wnuk, a tak się składa, że nosi je jeden przeciętnych ligowych środkowych grający w zdecydowanie najlepszej drużynie tejże ligi o nazwie Skra Bełchatów. Kto chce reprezentanta Polski, który serwuje jak dzieciak ze skoliozą w podstawówce, w ogóle nie skacze do ataku, nie gra w obronie i jest zagrożeniem w bloku jeżeli zdąży? Ja nie chcę.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szatan
    czy najgorszy w histori (papke) tzn. od czasów Sordyla, Wasilewskiego, Kurka czy siegamy jeszcze dalej? Nie podam teraz statystyki ile dobrych, waznych meczów zagrał (wazne przewaznie słabo nam wychodzą ;-) ale mysle aby oddac sprawiedliwosc to w oststnich 5-6 latach jak prygiel, szymański czy rybak grali na korbie to powszechna była swiadomosc ze graja zmiennicy (z czegos sie to przeciez bralo). Ale mysle ze tak czy inaczej dyskuujemy juz o ewentalnym zmienniku dla wlazlego.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2005
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie Szatanie, ja wybieram Wnuka który jest najskuteczniej blokującym w PLS-ie ORAZ trzeci pod względem aktywności w bloku ORAZ jednym z czołowych blokujących LM (0,58 bloku na set) ORAZ czyniącym ciągłe postępy zawodnikiem po kłopotach zdrowotnych które również mają swe pokłosie w jego mizernej zagrywce. Napisałem żeby dać mu szanse, bo przecież ją może zarówno wykorzystać jak i nie. Na pewno w pierwszej kolejności trzeba brać pod uwagę Benka bo prezentuje on niewiarygodną formę w tym sezonie.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szatan
    czy najgorszy w histori (papke) tzn. od czasów Sordyla, Wasilewskiego, Kurka czy siegamy jeszcze dalej? Nie podam teraz statystyki ile dobrych, waznych meczów zagrał (wazne przewaznie słabo nam wychodzą ;-) ale mysle aby oddac sprawiedliwosc to w oststnich 5-6 latach jak prygiel, szymański czy rybak grali na korbie to powszechna była swiadomosc ze graja zmiennicy (z czegos sie to przeciez bralo). Ale mysle ze tak czy inaczej dyskuujemy juz o ewentalnym zmienniku dla wlazlego.
    Źłe się wyraziłem, powinno być: najgorszy atakujący kadry jakiego ja pamiętam, bo o latach 50, 60, 70 czy 80 z wiadomych względów dyskutować nie mogę. Co do Papke, prawdę mówiąc na poziomie ligowym kilka lat temu (marnym bo marnym) był to zawodnik absolutnie wybitny, który łączył w sobie cechy wbijacza gwoździ z cechami cwaniaczka-blokotłuka. Niestety kiedy pojawial się w reprezentacji wszystkie jego walory z ligi szły się... kąpać, a w końcówkach meczów PP bał się zwolnić rękę w ataku, co było dobijające i żenujące. Druga składowa jest taka, że Papke grał w kadrze bardzo nieregularnie, bo o ile na początku kariery reprezentacyjnej autentycznie pruł swoje zdrowie dla potrzeb reprezentacji, potem albo się leczył, albo unikał gry, albo siedział na ławce, bo na ataku pojawiał się Gruszka. I to wszystko składało się na obraz Pawła Papke zbawcy, który zagra i sam nam wygra mecze - no przecież Mostostalowi wygrywał. A zmienika dla Wlazłego mamy pewnego i solidnego w postaci Grzesia Sz., który w zeszłym sezonie grał więcej niż solidnie.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do jedniego zgoda - Papke nie był i juz nie bedzie typem killera (Milijkovic, Milinkovic czy w przyszlosci miejmy nadzieje Wlazly). NIe stawialbym jeszcze na nim krzyzyka w kontescie reprezentacji na korzysc SZ. czy innych. Zobaczymy co zrobi z azsem (jesli bedzie jak jest to jam chetnie go skresle bo za same zaslugi (kwestionowane tu) to na pewno grac w kadrze nie powinien)

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie, że wypada poczekać do końca sezonu żeby cokolwiek podsumowywać. Ale nawet jeżeli okaże się, że Papke gra lepiej niż Szymański (w co nie wierzę), może się okazać, ze śmieszny zawodnik Marcel Gromadowski będzie robił w ataku jeszcze lepsze rzeczy. Co do killerów, hmm Wlazły na pewno nie będzie typowym tłuczkiem bo nie ma do tego warunków (para w rękach). To może być taki drugi Rafael Pascual z najlepszych czasów i mam nadzieję, że tak będzie. Nie zgadzam się, że Marcos Milinkovic to typowy killer, Marcos zajmuje się głównie szukaniem dziurek w bloku, obijaniem, plasami itp., okazyjnie uderzając też bardzo mocno. Typowymi killerami są moim zdaniem, a i owszem, Ivan Miljković oraz np. Clayton Stanley, Sieriożka Baranow, Semen Połtawski, czy Alessandro Fei.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    R: Zagumny, Woicki
    P: Świderski, Winiarski, Murek, Gierczyński
    Ś: Grzyb, Szczerbaniuk, Domonik
    A: Wlazły, Szymański
    L: Ignaczak
    Ciekawe i kontrowersyjne typy.
    Gierczyńskiego nie uwzględniłem w kadrze jak dowiedziałem się, że ma ją gdzieś, a poza tym, jak mówiłem, 30 lat na rozpoczynania poważnego grania w kadrze to trosze za dużo, choć jest niewątpliwie jeden z najlepszych polskich przyjmujących. Rybak był jednym z najlepszych polskich atakujących, pojechał na kadrę i został z niego wrak zawodnika w sezonie ligowym. Szymański póki, co nie spisuje się tak jak w kadrze. O Domoniku, to może talent z niego jest, ale za dobre perspektyw to miejsca w kadrze jeszcze nikomu nie dali. Woicki gra widowiskowo, ale wolno się zgrywa z zespołami i jest niski, więc w pierwszej linii z nim blok będzie ciężko postawić z zespołami od Bułgarii wzwyż.

    Co do papkina to sie nie zgadzam (podpieral bloki nie tylko w lidze ale tez w kadrze i filna four i jakos bylo ok).
    Wszystko się zgadza, ale to było kiedyś. Gdyby wrócił do swojej najwyższej formy, na co się nie zapowiada można by go rozważać do dwunastki.

    3) Nowak - "malo robi duzo mowi" - dziekujemy bardzo
    Jak na gościa o jednym z najlepszych ataków i zagrywek w lidzie, to dość surowa ocena.

    Widzę, że w niektórych typach przewija się nazwisko Wnuk, a tak się składa, że nosi je jeden przeciętnych ligowych środkowych grający w zdecydowanie najlepszej drużynie tejże ligi o nazwie Skra Bełchatów. Kto chce reprezentanta Polski, który serwuje jak dzieciak ze skoliozą w podstawówce, w ogóle nie skacze do ataku, nie gra w obronie i jest zagrożeniem w bloku jeżeli zdąży? Ja nie chcę.
    A ja chcę, żeby trafił do szerokiej kadry. Ataki jego przypominają mi ataki Grzyba z reprezentacji, którego umieściłeś w swojej dwunastce. Zagrywka również podobna, a blokującego w PLS lepszego nie ma. Póki co dla mnie, jednak Perłowski z Nowakiem byliby lepsi.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Typując swoją dwunastkę, nie biorę pod uwagę aktualnej formy zawodników, bo to nie ma najmniejszego sensu.

    1.Rozegranie: Zagumny, Żygadło. Zupełnie nie biorę pod uwagę kandydatury Woickiego. Za wolny, a przede wszystkim ta nieszczęsna dziura na środku… Co ujdzie jeszcze w PLS, jest nie do przyjęcia w konfrontacji z zespołami, z którymi mamy ambicje rywalizować o medale.

    2.Atak: Wlazły i Szymański. Nie widzę szczególnego bogactwa na tej pozycji. Dla Marcela za wcześnie, dla Papkina – za późno, niestety.

    3.Środek: Grzyb, Szczerbaniuk. Z trzecim mam mały problem – chyba jednak ktoś z dwójki Wnuk – Kadziewicz. Nie widzę natomiast miejsca dla Nowaka – zbyt „destrukcyjnogenny” element.

    4.Przyjęcie: Świderski, Winiarski, Bąkiewicz, Murek. Tego ostatniego umieszczam tu z dużym znakiem zapytania. Co do Michała, to dla mnie jeden z niewielu zawodników z charakterem prawdziwego wojownika. Mam nadzieję, że wróci do formy.

    5.Libero: Ignaczak. Nie widzę dla niego żadnej alternatywy, chociaż w mniej istotnych przedsięwzięciach typu Liga Światowa powinien ogrywać się Gacek, skoro już początki zostały zrobione.

    Z tego składu przynajmniej Wlazłego i Winiara czym prędzej ciupasem ekspediować do Włoch na indywidualne szkolenie, aby przed IO zrobić z nich w miarę kompletnych zawodników.
    Jakoś nie przekonuje mnie Gruszka na jakiejkolwiek pozycji. Być może zmienię zdanie z czasem (wszak podobno tylko krowa nie zmienia poglądów):P

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ataki jego przypominają mi ataki Grzyba z reprezentacji, którego umieściłeś w swojej dwunastce. Zagrywka również podobna, a blokującego w PLS lepszego nie ma. Póki co dla mnie, jednak Perłowski z Nowakiem byliby lepsi.
    Ja Cię proszę, nie porównuj zagrywki Wnuka do zagrywki Grzyba. Owszem Wojtek jakiejś specjalnie super zagrywki nie ma ale od czasu do czasu wpadnie mu jakiś as. Natomiast Wnuka porównywać w tym elemencie można co najwyżej do Zagumnego. Obaj mają niewiele dające baloniki. Ba, żeby było śmieszniej to obaj w zeszłorocznych statystykach PLS zajmują przedostatnie i ostatnie miejsce na najlepiej zagrywającego :)

    Nowakowi natomiast niewiele zostało poza zagrywką, którą i tak robi szkodą w co trzecim-czwartym meczu. On serwuje dobrze ale tylko wtedy kiedy ma dzień polepszając sobie statystyki na kilka kolejek w przód. Jego problem jest taki, że w meczu przeciwko Czewie potrafił posłać 7 asów, a już np. w Jastrzębiu nie trafił w boisko ani raz (i bynajmniej nie mam na myśki asów). '

    Co do Perłowskskiego to ciekawa kandydatura, na razie przeciwko słabszym gra nieźle bo z 'wielką czwórka' (już tylko z nazwy) jeszcze niewiele pokazał.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do killerów, hmm Wlazły na pewno nie będzie typowym tłuczkiem bo nie ma do tego warunków (para w rękach). To może być taki drugi Rafael Pascual z najlepszych czasów i mam nadzieję, że tak będzie. Nie zgadzam się, że Marcos Milinkovic to typowy killer, Marcos zajmuje się głównie szukaniem dziurek w bloku, obijaniem, plasami itp., okazyjnie uderzając też bardzo mocno. Typowymi killerami są moim zdaniem, a i owszem, Ivan Miljković oraz np. Clayton Stanley, Sieriożka Baranow, Semen Połtawski, czy Alessandro Fei.
    Ok. To zalezy co sie rozumie pod pojęciem killer. Pewnie potocznie mowi sie tak o atakujacych mocno, a mnie chodziło o zawodnika konczącego duzo pilek (w tym trudnych, sytuacyjnych na podwójnym, potrojnym bloku i wtedy gdy wszyscy wiedza ze pilka do niego pojdzie). Zgadzam sie ze charakterystyki przedstawionych zawodników sa rozne.
    Jesli chodzi o "pare w rekach" to mysle ze od samej sily wazniejsza jest szybkosc reki.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szybkość ręki też, ale przecież większość najlepszych atakujących świata to ogromne chłopiska dobrze ponad dwa metry z ogromnymi barkami. Chodzi o to, że przy piłce sytuacyjnej, kiedy nie jesteś już w stanie złożyć się na tyle dobrze, zeby uderzyć z pełnym przekonaniem z prostej ręki. I dopiero wtedy widać różnicę między szybką ręką a silną ręką. :)

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przy czym szybkosci reki (jej braku) raczej sie znacznie nie poprawi (siłę mozna podciągnąć - czesto tracąc szybkość - haha). Moim zdanianie na naszym podwórku wolna reke maja: bakiewicz, grzyb, wnuk, oczywiscie nowak, kiedys urbanowicz. Szybka ma wlazly, swiderski kiedyts witold roman. Moze kogos krzywdze - nie wiem jak wy to widzicie.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najszybszą rękę ma chyba Szczerbaniuk, a wolna ręka Grzyba jest w jego przypadku chyba tylko zaletą, bo nauczył się nie ściągać piłki przy ataku z krótkiej, tylko szukać końcowych metrów boiska, co sprawia, że przy jego zasięgu jego ataki bywają nie do obrony gdy jest w formie. Bąkiewicz ma natomiast szybką rękę i do tego świetnie pracuje nadgarstkiem, ale niestety nie skacze.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdanianie na naszym podwórku wolna reke maja: bakiewicz, grzyb, wnuk, oczywiscie nowak, kiedys urbanowicz. Szybka ma wlazly, swiderski kiedyts witold roman.
    Witek z tego co pamiętam to jak najbardziej. Do środkowych z szybką łapą bym dodał jeszcze Szczerbaniuka i Kadziewicza. Z młodych Czarnowskiego.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2005
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda ze skocznoscia u bakiewicza nie jest najlepiej. Mysle ze slaby atak to nie tylko sprawa "skoka". Sordyl skakal znacznie nizej a walil jak z armaty (szybka reka + sila).

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak się zastanawiam czytając powyższe wypowiedzi- jak oceniacie rozegranie Żygadły i Gumy; oglądając ME miałem wrażenie , że Żygadło rozgrywa znacznie szybciej;

    druga sprawa- Prygiel- jak dla mnie to za późno dostał szansę w reprezentacji i niestety ciągle się spalał, pamiętam jak miał ciąglę pokazać swoją zagrywkę i walił w siatkę; to tak trochę siatkarski odpowiednik Krzysztofa Warzychy

    Gierczyński od dawna czytam, że definitywnie zrezygnował z kadry, zresztą jest już niestety za stary na debiut

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Żygadły, to rzeczywiście chyba szybciej mu to szło, jednak problemem jest to, że niektórzy zawodnicy powinni mieć indywidualne rozegranie. Np. Wlazły przy dobrym odbiorze powinien mieć piłkę wyżej.

    Ja Cię proszę, nie porównuj zagrywki Wnuka do zagrywki Grzyba. Owszem Wojtek jakiejś specjalnie super zagrywki nie ma ale od czasu do czasu wpadnie mu jakiś as. Natomiast Wnuka porównywać w tym elemencie można co najwyżej do Zagumnego. Obaj mają niewiele dające baloniki. Ba, żeby było śmieszniej to obaj w zeszłorocznych statystykach PLS zajmują przedostatnie i ostatnie miejsce na najlepiej zagrywającego :)
    Niestety nie mogę przychylić się do Twojej prośby. :) Może od czasu do czasu nie wpadnie jakiś as, ale nie wiem czy zauważyłeś, że zdarza się, że po jego zagrywkach Skra zdobywa serię punktów. Poza tym, moim zdaniem, to w reprezentacji Zagumny ma lepsza zagrywkę niż Grzyb. Parę razy zdarzyło w zeszłym roku, że swą zagrywką doprowadził przeciwników do rozpaczy, również stając w polu zagrywki kilka razy z rzędu. W lidze tych umiejętności nie prezentuje, ale żeby grać zagrywkę taktyczną to trzeba mieć jakąś taktykę, a swe „umiejętności” w tej kwestii były trener Olsztyna, aż za nadto pokazał.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poza tym, moim zdaniem, to w reprezentacji Zagumny ma lepsza zagrywkę niż Grzyb. Parę razy zdarzyło w zeszłym roku, że swą zagrywką doprowadził przeciwników do rozpaczy, również stając w polu zagrywki kilka razy z rzędu.
    Oki zwyczajnie mamy inne zdanie :) Ale nie zgodzę się z tym, że Skra po serwisach Grzybka zdobywała punkty seriami. W jednym ustawieniu, maksymalnie jeden i nigdy więcej ;)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra moim zdaniem zdobywala punkty seryjnie, po zagrywkach Wnuka, a nie Grzyba, ale to chyba przejęzyczenie. :) Natomiast rozstrzygnięcie tego sporu mogloby nastapić jedynie po sprawdzeniu zapisu video z meczów Skry.

Strona 1 z 44 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •