Strona 58 z 78 PierwszyPierwszy ... 848565758596068 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,566 do 2,610 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #2566
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytat
    W związku z sporymi kolejkami pod kasą przed meczem z Jadarem Radom klub postanowił rozszerzyć dystrybucję biletów o dodatkowe dni.
    Od następnego meczu z Delectą Bydgoszcz (28.10) pojedyncze bilety będą sprzedawane nie tylko godzinę przed meczem (tak jak to było do tej pory) ale także przez dwa robocze dni poprzedzające planowany pojedynek. I tak w przypadku meczu w weekend dodatkowymi dniami będą czwartek i piątek, a wejściówki można będzie nabyć w godzinach od 9.00 do 14.00 w siedzibie klubu na ul. Mostowej. Ceny biletów oczywiście pozostają bez zmian i będą wynosić: 15 zł (bilet normalny) i 5 zł (bilet ulgowy).
    Istnieje jeszcze możliwość nabycia karnetu na cały sezon w cenie 180 zł.
    ...............................................Daw no się tak nie usmiałam!! mecz w niedziele ale oczywiscie bilety do kupienia 9-14 w dni robocze bo w końcu zawsze mozna zwolnic się z pracy i naginac po bilet!! Dziękujemy jasnie wielmozny prezesie!! To zbytek łaski
    Ale zawsze bezrobotni mogą kupic w tym czasie i zabawic się w konikow.. cvhociaz kurcze chyba nie i tak cena biletu wzrosła o 50% więc chyba chetnych nie bedzie. Tak mi sie nasunęła pewna myśl że jak się połyka zbyt duże kęsy ... mozna sie zadławic.....
    pozdrówka

  2. Powrót do góry    #2567
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pewna my¶l jednak zaznaczam iż jest to wył±cznie moja wł±sna idea.
    Na najbliższy meczyk sie nie wybieram. Wolę obejrzeć w TV.
    Szkoda bo atmosfera meczu na Hali jest bez porównania.
    To jest MÓJ protest przeciwko wzrostowi cen biletów o 50%
    Panie Prezesie żeby nie okazało się że na meczach zadodnicy będ± grali tylko dla działaczy którzy nie musz± kupowac biletów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #2568
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za kilkanascie minut ukaze sie oswiadcznie Klubu Kibica oraz nieformalnej grupy kibicow Bracia B. co do zaisntnialej sytuacji na naszej hali.

    W związku z problemami zaistniałymi przed oraz w trakcie meczu II kolejki PLS pomiędzy Mostostalem a Czarnymi Radom, Klub Kibica Mostostalu oraz grupa kibiców Bracia B. zwracają sie z prośbą do Zarządu SA Mostostal- Azoty Kędzierzyn Koźle o udzielenie odpowiedzi na kilka nurtujących nas pytań oraz o ustosunkowanie się do kilku postulatów.
    Oświadczenie te wystosowaliśmy ze względu na coraz to słabszą frekwencje na trybunach hali Azotor oraz najgorszą atmosferę na siatkarskich halach PLS-u i nie tylko. Zatem:
    skąd wziął się pomysł podniesienia cen biletów aż o 50%??
    dlaczego ochrona żąda legitymacji szkolnych od dzieci w wieku 10-12 skoro w Polsce jest powszechny obowiązek uczęszczania do szkół??
    dlaczego granica biletu ulgowego jest wyznaczona wiekiem 16 lat, skoro wiek gimnazjalny kończy się o wiele później??
    skąd pomysł przedsprzedaży biletów tylko i wyłącznie w dni robocze w godzinach, w którch większośc z nas się uczy bądź pracuje??
    dlaczego utrudnia się kibicom poruszanie po obiekcie i zabrania korzystania z toalet w holu hali??


    Aby poprawic atmosferę oraz frekwencję na naszym obiekcie proponujemy:
    wprowadzic bilety ulgowe dla młodzieży uczącej się zarówno w szkołach podstawowych, gimnazjalnych jak i średnich;
    wprowadzic bilety ulgowe dla kobiet;
    wprowadzic bilety rodzinne, np. Ojciec z dzieckiem w wieku do 15 lat kupują jeden bilet za 15zł;

    Naszym zamiarem nie jest robienie komukolwiek na złośc lecz porpawa wizerunku kędzierzyńskich kibiców, którzy jeszcze nie tak dawno mieli miano najlepszej publiki w Polsce.
    Pismo nasze ukaże nie na następujących portalach i stronach internetowych:

    www.mostostal-azoty.pl
    www.kibicemosto.ovh.org
    www.sportsboard.pl
    www.sportowefakty.pl
    www.siatka.org

    oraz zostanie przesłane drogą mailową na oficjalną skrzynkę pocztową klubu. Równocześnie liczymy na szybką i konkretną odpowiedź zarządu SA Mostostal- Azoty Kędzierzyn Koźle bądź osoby do tego upoważnionej.
    Ze sportowym pozdrowieniem

    Klub Kibica Mostostal Azoty
    Grupa kibiców Bracia B.[b]

  4. Powrót do góry    #2569
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AMEN => MałySwider ma absolutną rację. Skoro klub sportowy działa w godzinach od 9-15 to jeśli ktoś poświęca swój prywatny czas i fatyguje się do Hali Widowiskowo-Sportowej AZOTY po bilet, to powinien go dostać. Jeśli dla klubu Mosto problemem jest to, że ktoś będzie "nachodził" pracowników klubu, bilety można sprzedawać w kantorku ochrony. Nachodzi mnie jeszcze jeden pomysł - jeśli mamy satelitarne jednostki MOSiRu, choćby na starej hali - to tam tez powinno sprzedawać się bilety na mecze (można rozliczyć sie z MOSiRem protokołem ze sprzedaży co do sztuki), bilet nie sprzedane przez MOSiR w ciągu tygodnia mogą być sprzedawane przed meczem. Na pływalnie chodzą ludzie - to kolejny obiekt MOSiRu - miejsce potencjalnego zakupu biletu, warto się dogadać. Jeśli MOSir nie zgodzi się na poświęcenie człowieka do sprzedaży to wystawić do ów czynności Kurka, Jarosza czy innego Mostozawodnika, możliwość uzyskania autografu mogła by być magnesem przyciągającym po bilet. Wprowadzić (nie jestem pewny czy nie ma) jeśli nie ma, bilety grupowe, w dniu meczu sprzedawać bilety na mecz kolejny, za 5 okazanych biletów - 6 bilet za pół ceny (żeby nie było te 5 okazanych biletów przywita się z klubową niszczarką, coby proceder nie powtarzał się nagminnie). W kwestii organizacyjnej, która także wpływa na frekwencję - dobrze było by dogadać się z Miejskim Zakładem Komunikacyjnym, proszę załatwić "MOSTOBUSY", które kursowały będą z kibicami i znowu będzie więcej zadowolonych buzi. Generalnie okazywać większą elastyczność, bo przyjazny dla kibiców klub to przyjaźni i wierni klubowi kibice.

  5. Powrót do góry    #2570
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dorzucę jeszcze jedną cegiełkę do organizacji.
    Przyjechałem na ostatni mecz 35 min przed godziną 17.00. Wjazd na parking już zablokowany - brak miejsc OK
    Zostawiłem samochód pod ZAK-iem lezę przez podobno pełny parking i naliczyłem jeszcze conajmniej 20-25 miejsc parkingowych wolnych - więc co jest grane
    Ludzi na meczach co roku mniej a ceny biletów w górę - ciekawa polityka
    Karnety tez nie idą jak świeże bułeczki o czym się można było przekonać naocznie na ostatnim meczu.
    Kolejna sprawa to brak możliwości skorzystania z automatów z napojami w trakcie meczu - niech K. Pietrzyk ustawi ochroniarzy przy głównych wejściach/wyjściach z hali a nie przy wąskich drzwiach

  6. Powrót do góry    #2571
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote] Miejskim Zakładem Komunikacyjnym, proszę załatwić "MOSTOBUSY", które kursowały będą z kibicami i znowu będzie więcej zadowolonych buzi. Generalnie okazywać większą elastyczność, bo przyjazny dla kibiców klub to przyjaźni i wierni klubowi kibice.

    to było obiecane przez Prezesa przed otwarciem nowej hali .zapewniał nas Prezes na spotkaniu ze takowe autobusy beda jezdzic .

    Jeszcze jedno spostrzeżenie - kasy powinny byc dłuzej otwarte bo sa ludzie którzy z róznych przyczyn moga sie na mecz spóznic i odchodza z kwitkiem od kasy bo jest zamknieta - na własne oczy widzialam w Wielka Sobote gdzie gralismy z Jastrzebiem bo sama sie spózniłam ale nie dałam za wygrana i ochrona wpusciła mnie do Pani kasjerki na sektor i ta mi sprzedała bilet w biurze /byłam w asyscie ochroniarza/ po czym zeszłam do bramek ten sam ochroniarz przedarł mi bilet i wpuscił na hale

  7. Powrót do góry    #2572
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siedzac i zastanawiajac sie przez ostatnie dwa dni nas przygotowanym pismem jako i zaistniala sytuacja, czytajac wasze wypowiedzi czy to tutaj czy na sportsboardzie wpadlem na pewien jak mysle interesujacy pomysl.

    Zyjemy w XXI wieku, klub ma profesjonalna strone internetowa, my kibice takze. Kolega Haas i Dudek programowac potrafia ja rowniez, Jakiz to wiec wielki problem wprowadzic internetowa sprzedaz biletow? To cjociazby wzroem niemieckiego Ticketonline.de

    Przygotowac piekny skrypt, ba jestem przekonany ze takowy mozna rowniez nabyc jako gotowa aplikacje serwerowa. Kazdy z kibicow rejetrowal by wlasny login a nastepnie z poziomu uzytkownika, po zalogowaniu serwisu dokonywal rezerwacji i zakupu biletow. Platnosci dononywano by przelewem bankowym lub jednyk z dostepnych dzisiaj serwisow.
    W moim niemiemanu taki system dawal by rozliczen korzysci i mozliwosci, a pieniazki zaoszczedzane na drukowaniu oraz uciazliwej czasami przedsprzedazy mozna by zainwestowac w utrzymanie i konserwacje. Serwis dawal by klubowi mozliwosc swobodnej dystrybucji biletwo na tydzien przed spotkaniem, jestem pewnien ze sprzedalo by sie ich duzo wiecej zapelniajac wiecej miejsc i dajac przeglad juz na pare dni przed meczem, jaka bedzie przewdiywalna frekwencja. Kolejny plus takiego rozwiazania to mozliwosc wprowadzenia bonusow np. 25% za zakup dla calej rodziny czy bilet z 50% znizka, tzw. bonus za wiernosc (po pieciu kolejnych biletach nastepny z bonusem). Rozwiazan i kombinacji jest Bez liku.

    Czy moja idea ma racje szanse realizacji? Jestem przekonany ze sprawdzil by sie znakomicie. Pozostawiam to pod rozwage panu prezesowi Pietrzykowi.

    Pomysl ten przeslalem do pana prezesa Pietrzyka.

    www.kibicemosto.ovh.org

  8. Powrót do góry    #2573
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat pomysł dobry tylko wg mnie problemem mniejszym jest dystrybucja biletów ( choć jedna kasa na taki obiekt to skandal ) Wiekszym problemem jest jednak cena biletu i tu pomysły z bonusami sa w porzo.
    Wszystko rozbija sie o to aby chcieć
    Ale z tym to u nas różnie

  9. Powrót do góry    #2574
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedna z mozliwosci bylo by wprowadzenie dla rezerwujacych tzw. "Bus to ticket" jednego z Kozla drugiego z Kedzierzyna. Zakladajac ze bilet kosztuje nas 2,30 X 2 wiec ammy prawie 5zl. Tym samym sam bilet na mecz kosztuje nas jedynie 10PLN bo autobus bylby w tym zawarty. Mysle ze tez jest to pomysl godny rozwazenia.

  10. Powrót do góry    #2575
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pomyslow jest milion,tylko chyba nie przy tej pani menager... poza tym poczekajmy na jakas odpowiedz z klubu

  11. Powrót do góry    #2576
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a kto czerpe zysk za bilety MOSIR czy KLUB bo chyba tego nie wiemy .Podejrzewam ze wytłumaczenie p.Pietrzyka bedzie takie ze musieli podwyzszyc cene biletów zeby nie dokładac do wynajecia hali .
    A własciciele klubu powinni być bardziej pręzni i wykorzystywac hale a nie tylko raz na dwa tygodnie ja jest mecz siatkówi i koszty utrzymania całe rzucac na klub/sorki teraz były targi budowlane jedna impreza na rok/

  12. Powrót do góry    #2577
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwa punkty to planowane minimum, dobrze ze Novotny sie przebudził bo z w poprzednich latach nasz atakujący hmm...
    Nowak może sie obudzi...
    Mecze z Delecta,Ptakami i Czestochową będa tak na prawde pierwszymi powaznymi sprawdzianami Kedzierzyna. ufam że czas i zgranie będzie działało na korzyść Mosto..
    Żygadło kolejny raz MPV, no dobra,już mu udowodiliście, ze odmienił druzyne...
    PS jak mozna było wtopić 3 partie
    I hate Bayern soooo much

  13. Powrót do góry    #2578
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepiej sytuacje przedstawil Zygadlo - powinnismy ten mecz wygrac za 3 punkty, koniec i kropka - wiedzą w czym problem i to jest najważniejsze. Oczywiscie zwyciestwo cieszy, tymbardziej wyjazdowe i okey niech tak zostanie. Nowak sie przebudzil i to bylo widac na boisku, Szczygiel raczej na dluzej posadzil na lawce Demona i bardzo dobrze. Cieszy to, ze w miejsce tak niezbednego niby w skladzie Maleckiego poprawnie zagral Ojgen i mamy zwycięstwo. Ten 3 set to coś czego zapewne nikt z naszych zawodników nie wytłumaczy, bo to irracjonalne, oni chyba poprostu chcieli pograc dłużej :) Szóstka grająca dziś w Wa-wie powinna być tą pierwszą. Drobna uwaga, może raczej spostrzeżenie - Kuba Jarosz tak naprawdę ma problem z odpowiednim dojściem do wyrzuconej na zagrywce sobie piłeczki, niech jeszcze nad tym do perfekcji popracuje, wcześniej niech na zadaniową zagrywkę wchodzi poprostu Patucha. Dowcip transmisji: Nie wiem czy zauważyliście, ale od 3 seta w naszym składzie grał Łukasz Kadziewicz, muszę przyznac że Kazek to naprawdę zajefajny menadżer, nic nie pisnął a to taka bomba transferowa, mało tego jak schował go na boisku Kubacki, że naprawdę go nie widziałem. In minus meczu - sędziowie, jak dla mnie MVP meczu Bartek Kurek (pomimo drewnianej postawy w obronie w polu). Gratki dla Mierzeja.

  14. Powrót do góry    #2579
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się calkowicie z przedmówcami. Kurek MVP a nie Żygadło, bo za te baloniki posyłane w aut chyba MVP się nie przyznaje? Novotny przez cały mecz słabizna, ale w najważniejszym momencie zagrał PERFEKCYJNIE. Kończył w końcówce tie-breka wszystko co się dało. Takiego kogoś nam brakowało. Bo sory ale Marcel przez cały mecz grał super, przyszła końcówka i albo blok albo aut. Przebudzenie Gienka! Co cieszy:) Sławek dobry mecz z Nowakiem, chyba sobie wźieli te słowa do serca:) Kubacki? Hmmm... jak dla mnie nie robił jakiś tam marnych zmian, chodź Adiego moim zdaniem powinnien posyłać później na tą jego tzw. bombe w zagrywce:P Jarosz nie bo piłki nie umie chyba sobie wyrzucić:) To taki żarcik. Mierzej świetnie w obronie, słabiej w przyjęciu ale zagrał dobrze. Sędziowe do kitu, ale mylili sie w obie strony. Ale ten atak Siebiecka pół metra w aut, przy 4 liniowych to wstyd że oni tego nie widzieli. I ten atak Rybaka obok antenki obok sędziego głównego... ale mylili się w obie strony więc to chyba nie wypatrzyło wyniku. Ogólnie było pozytywnie tylko to poinno być szybkie 3-0 dla MOSTO a nie nas tu denerwować przez 5 setów. Za tydzień Delecta. I yak jak mówiłem licze w tych meczach na 5 pkt. Jako że zdobyliśmy już 2 to licze w meczu z RastioBoysami na 3pkt. Chodź będzie ciężko, to atut własnej hali, i wspanialy doping naszej publiczności, powinnien pomóc naszym siatkarzom. Pozdrawiam i widzimy się za tydzień na meczu z Delectą:)

  15. Powrót do góry    #2580
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przepraszam bardzo, ale wydaje mi sie ze to co powiedziales Lesiu inne osoby mowily duzo wczesniej, daj cos od siebie a nie przepisujesz mysli innych forumowiczow, a do meczu to niestety nie mialem mozliwosci ogladania, ale skoro wygrali, znaczy ze nie jest zle, sadze ze passa Delecty za tydzien sie skonczy...nie wiem czemu, ale poprostu tak czuje

  16. Powrót do góry    #2581
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2007
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powtarzałem tylko zgodziłem się z nimi. I chyba wszyscy mają podobnoe odczucia co do tego meczu. I nie zerżnołem wszystkiego od inncyh. Prosze czytać z leksza uważnie. Pozdro

  17. Powrót do góry    #2582
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Ale to Mosto ch..owo gra"
    "Ale jest na czwartym miejscu w tabeli"
    "Ale to tylko dlatego że grali zjakimiś leszczami narazie.."
    "Co ty, stary, prawdziwa siatkę to gra taki Olsztyn!"
    "No masz ację, prowadzic z ogórkami w secie 6 punktami i wtopic u siebie?!, leszcze"

    Mniej więcej taką rozmowę słyszał jeden z moich znajomch :)
    I hate Bayern soooo much

  18. Powrót do góry    #2583
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczowa dyskusja na wysokim merytorycznie poziomie.

  19. Powrót do góry    #2584
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z przyjemnością dzisiaj oglądałem mecz Płomienia z Jadarem, chociaż samo spotkanie nie stało na wysokim poziomie a zwłaszcza w polu zagrywki. Cieszę się, że pomimo kontuzji jakich doznali Sosnowiczanie nie wpadli w dołek, tylko podnieśli się po tych przegranych spotkaniach. Patrząc na grę dzisiaj a w piątek w meczu Mosto z Wawą, to powiem tak, że dzisiaj zaskoczeniem był dla mnie młody środkowi Płomienia Wojciech Kaźmierczak, który rozegrał świetny mecz. Niech tylko Nowak, z Domonikiem mu zazdroszczą takiej gry, bo widać jak sobie obydwaj żenująco radzą na środku. Myślę, że pan AK też dziś oglądał ten mecz i parę uwag może na jutrzejszym treningu zwróci tym środkowym. Kaźmierczak moim zdaniem ze Sławkiem stworzyli by dobry środek w ekipie Mosto. Myślę, że powinni brać przykład z młodych kolegów, którzy widać jak bardzo chcą grać i jak na grze im zależy. Panie trenerze, myślę że poprawi pan śrdoek w naszej drużynie, bo widzę, że Nowak i Damian chyba myślą o niebieskich migdałach niż o grze. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie człon drużyny zostanie a wymienimy tych dwóch środkowych, którym jednych z nich będzie Kaźmierczak

  20. Powrót do góry    #2585
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm.... mecz oglądałam i cieszę się ze mamy NOvotnego , po chorobie slaby ale własnie jak prawdziwy atakujacy powinien to robic - w najważniejszym momencie skończył to co było do skończenia. Przyznaję bez bicia że krytykowany przezemnie Szczygieł - jako jedyny wie że gra na pozycji środkowego bo mimo wszystko nie takiej gry oczekuje się od Nowaka mimo slabej formy jakis poziom obowiązuje takiego gracza a narazie jeszcze śpi lub jest w letargu. Brawa dla Bartka, och rosnie nam ambitny walczak, widzieliście te miny przy zagrywce i po udanych atakach lub blokach???
    Łukasz ma rację dużo szkolnych błedów popelnił ale już coraz dłuższe momenty świetnego rozgrywania , i cieszy to że jesli zawodnik jest świadomy tego co źle robi to juz 50 % sukcesu. Mierzej jak na takie nerwy ( czekanie na potomka) to uważam ze zagral rewelacyjnie
    Dlatego tym bardziej szkoda oddanego punktu Stolicy

    Mostostalek- nie krytykuj , nie pouczaj trenera , radze po koleżeńsku ..........................

  21. Powrót do góry    #2586
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odpowiedz prezesa Pietrzyka na list Kibiców

    Prezes Kazimierz Pietrzyko dpowiada na pismo anonimowego autora podpisanego Klub Kibica Mostostalu oraz Bracia B.

    za stroną klubowa www.mostostal-azoty.pl

    1.W sezonie 2006/7 ceny naszych biletów wynosiły 10 i 5 zł i były najniższymi cenami w Lidze.
    Zakładając, że zespół w sezonie ligowym średnio rozegra 13 meczów przy średniej cenie 10 zł i optymistycznej ilości widzów na meczu 1500 osób, otrzymany dochód ze sprzedaży biletów w wysokości około 220 tys. zł , co przy planowanych wydatkach rzędu 5 mln zł stanowi udział w dochodach w wysokości zaledwie 4 %.
    A wszyscy chcemy wyników i gwiazd w Zespole.!

    2. Klub ustalił, że dolną granicą uprawniającą do zakupu biletu ulgowego jest ukończenie 16 lat, dzieci do lat 7 wchodzą za darmo, od 7 do 16 lat bilet ulgowy tylko za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej

    3. Kasa klubowa w dniu meczu otwarta jest na 1 godzinę i 15 minut przed jego rozpoczęciem i obsługiwana jest przez dwie osoby. Są to wystarczające możliwości by bez problemów sprzedać ponad 2 tys. biletów pod warunkiem jednak, że cały ten czas wykorzystany zostanie równomiernie i że nie będzie natłoku kibiców w ciagu ostatnich 15 minut
    Przypominamy, że została jeszcze niewielka ilość karnetów, które obejmują 15 meczów (w cenie 3 bilety bezpłatne) na praktycznie cały sezon łącznie z play – offami, z wyjątkiem sytuacji w której nasz zespół grałby III rundę w pierwszej czwórce.

    4. Wszystkie bilety, karnety itp. zaopatrzone są w kody kreskowe, które umożliwiają wejście na halę tylko raz. Klub uszczelnia halę. Efekty już były widoczne. Punkty kontroli przeniesiono do wejść bezpośrednich na halę.

    W ten sposób umożliwia się innym mieszkańcom Kędzierzyna- Koźla korzystanie z restauracji, kręgielni czy siłowni bez możliwości wejścia na mecz co miało wcześniej miejsce.
    Konsekwencją tego jest to, że w czasie meczu kibice mają możliwości korzystania z toalet zlokalizowanych przy wyjściu awaryjnym obok sektora Nr 9, a także na 1-szym piętrze naprzeciw dwóch sal konferencyjnych. Jest ich wystarczająca ilość.
    Toalety w holu służyć mają wszystkim przyjeżdżającym na mecz przed jego rozpoczęciem i przed wejściem na halę, a w czasie meczu korzystającym z innych wyżej wymienionych usług świadczonych na hali

    5. Na frekwencję nie narzekamy. Fakt, widoczny jest brak zorganizowanego i licznego Klubu Kibica, co ma niewątpliwie wpływ na atmosferę na hali. Ale to jest w rękach kibiców właśnie. Pismo do Klubu podpisali: Klub Kibica Mostostal-Azoty bez nazwisk, a nowo wybrany Zarząd tego Klubu nic nie wie o tej inicjatywie) oraz Grupa Kibiców Bracia
    I hate Bayern soooo much

  22. Powrót do góry    #2587
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pare słow ode mnie.
    Kasa za bilety wogóle nie powinna być brana pod uwage przy planowaniu budżetu.
    Taka ciekawostka, kolega jest fanem pewnego klubu hokejowego w Europie. na 30-40spotkan w roku przychodzi komplet 17tys ludzi,prawie wszyscy mają seasonal tickets w cenie ok 200 euro- no i ie musza szukac sposnorów,oczywiście rozumiem ze w Polsce zaden klub nie zapełni "Spodka" 10tys ludzi ludzmi płacącymi 500zeta za sezon..
    Ale w tamtym klubie aksy sa otwarte 3h pzred emczem, bilety mozna kupić w kioskach ruchu lub przez internet.
    No cóz ale frekwencje mamy w Kentaki *****istą, ostatni plakat z info o meczu widziałem dobre kilka lat temu.

    mam nadzieje ze kibice przeprosza za przyjeżdzanie na mecz o 16.50 i stanie w kolejce do bramki..Będa przyjeżdzac jednym autobusem wcześniej.


    I hate Bayern soooo much

  23. Powrót do góry    #2588
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    język mam niewyparzony więc się odezwę i mam nadzieje ze przez to nikt nie bedzie przeszkadzał mi w pracy dzwoniąc w godzinach pracy !!!
    1. mam juz swoje lata i pamietam swego czasu byl taki rzecznik rządu PRL - Jerzy Urban ktory na pytania dziennikarzy odpowiadał podobnie dużo gadał ale nigdy nie odpowiadal na zadane pytanie
    tak jest i w tym przypadku... odpowiedzi .. a raczej " luźne wypowiedzi" niewiele maja wspólnego z treścia pytań

    2. kurcze zarząd klubu chcvialby aby kibice mieli nie 4 a moze 40 % udział w budżecie klubu... smiech na sali

    3. nie bardzo rozumiem stwierdzenie że za przeproszeniem " siku i kupke" mozna robic przed meczem w WC na holu głównym razem z bywalcami siłowni solarium kręgielni knajpy PRL , a juz w trakcie meczu nasze kupkanie i siusianie porzeszkadza? i nalezy to załatwiac w innych WC lub wozic do domu???

    4.szkoda że zarząd klubu kibica ma w nosie problemy ktore zauważaył Swider oraz młodzi i gniewni ( BraciaB).. ale teraz wiem dlaczego o walnym wiedzieli wybrańcy i przed walnym nie mozna było zaplacic składek ( aby broń boze nie glosowac ), pamietam poprzednimi czasy prawie 50% tak płaciło aby mogli zabierac glos i decydowac o losie KK. widac czasy się zmienily.. ot zycie

    5. wszyscy wiedzą ze zarząd ustalil iz wiek do 16 lat ma znizke pytanie było dlaczego tylko do 16. Bo jak patrząc logicznie to ewenement w skali kraju zniżka przysluguje w większości( hale, PKS PKP itp) dla dzieci i młodzieży ucząc ej się czy to podstawówka , gimnazjum , średnia a nawet studia. no coż więc tylko autor wie co miał na mysli ustalając 16 lat



    p.s. Swider szkoda że nie zebrałes podpisów bo widac najbardziej podkreslony był fakt ze ten list to anonim. dziekuj chlopie ze odpisali bo na anonimy nikt nie reaguje
    Buźka Krzysiu



  24. Powrót do góry    #2589
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oczywiscie w ciaguk kilku godzin pojawi sie stosowne oswiadczenie

  25. Powrót do góry    #2590
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wobec tego co napisał pan prezio ( dyktator ) czuje się od dzisiaj sponsorem klubu o nazwie ZAK SA a co za tym idzie po czę¶ci jego wła¶cicielem. Płace regularnie za bilety więc proszę na koszulce zawodników umie¶cić napis MITAM
    Nie musi być ogromny może być malutki.
    Zgadzam się z Uszatem !!!!!
    Panie Prezesie proszę uważnie czytać zadane pytanie i udzielać konkretnych odpowiedzi.
    A tak poza wszystkim co mnie obchodzi że np. w Warszawie s± bilety po 25 zł
    Panie Prezesie zawodnicy graj± dla kibiców ( nie wszyscy ) i bez kibiców klub umiera a chyba nie o to chodzi

  26. Powrót do góry    #2591
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Prezesie zawodnicy graj± dla kibiców ( nie wszyscy ) i bez kibiców klub umiera a chyba nie o to chodzi
    to zdanie,a moze pytajnik na jegokońcu jest chyba "clue" całej dyskusji
    I hate Bayern soooo much

  27. Powrót do góry    #2592
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W imieniu członków Klubu Kibica oraz Grupy Bracia B. Chciałbym serdecznie podziękować Panu Prezesowi za szybką reakcję na nasz list. Jednakże w dalszym ciągu, nie uzyskaliśmy odpowiedzi na niektóre pytania oraz nie doczekaliśmy się opinii dotyczącej naszych propozycji w jaki sposób ściągnąć kibiców na obiekt przy ulicy Mostowej.
    W swoim „Oświadczeniu” pisze Pan, że nie narzeka na frekwencję na hali, po czym przedstawia symulacje wpływów za bilety używając określenia „optymistycznej ilości widzów” jako liczbę 1500 osób, co chyba nie jest wynikiem rewelacyjnym. Mamy możliwość porównania cen za bilety w innych miastach, niestety nie jesteśmy najtańsi. Jastrzębski Węgiel pomimo większego budżetu oraz mniejszej hali, wejściówki dla młodzieży ma w cenie 8 zł. Sosnowiec oraz Bydgoszcz mają ogólnie niższe ceny biletów. Na mecze Delecty „Bilety ulgowe przysługują: młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych, zorganizowanym grupom młodzieży szkolnej (licea i wyżej, również studenci) za okazaniem legitymacji szkolnej, a także emerytom i rencistom”- źródło http://www.bksch-delecta.pl/index.php?p=hala . Wszyscy również jesteśmy realistami i wiemy, że budżetu klubu nie zbuduje się w oparciu o wpływy za bilety. Jestem przekonany, iż marzy się Panu gra przy pełnych trybunach i przy atmosferze podobnej do tej, która towarzyszyła nam wszystkim podczas meczów Ligi Mistrzów w opolskim Okrąglaku.
    Zarzuca nam Pan, iż NOWY zarząd Klubu Kibica nic nie wie o naszej inicjatywie. Chciałbym poinformować, że w chwili obecnej zarząd wybrany kilka miesięcy temu, po rezygnacji Prezesa podał się do dymisji i na dzień 5 listopada zwołał walne zebranie członków, w celu wyboru nowych władz. W obecnej chwili, zostałem poproszony przez aktywnych działaczy Klubu Kibica o próbę ratowania tego, co udało nam się stworzyć przez 10 lat. Po rozmowach z kolegami postanowiliśmy napisać list, który został wg nas potraktowany przez Pana jako „korespondencja niechciana”. Dziwi nas to, że inicjatywa ściągnięcia na mecze Naszej Drużyny jak największej liczby kibiców spotkała się z brakiem zrozumienia. Chciałbym, by zwrócił Pan uwagę na to, że walczymy o bilety dla młodzieży, która niestety nie ma stałego źródła dochodu, a dla niektórych rodzin wydatek rzędu 30-45 zł za bilety na mecz jest po prostu niemożliwy.
    Na koniec przypomnę Panu spotkanie z kibicami w ubiegłym sezonie w barze „Smakosz”, gdzie zadeklarował Pan, iż menedżer Klubu z ramienia SSA Mostostal- Azoty nawiąże współprace z kibicami w celu poprawienia atmosfery. Niestety, minęło kilka miesięcy, a odzewu jak nie było tak i nie ma. Jednocześnie chcemy podziękować Pani Dyrektor Wandzie Pietrzyk za współpracę, bo w opinii wielu z nas, jest to jedyna osoba w klubie, której zależy na kibicach i atmosferze.

    Z poważaniem
    W imieniu nieformalnej Grupy Bracia B.
    Oraz członków Klubu Kibica
    Krzysztof Pałka

  28. Powrót do góry    #2593
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mitam to teraz sie ocknąłes ze jestes sponsorem klubu ja to wiem od kilku lat ale bez prawa głosu a juz nie mówiac o słowach krytyki.Na dzien dzisiejszy moge powiedzieć ze za słowa krytyki jestem na czarnej liscie u p.AK i bodajze sciaga moje posty od jakis dwóch lat przygotowując materiał dowodowy do sadu .Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #2594
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiolka! No ilez mozna? No powiedz Ty mi bo nie pojmuje!!! Dziad o kozie baba o wozie...
    Musialas wcisnac swoje trzy grosze "nie na taemat". Nie obchodzi tu w tym momencie nikogo czy sie lubisz z Andrzejem czy nie.
    Po co to?
    Prosze daj juz spokoj, prooooosssszzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

    pozdrawiam
    M.

  30. Powrót do góry    #2595
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to było na temat sponsoringu.Kibice maja swoj wkład w ten klub i maja prawo głosu kurdę . A po wypowiedzi Kazia wydaje mi sie ze nie chce on miec kibiców tylko teatr na hali.
    Do wczoraj byłam za nierozwiazywaniem klubu kibica ale w d.... niech ten twór 10 letni sie rozpadnie.Faktycznie na spotkaniu KK były straszne obiecanki p.Prezesa i co nic z tego nie wyszło a wymaga od Nas wielkiego kibicowania super zachowania i do konca swojego zycia bedzie nam wypominał Rzeszów hehehehehe , czemu nie podziekuje za dobry doping ?

  31. Powrót do góry    #2596
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mosto wspierane swoimi kibicami wystapi bez Demona I Novotnego, tym bardziej przyda sie doping chłopakom/klubowi czyj ak tam kto chce....

    I hate Bayern soooo much

  32. Powrót do góry    #2597
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to niech prezes wezmie tych wazniejszych sponsowrow i zorbi z nimi mlyn w lozy vip

  33. Powrót do góry    #2598
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja p........ nie ide
    kto się przył±cza???
    ogl±dam w tv

  34. Powrót do góry    #2599
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mitam , mam prosbe, pojaw sie i wez nawet kolegow, pietrzyk sie wk...wi, zobaczysz :)jeden warunek, musi nas byc w miare duzo w mlynie

  35. Powrót do góry    #2600
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swiderku co ty chcesz Delekcie kibicowac i w ...... Prezesa .

    a tak jeszcze na marginesie odnosnie odpowiedzi Pietrzyka co mu zalezy ze 10 osob wejdzie bez biletu z kregielni czy tez PRLu na mecz.Uważam ze na hali jest bardzo duzo miejsc wolnych i w ten sposób prezes powinien zachecic do chodzenia na mecze .Ale cóz Polak to juz taki człowiek sam nie zje a drugiemu nie da .
    Skład kapitalny na mecz z Delectą hihihihiihih

  36. Powrót do góry    #2601
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swiderku co ty chcesz Delekcie kibicowac i w ...... Prezesa .

    a tak jeszcze na marginesie odnosnie odpowiedzi Pietrzyka co mu zalezy ze 10 osob wejdzie bez biletu z kregielni czy tez PRLu na mecz.Uważam ze na hali jest bardzo duzo miejsc wolnych i w ten sposób prezes powinien zachecic do chodzenia na mecze .Ale cóz Polak to juz taki człowiek sam nie zje a drugiemu nie da .
    Skład kapitalny na mecz z Delectą hihihihiihih

  37. Powrót do góry    #2602
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czar nie zgadzam się z Tob±. Jak kto¶ chce i¶c na kręgle to niech sobie gra w kręgle a nie wbija bokiem na mecz.
    Wła¶nbie przez takich "polkich Cwaniaków" jest całe zamieszanie z bramkami i czytnikami biletów. Idę na mecz kupuje bilet wchodzę drę ryja i ide do domu

  38. Powrót do góry    #2603
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czar nie zgadzam się z Tob±. Jak kto¶ chce i¶c na kręgle to niech sobie gra w kręgle a nie wbija bokiem na mecz.
    Wła¶nbie przez takich "polkich Cwaniaków" jest całe zamieszanie z bramkami i czytnikami biletów. Idę na mecz kupuje bilet wchodzę drę ryja i ide do domu
    mam nadzieje ze widzimy sie na sektorze....

  39. Powrót do góry    #2604
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie prezesie szykuje się że Skorek raczej odejdzie z Warszawy. My¶lę że po pozyskaniu Żygadły byłby to hit w naszej drużynie.
    Będzie szansa żeby miernotę ( z całym szacunkiem dla Kubackiego ) zamienić na trenera z najwyższej półki.
    Ja jestem za

  40. Powrót do góry    #2605
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czemu Skorek odejdzie? Zbyt dobre wyniki?łączenie zbyt wielu etatów?
    Jako śnie wydaje mi się żeby ES odszedł z Warszawy a poza tym... dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi, motto pewnego pana z Kentaki ;)
    I hate Bayern soooo much

  41. Powrót do góry    #2606
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś ta "najwyższa półka" nieoczekiwanie znalazła się na samy dole. Nisko upadła. A i Cz-wa bez tej górnej półki też całkiem dobrze sobie Radzi. Trochę więcej wiary, trochę więcej optymizmu. Utyskiwaniem i narzekaniem nie osiągnie się nic dobrego.

  42. Powrót do góry    #2607
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AMEN!

  43. Powrót do góry    #2608
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mitam widze ze teraz ty sie narażasz naszemu "Wielkiemu Trenerowi" a jutro pojedynek trenerów zobaczymy co z tego wyniknie.

  44. Powrót do góry    #2609
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zibobi - jeżeli znasz się choć trochę na siatkóce i jeste¶ człowiekiem który potrafi pomimo sympatii dla własnego klubu spojrzeć na ZAKSA z dystansem to chyba przyznasz mi rację
    Kubacki mógłby nosic teczkę Skorkowi gdyby ten tego chciał
    Kubacki jest solidnym trenerem ale na poziom wg mnie conajwyżej 6-8 miejsca w PLS. Ponadto wydaje mi sie że trener powinien byc niekwestionowanym autorytetem dla drużyny a w przypadku Kubackiego duzo pozostaje do zyczenia
    Jednak jak sie nie ma co się lubi to sie lubi co się ma.
    Jeżeli chodzi o mecze z Jastrzębiem po którym wszyscy ( łacznie ze mn± ) wychwalali Kubackiego to w tej chwili po czasie moge ocenic że był to zryw młodo¶ci naszego zespołu a trener im poprostu nie przeszkadzał
    To tyle jeżeli chodzi o sztab trenerski naszego klubu

  45. Powrót do góry    #2610
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po meczu.
    Wynik dużo lepszy niż gra.
    Panie trenerze trzeba popracować przede wszystkim na gr± z tyłu. Żeby było z przodu zawsze najpierw musi być z tyłu ( złota my¶l Sz.Chodakowskiego )
    Kurek zamiast krzyczeć i manifestowac swoj± rado¶ć ( nie zawsze sportowo ) powinien wyciszyć się i w skupieniu podbijać banalnie łatwe piłki chyba że kadrowiczów nie obowi±zuje gra z tyłu.
    Cieszy dobra postawa Nowaka który zagrał chyba najlepszy mecz w sezonie. Ambitny Patucha chyba powinien więcej grac to wyjdzie na korzy¶c rywalizacji z Novotnym. Dobry pocz±tek meczu Eugena - ¶wietny w obronie.
    Ogólnie boje sie co będzie za tydzień jak nie poprawimy gry w obronie.
    Jednak jestem dobrej my¶li i wierze choć w punkcik

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •