Strona 43 z 78 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #1891
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie zapominaj ze jeden czestochowski coach dostal propozycje, wstepnie ja przyjął a potem wypierał się tego...
    AZS będzie mial obcokrajowca jako głownego
    CO do Mosto, nie moge zrozumiec wodzenia za nos pzrez TK....

  2. Powrót do góry    #1892
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja mam nadzieje ze przyjmujacy beda zupelnie inni niz wymienieni wczesniej...swoje propozycje mam,ale czy realne??okaze sie niebawem!

  3. Powrót do góry    #1893
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    skorek

    No właśnie przejrzałem propozycje trenerskie na ten rok i jeżeli sprawdzą się wszystkie propozycje (z własciwie dwie) to skorek zostaje tak jakby na lodzie. Skra albo ten Argentyńczyk, albo Nawrocki, Czewa jak sam powiedziałeś zagraniczny szkoleniowiec (może odwiedzający nasz kraj Włoch), Olsztyn to Mazur, Sovia - Such, Felczak Warszawa???, Jadar - Luks, zostaje Gwardia, Bydgoszcz. no i ewentualnie Mosto. skorek obudzi się jak za dwa tygodninie będzie dla niego miejsca w wielkiej piątce ;).

    Ale dalej zostaje pytanie czy to dobrze? Czy może Kubacki ma już wystarczający bagaż umiejętności. Mógłbym sugerować że wiedza jest jego ogromna, ale tu jeszcze pozostaje kwiestia autorytetu i twardej ręki, a tu mozna postawić znak zapytania. Zresztą na to sam już musi sobie trener opowiedzieć czy potrafi wprowadzić zamordyzm w grupie bardzo młodych zawodników.

    A za rok do wzięcia będzie trener GOGOL :):)

  4. Powrót do góry    #1894
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skorek jezeli zostanie rozwiazany kontrakt pewnie bedzie nadal wykladal na AWF w Wawie co raczej eliminuje kedzierzyn :) zreszta to ambitny trener... pewnie nie bedzie go interesowala walka o utrzymanie :)

  5. Powrót do góry    #1895
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie utrzymanie co wy gadacie! Mosto może być 7 w PLS! Gwardia i Chemik są od nas słabszymi zespołami i na 100% się utrzymamy! A tak wracając do sprawy Jarosz to Czewa popełnia WIELKI BŁAD dając go nam! U nas może jego talent wybuchnąć jak Wlazłego!Ale może też spokojnie grać na równym i normlanym pozomie a może tez gorsza wersja: wachania formy! Tego bym bardzo nie chciał ale zobaczymy jak będzie w sezonie:P Jeszcze jakiśćh 2 przyjmujących i oby został Kmet, bo wątpie żeby Kurka przesuneli na przyjęcie! On jest słabiutki na przyjęciu a na ataku dobry a nawet bardzo dobry tylko że młody:) Doświadczony zawodnik polski i jakiś z zagranicy. Mówi się o: Kanadyjczyku, bułgarze i o Czechu ale podobno na pozomie europejskim:) Pozdrawiam kibiców Mosto:D

  6. Powrót do góry    #1896
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty Marcinek23 wez gleboki oddech, spojrz w lustro i pomysl nad tym czy jestes odpowiednia osoba do strofowania forumowiczow.


    Przechadzac do meritum. Zaczne morze od Jarosza. Tak jak kazdy mlody chlopak ma ambicje ale i marzenia i plany. Zapewne nie liczy na wieczne bytowanie w szeregach druzyny z K-K, chyba ze przyjmiemy znany nam scenariusz (nota bene sprawdzajacy sie w 1 na 100 przypadkow) fenomenalnej krzywej rosnacej z koncowki lat 90 kiedy to mlode wilczki przebojem podbily parkiety PLS. Nie o historii jednak chcialem. Pan Kuba licze na pierwsza 6, i jesli wszystko pojedzie dobrze moze byc spokojny. Majac za "mentorow" boiskowych Serafina i Sopke smiem twierdzic ze ci panowie beda predzej uczyli sie od Niego niz On od Nich. Pytanie tylko czy tak mlody gracz jest predysponowany do gry na pelnym obciazeniu caly sezon? Czy juz u poczatku ligowej kariery powinno sie obciazyc jego barki tak wielkim balatstem i wypompowywac cala jego mlodziencza witalonos? Zjednbej strony nic tak nie hartuje jak gra, gra i jeszcze raz gra. Z drugiej jednak trzeba pamietac ze moze sie to obrococ przeciwko samemu zainteresowanemu (patrz M.Prus). Ja sobei pocichu licze ze jednak prezesario dostanie olsnienia i porzuciwszy finansowe zestawienia i rozliczenia, siegnie p jekiegos jednego konkretnegoi zawodnika ktory przejmie na siebie 60% gry skrzydlem. Kuba Jarosz byl by jego partnerem ramie w ramie a w miare uplywu czasu, powoli "wgral" by sie samoistnie. My poprostu potrzebujemy na gwalt jednego klasowego (nie tam jakiegos klepacza) "starego skrzydlowego".


    Kmet. Heh sam nie wiem co myslec, Tomek z jednej strony by chcial, jest mu nienajgorzej, z drugiej jednak gra o wyzsze cele jest kuszaca. Chlopak liczy ciagle na jakas ciekawa i nieoczekiwana propozycje wiec wodzi Kazka za nos. ten co logiczne daje sie ciagnac bo zalezy nam na Tym wlasnei srodkowym. W zasadzie nie dziwie sie Tomkowi, czas leci mlodszy nmei bedzie a klub majacy grac o cele paleta sie w ogonie tabeli ligowej. Mam jednak przeczucie ze podpisze, a ja nei bede musial ogladac tego niedozywionego statysty Ola J.

    Co do Trenera. SZatan poruszales ta kwestie i wciaz jak pszczola do cukru bijesz w Kubaciego. Z calym szacunkiem dla Twojej wiedzy siatkarskiej, co Ty wiesz o jego umiejetnosciach? Co wiesz o Nim jako czlowieku i szkoleniowcu. Owszem nie wiemy jak sorawdzi sie w tej odpowiedzialnej roli, ale na Boga ma doswiadczenie wieksze niez niejeden ligowy trener! Co mi z nazwiska skoro taki jegomosc odciuna tylko kupony i nabija sobie portfel. Myslisz ze przy takim czlowieku mozna sie czegos nauczyc? A przy kim Jarosz czy Kurek sie nauczy? Przy Mazurze??? Wybacz ale jakos do mnie nie przemawiaja nazwiska szkoleniowcow "samograjkow". Kubacki przeszedl od poczatku bytnosci klubu w PLS wiele. Obycie z zawodnikami reprezentycyjnymi czy warsztat Janka Sucha nie sa tutaj bez znaczenia. Ma kontakt z Lozano, zna chlop jezyki ma najlepsze papiery. Nie wiem czego chciec wiecej? Marzy mi sie dobra gra i postep u tych chlopakow, a wtedy wszyscy malkontenci beda sie zastanawiac czy aby nie nazbyt pochopnie ocenili niwego trenera Mostostalu.
    Reasumujac, z samego szacunku nie powinnismy pisac ze trenera nie mamy, bo mamy i to, jak mam nadzieje dobrego!

    Troche zgubilem sie w tym wszytkim. Ide cos przegryzc. Pozdrawiam.

    bylbym zapomnial
    w K-K reaktywuje sie Chemik...juz sie ciesze. Zeby tak Kazek poszedl po rozum i nadal klubowi nazwe pierwotna...
    __________________
    Chemik K-K
    powrot do tradycji

  7. Powrót do góry    #1897
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I co do pana Kubackiego.. Wszyscy zastanawiają się kto będzie - kto może zostać nowym trenerem.
    Powinniśmy (powinien prezes) dać szanse i zostawić go na stanowiskupierwszego trenera. Przez pewien czas był zawsze drugim trenerem, ale to nie znaczy że jest gorszym szkoleniowcem od Mazura czy Skorka.
    Nie jest to żadne podlizywanie sie czy coś,tylko pisze to o czym myśle.
    Co do sprawy naszego spadku do Pierwszej Ligi... Myślę,że conajmniej 6 miejsce w PLS zajmiemy (marzenia.. :))
    A jeśli chodzi o kontrakty zawodników to mam nadzieje że Pietrzyk wie co robi. I ,że klub na tym dobrze wyjdzie.
    Trzeba w to wierzyć. Do rozpoczecia sezonu zostało jeszcze dużo czasu.

    Pozdrawiam :)




  8. Powrót do góry    #1898
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno Bartek Janeczek ma podążyć sladem Kuby Jarosza czyli iść do MOSTO! Nie ja niechce! Już dosyć tych młodych! Już jest 3 juniorów w tym 1 będzie wypożyczony! Niech kupią 2 dobrych przyjmujących, wywalą Sopke do Gwardi, niech zostanie Serek na 4:) Niech lepiej Kurek zostanie na ataku a niecc lepiej się nie pcha na przyjęcie bo to mu nie wychodzi:) Doświadczony jeden przyjmujący: Skalski, Szczurowski ale to tylko przykład, i 1 klasowy przyjmujący: Bułgar, Kanadyjczyk albo Knedlik:D No i oczywiście niech Kmet zostanie i wtedy będe zadowolony ja! Ale to tylko moje zdanie na ten temat.

  9. Powrót do góry    #1899
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak juz mówisz knedlik Bułgar czy facet z kraju klonowego liścia to ja o nazwiska prosze, heh.
    Któż Ci powiedział że Janeczek ma zagrać w Kentaki? Mistrz Polski juniorów?!

  10. Powrót do góry    #1900
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pisało tak na siatka.org : http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.8754#
    I se przeczytaj dokładnie! Ale chodzą takie plotki po k-k ze będą jacyś zagraniczni gracze grali;] A jak nie to powiedz kogo ściągną! Kmet na 90% w Wiedniu:( www.siatka.org kurde szkoda...

  11. Powrót do góry    #1901
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak tam u Kubackiego z warsztatem trenerskim (po tylu latach praktyki przy różnych trenerach pewno nienajgorzej). Za to z osobowością nie najlepiej. Słyszałem taką historyjkę od policjanta który zatrzymał go kiedyś za przekroczenie prędkości (za czasów kiedy Kubacki był drugim trenerem u Wspaniałego).

    Policjant: Dzień dobry .... itd....
    Kubacki: (z oburzeniem, że ktoś śmiał go zatrzymać) Pan wie kim ja jestem!
    Policjant: (próbując nie pęknąć ze śmiechu i udając że nie poznaje) Nie wiem.
    Kubacki: (obracając głową) Niech się pan przyjrzy.
    Policjant: Przykro mi ale nie poznaję.
    Kubacki: Trenerem Mostostalu!

    Podsumowując: pewność siebie i wiarę w swoją ponadprzeciętność tym fachu trzeba mieć, aby móc to przelać na zawodników, ale .... bez przesady.

  12. Powrót do góry    #1902
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matinho, nie pisz do mnie "se" poza tym cytuj umiejetnie!

    Kmet nie będzie naszym zawodnikiem a wszystko to co mówisz to prawda.
    Wojtek Serafin pozostaje zawodnikiem Mostostalu.
    Co do siatka.org i innych portali, Lipiński od poczatku karuzeli transferowej był w kręgu naszych zainteresowań?!!?heh
    W pierwszej "11" więcej Polaków już nie będzie, istnieje opcja uzupełnienia składu jednym młodym Polakiem


    Zapletal(Kozłowski), Obcokrajowiec nr1,Jarosz, (Serafin)(Kurek),Obcokrajowiec nr 2, Domonik, (Świechowski), Gromadowski, Mierzejewski.
    Razem 11 graczy.
    Z Sopko, Vartovnikiem i Januszkiewiczem nie spotkamy sie w przyszłym sezonie.
    Antosik zostanie wypozyczony.
    Obcokrajowcy zostana zakontraktowani dopiero za minimum 3 tygodnie

  13. Powrót do góry    #1903
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za 3 tygodnie ? czyli jest to ktoś z reprezentacji biorących udział w Memoriale :) Oby nie wyszło że Mosto i Resovia myśla o tym samym zawodniku :P

  14. Powrót do góry    #1904
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osa nie obraz sie ,zawsze z ciekawoscia czytalem twoje postyi szanowalem twoje zdanie,ale badzmy ludzmi!co ma wspolnego RZEKOMA historia trenera K. z fachem trenerskim?? za niedlugo bedziemy wyciagac chyba kazdemu jego historie zyciowe, w wiekszosci wymyslone przy piwie....

  15. Powrót do góry    #1905
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osa nie obraz sie ale...bajki o kopciuszku mozna opowiadac dzieciom do snu. W tym moze byc tyle prawdy ile nieprawdy.

    ja wam tez opowiem, kiedys siedzialem se z Papkinem w Baby Blue i pilismy browara gadajac o laskach. Nagle podszedl do nas maly koles, wygladal jak Golum, jak sie jednak pozniej okazalo byl to lozano, od wrozki dowiedzial sie ze za 3 lata bedzie trenowal polska reprezentacje wiec przebral sie za Smeagla i przyszedl na dyskoteke wybadac czy przeszli kadrowicze snie dobrze prowadza.
    Prawda ze fascyunjaca historia!

  16. Powrót do góry    #1906
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sezon ogórkowy się zaczyna to i taka historia około-siatkarska. Jak już pisałem, umiejętności trenerskich Kubackiego nie mogę oceniać bo ich nie znam. Tak naprawdę przekonamy się o nich dopiero po przyszłym sezonie. I jak co roku wierzę, że to będzie dobry sezon dla Mostostalu (więc automatycznie życzę też powodzenia trenerowi). Jego prywatne życie i mniemanie o sobie mnie nie obchodzi (dopóki nie będzie miało negatywnego wpływu na to jak gra Mostostal), ale akurat to zachowanie wywołuje uśmiech na mej twarzy.

    Ta historia niestety jest prawdziwa, choć z przed ładnych kilku lat, a ludzie się zmieniają, więc może nie czuje się już taką gwiazdą jak kiedyś :). Chociaż jak został teraz pierwszym trenerem to kto wie :).

    A tak na poważnie - sam osobiście tam nie byłem, więc można by założyć z pewną dozą prawdopodobieństwa (bo jak to w każdej plotce – pewnie ja coś niechcący dołożyłem od siebie, a i osoba która uczestniczyła w tym zdarzeniu i mi to opowiadała, dodała swoją interpretację), że Kubacki po prostu nieźle kombinuje w życiu (tu kombinował jak się od mandatu wymigać :)).

    I dla dobra klubu tej wersji będziemy się trzymać :).

  17. Powrót do góry    #1907
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wpisu poprzednika nie skomentuje-przecież konfrontacji nie będzie, a każdy swojej wersji trzymać się będzie-cóż sezon ogórkowy a do krytykanctwa tzreba się teraz przyzwyczaić.
    CO do wpisu fana Resovii. To,że minimum 3 tygodnie niekoniecznie znaczy,że priorytetem sa Kanadyjczycy, aczkolwiek nie ukrywam, że sa pewne plusy tych zawodników, dobre warunki fizyczne, w miarę dobra cena, chęc pokazania sie w Europie no i to, że mówia w miarę normalnym językiem heh.
    Dlatego wszelkiej maści brazylijczycy, portugalczycy czy hiszpanie mieliby w naszej lidze cięzko, szczególnie z powodów lingwistycznych
    Mimo wszystko, Kanada dostała w pięciu setach z Meksykiem co zaszczytem nie jest...
    http://www.norceca.org/press%20Relea...al%20match.htm

  18. Powrót do góry    #1908
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    info własne

    No i stało sie w środę nasz środkowy Tomas Kmet podpisał w Wiedniu kontrak z drużyną mistrza kraju Aon hotVolleys Wiedeń ,Tomkowi dziękujemy za grę w Mosto życząc powodzenia w nowej drużynie i możliwe że spotkamy się z nim po przeciwnej stronie siatki już niedługo jak przyjadą na turniej do Zdzieszowic.

  19. Powrót do góry    #1909
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiek, ale Resovia chyba myśli raczej o pewnym Norwegu...

  20. Powrót do góry    #1910
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No teraz już oficjalnie podali że Kmet będzie grał w Wiedniu:( Kurde szkoda... Będzie pewnie grał na środku z Benciciem:D No to zobaczymy co wykombinuje Kaźiu teraz:)

  21. Powrót do góry    #1911
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mathinio,rydzu czy jak ci tam..... znajadz twoj fach pewnie mu podpowiesz:P

  22. Powrót do góry    #1912
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak kupimy jakiegos Szkopa to mu *****-no chyba,że będzie grał dobzre, proponuje jeszcze kogos z Ekwadoru, bo waleczni są heh
    moderatorow prosze o wyrozumialosc...
    ja nas...Janas kurna nie widze, wyDutkali nas
    I hate Bayern soooo much

  23. Powrót do góry    #1913
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    *********** rasisto zawistny!:P

    Moderatowrow prosze o wyrozumialosc

  24. Powrót do góry    #1914
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wchodze sobie na stronke mosto, na skład w sezonie 2006/2007 i patrze na przyjęciu pisze: Reprezentant Niemiec! No to fajowo! A na 2 trenera Roland ale to tylko są zainteresowani! Ale fajnie by było niemca wyrwać z pierwszej 6 kadry Niemiec:D Aha i co z Januchem? Odchodzi czy zostaje?! Bo niewiem, ale nie chciałbym go widzieć w zespole na przyszły sezon bo jest słaby. A na Staszek Vartovnik był na testach w Bydgoszczy i wypadł najlepiej a podpisali kontrakt... z Olichwerem! hehe:D

  25. Powrót do góry    #1915
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matinho ale tam "pierdoły" pisza, heh.
    Drugim trenerm został Roni.
    Etam rasisto, akurat ten sszkop jest białej rasy, heh

  26. Powrót do góry    #1916
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Azoty dofinansują Mostostal

    Kędzierzyńskie Azoty planują dalszą współpracę z klubem Mostostal, jednak na zupełnie innych zasadach, niż dotychczas, na jakich? Tego na razie nie możemy zdradzić - podkreśla Andrzej Ochał - członek Zarzadu Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A.

    Jeszcze za wcześnie by mówić o warunkach współpracy, o szczegółach będziemy rozmawiać z Zarządem. Bardzo nam zależy, by siatkówka w Kędzierzynie-Koźlu znowu zaistniała, tak jak to było jeszcze kilka lat temu. Chcielibyśmy mieć również udział w sukcesach drużyny - zaznacza Andrzej Ochał.
    ___
    źródło: www.kkozle.pl

  27. Powrót do góry    #1917
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to fajnie że Azoty wracają:) Będą jakieś pienążki na klub i może lepszych zawodników:D

  28. Powrót do góry    #1918
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.8989&PHPSESSID=08a5ce b8a0f5a455dd5c82313eb6da12
    tu znajdje sie wywiad z Robertem Szczerbaniukiem :/ jak widac w nim ma on juz dosc kedzierzyna i naszego klubu . mowi ze woli grac o pierwsze miejsca niz w przecietnym zespole o przecietne miejsca 5-8 . coz ale ludzie sie zmieniaja jestem w szoku :/

  29. Powrót do góry    #1919
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, że Azoty "wracają" nic nie znaczy bo nie ma na razie konkretów, poza tym, podpisywanie długofalowych umów na duże kwoty w przededniu przejęcia zakładu przez inna firmę jest niczym naprędce podpisywane ułaskawienie pewnych polityków przez odchodzacego prezydenta. Ale co tam, w tym krwiopijczym świecie to jedyna metoda na osiagnięcie sukcesu- nie mam nic przeciwko temu by kędzierzynski klub nazywał sie jakkolwiek..

    Co do zawodników, po ustrzeleniu Jurkiewicza i Terleckiego i Wiki na rynku prawie nie ma Polaków (tak tez trener Mosto mówił) ale teraz mamy czas memoriału więc spox.
    Kiktiev?Nowak? Przy okazji jakiś skrzydłowy się znajdzie a jeśli nie to przeciez w składzie jest obiecujący Sopko oraz Serafin a czarnej polewki nie dostal jeszcze Olo i tak już klub się wzmocnił Jaroszem, Mierzejewskim i Świechowskim. Minimum jedno miejsce dla obcokrajowca jest...więc "keine problem"

    Spać spokojnie można, sztab szkoleniowy jest, Resovia Chemik, Jadar i Wrocław wciąż są w zasiegu kędzierzyńskiego klubu a to przecież naszym celem jest!
    Ciszej jedziesz dalej zajedziesz- przynajmniej medalu na przestrzeni 2 lat nikt nie zapowiada- i dobrze!

    Ja mam tylko nadzieje,że zespół będzie grał walecznie, zawodnicy będa prowadzić sportowy tryb zycia, będą szanować ( ze wzajemnością ) kibiców, nikt nikomu nie będzie właził do tyłka a każdy zajmie się tym czym powinien.Nie będzie animozji w ekipie- ani między zespołem a trenerami ani tez na linii zawodnicy polscy-obcokrajowcy, czy też młodzi starzy.
    Czekając na kolejne dwa (trzy) wakacyjne transfery
    ( nie będą to bardzo egzotyczne transfery, zespół to nie zbiór indywidualności, zawodnicy, a szczególnie obcokrajowcy powinni się znać, lubić a przynajmniej tolerować no i ...dogadywać)
    Udanych wakacji! heh.

    PS
    Parę słów o Azotach na łamach gazety wyborczej
    http://miasta.gazeta.pl/opole/1,35087,3430075.html

  30. Powrót do góry    #1920
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KUREK Najlepszy przyjmujący!

    Coś niebywałego się stało! Nasz Bartek Kurek został najlepszym przyjmującym w: Licealadzie! Poczytajcie sobie:D http://www.mmks-mostostal.net/akt_30.html

  31. Powrót do góry    #1921
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Se" przeczytałam i serdecznie gratuluję Bartkowi.

  32. Powrót do góry    #1922
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś niebywałego się stało! Nasz Bartek Kurek został najlepszym przyjmującym w: Licealadzie! Se poczytajcie:D http://www.mmks-mostostal.net/akt_30.html
    brak mi slow do ciebie synku....

  33. Powrót do góry    #1923
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    malyswider nie mów do mnie synku! Nie jesteś moim ojcem! I odwal się odemnie! Marniak

  34. Powrót do góry    #1924
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    malyswider nie mów do mnie synku! Nie jesteś moim ojcem! I odwal się odemnie! Marniak
    i za to masz w pysk przy pierwszej okazji, synku

  35. Powrót do góry    #1925
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie kłóćcie się...

    Czy wiadomo coś o tym tajemniczym Niemcu co u nas w zepole ma się pojawić (albo i nie) ??

  36. Powrót do góry    #1926
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakim kurna zaś Niemcu, jak ja lubie te spekulacje, byli Norwegowie, Bułgarzy, kto teraz?!

    Matinho weż chlopie na luz wrzuć ostzregam Cie!!
    Se uważaj!! juz raz mówiłem!!

  37. Powrót do góry    #1927
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2005
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A takim - kurna - co go chcecie nam podkupić... :P
    A tak nawiasem - na jakim etapie są rozmowy z nim, bo u nas jakoś ucichło, a przydałby się nam jeszcze jeden przyjmujący...

  38. Powrót do góry    #1928
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu zawsze ja! A tego gnoja to nie tylko moja wynia jak on zaczoł! Spadówa odemnie! I malyswider jakoś się ciebie nie boje dziadzie:)

  39. Powrót do góry    #1929
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czemu zawsze ja! A tego gnoja to nie tylko moja wynia jak on zaczoł! Spadówa odemnie! I malyswider jakoś się ciebie nie boje dziadzie:)
    pieprzony gowniarzu, podejdz i sie przedstaw,jak nie to sam cie odnajde,i nawet twoj ******ty wujaszek ci nie pomoze.

  40. Powrót do góry    #1930
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kilka dni odpoczynku od forum dla panów.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1931
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    drogie rozbestwione małolaty

    Każdy wpis nie na temat lub obrażający uzytkownika będzie usuwany a użytkownicy, bez względu na swe doświadczenie czy zasługi będa odpoczywać.
    Ps Takim osobom jak Swider czy Uszat należy się szacunek, zapracowali na to..nie zycze sobie by byle 15latek stosował grożby karalne wobec innych userów

  42. Powrót do góry    #1932
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik bez obrazy ale na siatkowke w Kedzierzynie chodzilem juz za czasow Lazorka,Szarka czyli troche na siatkowce sie znam a ze los tak chcial ze musialem sie wyprowadzic na drugi koniec Polski to jak i setki ludzi w tym kraju przedewszystkim tym co kedzierzynska siatkowka lezy na sercu korzystam z tego forum i chcialbym sie dowiadywac konkretow a nie czytac wyzwisk tyle!

  43. Powrót do góry    #1933
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hanys nikt Cie przeciez nie atakuje.
    Konczymy bezproduktywna dyskusje.
    A nad kolega mateuszkiem ja przeprowadze prywatny osad;)
    Od teraz, mam nadzieje, tylko i wylacznie o siatce.

    Pozdravka all

    __________________
    Chemik K-K
    Powrot do tradycji

  44. Powrót do góry    #1934
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My tu gadu-gadu, a dalej nie wiadomo co z naszą kadrą. Wczoraj gdzieś wyczytałem że Nysa kupiła sobie środkowego Grzegorza Nowaka, który miał propozycje z Mostostalu.... o jejkuu to naprawdę na rynku polskich siatkarzy zostały juz chyba same niedobitki :) Swoją droga Olejniczak, Nowak i kilku podebranych graczy sezonujących kiedys w serii a to niezła ekipa na walkę o PLS, a Kazek śpi... Zebysmy sie nie obudzili z Januszkiewiczem w składzie ....

  45. Powrót do góry    #1935
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostalowcy w Kadrze B dobrze się spisują: http://www.pls.pl/news.php?id=6949

    A P. Andrzej Kubacki chciałby skompletować skład do końca tygodnia: http://www.republika.pl/mostosto/akt_217.html

    Info własne: Serafinowi skończył się wczoraj kontrakt i jak nie podpiszą do poniedziałku to odchodzi do Gwardi Wrocław:D
    Pozdrowienkia: malyswider, uszat, kentucki fan, kuchcik i inni:)

Strona 43 z 78 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •