Strona 26 z 78 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #1126
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mostostal wygrał 3:1 z kazikami byłem na meczu i myśle że mecz był duzo lepszy niż z rzeszowem !! podobało mi sie i tyle rafał poprawił troszke przyjęcie i było nawet lepiej !! mam jeszcze jedna prośbe !! możecie mi podać jakieś linki do typerków ?? aha zapomniałem jeszcze o czymś zdziwiło mnie i byłem miło zaskoczony gdy w klubie kibica zobaczyłem stare babcie które sie poprzednio na mnie wydzierały że im przeszkadzam stojąc teraz stały i śpiewały cały mecz !! brawa dla nich !! jeszcze raz prosze o te linki do typerków !!

  2. Powrót do góry    #1127
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kosa ja tez byłem stałem koło ciebie !! Ale mecz byl nudny cały czas przeważał Mostostal tylko w 3 secie sosnowiec wygrał 24:26 ciesze sie ze poprawiliśmy odbiór . POZDRO do kiedy mozna zgłaszać sie na mecz z Gwardia ??

  3. Powrót do góry    #1128
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi wam o typerki internetowe ??
    dział index - typowanie szukajcie a znajdziecie ,
    ja typuję do nto to może mi się jakaś kasa pojawi :P

  4. Powrót do góry    #1129
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry chlopcy i dziewczeta nie obrazcie sie ale czytajac wasze wypowiedzi zadaje sobie pytanie: ile wy macie lat 7??? 8??? albo 5. Kosa twoich wypocini po prostu nie da sie czytac!
    a) wszyscy widzieli mecz wiec streszczanie tego co sie dzialo jest bynajmniej bezsensowne
    b) pytania typu "gdzie jest typer" to juz naprawde jest ponizej poziomu inteligencji swiecznika albo mydelniczki. MASZ JAK BYK BANER NA STRONIE, SLEPY BY DOSTRZEGL
    c) wazeliniarstwo...porazka
    Blagam jesli macie pisac glupoty i tego typu infantylizmy nie piszcie nic!

    Co do meczu to musze przyznac ze cieszy mnie stosunkowo dobra dyspozycja Rafala. Koniu tez nienajgorzej, byle tak mu wychodzilo z najlepszymi a bedzie naprawde pozytywnie:) Co mnie irytuje to T.Swedrowski ktory chyba 1000 razy powiedzial ze "to nie Mostostal gra dobrze a Energia slabo", no wybaczcie ale mecz sam sie nie wygral!
    Ale wracajac do samego spotkania. Widac ze kiedy gra "idzie" chlopaki sa uskszydleni i gierka sie "klei". Poza 3 setem gdzie nota bene Sosnowiec zaczal zagrywac bardziej agresywnie, gra mogla sie podobac. I mimo nie zbyt wysoko zawieszonej poprzeczki, zwaciestow wazne dla psychiki. Martwi mnie natomiast forma Vartovnika, widac ze to juz nie ten sam Stanley z zeszlego sezonu. Jednak jesli Olej wroci, nie powinno byc zle z przyjeciem. Serafina pomine bo niestety z niego juz i tak nic nie bedzie. Warto natomiast wspomniec o rewelacyjnej wrecz zagrywce Domonika:) Chlopak mial dzisiaj dobrze naladowana "armate".
    Mam nadzieje ze Gwardie powiedziemy tez gladko 3:0, i wtedy przyjdzie szukac punktow z najlepszymi(oops sorry jeszcze medale...ich tez wyleczymy bo sa slabi jak barszcz).

    P.S. Najpiekniejsza scena bylo ujecie Mareczka pociagajacego wodeczke w przerwie:) heheheh az dzwine ze swidra tam w poblizu nie widzialem...hmmm...

    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #1130
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wyjazd do Wrocławia

    Mecz z Gwardią Wrocław przełożony został na niedzielę 6.11.05 (w związku z zajętą halą w sobotę- mecz koszykarzy) zgłoszenia na wyjazd przyjmowane są do czwartku do godz.10.00 .Zapisać się mozna jutro w Smakoszu od godz. 19.00 . Więcej szczegółów dotyczących ceny za przejazd i biletu na mecz jutro wieczorem.

  6. Powrót do góry    #1131
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    -zagralismy bardzo słabo ale 3 pkt ciesza

    Trenej Wojciech Drzyzga bardzo skrytykował postawę swoich podopiecznych,powiedział ze to Sosnowiec przegrał a nie my wygralismy ( 27pkt uzyskał Mostostalw 2 setach z błędów Sosnowca) a najbardziej zawodza doświadczeni zawodnicy, Zapi dzis wystawiał a nie rozgrywał, miał kilka błędów w kiwnieciu wystawie czy polu, Stan zagrał jedno z najgorszych spotkań w ostatnim czasie, natomiast haziu od 3 seta przestał kompletnie grac. We Wrocku jakies 1-3 powinno być ale potem z taka grą...

    PS Co do dopingu, z dołu naprawde nic nie slychac mimo duzego zapełnienia hali, póki nie bedzie dobrego prowadzenia emczu, oprawy i wiekszej ilosci bebenkow a pzrede wszystkim CHĘCI ludzi doz abawy i spiewu to będzie jak makiem zasiał...

  7. Powrót do góry    #1132
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik to jaki masz pomysł aby ten doping jakoś wyglądał ? Bo chyba nikt nie chce aby kibice drużyny przyjezdnejw liczbie ok 40 osób byli głośniejsi od 2-3 tys kibiców mostostalu . Wiadomo ze nie wszyscy na meczach śpiewają ale zyby przynajmiej klaskali albo coś !! 3 bębny na tak dużą hale to jest za mało , jak by było przynajmiej 5 bębnów i ponad 50 osób w klubie kibica którzy nie oszczędzają gardeł na meczach to by było ok tylko ze potrzebne są chęci a z tym róznie bywa !!

  8. Powrót do góry    #1133
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czego wy oczekujecie kiedy Klub Kibica to ludzie koło 40-50 lat+ odrobina gimnazjalistów? Jak zobaczyłem dzisiaj kto tam jest to wcale się nie dziwie że jest tak cicho.

  9. Powrót do góry    #1134
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P.S. Najpiekniejsza scena bylo ujecie Mareczka pociagajacego wodeczke w przerwie heheheh az dzwine ze swidra tam w poblizu nie widzialem...hmmm...

    i tu sie zdziwisz to był napoj miętowo-jabłkowy tymbarka hihihiihhihih a skrzywienie celowe pod TV .Red bull przysłał smsa do klemensa i mielismy polewke przez cały mecz .Marek dzis kierowca niebiskiego wozu [quote]

  10. Powrót do góry    #1135
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fileep - no było większość takich osób jak wymieniłeś i ! a np w kk Częstochowy są osoby w wieku 20-30 lat i mają bardzo łośnu doping ! a np taka gwardia to co widziałęm w telewizji był1 beben chyba ze źle widziale i z jakieś 10 osób i było slyszać tylko bicie w bęben !!

  11. Powrót do góry    #1136
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Gwardia jest niezbyt mocna kibicowsko, byliśmy w 20 chłopa w tamtym sezonie i raczej bardziej było STILON słychać:) Ale Orbita też nie jest najszczęśliwszą halą do kibicowania. Wracając do tematu- musicie organizować młodą ekipe, tak gdzieś 17-24 lata jeżeli miałoby się coś zmienić. Pzdr

  12. Powrót do góry    #1137
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fileep - masz racje tak ja Czewa są głośni bo maja w kk osoby powyzej ponizej 30 lat . Ale co powiesz tym kibica w wieku 40-50 lat zybe nie przychodzili na mecze ?? Mysle ze nie posłuchają tych młodych kbiców

  13. Powrót do góry    #1138
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fileep - A jak jest w kk w STilonie ??

  14. Powrót do góry    #1139
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Mysle ze nie posłuchają tych młodych kbiców


    A co ty masz Mosto_kibicu to kibiców po 40 hmmm .co oni ci tak bardzo przeszkadzaja .wykaz sie na meczu ,który dzis pod wzgledem kibicowania byl jak stypa .proszę młodzi pokazcie co umiecie .zapraszamy do smaka w każdy poniedziałek i podejrzewam że ci starzy kibice moze wiekiem a nie duchem wysłuchaja twoich spostrzeżeń ,. nowych inowacji .jak ci chodzi o metody kibicowania takie jak maja kibice z czewy to prosze bardzo nie upodabniaj sie z klubem kibica z Kedzierzyna ,Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #1140
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nam zdecydowanie bliżej do klimatów z Częstochowy szczerze mówiąc: tzn fanatyczny, głośny i nieustający doping- kto wychodzi z meczu i jeszcze może mówić to ma wp.dol!Nie no to ostatnie to żart oczywiscie:)A średnia wieku oscyluje wokół 19-20 lat, jest młoda przyszłościowa ekipa, która przy lepszych wynikach siatkarzy może się rozrosnąć i stać czołową w kraju. Na wyjazdy jeździmy głównie na ściane zachodnią, w tamtym roku odwiedziliśmy Międzyrzecz, Piłę, Bydgoszcz, Wrocław i Opole, teraz własnie szykujemy się na Bydgoszcz-19.11 i Międzyrzecz-26.11. Nie mówie żeby starsi nie przychodzili, ale niech młodzi mają decydujący wpływ na prowadzenie dopingu, to będzie to wyglądało sprawniej. Pzdr.

  16. Powrót do góry    #1141
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam nic do nich ale tak jak powiedział Fileep ze jak ma yć doping lepszy jak są osoby 50 letnie !!!!!!!!!!!
    POZDRO czar i inni forumowicze

  17. Powrót do góry    #1142
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to gdzie byłes dzis Mosto _kibicu

  18. Powrót do góry    #1143
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dawniej i mlodzi i starsi potrafil wesprzec druzyne...
    teraz tak nie ma bo wiekszosc uwaza ze nie ma komu kibicowac(5 miesjce w PL to chyba za malo dla niektorych).
    Jedyna pozadna atrakcja w miescie a mieszkancy tego miasta tego nie zauwazaj. zauwazali jak byly medale...

    miejmy nadzieje ze ludziska z CITY K-K sie wkoncu obudza i zaczna doceniac to co jest... :)


    pozdro

  19. Powrót do góry    #1144
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swiete słowa Mati, trzeba doceniac a nie zalic się,dobrze ze tak duzoludzi bylo ale to że satojedno azeby kibicowali to drugie.
    PS mlodzi, nie róbcie mi tu czata...

  20. Powrót do góry    #1145
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik nech sobie chłopcy podyskutuja .a powiedz mi kuchciku gdzies ty nam zginął i nie było cie widac ani słychac

  21. Powrót do góry    #1146
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czar ja b7yłem w klubie kibica

  22. Powrót do góry    #1147
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uszat jeśli chciał byś wiedzieć to ja mam 14 lat a nie 8 czy 7 jeśli masz jakies problemy to nie czytaj moich wypowiedzi mnie to akurat zwisa !! ale za to ty jesteś mistrzem świata w wypowiadaniu sie na forum gratuluje ci tego tytułu !! tylko ty sie mnie czepiasz jak ci przeszkadza to nie czytaj !!

  23. Powrót do góry    #1148
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kosa , spokojnie nie denerwuj się tak . Jak ja "zaczynałam" na tym forum też miałam takie <lekkie> ścięcia z innymi użytkowinkiami.Spokojnie złośc piękności szkodzi :P

  24. Powrót do góry    #1149
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz Mati mi sie jednak wydaje ze z tego przedzenia nic nie bedzie:( Ludziom siatkowka spowszedniala i to jest fakt. Czasy wyjazdow po 2 / 3 autobusy juz chyba nie wroca, no maoze za 20 lat. Mlodzi (poza paroma wyjatkami) wola posiedziec w domciu i pograc sobie w gierki. Nieco starsi pojsc na browar albo do Tunelu, jeszcze starsi tez nie maja checi. Kieds byl kolektyw, bylismy razem jedna grupa, spotykalismy sie razem przed meczami po meczach, bylo zawsze wesolo, kazdy bylo otwarty. Meczy wyjazdowych do konca zycia nie zapomne (Katowic, Lodz, Wawa, Poznan, Berli, Mediolan, Wieden, Czewa, Gorzow...) to byly najwspanialsze chwile tak dla klubu jak i dla nas kibicow.
    Dzisiaj jest tak jak jest. Klub kibica to trzy starsze kobitki i kilku facetow (ehh ohhh i ogolnie bajka), no dobrze Klemensik:) on zawsze byl chlop do tanca i rozanca. A gdzie reszta? Kowal, Kot, pierwszy pan od bebna Stasiu??? Gdzie cale Kozle? Wozniaki, Makloki, Manki??? Gdzie Blachownia???Juz nawet kosci nie chodzi...
    Kuchcik wiesz tak sobie mysle ze nic sie nie zmieni...niestety. Nie wiem dlaczego ale po prostu tak jest, i jak narazie zostanie...

    Kosa - chlopaczku po prostu uzywaj mozgu i tyle! Ciesze sie ze jestes i masz entuzjazm, brakuje takich ludzi...ale naprawde nie zachowoj sie jak szympans tudziez inny osobnik nizszy...

  25. Powrót do góry    #1150
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat Kosci był na meczu !! ale zero kibicowania .siedział z panienka w sektorze niebieskim koło kk i zachowywał sie jakby był w operze ,/wysle ci zdjecia /.swidra nie było bo szkólka a nasz kolega Kuchcik siedział z prasa i przygotowywał nastepny wywiad z któryms naszym zawodnikiem .Kosci potrafi przyjśc na mecz z Czewa i krzyczeć tylko Buda buda ............... mariusz sory ale takie mam zdanie po twoim wczorajszym kibicowaniu .straciłes w moich oczach

  26. Powrót do góry    #1151
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Walczymy o doping w Kentaki!!-złoty na mecz

    Prosze gremialnie wygrac jedna lub dwie osoby ktore poprowadzą doping na nastepnym meczu,( umiescimy te osoby w widocznym miejscu(a speaker zagrzeje publicznosc do dopingu a nie siedzenia jak w operze, zalatwic pana z organkami tak jak w Opolu, zrobic dobrowolna skladke w wysokosci złotówki od kazdego widza w celu przygotowania atrakcji na kolejny mecz ( na Skre przygotujemy sami)

    Ps. mimo nikłej odległości od 3 bębnów i KK na dole tzn na parkiecie prawie nic nie było slychac, dopiero jak cała hala raz w meczu ryknęła to jakies bzykanie świerszcza w uszach słychać było...
    PS 2
    Wczoraj hala była zaludniona w 70procentach, mysle, że na mecze z Wielką czwórką nie bedzie wolnych miejsc, dziękujemy tym którzy przyszli, prosimy o wiecej, ale potrzebujemy nie tylko Waszej obecnośc iale przede wszytskim aktywności,klaszczących dłoni i glosu Waszych gardeł
    I hate Bayern soooo much

  27. Powrót do góry    #1152
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przykro mi kuchcik ale co do gościa z organkami to sie nie zgadzam to juz wolał bym sie złozyć na 2 będny dla kk !! troszke mnie zdenerwowało że na meczu nie było takiej osoby która by prowadziła cały mecz !!

  28. Powrót do góry    #1153
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to dziekuje za glos, może być bębenek zamiast jakiegos klawiszowca a co do prowadzenia, wiesz ze tylko dwie osoby robiły to, jednej nie było drugiej sie nie chciało, najlepsze wyjścieto takie by Swider " wychował" sobie nastepce. Fakt, emc znie wypadł najlepiej i to ansza wspólna wina,my sie potrafimy przygotowac na Wielkie meczea taki Sosnowiec nie wzbudza wielkiego zainteresowania (mimo zewieleludiz było na meczu)
    bedzie dobrze
    I hate Bayern soooo much

  29. Powrót do góry    #1154
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje że już na meczu ze skrą świder pokaże kto rządzi w prowadzeniu kk jeśli nie on to nie wiem kto !!

  30. Powrót do góry    #1155
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem, że nie pisze teraz na temat ale czy ktoś z forumowiczów z K-Koźla zbiera gazete Super Volley?? Jeśli tak niech napisze czy ma nowy numer i gdzie kupił.
    Będę wdzięczna za odpowiedź .

  31. Powrót do góry    #1156
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli bedzie organizacja to beda wyjazdy takie jak kiedys i beda mile spotkania po meczach! To ze 10 kolegow/kolezanek na meczu stanie kolos siebie i oni beda sami krzyczec a inni beda siedzieli to nigdy nic nie bedzie! Opamietac jednego z drugim zeby wstal i sie wlaczyl do dopingu to wtedy moze cos bedzie! Kiedys krzykneles "wszyscy wstaja i spiewaja" to stala cala hala, teraz jak krzykniesz wstanie 5 osob! Kopnac w dupe i bedzie wiedzial po co na mecz przyszedl;)
    Kuchciku co do organkow to sie nie wypowaidam, no chyba ze z meczu chcecie koncert zrobic!
    Mamy 3 bebny i mysle ze to wystraczy zeby odwalic dobry doping, ino trzeba checi zeby przez 2 godziny sie podrzec i wspomoc druzyne!

    Mosto_Kibicu... jak ci sie nie podobal doping to trzeba bylo stanac na murku czy poreczy i poprowadzic doping! :)

  32. Powrót do góry    #1157
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle ze świder był by dobry do prowadzenia dopingu mam nadzieje ze bedzie juz na meczu ze skra ?? Kuchcik a tylko sa 3 bębny w kk czy więcej , bo na tej straej hali to był jeszcze taki malutki który stał na 3 stojakach moze był mały ale zawsze cos

  33. Powrót do góry    #1158
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mati ja nie mówie zebym ja prowadził doping . Ja wrzeszcze na każdym meczu a przeważnie w kk jest ze 20 soób które wzeszczą a reszta nic !!

  34. Powrót do góry    #1159
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po, prostu musi ktos poprowadzic i zmotywowac innych, inna sprawa ze ja nie moge nakazac nikomu by sie m bawili spiewali itd

  35. Powrót do góry    #1160
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik to przyjdź do kk jesli mozesz i razem ze świdrem poprowadzicie !! a ci co nie chca spiewac to po co przychodzą do kk

  36. Powrót do góry    #1161
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze trzeba by było zrobić taki temat gdzie wszyscy kibice mostostalu mogli by sie wypowiadać na temat kibicowaniu i co by chcieli na eczahc a czego nie !! Mogli bysmy tam wybrać 2 człowieka do prowadzenie ( moimi faworytami jest świder i kochcik) tam tez bysmy mogli mówić o tym czy kuopic jakieś serpentyny czy różne gadrzety potrzebne do kibicowania!! Zastanówcie sie nad tym !! POZDRO

  37. Powrót do góry    #1162
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ten watek jest dobry tylko powiedz mi ile osob będacych na meczach nas czyta? Jak chcecie to mozecie zrobić ulotki i rozdawac je w czasie meczy, texty piosenek itd, wymyślcie cos, obiecuje ze Swider poprowadzi doping, co do mnie to dzieciaki w szkole tak mi niszcza glos....ale postaram sie pomoc

  38. Powrót do góry    #1163
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik w tym wątku napewno tez sie nie wypowiadaja wszyscy !! Jeśli sie nie mylę to wypowiadają sie tutaj osoby z kk te ktore śpiewaja i wiedza cos o siatkówce a nie ze raz ktos przyjdzie na mecz i mysli ze jest kibicem !!! W tym wątku co zaproponowałem mogli by sie wypowiadac osoby którym zalezy na kibicowani chodzi mi o członków kk , a nie osoby które przychodza na mecze pod krawatem i siedza i gadaja przez komórke w przerwach !!! POZDRAWIAM !!

  39. Powrót do góry    #1164
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak chcecie to mozecie zrobić ulotki i rozdawac je w czasie meczy, texty piosenek itd
    wynajmiemy samolocika i spuscimy z niego na caly kedzierzyn ulotki o meczu :P

    A tak na powaznie: nie ma co namawiac nikogo do kibicowania... raz przyjdzie wydrze gradlo w jednym secie a potem siadzie i zalozy noge na noge. trzeba ludzi przekonac ze warto przyjsc sie pobawic! ;)


    P.S. Swider kedzierzynska GWIAZDO!!! dasz autograf??:P

  40. Powrót do góry    #1165
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam!tak sobie czutam i notuje:)
    ciekawe kto z was pojedzie na mecz do wrocławia??
    zaloze sie ze nikt!no moze kuchcik da sie namowic,wiec skonczcie pisac co zrobc zeby bylo lepiej, tylko zacznijcie dzialac!!

  41. Powrót do góry    #1166
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świder chętnie bym pojechała ale nie mam z kim!!

  42. Powrót do góry    #1167
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świder chętnie bym pojechała ale nie mam z kim!!
    a mozeak z nami autobusem??

  43. Powrót do góry    #1168
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2005
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie ze moge ale ja mam 14 lat to chyba rodzce mi nie pozwola jesli bylby kto s to bym napewno pojechał

  44. Powrót do góry    #1169
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja to mam tak jak Mosto_kibic jak by jechał ktoś z moich znajomych to bym napewno pojechał ale tak z kk to mnie raczej rodzice nie puszczą !!

  45. Powrót do góry    #1170
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wrocław + mecz

    Witam ,na dzień dzisiejszy na wyjazd do Wrocka są zapisane 23 osoby ,które jadą na 100% ,koszt wyjazdu to ok 25-27 zł. w zależności ile jeszcze bedzie osób chętnych na busa lub autobus im więcej tym taniej. Osoby nieletnie chcące jechać na mecz muszą mieć zgodę rodzica na piśmie ,,wyrażam zgode na wyjazd syna lub córki..... na mecz do Wrocławia" i podpis.W najgorszym wypadku mogę przejąć pieczę nad nieletnimi.:))kontakt podany w tym wątku(26).bilet na mecz 10 zł. dokładnie bedzie wiadomo w środę wieczorem.Tak więc moi mili ruszcie tyłki i w niedziele do Wrocka a nie czcze gadki jak ja bym to kibicował itp.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •