Strona 76 z 78 PierwszyPierwszy ... 26667475767778 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,376 do 3,420 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #3376
    Początkujący
    Dołączył
    29-11-2008
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpukać nie najgorzej:). Pamiętam, że na Częstochowę ledwo znaleźliśmy miejsce dla czterech osób cudem na samej górze, a dzisiaj tak źle tam nie było. Tak czy siak uważam, że osób było mniej. Chyba nic strasznego nie powiedziałem?

  2. Powrót do góry    #3377
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olbort, pełna zgoda, dzisiaj wyra¼nie mniej ludzi na równie ciiekawy mecz jak tydzień temu. Podejrzewam, ze troche wina ¶wi±t, a troche porozłaziło sie tych malkontetnów co to tylko przychodza na mecz, jak wygrywamy. Ja tam za nimi nie będe tęsknił.

    Okularów na mecz zapomniałem a dziury w sektorach karnetowych potężne.

    siadziałem obok kibiców Resovireresovirerererere :D
    Jak to szło? Obiecała¶ mi trzy punkty? To dostali trzy... do zera:D z (i Mosto żegna frajera :) )

    co do cheerleaderek - no cóż, zdaje sie że dobre czasy za nami. Wyskoczyły spięte dziewczyny, będzie niezła checa...

  3. Powrót do góry    #3378
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    BTW-do bardziej doświadczonych kibiców mam pytanie. Czy zawsze tak jest, że po porażce przychodzi tak mało ludzi? quote]

    Ciężko powiedzieć. To był pierwszy mecz po porażce w tym sezonie ;)

  4. Powrót do góry    #3379
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swieta!
    W mlynku bylo 200 gardelek, mimo slabej akustyki w ipla ogladalem powtorke i robi wrazenie.

    Swoja droga, nasi nie grali rewelacyjnie, raczej srednio. Rzeszow fatalnie, praktycznie oddali nam 3 punkty. Tym razem mozna smialo powiedziec ze duza zasluge w zwyciestwie Mosto miala "fenomenalna" postawa Rzeszowa.
    Mimo wszytko widze jeden pozytyw u nich, w lizde praktycznie nikt nie zatrzymuje Novotnego a tu widac blok fajnie pracowal bo mieli mnostwo wyblokow, nic to skoro nie wykorzystywali kontr. Mozliwe ze to troche Maselko za czytelnie rzucal ten zas jest uzalezniony od odbioru ktory nie byl najlepszy. Suma sumarum chlopcy myslami juz byli w domach. Rzeszow za to nawet z domu nie wychodzil oni zostali na kanapie a graly jakies klony.

  5. Powrót do góry    #3380
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Asseco Resovia też nieco innym zespołem, niż ten z inauguracji z ZAKSĄ...
    - Na pewno tak. U nas dużo się zmieniło. Zaczynamy rozumieć o co trenerowi chodzi, pojmować jego filozofię i myślenie o siatkówce. Mniej więcej jest już wszystko poukładane i każdy wie za co odpowiada na treningu i na meczu. Zaczyna coraz lepiej to funkcjonować.

    to cytat wywiadu z Papkinem .Fajnie sie poukładali byle tak dalej

  6. Powrót do góry    #3381
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze przy obecnym ukladzie w tabeli (Mosto przynajmniej wicelider), mamy bardzo korzystny uklad tabeli. Gramy teraz ze slabszymi druzynami, zas pod koniec rundy zasadniczej czekaja nas mecze z innymi kandydatami do medalu. Jako ze forma bedzie rosnac (oby!) z powodu play-off'ow, to mysle ze utrzymamy przynajmniej 2. msc w tabeli i bedzie my mieli bardzo dobra pozycje wyjsciowa pzred PO.


    Pozdro

  7. Powrót do góry    #3382
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokonała się historyczna zmiana nazwy spółki - właściciela zespołu siatkarskiego w Kędzierzynie-Koźlu. Mostostal Azoty SA zastąpiła ZAKSA SA.

    Jest to konsekwencja zmian, jakie dokonały się w spółce w ostatnich miesiącach. Zakłady Azotowe Kędzierzyn mają połowę udziałów w spółce, są też strategicznym sponsorem zespołu. Wcześniej nazwę na ZAKSA zmienił zespół występujący w PlusLidze. Teraz zmiana dokonała się nie tylko w nazwie spółki, ale i w składzie jej rady nadzorczej. Przewodniczącym został Krzysztof Jałosiński, prezes Zakładów Azotowych Kędzierzyn, oprócz niego zakład ma jeszcze dwóch przedstawicieli w pięcioosobowej radzie nadzorczej.

    - To Zakłady Azotowe Kędzierzyn uratowały klub przed upadkiem. Teraz w dużej w mierze dzięki ich wsparciu finansowemu funkcjonujemy - przyznaje Kazimierz Pietrzyk, prezes ZAKSY, który do nazwy Mostostal (w nazwie klubu od 1994 roku) był bardzo przywiązany nie tylko przez sukcesy, ale przez fakt, że przez lata był pracownikiem tej firmy. - Szanujemy historię, ale musimy przyjąć i zrozumieć argumentację ZAK. Oni dają pieniądze, wiążą z klubem duże nadzieje, nic dziwnego, że zmienili nazwę spółki, w której są największym udziałowcem - przyznaje Pietrzyk.

    Prezes ZAK SA Jałosiński dodaje jeszcze jeden ważny aspekt zmiany nazwy spółki. - To także dowód na to, że myślimy o przyszłości. Powiedziałem to zawodnikom na spotkaniu, że jesteśmy z nimi na dobre i na złe. Bo wiemy, że ciężko jest podtrzymać tak dobrą passę. Jednak my patrzymy już dalej niż na ten sezon - przyznaje Jałosiński.

    ZAKSA jest prawdziwą rewelacją sezonu zasadniczego, po dziesięciu kolejkach jest wiceliderem PlusLigi zaraz za tuzami z Bełchatowa. Kędzierzynianie wygrali aż dziewięć z dziesięciu spotkań, doznali jednej porażki z Jastrzębskim Węglem.

    Pietrzyk podkreśla dużą w tym zasługę trenera Krzysztofa Stelmacha. - Wkomponował się w otoczenie, nawiązał dobry partnerski kontakt z zawodnikami, ciężko pracuje - mówi Pietrzyk. Przypomnijmy, że Stelmach ma tylko roczny kontrakt w Kędzierzynie. - Umowa dżentelmeńska jest taka, że po roku ją przedłużymy. Nie widzę powodów, by tak się nie miało stać, tym bardziej że wykonał już kawał roboty, a my w przyszłym roku będziemy zgodnie z obietnicami ZAK SA dysponować większym budżetem. Warunki do pracy więc będzie miał bardzo dobre - zapowiada Pietrzyk. Liczy się także z tym, że Stelmach może zostać trenerem asystentem nowego szkoleniowca reprezentacji Polski. - Nie widzę problemu, niech Krzysiek nabiera doświadczenia - mówi Pietrzyk. Prezes Jałosiński na temat trenera nie chce się wypowiadać: - Zatrudnienie Stelmacha to był Pietrzyka strzał w dziesiątkę. Uważam, że powinien w Kędzierzynie-Koźlu zostać, ale nie ja będę w tej sprawie podejmował decyzje, ale prezes Pietrzyk z trenerem Stelmachem - podkreśla Jałosiński.

    Autor: Arkadiusz Kuglarz


  8. Powrót do góry    #3383
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - To Zakłady Azotowe Kędzierzyn uratowały klub przed upadkiem. Teraz w dużej w mierze dzięki ich wsparciu finansowemu funkcjonujemy - przyznaje Kazimierz Pietrzyk, prezes ZAKSY, który do nazwy Mostostal (w nazwie klubu od 1994 roku) był bardzo przywiązany nie tylko przez sukcesy, ale przez fakt, że przez lata był pracownikiem tej firmy. - Szanujemy historię, ale musimy przyjąć i zrozumieć argumentację ZAK. Oni dają pieniądze, wiążą z klubem duże nadzieje, nic dziwnego, że zmienili nazwę spółki, w której są największym udziałowcem - przyznaje Pietrzyk.


    ktos mi ostatno cos wytlumaczyl1 zaklady sa z nami od 1994 roku....

  9. Powrót do góry    #3384
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokladnie!
    Nie zapominajmy o tradycji ale, szanujmy tych ludzi bo i oni nas szanuja...

  10. Powrót do góry    #3385
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zaraz spadnie ewnie na ans lawina krytyki;) uszat szykuj klate:P

  11. Powrót do góry    #3386
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2005
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam. Mecz w sobotę, o której? 17?

  12. Powrót do góry    #3387
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ze sie "nie da" to zwykle brednie.

    Przeszkadza to komus ze sie watek tak nazywa? Do sadu ktos kogos ma zamiar podac?
    Ja czasami przegladam sobie starsze dyskusje ktore sa z perspektywy czasu bardzo interesujace i cieszyl bym sie gdyby temat ktory jest najbardziej zywy w calym forum nie umarl.

    Chceszy byc bardziej swiety od Papieza?

    Nadgorliwosc jest gorsza od sraczki...

    Jak usuniecie ten watek to ja sie zegnam z tym forum. Wiem ze nikt plakac nie bedzie, coniektorzy beda sie cieszyli, ale mimo wszytko, takie PRLowskie numery bez emnie.

  13. Powrót do góry    #3388
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja się z pełną odpowiedzialnoscią podpisuję pod wypowiedzią Uszata .Kuchcik a powiedz komu to przeszkadza zeby zostać przy nazwie Mostostal na SB .nie przesadzaj z tymi zmianami .Mam do Ciebie jako moderatora pytanie czy konsultowałeś to z kims czy to twoja decyzja.
    Dla mnie zawsze zachowywałeś sie jak zagle na wietrze

  14. Powrót do góry    #3389
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prosze was.... padla propozycja za ktora ktos dostal juz ****y...niepotrzebne!
    wyrazil chlopak swoje zdanie i ma do tego pelne prawo! zrobi zapewne tak ,jak postanowimy w MERYTORYCZNEJ dyskusji.

    ochlonmy na mrozie.pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #3390
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote] W naszym kraju ta przerwa jest dłuższa niż w innych najsilniejszych ligach - mówi trener Stelmach. - Kiedy grałem w lidze włoskiej przerwy praktycznie nie było. W drugi dzień świąt często były mecze ligowe, więc w pierwszy dzień świąt normalnie trenowałem. Siatkarze w naszym kraju nie mają więc prawa narzekać.

    Profesjonalne podejscie do pracy i treningu Stelmacha daje efekty.A tak na marginesie chciałabym widziec trening naszych panów 01.01.2009 r.

    http://www.toast.1k.pl/?od=czar


  16. Powrót do góry    #3391
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polecam artykuł raczej wywiad z najlepszym prezesem w historii klubowej polskiej siatkówki.
    Sczególnie fragment dotyczący gry Kurka i Jarosza w Mostostalu :)

    http://www.sport.pl/siatkowka/1,6506...oja_pasja.html

  17. Powrót do góry    #3392
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ale prezes Skry bzdury gada odnośnie ilości grania Kurka i Jarosza. U nas Kurka na siłę promowano w 1 szóstce (chociaż czasami nie zasługiwał, ale tak miał pewno w kontrakcie) i grał we wszystkich meczach w sezonie (a przynajmniej w większości). W Skrze próbowano go głównie ze względu na kontuzje innych graczy lub w meczach z teoretycznie słabszymi przeciwnikami, a teraz już pewno ławka będzie jego stałym udziałem. A Jarosz zeszły sezon przesiedział na ławie głównie ze względu na kontuzję i dlatego że postanowił zmienić pozycję na boisku na atakującego i tu było mu trudno wygrać rywalizację z Novotnym. W Skrze Włazły ma juz taki status gwiazdy, że wychodzi tylko na mecze z tymi z którymi mu się chce, w pozostałych meczach zdrowie mu nie pozwala. Więc i Jarosz faktycznie gra więcej. Tylko czy granie w samych meczach bez większej stawki i presji jest aż tak rozwijające? Zobaczymy w przyszłości. Ja tam obu chłopakom życzę dobrze, niech się rozwijają. A prezesowi Piechockiemu życzę, żeby czasami oprócz marketingowego bełkotu powiedział trochę prawdy, pomimo tego że to może być niewygodne.

  18. Powrót do góry    #3393
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepszy prezes klubu...Bzdura, i jak tu nie mówić, że GW jest po stronie skry. Lepszym prezesem jest na pewno pan Pietrzyk, to on wyciągnąć klub z dna a w tym roku za mniejsze pieniądze poskładał fajną ekipe (razem z trenerem).
    Tak więć może to tylko ironia ale wkurzają mnie takie brednie.

  19. Powrót do góry    #3394
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tia.
    Widać jak KOnrad Piechocki realizuje swoj± pasję, mówi±c, że Kurek już grał więcej w Skrze niż przez cały zeszły rok w Mosto. Tak bezczelne kłamstwo że słów brakuje. I pytanie, czy dziennikarz też jest takim ignorantem, czemu mu nie zadał poprostu kł±mstwa. A ludzie to potem czytaj± i wychwalaj± Jego Konradowsk± Mo¶ć. Ciekawy jestem tylko, Jak bardzo sie Jarosz rozwinie je¶li będzie chodził na treningi i grał z drużynami opłotkowymi. No i nie łud¼my sie, jak mu co¶ nie wyjdzie to zaraz wejdzie Mariusz, a Kuba pójdzie w odstawke. Łatwo jest grać, gdy sie ma 5 supergwaizd w drużynie, trudniej jak trzeba samemu być gwiazd± i ci±gn±ć gre.

    Echhh... szkoda gadać, zreszt± dżentelmeni nie dyskutuj± z faktami.

  20. Powrót do góry    #3395
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.
    ...nie patrzymy na innych i nie porownujemy sie z nimi, gramy swoje...
    zima 2007

    zdobywajac 4 z rzedu mistrzostwo juz wyrownalismy rekord Mostostalu
    to z ostatniego

    2.
    Poznie jeszcze belkot o tym jak to dobrze ze "niefortunnie przegrali walke o puchar" w zeszlym roku i ze maja w tym o co wylczyc bo juz im bylo nudno tak wygrywac(z cieniasami, samo nasowa sie na usta)

    3.
    I po raz kolejny do lez rozbawil mnie tekst o sukcesie i trzecim miejscu w Europie.

    4.
    Do tego dokladamy "najlepszy FF w hostorii".

    5.
    Ach i ten rozliczajacy z kazdego posuniecia sponsor, jakze oni maja ciezko i trudno. Moze jakas zbiorke zorganizujemy bo tak im jest trudno ze chlopaki nocami nie spia w takim stresie musza pracowac. Pan Piechocki jest cieniem samego siebie, az posiwial z nadmiaru zmartwien!

    6.
    Jest mega wysmienicie, az sie plakac chce z radosci. Mysle ze powinni sobie postawic w centrum Belchatowa pominki a pan Piechocki na kazdym obiekcie siatkarskim w kraju swoje popiersie. O tak, to jest dobry pomysl na (jak to sie pieknie mowi) promocje siatkowki.


    TAKIEGO STEKU *********** DAWNO SIE NIE NACZYTALEM, BICIE PIANY DO POZYGANIA SIE PRZEPLATANE SKRAJNYMI PRZEJAWAMI ZAMOZACHWYTU I HIPOKRYZJI, Z NUTKA POGARDY DLA RESZTY.

  21. Powrót do góry    #3396
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.kibicemosto.com/plakatpolibuda.jpg

    wszystko w temacie:)

  22. Powrót do góry    #3397
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2008
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mieszkam teraz w Warszawie, ale kibicuję Zaksie. Da się wkręcić na sektor zajmowany przez kędzierzyńskich kibiców? Jak się domy¶lam jest jaka¶ rezerwacja miejsc dla naszych, z kim się w tej sprawie skontaktować?

  23. Powrót do góry    #3398
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mieszkam teraz w Warszawie, ale kibicuję Zaksie. Da się wkręcić na sektor zajmowany przez kędzierzyńskich kibiców? Jak się domy¶lam jest jaka¶ rezerwacja miejsc dla naszych, z kim się w tej sprawie skontaktować?

    bedziemy jkies 40 min przed mecem to sie dolaczysz, zreszta pewnie nie ebdziesz jedyny

  24. Powrót do góry    #3399
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2005
    Postów
    349
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mieszkam teraz w Warszawie, ale kibicuję Zaksie. Da się wkręcić na sektor zajmowany przez kędzierzyńskich kibiców? Jak się domy¶lam jest jaka¶ rezerwacja miejsc dla naszych, z kim się w tej sprawie skontaktować?

    bedziemy jkies 40 min przed mecem to sie dolaczysz, zreszta pewnie nie będziesz jedyny
    Sorry że się wtrącam, ale sektor w Warszawie ma tylko 40 miejsc [wg organizatorów] i tyle biletów jako kibice gości dostaniecie [kupicie]. W rzeczywistości na sektor wejdzie znacznie więcej osób :) u nas było ponad 50 i jeszcze były pewne możliwości zwiększenia stanu :) .....

    Generalnie to jak kupisz bilet na inne miejsce to nikt nie będzie stwarzał Ci problemów aby dołączyć się do ekipy.

    Sektor gości znajduje się na samej górze hali Sektor E2 [34 krzesełka :P ... ale kto na meczu siedzi ..]

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #3400
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  26. Powrót do góry    #3401
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to generalnie gospodarze beda miec maly problem zeby nas zmiescic;)

  27. Powrót do góry    #3402
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A i ja sie w Wawie zadomowilem ale w sercu Mosto wiec tym razem wkrecam sie na Niebiesko -Bialo - Czerwony sektor:):)

  28. Powrót do góry    #3403
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zrobimy wjazd z bramąi już:D:D:D:D Nie no w Jastrzębiu było nas 130 i zmieściliśmy się więćPalibuda teżnas pomieści ;)

  29. Powrót do góry    #3404
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zostalo ostatnie 30 miejsc na wyjazd do Stolicy

  30. Powrót do góry    #3405
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ze względu na wyczerpanie miejsc na wyjazd do Warszawy informujemy, że na chwile obecną zapisy zostają wstrzymane. Dostaliśmy od organizatorów 140 biletów, i tyle też osób jest na liście.

    Godziny wyjazdu:
    WALCE - 9:00
    KOŹLE - 9:20
    PŁYWALNIA - 9:30
    STRZELCE OP.- 10;15


    Prosi się wszystkich o przybycie na miejsce zbiórek 15 min przed wyjazdem!!!!

    Osoby, które nie pojadą a się zapisały mogą zapomnieć o następnych wyjazdach!!

  31. Powrót do góry    #3406
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bilety sie skonczyly....
    Pytanko mam do kędzierzynian. Ma ktoś możliwość załatwienia 3 biletów na piątek?? Byłem na każdym meczu do tej pory, ale tym razem nie miałem jak kupić biletów. Cena specjalnie nie gra roli (oczywiście w granicach przyzwoitości :) ) . Jak cos to proszę o wiadomość. Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #3407
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2008
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma ani jednego bileta ;) Dobrze ze byliśmy z Swidrem :) kurde to koniki zarobią w piątek :D w cench ok 100 złbędą sie kształtować bileciki :D

  33. Powrót do góry    #3408
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie biletów brak. Sam stałem sie posiadaczem jednego z trzech ostatnich z jakiejś strasznie rezerwowej puli :]

    A oto opisany wcześniej szalik



  34. Powrót do góry    #3409
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wenta- jednostka czasu trwająca około 15sekund
    Siódmiak- rzut z siódmego metra swojej polowy na bramke przeciwnika

    ps mecz Skry-z Mosto w czasie trwania półfinalu z Chorwacja....jakby tak telebim....
    Może ze względu na to, że gramy z Chorwatami mecz będzie rozgrywany jako ten drugi, więc zobaczymy i to i to.. Poza tym co niektórzy nie mają biletów na Mosto więc zobaczą w tv, nawet jak zagramy równocześnie... :(
    Dwóch porażek nie zniosę chyba na trzeźwo...

  35. Powrót do góry    #3410
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłbym zainteresowany zakupem biletu na mecz ze Skrą. Jakby ktoś miał wolny bilet to proszę o kontakt na PW lub na GG (8445200).

  36. Powrót do góry    #3411
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz Chorwatów z Polakami o 20:30 :)
    (info ze strony International Handball Federation

  37. Powrót do góry    #3412
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiek, o mile te definicje dot. Wenty i Siódmaka sa twojego autorstwa to; 1. gratuluję pomysłowosci i weny twórczej 2. proponuję je opatentować. Wikipedia może mieć z tego pożytek.

  38. Powrót do góry    #3413
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najprawdopodobniej już 4 lutego o godzinie 18:00 Zaksa Kędzierzyn rozegra pierwszy mecz o wejście do FF Pucharu Polski z Siatkarzem Wieluń. W Wieluniu byliśmy tlyko raz, zdobywając PP. Warto tam pojechac i pokazac się z niezłej strony. Całkowity koszt wyjazdu będzie wahal sie w granicach ok 30 zł wraz z biletem. Gdyby jednak Wielun odpadł z Częstochowa. jedziemy do swietego miasta w podobnej cenie.


    Operacja Czestochowa!

    6 lutego w PIATEK o godz 18:00 zagramy z naszym odwiecznym rywalem z miasta regularnie osrywanego przez golebie. Juz dawno nie stawilismy sie tam w konkretnej ilosci z porzadnym dopingiem, czas to zmienic!
    Koszt wyjazdu z wraz z biletem bedzie oscylowal w granicach 40zl.
    Ilosc miejsc niestety ograniczona ze wzgledu na narzucone nam przez organizatora z Czestochowy max 280 biletow!:)

    Zapisy na obydwa wyjazdy przed meczem ze skra w specjalnie wydzielonym miejscu obok kas, wraz z zapisaniem sie nalezy wplacic pieniadze, nie zapominajmy ze chetnych bedzie napewno 4 razy wiecej niz mamy miejsc wiec zapisywac sie!


    Kazdy zapisujacy sie musi podac NUMER PESEL!!

  39. Powrót do góry    #3414
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W PP Cz-wa ograła Wieluń 3:0 i małymi punktami zdobyła awans.

  40. Powrót do góry    #3415
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiec w ciagu 2 dni 2 razy pielgrzymka:)

  41. Powrót do góry    #3416
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie mozna kupic i poswiecic "suweniry";):p Jakies ladna rozance albo cus.

  42. Powrót do góry    #3417
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No polecam rozance zebyscie sie ladnie pomodlili o awans :)

  43. Powrót do góry    #3418
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://mosto.pl/akt_585.html

    lepsze takie szaliki jak papierowe korony z wyborczej ;)

  44. Powrót do góry    #3419
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    owiedział Jacek Żuk, twórca portalu kędzierzyńskich fanów, www.mosto.pl
    Cos przeoczylem?
    Portal kedzierzynskich fanow?

  45. Powrót do góry    #3420
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kedzierzyn-Bełchatow 1-3,1-3,0-3,2-3, 3-0

    ostatnie punkty zdobyto u siebie:11.12.2004

    ostatnia wygrana:15.11.2003 (25:17, 26:24, 25:19)
    ...
    ....
    3-2 30 styczen 2009!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •