Strona 53 z 78 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #2341
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Ps. uprzejmie donosze, iz w chwili obecnej NIE JEDZIEMY do Czestochowy

    Swider kibicem się jest a nie bywa , a gdzie Wasze hasła
    .... Na dobre i na złe .......

  2. Powrót do góry    #2342
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlansie, to czmeu nie bylo Cie wczoraj na meczu?

    poza tym nie znasz przeslanek zwiazanych z brakiem w chwili obecnej osoby chetne do organizacji wiec sie nie czepiaj:)

  3. Powrót do góry    #2343
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niedobrze mi sie robi patrza na tabele, niedobrze mi sie robi przed kazdym nastepnym meczem bo wiem ze napewno beda becki. Przykro przestalo mi byc juz jakies 5 meczy temu. Analizowac tez mi sie nie chce bo coz tutaj "analizowac". Mymy zespol na spokojnie 4/5 miejsce w lidze a gramy jak banda ****a mac szmaciarzy, pewnie zlaly by nas pierwsze rtrzy druzyny serii B...o zgrozo!!! Juz doslownie sily nei mam zeby sie na to wszystko wkorwiac! BYLEM CIERPLIWY 3 lata ALE ****A MAC ILEZ MOZNA GRAC W BERKA ZASLANIAJAC SIE BRAKIEM KASY I ZGRANIA. MAM ****A MAC DOSC DEBILNEGO TLUMACZENIA, MAM DOSC KRETYNSKICH SUGESTI ZE "TO" CZY "TAMTO". NIE LICZE NA ZLOTO, NIE LICZE NA MEDAL ALE CHCE SWOJ ZESPOL, MOJ MOSTOSTAL. WALECZNY, AMBITNY, ZADZIORNY, DRUZYNA KTORA BEZ KOMPLEKSOW WCHODZII DO SERII A, DRUZYNE KTORA MLODOSCIA I AMBICJAMI WYWALCZYLA PIERWSZY MEDAL...MAM DOSC ZAWSZONYCH PATALACHOW, CO WAM SIE WYDAJE ZASRANCY ZE ZYCIE TAKIE PROSTE JEST. JEDEN Z DRUGIM PILECZKE ODBIAJA ZA PARENASCIE TYSIECY MIESIECZNIE. 3 GODZINY PRACY DZIENNIE I LEZENIE ****A MAC BRZUCHEM DO GORY, DO ROBOTY WAS TRZEBA WZIAC ZA 1000 ZL I ZEBYSCIE NA TEN TYSIAC TAK 10h **********C MUSIELI MOZE BY SIE COS W TYCH DURNYCH LBACH POPRZESTAWIALO! Macie taryfe ulgowa, sa 4 zespoly z ktorymi porazka jest wkalkulowa...ale nie jak jacys gimnazjalisci na SKSie dla niepelnosprawnych tylko jak profesjonalisci, po walce. Koncze bo coraz bardziej mi sie chce zygac jak o tych ludziach mysle. WSTYD WSTYD WSTYD!!! Na szacunek to sobie trzeba zapracowac, wiec ja szacunku do was kolki niemam, i duzo wody uplynie zanim miec go bede. Nie jestescie godni noscic koszulek z logiem "Mostostal"...

    Wybaczcie skladnie, ostografie i forme ale moj mozg pod wplywem zlosci nie funkcjonuje tak jak powinien.


    Swider kibicem się jest a nie bywa , a gdzie Wasze hasła
    .... Na dobre i na złe .......
    Skoncz Wiolka bo naprawde jestes smieszna, ile Ty masz lat? 5? idz poskarz pani i pokaz palcem kto jest beeee...nic tylko plakac.


    Moj typ, przy tej formie 13pkt. max
    A ja w typerze idiota zawsze zwyciestow obstawiam.

  4. Powrót do góry    #2344
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tygodniu nieobecności (poprzednia sobota) mecz ze Skrą 20:24 dla Mostostalu gdzie wdupiamy do .....24 powracają w jeszcze lepszym stylu zawodnicy LZS FRAJERZY K-K gdzie prowadząc 18:9 z AZS-em Olsztyn (po naprawdę jak na nich rewelacyjnej grze) wdupiają seta do 23 !!!
    Zgadzam się z Osą bo jak mawia stare mafijne powiedzenie: ryba psuje się od głowy :). P. Pietrzyk już kilka lat tem całkowicie się zagubił w siatkówce. W każdej "normalnej" firmie całkowitą odpowiedzialność za "osiągnięcia" ponosi jej szef czy własciciel. Zarzutów mogło by byc wiele: co Serafin robi w składzie, dlaczego AK nie został zmieniony po porażkach an początku sezonu, dlaczego od 3 lat Mostostal nei zagrał w lidze ANI JEDNEGO dobrego meczu (nawet licząc przegrane), dlaczego od 5-6 lat żaden zawodnik - młody, uzdolniony się nie rozwinął grając w naszej drużynie, dlaczego co roku zmieniamy trenerów, dlaczego Resovia i Gwardia mogą znaleźć dużych sponsorów w trakcie sezonu a my nie.
    A najgorsze jest to że tych dlaczego mogłyby byc setki

  5. Powrót do góry    #2345
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-10-2005
    Postów
    503
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrząc tak z boku na waszą sytuacje to można stwierdzić tylko jedno - brakuje wam trenera który twardą ręką prowadziłby drużynę, kogoś typu Such, Wspaniały czy Mazur. Nawet jakby KP ściągnął Felczaka to wątpię aby podołał zadaniu odbudowy Mosto także wydaje mi się że lepiej byłoby namówić Wspaniałego do powrotu albo ściągnąć kogoś zagranicy. Kogoś kto potrafiłby przycisnąć zawodników na treningu i pokazał że tylko ciężką pracą można coś zyskać.

  6. Powrót do góry    #2346
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym WW ponoc cos jest na tapecie:)

  7. Powrót do góry    #2347
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jedyny który jest wolnyi na którego TAK powiedziałby obecny jeszcze prezes...
    Z tamtej ekipy juz prawie nikogo nie ma więc..

    Mysle ze wiele osob sluchało radio Park...Ciekawia mnie wasze uwagi.
    Papkin stwierdził, że brak nam lidera (jednegodobrego, drogiego gracza)
    Trener uwaza ze zawodnicy pracują ale cos nie tak mają z głową
    Preze uważa ze zrobil wszystko (sypacz, srodkowy) trener dobzre prowadzi zespoł...tylko kibice sa bee
    Kibice sa be bo w koncu wygwizdali swoich zawodników anie krzyczeli jak przez 3 lata ze nic sie nie stalo
    Prezes prosił by nie isc na emcz jesli sympatycy maja gwizdać, Hm, to co na piwo??
    I hate Bayern soooo much

  8. Powrót do góry    #2348
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym proponawal aby wszyscy kibice spotkali sie w smaku na piwie i posluchali meczu w radiu zamiast isc na mecz i gwizdac na naszych biednych zawodnikow.

  9. Powrót do góry    #2349
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się nie wybieram na następne mecze - mimo że mam karnet (chyba że Mostostal wygra w Częstochowie :) ) Boję się też bo p. Pietrzyk pogroził gwiżdzącym fanom czyli mnie. W związku z tym obawiam się że podczas następnego takiego meczu nie wytrzymałbym i znów zacząłbym gwizdać. Czy Domonik ma z 10 kilo nadwagi i wogóle granie w dupie czy mi się tylko wydaje.
    Wracając do wywiadu to wynika z niego że to kibice kupili rozgrywajcego :)
    A co do zakupów to faktycznie prezes ma rękę - Bakumovski jest zdecydowanym liderem w kategorii zakupowy hit sezonu :(
    A co do budzetu to niech Pietrzyk nie pieprzy bo Resovia megabogatym klubem nie jest a z "wielką czwórką" :) walczy i wygrywa bo ma trenera a nie sługusa. A Gwardia która nam manto spóściła takie że zawodnicy do dziś mają pręgi na dupach.
    Dość zwalania na brak kasy (bo 3mln dobrze wydane to niezły budzet i perspektywy), na nieudaczników zawodników, na wstrętnych kibiców którzy w końcu nie wytrzymali żenady jak już pisałem odpowiedzialny jest jeden człowiek (i jego rodzina). I za przeproszeniem gówno mnie obchodzi co oni robią na trenigu i jak tam sie prezentują jak dla mnie mogą wogóle nie trenować, balować całe noce, chlać wódkę litrami palić skręty byle by wygrywali.
    Prezes z dużymi sponsorami ma problem a teraz zaczyna walczyć z drobnymi sponsorami czyli z nami kibicami.

  10. Powrót do góry    #2350
    Początkujący
    Dołączył
    11-02-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piwo napewno bardziej wyjdzie na zdrowie w jakim kolwiek barze, niż oglądanie czy słuchanie meczy w wykonaniu mosto.

  11. Powrót do góry    #2351
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sprawa wyglada tak, nast mecz, nawet przy zdobyczy w czewie ja odpuszczami bynajmniej nie bede nikogo namawiac by poszedł na hale!!

    trudno tu cokolwiek pisac, wiedzac ze siatkarze to czytaja, bedac ich jakims tam znajomym,ale panowie prawda jest taka: jest was 14, a 8 sie nie chce grac... nam sie przestało chciec kibicowac! gdybyscie byli zawodnikami Legii w piłke kopana,dawno oklepaliby wam buzie w stolecznych klubach muzycznych.

    moja propozycja: 24 lutego ODPUSZCZAMY MECZ Z POLITECHNIKA!!!
    Co do formy dogadamy sie na kibicemosto.ovh.org , moja propozycja na goraco: zostajemy pod hala:)

  12. Powrót do góry    #2352
    Początkujący
    Dołączył
    11-02-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i co"najważniejsze" w poniedziałek będziemy mieli kolejną rozmowę trenera z zawodnikami.Tylko nasuwa sie pytanie PO CO!!!

  13. Powrót do góry    #2353
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]wlansie, to czmeu nie bylo Cie wczoraj na meczu?

    to ci odpowiem własnie ze z przyczyn rodzinnych opuściłam jeden mecz od poczatku ligi jakby chodziło o scisłoś

  14. Powrót do góry    #2354
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno w 3lata dokonano 21 transferów....wszystkie trafne!
    I hate Bayern soooo much

  15. Powrót do góry    #2355
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się ze jeden był 100 % trafny czyli pan Rastio Chudik .I z tym człowiekiem zarzad powinien zacząc rozmowy na temat powrotu do Kentaki .

  16. Powrót do góry    #2356
    Początkujący
    Dołączył
    11-02-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan R.Chudik jak najbardziej zrobił swoje wtedy tylko czy pamiętacie jaka pod koniec sezonu była atmosfera na ławce trenerskiej pan K. sobie, a pan Ch. sobie i kto w tym czasie siał ferment w zespole? Na to pytanie sobie sami odpowiedzcie ja się tylko domyślam.

  17. Powrót do góry    #2357
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wiem, że na gorąco to każdy różne rzeczy pisze. Ale przestańcie pisać o jakichś bzdurnych bojkotach. I tak ostatnio my kibice dostosowujemy się z dopingiem do zawodników, a czasami to ich nawet przewyższamy. Czas się wziąć do roboty (kibicowania) i pokazać zawodnikom, że nawet na przekór im my dalej kochamy ten sport i ten klub. I innego wyjścia nie ma. Bo jak nie to trzeba będzie zaorać to wszystko i zostanie nam tylko piwo i oglądanie innych drużyn na Polsacie. Tak apropo Polsatu, to Wanio z Wójtowiczem trafnie nas kibiców podsumowali po ostatnim meczu - "jak w teatrze".

  18. Powrót do góry    #2358
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3 set byl odzwierciedleniem gry zawodnikow przez kibicow ! chca grac przy pustej hali to ok !
    odpuszczamy mecz z politechnika !!

  19. Powrót do góry    #2359
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram przedmówców.
    Odpuszczamy mecz z Polibudą
    Nie damy sie tak ignorować.
    I jeszcze jedno. Z nowym trenerem będzie problem bo pan prezes Pie3k ciągle płaci ok.40 000 zł panu komentatorowi z Polsatu.
    Kolejny dobry transfer

  20. Powrót do góry    #2360
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli kogos interesuje a nie sluchal wczoraj radia:

    http://<br /> http://forum.kibicemo...p?pid=463#p463

  21. Powrót do góry    #2361
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze nie ma co sie obrazac. To nic nie da, trzeba sie zmobilizowac (co do dopingu)i pokazac niektorym pseudogwiazdkom kto jest najwazniejszy. Kto byl i jest tym dodatkowym zawodnikiem na boisku! Co prawda na hali przy Mostowej nie zrobi sie takiego kotla jak w kurniku ale zawsze mobilizacja dobrze wplywa na doping. Wierze w Was!!

  22. Powrót do góry    #2362
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze nie ma co sie obrazac. To nic nie da, trzeba sie zmobilizowac (co do dopingu)i pokazac niektorym pseudogwiazdkom kto jest najwazniejszy. Kto byl i jest tym dodatkowym zawodnikiem na boisku!

    Bartku i tu się zgadzam z Toba i troche osób co były dziś w smaku .Pisze w imieniu osob które dziś zdecydowały sie na doping z Polibudą ze osoby których interesuje siatkówka i doping proszone sa o przybycie do smakosza w poniedziałek tj 15.01.2007 o godz 19 do smakosza .
    kibice spotkali sie w smaku na piwie i posluchali meczu w radiu

    Kosa to jeszcze gorzej niz ogladanie meczu ,przecież tego facia S nie da sie słuchać

  23. Powrót do góry    #2363
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciagle popieram jakas forme bojkotu! i mam prosbe, wszyscy prawie jestesmy zalogowani na kibicemosto i tam sobie doslzifujmy forme protestu

  24. Powrót do góry    #2364
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Noto KlubuKibica NIE MA
    Swoja mocą sprawcza Prezes Mostostalu odcina sie od "klubu Kibica" Mostostalu Azoty K-K.
    10 lat zywotai trup
    Dziekujemy za uwage.

    Na koniec powiedział, że to co się stało w meczu z Olsztynem, czyli, że kibice zaczęli być cicho i wychodzić po drugim secie to jest bardzo kompromitujące oraz, że formalnie na dzień dzisiejszy klub Mostostal nie ma Klubu Kibica. Powtórka programu chyba w czwartek też w Polsacie. Kto chce niech ogląda
    cytat ze SPy'a (www.kibicemosto.cba.pl)
    I hate Bayern soooo much

  25. Powrót do góry    #2365
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od 3 lat kibice mu przeszkadzają. To mu każą kupić rozgrywającego 3 to by chcieli 4 środkowych teraz im sie jeszcze zachciewa porządnego trenera i do tego gwiżdzą na świetny młody zespół perspektywiczny od 3 lat I jeszcze pewnie chcieli by się nie wstydzić po meczach Mostostalu. A dupach się im poprzewracało płacić za bilety i morda w kubeł

  26. Powrót do góry    #2366
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moi drodzy, zastanawialem się czy coś skrobnąc...

    Cóz, errare humanum est. I my i prezes i zawodnicy bładzimy. Mimo wielu wad, prezes na prawdę stara sie przywrócic blask temu zespołowi ktory bądź co bądź traktuje jako swój. Nie warto wdawac sie w polemikę zże sobie tam chłop prywate urządza bo i tak nie zmienimy tego, a kazda opcja (polityczna) robi tak samo..
    Wazne zeby wyniki byly wtedy nikt nie bedzie zarzucał prezesowi nepotyzmu, kierowania sie prywatnymi opiniami(antypatiami i pomowieniami) swojej rodziny przy doborze zawodnikow trenerow itd...

    Ma bodajże 21 transferow przeprowadzonych w ostatnich 3 latach chyba tylko Jarosz moze nas na obecna chwile zadawalac. Pyatnie, czego oczekuje się/oczekiwało od danego gracza w momencie zakontraktowania-być może zbyt surową miara osądzamy niektórych. Chyba żaden z zawodników nie wykorzystał swego potencjału do maximum.
    Chlopcy ani pod komentatorem ani pod p. Kubackim postepow nie robią-ok mozna winic trenerow. Podobnoż pobyt na kadrze u Raula cudotworcy odmienił coniektorych, czemu nie mozna kontynuowac treningów w ten sam sposob?Nie da się?Każdy ma inny cykl treningowy?Zajechaliby się?
    Jeden jest zajechany przez poprzedniego coacha, drugi w mlodym wieku narzeka na zdrowie i nie ma czasu na treningi bo do szkoly chodzi. trzeci się posral bo myslal ze siedzenie na lawie w przecietnym makaronskim klubie wystarczy. Cóż nie.
    Mosto kupowalo zawodnikow dobrze zapowiadajacych sie ale primo, nie robili postepow, secondo inne kluby robily to samo i to raczej z lepszym skutkiem, terzo, atmosfera w klubie moze i jest dobra ale jesli cisnienie przez 3lata narasta to...nie bede konczyc.
    Załozmy ze prezes chcial dobrze, kupil sypacza i sciagnal srodkowego, slabego ale sciagnal, bo przeciez lepiej kupic taniego zapchajdziure niz sypnac pare zlotych z wirtualnego budzetu na kogoś lepszego, kogos polecanego...coz-errare humanum est.

    Zdefiniowac pierwszą szostke druzyny i grac nią przynajmniej dwa sety w spotkaniu obojętnie co się dzieje!
    Poza tym jesli Kurek ma za rok zastapic Marcela to musi sie chlopak sprawdzac, kolejny posrany atakujacy nie jest nam potrzebny
    najlepiej jakby sie wszyscy zajeli tym co potrafia robić najlepiej. Gracze graniem, trener trenowaniem, kibice dopingiem, nie tylko ten rudymentarny klub kibica tylko ci co chodza ogladaja itd. W tej hali z uwagi na akustyke nigdy dopingu ala kurnik nie bedzie..o tym niech wszyscy pamietaja.fakt faktem bylo jak w teatrze ale bezsensem jest zwalac wine na 20kibicow z bębenkami jak 99procent hali ma doping w dupie..
    Z drugiej strony, zobacz sobie Prezesie, ze w drugim secie na prawde bylo w miare "klawo"

    Propozycja powinna byc nastepujaca" kontrakt trójstronny(zakopanie topora wojenego do końca sezonu)
    1 Poparcie dla Mostostalu(klubu, siatkarzy prezesa i trenera) do ostatniego meczu w sezonie.
    2 Jasne i glosne postawienie celu dla druzyny (np 6miejsce) i okreslenie z czym sie wypelnienie lub niewypelnienie kontraktu bedzie wiazalo.( nie ma 6 placu to kasa zamiast do zawodnikowidzie do kibocow na przyszloroczne kanety...hehe, plus pzreprosiny skierowane w stronę kibiców..)
    (audiotele chyba nie wchodzi w rachube, przeciez i tak nikt nie dalby szansy wypowiedziec sie w temacie kto jest cacy a kto bee)
    Poniewaz jedyna odpowiedzialna za zespol osobą jest prezes to w sytuacji gdy druzyna nie zajmuje odpowiedniego miejsca podaje sie do dymisji i nie przedluza kontraktu z zadnym zawodnikiem ktoremu konczy sie kontrakt (wiem bron obusieczna szczegolnie w przypadku Marcela)

    Poza tym prezes moglby wyjasnic dlaczego i na jakiej podsawie sciaga sie lub nie danych zawodnikow. (casus Marcina Wiki) dlaczego tak pozno klub zabiera sie za kwestie transferowe?
    Jak dla mnie za rok z zawodnikow Mosto zostać powinni:
    Oczko, Kurek, Jarosz, Małecki, Nowak, Świechowski,
    podziekowaina powinni dostac
    Zapletal, Kozlowski, Mierzejewski, Serafin,Domonik, Bakumovski
    co do Karzova nie bede sie wypowiadał, po Marcela juz ustawia sie dluuga kolejka

    Co do focha prezia to sie nei wypowiem, przecież pare tygodni temu sami mówilismy,ze kazdemu mogą puścic nerwy i clapnąc jedno slowo za duzo (casus olsztyna) nieprawdaż
    Duzo czasu jeszcze do nastepnego meczu ale mnei się zdaje ze to co było nie powróci już i czasem tzreba siegnac dna żeby się odbic, gorzej jesli wszystkie mosty człowiek za sobą spali.

    Ciekaweco maja do powiedzenia zawodnicy, może w ciagu roku zmieili podejscie do swojej pracy...\
    "Ty si hral volejbol? Ne, no to sklapnij.."
    I hate Bayern soooo much

  27. Powrót do góry    #2367
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2004
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach



    co do Karzova nie bede sie wypowiadał, po Marcela juz ustawia sie dluuga kolejka
    Po Marcela kolejka? a kto go chce oprócz Mazura?

  28. Powrót do góry    #2368
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie wystartuje po niego także Skra bo Wlazły pojedzie za chlebem do Włoch

  29. Powrót do góry    #2369
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odwiedziłem sobie wczoraj trening Waszej drużyny. Ciekawie było, nie powiem :) Generalnie zależało mi na spotkaniu z naszym byłem rozgrywaczem, ale przy okazji się to i owo zobaczyło.

    Zaczne od Kubackiego. Gość przez godzine użył więcej słów uznawanych za nieprzyzwoite, niz ja przez cały okres istnienia strony kibiców AZSu pisząc swoje relacje. Co ciekawe nie było to jakies pospolite "kutwa mać" tylko ******* swoich zawodników przy samej ziemi. Robił to albo "zepołowo", albo "indywidualnie". Gość mnie zaskoczył kompletnie. Kiedy w role trenera wdal sie Marcinek, doszło do awantury słownej między tymi dwoma osobnikami. Powaga, Jarosz przy Kubackim to misiu koala.
    Najwięcej pretensji miał do "olewackiej" postawy po zepsutach zagranich, czyli albo uśmiech na ryj albo łeb w dół. Może w tym szaleństwie jest metoda, ale wczoraj wybitnie nie zadziałała.

    Po poziomie, i CHĘCIACH, jakie wczoraj reprezentowali wasi zawodnicy, wróże dzisiaj szybkiem 3-0, chyba że nasi zagrają jak to lubią czyli ... nienajlepiej.

    Szkoda że wczoraj nie miałem dyktafonu, bo niektóre, nieznane przezemnie dotychczas, zwroty nadawały się do wykorzystania w przyszłości :)

    Nielubie was bardzo, ale współczuje takich grajków.


  30. Powrót do góry    #2370
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odwiedziłem sobie wczoraj trening Waszej drużyny. Ciekawie było, nie powiem :) Generalnie zależało mi na spotkaniu z naszym byłem rozgrywaczem, ale przy okazji się to i owo zobaczyło.

    Zaczne od Kubackiego. Gość przez godzine użył więcej słów uznawanych za nieprzyzwoite, niz ja przez cały okres istnienia strony kibiców AZSu pisząc swoje relacje. Co ciekawe nie było to jakies pospolite "kutwa mać" tylko ******* swoich zawodników przy samej ziemi. Robił to albo "zepołowo", albo "indywidualnie". Gość mnie zaskoczył kompletnie. Kiedy w role trenera wdal sie Marcinek, doszło do awantury słownej między tymi dwoma osobnikami. Powaga, Jarosz przy Kubackim to misiu koala.
    Najwięcej pretensji miał do "olewackiej" postawy po zepsutach zagranich, czyli albo uśmiech na ryj albo łeb w dół. Może w tym szaleństwie jest metoda, ale wczoraj wybitnie nie zadziałała.

    Po poziomie, i CHĘCIACH, jakie wczoraj reprezentowali wasi zawodnicy, wróże dzisiaj szybkiem 3-0, chyba że nasi zagrają jak to lubią czyli ... nienajlepiej.

    Szkoda że wczoraj nie miałem dyktafonu, bo niektóre, nieznane przezemnie dotychczas, zwroty nadawały się do wykorzystania w przyszłości :)

    Nielubie was bardzo, ale współczuje takich grajków.
    moze twoja krotka relacja otworzy coniektorym siatkofanom oczy.

  31. Powrót do góry    #2371
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ach nieee...nie wolno pszeklinac to jest bszytko. Lepiej niech takie pszeklinacze ida do bonanzy na piwo.

    A tak serio to przytakne tylko temu co napisal swider.

    Pozyjemy zobaczymy.

    Mi tez jest qurwa mac nas szkoda.

  32. Powrót do góry    #2372
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Digit, może coś więcej w obliczu dzisiejszego spotkania?
    O trenerze napisałes... kto jeszcze był "wyrózniającą"sie osobą na treningu prócz nadtrenera?
    Z jaką zdobycza punktowa zakonczy sezon Mosto? 17.
    dalej trzymam się swojej wersji, 17oczek zapewni min 8 miejsce. Mniej niz 16 oznaczać może baraże. Gdzie zdobyc punkty?
    Teraz Mosto ma serię 5 spotkań z zespołami spoza wielkiej czwórki.Punkty do zdobycia:z Polibuda min 1,we Wrocku min 1,Resovia 1,Jadar 3pkt, Bydgoszcz min 1oczko.Mam andzieję ze najdalej 10marca Mosto odetchna z ulga..
    I hate Bayern soooo much

  33. Powrót do góry    #2373
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  34. Powrót do góry    #2374
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego jest to zdziwieniem i powodem do protestów to nie wiem. W Bielsku-Białej to normalne, że miejskie spółki wspierają klub - jest to m.in. także spółka wodociągowa.
    Do niedawna klub był wspierany przez Polmos BB,ale prezes poszedł w PiSdup.

  35. Powrót do góry    #2375
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak rzeczywiście radni mają o co o robić zamieszanie o 50 tys., dla wodociągów to tak jak dla mnie 1 zł, a radni juz nie wiedzą gdzie włożyc swoje "nieudolne łapy"

  36. Powrót do góry    #2376
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos czuje ze bedzie powtorka z rozywki, czyli pospiewamy sobie z Sovia : cala Polska z was sie smieje, rada miasta to ....

  37. Powrót do góry    #2377
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co znowu nowa szmate trza bedzie pisac .Wegrzyna uwazałam za normalnego faceta k.... a nawet na niego głosowałam .stracił duzo w moich oczach sprzedawczych słodyczy

  38. Powrót do góry    #2378
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    u mnie kolejne noty w plecy osob zarzadzajacych klubem! otóz Pani v-ce przesez zabronila Gwardzistom wymienic sie z nami wejsciowkami!


    ch.... z dzialaczami....

  39. Powrót do góry    #2379
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki Mostostalu rok temu i wobecnym sezonie:
    http://www.siatka.org/?wyniki.lp.2005.1.1.all
    http://www.siatka.org/?wyniki.lp.2006.1.1.all
    Rok temu Mosto po 15kolejkach 19 oczek i tyle zostało, teraz mamy 20oczek i tez prawdopodobnie tyle zostanie.
    6 miejsce po sezonie zasadnczym prawdopodobnie uda sie powtórzyc punkt w Bydgoszczy byłby pomocy, ze Skra i JSW w plecy)
    I hate Bayern soooo much

  40. Powrót do góry    #2380
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztofie rpzy nieprawdopodobnym zbiegu okolicnzosci, moze udac sie nam zajac 5 miesjce i grac z AZS w play off

  41. Powrót do góry    #2381
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztofie, przy nieprawdopodobnym splocie niekorzystnych wyników mozemy miec 9plac jeszcze albo jakiekolwiek inne miejsce az do 5tego włącznie.
    trzeba zdobyc minimumpunkt w Bydgoszczy iszykowac sie na playoffs z JSW (choć wolałbym AZS, w najgorszym razie tez po nas pzrejadą jak rok temu)
    Polibuda w barażach, hmmm
    I hate Bayern soooo much

  42. Powrót do góry    #2382
    Początkujący
    Dołączył
    16-02-2007
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sovia jest pod koniec sezonu bardzo słaba, ale zeby zajac miejsce 5 musial by mostostal przynajmniej wygrac 2 mecze
    z 3 do konca a sovia przegrac wszystkie co jest bardzo prawdopodobne gdyz gra z trzema czolowymi druzynami. Mosto ma przed soba Bydgoszcz, Skrę i Jastrzębie z którym przegrał 3-0 u siebie. Skra jest w tym sezonie nie do pokonania, a z Bydgoszczem powinni się poradzic.

  43. Powrót do góry    #2383
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztofie w tym przypadku zgodze sie z Krzysztofem!
    Tym mlodszym rzecz jasna. Jesli wywieziemy 3 punkty z Bydgoszczy i jakims cudem ugramy dwa sety czy to z Jastrzebiem czy z Belchatowem to jest szansa na 5 plac.
    Czysem trzeba wierzyc w cuda, misiek wierzy ze sie uda!

    Pozdravka

  44. Powrót do góry    #2384
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wyjazd

    Wszystkich chętnych chcących kibicować Mosto zapraszamy na wyjazd na mecz do Bydgoszczy w sobotę 17.03.2007 .Zapisy jutro od 19,15 w Smakoszu lub tel. kontaktowy 606839827.
    Koszt przejazdu 50 zł. + bilet wstepu na mecz.

  45. Powrót do góry    #2385
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cena wyjazdu moze ulec drastycznej zmianie na mniejsza, ale jak sie uda to dam znac...
    nadmieniam drodzy fani,iz 24 marca gramy w Jastrzebiu, a tam w zorganizowanej grupie pojada tylko Ci, ktorzy maja juz zaliczony jakikolwiek wyjazd w tym sezonie, i nie mam na mysli zdzieszowic bynajmniej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •