Strona 52 z 78 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,296 do 2,340 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #2296
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe udani jesteście :-)
    Zakabluj, może go do kąta postawią :D
    Ciekawi mnie jedynie brak reakcji modków?:)

  2. Powrót do góry    #2297
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A na co ja mam reagować? :D Taką komedię szkoda usuwać. Proszę tylko nie kląć (Uszat szczególnie, mógłbyś kropkować niektóre słowa...), a jak chcecie wywlekać personalne animozje na forum publicznym to proszę bardzo - ja nie mam nic przeciwko. :D

  3. Powrót do góry    #2298
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2006
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Uszata
    Przestań człowieku pozowac na guru kędzierzyńskich kibiców. Przyjeżdżasz raz na rok na mecz a AZS Cz., a wypowiadasz się na temat zawodników i kibiców jak byś był nawszystkich meczach.
    Szczególnie wrażliwy jesteś gdy ktoś zwraca uwagę 'malemuswidrowi'.
    Fakt że ktoś zachowuje się jak kretyn(widziałem pokaz w Olsztynie),nie jest wywlekaniem brudów, a stwierdzeniem faktu.Nie było tam Ciebie więc nie zabieraj głosu. I nie mów mi o lojalności i solidarności, bo nie mam zamiaru utożsamiac się z takimi zachowaniami.
    Jeśli zaś chodzi o "aktywne kibicowanie",to chciałbym Ci przypomniec że Klub Kibica w KK powstał 10 lat temu - 1997r. asztama z Jastrzębiem i wyjazdy na mecze datują się dużo wcześniej.
    Do tej pory jeżdżą na mecze ludzie, którzy jeździli gdy Ty szczałeś w pieluchy.
    Zastanów się co piszesz.

  4. Powrót do góry    #2299
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będe sie udzielał bo ktos kabel TPSA za...ł w Kentaki hehe i mnei odcięło.
    Transfer cieszy ( w końcu sie dogadali..)
    Konkurencja sie przyda, ja juz nie chce ani starych gwiazd anoi perspektywicznych grajkow- rozgrywacz to mózg zespolu i ma grać dobrze, obojętnie czy będzie to Oczko, Woicki mający duze zalety ale i ogromne wady czy Lipa. Zawodnika ocenia sie po grze.
    Przypominam, że jest jeszcze Antosik, nie daj Bóg Jakub Oczko spisze sie dobrze i co wtedy hehe- dobrze że sie sypacze zgrywac będą. Na Chemika Bydgoszcz i Zapletal i Kozi wystarczyc powinni.

  5. Powrót do góry    #2300
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Gratuluje rozgrywajka! Wreszcie Kuba sobie pogra. Szkoda tylko, ze wybral Kedzierzyn i pewnie cofnie sie w rozwoju, jak zreszta wiekszosc zawodnikow przewijajacych sie ostatnio przez ten klub.

  6. Powrót do góry    #2301
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Uszata
    Przestań człowieku pozowac na guru kędzierzyńskich kibiców. Przyjeżdżasz raz na rok na mecz a AZS Cz., a wypowiadasz się na temat zawodników i kibiców jak byś był nawszystkich meczach.
    Szczególnie wrażliwy jesteś gdy ktoś zwraca uwagę 'malemuswidrowi'.
    Fakt że ktoś zachowuje się jak kretyn(widziałem pokaz w Olsztynie),nie jest wywlekaniem brudów, a stwierdzeniem faktu.Nie było tam Ciebie więc nie zabieraj głosu. I nie mów mi o lojalności i solidarności, bo nie mam zamiaru utożsamiac się z takimi zachowaniami.
    Jeśli zaś chodzi o "aktywne kibicowanie",to chciałbym Ci przypomniec że Klub Kibica w KK powstał 10 lat temu - 1997r. asztama z Jastrzębiem i wyjazdy na mecze datują się dużo wcześniej.
    Do tej pory jeżdżą na mecze ludzie, którzy jeździli gdy Ty szczałeś w pieluchy.
    Zastanów się co piszesz.
    Bogdanie, Ty tez musisz? błagam was skonczmy bo to nudne!!!
    wytlumaczymy sobie wszystko we czwartek!

    Ostatnia kwestia, zarówno Swider i jak ego "banda" moga sie usunac kilka krokow w bok, ale to tez wam niepasuje... zastanowcie sie czego chcecie i na spotkaniu sie okreslcie:)

  7. Powrót do góry    #2302
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tam opowiadam sie po stronie czar. ;) Dowal im jeszcze, tym smarkaczom tym, a jak cos to za telefon i do rodzicow dzwonic ;) A tak na serio to widze, ze mlodym nie odpowiada chyba sposob kibicowania na lezaco z gromadka dzieci, gryzac slonecznik i staraja sie stworzyc namiastke Czestochowy - taki agresywny model kibica :D.

    Co do obrazania zawodnikow, szczegolnie Zagumnego, gdyz on jest bardzo podatny to wcale nie jest zly pomysl:) Rok temu chyba w Jastrzebiu Zagumny sie ugotowal po tym jak krawaciarze zaczeli krzyczec smieszne "Rudy do budy". Byly 2 opcje albo sie poplacze albo wskoczy miedzy kibicow i zacznie sie z nimi lac. Mecz Olsztyn przegral i to przez Gume. Teraz chyba go oszczedzili bo to V-mistrz swiata w koncu :D MalySwider napewno chcial doprowadzic do tego samego, ale byl sam i jeszcze zakryl sie szalikiem wiec Zagumny napewno tego nie uslyszal niestety:(

  8. Powrót do góry    #2303
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zapomnijcie na meczu reprezentacji krzyczeć "Rudy do budy" i inne takie podobne.

  9. Powrót do góry    #2304
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Ciezko rozroznic rozgrywki ligowe od reprezentacji ...

  10. Powrót do góry    #2305
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ty hvar nie wiesz ze podczas meczow reprezentacji Zagumny jest swoj :)

  11. Powrót do góry    #2306
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem kiedyś na takim meczu Legia-Schalke. Nigdy wcześniej ani później nie słyszałem tylu i takich obelg pod adresem jednego zawodnika (Hajto) :o Jak przyjechał z kadrą Tomek był już cacy. Jakoś nie mogę tego pojąć, ale skoro nawet Kwaśniewski się nawrócił i został katolikiem to coś w tym musi być :)

  12. Powrót do góry    #2307
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czar zapomniala dodac ze bylem z banda chuliganow i mielismy tez przysloniete oczy szalikami:P

  13. Powrót do góry    #2308
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bodzio ja nie wiem co Ci sie stalo. Wyskakujesz nagle jak Filip z konopii...
    Do Uszata
    Przestań człowieku pozowac na guru kędzierzyńskich kibiców.
    Jaki guru? Ja nawet nie jestem tam na miejscu. Poprostu zajmuje stanowisko jak kazda jednostk majaca swoje zdanie.

    Przyjeżdżasz raz na rok na mecz a AZS Cz., a wypowiadasz się na temat zawodników i kibiców jak byś był nawszystkich meczach.
    Mea culpa...wybacz ze nie jestem na kazdym meczu! A dlaczego ty nie jestes na kazdym meczu, dajmy na to Chelsea albo Barcelony? Eureka! bo mieszkasz kilka tysiecy kilometrow od tch miast i nie stac Cie zeby co tydzien byc na meczu. Wiesz u mnie jest podobnie. Chetnie byl bym na kazdym spotkaniu obojetnei cz to jest Bydgoszcz czy Czestochowa. Niestety nie jest mnie na to stac. Jesli klub kibica ma zbytek 1000 zlotych co tydzien to ja bardzo chetnie dam sobie zaplacic za samolot i wtedy bede na kazdym meczu...

    Szczególnie wrażliwy jesteś gdy ktoś zwraca uwagę 'malemuswidrowi'.
    Bogus! swider jest moim "kumplem" tak jak i Ty czy Przemek czy ktokolwiek inny ze "starej ekipy". I taksamo gdyby ktos jechal czy to po Kowalu czy kimkolwiek innym bede stawal w jego obronie. Jakby ktos chcial Cie lac po gebie tez bym nie patrzyl na to z boku. Swider jest taka postacia w KK ktora jest otwarta i chlopak mowi bez sciemy jak jest. Nie bawi sie w zaklusy i podchody. Dlatego jest przez wielu nielubiany, bo mowi prawde bo nie trzyma sie w jakichs debilnych konwencjach ala "Henio G.". Owszem czasem zrobi cos glupiego ale chyba kto jak kto ale "kumple" , "znajomi" , "przyjeciele" powinni umiec do tego rocjonalnie podejsc. Wiczonie u nas tak nie jest...



    Jeśli zaś chodzi o "aktywne kibicowanie",to chciałbym Ci przypomniec że Klub Kibica w KK powstał 10 lat temu - 1997r. asztama z Jastrzębiem i wyjazdy na mecze datują się dużo wcześniej.
    Do tej pory jeżdżą na mecze ludzie, którzy jeździli gdy Ty szczałeś w pieluchy.
    Tego to juz zupelnie nie roumiem! jaka ja k...wa ponosze wine za swoj wiek? Ze niby mam sie wstydzic bo ktos ma 40 lat i na mecze jezdzi 25 lat a ja mam 24 i jest to o tyle mnie. Nie rozumiem Twojego toku myslenia.
    Jestes jedna z oststnich osob ktorej wytykal bym brak aktywnosci i tak do kolego Przemyslawa czy do Ciebie mam z racji tego duzy szacunek.
    To jak dlugo istnieje klub kibica nie jest tutaj wazne.
    Nie wiem czego Ty sie Bodzio uczepiles... Ale widocznie nasza "kolezanka" juz dobrze cie nastawila...

    I tak jeszcze slowko na temat zaangazowania.
    NIe mieszam w K-K juz do kilku lat ale wciaz interesuje sie klubem i siatkowka w naszym miescie. Co z tego mam? NIC. Place debilne skladki. CO z tego mam? NIC. Skladam sie na flagi. Co z tego mam? NIC. Posiwecam swoj czas i pieniadze na prowadzenie strony doa kibicow. CO z tego mam? NIC.
    Jak bym k...wa mogl zjadl bym worek gwozdzi zeby klubowi bylo lepiej. Ale kogo to kur...a obchodzi.
    Tak idzcie poglaskac po glowie Spy bo jest fajny i kolega...

    Ja wysiadam. Kto jak kto ale zeby jeszcze Ciebie do tego mieszac Bodzio...ehhh.
    To byl oststni wpis. Jak chcecie to na "naszej" stronie na forum mozna podyskutowac bo rzeczywiscie robimy z siebe posmiewisko. No ale zapomnialem...to ja robie ta strone wiec jest beee.
    Tak nawiasem mowiac ilez to sie prosilem "*****istych" kibicow o pomoc, zdjecia itd. Tak wszytskim zalezy. Piwko smakuje...i tyle.

    Pozdrawiam Bodzio. Misiek.
    Pa.

  14. Powrót do góry    #2309
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]To byl oststni wpis. Jak chcecie to na "naszej" stronie na forum mozna podyskutowac bo rzeczywiscie robimy z siebe posmiewisko. No ale zapomnialem...to ja robie ta strone wiec jest beee.

    Uszat pamietasz jak własnie na tym forum obrazałes tzw Kółko Rozancowe .Wtedy Cie nie bolało ze robisz posmiewisko z nasz wszystkich .Stronka wcale nie jest beee powiem ci chwała za to ze ktos sie podjał

    Co do zdjęć wysłałam ci jedne lepsze drugie gorsze ale je na pewno dostałes i teraz masz pretensje .Niektóre moze nie doszły bo mam h..... łacze.


    A teraz do tej waszej stornki .Weszłam wczoraj na nia i szlag mnie trafił widząc zdjecie gówniarza który miał owinięta twarz szalikiem Mosto .Co swider ze swoją grupa bb chce się upodobnic do kiboli Wisły czy Cracovi bo nawet tak się nie zachowuja kibice Czewy

    Nie bede nawracać do wyjazdu do Bydgoszczy na MP Klubów Kibica jak zachowywał się Swider który miał pod opieka małolatów a prekaz mam z pierwszej reki bo była Czarka dziewczyna i dopiero teraz cokolwiek powiedziala, a tak nawiasem odwoziłam 3 do domu i widziałam na własne oczy jak chłocy wygladają

    Do Swidra i Ciebie Uszat pamietajcie ze bede pierwsza która nie pozwoli zebyscie zniszczyli dobre imie Klubu kibica ,bo wasze działania sa w tym kierunku i podejrzewam ze wiem dla czego .Ale to na zebraniu resztę .Badz razie uwazam ,ze osoba która bieze odpowiedzialnośc za 15 osobową grupe 14-16 latków powinna zadbać o swoj wizerunek i swiecić przykładem



  15. Powrót do góry    #2310
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po pierwsze czar co ty masz do kogos kto se dal na avatara swoje zdjecie z twarza zaslonieta szalikiem ? ;/ jego sprawa nie chcesz na to patrzec to nie patrz. bedziesz chcial nam cos powiedziec prosze bardzo widzimy sie w czwartek w smakoszu. zamiast robic z siebie posmiewisko na ogolnopolskim forum spotkajmy sie w smaku i powiedz nam to co masz do powiedzenia ! a co do tego czy chcemy sie upodobnic do dibicow wisly czy kogos tam... powiem ci jedno wole sie upodabniac do kogos takiego niz robic z meczu pikniki spiewajac w kolko 2 piosenki i zaleznie od humoru klaskac w raczki. (nie obrazajac tu osob ktore kibicuja normalnie)! i jakbys mogla to zostaw w spokoju swidra i uszata.
    bez odbioru
    jeden za wszystkich wszyscy za jednego !!
    BB.

  16. Powrót do góry    #2311
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat henia to ja mam w duzym powazniu i przestałam sie nim przejmowac i jego gadkami .[quote]Zeby nikt nie zabral sowrennosci moznowladcom! Cza miec wylacznosc na lizanie dupy trenerom i zawodnikom...
    Nikomu jeszcze dupy nie lizałam a w szczególności trenorom i zawodnikom

    Swidra broniłam i obróciło sie to tylko negatywnie w stosunku do mojej osoby.

    A ze gówniarz jest nieodpowiedzialny to sie przekonałam jak go zabierałam po imprezie na Dębowej na nocleg do swojego domu , a on bezczelnie na chulaguli zaczął mi łazic po masce i dachu samochodu - przygryzłam język i przemilczałam sprawę .

  17. Powrót do góry    #2312
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .Co swider ze swoją grupa bb chce się upodobnic do kiboli Wisły czy Cracovi bo nawet tak się nie zachowuja kibice Czewy
    aż się wypowiem. Zostawcie Wisłe, Cracovie, Hutnika, Sandecje, Lechie i Korone w przenajświętszym spokoju z łaski swojej. O Nas nawet nie wspominam.

    Napisze krótko i na temat. Robicie z siebie idiotów piorąc własne OSOBISTE brudy na ogólnopolskim forum ! jak czytam sobie kto jadł jaką zupe i kto do kogo o co ma pretensje, to mi sie chce ... śmiać.
    Osobiście nawet nie miał bym odwagi pisac takich rzeczy na prywatnym, zamknietym forum a wy komunikujecie całemu światu, że "bogdan jadł żurek, a grażynka mu łyzke ukradła" :) Kabaret.
    Zresztą róbcie co chcecie.

    Pozdro

  18. Powrót do góry    #2313
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Digit!!!
    Nie zurek tylko barszczyk z uszkami a lyzke ukradla Stacha z Klanu...

    !PARANOJA!

  19. Powrót do góry    #2314
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Męczycie się własnym sobą??

    czytam wasze posty i sie mocno zastanawiam czy to kres kibicowania w kk??
    Szczerze mowiac to na zadnych forach roznych klubow nie ma takiego jazgotu...co sie stalo z wielkimi kibicami chwalonymi w calej polsce i nie tylko.
    Ja powiem szczerze jestem zalamany waszym zachowaniem...co mam powiedziec tym ktorych namowilem na kibicowanie Mostostalowi a nie bylo to latwe....wyjechalem wiele lat temu z KK do Poznania, i tam wiele osobom przyblizylem klub a i przez to miasto...wiele razy wspolnie wsiadalismy w samochody aby jechac na mecz, wszystkim sie to szalenie podobalo a ja bylem dumny ze ludzie z obcego miasta chca jezdzic na mecze Mostostalu...za jakis czas to samo sie stalo w przypadku kilku osob z Wroclawia....wszyscy ci ludzie kibicuja Mosto do dnia dzisiejszego a i niekiedy jezdza albo jezdzimy na mecze...czytaja takze to forum i zaczynaja zadawac rozne pytania.
    Czy dacie rade byc znow takimi kibicami aby mozna bylo sie nimi takze ponownie pochwalic....jakby co to moje gg 2572489
    pozdr.
    Pawel

  20. Powrót do góry    #2315
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    od chwili obecnej nikt z BB nie pisze!

  21. Powrót do góry    #2316
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no, coraz lepiej z tego co widzę. Barszczyk z uszkami podstawa wyżywienia. :D Dawajcie dalej, robi się śmiesznie, szczególnie że większość piszących tu osób poznałem kiedyś osobiście. :D

  22. Powrót do góry    #2317
    Użytkownik
    Dołączył
    13-08-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Uff

    Wstyd mi za was zarówno jednych jak i drugich .Tom jako moder mógłbyś co nieco uprzątnąć na stronie bo widzę że Kuchcik śpi. Pozdówka

  23. Powrót do góry    #2318
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra prosze Państwa.Bez pzresady. Uszat, proszę o skasowanie ostatniego wpisu.
    PS


    MałyŚwider że tak powiem wycofał się z kibicowania.
    I hate Bayern soooo much

  24. Powrót do góry    #2319
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trener Kubacki wraz z zawodnikami prosi wsyztskich kibicow o goracy i kulturalny doping w sobote! Druzyna za wszelka cene chce zmazac plame z meczu z Gwardia

  25. Powrót do góry    #2320
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja może wrócę tę dyskusję na normalne tematy.

    Wydaje mi się, że zakupienie 3 rozgrywającego w trakcie sezonu nie jest wcale takim rewelacyjnym posunięciem. Rywalizacja może być mobilizująca, ale prędzej doprowadzi do konfliktów w drużynie niż do polepszenia gry. Przecież ktoś z tej 3 wyleci ze składu - a tu już żarty się kończą. A każdy ma kogoś z kim gra mu się lepiej. Bajki o zdrowej rywalizacji to można by wymyślać w idealnym świecie. Obym się pomylił. Lepiej byłoby postawić sprawę jasno - ty i ty gracie - Ciebie wypożyczamy. Każdy by coś pod nosem powiedział, ale sytuacja byłaby zdrowsza. Bo przysłowie, że od przybytku głowa nie boli może tu nie zadziałać.

    A tak swoją drogą to nieźle Szewiński Oczkę załatwił przed sezonem. Sprowadził kumpla z boiska, który podejrzewam miałby problem ze znalezieniem miejsca w jakiejś drużynie z czołówki ligi, po tym jak się go Skra pozbyła. Ale od czego są koledzy (to tak odnośnie idealnego świata i zdrowej rywalizacji).

  26. Powrót do góry    #2321
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    A tak swoją drogą to nieźle Szewiński Oczkę załatwił przed sezonem. Sprowadził kumpla z boiska, który podejrzewam miałby problem ze znalezieniem miejsca w jakiejś drużynie z czołówki ligi, po tym jak się go Skra pozbyła. Ale od czego są koledzy (to tak odnośnie idealnego świata i zdrowej rywalizacji).
    Nad tym ubelawa wiekszosc kibicow w Czestochowie. Tylko chyba nie tylko Szewinski jest odpowiedzialny za transfery w tej druzynie. Na wszystkie kontrakty zgode musi wyrazic Rada Nadzorcza. Pierwotnym planem zakontraktowania w AZSie na pozycji srodkowego byl Wojtek Grzyb. Ze wzgledu na to ze urodzilo mu sie dziecko (i pewnie nie tylko dlatego) postanowil zostac w Olsztynie. AZS na gwalt poszukiwal drugiego srodkowego do pary z Eathertonem. Niestety padlo na Szczerbaniuka (chociaz jezeli patrzec na aspekty czysto sportowe to nie wiem czy tak do konca niestety). Jego mozna bylo tylko kupic podobno w pakiecie ze Stelmachem.... Chociaz kwestia 3letniego kontraktu dla tego drugiego, kiedys dobrego rozgrywajacego, jest dla mnie nie zrozumiala. A co do Kuby... Na 100 % bedziecie mieli z niego wielki pozytek. Od Stelmacha napewno jest lepszy :)Tylko obawiam sie jednego ze nawet on zapomni co to jest siatkowka przy Waszym trenerze ...

  27. Powrót do góry    #2322
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakie uchwały i postanowienia podjęto na czwartkowym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym Klubu Kibica w Smakoszu?? Zapewne dla wielu osób interesujący jest dalszy los KK i to w jaki sposób KK zamierza wpływać na doping na hali Mosto. Na stronce Mostostalu jest taki ładny tekst "TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE", fajnie gdyby to była myśl przewodnia członków KK. Szkrabnijcie parę zdań co i jak.

  28. Powrót do góry    #2323
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to nie bylo spotkanie sprawozdawczo wuborcze tylko robocze.

  29. Powrót do góry    #2324
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i wreszcie zwycięstwo we własnej hali.
    Punkty cieszą ale sam gra jeszcze nie.
    Zamiana Zapletala na J. Oczkę diametralnie odmieniła
    sposób gry. Wystawy (a nawet czasem rozegrania) były szybkie
    dokładne i nasz nowy zawodnik nie popełnił żadnego większego błędu a grał wiecej niż połowę tego meczu. Mam nadzieję że odmieni to obraz naszej gry na służej.Mecz był zacięty ale tradycyjnie słaby w wykonaniu Mostostalu. Zespół nasz nie realizuje żadnej taktyki o ile jest takowa? Domonik 10 kg nadwagi i jakieś humory oraz fochy gdy Kubacki zmienia go w połowie meczu. Do tej zmiany dokonania naszego środkowego to 1 punkt z ataku, zepsute WSZYSTKIE !!!! zagrywki i ani jednego kontaktu z piłką przy bloku! - zaiste imponujące dokonania.
    Chyba pierwszy raz w tym sezonie Mostostal grał atak z drugiej linii z środka ze skutecznością 3/3 - zasługa J.Oczko no i atakującego :)
    Kolejny mecz Mostostal zagrał zrywami w 4 secie było juz 16:10 po całkiem ładnej grze i składnych akcjach z za chwilę robi się 18:18!
    Jest jakaś mała iskierka że będzie lepiej:)

  30. Powrót do góry    #2325
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Domonik faktycznie w niczym nie przypomina zawodnika z ubiegłego sezonu, zagrywka 0, atak prawie 0, blok 0. Oczko zaprezentował się dobrze i napewno odmieni grę Mosto, z jakim skutkiem zobaczymy. Niespecjalnie prezentuje się również Marcel, chociaż mam wrażenie że przy Kubie chyba gra mu się lepiej niż z Zapim. Całkiem nieżle zaprezentował się również Eugen i teraz trzeba mieć nadzieję, że będzie grał coraz lepiej. Jak dla mnie, o czym pisałem już kilkakrotnie, to tragedią jest libero (jakoś nie mamy szczęścia do dobrego zawodnika na tej pozycji po odejściu Duszka). Mierzejewski ma poprostu fatalne przyjęcie, po którym rozgrywający musi biegać po całym boisku i praktycznie guzik może później zrobić. W dzisiejszym meczu przyjmujący musieli kryć libero. Parę podbitych piłek w polu to za mało na zawodnika w tej klasie rozgrywkowej. Wiem, że do końca sezonu nie dokona się żaden przełom na tej pozycji, tak więc będziemy skazani na fatalny odbiór. A to uniemożliwia jakąkolwiek kombinację na siatce. Poza słabym libero, kolejne mankamenty to : zagrywka i blok. Blok dzisiaj praktycznie nie funkcjonował, poza pojedynczymi przypadkami. Natomiast z zagrywką to jest tak, mają swoje epizody Jarosz, Małęcki czy Nowak, po których zdobywamy po 3-4 punkty, ale najgorsze jest to, że każdemu z nich zdarza się to w innym secie. Pozostali, z Marcelem na czele (gdzie się podziała jego zagrywka o której komentatorzy telewizyjni mówili, że Marcel zagrywa mocno albo bardzo mocno?) bardzo słabo. O ile zawodnik X czy Y nie potrafi zagrywać mocno to niech przynajmniej nauczy się zagrywać taktycznie. Pokazał to dzisiaj Borczyński, którego mierzone baloniki tuż za siatke powodowały, że zawodnicy Mosto nie umieli sobie z nią poradzić, tracąc przy tym seryjnie punkty. Punkty cieszą, gra mniej. Ale trzeba mieć nadzieję, że będzie lepiej. Pewnie inne zespoły też taką nadzieję mają. Wszystko wskazuje jednak na to, że batalia o medale rozegrana zostanie pomiędzy wielką "4", natomiast o utrzymanie walczyć będą Delecta i Gwardia.

  31. Powrót do góry    #2326
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3 punkty zostały w Kędzierzynie-Koźlu i to niewątpliwie cieszy, na duży plus także debiut Kuby Oczko w naszej ekipie i dalszy ciąg odważnej gry Kuby Jarosza na boisku oraz kilka dobrych zagrywek Małeckiego, Jarosza i Kuby Oczko, gdzieś tyle. Juz przed meczem widać było po minach naszych siatkarzy że chcą zmieśc w pył Delectę i bardzo dobrze, tylko że na boisku to dalej nie wyglądało tak jak wyglądać powinno, bo nasza gra to nadal wielka sinusoida. Wyjście na prowadzenie 2-3 punktowe i zastój, 2 punkty do przodu i 4 do tyłu itd. Faktycznie Oczko wniósł pewną świeżośc i odrobinę kombinatoryki na boisku, bo przy nim skończylismy przynajmmniej 3-4 dobre ataki z 2 linii (wszystkie zakończone sukcesem), rzucał szybciej i dokładniej nie Peter, pozatym rozegrał wiele piłek, które Zapletal przepuscił by już na drugą stronę boiska i to wszytsko po pół roku trenowania na pozycji libero... cieszy mnie to że będzie grał w Mosto. W pierwszym secie trener Kubacki troszkę przekombinował, że sam się potem łapał za głowę, bo zmienił Zapletala na Oczkę i dobrze grającego Jarosza na Gienka, całe szczęście dowieźliśmy tego seta. Marcel grał chimerycznie - raz dobrze, trzy razy do kitu czasem niestety przypominał starego Marcela walącego z siła konia mocno prze siebie, tym sposobem 3-4 kontry Mosto w wykonaniu Marcela nadziały się na skuteczny blok rywala, tak grać nie powinien i tu także trener powinien szybciej reagować Kurkiem, co potem czynił. Domonik naprawdę zero. Wszystkie zagryki wykonywane z wyskoku w aut (5-6 razy), potem posyłał baloniki. Zero bloku i brak kończącej mocnej krótkiej, troszkę się zagubił. Libero???, cholewa chłopak nie umie dogrywać piłki przechodzącej do rozgrywającego a i z odbiorem ma problemy. Nowa tradycyjnie najbardziej zaangażowany emocjonalnie i bardzo dobrze, choć w końcówce 4 seta też się zagotował. Konrad Małecki powienien być czasem zmieniany na Serka bo celują go zagrywką i on przyjmuje ją naprawdę źle. Idzie w pole zagrywki, serwuje tak że zdobywamy 3-4 punkty czym wyopracowywujemy sobie przewagę a potem nie odbiera 2 piłek, źle atakuje i ... lipa - tak grać nie można. Na Delecte wystarczy, na Gwardię raczej już też, ale na Skrę wszystko do poprawki. Jak nie będziemy kopać ich jak konie z zagrywki, jeśli nie będziemy szczelni w bloku jak mur berliński przed zburzeniem, czujni w obronie przed atakami jak Tomasz Adamek i szybcy w rozegraniu akcji jak F-16, to wrócimy po meczu granym godzinkę i kwadrans. Wierzę, że Kuba Oczko będzie tym liderem na boisku który wpłynie na diametralną zmianę gry, bo dziś nawet Bakumovski kończył ataki po jego rozegraniu, rozegraniu które próbował urozmaicać i niech tak będzie nadal. Panie trenerze Kubacki, proszę tym zawodnikom mającym ponad 2 metry wzrostu i ponad 90 kg wagi wyperswadować że mają siłę i moc żeby mocno zagrywać, bo szkoda mi kiedy patrzę jak chłopy jak dęby posyłają baloniki po których rywal karci nas jak małe dzieci , niech na boisku należycie się koncentrują żeby te piłki odbierać i dogrywać do Kuby, który będzie wiedział jak rozegrać, a atakujący niech myslą przed atakiem, bo często to nie siła ale spryt decyduje o skuteczności akcji, nieraz akcji meczu. Pozdrawiam i gratuluję 3 punktów.

  32. Powrót do góry    #2327
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszy problem mamy rozwiązany - zmiana pierwszego rozgrywajacego :)
    Drugi problem - libero jak zauważacie w polu przeciętnie odbiór beznadziejny niezaleznie od rodzaju zagrywki :(
    tu problem bedzie trudniejszy - nie do załatwienia w tym sezonie chyba że nagle nasz libero nauczy się odbierać zgrywkę przeciwnika
    W dzisiejszym meczu również nie spisali się pozostali przyjmujący ale z całej trójki moim zdaniem najlepiej wypadł J. Jarosz mimo że grał połowę meczu. O ile odbiór wszyscy mieli delikatnie mówiąc nie najlepszy to Kuba miał do tego na poczatku meczu atomowe zagrywki (2 asy) i skończył prawie wszystkie ataki. Natomiast pozostała dwójka jak przyjmowała to słabo atakowała i odwrotnie.
    Szkoda mi osobiscie M. Kozłowskiego bo sumie nie dostał szansy na pokazanie swoich umiejętności. Nie wiem czy nie lepszym posunieciem byłoby pozostawienie jego jako II rozgrywajacego bo po pierwsze ostatnio nie wypadał epizodach gorzej od Zapletala, jest dużo młodszy i może grać lepiej (Zapi już nie) i po trzecie jest pewnie kilkukrotnie tańszym zawodnikiem

  33. Powrót do góry    #2328
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj ja ciagle wierze, mimo sympatii prywatnej do Petra, z epara rozgrywajacych na nast sezon to Oczko i Kozi

  34. Powrót do góry    #2329
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problem w tym, że rozgrywających ci u nas dostatek. Kuba Oczko, Petr Zapletal, Michał Kozłowski i Krzysiek Antosik. Ja także jestem zwolennikiem opcji na przyszły sezon Oczko - Kozłowski. Patrząc na dane PLS-u odnośnie 3 obecnie zatrudnionych rozgrywających Mostostalu mozna powiedzieć że mają prawie takie same parametry wzrostowo-wagowe
    Zapletal - 194/90, Oczko - 193/85, Kozłowski - 191/86
    oraz skokowe.
    Blok
    Zapletal - 320, Oczko - 314, Kozłowski - 308
    Atak
    Zapletal - 335, Oczko - 330, Kozłowski - 333.
    Myślę że większy pożytek będzie z Michała, który jako drugi rozgrywający zagrał naprawdę nieźle jako zmiennik Zapletala z Gwardią i napewno widać progresję na plus (byłaby znacznie większa gdyby częsciej grał), niż z Zapiego, dla którego pozycja drugiego będzie degradacją finansową i sportową, raczej nie motywującą do świetnej gry. Patrząc realnie myślę, że Zapletal odejdzie gdzieś w kierunku Nysa (jeśli wejdzie do PLS-u)/Wrocek (jesli nie spadnie z PLS-u)albo wróci do Pepik Liga. Postawił bym na Michała, który ma 22 lata i jeszcze wiele sezonów gry przed sobą.

  35. Powrót do góry    #2330
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóz, Oczko zotaje na dwa lata. Posiadanie dwóch rozgrywających bez wskazania tego "pierwszego" małoprawdopodobne tak więc nastepne mecze Zapletala to albo odcinanie kuponów albo pokazywanie sie innym włodarzom klubów..
    Bakumovski jakby troszke się pzrebudził, Domonik wrócił do swego starego (nie)dobregopoziomu a Mierzejewski chyba sprawdza cierpliwośc sztabu szkoleniowego i kolegów.
    A Krys i tak w PLS zagra, za rok, z Nysą, nie z Mosto..

    Gdyby patrzeć perspektywicznie na skład to Oczko, Nowak,,Jarosz, Kurek na chwilę obecną.Pytanie tylko kto Marcela zechce...
    Problem jest mimo wszystko ze skrzydłami,podobniejak w Bydgoszczy- Jak powiedział trener Delecty, jeden (Kocik)ma 80procent a pozostała trojka w sumie tyle samo..(przynajmniej się Vartovnika pozbylismy)
    Potrzeba nam Kogos jak Kocik i jak Nowik...Jak Jadar spadnie to będzie co rozkupowac.


    I hate Bayern soooo much

  36. Powrót do góry    #2331
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do szerokiej 22-osobowej kadry Polski na Ligę Światową trener Raul Lozano powołał 3 muszkieterów z Kentucki - Kubę Jarosza, Bartka Kurka i Marcela Gromadowskiego. Mam nadzieję że na zajęciach warsztatowych u Lozano nasi siatkarze nauczą sie wielu pożytecznych rzeczy i że na tym skorzysta nasze Mosto. W jednym z wywiadów bodajże Marcin Nowak jakis czas temu powiedział, że nie poznawał chłopaków na treningach tak smigali po ostatnim ich powrocie z kadry Lozano, oby było tak i teraz ale tak na dłużej. Takie spotkanie z kadrą i gra pod okiem trenera Wicemistrzów Świata może wyjśc im tylko na dobre, bo ambicjonalnie będą chcieli być nie gorsi jak starsi koledzy a i łykną troszkę elementarza siatkarskiego.

  37. Powrót do góry    #2332
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2006
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bakumovski sie nie przebudził i nie grozi mu to w Kędzierzynie , może derby w przyszłym sezonie rozruszają znów klimat na siatkówke, bo aż przykro patrzeć na to co sie dzieje

  38. Powrót do góry    #2333
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co sie dzieje, jest wina tylko jednej osoby ktora nie potrafi tego wszyskiego poukladac!

  39. Powrót do góry    #2334
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czułem, że ten zakup rozgrywającego był bez sensu. Lepiej było wydać pieniadze na trenera. Teraz to już chyba tego bagna nikt do końca sezonu nie posprząta i jak się załapiemy do 8 to będziemy się cieszyć. Przecież w tym sezonie nie rozegrali jeszcze żadnego dobrego meczu. Mieli chwilowe przebłyski, które wystarczyły na wygrywanie, ale porządnej siatkówki od czasu gier w pucharze i sparingów przed sezonem, to w ich wykonaniu nie widziałem.
    Odnośnie rozgrywającego, to ewidentnie widać brak zgrania i przez to pewności w ataku poszczególnych zawodników. I najgorsze że do końca sezonu coraz bliżej i nie sądzę, żeby to tak szybko wyeliminowali. Tylko naprawdę desperat, albo id...ota zmienia mózg drużyny w trakcie sezonu. Ale Pietrzyk już dawno udowodnił, że stracił zmysł do tego sportu.

  40. Powrót do góry    #2335
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pojedynek trzeciego rozgrywającego AZS Cz. z drugim sypaczem przecietnej kadry Pepików wypada i na pewno wypadnie na korzyśc Jakuba Oczko. Sami wiecie jak Zapi grał rok temu, przebłyski były ale jak na gracza o takim doświadczeniu, który miał pokierowac zespołem to ewidentnie niesprostał zadaniu.

    Polska Liga Siatkówki jest na na prawde wysokim poziomie o czym przekonuje się nie tylko ex-killer Krzyś Janczak ale niemiecki kadrowicz tułający sie po italskiech ogonach. Za błedy trzeba płacic, Eugen płaci ławką, prezes portfelem. Tyle o tym zawodniku.

    "Największa nadzieją białych" jak o młodych dobrze prezentujących się fizycznie bokserach czy koszykarzach się mawia, od 2.5 roku ćwiczy "moonwalk" Michaela J. idąc idąc a wychodzi na to że się cofa. Niektórzy twierdzą,że to wina jego psychiki inni że został fanem Pudziana miast poznawac arkana techniki i taktyki.Tak czy siak kazdy trener mówi że jak trwoga to do Boga. cóż począc jesli "bóg" gra a la nasz ulubieniec Popelka? Let it be...Może jego umiejetności dostosowują sie do wielkości miasta w którym gra?Udanej emigracji!

    Kolejny zawodnik zDemolował sie sam. Priorytety trzeba se prosze pana ustalić.Wyżej dupy niepodskoczysz.Cudowny chłopak, tylko trzeba umiec rozdzielic wódke od zakąski.A może lepiej nie...

    Libero z definicji ma bardzo dobrze przyjmowac i bronić, nie pekać w najtrudniejszych momentach spotkania,pokrywac jak największa część parkietu, dobrze ustawiac sie w obronie, dyrygować mniej doświadczonymi kolegami w przyjęciu.Nasz libero taki jest,stwierdzając wszyscy "po drugiej stronie lustra..."

    Kapitan z pokładu schodzi ostatni, najwcześniej po ostatnim rejsie bo innych sterników na horyzocie nie ma, łajba im sie nie podoba albo armator nie ten teges.

    I hate Bayern soooo much

  41. Powrót do góry    #2336
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Quo vadis Mostostal?

    Pokusze sie o lekkie podsumowanie ekipy trenera(niewiem czy to nie za odwazne stwierdzenie)A.K
    1.PZU AZS Olsztyn Mostostal-Azoty 3:0 25:18, 25:21, 25:18
    2.Mostostal-Azoty AZS Częstochowa 1:3 16:25, 22:25, 25:23, 19:25
    3.AZS Politechnika Mostostal-Azoty 1:3 17:25, 25:15, 19:25, 21:25
    4.Mostostal-Azoty Gwardia Wrocław 0:3 21:25, 22:25, 25:27
    5.Resovia Rzeszów Mostostal-Azoty 3:2 21:25, 25:19, 23:25, 25:21, 15:13
    6.Jadar Radom Mostostal-Azoty 0:3 20:25, 22:25, 22:25
    7.Mostostal-Azoty Delecta Bydgoszcz 3:1 25:23, 19:25, 25:23, 25:21
    8.Skra Bełchatów Mostostal-Azoty 3:0 25:20, 25:20, 26:24
    9.Nie bylo moze to i lepiej napewno patki odzyskaly by wiare w siebie po tym meczu!
    10.Mostostal-Azoty PZU AZS Olsztyn 0:3 18:25, 23:25, 18:25

    Osiagniecia kilku krotnego mistrza Polski i 3 druzyny Europy wygladaja bosko!
    Z tego zespolu zostalo powolanych 3-ech zawodnikow? Jakim prawem! Dlaczego!
    Moim zdaniem patrzac na te osiagniecia(hahahahaha) zrobiono krzywde Wice, Kaminskiemu i ktos sie jeszcze znajdzie np.Murek!
    Do jasnej cholery! Przeciez jednak Lozano widzi w nich potencjal. Widocznie cos potrafia! W wywiadach koledzy z druzyny podkreslali ze po powrocie z kadry Kurek Jarosz byli nie do poznania na plus. To ku**rde ;) pytam sie co sie sie stalo? To sie stalo ze trener sobie nie radzi!! Co ewidentnie udowadnia. Mostostal wyprawia rzeczy ktore sie w glowie nie mieszcza! Jak mozna przegrywac koncowki tak wysoko prowadzac? ano widac ze jednak mozna... Czy K.P jest slepy?
    Moze zrobimy sciepe na okulary ja moge sie dlozyc bo szkoda mi tych chlopakow. Niech cos zrobi do puki jest trener ktory moze to pukladac na rynku.(czyt Felczak) no, ale po co przeciez w 1 lidze nie jest zle moze beda znowy wielkie elektryzujace derby? Zeby sie czasem nie przeliczyl Nysa awansuje Mosto zleci.
    Wyniki mowia za siebie to nie jest zespol... w pelnym tego slowa znaczeniu. 3 punty nad slabym Jadarem gdzie jest jeszcze bardziej nie udolny trener .... wielkiego.
    3 punty z Bydgoszcza no sory ale wstyd (tuf przeciez oni nie wiedza co to znaczy) gdyby by bylo w druga strone.
    No i 3 punty z Politechnika przeciez to nie Mostostal je zdobyl. Te punty poliechnika podarowala nam.
    Wielkiej 4-ce Mostostal urwal zgrozo jednego seta!!
    Na koniec cos optymistycznego.
    Widac wielki krok do przodu w grze klubu z K-K
    ostatnio z PZU przegrali 75:57 a dzisiaj 75:59
    Jak by nie patrzec o 2p wiecej za miej wiecej 5 lat bedziemy toczyc z nimi zaciete poledynki na przewagi!
    Oby tak dalej!
    Doboju Mostostal!
    Tu niema co sie smiac trzeba plakac niestety.

  42. Powrót do góry    #2337
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    spokój.

    Bardzo mądry czlowiek dziś powiedział jaka jest róznica między Sovią a Mosto.
    To ja zaproponuje typera> Z jaką zdobycza punktowa zakonczy sezon Mosto? 17.

    I hate Bayern soooo much

  43. Powrót do góry    #2338
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja dzisiejszy mecz skomentuje w takowy sposób ..."CUD POD KOMINEM BOC-GAZÓW...."

  44. Powrót do góry    #2339
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ..."CUD POD KOMINEM BOC-GAZÓW...."
    Wiola chyba kompromitacja!!

    To ja zaproponuje typera> Z jaką zdobycza punktowa zakonczy sezon Mosto?
    16 pkt.


  45. Powrót do góry    #2340
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    15 chyba ze plotka o zmianie trenera okaze sie nieplotka:)

    Ps. uprzejmie donosze, iz w chwili obecnej NIE JEDZIEMY do Czestochowy:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •