Strona 51 z 78 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #2251
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toom - AMEN!

  2. Powrót do góry    #2252
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Serafin nie odbierze 2-3 piłek na poczatku 1 seta i jest ugotowany do końca meczu. Skoro mamy założone 0 punktów w meczach z "wielka czwórką" można poeksperymentwać ze Skrą Bakumovski na libero a z Jastrzębiem Serafin :)
    Tylko raz trener musi zauważyć że obecny libero jest nie tego a po drugie pojąć kontowersyjną decyzję o jego zmianie.
    Obawiam się że nasz trener samodzielnie nie podjął by takiej decyzji (bez zgody najwyższego w klubie)

  3. Powrót do góry    #2253
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Serafin nie odbierze 2-3 piłek na poczatku 1 seta i jest ugotowany do końca meczu. Skoro mamy założone 0 punktów w meczach z "wielka czwórką" można poeksperymentwać ze Skrą Bakumovski na libero a z Jastrzębiem Serafin
    Tylko raz trener musi zauważyć że obecny libero jest nie tego a po drugie pojąć kontowersyjną decyzję o jego zmianie.
    Obawiam się że nasz trener samodzielnie nie podjął by takiej decyzji (bez zgody najwyższego w klubie)

    --------------------------------------------------------------------------------
    I tu jest problem.

  4. Powrót do góry    #2254
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli facet nie ma talentu to nic z niego nie będzie ani za rok, ani za 5 lat. Właśnie w meczach ze Skrą i Jastrzębiem dałbym mu szansę. Jeżeli będzie tak precyzyjny jak z Resovią, to wypożyczenie do Nysy / Hajnówki... i Serafin do boju. Nie przyjmuję do siebie argumentu "ugotowany po trzech błędach", kwestia dotarcia do zawodnika. Serafin przyjmuje bardzo dobrze i na libero nadaje się perfekcyjnie w obecnej sytuacji Waszego klubu. Bakumovski to jednak bombardier z solidną przeszłością i trochę lepiej grać zacznie, tego jestem pewien.

    I jeszcze jedno - Mostostal musi już grać ruską, siłową siatkówkę, bo taki jest skład. Szóstka: Zapletal, Jarosz, Bakumovski, Gromadowski, Domonik, Nowak, Serafin (l) to absolutne optimum i taki zespół, ze swoim potencjałem bloku i zagrywki, u siebie powinien być groźny nawet dla pierwszej czwórki. Ale do tego trzeba trenera.

  5. Powrót do góry    #2255
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mógłbyś się ograniczyć do określenia "klub z niższej ligi"? Oczywiście, Twoje sądy są o wiele bardziej dosadne podparte przykładami, ale.. ;-)

  6. Powrót do góry    #2256
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    , Gra przeciętna z Resowią a podniecają się co niektórzy jakby to był mecz przegrany o MP, Patrząc na sklad jak to mądrze powiedział przedmówca powinniśmy byćgrożni nawet dla pierwszej wielkiej czwórki
    Co do gry byłych reprezentantów Mosto- Januszkiewicz Szramek to grali tak sobie natomiast w przypadku Sopki , zagrał mecz życia i więcej mu się w ciągu sezonu nie zdarzy, w reprezentacji Slowacji tez zagrał taki dlatego Mosto go kupilo. Nasi zagrali trochę lepiej z Resowią niż z Gwardią ale dalej uważam ze rozgrywacz jest miernota. Co do Bakumowskiego i Maleckiego to powinny być " kaszlaki" czyli najbardziej nieudane transfery roku! A winę za marną grę od 2 lat Mosto - ponosi wlasnie prezes. Chudik miał slabszy skład zajął 5 miejsce to jak już pisałam w " nagrodę" Kaziu go wywalił, gdyby pracował z tym zespołem jeszcze 2 lata to kto wie. Nam potrzebny jest trener -warsztatowiec ktory potrafi nauczyć chlopaków młodych techniki . WW był swietnym trenerem gwiazd. Z gwiazd zrobił prawdziwy zespół- samograja. I nie mówcie już głupot że takie Mosto jak wtedy mogła prowadzić sprzątaczka. Nie słyszałam większej bzdury!! Patrzcie miał Ryś tez ostrą grupe i co?? Są trenerzy nadający się do gwiazd i sa trenerzy którzy potrafią wyciągnąc maxa z przeciętniaków , są i tacy którzy potrafią pracować z młodzieża a są tacy że nie powinni prowadzić zespołu. Ja teoretycznie mogę byc gwiazdą baletu i co z tego????. My nie mamy rozgrywacza, skrzydłowych i Trenera, bo Zapletal tylko w Oczach komentatora był rewelacyjny , Małecki i Bakumowski to II liga . Więc nie ma się co dziwić ze z e zdolną młodzieżą okupujemy tył tabeli.A na dodatek znowu Oczko nam koło d... przeszedł . Kiedyś obecny trener nie poznał się na Wlazłym ... do dzisiaj szlag mnie trafia jak sobie to przypomnę.
    Dlatego jesli nie zmieni się coś naprawde w zespole, i pan KP dalej bedzie czekał to za rok bedziemy grac w II lidze a marnujący się Marcel Domonik Kurek i Jarosz odejdą pod skrzydła trenerów a nie komentatorów i statystyków. Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #2257
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WW był swietnym trenerem gwiazd. Z gwiazd zrobił prawdziwy zespół- samograja. I nie mówcie już głupot że takie Mosto jak wtedy mogła prowadzić sprzątaczka. Nie słyszałam większej bzdury!!
    heheh no ja tez nie slyszalem wiekszej bzdury. Zobacz co ten "warsztatowiec" zrobil z gwiazdami w Kadrze Polski. Po ten sam wynik co on zrobil mogla rownie dobrze prowadzic Kadre sprzataczka.


  8. Powrót do góry    #2258
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie już denerwuje to gadanie na Zapletala. Czy ci, którzy go krytykują oczu nie mają? Nie jest to Zagumny, nie jest to Dobrowolski (nawet), ale naprawdę nie on jest problemem zespołu. Facet gra lekko archaiczną, wolną ale dokładną i piłkę i jest w tym zespole mocnym punktem. Poza tym bardzo, bardzo dobrze wystawia krótką. Winę radzę zwalić na złych przyjmujących, a nie Petra, bo zapieprzając po całym boisku w poszukiwaniu kręcącej się nie wiadomo w którą stronę piłki nawet Ricardo mógłby uchodzić za miernotę. Grał chłopak w Panathinaikosie, grał w Serie A, kupę meczów w niezłej kadrze Czech i sporo umie. Ot co.

  9. Powrót do góry    #2259
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po pierwsze Spark nie pisałam ze WW był warsztatowcem,tylko że Mosto potrzebuje warsztatowca bo ma na dzień dzisiejszy zdolną młodzież, a pytasz co zrobił WW??? ... zajął 5 miejsce w ME czego nie zrobił żaden wcześniejszy trener Bosko Drzyzgo, Gosciniako razem wzieci.Po drugie chodziłomi o klub PLS,żaden inny trener ani wcześniej , podejrzeeam że długo póżniej nie zrobił4 razy z rzędu MP oraz jednocześnie trzech z rzędu PP i 3 miejsca w Europie.Patrząc na wyniki poprzedników WW w kadrze oraz jego nastęoców0 nie liczę LOzzano , nie wywalczył 5 miejsca w europie.Moze to marny wynik na tle vice mistrza świata ale i tak lepszy niz innych . Swiadczy to tylko że mamy marnych trenerów rodzimej produkcji- patrz siatkowka , piłka kopana itp. Co do Zapletala to jak on krótkąwystawia dobrze to ja jestem księzna Diana.Przy idealnym przyjęciu wystawia Nowakowi krotko na wysokości za przeproszeniem... pępka. Krótką potrafił lepiej wustawiac Lipa , Zapletal jak sam piszesz anachronicznie gra czy na 2 ligę idealnie.Dobrowolski grał w austrii która jest " potęgą " siatkowki ale mimo to lepszy od Napletka.Czesi nie są nawet sredniakiem europy jako reprezentacja a na obecnych MS super rozgrywacz zagrał 2 mecze w całości. Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #2260
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy mi się wydaje, czy jednak Serafin grał już jako libero? I raczej nikogo nie powalił swoją grą na kolana. Przyjmował bardzo przeciętnie, a jego grę w obronie można określić jednym słowem - katastrofa. Raczej symulował grę obronną, bo piłki dotykał z rzadka.

    Chaos w przyjęciu jest efektem działań wszystkich zawodników, czyt. zmiany trenowanego zapewne przed sezonem ustawienia. To, co Bakumovski wyprawiał w meczu z Gwardią woła o pomstę do nieba. Mierzejewski faktycznie grał we Wrocławiu zdecydowanie lepiej, ale tam miał po jednej stronie Poskrobkę, a po drugiej Szczurowskiego.

    Czyli - jak dla mnie - powraca pytanie: Dlaczego?

    Pozdrawiam.
    dakuul

  11. Powrót do góry    #2261
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy mi się wydaje, czy jednak Serafin grał już jako libero? I raczej nikogo nie powalił swoją grą na kolana. Przyjmował bardzo przeciętnie, a jego grę w obronie można określić jednym słowem - katastrofa. Raczej symulował grę obronną, bo piłki dotykał z rzadka.
    Pozdrawiam.
    Podpisuję się pod tym co napisała dakuul obiema rękoma.
    W zasadzie sytuacja Serafina jest dla mnie nie jest jasna - juz przed sezonem było wiadomo że będzie grał bardzo mało lub wcale chyba że w przypadku plagi kontuzji. Prezes zostawiając go w klubie zablokował sobie miejsce bo mozna było wziąść kolejego młodego zdolnego zawodnika np. Bartosza Janeczka który i tak prawdopodobnie zagrał by wiecej niż W. Serafin

  12. Powrót do góry    #2262
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja sie pytam czemu wszyscy tak skreślacie Serka - ja go jeszcze w tym sezonie nie widziałam grającego więc nic nie moge napisac na temat gry w tym sezonie

  13. Powrót do góry    #2263
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Serek rok tem mial wylądowac w innym klubie, juzprawie tam był, w amian zainnego młodego zdolnego, ąztu turniej w Zdzichach, gdzie miał swoje 5minut no niedoszły grajek Mosto akurat wtedy niepopisał seno...imasz abo serek, przepraszam,placek. Serek został
    Nie skreślamy go ale po tosie nowych kupuje by grali lub rozwijali.
    I hate Bayern soooo much

  14. Powrót do góry    #2264
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2004
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalio akurat BoskoDrzyzgoGościniak w aspekcie mistrzostw europy to nie najlepszy przykład. Żaden z nich nie prowadził reprezentacji w ME. Bosek (z Drzyzgą jako II trenerem) awansował do mistrzostw po przerwie oraz zajął 7 miejsce w LŚ. Gościniak jak powszechnie wiadomo zajął miejsce 5-8 na IO i tez zdobył 4 MP. Nie żebum ich bronił tylko wskazuję że zasadniczo ich dokonania są porównywalne z dokonaniami WW.
    pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #2265
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja sie pytam czemu wszyscy tak skreślacie Serka - ja go jeszcze w tym sezonie nie widziałam grającego więc nic nie moge napisac na temat gry w tym sezonie
    Quiz: a dlaczego nie widziałaś ?

    1. bo jest zbyt szybki żeby go zobaczyć
    2. jest zbyt przystojny żeby na Niego spojrzeć
    3. regeneruje siły przed play-off'em/barażami

    :)

  16. Powrót do góry    #2266
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wojtek nie nadaje się na pozycje libero, bo z tego co pamietam to przyjęcie ma całkiem dobre a atak także dośc dobry, ale w obronie to wogóle nie ma czucia, pozatym pamietam kiedy grał na tej pozycji i nie tylko według mnie ale według innych obserwatorów, na boisku prezentował sie jakby spał. Wzrokiem odprowadzał lecące w jego strone piłki i często spuźniał się z reakcjami, które generalnie polegały na rzucie pod piłkę w lewo czy prawo, czy pokryciu takiej czy innej części boiska. Ale prawdę mówiąc takie czucie to ma gość z 20 letnim doświadczenim na parkiecie lub facet, który poprostu do tego ma czuja, libero z prawdziwego zdarzenia a nie naturalizowany z przymusu libero.
    Lepiej niech Kazek zainwestuje juz teraz w Adama Swaczynę, bo młody gościu ma talent i charyzmę i mam nadzieję że go nie zmarnuje, ociera się o kadrę PoLski w swojej kategorii wiekowej, za 2-3 sezony będzie jak znalazł, a taki libero to naprawdę długoterminowa inwestycja, która procentuje.

  17. Powrót do góry    #2267
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do członków Klubu Kibica

    Zwracamy sie do wszystkich członków którym nie sa obojetne losy naszego klubu kibica o uczestniczenie w spotkaniu w dniu 25.01.2007r. o godz.19 które odbedzie sie jak zawsze w Smaku .

    Osoby niezrzeszone obecność mile widziana

    Pozdrowienia

  18. Powrót do góry    #2268
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie w meczach ze Skrą i Jastrzębiem dałbym mu szansę. Jeżeli będzie tak precyzyjny jak z Resovią, to wypożyczenie do Nysy / Hajnówki... i Serafin do boju
    Zarówno w Nysie jak i Hajnówce są lepsi libero :P
    A Krysiowi w obecnej formie to i Serafin może buty czyścić.
    Pozdro

  19. Powrót do góry    #2269
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wez czlowiecze jakas ksiazke o siatkowce, poczytaj. obejrzyj tak z 500 meczy a nastepnie zweryfikuj to co napisales i dojdziesz do wniosku ze bredzisz jak chory umyslowo chlopiec (bez urazy).

  20. Powrót do góry    #2270
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sama pisałam o zebraniu i zastanawiam sie czy warto walczyc jeszcze o klub kibica w tym naszym miescie , kiedy Zarzad ,trenerzy i zawodnicy okazuja niechęc to tego stowarzyszenia.W chwili obecnej faktycznie to jestesmy piatym kołem u wozu a w szczególności tych 9 kibiców ktorzy jeżdza za swoja druzyną .
    Dzis moge powiedziec z wielka przykrościa ze Radom jest w tym sezonie moim ostatnim meczem wyjazdowym a na hale na ul.Mostowej tez nie wiem kiedy sie pokaze .Z siatkarskim pozdrowieniem Do zobaczenia jak zmieni sie stosunek wyzszosci do kibiców

    W kedzierzynie NIE MA WIARY w Jastrzebiu jest Wiara

  21. Powrót do góry    #2271
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PIE****OL UKŁADY NA KTÓRE NIE MASZ RADY!

    Jeśli jesteś kibicem to będziesz na mecze chodzić. Ja jeszcze nigdy świadomie nie odmówiłem pójścia na mecz i nie wierzę, żeby w Kędzierzynie tak można było robić!

  22. Powrót do góry    #2272
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądając mecz ligi mistrzów pomiędzy Lewskim Sofia a Skrą Bełchatów przypomniał mi sie nasz stary "kurnik". Przypomniały mi się całe rzesze fanatycznie reagujących na pojawiających się naszych zawodników kibiców, tłumy zagorzałych kibiców czekające na pierwszą akcję przeciwnika, który dostawał porcję gwizdo zniechęceń o natęzeniu odrzutowca. Tą siła i wiarą Mostostal pokonywał wszystkich rywali nawet nie mając w składzie jeszcze Świderskich, Papkinów, Benonów, Gerymskich itp. Zespoły grające w naszej mini-hali wiedziały że jada do jaskini lwa, gdzie czeka ich napewno bardzo ogłuszające przywitanie i bardzo ogłuszająca i wybijająca z gry reakcja ludzi mających trabki, bębny, drewienka i gardła nie do zdarcia. Kibiców i siatkarzy łaczyła wiara w zwycięstwo i jeden cel - wgnieśc w parkiet rywala i po meczu po raz "X" usłyszeć "We Are the Champions...", a potem równie zapewene miłe dla utrzymywania tej więzi spotkania w smaku.
    Gdzie na świecie pojawiało sie Mosto, pojawiali sie kibice - głosni, kolorowi i bratający się z kibicami rywala, tworzący niesamowita oprawę przez parenaście tłustych sezonów.
    Nigdy sam nie byłem w klubie kibica, nigdy nie aspirowałem do tego by tam być więc wypowiadam się jako ktos zupełnie z zewnątrz i moge sie mylić, ale według mnie przyczyny "rozpadu" KK są takie.
    1) wraz ze spadkiem znaczenia Mosto w PLS-ie i na arenie międzynarodowej, spadał zapał kibiców z KK do bycia z zespołem bo przecież to zwycięstwo mobilizuje a nie porażka.
    2) ludzie przemierzyli setki tysięcy kilometrów, byli w każdym praktycznie kraju europy wiec i motywacja do wyjazdu taka - sobie jeśli chodzi o mecze grane w PLS-ie
    3) "doświadczeni" kibice z KK zapewne często stosowali argumentacje "a to niech młodzi pojeżdżą teraz" i sami powoli odpuszczali.
    4) zmieniła sie kadra szkoleniowo-zawodnicza - pupile KK powyjeżdżali a nowi zawodnicy i trenerzy juz bez znajomości naszej kibicowskiej tradycji powodowali "zastój w interesie"
    5) zmieniła sie lokalizacja rozgrywanych przez Mosto meczy, nowa sytuacja to jakas reorganizacja, która zawsze cos rozpiernicza - hala o wiele większa, inna akustyka, gdzie ma stac KK, czy młodzi z nimi czy poza nimi i dalsze zniechęcenie członków KK.
    6) ogólne przyzwyczajenie sie do sytuacji, że wyniki druzyny sa słabe i że "tłuste lata" juz nie powrócą.

    Pozatym latka lecą więc także czynnik wieku, zdrówka, rodziny, braku czasu i inne. Nic nie trwa wiecznie.

    Sory za długą nawijkę :)
    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #2273
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kentaki,odpowiem Ci wtonie nauczycielskim: ilośc poprawnych odpowiedzi: 6/6...

    Mozna rozdzielacte sprawy i mówić, że wciąż wiele osób (de facto więcej niz kiedyś) chodzi na mecze-ilośc osób na meczu z Gwardią zadziwiła mnie. Wielkośc hali i jej akustyka mają znaczenie dla dopingu, co bardziej wpływa na brak hałasu, który towarzyszył meczom w starym obiekcie.

    Poza tym nie demonizujmy znów całej instytucji KK. To, że na FF pojechało az tyle ludzi to jedno, natomiast wyjazdy ligowe, puchary europejskie czy PP, które Mosto wygrywało to mniej więcej stała 50osobowa ekipa.Fakt, że pare gardeł, trabek i bębenków było w stanie pociagnąc niejednokrotnie cały Okrąglak, natomiast na starej hali fakt faktem " wszyscy wstają i spiewaja" miało magiczny wpływ na oba zespoły grające na parkiecie. Trzeba jednak przyznać, że ostatnie trzy sezony na starej hali, łącznie z ostatnim złotem, to już o wiele inna jakośc kibicowana. Sprężenie nastepowało na naszych odwiecznych przyjaciół oraz na decydujące sety playoffs.

    Nie da się byc zawsze na topie, robic wszystko na maxa, zwłaszcza jak nie jest się najlepszym, najmłodszym, chwalonym, medialnym..
    Ot,zycie.

    Ps. Za starych czasów naturalne było podczepianie sie pod kibiców, mimi, ze jakaś tam hierarchia istaniała to sprzeczki były nieczęste.

    Inne było tez podejscie całego środowiska siatkarskiego w Kentaki.Murzyn był fajny murzyn zrobił swoje, drugi raz nie chce się już..
    czekam na wiatr zmian, oby tak silny jak przedwczoraj.

    Ostatni PS.
    Prawem kibica jest prosic o wsparcie i zrozumienie tak samo jak prawem Klubu jest prosic o pomoc czy lojalnośc. Odmawiać można, grzecznie i podając argumenty.
    Szkoda, że nie wszyscy darzą się zaufaniem i szacunkiem ani nie starają sie zrozmieć drugiej strony.
    Niektórym ludziom na prawde nie powino chodzić o kasę..




    I hate Bayern soooo much

  24. Powrót do góry    #2274
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wez czlowiecze jakas ksiazke o siatkowce, poczytaj. obejrzyj tak z 500 meczy a nastepnie zweryfikuj to co napisales i dojdziesz do wniosku ze bredzisz jak chory umyslowo chlopiec (bez urazy).
    Drogie dziecko, jak dożyjesz mojego wieku (na co raczej rezonans w pustej czaszce nie pozwoli)i obejrzysz tyle meczy co ja to mnie będziesz obrażał :)
    w dalszą polemikę ze szczeniakami się nie wdaję. ( bez urazy)
    A swój skład i potencjał zweryfikujesz, jak poślemy was w barażach w czeluść I ligi na długie lata :D
    Nota bene ile z ostatnich 5 meczy udało się wam wygrać z Nysą??
    Z mojej strony koniec, do zobaczenia po sezonie :-)

  25. Powrót do góry    #2275
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wez czlowiecze jakas ksiazke o siatkowce, poczytaj. obejrzyj tak z 500 meczy a nastepnie zweryfikuj to co napisales i dojdziesz do wniosku ze bredzisz jak chory umyslowo chlopiec (bez urazy).
    Drogie dziecko, jak dożyjesz mojego wieku (na co raczej rezonans w pustej czaszce nie pozwoli)i obejrzysz tyle meczy co ja to mnie będziesz obrażał :)
    w dalszą polemikę ze szczeniakami się nie wdaję. ( bez urazy)
    A swój skład i potencjał zweryfikujesz, jak poślemy was w barażach w czeluść I ligi na długie lata :D
    Nota bene ile z ostatnich 5 meczy udało się wam wygrać z Nysą??
    Z mojej strony koniec, do zobaczenia po sezonie :-)
    jeśli Wy awansujecie a my spadniemy stawiam Ci skrzynke piwa a jak nie to Ty mi - przyjmujesz zakład?

  26. Powrót do góry    #2276
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-06-2006
    Postów
    654
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chętnie jej się z Tobą napiję :), zakład przyjmuję i gratulacje za RADOM ;)

  27. Powrót do góry    #2277
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radom 0 Kędzierzyn 3
    I hate Bayern soooo much

  28. Powrót do góry    #2278
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem ciekaw czy teraz nastapi nasz powrot do gry a nie odbijania pilki na boisku.

    pozdro
    BB.

  29. Powrót do góry    #2279
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radom 0 Kędzierzyn 3
    Wygrali? No nie moze byc, a to ci niespodzianka :)

  30. Powrót do góry    #2280
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla AK i całego zespołu za wygraną w Radomiu. Teraz dopiero żal dupę ściska straconych punktów z Gwardią ...
    Obserwując zmagania naszych ligowców, chociażby dzisiejszy mecz Olsztyna z Cz-wą, coraz bardziej skłaniam się ku temu, żeby "wielka czwórka" grała cały sezon mecze między sobą i one decydowały by o mistrzostwie kraju. Oczywiście trzeba by stworzyć jakiś sensowny system rozgrywek. Mówiąc o wielkiej "4" mam na mysli Skrę, J-bie, i 2 AZS-y, bo obecne miejsce w tym doborowym towarzystwie Resovii ( z całym szacunkiem dla tego klubu chociażby ze względu na tradycje czy związane z KK osoby J. Sucha i D. Kubicy) uważam jako chwilowy przystanek. Na dzisiaj sytuacja jest taka, że jak któryś z zespołów spoza "4" prowadzi z nimi wyrównaną walkę, w konsekwencji tak i tak przegraną, wszyscy w danym klubie są zadowoleni. No bo przecież graliśmy z zespołem A,B,C,D i wiadomo było że raczej nie zdobędziemy punktów. A jak już któryś z teoretycznie słabszych pokona kogoś z tej "4" media donoszą o sensacji. I takich sensacji możemy mieć w całym sezonie może ze 2, góra 3. Być może ten tekst wywoła wiele kontrowersji, ale o wiele lepiej będzie można go zobrazować po I rundzie a już wogóle bezdyskusyjnie po zakończonej serii rewanżowej.

  31. Powrót do góry    #2281
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Teraz dopiero żal dupę ściska straconych punktów z Gwardią ...

    A zebys wiedział, ze sciska .

    Byliśmy widzieliśmy gra nie była jeszcze rewelacją ale poprawna oceniam ją na +3,ale za to atmosfera w druzynie spokój, chęc walki ,zaangazowanie oceniam na +5 i to powinno cieszyć .Po meczu stwierdzilismy ze atmosfera być moze była spowodowana nieobecnością naszego Prezesa i nastapiło rozluznienie w zespole co spowodowało poprawne grę .
    Wyjazd mozna zaliczych do udanych bylo nas troszeczke wiecej niz w Rzeszowie bo az 12 osób.
    tych którzy nas olali w dniu wyjazdu i nie przyszli na miejsce zbiorki pozdrawiam i zapraszam w poniedziałek do smaka na godz 19

    II trenerowi oraz zarzadowi Jadaru serdecznie dziekujemy za darmowe wejsciówki

    odwołuje co wczesniej pisałam - to nie był mój ostatni wyjazd.
    Kuchcikowi serdeczne dzięki za słowa wsparcia ktore wygłosił przed Lewiatanem w kłodnicy
    pozdrawiam i spadam spać

  32. Powrót do góry    #2282
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiolka zachopwujesz sie jak rozwydrzone dziecko ktore samo nie wie czy chce... tzn chce, pozniej nie, wszytskim sie skarzy a na koniec wszystkko odwoluje! kibicem sie jest a nie bywa... coz, nie wszyscy wyrabiaja czasowo zeby jezdzic, a po ostatnich awanturach wewnatrz kk czesc zrezygnowala... mam nadzieje ze we czwartek o 18:00 dojdziemy do ajkie\gos porozumienia

  33. Powrót do góry    #2283
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]kibicem sie jest a nie bywa

    No moze ja bywam od 1976r. a nie jestem Swider tak jak ty .
    Pokazałes to w Olsztynie zakładając na głowe kaptur ,obwiazujac twarz szalikiem Mosto i krzyczac ...Guma to zakuta pała wyglada mi na pedała... .Dzieki za takich kibiców .Wszystko co miałam ci do napisania i wydaje mi sie ze zebranie w czwartek jest bezsensu .Nie wspomnę o papierze toaletowym rzuconym Benkowi pod nogi przy zagrywce /moze ty tego nie zrobileś ,ale na twoje polecenie gówniarze rzucili/
    Sam sprowokowałeś tu na forum i nie miej do mnie zalu ze to napisałam Uwazam ze koniec wpisów na ten temat .Pozdrawiam Cię

  34. Powrót do góry    #2284
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestes chyba pania ktora przechpdzi menopauze:) za paiper gowniarz zebral ode mnie, piszesz pierdoly , siejesz ferment,srasz we wlasne gniazdo... pozniej sie dziwisz z enikt z toba jechac nie chce... eh

  35. Powrót do góry    #2285
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co to adwokat pana Swidra .On skacze na mnie a ja mam cicho siedzieć Uszat nie przesadzaj .Sam zaczał ze mna wojnę na wiasem ty tez głupimi wpisami .<Miejcie zal tylko moze nie do siebie a do swoich mózgów ze najpierw piszą a potem myslą
    A kto ze mna nie chce jechac kolego Swidrze, Spay ktory jest pokroju twojego.
    Swider a nie udawaj takiego niewinnego ,są ludzie ktorzy słyszeli jak odwróciłes się do młodego i powiedziałes mu teraz , a potem po interwencji p.Kobieni zaczałes go opieprzac dla pro formy.Tyle mam z Tobą do rozmowy .W czwartek powiem ci nazwisko gościa który to widział

  36. Powrót do góry    #2286
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    udowodniaszze jestes glupsza od gwozdzia bez lepka, gdybys byla facetem inaczej bym sie zachowal a ze ejstes pania w srednim wieku koncze watek pozdrawiajac serdecznie

  37. Powrót do góry    #2287
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]gdybys byla facetem inaczej bym sie zachowal
    Swider a co ty mozesz ze swoja postura hihihi

  38. Powrót do góry    #2288
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Nie wspomnę o papierze toaletowym rzuconym Benkowi pod nogi przy zagrywce /moze ty tego nie zrobileś ,ale na twoje polecenie gówniarze rzucili/
    Sam sprowokowałeś tu na forum "

    Słuchaj sobie "dziewczyno" bo inaczej nie moge Cie nazwać... Jezeli chodzi o ten papier toaletowy to sam osobiście go rzuciłem i nikt mnie do tego nie prowokował czy zmuszał. Dlatego ********* się od Świdra i daj sobie spokoj z pisaniem takich rzeczy, bo to są niesłuszne oskarżenia wobec drugiej osoby.
    Aaa... i jeszcze jedno. Uważaj na takie teksty jak: "gówniarze rzucili" bo takie zdania źle na mnie wpływają...

  39. Powrót do góry    #2289
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2005
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kula ale grozny :D a po za tym co ty sie tam nas czepiasz Czar ? :/ masz cos do nas powiedz nam to we czwartek w smaku a nie tutaj na forum.

  40. Powrót do góry    #2290
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak donosi kędzierzyńskie Radio Park nowym zawodnikiem Mostostalu został Jakub Oczko. Pełny tekst z informacji RP:
    "A jednak. Utalentowany 26-letni rozgrywający AZS-u Wkręt-Metu Częstochowa Jakub Oczko dzisiaj podpisał kontrakt z Mostostalem-Azoty Kędzierzyn-Koźle. - Bardzo się z tego cieszę i mam nadzieję, że zawodnik ten będzie dla naszego zespołu dużym wzmocnieniem. Był już na pierwszym treningu i zapreezentował się bardzo dobrze - ocenił trener kędzierzyńskich siatkarzy Andrzej Kubacki. Zadowolenia nie kryje też prezes kędzierzyńskiego klubu Kazimierz Pietrzyk. - Nasza cierpliwość została nagrodzona. Jakub będzie grał u nas do maja 2008 roku. Pozostanie na warunkach kontraktu, jaki miał w Częstochowie. Sądzę, że jego przyjście spowoduje rywalizację na pozycji rozgrywającego. Mam także nadzieję, że doprowadzi także do urozmaicenia naszego rozegrania, które ostatnio było bardzo schematyczne - powiedział nam dzisiaj Kazimierz Pietrzyk. Warto dodać, że po zakończeniu sezonu 2006/2007 kontrakty kończą się Petrowi Zapletalowi i Michałowi Kozlowskiemu. Obaj będą musieli się mocno starać, aby w przyszłym sezonie znaleźć miejsce w zespole z Opolszczyzny. Wszystko wskazuje jednak na to, że w najblizszym meczu Mostostalu-Azoty z Delectą Bydgoszcz Jakub Oczko jeszcze nie zagra."


  41. Powrót do góry    #2291
    Początkujący
    Dołączył
    08-02-2006
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie!
    Zapletal na libero, a Kuba na rozegranie ;)

  42. Powrót do góry    #2292
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapletal na libero,
    ??

  43. Powrót do góry    #2293
    Początkujący
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ale!!!!

    Tylko czy Kuba to jeszcze utalentowany "perspektywiczny" rozgrywacz?? Czy już tylko utalentowany rozgrywacz? Nie mnie to oceniać dlatego zwracam się do bardziej światłych kolegów o opinię.
    Dla mnie jednak fakt jest taki że przegrał miejsce w składzie czwartej drużyny PLS. A ma już 26 lat, Woicki 23, a mniejsze doświadczenie od wymienionego.??

  44. Powrót do góry    #2294
    Początkujący
    Dołączył
    08-02-2006
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ostatnich meczach Zapletalowi zdecydowanie najlepiej wychodziła obrona;), stąd moja sugestia

  45. Powrót do góry    #2295
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ta najmilsza wiadomośc w dniu dzisiejszym po obrazach Swidra

    [quote] Dlatego ********* się od Świdra i daj sobie spokoj z pisaniem takich rzeczy, bo to są niesłuszne oskarżenia wobec drugiej osoby.

    Zastanawiam sie czy rodzice wiedza jak ich 14 letni syn sie wyraza .Zastanawiam sie czy to taki dobry wpływ Swidra i Uszata na mlodzież

Strona 51 z 78 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •