Strona 4 z 78 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #136
    Początkujący
    Dołączył
    17-11-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat z tego co mi wiadomo po rozmowie z panią E.G.taka jest decyzja zarządu Mostostalu.Uwazam , ze dzisiaj sprawa sie wyjaśni po walnym zebraniu .jestem tez za tym zeby jechał pełny autobus a nie garstka wybranców.W tym momencie to mi sie wydaje ,że zarząd Mosto dyskryminuje pozostałych kibiców ktorzy przychodzą na mecze i pod wpływem klubu kibica robią atmosfere na hali /moze nie taka jak by sobie Klub kibica zyczył/i kasę za wejściówki.Na ostatnim meczu było widac ile członków KK było na meczu.Uszat pozdrawiam i mam nadzieje ze pojedziesz do Olsztyna

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...

    Glupota
    Dlatego uwazam ze lepiej gdyby nic nie dawali, niz stwaiali jakis cenzus przynaleznosci. Jestem zniesmaczony, bo to jest zwyczajne szufladkowanie ludzi... a mnie sie to niepodoba!!!

  3. Powrót do góry    #138
    Początkujący
    Dołączył
    17-11-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od moderatora: Koleżko drogi, wpisów z innych forów, czy też gg cytować nie wolno. Poza tym wklejenie przez ciebie czegoś takiego jest prowokacją do awantury. Jeżeli ci się nie podoba zacytowany przez ciebie wpis z innego forum, to kłóć się tam, albo zgłoś to na policję... A tutaj do widzenia mi z tym.

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czat dzisiaj /poniedziałek/ o 22:OO pozdrowienia

  5. Powrót do góry    #140
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No prosze to spotykamy się o 22 na stronce klubowej !!! Bo Oli się zapomnialo napisać miejsce spotkania :)

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.lokalna.com.pl/main.php?act=czyt&artid=8814

    No i prosze znowu jakaś zadyma o nową hale jak nie pożary, opóźnienia w terminie to teraz zaczynają kręcić jak wyciągnąć 5 mln zł więcej. ehhh szkoda słów.

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytając ten artykuł tylko jedno stwierdzenie mi sie nasuwa zostanie wstrzymna budowa hali z braku dalszych srodków hhehehehe i my kibice nie doczekamy sie sławetnego otwarcia .pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Strona

    W zwiazku z zablokowaniem nam wpisow na stronie mosto, po konsultacji z klemensem i swidrem stworzylem stronke dla kibicow mostostalu, nie jest to nic wielkiego ale znajduje sie tam FORUM ktore mam nadzieje do czasu odblokowania wpisow zastapi nam strone Mosto.
    Relacje oraz informacje dotyczace wyjazdow skladek itp. bedzie mozna znalezc wlasnie na tej stronce. Aktualnie jest na niej niewiele ale z biegiem czasu mam nadzieje ze sie rozrosnie.

    Pozdrowionka

    www.kibicemosto.republika.pl

  9. Powrót do góry    #144
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie! Do tej pory na wyjazd do Olsztyna na PP zapisało się 16 (słownie: szesnaście) osób. Wstyd na całą Polskę!
    Nie róbcie sobie jaj, ruszcie swe szanowne cztery litery - trzeba tam pojechać i basta!

    ps. nie ma żadnych podziałów na członków i nieczłonków klubu kibica. wszyscy chętni mogą jechać!!!

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tuturu ! W kwestii wyjazdu do Olsztyna to mogę powiedzieć tylko tyle "Jak się nawarzyło piwa to trzeba go wypić". I nie odnoszę tego do Ciebie, ale do tych wszystkich, którzy ten wyjazd organizowali. Sam byłem zainteresowany wyjazdem do Olsztyna, ale kiedy 3.XII przeczytałem, że mogą jechać tylko członkowie Klubu Kibica, to dałem sobie na wstrzymanie ( formalnie nie jestem członkiem KK, chociaz w miarę mozliwości staram się byc na wszystkich spotkaniach ). Z info wynikało też, że była to decyzja Zarządu Klubu Mostostal. Sama pisałaś też, że dzisiaj ( 3.12.2004r ) jest walne KK i sprawa powinna sie wyjasnić. Brak informacji od 3.12.br traktowałem, ze sprawa jest zamknieta i jedzie tylko KK. Dlatego też utyskiwanie, że zapisało sie zaledwie 16 osób należałoby skierować do osób, które spowodowały takie a nie inne zamieszanie. Wiem, że byłaś przeciwna dzieleniu kibiców na tych z KK i pozostałych i określaniu kryteriów, kto może jechać a kto nie ? Jak powiedziałem, sam chciałem jechać i znam kilku gości, którzy by też pojechali, ale każdy - po tych informacjach - ułozył sobie inaczej zagospodarowanie czasu na nadchodzący weekend.
    Mimo wszystko mam nadzieję, że KK zmobilizuje swoich ludzi i do Olsztyna pojedzie znacznie wieksza ekipa, a naszym chłopcom doping napewno się przyda.

  11. Powrót do góry    #146
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2003
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby co, jadę na PP i będę kibicować Mosto jak się tylko da :) Mimo wyraźnych braków w warunkach głosowych ;)

  12. Powrót do góry    #147
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Zibi: ale zauważ, że nikt nie powiedział oficjalnie, i ostatecznie, że takie są warunki wyjazdu, a wszystkie informacje jakie tutaj docierały oparte były na plotkach i przypuszczeniach (ktoś usłyszał od kogoś). Trzeba było zadzwonić lub porozmawiać z kimś z zarządu klubu kibica bezpośrednio (np po ostatnim meczu z Bełchatowem bo do ostatniego poniedziałku ważyły się sprawy wyjazdu) i przedstawić ze swojej strony jak się sprawy mają. Najlepiej następnym razem takie informacje sprawdzać u źródła a nie sugerować się doniesieniami z trzeciej ręki. Myślę, że najlepiej ponformowaną osobą, która wogóle odwiedza SB i zebrania klubowe jest Natalia i jej ewentualnie też można się dopytywać. To tak na przyszłość. Pozdrawiam.

  13. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pisałam juz raz że wg informacji uzyskanych od zarządu Klubu Kibica na wyjazd mogą jechać czlonkowie Klubu , z tego co usłyszałam od skarbnika to był wymóg zarządu klubu Mostostal -podobno pani WP ( płacą za autokar i stawiają warunki). Tyle wiem , wiem też ze na dzień dzisiejszy jest 21 osób ktore wyjeżdżają o 23 w piątek. Nikt nie dementował tej informacji , nikt z poza klubu kibica nie pytał mnie czy może jechać więc nie dowiadywałam się szczegółów wyjazdu, przyznam szczerze że pełnej listy nie widziałam, Zapisy prowadzi Przemek .
    Buźka

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Własnie kierujcie wszystkie pytania do Klemensa44 ostatnio po opisie na gg widziałem, że jest wyjazd do Olsztyna :)

    www.kibicemosto.republika.pl

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pisałam juz raz że wg informacji uzyskanych od zarządu Klubu Kibica na wyjazd mogą jechać czlonkowie Klubu , z tego co usłyszałam od skarbnika to był wymóg zarządu klubu Mostostal -podobno pani WP ( płacą za autokar i stawiają warunki). Tyle wiem , wiem też ze na dzień dzisiejszy jest 21 osób ktore wyjeżdżają o 23 w piątek. Nikt nie dementował tej informacji , nikt z poza klubu kibica nie pytał mnie czy może jechać więc nie dowiadywałam się szczegółów wyjazdu, przyznam szczerze że pełnej listy nie widziałam, Zapisy prowadzi Przemek .
    Buźka
    No, ale przecież nikt oficjalnie nie napisze w jaki sposób oficjalny wymóg postawiony przez panią WP zarząd klubu kibica obchodzi bokiem.

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "No, ale przecież nikt oficjalnie nie napisze w jaki sposób oficjalny wymóg postawiony przez panią WP zarząd klubu kibica obchodzi bokiem. "
    .................................................. .....
    Ja naprawdę nie wiem czy obchodzili czy nie , z racji spraw osobistych nawet sie nie zapisywałam dopiero w poniedziałek o 20,30 namówili mnie na wyjazd i jadę. Wiem tylko jedno ze HG i EG powiedzieli w Smakoszu iż wyjazd dla członków- takie stanowisko było od początku i nic mi nie wiadomo o zmianie decyzji. Też uważam to za głupi wymysł który spowodował wyjazd 22 osób a nie 50/ Szkoda słów ale.......... sama wiesz jak jest

  17. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż moge dodać do tego obrazu nędzy i rozpaczy Towarzysze? Public Relations w naszym klubie leży kompletnie...

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Otóż to. Stanowisko władz jest stanowiskiem ostatecznym, że głupim to już inna sprawa. Wiem dziewczyny ( Natalia i Tuturu ), że jest to poza Wami ( lepszy kibic ? - gorszy kibic ? - i tak w sumie wychodzi na to, że jest to kibic ! ). Mówi się trudno, kocha się ( Mostostal ) dalej. Powodzenia, dobrze kibicujcie.

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niet, niet, niet

    Hali nowej - niet
    Wyjazdu ( sponsorowanego), prawie -niet
    strony klubowej ( tez sponsorowanej) - niet
    odpowiedzi na maile( adresy na stronie Mosto miały działac) do trenera, zawodników i Zarządu-niet
    ...
    kiedys był taki dowcip o rosyjskim sklepie; tez niet, niet niet... na koncu gośc sie pyta:
    " co to k.... sklep czy Konstytucja?!"
    Pozdrawiam Tych co jadą
    I hate Bayern soooo much

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik widze ze funkcja moderatora wyostrzyła ci starsznie dowcip.za ten wpis brawo dla ciebie !!!!!!!!!!!!!!

  21. Powrót do góry    #156
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Świeta Świeta

    WSzystkim Kibicom Wesołych i Spokojnych Świąt

    Pamiętajmy o kibicach, siatkarkach i siatkarzach, ktorzy odeszli i i dbajmy o tyych, którzy zostali.

    Dzięki Twórcom sportsboard.pl (i innych) za miejsce do dyskusji i rózga dla zarządów za blokowanie forów klubowych.

    A w nowym roku... oby chciało się wszystkim zawodnikom jak ostatnio chłopakom z mojego Mosto i kary dla sędziów za drukowanie (m.in. PP_ - to sie kurde musi wreszcie skończyć (wprowadźcie sędziego technicznego z telewizorkiem i niech patrzy). Ile to zaoszczędzi nerwom nam kibicom i naszym pupilom, nie mówiąc już o trenerach:-))

    Pozdrawiam wszystkich,
    Indyck

  22. Powrót do góry    #157
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Druga runda

    Druga runda dopiero za 3 tygodnie, więc z braku laku pozostaje typowanie i prognozowanie tego, co się może wydarzyć.

    Przeglądałem terminarz i wygląda na to, że Mosto ma szanse być spokojnie w szóstce przed play-off, a później.. kto wie.
    Mam nadzieję,że kiedy Duszek i Stancel będą "sprawni" to znacznie podniesie się poziom wszystkich zawodników. Na brak konkurencji nie można narzekać już teraz, a z każdym meczem i chłopaki i trenerzy zdobywają cenne doświadczenie. Wartałoby zakończyć sezon w czwórce (oczywiście psując trochę krwi "faworytom" - dla mnie tylko Skra) i dostać się do Pucharów i kontynuować dzieło tworzenia Mosto.

    Życzę sobie i innym kibicom zaangażowania zwłaszcza naszych zawodników w granie, a nam w kibicowanie.

    I ZAKOŃCZENIA BUDOWY NOWEJ HALI!!!!

  23. Powrót do góry    #158
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Turniej swiąteczno-noworoczny

    W pierwszym spotkaniu turnieju o puchar Prezydenta Miasta KK gospodarze z dużym trudem pokonali akademicki zespól Presovska Universita 3-1. Pierwsza partie wygrali do 20, popisujac si.e w końcówce asami serwisowymi, w drugiej partii Mostostal poniósł porażke do 18 a w 3 secie udało sie obronic setbola i wygrać na przewagi, ostatnia partia w podobnych rozmiarach dla Kędzierzynian.
    200 osob na hali, troszke krzykow,piknik na boisku szczególnie w wykoaniu Augustyna, na rozegraniu dosyc poprawnie Kozłowski, na libero nie czujący dobzre piłki w odbiorze aleuwijajacy se w obronie Dusek, drugim srodkowym byl powracający do gry, ale jeszcze nie do formy Stancel. Vartovnik przzwoicie odbieral, nawet nienajgorzej serwowal i blokował oraz....katowany byl aakami....co druga pilka szla na niego ale to w celach szkoleniowych zapewne. Poniewaz przeciwnik nie bylnajwyzszychlotow to jakos punktowal Stamley. Co do Sramka, to wkazdym elemencie jest poprawny, tak samo jak Marcel. Ogolnei bez fajerwerkow i rewelcji, przecietny powigilijny poziom.Czas an zgrywanie sie z niebzyt wymagajacymi zespolami, cho medalisci czeskiej ligi wieczorem i jutro sprawia zapewne więcej problemow Mosto, ktore zapewne wstapi z Kmetem i Lipinskim

  24. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W drugim meczu - krajowy pojedynek dwóch czeskich drużyn liderzy ligii czeskiej pokonali 3-0 Opawę - Opawa( była druzyna naszego trenera) zajmuje obecnie chyba 5-6 miejsce w lidze Czeskiej natomiast Dukla Liberec jest V-ce mistrzem kraju a obecnie prowadzi w tabeli. Mecz na wyższym poziomie niz pierwszy, świetne obrony z obu stron ( szczególnie zawodników Liberca). dobre przyjęcie zagrywki , nie najgorszy atak. Oczywiście poziom "świąteczny" jak na porę ale naszej drużynie ciężko bedzie wygrać z Czechami , jesli nie poprawią poziomu z meczu porannego.
    Ale znając naszych - ze lepiej im sie gra z mocniejszymi drużynami - licze na zwycięstwo wieczorem i jutro. Jak bedzie wszystko okaże się za ok 4 godziny- mecz Mostostaklu z Opawą 19.30
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam kibiców do Hali

  25. Powrót do góry    #160
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2004
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiecie czy jest transmisja z meczu w radiu park??

  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w meczach wieczornych jak było do przewidzenia Dukla wygrała 3-0 z Akademikami ze Słowacji. Na uwage zasługuje fakt że Słowacy bardzo nie chcieli wygrać seta bo prowadząc w 2 secie 22-17 przegrali na przewagi 28-26. Mecz ogólnie słabiutki , Czesi byli lepsi praktycznie w każdym elemencie, ale patrząc że to gra vice mistrz kraju prowadzący obecnie w lidze to stwierdzić można że poziom Czeskiej Ligii nest żenujący. Mostostal wygrał swój mecz
    3-1 z Opawą i też miałam wrazenie że nie chciał bardzo wygrać 3-0. Robił wszystko w III secie aby przegrać i to się udało. Dobra gra blokiem, przyzwoita zagrywka . chłopaki zaczynają grać w polu i bronic piłki, no i Marcel powoli nastawia celownik. Ten chłopak ma wielkie możliwości , atakuje 20cm nad blokiem, szkoda że jeszcze autuje na pojedynczym bloku ale ma zadatki na świetnego zawodnika w przyszłości. Przyzwoicie Serek, dobra zagrywka Olka. Lipa rozgrywa zdecydowanie szybciej i widac tu ręke Rastio. Nie zawsze dokladnei ale jest coraz lepiej. Duszek nie stracił czucia piłki, jeszcze przyjęcie nie jest idealne - szczegłlnie mocnej zagrywki ale obrona świetna jak dawniej, wie chłop gdzie się ustawić. Jutro mam nadzieje że pokonamy Duklę i puchar prezydenta zostanie w KK. Pozdrawiam
    P>S. Mostsostal sklad: Lipiński, Januszkiewicz, Kmet, Serafin, Olejniczak, Gromadowski, Kubica, podwyższenie bloku wszedł Stancelewski

  27. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jutro finał

    wieczorkiem Mostostal pokonal 3-1 Opave, natomiast niesiona fantastycznym dopinhiem Universita Presov nie ugrała seta z Dukla Liberec. wiecej nie pamietam z uwagi na dluzsze pzrerwy ktore zaowocowały spiewami i wycieczkami do pobliskich restauracji...

  28. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie mecz był do wygrania na szybkie 3-0 ale chłopaki robili wszystko aby grać jak najdłużej i prowadzić w miare wyrównane spotkanie z drużyną Czeską :) Gdybym nie wypił kawy w 3 secie to bym chyba przysnął ;)
    Jedyny plus to "Duszek" poprostu cieszy mnie, że wraca na boisko co prawda jeszcze optymalnej formy nie załapał ale i tak wyciągał dużo piłek :)no i oczywiście napisze o dobrej zagrywce Ola no naprawdę chłop robi postępy - i tak trzymać :) szkoda mi tylko Artura bo chłopak chyba jakieś doły załapie jak tak dalej będzie stał w "kwadracie"

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra gra blokiem, przyzwoita zagrywka . chłopaki zaczynają grać w polu i bronic piłki, no i Marcel powoli nastawia celownik. Ten chłopak ma wielkie możliwości , atakuje 20cm nad blokiem, szkoda że jeszcze autuje na pojedynczym bloku ale ma zadatki na świetnego zawodnika w przyszłości.
    Bo w pierwszym meczu Marcel zagrał słabo, był blokowany często i podbijany. Duże auty z prostych piłek. Na zagrywce wiadomo jak, dobrze natomiast grał w bloku.
    Talentem to On jest ale jeszcze czeka Go dużo pracy

  30. Powrót do góry    #165
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda mi tylko Artura bo chłopak chyba jakieś doły załapie jak tak dalej będzie stał w "kwadracie"
    ____________

    August gra żenująco slabo do bloku wcale nie skacze jakby tyłek ciągnął go w dół, w dzisiejszej gazecie jest napisane że być może trafi do Nysy która szuka zawodników na liście jak to mowią " transferowej" jest m.in. Augustyn, Szulik, Kryś i inni.

    .................................................. .....

    Bo w pierwszym meczu Marcel zagrał słabo, był blokowany często i podbijany. Duże auty z prostych piłek. Na zagrywce wiadomo jak, dobrze natomiast grał w bloku.
    Talentem to On jest ale jeszcze czeka Go dużo pracy
    --------------------------
    Wiem Itaj że grał słabo ale już z silniejszym przeciwnikiem zagrał lepiej, licze że bedzie dobrym zawodnikiem jak Paweł P a może lepszym narazie jego mocna strona są pojedyncze bloki i dobra jak na atakującego gra w obronie. Zauważyłam też że już nie zamyka oczu przy zagrywce i nie wali petardy w pół siatki, będzie jeszcze z niego pożytek jestem przekonana o tym

  31. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kupię, sprzedam, zamienię

    Oddam Artura Augustyna w zamian za Domonika, dopłace. No..moge zakontraktować młodego Kurka w razie spadku Nysy. Jak donosi nie tylko lokalna prasa,prezesPie3yk ma chyba pare zaskorniakow do wydania na wzmocnieniaalepoieważ wszyscy ozdrowieli to blady strach padł na Mostowiaków i pilni9e sie ucza celnie i silnie zagrywac, ofiarniei skutecznie bronic;i dobrze

  32. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ze szczątkowych wiadomości jakie docierają nt turnieju w Kedzierzynie wynika, że Mostostal pokonał w finałowym meczu Duklę Liberec 3:1 odbierając tym samym puchar dla najlepszej drużyny turnieju z rąk prezydenta Kędzierzyna. Najlepszym siatkarzem turnieju został wybrany Arek Olejniczak. Gratulacje dla Mosto, czekamy na podobnie sukcesy w pls :D

  33. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak puchar odebrał Mostostal ale z rąk pani v-ce prezydenta, zreszta nie ważne. Mecz ?? niski poziom taki świąteczno rozruchowy. Przez cały turniej bardzo przyzwoicie Olek Januszkiewicz który powinien dostac zawodnika meczu - ewentualnie Karol Szramek. Olo zrobił postępy patrząc z ubiegłego sezonu, zagrywka ( w tym turnieju) najlepsza, czucie bloku dobre- nie dobiega do skrzydła , to jednak jego wrodzona dolegliwośc , jak już dobiegnie zawsze blok jest udany. Miał parę pojedynczych bloków no i grał w polu.Dobra gra Karola , ktory wszedł za Marcela i pokazał się z dobrej strony to taki " ciężko pracujący " zawodnik jak Rafał Musielak był za czasów świetności Mosto, niby niewidoczny ale odbierający, świetnie broniacy , kiwający w razie potrzeby , przyzwoicie zagrywający. Widać że jest zawodnikiem kompletnym. I jeszcze miły aspekt- środkowi (Tomek i Olek zaczynaja bronić w polu - ten fakt cieszy bo do tej pory byli tylko do blokowania przynajmniej takie sprawiali wrażenie. Na uwagę zasługuje tez dobra zagrywka Lipińskiego bo z rozegraniem dzisaj już było gorzej. Ciekawostka- pod koniec 4 seta Marcel wszedł za Olejniczaka i pozostał jako przyjmujący do końca zdobywając w tym czasie 2 punkty. Wyniki małych punktów: 1- set 25-13 dla Dukli, w następnych wygrywaliśmy do 16, 20 i 19 Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tuturu! Arek Olejniczak wybrany został najlepszym zawodnikiem Mostostalua w zespole Dukli Liberec Jiri Zadrazil. Mimo światecznego nastroju i charakteru tego turnieju nie był on zły. Szczególnie cieszy powrót Duszka, Stancel też troche pograł ( pierwszy mecz rozegrał cały ), poprawił się Olo, Lipa dobra zagrywka z rozegraniem różnie to bywa ( raz lepiej raz gorzej ), Sramek faktycznie taki typ "wyrobnika" nie rzucajacy sie w oczy ale przydatny. W sumie nie jest źle. Tak mi sie wydaje. Za niedługo wiecej powinno byc na SF. Pozdrawiam !

  35. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bylo fajnie!!

    co prawda niebylem na calym turnieju ale zdazylem zauwazyc ze swiateczna atmosfere chciala popsuc ochrona ktora przpypieprzla sie do wszytskiego..od usze po poprzez zimne ognie do tego ze wogole tam bylismy!!
    jesli chodzi o same zawody denerwuje mnie postawa serka,chlop potrafi grac co juz kiedys udowodnil a tu nagle pier... sie z pilka jak z jajkiem!!ciesz powrt duszka,ktory mimo widoczne nadwagi niezle hasal w polu...:)
    coz,teraz sylwester a potem.sie zobaczy:P
    Mostostal to nazwa święta,którą wy hańbicie, dla was to tylko slogan, dla Nas całe życie!

  36. Powrót do góry    #171
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą w TVP3 (Opole) było podsumowanie turnieju w Kedzierzynie i jak powiedział prezes Pietrzyk celem w tym sezonie jest zajęcie przez Mostostal 5 (moim zdaniem plan minimum) miejsca w PLS-ie(jak powiedział ma to podpisane na papierze przez zawodników:) ). Trener Chudik dodał że żadnych zmian w składzie nie będzie. Wynika z tego że A.Augstyn do Nysy raczej nie pójdzie.
    K. Pietrzyk mówił też o wielkim pechu Rafała Musielaka bo znów jak wiadomo "przyplątała" mu się poważna kontuzja.


    P.S Po turnieju gdzie można było wiele eksperymentować nasuwa mi się pytanie: dlaczego Marcel dostaje tak niskie piłki na skrzydło skoro łapie podobno w ataku 3.60 czyli teoretycznie powinien atakować prawie każdą piłkę nad blokiem. Tak właśnie wystawiał Stelmach w końcówce PP Wlazłemu w Olsztynie?????
    I moim zdaniem najlepszą zagrywke w naszym zespole ma A.Augustyn

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj!!przez cały turniej - 3 mecze Augustyn serwował 2 razy skąd to wymysliłeś ta zagrywkę najlepszą- Olek i Lipa przynajmniej na turnieju Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj!!przez cały turniej - 3 mecze Augustyn serwował 2 razy skąd to wymysliłeś ta zagrywkę najlepszą- Olek i Lipa przynajmniej na turnieju Pozdrawiam
    O ile dobrze widziałem to we wtorek grał cały pierwszy mecz ze Stanclem więc jak to możliwe że serwował tylo 2 razy???? skoro były 4 sety????
    Serwował kilka razy i jak się przyłozył to jego zagrywka sprawiała duże trudnosci przeciwnikom

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Natalią. Najlepsza zagrywka to Lipa i Olo. Itaj masz rację. Marcel łapie piłke wysoko i powinien walic ponad blokiem. Aby tak było musi takie piłki dostawać od Lipy. A z tym jest gorzej, bo Lipa nie potrafi ( nie umie ? ) rozgrywać indywidualnie pod konkretnego zawodnika. Bo np. dla Oleja najlepsza jest szybka i niska a dla Marcela wysoka, inna na siatce musi dostać Kmet a inna Olo itd.
    I w zwiazku z tym nasuwa mi sie pewna refleksja. Ma ona związek z Sosnowcem. Nie chciałbym byc żle zrozumiany, bo decyzje jszcze nie zapadły. Ale zanosi sie na to ( jak oficjalnie podano w mediach ), że zawodnicy z Sosnowca w najblizszych dniach dostaną nowe warunki i ten kto je przyjmie zostanie w klubie, a kto nie może iść do innego klubu. Nie wiem jaka decyzje podejmie Żygadło. Ale gdyby...? to napewno jest to gość wart wszelkich zaskórniaków jakie zostały w Mosto. A z nim, moim zdaniem, Mosto może nawet grac w "4". I nie jest to herezja ! A młodego Kozłowskiego mozna np, wypozyczyć do Nysy i niech tam nabywa umiejętnosci i ogrania w lidze. Ale sie zagalopowałem w marzeniach. Tyle tylko, że nie sa one tak całkiem niemozliwe do spelnienia.

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W watku co dalej Sosnowcem jest informacja od jednego z kibiców że Żygadło został wypozyczony do Aten do klubu D.Murka!! - ale może to byc tylko plotka choć w obecnej sytuacji Energii bardzo prawdopodobna

    A jednak jest to informacja potwierdzona i oficjalna - źródło strona klubowa Polskiej Energii

  41. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to wszystko szybko sie toczy. Szkoda !

  42. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Itaj! Ale przyjęcie slowackiego AZS w meczu z nami było na poziomie rozgrywek szkolnych , więc te 3-4 mocne zagrywki a mimo to bardzo nieregularne o niczym nie świadczą ,a popatrz na Ola w meczu z Opawą przy zagrywce pomylił się chyba 2- razy a punkty zdobywał seriami i przy kazdej prawie zagrywce nasi ustawiali blok potrójny często bo przyjęcie było marne, przynajmniej w tym turnieju był najbardziej regularnym zawodnikiem jeśli chodzi o serwy wlasnie Olek. Zresztą ciesze sie bardzo z jego postępów w tej materii/ Pamiętasz 2 lata w tyl lub ubiegły rok?? były loby na 11 metr teraz potrafi nawet zmieniac zagrywkę/
    Szkoda że Zygadło idzie do Grecji- poziom tej drużyny Murkowej przynjamniej z LM oceniam jako niski ale trudno. oj przydałby sie nam Łukasz przydałby bardzo

  43. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szalik!!

    jest pomysl stworzenia nowych szalikow,jest tylko jeden warunek: MA TO BYC SZAL Z NAZWA MIASTA I LOGIEM KLUBU KIBICA!!!jesli ktos ma jaksi pomysl to prosze o kontakt na gg:)
    Mostostal to nazwa święta,którą wy hańbicie, dla was to tylko slogan, dla Nas całe życie!

  44. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odnośnie pytań (Dakuul i Zibibobi w wątku Seria b)dotyczących (słabszej?) postawy Mostostalu w meczu sparingowym z Gwardią Wrocław Chudik wyjaśnia: "Kiedy prowadziliśmy dwa zero w setach, dałem pograć wszystkim zawodnikom i mecz się wyrównał. Forma drużyny na pewno odbiega od tej, jaką prezentowaliśmy choćby w niedawnym noworocznym turnieju, ale po krótkiej przerwie i na obecny stan przygotowań nie chodzi o efektowną grę. Do końca tygodnia pracujemy nad siłą i wytrzymałością, a dopiero w przyszłym tygodniu będziemy więcej ćwiczyć z piłkami i szlifować taktykę na mecz w Sosnowcu."
    za: www.nto.pl

  45. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieszczęść Mostostalu ciag dalszy. A juz wydawało się, że pozycja "odbiór-atak" bedzie jedną z najsilniejszych - o ile nie najsilniekszą - formacją Mosto. Najpierw wyłozył sie Musielak a teraz Vartovnik, który prawdopodobnie nie zagra juz do konca sezonu. Wydawało sie że kontuzja niegroźna, ze to tylko chwilowa niedyspozycja. Rzeczywistośc jest o wiele bardziej niedobra. Obym sie mylił ?!

Strona 4 z 78 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •