Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co za brednie...

    tak na prawde nikt jasno nie powiedzial ze nie ejstesmy zli za zablokowanie strony!!!!i nie piszcie *******!!!w jastrzebiu na pewno bedzie jakis odzew do zarzadu!!mozecie mi wierzyc,tym bardziej ze przed 30 min rozmawialem z kibicami Wungla!!nie unoscie sie niepotrzebnie!!

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a propos...

    po co przejmujecie sie gadaniem kuchcika o jakiejs teorii spiskowej czewy??niech se chlop pogdada:P

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    17-11-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świder po co odzewy do Zarzadu.Przeciez to strona Klubowa pan Pietrzyk oplaca ja i jak kuchcik twierdzi zgodnie z prawem moze robic sobie z nia to co chce .Moze lepiej by było gdyby zrezygnowano z niej , a kase za oplate strony przeznaczono na jakis wzniosły cel .

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chciałam tylko dodać, że sprawa braku możliwości dodawania komentarzy obowiazuje również na tzw.Oficjalnej stronie Skry (www.skra.pl). Cenzura pojawiła się po tym jak kibice zaczęli wyrażać swoje niezadowolenie z przeprowadzonych transferów i związanej z tym podwyżki cen biletów (w końcu ktoś musi spłacić gwiazdy i w związku z tym Zarząd uznał, że będą to oczywiście kibice). W tak bogatym klubie jak Skra, gdzie zawodnicy mają jedne z najwyższych kontraktów w lidze, ceny biletów powinny być najniższe.
    Jest jeszcze wiele innych kwestii świadczących o totalnym olewaniu kibiców przez Zarząd Skry, ale nie chce mi się onich rozpisywać. Ja jestem tylko ciekawa jakim cudzem nasz klub dostał w zeszłym sezonie nagrodę za najlepszą organizację meczy w PLS - chyba w tej komisji przyznającej nagrody były same VIP-y, bo tym to nasi Prezesi potrafią włazić w cztery litery, zwykły śmiertelnik ma na ten temat zupełnie inne zdanie.
    Zdaje sie, jedynymi kibicami, którzy nie narzekają na na nasz Zarząd są ci z KK.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po drugie poddaliście się bez walki (...)bolszewizm triumfuje, a wy kolaborujecie z zarządem który ma was gdzieś. A nawet nie daliście się przekupić, tylko bez walki oddaliście sumienie.(...)
    Bana dla Szatana!!!

    Czy moderatorowi, ba, czy komukolwiek wolno obrażać na tym forum? Bolszewizm, kolaboracja, uległość - to bardzo ciężkie oskarżenia!

    Co, do jasnej choinki, jest złego w tym, że ludzie ze sobą rozmawiają?
    Co złego w tym, że ludzie próbują stonować emocje, zanim w akcie ślepej desperacji rozpętają piekiełko, nad którym żadna siła nie zapanuje?
    Co jest zełgo w tym, że podejmują próbę rozwiązania problemu we własnym gronie, zanim zdecydują się pokrzyczeć na całą Polskę via "gazeta ogólnopolska"?

    Nie od dziś wiadomo Szatanie, że masz dziką satysfakcję za każdym razem, kiedy tylko nadarzy się okazja dołożenia kibicom z Kędzierzyna, ale tym razem jesteś wyjątkowo niesprawiedliwy (delikatnie mówiąc)!
    Do tego bardzo nieładnie dzielisz świat na "nas i naszych przyjaciół z Częstochowy" kontra reszta (czyli w domyśle Kędzierzyn).

    Rozczarowałeś mnie! To już nie jest tylko stronniczość i krytyka (do których oczywiście masz prawo), to jest... (lepiej zamilknę, bo nie mam ochoty na bana).

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tuturu koleżanko po fachu (chemia): ja by się nie przejmował nagłą zmianą stanowiska prawie wszystkich kibiców po spotkaniu z trenerami. Jeszcze jeden przegramy mecz czy dwa i wszystko znów wróci do "normy" z nastrojami kibiców. Jak wiadamo "łaska pańska na pstrym koniu jeździ" Będą symptomy poprawy naszej gry to lepsza będzie atmosfera a jeśli nie....To nawet spotkania z całą drużyną nic nie pomogą.
    Dalej uważam że blokowanie wpisów niczemu nie słuzy. Nie wierzę też w teorię spiskową kibiców Cz-wy.
    To co ja zrobie to do końca pierwszej rundy wykażę się olbrzymią wyrozumiałoscia i powstrzymam się od krytyki.
    Mnie przekonują czyny i wyniki a nie słowa!!!!!

    Ładny gest ze sponsorowaniem wyjazdu - tylko to raczej zawodnicy powinni go zasponsorować

    Szatan faktycznie się zagalopował w Swoich oskarżeniach kto inny by już odpoczywał od pisania na forum. W Polsce nigdy nie było równości (prawdziwej demokracji) czego Szatan jest przykładem :)

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CYTUJĘ
    Po drugie poddaliście się bez walki, uznaliście, że klub to Pie3k i ma prawo was blokować. A własnej strony nie założycie bo Pie3k się obrazi... bolszewizm triumfuje, a wy kolaborujecie z zarządem który ma was gdzieś. A nawet nie daliście się przekupić, tylko bez walki oddaliście sumienie. A bardzo fajnie jest bo trener Rościsław Chudzik z wami pogadał. A prezesowi wolno wsszystko bo to jego klub i jego strona. A wsparcie, którego wam udzieliliśmy, propozycje akcji w jednej z największych ogólnopolskich gazet w tym kraju macie gdzieś. A w honorowym podejściu naszym i naszych przyjaciół z Częstochowy doszukujecie się spisku. A poza tym uważacie, źe to już tak musi być, że wasz klub kibica zawsze układa się z zarządem. A poza tym będzie lepiej jak wróci Stancelewski i Dusan na libero i Musielak na skrzydło i wtedy Pie3k się będzie cieszył, to i wy też...

    ...a mnie jest za was wstyd.
    ____________
    Wiesz Szatanie uważałam Cię za normalnego kibica AZS a nie oszołoma , teraz się zastanawiam czy powinnam zweryfikować swoje poglądy... Czy po tym, jak kilkunastu kibiców postanowiło zrezygnować z wyzywania zawodników i trenerów na forum bo wczorajsze spotkanie i tłumaczenia( o ktorych nie masz pojecia gdyż nie byłeś na ponad 4 godzinnym spotkaniu) masz prawo nazywania Nas Kibiców : kolaborantami Pietrzyka i komuny oraz bratającymi się z bolszewikami?? co Ty możesz wiedzieć, zastanów się podobno studia uczą myślenia... Kibice spotkali się z trenerami , nie z Pietrzykiem, zresztą nie było tak naprawde mowy o zablokowaniu strony bo temat miał być zgoła inny. Jak się okazało na początku spotkania obaj trenerzy często odwiedzają wszystkie dyskusyjne strony kibiców siatkówki nie tylko Mostostalu i w niektórych przypadkach przyznaja nam rację i dośc często biorą sobie do serca konstruktywną krytykę. Spotkanie to zaplanowane było przed meczem z Radlinem w celu rozmowy dlaczego tak gra Mosto a nie inaczej jakie są przyczyny porażek z teoretycznie słabszymi drużynami oraz w celu wyjasnienie plotki konfliktu na linii trene I - II. Rozmowy były szczere, nikt nie uchylał się od odpowiedzi nie gadał bzdur, nie dorabiał ideologii do faktów. mówili szczerze - tak się wydaje. I jak świetnie zauważył Kuchcik jeśli mamy im nie wierzyć- czyli trenerom że chcą wygrywać to q.... mac komu mamy wierzyć???????????????? Nikt po spotkaniu nie napisał na forum że zgadzamy się z zablokowaniem wpisów i że przyklaskujemy temu co zrobił Pietrzyk więc Ty Drogi Szatanie , nie obrażaj kibiców i nie wciskaj im tego w usta co nikt nie powiedział. Temat który był ważniejszy poruszaliśmy- wierz mi prezes nie jest osobą tak ciekawą aby rozmawiac z trenerami o nim. Powiem więcej na początku spotkania Swider (chwała mu za to) przyznał otwarcie na forum że kibice po takim meczu musieli i musza gdzieś wyładować swoja frustracje i zawód oraz żal po przegranym w takim stylu meczu, dlatego piszemy na stronie Mosto. Trenerzy przyznali rację Więc jak się maja Twoje obelgi w świetle tego o czym rozmawialiśmy na spotkaniu Panie Moderatorze ?? Wielu chyba nie podoba się że kibice potrafią porozumieć się z trenerami i strony potrafią dyskutować ze sobą ( a nie jak twierdzisz porozumienie z zarządem). Mnie cieszy że potrafiliśmy sobie wyjaśnić nasze wątpliwości, Trzymam kciuki za Mostostal , mam przeczucie że będzie już tylko lepiej. Pozdrawiam i trochę mniej wyzywania od kolaborantów i komuchów bo z racji wieku mało wiesz tak naprawdę o tym okresie z własnego doświadczenia.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalio, Kuchciku - dobrze wiecie, że nie mieszkam w KK. Czemu mają więc służyć takie godki pt. 'Trzeba było być na spotkaniu w Smakoszu'??? Wiedzcie, że nie wszyscy kibice mają taką możliwość. Stąd i moje przywiązanie było duże do strony Mostostalu i pisaniu o naszej drużynie. A że starałam się nie nadużywać wolności słowa - niech świadczy o tym to, co napisałam po meczu w Warszawie: Żeby wyhamować piętą w ocenach pracy Chudika. I nawet po Radlinie słowa swoje podtrzymuję i Chudik w Smakoszu nie musiał mnie do niczego przekonywać. Chyba tylko do tego, że zablokowanie wpisów na stronie było słuszne, ale oczywiście można było o tym dyskutować - a nie postawić kibiców przed faktem dokonanym. Dlaczego ja i mi podobni ludzie (nie mieszkający w KK i nie mający możliwości przebywania na cotygodniowych spotkaniach w Smakoszu) mamy być ofiarami kilku nieodpowiedzialnych wypowiedzi, z których część się wycofała??? Już o tym pisałam. Może czasem lepiej się zastanowić co się pisze i jaki to może odnieść skutek? Przecież każdy z nas jest dorosły i odpowiada za swoje czyny.

    Idąc za tokiem rozumowania Kuchcika, że Pietrzyk miał prawo do blokady: pewnie, że miał. Inaczej by jej nie zarządził. Ale dla kogo jest ta strona??? Dla zawodników i dla zarządu??? Czy dla kibiców??? Nie przyjmuję do wiadomości takiej jednostronnej relacji w narzucaniu kibicom swojego zdania. Nie jesteśmy jakąś bezmózgową ani bezuczuciową masą, której można we wszystkim rozkazywać. Przynajmniej tak mi się wydawało.

    Natalio - faktycznie nie pisałaś nic o decyzji zarządu. Ale, że się z nią zgadzasz wiem od naszej wspólnej koleżanki. Może to plotka, czy tak? Też mogę swój zarzut odszczekać jeśli tak faktycznie jest.

    Szatanie: w swoim poście starałam się odnieść do wszystkiego wokół tej sprawy, bo wiedziałam jak to zostanie odebrane przez ludzi, którzy zadeklarowali wcześniej swą pomoc. Nie unoś się za bardzo i nie skreślaj ludzi z Kędzierzyna tylko dla tego, że są hmmmm - bardziej 'pragmatyczni' niż inni kibice. W końcu wojna nigdy nikomu nie przyniosła niczego dobrego tak jak odpowiedź na pytanie, czy warto było walczyć w powstaniu Warszawskim - czy też na wzór pragmatycznych Czechów - poddać Pragę bez walki ;)

    Ale jak pisze Świder - nie jest to ostatnie słowo kibiców w sprawie blokady komentarzy. I taką mam nadzieję. Jeśli będzie spotkanie na ten temat w Smakoszu - to naprawdę postaram się na nim być.

    Pozdrawiam wszystkich kibiców. Do zobaczenia w sobotę.

    ps. Itaj: skąd Ci się to wzięło, że jesteśmy po jednym fachu? W życiu nie miałam nic wspólnego z chemią ;)

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tuturu!!!
    cyt.Natalio - faktycznie nie pisałaś nic o decyzji zarządu. Ale, że się z nią zgadzasz wiem od naszej wspólnej koleżanki. Może to plotka, czy tak? Też mogę swój zarzut odszczekać jeśli tak faktycznie jest.

    -----------------------------------------------------------
    Nie gniewam się i stwierdzenie Trzeba było być na spotkaniu...." jest stwierdzeniem ogólnym a nie jako przytyk do Ciebie uwierz mi, Co do twierdzenia że zarząd miał ację to moje stanowisko jest takie jak Kuchcika że miał PRAWO a nie rację zgodnie z tym ze to strona oficjalna klubu,Ale miałam po otrzymaniu info o zamknięciu mieszane uczucia.Najpierw byłam wściekła że zamknął potem weszłam i poczytałam wpisy i rozumiałam dlaczego to zrobił, nie znaczy ze pochwalam ale niektóre wpisy były wulgarne niektore prymitywne nie mnie osądzać uważam i tak mowiłam że jak zamknął stronę to ludzie będa bluzgac na sportsbodzie , to tez powiedziałam Tomkowi w poniedziałek w Smakoszu. Wczoraj zgodnie stwiedziliśmy ż e mieliśmy( My kibice) prawo do wypowiedzenia swojej zlości , żalu i frustracji na tej stronce po tak cieniutkim stylu grania . Stwiedzam jednak że czas leczy rany i obniża emocje ( działanie w afekcie hahaha). Gdybym pisała po 2 dniach też pisałabym trochę inaczej. Co do wczorajszego spotkania warto było, szkoda że nie mogłas przyjechac, naprawde. I nie rozmawiał nikt na temat stronki i jej zablokowania. Trenerzy odpowiadali szczerze, nie migali się i naprawde powstrzymam moj temperament złości(!) i jak zobaczę poprawe stylu grania zawodników to nawet do przegranych meczy nie będę miała dużych pretensji. Wiadomo kibic chce wygranej ja tez ale uważam że pod tym trenerem gdy da mu sie czas na indywidualna pracę z zawodnikami( niestety WW i AK zaniedbali chyba troszkę ten element treningu) Mostostal może dużo jeszcze osiągnąć, Tym chłopakom potrzebny jest teraz spokój , przyjaźń i dobre kibicowanie bez gwizdów, oni musza poczuc wsparcie kibiców nawet jak jest źle.
    Pozdrawiam [img] dozobaczenia w sobote w autokarze!!!! Buźka

    p.s. Nie wiem czy bedzie spotkanie na temat zablokowania strony , Swider proponował cos innego w Jastrżebiu ale podejrzewam że byłoby to niekorzystne i przykre dla zawodników , więc musimy jeśli już wymyslec cos co zwróciłoby uwagę Pietrzyka a nie dobijało siatkarzy tym bardziej że autoka jest sponosowany przez wiadomo kogo.....

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam ,ze w poniedziałek nastepny powinno byc spotkanie w Smaku z Prezesem Mosto.Dalej nie zgodze sie z jego decyzją bo w końcu ta strona jest dla kibiców z całej Polski. /ale nie mnie oceniac decyzje Prezesa jego stronka i wara mi od niej /Wiadomo ,ze wpisy w komentarzach nigdy nie beda pozytywne ,bo za starego Mostostalu tez zdarzały sie wulgarne wpisy i nikt z tego nie robił tragedii. Liczę ,że blokada tej strony bardzo pomoze trenerom i zawodnikom i z Jastrzebia wroca z bardzo dobrymi humorami i 3 pkt - z czego całego serca im zyczę.Kibicom bedacym w Jastrzebiu życze udanego wyjazdu i powrotu w bardzo dobrych humorach.

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis o 18 w Bielsku-Białej BBTS rozegra sparing z Mostostalem

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak wspominał wczoraj trener na spotkaniu w smakoszu, że jadą na sparing do Bielska i ma to na celu sprawdzić jak chłopaki będą grać w nowym ustawieniu ale nie chciał zdradzić szczegołów :) tak samo jak ma się odbyc turniej w K-K pod koniec grudnia ;)

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ps. to mam tez edytowac?

    Ja wam k....cos powiem -Swider. to Chudik pleciał z textem o spiskowej teorii dziejów i zadowoleniu innych kibiców z tego. Ja nie mam nic ani do ludzi z czewy tych na necie ani do innych wpisów.Ciesze się ze chcą nam pomoc. Po prosrtu spojrzec na to z innej strony. ja pisze co myśle i mam prawo zmienic zdanie tak samo jak Ty maszzprawo mnie krytykowac. Zobaczymy co Ci Chudik powie po 1wszym secie w JASTRZĘBIU. Ps. Ciesze sie ze nikt nie pisze o strategii na nastepny mecz...
    AH i jestem zly ze striona mosto jest zamknieta co nei znaczy ze nie mieli prawa tego zrobic. Czytaj(cie) ze zrozumieniem
    Cel uswięca srodki...?!

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    luz

    Dajcie sobie po szlagu i bedzie spokoj.
    Najbardziej irytujace jest to scieranie sie i tlumaczenie jeden rugiemu ze tego nie chcial a to chcial powiedziec, a z drogiej strony wypominanie i wytakanie palcem...i te cytaty...
    I w dodatku jeszcze wlazl w to wszystko moderator ze swoja wypowiedzia, ktory "bezstronnie" moze nas pobanowac, takze ogolnie pierwsza klasa...

    Ludzie zloci...

    Kuchcik, a ty sie nie wko...wiaj na swidra, bo nic zlego Ci nie powiedzial...
    Haslo o teorii spiskowej jest zabawne!:), i pewnie cala Czewa spiskuje na swoj chory sposob...hehehe...dzieki Bogu maja tam kilku normalnych ludzi...


    Ogolnie zabawna ta dyskusja...


  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co za brednie...

    tak na prawde nikt jasno nie powiedzial ze nie ejstesmy zli za zablokowanie strony!!!!i nie piszcie *******!!!w jastrzebiu na pewno bedzie jakis odzew do zarzadu!!mozecie mi wierzyc,tym bardziej ze przed 30 min rozmawialem z kibicami Wungla!!nie unoscie sie niepotrzebnie!! .....

    Świder daj sobie spokój z jakimis odezwami bo uważam ze to jest bezsensu.Ty masz mysleć nad poprawą kultury kibicowania i intensywnością !!!Ja kocham Mosto sialalalala............

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ola

    Kultura kibicowania...ehhh
    tak ona musi byc, ale najwazniejsze jest kibicowac i byc aktywnym niz super kulturalnym bierniakiem...jak matka teresa!!

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uszat!!!
    kultura kibicowania nie oznacza siedzenia jak w kościele na gorzkich zalach lub w teatrze , lecz darcie buzi , spiewy , bębny a nie gwizdy

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK, może przesadziłem w słowach. Ale przeczytajcie mój text jeszcze raz i sprawdźcie dokładnie kogo obraziłem bezpośrednio i dosłownie. Otóż nikogo. Moja opinia od rana się nie zmieniła, poza tym jeżeli ktoś w tej sprawie działa (waszej sprawie) to ja i skywalker.

    Jeszcze jedno - nie jestem żadnym oszołomem i sobie wypraszam, bo ja nikogo nie obraziłem, poza tym, że ogół kibiców Mosto kolaboruje z zarządem, który ma was centralnie gdzieś. Mamy prawdopodobnie inny pogląd na temat honoru, kibicowania i roli działaczy w tym wszystkim. Jesteśmy w Polsce a nie w Hiszpanii, gdzie decydujący głos we wszystkim ma klub kibica, czy inni "socios". Ale do żesz diabła wy zapominacie kto tu jest kim i kto jest dla kogo. Mnie wkurzyło jako kibica sportu i entuzjasty pozytywów jakie niesie za sobą system demokratyczny i wolność słowa, że daliście się owinąć wokół palca komuś, kto na was żeruje w sensie dosłownym. Wy tego nie widzicie i taka jest między nami różnica.

    Że niby ja do jasnej cholery szukam okazji do dowalenia Mostostalowi i jego kibicom... Kto wam chciał do diabła pomóc i doprowadzić wraz z kolegą do nagłośnienia sprawy? James Bond? Możecie pisać, że podjudzam i tak dalej (zibibobi), wychowano mnie w takim duchu, że jak kogoś krzywdzą, to mu pomogę i nieważne co o nim myślę. Tylko, że wy macie to wyraźnie gdzieś, nie dacie sobie nawet pomóc. Wierzycie, że Pietrzyk zrobi z klubu potentata na skalę europejską itd. bo raz mu się udało. Wolicie siedzieć cicho i dawać się działaczom - wasz wybór.

    Ja już się w to nie mieszam, a w tym wątku nic już nie napiszę. Do części z was, mam duży żal, część (całe szczęśćie większość) bardzo szanuję i tak pozostanie. Ale ogół kibiców Mostostalu zawiódł moim zdaniem na całej linii.

    I jeszcze jedno - jednak udało mi się obudzić w was wolę walki - co prawda wobec mnie, a nie tym, którzy was realnie krzywdzą, ale to zawsze coś.

    Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich.

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    gwizdy...wiwat

    jak nie...
    co Ty Natalia mowisz, klaskanie, spiewanie...
    Nieraz musielismy zlazic na dol zeby ludzi poderwac bo sobie klaskali i spiewali( pod nosem )...i nie chcialo sie poderwac d..y!!!
    Kultura, to dla mnie nieprowokowanie i nie rzucanie miechem. To jest kultura, a klasztorne zabawy typu ja klaszcze...ty klaszczesz i jest fajnie...daj spokoj...

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co ty Szatanie proponowałys zrobic?he?
    Wiem że masz wgłębokim poważaniu Pie3ka, a jaki jest Twoj stosunek do zespołu, sztabu trenerskiego, wpływu swieżej mlodej krwi i kontuzji? Może sie myle ale czy jestes pzreciwnikiem sciagania obcych zawodników do Polski?
    Poza tym wczorajsze spotkanie w minimalnym stopiu odnosiło sie do sprawy blokady. paietaj o tym. Next, jeśli regulamin mówi żę nie wolno używac pewnych sformułowań, to co robisz wtedy keidy ktos sie wulgaryzuje i oczernia innych? banujesz, nieprawdaż? I to własnie zostało uczynione ( nie pochwalam tego...)
    Ok, artykulik w Rz. i innych mediiach, Ty i Inni stojący za kobicami przeciw zarzadom klubow. bo więkoszści sie źle dzieje? czemu sie żle dzieje? co my możemy zrobić, w jaki sposób oceniac? i czy mamy do tego legitymacje?Jasne ze nie po to jestsmy by siedziec cicho i pokornie klaskac ale nie po to też by każde działanie 'nagradzać' gwizdami i bluzgami.Nie wiem czy wam dziekowac z apomoc czy denerwować sie ze ktos na nas wiesza psy. Nie byłes nie komentuj...? to też nie wyjscie. dzieki za dyskusje

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co ty Szatanie proponowałys zrobic?he?
    Wiem że masz wgłębokim poważaniu Pie3ka, a jaki jest Twoj stosunek do zespołu, sztabu trenerskiego, wpływu swieżej mlodej krwi i kontuzji? Może sie myle ale czy jestes pzreciwnikiem sciagania obcych zawodników do Polski?
    Poza tym wczorajsze spotkanie w minimalnym stopiu odnosiło sie do sprawy blokady. paietaj o tym. Next, jeśli regulamin mówi żę nie wolno używac pewnych sformułowań, to co robisz wtedy keidy ktos sie wulgaryzuje i oczernia innych? banujesz, nieprawdaż? I to własnie zostało uczynione ( nie pochwalam tego...)
    Ok, artykulik w Rz. i innych mediiach, Ty i Inni stojący za kobicami przeciw zarzadom klubow. bo więkoszści sie źle dzieje? czemu sie żle dzieje? co my możemy zrobić, w jaki sposób oceniac? i czy mamy do tego legitymacje?Jasne ze nie po to jestsmy by siedziec cicho i pokornie klaskac ale nie po to też by każde działanie 'nagradzać' gwizdami i bluzgami.Nie wiem czy wam dziekowac z apomoc czy denerwować sie ze ktos na nas wiesza psy. Nie byłes nie komentuj...? to też nie wyjscie. dzieki za dyskusje
    1) Co ja bym proponował zrobić to wszyscy dobrze wiedzą

    2) Ja nic nie mam do człowieka Pietrzyka, ale nie jestem entuzjastą jego podejścia do kibiców, a ostatnie poczynania działaczy z forum uznaję za bolszewickie

    3) O młodej krwi myślę tyle, że została nieumiejętnie wprowadzona w Mostostalu. Augustyn i Olejniczak się kompromitują, Kozłowski praktycznie nie gra, a Gromadowski po okresie nadeksploatacji nie wytrzymał zdrowotnie. Poza tym nie o tym toczy się dyskusja (chyba że chcesz mi wmówić, że to mądre postępowanie pana prezesa, ale powiedz mi w takim razie jakie miał inne wyjście)

    4) O sprowadzaniu zawodników zagranicznych w takiej postaci jak zrobił to Mostostal myślę tyle, że możecie sobie podać rękę z panami z Jastrzębia (Vartovnik + Sramek = 2 x Rivera).

    5) Co ja robię? Usuwam komentarz, ewentualnie go edytuję, jeżeli większa część ma sens. Gdy sytuacja się powtarza straszę banem. Gdy ktoś jest wyjątkowo zapalczywy w działaniu na szkodę poziomu dyskusji na tym forum wysyłam maila o dość ostrej treści. Jeśli nadal nie ma skruchy, wysyłam wniosek o ban, zazwyczaj pierwszy jest halfban, albo pełny ban np. 3-dniowy. Aha, ja w przeciwieństwie do zarządu klubu daję bana tym, którzy zasługują, a nie stosuję odpowiedzialności zbiorowej.

    6) Co my wszyscy jako kibice możemy? Właśnie postawienie przez Ciebie takiego pytania jest symptomem tego dziwnego czegoś, co dotyka kibiców Mosto. Powiem Ci, że możemy baaaaaardzo dużo, znacznie więcej niż prezes.

    7) Ja się nie czepiam tego spotkania. Wiem, że było z renerami w "Smakoszu" czy innym "Rarytasie", a nie z Pie3kiem. Ale z Pie3kiem nawet nie próbujecie rozmawiać, nie robicie nic - to jest problem.

    8) Dziś w rozmowie telefonicznej ze Skywalkerem Grodecki powiedział, że na poniedziałkowym czacie szykuje dla kibiców miłą niespodziankę. Pie3k nie szykuje nic, prawda?

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik nie mam ochoty bronic w tym momencie Szatana bo sobie obiecałam ze koniec z polemika w tej sprawie /mam swoje zdanie i poglad na ten temat i nie zmienie zdania / ale szatan był na czacie i znał nasza opinie w tej sprawie w pierwszych godzinach blokady strony i tez wolno mu wypowiedziec swoje poglady .Przypomnij sobie dokładnie swoje wypowiedzi.Mam tylko pytanie jedno do ciebie czy kazdy kibic Pamapolu to dla ciebie bedzie odwiecznym wrogiem !!!! pozdrowionka !!!!!! Mam nadzieje ze reszte spraw i nie domówień wyjaśnimy sobie na gg .

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK, może przesadziłem w słowach. Ale przeczytajcie mój text jeszcze raz i sprawdźcie dokładnie kogo obraziłem bezpośrednio i dosłownie. Otóż nikogo. Moja opinia od rana się nie zmieniła, poza tym jeżeli ktoś w tej sprawie działa (waszej sprawie) to ja i skywalker.

    Jeszcze jedno - nie jestem żadnym oszołomem i sobie wypraszam, bo ja nikogo nie obraziłem, poza tym, że ogół kibiców Mosto kolaboruje z zarządem, który ma was centralnie gdzieś. Mamy prawdopodobnie inny pogląd na temat
    honoru, kibicowania i roli działaczy w tym wszystkim.

    Że niby ja do jasnej cholery szukam okazji do dowalenia Mostostalowi i jego kibicom... Kto wam chciał do diabła pomóc i doprowadzić wraz z kolegą do nagłośnienia sprawy? James Bond? Możecie pisać, że podjudzam i tak dalej (zibibobi), wychowano mnie w takim duchu, że jak kogoś krzywdzą, to mu pomogę i nieważne co o nim myślę. Tylko, że wy macie to wyraźnie gdzieś, nie dacie sobie nawet pomóc.

    Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich.
    Szatanie,
    ręce oapdają...

    Pominę wątek obrażania, bo nie chcę się powtarzać - może to jest kwestia wrażliwości, może Ciebie takie zarzuty nie dotknęłby (dobrze wiedzieć, to następnym razem może sobie poużywam). Ale odbieranie komuś godności i honoru do uprzejmości nie należy!

    Śmieszy mnie trochę Twój wielki gest. Wielki Szatan może nas skontaktować z Panem Dziennikarzem :) (może się policytujemy, kto ma lepsze dojścia, co?).
    Szatanie to cudnie, że chcesz pomóc, ale czy to nie jest przypadkiem niedźwiedzia przysługa (i tym razem nie posądzam Cię o złą wolę)? Zrozum jedną rzecz - do mediów droga jest bardzo krótka, nawet dla ludzi z prowincji, natomiast droga powrotna do status quo zazwyczaj jest po prostu niemożliwa. Chcę powiedzieć przez to, że łatwo w desperacji zrobić głupotę, ale odkręcić to wszystko później jest niesamowicie trudno. Zanim więc kibice z Kędzierzyna zdecydują się na nieodwracalne kroki, pozwól im spróbować załagodzić konflikt ich włąsną metodą. Nie narzucaj standardów postępowania niezgodnych z tymi obowiązująceymi w tej części Polski.

    I na koniec, co to znaczy, że ogół kibiców Mostostalu kolaboruje z zarządem? Bo ja sie nie poczuwam... ale Ty jak zwykle wiesz lepiej.

    Mimo wszystko pozdrawiam...

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figurus, kurczę pióro> To jest mój ostatni post na ten temat, bo jak widać nie ma sensu się angażować.

    Więc napisze tylko, że nie chcę was kontaktować z żadnym dziennikarzem. Prawda jest taka, że nasz kolega z forum Skywalker ma praktyki w ogólnopolskiej gazecie i coś tam może. A ja mam paszport polsatu i jestem znajomym piaska... a tak naprawdę żadnych wejść nie mam i temu nie zaprzeczam. Droga do mediów faktycznie jest krótka i nikt temu nie zaprzecza.

    Cała sprawa wygląda tak, że chyba my i wy (jak ja nienawidzę takich podziałów...) to kompletnie inna mentalność. To co dla was jest normą dla nas jest łamaniem zasad moralnych. Ale dla Chińczyków pewnie byłoby to pochwałą... Mnie usunięcie możliwości zamieszczania komentarzy obraża, mimo że nie jestem kibicem Mosto. Dokładnie tak samo, jak nigdy nie dałem się paniom nauczycielkom przesadzać w klasie (co druga młoda nauczycielka wpada na taki genialny pomysł) dopóki nie została mi chociaż raz słusznie zwrócona uwaga. Taką formę prewencji to zarówno niedowartościowani nauczyciele jak i działacze sportowi mogą sobie podarować, bo źle na tym wyjdą.

    Jeśli u was to jest norma i nie czujecie się z tą (nie wiedziałem jakiego słowa tu użyć, z waszej perspektywy pragmatyzm, z mojej uległość) to ja to toleruję, chociaż nie akceptuję. I na tym tą jałową dyskusję zakończmy.

    PS: nadal jestem skłonny udzielić wszelkiej pomocy w tej sprawie, tylko kiwnijcie palcem.

    I życzę powodzenia. To mój ostatni wpis, ja nic do was nie mam, kłócić tym bardziej się nie chcę. A że wasza postawa w tej sprawie mi się nie podoba - mam do tego prawo. I nic więcej.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy w takim razie można liczyć na jakieś oficjalne stanowisko Klubu Kibica Mostostalu Azoty Kędzierzyn-Koźle w sprawie blokady komentarzy na stronie klubu???
    Czy zgadzacie i popieracie decyzję Zarządu - czy też uważacie ją za szkodliwą dla środowiska kibiców (tych z i spoza Klubu)???
    To jest moja prośba do członków klubu, żeby zajęli w tej sprawie jednoznaczne stanowisko.
    Kuchcik: piszesz, że prezes miał prawo. Ale pamiętaj, że Pie3k ma wiele praw np niewpuszczenia Cię na Halę Sportową bo np stwierdzi, że widział Cię kiedyś jak gwizdałeś na zawodników. Czy też wtedy tak łatwo zgodzisz się na to, żeby tego prawa używał???
    Weźcie też po rozwagę, że skoro kibice nie mają własnej strony - możliwość pisania postów była dla nas najlepszą formą komunikacji. I często dotyczyła spraw organizacyjnych jak np. tematy okołowyjazdowe, czy organizacja dopingu.
    Kuchcik i Natalia: mówicie, że jeżeli jest to oficjalna strona klubu, to klub może bez głosu sprzeciwu z naszej strony robić z nią co zechce.
    Ja natomiast nie pytam się czyja jest ta strona tylko DLA KOGO ONA JEST. Jeżeli jest to strona dla kibiców i wszystkich sympatyków Mostostalu - to bez możliwości dodawania postów można dać zarządowi do zrozumienia, żeby sobie nią nie zawracali głowy. I to może zrobić Klub Kibica - dać zarządowi swoje sugestie, zająć stanowisko. Była o tym mowa przy okazji Jastrzębia: na tej zasadzie można zasugerować wykupienie płatnego ogłoszenia w osiedlowej TV Kablowej. Internet to zgoła inna 'zabawka'. Zamiast go zakazywać - uczmy ludzi jak z niego dobrze korzystać.

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alescie sie kura rozpisali. Na trybuny i klaskac. Widac znowu musze odkurzyc moja trabe, stanac w kolejce po bilety i dmuchac co sil...

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sztanie, w takim razie ja też sygnalizuję ostatni wpis w tej kwestii. A skoro tak, to małe podsumowanie.

    Patrzę na całą sytuację podobnie jak Ty z pewnego dystansu geograficznego (mniejszego co prawda niż Ty, ale zawsze). Mam dostęp do tych samych informacji, co Ty i doprawdy nie wiem na jakiej podstawie wysnułeś tezę o tym, że ktoś się z kimś układa, ktoś komuś ulega.
    Od historycznego dnia, kiedy to prezes idąc w ślady innego przewodniczącego (zwanego też z rzadka marszałkiem) postanowił cosik sobie zablokować minęły dopiero 2 dni. Żeby było jasne - ja tej decyzji nie pochwalam. Natomiast jak najbardziej popieram rozważne podejmowanie ważnych decyzji. Nikt jeszcze w imieniu KK nie skaładał deklaracji, że prezes jest rozgrzeszony i "było minęło". Dajmy kibicom z Kędzierzyna czas na podjęcie decyzji co do ewentualnych dalszych kroków. Nie wiem dlaczego tak bardzo muszą się wstydzić za to, że zamiast niedowracalnie psuć klimat wokół klubu, rozdmuchując sparwę na całą Polskę, dają szansę na poprawę atmosfery bez zbędnej burzy medialnej. A czy sam prezes uszanuje ten gest, to już inna sprawa...

    Szatanie, popraw mnie jeśli się mylę, ale Ty chyba nie masz osobistych doświadczeń związanych z przynależnością do klubu kibica? Łatwo doradzać komuś, kto prawdopodnie nie do końca rozumie ten specyficzny klimat, jaki przez lata wytworzył się wokół drużyny, ludzi z nią związanych i do niej przywiązanych. Nie oceniaj tak surowo tych, którzy wahają się przed wytoczeniem ciężkiego działa przeciwko komuś kto jest częścią tego układu (układ jako pewna całość, bez pejoratywnego wydźwięku).
    (Żeby była zupełna jasność - ja do KK nie należę, tym bardziej nie mam odwagi krytykować ludzi, którzy są bliżej "sprawy").

    I już na koniósieński koniec - skoro blokady rozprzestrzeniają się jak epidemia (na innych stronach klubowych sytuacja jest podobna), to może podejść do tematu bardziej masowo, a nie skupiać uwagę tylko na Kędzierzynie?

    I coż, nie wymażę z pamięci Twoich dzisiejszych wpisów; od dziś jesteś dla mnie autorytetem już tylko w kwestiach ściśle związanych z samą grą.

    Tyle. Pozdrawiam.

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    koniec swiata...

    mam tylko jedno pytanie:
    czy to zle ze zawodniy i trenerzy porosili nas o pomoc w tej trudnej sytuacji i dorzucili do autobusu??czy to zbrodnia ze przyjmiemy ten prezent??
    a klub jako zarzad nie daje ani centa na ten wyjazd wiec przestancie pieprzyc...

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świder - pocieszę Cię... Nie o tym rozmawialiśmy :P;)

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WLASNIE...DAJCIE SOBIE SIANA...!!!bo az kartofle gnija w piwnicy od tego pieprzenia

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat, jak ci gnija kartofle hehe to się nimi zajmij. Szkoda żebyś się chłopaku tak marnował na necie.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]DO PREZESA MOSTOSTALU

    SZANOWNY PANIE PREZESIE MOZE DECYZJA WG PANA BYLA SŁUSZNA /ZADBAL PAN O SPOKOJ ,PSYCHIKE SWOICH ZAWODNIKOW JAK I TRENEROW/,ALE UDERZYLA W NAS W NAJWIERNIEJSZYCH KIBICOW Z TERENU MIASTA JAK I Z POZA NIEGO/POZNAN,KLUCZBORK,OLESNICA,OPOLE/JEST MI MI BARDZO PRZYKRO,ZE ZOSTALY POCZYNIONE TAK DRASTYCZNE KROKI.CZYTAJAC WSZYSTKIE KOMENTARZE PO MECZU W RZESZOWIE,WARSZAWIE CZY TEZ PO MECZU Z NYSA CZY RADLINEM NASUNELO MI SIE JEDNO SPOSTRZERZENIE, ZE NIECENZURALNE WYPOWIEDZI WPISUJA LUDZIE ,KTORZY NIE SA ZWIAZANI NA DOBRE I NA ZLE Z KEDZIERZYNSKA SIATKOWKA , TYLKO SA TO PRZYPADKOWI LUDZIE ,KTORZY CHCA UDERZYC W DOBRE IMIE NASZEJ DRUZYNY NASZEGO MIASTA .NIESTETY TYCH NA DOBRE I NA ZLE ZOSTALO NA DZIEN DZISIEJSZY MALO PO NIE UDANYM SEZONIE /DALO SIĘ TO ODCZUC JUZ W ZESZLYM SEZONIE - WYJAZD DO CZESTOCHOWY - 18 OSOB/.W CHWILI OBECNEJ OSOBISCIE CZUJE SIE BARDZO TYM FAKTEM ROZGORYCZONA, ZE ZOSTALAM POTRAKTOWANA PRZEZ PANA JAK I ZARZAD MOSTOSTALU JAK ZWYKLY KIBOL PILKARSKI BIEGAJACY Z SIEKIERA PO MIESCIE.NO NIESTETY MUSZE STWIERDZIC ZE ZADBAL PAN O SWOICH PODOPIECZNYCH JAK NAJLEPSZY OJCIEC TYLKO NIESTETY ZAPOMNIAL PAN O NAS - A BEZ KOLA ZAPASOWEGO NIESTETY NIKIEDY CIEZKO UJECHAC. NA KONIEC SWOJEJ WYPOWIEDZI W IMIENIU SWOICH ZNAJOMYCH Z POZA KEDZIERZYNA CHCIALABYM TRENEROWI CHUDIKOWI WSZYSTKIM ZAWODNIKOM , A W SZCZEGOLNOSCI PIOTRKOWI ZYCZYC SUKCESOW I WYGRANYCH MECZY.

  33. Powrót do góry    #78
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mecz w Bielsku

    jak skonczyl sie mecz w Bielsku?

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak skonczyl sie mecz w Bielsku?
    Też jestem ciekawy jaki był wynik a jeszcze bardziej co za eksperymenty z ustawieniem przeprowadzał trener Chudik

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a propos składów

    Itaj. a moze lepiej zebysmy do soboty nie wiedzieli jakie experymenty przeprowadził i z jakim skutkiem, po co zdradzać sie z bronia? sam trener nie ejst pewien kto zagra na jakiej pozycji ajesli wczoraj było OK to kolega po fachu Igor....się baaaardzo zdziwi przygotowując taktyke na mecz Słowacja-Słowacja wyniku wczorajszego nie znamy

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z nieoficjalnych wiadomośći wiem, że mosto wygrało w Bielsku 3-1 także jakiś malutki kryzys został przełamany pomimo tego, że przeciwnik przypuszczam mało wymagający :)

  37. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jakie warianty do dyspozycji ma Chudik?? Bardzo ograniczone. Najbardziej realistyczne w tym wypadku jest przestawienie Serafina na libero (wzmocni w ten sposób obronę, w której Serek jest lepszy od Musielaka, a i przyjęcie się nie pogorszy). Bardzo możliwe też, że Sramek wejdzie jako środkowy - bo umie blokować i ma większe wyczucie w ataku od Augustyna, jak trzeba to też obroni piłkę. Są jeszcze 2 możliwości kombinowania - czyli wystawienie Młodego na rozegranie w wyjściowej 6-tce i w ten sposób postawienie na szybkość rozegrania i większą efektywność Oleja, któremu lepiej wychodzi gra z Kozim niż z Lipą. Wątpię jednak, żeby Chudik podjął aż takie ryzyko. Ostatnią niespodzianką jaką Mosto mogło by zaskoczyć byłby powrót Musielaka na skrzydło. I tutaj jeżeli to jest wogóle możliwe to też nie sądzę by odbyło się to odrazu w pierwszej '6' - tce. Najwyżej sporadyczne wejścia na zagrywkę.
    Gdyby Sramek blokował w meczu z Jastrzębiem to Augustyn zaliczył by pewnie epizody na zagrywce, bo jak dotąd jego gra jest zadowalająca tylko w tym elemencie. Mógły spokojnie wymieniać razem z Kozim Ola i Sramka.
    I to właściwie tyle, co może zrobić Chudik w Jastrzębiu, bo nie sądze żeby z Serka i Marcela, którzy grają w bloku lepiej od Augustyna i Ola - chciał zrobić środkowych :P

  38. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałem Ci dać burę ale do takich samych pzreyślen dojdzie i Igor Prielożny. mam nadzieje ze będą jeszcze wieksze niespodzianki. Poza tym sam trener sie zastanawiał czy wpuscic Koziego.... ale jak oni sie tak stresuja to lepiej dac bardziej doświadczonego, nie mnei zestresowanego i drżącego Lipę ( najwazniejsze komu bedzie mial potencjalny rozgrywacz rzucać, bo Lipa ma lepszy srodek, Kozi skrzydlo- i jest o wiele szbszy od Lipy. z 2giej strony Musielakowi pilka musi "wisieć" bo inaczej sie chlop zabije o slupki- cytat ze Smakosza.
    Moja 7 jest taka.
    Lipa. Marcel. Stancel.Kmet Stan V.Rafi i......Sramek lub Dusan.( serek nie zagra, Olej ma fatalne przyjęcie, januszkiewicz i Augustyn na treninagach dosaja baty od " kontuzjowaych srodkowych"

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na libero powinno się przesunąć moim zdaniem nie Serafina, tylko Vartovnika, bo w niego to chyba od juniora tylko piłką walili, a atakować nikt nie pozwolił. Efekt jest taki, że Stanislav umie bardzo dobrze przyjmować, a w obronie też nie będzie najgorszy (skuteczność w tych dwóch elementach jest jednak silnie skorelowana). Na temat Sramka się nie wypowiadam, bo widziałem go tylko w Warszawie i zrobił na mnie wrażenie dość anemicznego atakującego (mało czap na nim, ale wiecznie podbijany), więc wystawienie go na środku jest być może (podkreślam być może) logiczne.

    A na koniec dodam, że wszystkie te roszady, o ile mają faktycznie sens, powinno się wykonać przed sezonem i to nie tydzień tylko 2 miesiące.

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szatanie gdyby nie kontuzje to nie wiadomo jakby byli ustawieni. Oni mieli sie zgrywac, a ze 3 zawodników wypadło to co miał biedny Chudik uczynic?
    Stan V nie potrafi atakowac tak samo jak Karol Sramek bo nie są oni nominalnymi atakującymi tylko co najwyżej przyjmujacymi.Dobzre bronia i odbieraja moga byc nawet srodkowymi ( bardziej Sramek ...) a nawet którys z nich może rozgrywać. My możemy dywagować kogo trener wypuściłby jesli wszyscy beda zdrowi ale na dzien dzisiejszy nie beda ryzykowac jeszcze ...najwyżej 4 mecze w plecy a potem sie zacznie odrabianie...
    Co do Serka, to raczej postawapsychiczna nie prolonguje go do gry wogóle, bo on albo w 1szym składzie wyjdzie albo wogóle a na dodaek w Jastrzebiu gdzie grał tzn grzał ławe....nie sądze
    Poza tym nie musi byc chyba 2 nominalnych srodkowych na boisku wiec gdyby Kmet był zdrów to obok niego Srek, na przyjeciu Olej i Musielak a na ataku Marcel ( lub Vartovnik na przyjeciui Musielak

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozostaje tylko zadać retoryczne pytanie 'WHY' Chudik nie wystawił w ostatnim meczu Koziego od początku spotkania skoro było przed wiadomo, że: nie mamy środka, gramy z rówieśnikami Michała, gramy we własnej hali, Lipa miał kryzys. Jak to się mówi już po ptokach, ale jak babcię kocham - zwolennikiem takiego rozwiązania byłam już po meczu Mosto w Wawie. Odnośnie wyboru między Serafinem a Olejniczakiem to sprawa okazała się być oczywista dopiero w trakcie meczu z Radlinem.
    Jeśli natomiast mówimy o najbliższej przyszłości - to powrót któregokolwiek z trójki 'wielkich nieobecnych' zmienia postać rzeczy. Niemniej zwracam kolegów uwagę, że statystycznie: Olej ma lepsze przyjęcie od Musielaka i Serafina, ale grę w obronie fatalną (zresztą znamienne jest, że ten element najlepiej wygląda na tle drużyny u Lipińskiego). Olej lepiej atakuje niż Serafin i Vartovnik pod warunkiem, ze gra z Kozłowskim. Wynika z tego, że jeśli Vartovnik miałby wybrać się na libero to tylko pod warunkiem rozgrywania przez Kozłowskiego, skrzydłowego Musielaka, środkowego Sramka i (?). Ale Sramka na libero to ja sobie poprostu nie wyobrażam i mam nadzieję, że w Jastrzębiu Chudik nie zaskoczy nas akurat takim ustawieniem. Natomiast z Serafina faktycznie można bez straty wogóle zrezygnować bo ma na tle zespołu: przeciętny blok, przeciętną zagrywkę, przeciętne przyjęcie, nieco lepszą obronę (która jest fatalna w wykonaniu wszystkich - i można tu tylko wskazywać mniejsze zło) ale atak gorszy od Oleja i Vartovnika. Wobec tego niech Chudik kombinuje byleby góra znowu nie urodziła myszy.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2004
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc tak. Wy, kibice Mostostalu, próbujecie się dogadać z kierownictwem i to dobrze. Wycofujecie się z otwartego protestu, więc ja rezygnuję z pisania o tej sprawie, bo okazuje się, iż konflikt na linii klub - kibice trwał bardzo krótko, albo w ogóle go nie było.

    Rozmawiałem z prezesem Gaworem, który powiedział mi, iż moderatorzy, których jest dwóch, nie są w stanie cały czas czuwać nad forum. Ja mu na to, iż jeżeli dadzą na stronie ogłoszenie, że poszukują moderatorów dla forum Mosto, na pewno zgłosi się kilka osób, które będą to robić hobbystycznie i z poczucia obowiązku wobec ukochanego klubu. Obiecał że się zastanowi, ale ja mam nadzieję, że Wy, drodzy kibice Mostostalu, zgodnie z moimi przypuszczeniami odpowiedzielibyście na ten apel. To mogłoby problem oficjalnego forum klubu rozwiązać, gdyż cenzura restrykcyjna , w przeciwieństwie do prewencyjnej w naszym kraju jest dozwolona. Wyeliminowałaby ona te wszystkie teksty, które były zarzewiem krótkotrwałego sporu. Kilki moderatorów mogłoby doglądać forum niemal cała dobę i wtedy wszyscy byliby zadowoleni, prócz wypisujących głupoty będzwałów. Prezes Gawor mówił również, iż klub nie boi się krytyki konstruktywnej i mądrej, a jedynie godzi w jego imię krytyka obelżywa i niepotrzebne wulgaryzmy.

    No cóż, jesteśmy na dobrej drodze wraz z kibicami Jastrzębia i prezesem Grodeckim, który obiecał, iż w poniedziałek mile zaskoczy kibiców JsW i wierzę, że słowa dotrzyma, by rozwiązać tamtejszego klubu z forum kłopoty.

    Mój tekst w takim razie raczej się nie ukaże, bo w końcu jeśli i Wy umieliście się dogadać, a prezes Grodecki nie rzuca słów na wiatr, to sprawy osądzania i brak szacunku zarządów w stosunku do kibiców nie istnieje, a i planowana wspólna akcja KK i JsW nie dojdzie raczej do skutku.
    W tej sprawie wszyscy początkowo daliśmy się ponieść, ale w porę opanowaliśmy emocje. Ja podjąłem pewne działanie będąc przekonanym, że uda mi się Wam pomóc. Jednak dziennikarska zasada obiektywizmu i rzetelności wymagała ode mnie poznania stanowiska obu stron, co tez uczyniłem. Dzięki temu dowiedziałem sie, że tu nie wszystko jest czarne lub białe. Nie ma złego prezesa i dobrych kibiców. Każdy ma swoje racje i zdanie które trzeba uszanować.

    Mam nadzieję, że mój pomysł zarząd Mosto wcieli w życie, a wkrótce potem uruchomi forum. Tak dla nas wszystkich będzie najlepiej. Bo tu nie jest ważne moje 2000 znaków, ale Wasze dobro.
    Szkoda mi tylko, że niepotrzebnie zawracałem głowę szefowi redakcji.

    Nie podoba mi się natomiast nazywanie mnie "panem dziennikarzem". Jestem kibicem, takim jak Wy, i chciałem pomóc, a uwaliłem sobie ubranie pomyjami jakie wylaliście na głowę Szatana. Czym sobie na to zasłużyłem nie wiem. Ale zwróćcie uwagę, iż w trudnej sytuacji środowisko kibiców siatkówki, podzielone i skonfliktowane, potrafi się zjednoczyć.
    I mam nadzieję, że kiedy w potrzebie będzie mój AZS PW, kibice Mostostalu wyciągną pomocna dłoń...

    Z kibicowskim pozdrowieniem - Skywalker

    Tyle napisałem wczoraj, ale okazało się, że skończyły mi się wpisy. Jednak mam już super usera, więc co mam wam do powiedzenia zamieszczam

    Dziś ostatecznie wycofałem się z zamieszczenia artykułu o was i o Jastrzębiu. Tak jak mówiłem - sprawa wcale nie jest taka prosta, a i ja nie zamierzam nikogo uszczęśliwiać na siłę...

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie podoba mi się natomiast nazywanie mnie "panem dziennikarzem". Jestem kibicem, takim jak Wy, i chciałem pomóc, a uwaliłem sobie ubranie pomyjami jakie wylaliście na głowę Szatana. Czym sobie na to zasłużyłem nie wiem.
    To chyba do mnie.

    Drogi Skywalkerze, już lepiej chyba być nazwanym Panem Dziennikarzem niż człowiekiem uległym, tchórzliwym itd. Nie mam powodów by posądzać Cię o brak obiektywizmu, więc proszę Cię tylko: zważ proporcje. Zanim ktokolwiek wylał cokolwiek na głowę Szatana, ten zdążył pozbawić kibiców z Kędzierzyna honoru. Więc nie odmawiaj sympatykom Mostostalu prawa do obrony własnej godności (strasznie patetycznie to brzmi, ale zarzuty też błahe nie były).
    Dla dobra sprawy uznaję, że wszystkimi kierują dobre intencje i nie mam zamiaru dłużej wałkować tego tematu.

    W tej sprawie wszyscy początkowo daliśmy się ponieść, ale w porę opanowaliśmy emocje. Ja podjąłem pewne działanie będąc przekonanym, że uda mi się Wam pomóc. Jednak dziennikarska zasada obiektywizmu i rzetelności wymagała ode mnie poznania stanowiska obu stron, co tez uczyniłem. Dzięki temu dowiedziałem sie, że tu nie wszystko jest czarne lub białe. Nie ma złego prezesa i dobrych kibiców. Każdy ma swoje racje i zdanie które trzeba uszanować.
    Brawo!

    Skądinąd wiem, że w branży miedialnej liczy się temat a nie człowiek. Życzę Ci, żebyś zawsze zaliczał się do tej elitarnej grupy, która idzie pod prąd i nie powiela tego schematu.
    Powodzenia.

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podaba mi się postawa Skywalkera - rzetelnie podszedł do sprawy. Naszą stronę (kibców) poznał tu na forum a z drugą rozmawiał (Gawor). Chciał być obiektywny i znać obie strony konfliktu - BRAWO! Zauważył że jesteśmy w stanie sami rozwiązać nasze problemy (bez mediów) i się wycofał.

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2004
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figurus, masz rację, Szatan wypowiadając się w tej sprawie zachował subtelność rewolucyjnego komisarza. Przykro mi to mówić, bo to mój przyjaciel, a do tego człowiek który zaszczepił mi zamiłowanie do siatkówki. Jednak choć bardzo bym chciał, nie umiem go obronić.

    Jednak zważ na to, iż ja ani razu nie podpisałem się pod jego słowami i niczego wam nie odmawiałem. Nie nazwałem żadnego kibica Mostostalu tchórzem ani ugodowcem. A w stwierdzeniu "Pan Dziennikarz" wyczułem sarkazm i chęc zdyskredytowania mojej osoby, choc mam nadzieję że się mylę.

    No coż, zamknijmy już tą sprawę, przynajmniej na razie. Odeszliśmy zbyt daleko od tematyki siatkarskiej, i zaczynamy bawić się w demagogów. Już wystarczy...


Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •