Strona 28 z 78 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #1216
    Początkujący
    Dołączył
    15-10-2005
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ostatni raz jako wicelider!!! - zyjmy tym

    Gratuluje wygranego meczu (z Gwardia) - Poznan jest z wami...ale te...uciulane punkty musza wystarczyc na dalsza droge, bo to jest duzo, bo odzwierciedla to miejsce w tabeli, jedank nalezy sie tym cieszyc ...i wspomniec w przyszlosci jak dzisiaj wysoko zawedrowalismy...bo to jest ostatni raz w tym sezonie :-((, zyjmy chwila.
    Niezaleznie od tego jest to lokata mobilizujaca do kolejnych gier i jak najlepszy prognostyk do sprawienia niespodzianek.
    Pozdrowionka
    Pawel

  2. Powrót do góry    #1217
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje wygranego meczu (z Gwardia) - Poznan jest z wami...ale te...uciulane punkty musza wystarczyc na dalsza droge, bo to jest duzo, bo odzwierciedla to miejsce w tabeli, jedank nalezy sie tym cieszyc ...i wspomniec w przyszlosci jak dzisiaj wysoko zawedrowalismy...bo to jest ostatni raz w tym sezonie :-((, zyjmy chwila.
    Niezaleznie od tego jest to lokata mobilizujaca do kolejnych gier i jak najlepszy prognostyk do sprawienia niespodzianek.
    Pozdrowionka
    Pawel
    chlopcze... jako kibic tej druzyny powinienes chociaz wierzyc ze bedzie tak dobrze a nie pisac ze to ostatni raz!
    naszych chlopakow stac na wiele wiecej! Licze na niespodzianke za tydzien i fotel lidera ;)
    Pozdro



    Wyniki Typera z dnia 5-6.11.05 ;)

    1.Krzyscis1 33pkt.
    2.malyswider 32pkt.
    3.kuchcik77 31pkt.
    4.zibibobi 30pkt.
    rafaello145 30pkt.
    MATi_z_Berlina 30pkt.
    5.figurus 29pkt.
    natalia 29pkt.
    6.KentuckiFan 28pkt.
    7.Osa_KK 24pkt.
    8.tuturu 21pkt.
    9.lux1991 0pkt.


    Uszat: 27pkt.

    Druzynowo jestesmy na miejscu 2.
    -KENTAKI 134.5 pkt.


    P.S. kiedys ich dogonimy "DRUZYNE MARZEN" :P


    Kuchcik a teraz pewna propozycja: nie bylo by lepiej powolac Uszata do naszej druzyny za luxa1991?? Uszat byl by duzym wzmocnieniem ! lux nie zdobyl jeszcze ani punktu(chlopak nawet nie zaglada na typerka)! Jesli mozesz to przemysl moja propozycje!:P:)

  3. Powrót do góry    #1218
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lux cos tam kiedys zdobyl ale ostatnio sie obija, dokonuje ziany, Uszat In , Lux out. Ciesze się ze mimo tylu niespodzianek zachowalismy przyzwoity poziom i dalej jestesmy viceliderami...
    I hate Bayern soooo much

  4. Powrót do góry    #1219
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem dumny z powolania:) i obiecuje dac z siebie wszystko:) Nadmieniam ze moj stan punktowy wynika z tago ze gram dopiero od 3 kolejek...(pierwsze dwie przespalem)

    THX
    Kuchcikus Lozanos Kucharskos 77 ...;)

  5. Powrót do góry    #1220
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcikus Lozanos Kucharskos 77


    To brzmi jak bysmy mieli Argentynsko-Greckiego prezesa :P
    Kto wie... :)

  6. Powrót do góry    #1221
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]1 Wlazły Mariusz BEŁ 3 10 66.20 15.67 81.86
    2 Gromadowski Marcel KED 3 12 64.56 17.00 81.56
    3 Szymański Grzegorz JAS 3 10 65.63 14.00 79.63

    Brawo dla Marcela byle tak dalej

  7. Powrót do góry    #1222
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    1 Wlazły Mariusz BEŁ 3 10 66.20 15.67 81.86
    2 Gromadowski Marcel KED 3 12 64.56 17.00 81.56
    3 Szymański Grzegorz JAS 3 10 65.63 14.00 79.63

    Brawo dla Marcela byle tak dalej
    ;) mam nadzieje ze ta statystyka sie sporo zmieni....na rzecz Marcela oczywiscie =]pozatym wierze w to ze bedzie tie break z skra. Mam nadzieje ze mostostak potrafi jeszcze pokazac klase i doprowadzi do TIE BREaKa

  8. Powrót do góry    #1223
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wywiad z Januszkiewiczem

    W Czechach jest nawet jeden libero, ciekawe czy by go oddali, a na przykład Olo mógłby spokojnie przejśc do potentata ligi czeskiej, DHL Ostrava.
    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=89919
    I hate Bayern soooo much

  9. Powrót do góry    #1224
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ŻAGLOWANIE OLA

    ].....poniewaz miłoscia zapałałem do żaglowania .....

    Olo gra tak w siatkówke jak "żagluje " hihihihiihihI TO PO PRZECZYTANIU NA SPORTOWYCH FAKTACH .


  10. Powrót do góry    #1225
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Doping

    Szanowni rozmówcy, internauci, kibice.
    Przede wszystkim chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wczoraj stawili sie w Azotach na meczu.Oprawa częscowo udała się, pomysł z kolorowymi kartkami nie był chyba zły, może następnym razem kartki będa większe albo przynajmniej częsciej używane. Tłumaczyliśmy komu trzeba jak " pokierować" dopingiem i kartkami ale niestety przerosło to jego siły. Trzeba zmienić tę osobe albo dodać mu pomocnika, inaczej będzie dalej tak jak jest czyli przeciętnie. Chyba, że powinnismy sie cieszyć z tego, ze duzo ludzi przyszło, część klaskała a mała grupka darła swoje gardła i waliła w bęben. O animozjach między samym klubem kibica nie ma sensu pisac. Wiem, że się nie da wszytskim dogodzić ale jakis consensus musimy wypracować. Cieszy ogromnie postawa młodych, dziękujemy!
    Jesli mamy starac sie o wsparcie czy o sponsoring to musimy widziec sens tego co robimy. Może ktoś, tak jak pan Zdzisław A. krytykant opraw meczowych i festynów na meczach, przychodzi na mecz tylko po to by oglądać kunszt siatkarski, wtedy zwraca honor, jeśli takich ludzi jest 90procent na hali to rozumiem. Jeśli oni wolą teatralna atmosferę to prosze o tym nas poinformować. Jesli osoba komentująca spotkanie nie odróznia od siebie Wlazłego lub Winiarskiego a facet który ma puszczac muzykę robi to tak cicho, i od święta,że to się w głowie nie mieści?!
    Profesjonalny klub, wszystko zapięte na ostatni guzik wydawałoby się a zawsze cos nie wyjdzie.
    Miejmy nadzieję, ze wbrew czarnemu scenariuszowi, spotykac się będziemy jeszcze na azotowej hali, choćby na meczach z Weglem, PZU czy Wkręt-metem.

    Co do drużyny,dobrze sie stało, ze w spotkaniu duzo czasu na parkiecie spędził Bartek Kurek. Jego odważne zagrania ucieszyły trenera, wiadomo, że młodość rządzi się swoimi prawami i zawodnikowi mo.że wyjśc mecz życia lub może tez grac gorzej. Takich wahań formy nie powini mieć ini zawodnicy, bardziej doświadczeni, na których ma prawo liczyc trener. Zawodnicy tacy jak Serafin, Musielak czy Vartovnik powinni być pewniejszym ogniwem tego łancuszka. Indolencja w grze obronnej woła o pomstę do nieba. Tak, zmiany na przyjęciu a także częsciowo niezrozumiałe decyzje trenera co do pozycji libero ( Gdyby Serek zagrał na libero to nie mielibysmy zmian taktycznych- dla mnie lepiej mieć dobrego libero niż słabego z mozliwościa wprowadzenia innego zawodnika do gry!)wpływaja niekorzystnie na zespól. Jeśli dobrze interpretować słowa trenera Drzyzgi, które nie były wypowiedziane pod wpływem porażki ( ocena gry nie była tak zła, do 20-go punktu nadrabiali ambicja i dobrzerealizowali założenia taktyczne niestety potem indywidualne błedy i brak silnych nerwów zaowocowały porażką) to w nastepnych spotkaniach naszą 6kę stanowic powinni, Zapletal, Gromadowski, Kurek, Sopko,Kmet, Domonik a reszta zawodników " dogrywa" sezon w Kentaki, chyba że posiłkując się zimowym okienkiem transferowym dokonane zostaną istotne pzresunięcia( transfery, wypozyczenia czy zakupy)
    Co do teoretcznej szóstki która pozostac ma na przyszły sezon. Oczekiwania wobec martina Sopko są niewspółmierne dojego doświadczenia i umiejetności; miejmy nadzieję że pzrekona do siebie trenera, prezesa i nas, kibiców. Zawodnik ten zagrywać potrafi ale nie wychodzi mu to jeszcze w ażncyh momentach, przyjmować piłke także potrafi natomiast co do ataku, stara sie grac z głową ale technikai taktyka jeszcze kuleje.Ufam, że drzemią w nim jeszcze umiejętności i potencjał do rozwoju. O kurku nie co mówić, sam trener Mazur chetnie wziąłby go do siebie, dajmy chłopakowi rok czy dwa, pamiętajmy że taki wielkolud przyjmować lepiej niz 60% nie będzie i nie wymagajmy cudów.Wczoraj Kurek zagrał na siatce lepiej niz nasza najsilniejszalinia czli Kmet? Domonik, wydawałoby sie jedyni których nie mamy prawa krytyować, a wczoraj- zonk! Ja rozumiem że ogromna wina spoczywa w dograniu piłki przez gozgrywającego jak równiez w odbiorze ale wcozrajszy środek był słabiutki- suma sumarum akurat dośrodkowych najmniej zastrzeżeń można mieć.
    Libero, coż albo lej lub Serek zdecydują sie na tę pozycje na nastepne sezoni i teraz jz poświęcą się temu albo szukamu libero w innych ligach.
    Jeśli chodiz o "szukanie" to również zastanawia mnie postawa naszych władz co do penetracji innych rynków. Nikt nie jeżdzi na zawody juniorskie, zawodnicy którzy juz prawie sa nasi nie podpisuja kontraktów a jedynymi obcokrajowcamiktórzy zgodziliby się przyjść do Polski sa Czesi lub Słowacy i to nie Ci z najwyższej półki.
    Z pozytywnych rzeczy w Kedzierzynie, będzie ktoś kto zabiegać będzie bardziej o klubowa kasę, klub kibica, czy ogólie kibice może będą mieli wsparcie (jeśli oczywiście tego zechcą) a w przyszłości, jak klub przetrwa, to może i manager sportowy sie pojawi i nie tzreba będzie dzwonić do (byłych) znajomych lub trenerów, pytając sie czy ktoś nie chciałby nam podrzucic zawodnika albo podkupic naszego
    Dziekuje za doczytanie.
    I hate Bayern soooo much

  11. Powrót do góry    #1226
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olo całkiem fajny gość.Spiker , który prowadzi ten mecz to nie umie odróżnić Wlazłego od Winiarskiego (pomylił ich w czasie zagrywki)atmosfera na meczu udała się gorzej troszkę z halą o czym napisałam w innym wątku.

  12. Powrót do góry    #1227
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z pozytywnych rzeczy w Kedzierzynie, będzie ktoś kto zabiegać będzie bardziej o klubowa kasę, klub kibica, czy ogólie kibice może będą mieli wsparcie
    A ja myślałam, że ostatnią kampanię wyborczą w tym roku mamy już za sobą!
    a w przyszłości, jak klub przetrwa
    Powalająca dawka optymizmu!
    Z drugiej jednak strony, może to i dobra strategia - trzeba stworzyć wrażenie zagrożenia, żeby pospólstwo porządnie się wystraszyło i chóralnie wsparło działania reformatora! Grunt to solidnie zdyscyplinować elektorat (czego najlepszym dowodem jest miłościwie nam panująca koalicja rządząca).
    to może i manager sportowy sie pojawi i nie tzreba będzie dzwonić do (byłych) znajomych lub trenerów...
    Kolega ma wizję czy po prostu apetyt na tę posadkę?

  13. Powrót do góry    #1228
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przedmówczyni

    Dziękuję za budujący komentarz.Nie, nie mam chrapki. kampania sie skończyła. Ktos komus kazał zrobić cos by klub przetrwał.. Może zrobi choć według mnie szansa mała.Bedziesz miała oszczędnośc, nei wydasz kasy na bilet do Kentaki.
    I hate Bayern soooo much

  14. Powrót do góry    #1229
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z pozytywnych rzeczy w Kedzierzynie, będzie ktoś kto zabiegać będzie bardziej o klubowa kasę, klub kibica, czy ogólie kibice może będą mieli wsparcie
    A ja myślałam, że ostatnią kampanię wyborczą w tym roku mamy już za sobą!
    a w przyszłości, jak klub przetrwa
    Powalająca dawka optymizmu!
    Z drugiej jednak strony, może to i dobra strategia - trzeba stworzyć wrażenie zagrożenia, żeby pospólstwo porządnie się wystraszyło i chóralnie wsparło działania reformatora! Grunt to solidnie zdyscyplinować elektorat (czego najlepszym dowodem jest miłościwie nam panująca koalicja rządząca).
    to może i manager sportowy sie pojawi i nie tzreba będzie dzwonić do (byłych) znajomych lub trenerów...
    Kolega ma wizję czy po prostu apetyt na tę posadkę?

    kolezanka bardzo nieladnie potraktowala kolege kuchcika!!! bylem razem z nim na spotkaniu z prezesem, i niestety kolega nie ma na nic chrapki, a pisze jak jest, tak wiec proponuje stonowac swoje wypowiedzi:)

  15. Powrót do góry    #1230
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz sobie wyjaśniliśmy nieścisłosci, mamnadzieję, dziekuję.
    I hate Bayern soooo much

  16. Powrót do góry    #1231
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bylem razem z nim na spotkaniu z prezesem, i niestety kolega nie ma na nic chrapki, a pisze jak jest, tak wiec proponuje stonowac swoje wypowiedzi:)
    A ja proponuję nie roztaczać apokaliptycznych wizji (nawet bliskich prawdy), które niczemu nie służą, a mogą jedynie zaszkodzić budowaniu pozytywnej aury wokół klubu.
    Proponuję też przeczytać mój poprzedni post z lekkim przymrużeniem oka.
    Pozdrawiam serdecznie.

  17. Powrót do góry    #1232
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2005
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich! Jestem stałym (nie od święta) kibicem Mosto. Byłem na wszystkich meczach ostatnich 3 sezonów (+kilka meczy w latach poprzednich). Dojeżdżam z Opola (wiem że już teraz niektórzy mnie nie lubią :) )Do tego byłem z Wami w Mediolanie + oczywiście wszystkie mecze w Opolu. Czytam Wasze posty dośc długo i postanowiłem napisać coś z mojej strony. Chodzi mi o grę Mosto w tym sezonie. Strasznie się wkurzyłem na \meczu ze Skrą. Dlaczego nasz trener nie stawia na zawodników pokroju Vartovnika? Zaczął wczoraj świetnie, zdobył 3 pkt atakiem i 1 blokiem, popełnił 1 błąd i zszedł z boiska. Wszedł Kurek. Strasznie podziwiam tego chłopaka za talent, ale bez przesady, na jedną z najlepszych drużyn w Europie ( Skra )to on niestety dużo za słaby jest. Super zagrał zagrywką, nieżle w ataku, ale przyjęcie i obrona to jeszcze nie teraz. Wiem że ma dopiero 17 lat, ale to nie był mecz ligi juniorów... Tylko PLS. A Vartovnik to klasa na przyjęciu, conajmniej przyzwoita obrona i mało efektowny, ale efektywny atak. Rozumiem że Kurek musi się ogrywać, ale dlaczego naszym kosztem? Przecież i tak jak sie nauczy grac to PZU albo BOT sypną kasą i tyle będzie po nim w KK. Wczoraj w pierwszym i drugim secie, Kurek w obronie zawalił kilka prostych piłek. Vartovnik by je wyjął na bank. Ale go nie było, a my kibice po godzinie do domu powspominać ubiegłe lata, gdy też była godzina z prysznicem, tyle że dla MOSTO! Drzyzga wyraźnie nie lubi Vartovnika i pewno go wywali przy pierwszej okazji, ściągnie kogoś pokroju Chadały, który pokazał ostatnimi czasy, że jest talentem zmarnowanym. A Vartovnik nie przez przypadek był najlepszym przyjmującym w zeszłym sezoinie (do kontuzji). Do tego pewnie dużo kas nie zarabia i jest profesjonalistą. To tyle. Co wy na to? Uwazam Was za ekspertów (wiele lepszych niż ci pseudo zawodowcy z gazet i tv), więc chciałym znać wasze zdanie. Pozdrawiam.

  18. Powrót do góry    #1233
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem bardzo zly
    Przepraszam


    Ochrona kazała kibicom Mosto siadać!!!!!!!!!!co za
    Dawać mi tu szefa hali i prezesa
    A szefowi ochroni sam splune na durny łeb!

    nie bylo szefa klubu kibica na sali?
    byl w szwablandii
    ja rządam przedterminowych wyborów!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mam swoje gradlo nadstawiać za nich?


    Ile osób nie mogło się zapisać do klubu kibica?
    To nie jest jakas pierdzielona mafijna organizacja!!


    Nie można stac bo się zasłania innym,okej rozumiem, spoko.
    Kążdy kibic ma prawo przezywać mecz jak chce..
    I hate Bayern soooo much

  19. Powrót do góry    #1234
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o ile wiem to przez 7 lat klub kibica stał i nikomu to nie przeszkadzało .pan z ochrony w garniturze bez kamizeliki z ochrony szukal Prezesa Klubu Kibica bo miał polecenie ze mamy usiać - moga tylko bebniarze stac .Sa na to swuiadkowie

  20. Powrót do góry    #1235
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przyszedłem do złotej drużyny, która jest samograjem, bo wtedy nie jest to trenowanie, tylko tzw. ojcowanie. Taka praca nie leży w moim charakterze. Chcę mieć czas, by coś zbudować, stworzyć. Nawet jeśli nie uda się wrócić na sam szczyt, głównie z powodu ograniczonego portfela, to będę miał satysfakcję, że zaistnieją Kurek lub Domonik. Po pierwszym sezonie chcę mieć fundament czterech, pięciu, może sześciu graczy, do których dołożymy dwóch, może nawet reprezentantów. Czecha, Niemca, zobaczymy... Na pewno nie Polaków, bo oni swoje żądania finansowe biorą chyba z kosmosu.

    wywiad z Wojciechem Drzyzgą

  21. Powrót do góry    #1236
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Typer

    Nasz niestety cienki wynik:(

    25-zibi
    21-kuchcik77
    21-Osa_KK
    19-uszat
    18-malyswider
    18-figurus
    17-rafaello145
    16-KentuckyFan
    15-Krzyscis1
    14-natalia
    9-Mati
    0-tuturu


    Ehhh w druzynie marzen najgorszy wynik to 16:( a 6 mieli powyzej 20.

  22. Powrót do góry    #1237
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no niestety końcówki setów zwalił sam trener dziwnymi zmianami i jak wcześniej wspominałem brak mu chyba koncepcji na grę , a tak doświadczonemu człowiekowi wpuszczanie młodzierzy na akcje które zdecydują o secie w dodatku granym z takim przecinikiem to wskazuje na tzw rzut na taśme i liczenie na cud. Na konferencji prasowej natomiast wygaduje jakieś dyrdymały ( chyba że ma plan wzmocnienia zespołu ) a młodzi naprawdę będą mieli czas na ogranie sezon jest długi natomiast juniorami nie utzryma się w pierwszej czwórce

  23. Powrót do góry    #1238
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2005
    Postów
    902
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Perugii faktycznie bal staruszków sobie mogą robić. Vujević 32, Hernandez 35, Tofoli 39 lat. Trudno coś powiedzieć jak się rozgrywek nie ogląda i czy np słaba postawa Osvaldo to kwestia bardzo zaawansowanego wieku jak na atakującego czy też kwestia współpracy z Tofolim.
    Nasi punktują dobrze, Świder uzbierał już 142 punkty (oczywiście najlepiej punktujący w Perugii), Dawid 100. Po 9 kolejkach to naprawdę niezłe rezultaty.

    Przepraszam za post nie na temat, coś mi się pokićkało z kompem, zapisał mi nie tam gdzie trza i nie mogę go stąd usunąć :(
    Może się jakaś wyższa instancja zlituje i to wyciepnie :D

    zaznacz USUN, kliknij, jak sie nie da to usune

  24. Powrót do góry    #1239
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat! Z tymi punktami to coś jednak nie gra. Miałem w tej kolejce ( na bank) 26 punktów, mam podane że 25. Nie wiem skąd te 25? Kentucki pisze, że miał 20 a ma podane 16? Nie wiem jednak na ile to wszystko zmieni naszą pozycję w stosunku do lidera, bo tam pewnie też sa jakieś niezgodności punktowe. Wiem natomiast jedno, trzeba lepiej punktować!

  25. Powrót do góry    #1240
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy gwiazdę na forum :-)Co do tej sprawy z siedzeniem na widowni, to muszę stwierdzić fakt że prezes Pietrzyk usiłuje chyba rozpętać burze podobnej do tej co była w zeszłym roku.Mam nadzieję ,że to się zmieni.

  26. Powrót do góry    #1241
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uszat! Z tymi punktami to coś jednak nie gra. Miałem w tej kolejce ( na bank) 26 punktów, mam podane że 25. Nie wiem skąd te 25? Kentucki pisze, że miał 20 a ma podane 16? Nie wiem jednak na ile to wszystko zmieni naszą pozycję w stosunku do lidera, bo tam pewnie też sa jakieś niezgodności punktowe. Wiem natomiast jedno, trzeba lepiej punktować!
    Ja mialem najpierw 14 a nagle mi sie 9 zrobilo! hmm...
    pozdrowionka

  27. Powrót do góry    #1242
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co jest zgrane z typerem??? to bedzie kiedys poprawione>??? i jak sie wkrecic w wasza druzynke?? kuchcik zrob cos:) pozdrowionka

  28. Powrót do góry    #1243
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    typer sie zawiesil, może zrobicie Mosto "B" bo w pierwszej druzynie nie ma miejsca, cała 12tka dosyc dobrze typuje i nie ma owodu do wywalania kogokolwiek, sorry
    I hate Bayern soooo much

  29. Powrót do góry    #1244
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mamy pierwsze decyzje personalne w składzie Mosto. Co prawda poruszamy sie w tym samym kręgu osobowym, ale w innym ustawieniu. A konkretnie. Jak powiedział W.Drzyzga w nastepnych 4 spotkaniach w wyjsciowym składzie będą : Bartek Kurek za Vartovnika i Arek Olejniczak za Rafała.

  30. Powrót do góry    #1245
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Bartek napewno sobie zasluzyl! Stan iestety nie wraca do formy i wszelakie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze jej nie odzyska. Z Olejniczaka na libero to tak bardzo bym sie nie cieszyl, bo jakby nie patrzec przyjecie z atakiem w jego wykonaniu jest naprawde pozytywne, i dowbrze wiemy wszyscy ze chlopak grajac w dobre dyspozycji jest cholernie skuteczny i ta jego zadziornosc podrywa do walki. Z drogiej jednak strony przy swoim wzroscie ciezko bylo by mu walczyc o dostanie sie do reprezentacji, a tak jest szansa ze znajdzies sie ktos mlody i ambitny kto w koncu bedzie zmiennikiem albo w przyszlosci zastapi naszego Krzysia Ignaczaka. Rafaj to inna bajka, ja mimo wszystko utrzymuje ze On sie przyda, jego globrzymie doswiadczenie napewno zaprocentuje, i mam taka nadzieje ze jako wchodzacy przyjmujacy w 2 rundzie jak i w play-of bedzie takim naszym Krzyskiem Stelmachem:) naprawde wierze w umiejtnosci tego faceta, ktory jak juz kika lat temu sie mowilo jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie graczy w lidze, problem to u niego jest natury fizycznej, nietsty...
    Ja natomiast na miejscu Drzyzgi to bym sie pozbyl Januszkiewicza bo to juz jest totalne "0". Kmet wroci do formy, z zeszlego roku, a Domonik sami widzimy:) Niech po sezonie sciagna jakiegos chlopaka z checiami do gry i bedzie OK.

    Pozdrawiam.

    ____________
    Mostostal 4 ever

  31. Powrót do góry    #1246
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drzyzga to jednak nie najlepszy trener. Może teoretyk z niego jest niezły (i komentator). Ale jak tak będzie ciągle mieszał w składzie to oni do końca sezonu się nie zgrają. Nie mówiąc już o tym że wprowadza to nerwową atmosferę w zespole, jak po każdym meczu ma do zawodników pretensje i przestawia ich jak klocki. Jak coś nie idzie to zmiany są owszem konieczne. Tylko na zorientowanie się jak to wszystko ma wyglądać miał sporo czasu przed sezonem. W trakcie ligi takie eksperymenty mogą mieć krótkie nogi, na jeden dwa mecze wystarczy euforii a potem znowu wszystko wróci do chaosu jaki wprowadza.
    A już Olejniczak na libero to pomysł jak dla mnie lekko egzotyczny. Z trójki Musielak, Serafin, Olejniczak przyjęcie zgrywki najlepsze ma Musielak (z chwilowym kryzysem - nie wiadomo jak długim), potem Serafin, potem Olejniczak.
    Kolejną sprawą jest, że jak Musielak nie będzie grał na libero, to raczej nie będzie grał wogóle. A jak będzie grał to podejrzewam, że skończy się to po kilku meczach odnowieniem kontuzji.
    No ale pożyjemy zobaczymy. Obym się mylił. Na razie potencjał indywidulany mamy taki, że nawet nie będąc do końca "drużyną" wygraliśmy z kim mieliśmy wygrać, więc Drzyzga czuje się pewnie. Ale jak gra będzie dalej taka chaotyczna pod koniec sezonu, to Pietrzyk może nie wytrzymać i załatwi go jak Chudika.

  32. Powrót do góry    #1247
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bartek Kurek ma ochotę do gry to pewne ale czy 17 latek powinien wychodzić w 1 szóstce , na pewno w Polsce tak zmarnowano wiele talentów i szykuje się nam znowu następny . Bartek uciekaj przed szarlatanem albo w wieku 24 lat będziesz oldbojem o ile twoje kolana to wytrzymają .
    W Italii na pewno siedziałby na ławie tak jak kiedyś Łasko , ale za to teraz Włosi mają z niego pożytek .
    A my już od paru lat nie mamy pożytku z Prusa , Papke czy innych mistrzów świata juniorów których wyeksplaatowali nasi świetni trenerzy .

  33. Powrót do góry    #1248
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przysposobienie Olejniczaka na libero to nie taki zły pomysł. Jest niski, zwrotny i ma napewno lepszą koordynację ruchową od Serka. Staszek istotnie jakoś nie może się wbić w grę, a przecież ma niezły potencjał w ataku co pokazał na początku zeszłorocznego sezonu, więc na razie trzeba go zastąpić Kurkiem, który z racji wzrostu nie będzie wyciągał piłek z pola, ale za to siła ognia ataku i zagrywki oraz bloku wzrosnie. Rafał?? słusznie zauważył mój przedmówca, nie jest powiedziane że nie może nam jeszcze sie przydać tak jak Krzysiek Stelmach, ale na razie jego forma to nie jest forma na pierwszego libero. Należy bezwzględnie poprawić dogranie piłki do rozgrywającego, kontrataki i ataki z piłek przechodzących, a to mogą zagwarantować Aras na libero i "młody gniewny" Kurek pod siatką, z tym że trzeba w wielkim skrócie nauczyc tego chłopca tego czego spokojnie powinien uczyc się przez kolejne 2-3 sezony, a to może zaowocować dzieki obciązeniom meczowym i treningowym (tfu tfu) zmarnowaniem jego talentu. Nie mamy troszkę środka na stan obecny, a Olo??? nie wiem dlaczego pozbyto się Stancla - PO RAŻ KA!!! Olo nie powącha parkietu a jego dalsza egzystencja w protokołach meczowych jako zawodnika wiecznie ławkowego to Roland bis, a nic dobrego dla klubu. Kurczę, albo tego Vartownika dać na libero...

  34. Powrót do góry    #1249
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kentucki! Pozbycie się Stancla to porażka (chciaz jak widzimy chłop nadal łapie kontuzje - przypadkowe czy nie? niewazne, ale łapie!). Natomiast dla mnie największą porażką, co zresztą odbika się nam wszystkim czkawką, jest pozbycie się Duszka! Jak widać Duszek nieźle sobie radzi w Rzeszowie a nam pozostaje eksperymentowanie z Rafałem, Serafinem, Olejniczakiem a być może przyjdzie kolej na Vartovnika. O ile już decydowano sie na pozbycie Kubicy, to i owszem, ale pod jednym warunkiem. Sprowadzamy na jego miejsce niegorszego "klasycznego libero". Co do Rafała. Skoro chłop nie chce grac na libero, co podkreśla za każdym razem, to dać mu szansę na skrzydle. Niech udowodni swoją wyższość nad Sopko, Kurkiem, Vartovnikiem czy Serkiem. O ile okaże się, że jest dla nas tym czy K. Stelmach dla Skry to nie ma sprawy. Niech gra jak najdłużej ( jeden i drugi). Ale jak nie?

  35. Powrót do góry    #1250
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmiany

    Musielak na skrzydle może zagrac jedynie w meczach o stawke, bo długo nie wytrzyma. Ponieważ on sam nie chce byc libero, to tym samym zdecydował,że to jego ostatni sezon w Mostostalu. Już po transferach napisałem ze dla mnie na skrzydle powinni graC Kurek i Sopko, pierwszy po to by się ogrywać i ćwiczyć przyjęcie ( bo wiemy, że aBartek chciałby grac na ataku, a w Mosto takiej szansy nie dosanie) natomiast ten sezon dla Sopko będzie sprawdzianem, jemu można zaufać i zaryzykować, musi się chłopak przełamac. Olej ma kontzuję, Stan po kontuzji skakac zbytnio nie potrafi a atakma średni, Serafin mógłby byc jokerem-zapchajdziura ale to zawodnik któy nie lubi wchodzić jako "rezerwa taktyczna"Olo jest statysta w Mosto.
    Chciałbym, żeby taka 6 grała do końca rundy zasadniczej, a potem się zobaczy jakie warianty mamy, procentowe szanse na zatrzymanie zawodników na przyszly sezon są takie (według mnie)
    Zapi, Kmet, Demon, Kurek, Marcel 99procent jeśli Ci zawodnicy zechcą zostac.
    Sopko, 90procent, wierzę, że się sprawdzi, przynajmniej jako 3-4 skrzydłowy.
    Serek, Stan, Musielak, Olej, jeśli nie zaakceptuja dla siebie roli libero to mniej niz 10%
    Januszkiewicz 10procent, w druzynie bedzie 3 środkowych, a nowy jest na wyciąnięcie ręki.
    Kozi musi wybrać, czy pierwszy w innym klubie czy drugi w Kentaki

    I hate Bayern soooo much

  36. Powrót do góry    #1251
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak z tych zawodników ma powstać zgrana drużyna skoro nawet kibice za przykładem trenera już na początku sezonu zwalniają zawodników. Jak tak dalej pójdzie to prędzej się to wszystko rozsypie, niż powstanie coś konkretnego nawet za 10 lat. Z siatkówką jest tak, że aby osiągać sukcesy, to oprócz umiejętności indywidualnych potrzebny jest "zespół" ludzi, pewna jedność, zbierzność celów. Takimi gadkami Drzyzga doprowadzi do tego, że będziemy mieli utalentowanych zawodników, którzy będą przegrywali, bo w podświadomości na meczu będą myśleli o nowym pracodawcy, o nowym kontrakcie, jak tu podkopać dołek pod kimś aby być niezastąpionym, jak tu zwalić winę za nie odebraną piłkę na tego z boku itp. I mam prośbę, skoro już nasz trener robi taką krecią robotę, to przynajmniej my kibice dajmy sobie na wstrzymanie. Na takie dywagacje będzie czas po sezonie. Wtedy będzie wiadomo kto się sprawdził a kto nie.

  37. Powrót do góry    #1252
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm, nie raz i nie dziesięc kibice zwalniali zawodnikow bądz trenerow, To oni śa odpowiedzialni za wynik. My mamy prawo do wyrażania swoich opinii ale nidy nie są oni obiektywne, miarodajne czy wiażące.
    Fakt, powini stanowic druzyne ale juz na poczatku sezonu trener powiedział 9 nie wiadomo czy slusznie) ze wg niego jedynie polowa ekipy zostanie na nastepny sezon( to ez nie jest pewne bo najpierw trzeba miec kogo kupic i za co kupic.) Fakt, może to nie pomagac drużynie a wyniki i gra w cale nie ejst taka zla. Moze WD ma taki sposob motywowania?!
    I hate Bayern soooo much

  38. Powrót do góry    #1253
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale Oni poprostu nie robią postepów i ich robić nie będą, bądź są juz ugruntowanymi siatkarzami z wyuczonymi nawykami, a nawyki ciężko jest zmienić, a błędy jakie popełniają są błedami początkujących siatkarzy - nie umiejętność wyprowadzenia kontrataku, zaatakowania z 1 piłki, podbicia piłki do rozgrywającego. Widać brak zgrania i pewności siebie, nie ma także przywódcy na boisku, a oni zagrali ze sobą już sporo meczy.
    Wniosek według mnie taki, że należy zdecydowanie przemeblować pierwszą szóstkę, należy po sezonie podziękować paru graczom, którzy nie sprawdzili się, "sezonują" w Mosto, a zapewne nie jeden talent z I Ligi, a wierzę że tacy są, czy nawet z II Ligi - skorzystał by z oferty przejścia do Kędzierzyna.
    Kiedyś już to pisałem, ale napisze raz jeszcze, bo to moim zdaniem nie głupi pomysł, a napewno w chudych latach zdatny do wykorzystania - zorganizować taki "obóz", trening, testy, pokazówkę - jakkolwiek to nazwać, niech przyjedzie do Kędzierzyna 10-15 zawodników młodych, uznanych za utalentowanych (wcześniej wyszukanych, może w końcu będzie praca dla Pana Kubackiego inna jak Laptokowanie)i niech pokazują co potrafią, najzdolniejszych 5 niech zostanie na przedsezonowym zgrupowaniu Mosto a potem kto wie???,

  39. Powrót do góry    #1254
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kontr-wywiad

    I hate Bayern soooo much

  40. Powrót do góry    #1255
    Użytkownik
    Dołączył
    23-02-2005
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do tych frajerow... :P duzo ich w kedzierzynie mamy :P hehe



    Edit:


    Rafal Musielak przesuniety do rezerw

    Po pięciu kolejkach Polskiej Ligi Siatkówki Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle jest wiceliderem. Trener Wojciech Drzyzga nie jest jednak zadowolony z gry niektórych swoich zawodników.




    Drzyzga, który od tego sezonu prowadzi zespół Mostostalu, postanowił przesunąć do rezerw Rafała Musielaka.




    - Przy całym szacunku dla Rafała, muszę go usunąć ze składu, bo jego poziom gry jest zbyt niski. Zamiast niego na libero będzie grać Arek Olejniczak. Obaj zawodnicy moją decyzję przyjęli ze zrozumieniem. Większe zakłopotanie widziałem u szefów klubu. Ale biorę na siebie odpowiedzialność. Nie przyszedłem tu na rok, by wziąć pięć złotych i spieprzać - tłumaczył Drzyzga.




    Szkoleniowiec Mostotsalu nie jest również zadowolony z postawy Słowaków - Martina Sopko i Stanislava Vartovnika.




    - Młodych graczy, takich jak Bartosz Kurek, Damian Domonik czy Marcel Gromadowski mogę kształtować. To są perspektywiczni siatkarze. A ja chce zbudować mocny zespół w Kędzierzynie. Dlatego nikt u mnie nie będzie grać za zasługi - stwierdził Drzyzga.

    zrodlo: siatka.org
    Jakie mosto ma rezerwy?? a moze mowa tu o MZKS-ie??

  41. Powrót do góry    #1256
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie najwiekrzym paradoksem jest pozostawianie przed sezonem w zespole zawodnikow bezwartosciowych, lub tez typowych "statystow". Dla mnie bytnosc takich ludzi jak Januszkiewicz czy Roland przez tyle lat jest nonsensem do potegi n-tej! Jesli prezesostwo i dzialacze kieruja sie ideologia "leipej ktos niz nikt" to ja serdecznie tym ponom dziekuje...Czy naprawde nie bylo nas stac na sciagniecie kogos "z jajem"? Rozejrzyjmy sie po samej lidze, znalazl bym przynajmniej 4 lub 5 zawodnikow ktorzy graja w "teoretycznie" slabszych zespolach a idealnie nadawali ba sie do naszego skladu. Ale nieee, u nas stawiamy na slowakow bo tak jest coool, oprocz tego wolimy wyplacac panu Januszkiewiczowi czy Serkow "emeryturke". Ja bym bardzo chcial zeby mi placono za nierobie nie niczego:) ciekawy i interesujacy sposob na zycie. A jesli prezesowi nie jest szkoda kasy no to nietety...Za ich wyplate ambitny chlopak z serii B, albo jakis WARTOSCIOWY! (nie rzemieslnik) mlody Czech, Slowak czy Niemiec przyszliby do klubu z ucalowaniem reki! A i zespol inaczej by wygladal, zmienila by sie mentalnosc! Jak patrze na Kurka, Marcela, Olejniczaka, Domonika czy Kmeta to az przyjamnie sie robi widzac ich werwe, i mimo czasami popelnianych bledow oni chca grac, sa zadziorni , maja ambicje! O reszcze nie wspomne. Moze Kuchcik sie ze man nie zgodzi, ale jak jak widze Sopko i jego durnowaty usmiech po nieudanym ataku to bym go w lyzce wody utopil. Snujacy sie po boisku rerek czy niemrawo machajac rekami Olo obrzydzaja mi ten sport! My potrzebujemy wakich Wlazlach, Winiarskich, Prusow, Papkinow, Gromadowkich! Nie mam ochoty ogladac w Mostostalu cienkich bolkow, tylko dlatego ze akurat byli na rynku transferowym albo sa w druzynie wiec trzeby ich zostawic zeby miec 12 graczy. Moze troszke za bardzo sie unioslem ale tak czuje, i niestety w mojej ocenie mimo ze jestesmy w stanie powalczyc o 4, nasza gra nie bedzie przekonywujaca, a zasrani "statysci" beda zbbierac pieniazki za prace tych ambitnych ktorym chce sie chciec!
    Koncze ten przynudnayw wywod, bo nie chce sie wiecej denerwowac.
    Pozdrawiam.

  42. Powrót do góry    #1257
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodzę się z Toba, Panie Michale w wielu kwestiach.Pamiętaj o dwóch rzeczach, nikt wrózbitą nie jest a poza tym liczą się pieniądze...i chęci zawodników.Kilku zawodników z wyższej półki dostało propozycję gry w Mosto, częśc nie podjęła rozmów, częśc chciała tyle kasy że sie nie zgodzono, poza tym na niektórych nas nie było stać; o innych za mało wiedzieliśmy. To nei takie proste, wiem każdy chciałby pomóci każdy ma jakis plan. Nie wiem jak dokładnie przebiega linia podziału kompetencji w Mosto ale wg mnie większość ludzi którzy o czyms decydują chca dobrze, ale nie za wszelką cenę, nie zawsze gra jest warta świeczki, warta ryzyka.
    Zarówno trener jak i działacze mówią, ze warunki finansowe proponowane przez Polaków są nieproporcjonalne do ich umiejętności, wieku itd dlatego staraja się sięgac po obcokrajowców.Nie mnei sądzić jak długo dany zawodnik może dostawać szanse a jego zła postawa może być usprawiedliwiana brakami w zgraniu, stresem lub czyms innym. Zawodnik, tak jak uczeń/ student powinien byc rozliczany za końcowy efekt swojej pracy...choć czasem kary w postaci oblanych examinów czy poprawek zdażaja się, mają niby mobilizować.
    Michał, co do Martina, z tych ludzi którzy grają w Mosto ma on najmniej doświadczenia ale na prawde potrafi grać, szczególnie w polu, choc tego nie pokazał niestety. Ktos powiedział ze kupilismy zawodnika ktory rozerał 3 dobre mecze na Słowacji, może, pamietajmy z eliga słowacka jest o poziom niższa niz nasza.
    Moż ena kogos ztreba zwalić winę albo kimś potzrąsnąc, wiem że Stan grałostatnie dwa lata mało i swoją szansę dostac powinien. Poczekajmy do konca rundy.
    PS Do rezerw miało znaczyc ze w pierwszym składzie nie wyjdzie dany zawodnik.
    I hate Bayern soooo much

  43. Powrót do góry    #1258
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli Ktos kibicuje Mosto i gra w typera a nie jest w zadnej druzynie to zapraszam do druzyny "Mosto B"

  44. Powrót do góry    #1259
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiek! Tym kimś kto powiedział, że : "kupilismy zawodnika ktory rozerał 3 dobre mecze na Słowacji" był nie kto inny jak nasz kapitan - Petr Zapletal. Rozegrał on napewno ( Petr) troche więcej dobrych meczy i to nie tylko w Czechach czy na Słowacji, ale jego gwiazda też jakoś specjalnie nie błyszczy! Poza tym, jak Martin bedzie miał tyle lat co Zapi obecnie, to też pewnie bedzie miał na swoim koncie więcej dobrych meczy niż 3! To tak trochę sarkastycznie, bo uważam (co zreszta juz kiedys powiedziałem), że zawodnik nie powinien oceniać zawodnika, tym bardziej kolegi z jedej drużyny. A Martin, mam nadzieję, pokaze ze jest przydatnym zawodnikiem dla Mosto. Oby jak najprędzej!

  45. Powrót do góry    #1260
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Mosto, po obejrzeniu gdzieś tam powtórki meczu ze Skrą, stwierdzam, że gdyby utrzymać ten skład i ewentualnie dokupić dobrego przyjmującego na partnera dla Kurka, za rok zespół może bez kompleksu "zespołu środka tabeli" walczyć o medale. Teraz uważać należy na Skrę, która po prawdopodobnym sprzedaniu Wlazłego do Serie A może wyciągnąć łapę z państwowymi pieniędzmi po Gromadowskiego, który wbrew pozorom stwarzanym przez pojedyncze nieudane mecze, rozwija się wspaniale. Pozdrawiam.

Strona 28 z 78 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •