Strona 12 z 78 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 3481

Wątek: Mostostal Kedzierzyn - Kozle; sprawy klubowe

  1. Powrót do góry    #496
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odejdą: Gromadowski, Kmet (AZS Częstochowa), Olejniczak (Rakotokumbamba - Madagaskar), Musielak (AZS Opole), Serafin (Nowomyszewsk - III liga rosyjska).

    Przyjdą: Cyvas (Sosnowiec), M.Oczko (Politechnika), Dembończyk (powrót), Lukas Divis (Słowacja, dobry odbiór ;)), Tomkowiak (bez przynależności klubowej w sezonie 2004/2005), Einstein (Uganda).

    :p

  2. Powrót do góry    #497
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyjdą: (...) Tomkowiak (bez przynależności klubowej w sezonie 2004/2005).
    Uuuuu, to koniecznie muszę mieć karnet na najbliższy sezon.

    A Tomkowiak będzie biegał z mopem, czy skakał z pomponami?

  3. Powrót do góry    #498
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O, już się obruszają i muszą się odgryzać. ;P Tomkowiak będzie czołowym atakującym. Jak porozciąga kręgosłup, zrzuci parę kilo i poodbija trochę piłacza o ścianę pod blokiem, to będzie najlepszy. Ponadto na forach internetowych znajdzie liczne fanki z racji swojej przystojności, oraz będzie się go zapraszało do magazynu punkt, set, mecz z racji jego wspaniałej inteligencji. Dziękuję.

    PS: nie to, żebym ja Tomkowiakowi reklamę robił, ja tylko stwierdzam fakty.

  4. Powrót do góry    #499
    Użytkownik
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lipa

    Czy moze ktorys z forumowiczow orietuje sie czy Lipinski i w tym roku wybiera sie do Kataru?

  5. Powrót do góry    #500
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponadto na forach internetowych znajdzie liczne fanki z racji swojej przystojności
    Co najmniej jedną już znalazł i to niekoniecznie wyłącznie z powodu swojej przystojności ;).

    To za ile ten karnet?

  6. Powrót do góry    #501
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ćwierkały wróbelki, że nowym trenerm ma być ktoś znad morza Ś.....ale nie chce zapeszyć .Pan A.K.odchodzi z klubu i ma być vice dyr.nowo powstałej szkółki(klasy) sportowej w KK .Chudik ma zostać na swoim.W
    Megg nie żebym się czepiał :) ale jak piszesz nowy trener ma być z nad Morza Środkowochińskiego a Chudik dalej zostaje na stołku to jak będziemy mieli 2 pierwszych trenerów????

  7. Powrót do góry    #502
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie :)

    Nowa wiadomość: Tomkowiak dopiero negocjuje z Pie3kiem, podobno prezes postawił warunek wstąpienia przez zawodnika w szeregi SLD, na co młody siatkarz nie chce się zgodzić. Poza tym trener Lozano nalega, aby zawodnik przyjechał w końcu na zgrupowanie do Spały.

    Pozdro Figuruska :D

    PS: znowu chyba robimy ciekawą dyskusję (dla kilku osób) i zarzucą nam (słusznie zresztą) prywatę w wątku.

  8. Powrót do góry    #503
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS: znowu chyba robimy ciekawą dyskusję (dla kilku osób) i zarzucą nam (słusznie zresztą) prywatę w wątku.
    Jaką prywatę? Toż my tylko urozmaicamy sobie ciężki czas oczekiwania na oficjalne newsy z biura prasowego przyszłorocznego Mistrza Polski.
    Wszelkie zażalenia na moje niestosowne zachowanie należy przesyłać na adres prezesa owego klubu (czyli Mistrza Polski 2006), bo ów prezes doprowadza mnie do obłędu tym milczeniem swoim. Nie znoszę ciszy przed burzą, bo zazwyczaj i tak okazuje się, że burza przeszła obok - po wielkim ozcekiwaniu, wielkie rozczarowanie.

    Zlitujże się Pie3yk i daj wreszcie głos! Bo jeżeli nie, to dalej będziemy skazani na snucie fantazji, tworzenie abstrakcji i sianie absurdu z dużą dawką prywaty w tle.

  9. Powrót do góry    #504
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie, co wyście się tak uparli na Tomkowiaka? Ma chłopak przyjęcie w punkt, potrafi przywalić na zagrywce 120 km/h, ale co poza tym? Widzieliście jego atak? Potrafi bezceremonialnie przywalić po skosie, gdy Woicki blokuje na środku siatki. A wystawa? Chyba ja już lepiej wystawiam. Jak ten facet trafi do Mostostalu to ja się wyprowadzam. Poza tym, nie wiem czy on już nie ma wnuków. Jaka to perspektywa na Pekin?

  10. Powrót do góry    #505
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli ma byc Bosek, to pewnie wezmie Winiarskiego:P jezeli Drzyzga- to junior bedzie u nas:P, jesli Jarosz-znajadz jego podejscie synus bedzie przy tatusiu:P
    Zibi mnie tez to bawi, nawet bardzo bo Kazek nam wala wywinie i A.K. zostawi jako pierwszego:P:P:P:P:P
    Czyli Bosek odpada :)

  11. Powrót do góry    #506
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ostatecznie bedzie tak ze pan Ch. zostanie tworzac silny kolektyw z panem K. A co do skladu to pojda wszyscy w *****, Kazek sciagnie emerytow z serii B i bedziemy ostro walczyli o medale:P
    A tak powaznie ti nie wiem czemu ma sluzyc ta cisza??? Czy te zapowiedzi Tsunami-cznych zmian byly tylko mydleniem oczu, i nierealnymi mrzonkami pana prezesa.
    Nie wydaje mi sie zeby w takim ukladzie przyszedl nowy trener...bynajmniej nie bedzie to nikt dobry...(bardzo chce sie mylic)...

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    uszta nie badz pesymista, cos pewnie Kazek znowu splodzi(oby tym razem ten twor byl bardziej normalny niz poprzedni), tylkoczy bedzie to "cos" na miare naszych oczekiwan???wg mnie sprawa priorytetowa jest zatrzymanie Tomka i Piotrka, jezeli jest Domonik to jest ok.tylko zeby ten nieszczesny odbior poprawic, no i libero jakis szybszy jest potrzebny, i sienawet nie ludze ze ma byc to gacek jak gdzies podano..., sam juz nie wiem kogo bym widzial w naszym zespole....


    spotkanie prezesa z reszta zalogi przelozone na.... jutro:P

  13. Powrót do góry    #508
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ///???///

    Szkoda troche że Mosto nie świetuje zwycięstw jak za dawnych lat...I jak narazie sie na to nie zanosi . Nawet jakby prezes pie3k miał sponsora co śpi na forsie to nie iwrzę żę taki WIniarski (obecnie zawodnik Skry) czy Świder , któremu sie kontrakt kończy pzreszliby do słabszego zespołu :) Teraz tylko należy czekac i śledzić uważnie wydarzenia związane z zespołem....
    ciekawe co przyniesie to spotkanie:)

  14. Powrót do góry    #509
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UWAGA!!

    Spotkanie srodowe zostalo odwolane przez trenera,a raczej bylego trenerea Mostostalu R. Chudika!!!
    Wg mocno poinformowanych "tsunami" wlasnie sie zaczelo, tylko ze efekt moze byc równie opłakany jak w grudniu:(


    edit:spotkanie jest, tyle ze bez coacha.....
    mea culpa....:P

  15. Powrót do góry    #510
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mnie kurna przykro
    Na schledanou!!
    I hate Bayern soooo much

  16. Powrót do góry    #511
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To która informacja jest prawdziwa ?
    Świder pisze, że środowe spotkanie zostało odwołane przez byłego trenera Mostostalu - czy to juz jest fakt ?R. Chudika a Kuchcik pisze, że spotkanie z Chudikiem w środę ok. 19.00 ???

  17. Powrót do góry    #512
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2003
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to pietrzyk dobrze robi nie opowiadajac nikomu kogo to on nie sciagnie. Podobna polityka jak w zeszlym sezonie - niektorzy dostawali info od pana o nicku ze stronki mosto: "secret service" (czyt. m.in. ja :P). Gdyby mowil rok temu jakiego to on kmeta nie zatrudni, to bysmy go nie mieli :).
    Poza tym jak byly trener moze odwolac spotkanie (juz) nie swojej druzyny?? :P

  18. Powrót do góry    #513
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To w końcu jak jest ??

    1. Mamy starego trenera ?

    2. Mamy nowego trenera ?

    3. Nie mamy trenera ?

    Normalnie już lepsza jest niewiedza niż jej nadmiar ;)

  19. Powrót do góry    #514
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a w piatek bedzie bal

    NIE MA TRENERA, Nic nie wiadomo więcej, niewiadomo kto zostaje, i czy Słowacy odejda.
    Niech ich rozgoni Pie3k w ***** i niech gra z Laptoprm parami na piasku. Jak fajne ze sa wybory. Cekawe na kogo zaglosujemy
    I hate Bayern soooo much

  20. Powrót do góry    #515
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    luukas! prawidłowa jest odpowiedź na pytanie 3.

  21. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mamy trenera :( a łudziłem się, że Rastio zostanie chociaż tym II trenerem ale cóż ten co ma władze pozbawił mnie tych złudzeń ehhh... mam nadzieje, że ma kogoś na oku bo Rastio to pożądny facet cieszący się dużą sympatią wśród zawodników i kibiców :)

  22. Powrót do góry    #517
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze Skra kupila?

  23. Powrót do góry    #518
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to dupa blada

    Moim zdaniem jest/była to błędna decyzja prezesa

    i oby ostatnia w najbliższym czasie





    Rastio dziękujemy ....

  24. Powrót do góry    #519
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niem trena nic nie wiadomo kto zostaje ale zato mamy HALĘ !!!!!!!! HIHIHIHIHIH AMATORKA MA GDZI EGRAĆ BRAWO!!!!!!!!!!!!!!! [quote]Ćwierkały wróbelki, że nowym trenerm ma być ktoś znad polskiego morza Świ.....ale nie napiszę nic więcej bo ktoś w ordynarny sposób(Kle.....44) zabronił mi pisania na tej stronie czując sie jej panem
    PANI MEGG NIKT PANIĄ NIE OBRAŻAŁ TO AKURAT PANI OBRAZIŁA TEGO PANA .A PISAC SOBIE PANI MOZE NA TEMAT SIATKÓWKI A NIE NA TEMAT SPRAW KLUBU KIBICA MOSTO. CHYBA ZE PANI SIE NIE ZNA NA SIATKOWCE I TYLKO UMIE PISAC O PLOTKACH .MAM PYTANIE CO ZNACZY MORZE ŚWI...................................to ze pani wykupiła na forum konto to nie upowaznia pisania pani o wszystkim .Pozdrawiam pani Megg

  25. Powrót do góry    #520
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma trenera to fakt, ale miejmy nadzieję, że będzie. Chociaż osobiście szkoda mi Rastia. No cóż, decyzja zapadła i trzeba ją przyjąć do wiadomości. Czekamy na jego nastepcę.
    Nowym zawodnikiem Mosto, od wczoraj, jest Damian Domonik, który podpisał trzyletni kontrakt. I to jest dobra wiadomość. Czekamy na kolejne.

  26. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trenera nie mamy, D.Domonik podpisał 3 letni kontrakt :), NTO pisze o trenerze a na stronach oficjalnych cisza. Czyżby blokada na informacje - a NTO????

  27. Powrót do góry    #522
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla Rastio OGROMNY SZACUNEK,bo wkladal w prace cale swoje serce!!!!
    DZIEKUJEMY!!

    Ja bardzo zaluje jego odejscia,uwazam,ze oceniac go nalezalo po 2 latach,z takim skladem nie dalo sie wiecej osiagnac.Przez pol roku nie gral libero i srodkowy,a drugie pol podstawow przyjmujacy.Ciekaw jestem jakby sobie poradzil Belchatow bez Gruszki/Milczarka, Cz-wa bez Winiara,Jastrzebie bez Michalczyka...bo jak Olsztyn bez podstawowego gracza sobie radzil,to widzielismy ;)
    A sadze,ze Felczak nie nadawalby sie na trenera,bo jednak Polibuda mnie nie powalila pod jego wodza.Wiec jest problem.
    A bardzo niezadowolony jestem,ze drugi nasz kochany trener z kolei sobie nie poszedl.Potrzebujemy nowego sztabu.

    Brawa za dlugotrwale zakontraktowanie Demona,miejmy nadzieje,ze to pierwszy kroczek w budowaniu zespolu.

  28. Powrót do góry    #523
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rastio - zawsze bedziesz u nas mile widziany

    Szkoda, tez jestem zdania, ze Rastio powinien miec 2 lata. Reka z czasem tez by mu stwardniala... Mam nadzieje, ze Prezes wie co robi. Zobaczymy.

    Domonik - hm.. zobaczymy.

    Czy wiadomo cos o powrocie Audustyna - mam nadzieje, ze tak, no i czy Kmet zostanie. Bo jesli zegamy sie ze Stancelem (mam nadzieje) i tak jednego srodkowego nam brakuje..

  29. Powrót do góry    #524
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorzej jak nam ktos kuoi Kmeta ( który obiecał lojalnosc doc zasu kiedy treneem bedzie Rastio, teraz możez nim odejść) cóz a Augustyn...może wrócić, zalezy jaka kasa w Nysie, ale rastio uważał ze Augustyymusi sie ograć jeszcze i raczej nie ebdzie super zawodnikiem. Hm Stancel powinien do tego radomia isć. Bedzie dużo zmian....oj dużo
    I hate Bayern soooo much

  30. Powrót do góry    #525
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2004
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mi tez szkoda ze Chudik odchodzi, wkoncu to mial byc rok budowy drużyny i chcialbym zobaczyc co by z nia zrobil w przyszlym sezonie oczywiscie z paroma zmianami w skladzie

  31. Powrót do góry    #526
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chudika szkoda to fakt. Ale teraz trzeba zrobić wszystko zeby Kmet został. Nie wiem na ile jest to transakcja wiązana ( Chudik - Kmet ) i czy tylko ten aspekt ma tutaj znaczenie. Bo o ile nie, to nalezy o Kmeta zabiegać tak jak o kazdego zawodnika, którego chcemy mieć. A chyba go chcemy, bo inaczej grozi nam środek ; Januszkiewicz, Augustyn, Domonik. I chyba nie jest to najlepsze rozwiązanie. Wolę wersję Kmet - Domonik - Augustyn ( lub ktoś inny - nawet Stancel, ale to chyba nie wchodzi w grę ).

  32. Powrót do góry    #527
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Srodek Kmet - Domonik - Augustyn to chyba najlepszka forma na jaką nas teraz stać :) a co z rozegraniem ?? Gerym do Piły, do Rzeszowa Pilarz a do Jastrzeębia Lipa?? Czy tylko kolejna plotka ???:)

  33. Powrót do góry    #528
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nastepny news:P

    chooj z dzialaczami......
    juzmnie krew zalewa powoli ale do rzeczy:
    gielda trenerwo dodala nam kolejnego kandydata w osobie pana Kaczmarka!!
    kelejna plota to taka ze w momencie wypedzenia Chudika kazek pozbyl sie... Kmeta:( a to bardzo mozliwe:(
    kolej na 2 trenera, a atm ponic miejsce jest dla ulubienca publiki w KK Rolanda "kufla" dembonczyka!!! tzn ze Taboret odchodzi, i kto teraz bedzie lap topa obslugiwal???????

  34. Powrót do góry    #529
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swider, niech oni wszyscy odejda!!
    z taboretem na czele!
    Wg mnie Kmet odejdzie ze wzgledu na
    a-kase
    b-trenera
    c-niewyplacalnosc Pie3ka
    d-atmosfere w druzynie
    e-rozwój osobisty
    I hate Bayern soooo much

  35. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli Kmet definitywnie - out? jednym slowem prze******! Z utraty Chudika nie ma co plakac, jak znajdzie jaja gdzie na swojej drodze to pewnie bedzie z niego idealny szkoleniowiec;) Na Kaczmarka to bym zlamanego grosza nie postawil, i chyba opcja Drzyzga bylaby najbardziej prawdopodobna i najrozsadniejsza bo chlop zna sie na rzeczy i swego czasu z Radomiem zdobywal medale.
    Co do Laptopa...to ani ziebi ani grzeje, w sumie on jest tam jak stojak na napoje wiec jego ewentualne odejscie nic nie zmieni, no moze zwolni miejsce dla innego, alllleeee jesli to ma byc Roni to hmmm...sam nie wiem.
    Atmosfera jest naprawde Ch...owa, i jak tak dalej bedzie to z sukcesow w niedalekiej (czyt 2-3 lata) przyszlosci wielkie gowno!
    Swider wyslij mi jakies inne foty.

  36. Powrót do góry    #531
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kosmiczne jajca ciąg dalszy

    Z tego,ze AK odchodzi,to ja bym sie akurat cieszyl.A Demboniec na jego miejsce to moim zdaniem trafny wybor,a dla Pietrzyka na pewno dobry pod wzgledem jego pracy z mlodzieza i motywowania zawodnikow.
    Jesli odejdzie Kmet (a wszystko na to wskazuje),to nalezaloby zlapac Kadziewicza i modlic sie,zeby Kmet poszedl za granice,a nie gdzies w kraj.Srodek Kadziewicz-Domonik-Augustyn (byle nie Stancel i Januszkiewicz - nara panowie) brzmi sensownie.Ale czy da sie to zrealizowac?Przyjdzie nam zobaczyc.
    A ostatnio wrobelki cos cwierkaja o Dobrowoslkim i/lub Lipie w Jastrzebiu.Gdyby trafil tam jeden z nich to trzeba rozwazyc mozliwosc sciagniecia tego drugiego.Ja powaznie bym zastanowil sie nad Lukaszem Zygadlo ew. Chudikiem.Bo Koziolek chyba jeszcze na pierwszego rozgrywacza sie nie nadaje.
    A co do trenerow,to niech to bedzie ktos pozadny,skoro pozbywamy sie takiego faceta jak Rastio.Niech to nie bedzie jakis stary buc z skostnialymi zasadami,bez wyobrazni i polotu.

    Kazek,zastanow sie co wyprawiasz,bo mozesz szybko wszystko popsuc.

  37. Powrót do góry    #532
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ......-Odejście

    Chudik już nie jest trenerem , ale ciekawe kto bedzie po nim >??< Moim zdaniem to bez sensu bo przeciez nowy trener bedzie musiał od poczatku poznawac zawodników,budowac zaufanie i znowu jest szansa że wylądujemy na 5 miejscu jak nie niżej >!<

  38. Powrót do góry    #533
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świder! To co piszesz jest przerażające !
    Kaczmarek - nie !
    Roland jako drugi trener - nie ! ( z całym szcunkiem dla Rolanda i jego osoby ),
    A z tego co piszesz to wynika, ze to nie jest problem czy Kmet chce u nas grac czy nie, tylko, że Kazimierz P. go wypieprzył razem z Chudikiem ? Czy dobrze zrozumiałem ?

  39. Powrót do góry    #534
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zuzka-dokładnie-powiedz to temu Czerownemu Burakowi.
    Co do Drzyzgi-pamietacie jak mu sie pracowalo w Olsztynie? niech on lepiej sie zajmie komentowaniem siatkowki

    ZIBI
    Nie wypierniczyl, tylko ze Kmet mówił iz odejdzie jak tylko Chudika zwolnia
    Poza tym Kazek zrobi na nim kase
    I hate Bayern soooo much

  40. Powrót do góry    #535
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MałyŚwider ==> podaj źródło twoich newsów/plotek, bo rozpętałes tutaj prawdziwą wojnę, a przecież wszystkim Nam zależy żeby były to uwierzytelnione informacje, a tak to mamy galimatas, nerwy i totalny kołowrotek którego efektem są bluzgi forumowiczów - oszczędźmy tego sobie.

  41. Powrót do góry    #536
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :P

    przeciez nie moge napisac ze wiem to od panaX, bo to bez sensu, ja tez mam nadzieje ze to z palca wyssae, no ale w mysl kolezentwa przekazuje wam swoje plotki:)

  42. Powrót do góry    #537
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmmm

    I chyba powiem jak czasu starczy , ale jak już ludzi z pracy wywala to niech jakiegos dobrego trenera załatwi bo jeszcze skończymy jak Radlin :(

  43. Powrót do góry    #538
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1- Jeśli Mostostal stać na zrywanie kontraktu mimo spełnienia postawionych przez prezesa celów, to qwa prezesie - bogaty klub mamy i radzę tą kasę wykorzystać na dobrych zawodnikow
    2- Taboret to gorzej niż wrzód na d... ani z nim chodzic ani komu pokazać a komputra to 15 letnie dziecko średnio rozwiniete umysłowo tez potrafi obslużyc a i lepsze tapetki znajdzie niz ten w wa-wie na meczu
    3- czy Mosto już sięgnęło dna że trenerem musi byc 70 latek?????- wstyd
    4- Stracić Kmeta to trza byc pacjentem naszego zespolonego szpitala z e znanej pieknej miejscowości na B
    5 - zawsze myślałam że o prezesuniu można powiedzieć wszystko ale nie to że jest głupi... wybaczcie ale jeśli punkty 1-4 się potwierdzą to bedę musiała zmienic zdanie i powiedzieć że się bardzo pomyliłam
    P>S
    do wzięcia jest jeszcze Marcel Olej i Koziołek szkoda ich dla duetu " Kurduplo - staruszkow"
    poniosło mnie ... sorki
    Buźka
    Buźka

  44. Powrót do góry    #539
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2005
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ajajajajaaj

    no tak zaczelismy od kadry szkoleniowej ..... pana laptopa to jestem za, ale co do pierwszego trenera hmmmmm ja bym mud al szanse swoje zrobbil, no chyba ze mamy w rekawie naprawde jakiegos wielkiego asa :P jak bedzie to sie zobaczy ja juz przestalem gdybac kto gdzie kiedy za ile.... niech sie tym prezes martwi nie bedzie sukseso to on tez za bardzo kasiory nie bedzie mial :P

    ja to bym byl za tym co bylo z malymi zmianami a nie jakimis rewolucjami, ale cos ja prezesem nie jestem

    mam tylko nadzieje ze bedzie po co chodzic na ta nowa hale i juznie chodzi mi tu o jakies medale ale w miare porzadna siatkowke i utrzymanie conajmniej tego wyniku co w tym roku

  45. Powrót do góry    #540
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uszat Wojtek Drzyzga nie zdobył medalu z Czarnymi Radom.
    Wielu go u nas w Radomiu skreśliło i zwyzywało a ja uważam ze zrobił co mógł i jest dobrym trenerem i bardzo dobrym komentatorem sportowym:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •