Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Górnik Radlin - AZS Częstochowa

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Górnik Radlin - AZS Częstochowa

    Na początek zasadnicze pytanie do radlinian. O której i gdzie będzie rozegrany ten mecz ?!?! Telewizja podaje, że w sobote o 14 ( ale nie mówią gdzie ), Działacze klubu z Radlina przysłali do Częstochowy fax, że gramy z Nimi w sobote ale o 17 w ... Rybniku.
    Jeśli ktoś z forumowiczów mieszka w Radlinie i mógłby się czegoś konkretnego dowiedzieć to będziemy bardzo wdzięczni.
    Aha, i jeszcze jakiś "odbieralny" numer telefonu do Klubu by nam się przydał.
    Co do meczu, to raczej większej historii mieć on nie będzie. Szybkie 3-0 i do domku :)

    Pozdro.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz z Pamapolem Domex AZS Częstochowa odbędzie się ze względu na transmisję telewizyjną w TV 4 o 14.00 w sobotę 23.10 w boguszowickiej hali MOSiR.
    Informacja z oficjalnej stronki Górnika: www.gornikradlin.wb.pl

    Z tej samej strony:
    tel./fax (0-32) 4558-357; tel. (0-32) 7292-346

    Myślę, że te numery powinne być "odbieralne"

    Pozdrawiam i liczę, że Górnik chociaż seta w sobotę ugra :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwa pytanka:
    1. jakie sa ceny biletów na te mecze w Rybniku
    2. jaka jest "oglądalność" czyli : czy ze względu na pojemność hali podobna do jastrzębskiej też trzeba być wczesniej aby miejsce zarezerwować :) ?

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siatkarski łikend mi się zapowiada ;) Skoro żużla już nie ma to :P
    W sobotę na 14.00 jest mecz na Hali widowiskowo-sportowej w Rybnku Boguszowicach. Jeśli ktoś się wybiera a nie wie gdzie to jest - wytłumaczę - gg w profilu ;)
    W niedzielę natomiast koniecznie trzeba się wybrać do Jastrzębia, gdyż pojedynek gospodarzy z Olsztynem zapowiada się pasjonująco ;)

    Cany biletów na Radlin :
    normalny 10 zł
    ulgowy 5 zł
    Pojemność sali to około 700 miejsc. Na ostatnim meczu było około 550 widzów. Na 2 godziny przed meczem przychodzić nie trzeba, ale kto wie ;) może tym razem będą dzikie tłumy ;)
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po meczu, szybkie 3-0 i do domu. Mecz bez historii, za wyjątkiem trzeciego seta, w którym było spore zagrożenie dla AZSu.
    PS. Jastrzębie mocne!! - w internetowej napince :)
    Gościu w hawajskiej koszuli , przyjedź za tydzień do Częstochowy, bedziesz miał okazje do rewanżu. Tylko weź szalik ze soba ;)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po meczu, szybkie 3-0 i do domu. Mecz bez historii, za wyjątkiem trzeciego seta, w którym było spore zagrożenie dla AZSu.
    Mój pierwszy mecz siatkarski (poza LŚ w Katowicach parę lat temu) na żywo. Całkiem ładnie nasz Górnik momentami grał. No ale generalnie AZS wygrał na sporym luzie, a Skorek był niezwykle pewny siebie nie biorać czasu nawet przy 5 - punktowej stracie. W III secie dobrze szło do 16:13. Potem to już klapa totalna. Ładnie grali w Górniku Sobczyński i Domonik (bardzo ładne zagrywki), a w Czewie wymiatał Szymański. Słaby był Winiarski, który bardzo mnie zawiódł (w końću czasami reprezentant Polski). Myślę, że słabsze zespoły zostawią w Rybniku punkty. Za dwa tygodnie mecz z Sosnowcem i tam również nie będzie niestety łatwo :(

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po meczu, szybkie 3-0 i do domu. Mecz bez historii, za wyjątkiem trzeciego seta, w którym było spore zagrożenie dla AZSu.
    PS. Jastrzębie mocne!! - w internetowej napince :)
    Gościu w hawajskiej koszuli , przyjedź za tydzień do Częstochowy, bedziesz miał okazje do rewanżu. Tylko weź szalik ze soba ;)
    O co chodzi:>
    Co zaś ktoś narobił na nasze konto:>

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewien kolega, podobno z jastrzebia, usiadł sobe w naszym sektorze i cos tam sobie nucił pod nosem. Nie musze mówic, ze denerwowała nas jego obecność i zostal poproszony o zmiane miejscówki. Po meczu podobno chciał sie koszulka wymienic z kimś od nas :) Taki śmieszny chłopek poprostu.
    Ale śmieszniejsza od niego jest ochrona. Nie pozwolili nam wnieść kijów na flagi, poniewaz "będziemy nimi rzucać na parkiet" ( Górnik taką flage posiadał i sie jakos w oszczepników nie bawili ). I zauważylem jedną prawidłowość. Ochrona w Rybniku nie lubi nas tak samo jak ta w Jastrzębiu :)

    Za tydzień Dżihad :D:D

    Pozdro.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłam widziałam.
    Było tragicznie - bo nawet taki lajkonik :P jak ja widziałam jak te nasze radlińskie bidoki grają i jakie błędy robią. Przypominały mi się lekcje w-f w podstawówce :|
    Haos, brak dobrej zagrywki, źle wystawiane piłki, brak bloku... tragedia. Na boisku dwoił się i troił jedynie Grygiel, nadążał za nim jedynie Sobczyński.
    ehh...
    Może następnym razem będzie lepiej ;)
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłam widziałam.
    Było tragicznie - bo nawet taki lajkonik jak ja widziałam jak te nasze radlińskie bidoki grają i jakie błędy robią. Przypominały mi się lekcje w-f w podstawówce :|
    Haos, brak dobrej zagrywki, źle wystawiane piłki, brak bloku... tragedia. Na boisku dwoił się i troił jedynie Grygiel, nadążał za nim jedynie Sobczyński.
    ehh...
    Może następnym razem będzie lepiej
    Czy byliśmy na tym samym meczu??? Górnik grał momentami dobrze. Nie tylko Sobczyński, bo potem także Domonik na zagrywce, przyzwoicie bronił Dohnal. Czewa grała na luzie, ale w 3 seice do końća nie byli pewni wygranej i nawet dość się cieszyli po wygranej. Co do braku bloku, to chyba z 6 - 8 razy zablokowali AZS, więc w tym elemencie nie było źle. Jestem pewien, że z Resovią albo z Nysą wygrają u siebie.
    Haos
    Jeśli chodzi ci o "chaos", to on w drużynie Górnika raczej nie panował :P

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przejmuj się Digit mnie też ochrona w Rybniku i Jastrzębiu robi zawsze problemy: sto razy sprawdzaja mi legitkę, dwieście razy sprawdzają czy jest podbita, czytają sobie mój adres, często robią mi rewizję osobistą:P, przeszukują plecak nie mówiąc już o ich głupich uśmieszkach i komentarzach! Jednym słowem: masakra! Aż ręce opadają!
    A to wszystko pomimo tego że kibicuję Radlinowi i Jbiu:P Hmm...dziwne:P

    Zgadzam się z K2:)

    juju chyba pomyliłaś działy forum! Widać jak dużo wiesz o siatkówce, jak się na tym znasz i że często chodzisz na mecze:] Tak się akurat składa że niejednokrotnie miałam okazję hospitować i prowadzić lekcje wfu w podstawówce oraz bywać na treningach i meczach Górnika Radlin. Chyba nie zdajesz sobie nawet sprawy jak bardzo obrażasz siatkarzy Radlina swoim stwierdzeniem:(

    P.S. Chaos się pisze przez "ch":P

    Bardzo cieszę się że w meczu z Czewą mogli już grać Petr i Szabelski. Chociaż ten drugi niestety nic specjalnego nie zaprezentował i dlatego trener Luks zmienił go na Domonika w II secie przy stanie 16:20 dla Radlina. Domonik zrobił bardzo dobrą zmianę:D:D:D Z tego co zdążyłam zanotować miał minimum 3 utrudnione i 2 trudne zagrywki oraz 2 asy serwisowe:D Dobrze blokował i atakował z krótkiej:D Również dobrze grał Sobczyński: minimum 6 punktów z ataku i 6 w bloku:) Ale to co robił Grygiel - masakra! Mało co go nie zajechali:( Przybajmniej 14 udanych ataków:) Niestety jednym zawodnikiem bez wsparcia drużyny jak widac nie da się wygrać meczu ani nawet seta:( Mam nadzieję, że w kolejnym meczu dobrze zagrają również inni zawodnicy m.in. Sebastian Pęcherz który na treningach gra super a tutaj w meczu PLS widać całkowicie się "spalił". Górnik musi grać całą drużyną. Tylko wtedy mają szansę wygrać mecz a w dalszej kolejności utrzymać się w PLS czego im BARDZO życzę:D
    Pozdrawiam wszystkich kibiców Górnika Radlin i KS Jastrzębskiego Węgla!:P:P:P

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak...
    w momencie kiedy w pierwszym secie mieliscy wyniki:
    napierwszą techniczną: 5:8 na drugą techniczną: 11:16 następnie było 15:20 a set skończył się 16:25 to mieliśmy do czynienia z oszałamiającą grą radlińskich siatkarzy. Chciałabym uświadomić szanowną koleżankę i kolegę, że Radlin tego seta... przegrał.
    w secie drugim kiedy z remisu 10:10 zrobiło się 12:17 to też Górnik szalał aż miło. Chłopcy obudzili się jedynie pod koniec drugiego seta i zniwelowali przewagę gości do 2 punktów (20:22)po czym szybko bez walki odali przeciwnikowi trzy kolejne punkty.
    set trzeci - na reszcie zryw - 8:3 na pierwszą techniczną. następnie jest: 9:3, 9:4, 9:5, 9:6, 9:7...
    a potem: 16:13, 16:14, 16:15, 17:15, 17:17 i remis, 17:18, 17:19, 17:20...
    My zdobyliśmy dwa punkty, a AZS CZęstochowa OSIEM
    to serio było porywające i emocjonujące, ale myślę, że po stronie kibiców Radlina nikt uśmiechniętej miny za bardzo nie miał...
    Jedyne z czego można było się cieszyć to końcówka trzeciego seta kiedy jednak udało się chłopcom doprowadzić do remisu na 21:21 no ale, my znów zdobylismy jeden punkt na cztery punkty przeciwnika.
    Macie rację - ja byłam na innym meczu.

    ps.
    Niczego nie ujmuję tym chłopakom - to młody zespół o dużym potencjale. Niestety bez doświadczenia. Mam nadzieję, że braki w tym zakresie nadgonią sumienną pracą i chęcią wygrywania. Niestety same chęci nie wystarczą - jak widać na załączonym obrazku. Gra radlinian jest przewidywalna. Łatwo ich zablokować, gra jest zbyt wolna, mają słabą zagrywkę.
    Mam nadzieję, że nie będą czerwoną latarnią serii A. Życzę im tego z całego serca.
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ps. jeszcze raz dzięki za kontakty do Radliina :)
    Nie ma za co:) Cieszę się że mogłam pomóc:D


    juju skąd ta nagła zmiana nastawienia do Radlinian?
    Ja do ciebie nic nie mam tylko zawsze jest mi bardzo przykro jak ktoś źle mówi i obraża moją ulubioną drużynę:(

    Pozdrawiam!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Agnieszka - ja nie mam złego nastawienia do Radlina!!!
    Nie wiem skąd to sobie ubzdurałaś ;)
    Mówię tylko, że ja taki lajkonik ;) w tym temacie widzę błędy w ich grze. I to tragiczne błędy ;/ wręcz głupie błędy, bo roztwonienie takiej przewagi to jest majstersztyk :(
    Niestety chłopcy muszą się jeszcze sporo napracować, żeby móc komuś w lidze zagrozić. Jest w nich potencjał, że będzie dało się to zrobić, ale jeszcze nie teraz.
    Nikogo nie miałam zamiaru obrazić - jeśli tak się stało - najmocniej przepraszam.
    Uważam, że na forum kazdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Moje jest takie jak wyżej.
    Konstruktywna krytyka jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła.
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •