Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 56

Wątek: Jastrzębski - Olsztyn

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jastrzębski - Olsztyn

    Na początek cytacik z serwisu PZUAZS -
    "W pojedynku dwóch najlepszych drużyn ubiegłego sezonu trudno wskazać jest faworyta"

    ...troszkę kurtuazyjne stwierdzenie...owszem Jastrzębie gra u siebie , ma tą "specyficzną" halę ale tym razem faworytem, bynajmniej w moim przekonaniu jest Olsztyn. W porównaniu z KSJW wzmocnienia jakich dokonał AZS są znaczne (mało powiedziane)a i ze zgraniem przy tej klasie zawodników juz sobie poradzono. W Jastrzębiu Prielożny stara się wszystko poukładać - ciekawe czy spełni(ł) oczekiwania NOWY RIVERA... - ale poszczególni zawodnicy nie są jeszcze w formie jakiej bysmy oczekiwali...
    Przedsezonowe prognozy wskazują nieuchronnosć finału Skra-Olsztyn...więć teoretycznie wygrana Jastrzębia będzie zajefajną niespodzianką...:)


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za wcześnie żeby rozdawać medale to fakt.
    Tematyką siatkówki zainteresowałam się stosunkowo niedawno, więc proszę mi wytłumaczyć jaki sens ma stwierdzenie "specyficzna sala" ?:|
    Rozumiem atut własnej publiczności, ale sala ???
    Wymary boiska jak mniemam muszą być jednakowe, to samo jest z wysokością ustawienia siatki... Co komu może przeszkadzać? Klepki na parkiecie ułożone nie w ten wzorek? :|
    hmm...
    a może ja jednak blondyna jestem... :P
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tematyką siatkówki zainteresowałam się stosunkowo niedawno, więc proszę mi wytłumaczyć jaki sens ma stwierdzenie "specyficzna sala" ?:|
    Rozumiem atut własnej publiczności, ale sala ???
    Wymary boiska jak mniemam muszą być jednakowe, to samo jest z wysokością ustawienia siatki... Co komu może przeszkadzać? Klepki na parkiecie ułożone nie w ten wzorek? :|
    hmm...
    To że w J - biu jest kurnik to wszyscy wiedzą. Wystarczy zabaczyć z zewnątrz :P Wymiary są oczywiście takie same, ale już odległość od kibiców lub ścian nie. Np. jakiś kibol siedzi ci 3 metry od ucha i gwiżdże żeby tylko ci się nie udało. To jednka trochę deprymuje. Nie ma może jakiejś ogromnej różnicy, żeby nie móc wygrać, ale troszkę trudniej jednak jest. Początek sezonu nie ma właściwie duzego znaczenia. Wystarczy grać przyzwoicie i wejść do play-offów. Tam jest dopiero walka. A w niedzielę będzie 3:1 dla J - bia :):):)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co komu może przeszkadzać? Klepki na parkiecie ułożone nie w ten wzorek? :|
    hmm...
    a może ja jednak blondyna jestem... :P
    :) :) :) Na dobrą sprawę to nie wiem czy jest jeszcze w PLSie hala (może Rybnik - Radlin) gdzie gra się na tychże klepkach :) :)

    A tak na temat...z info www KSJW dowiedzieć się można, że całkiem nieźle - w sparingach -zagrał nowy J. Rivera...czy ten JOSE może już grać w lidze czy jeszcze nie jest zgłoszony ?!?



  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sala ma bardzo duze znaczenie.
    Oswietlenie, odleglosc do scian, temperatura, czystosc, itp sa bardzo wazne.
    Inna wielkosc to inne punkty odniesienia, a jakby nie patrzec czlowiek ocenia swoje polozenie nie tylko na podstawie odleglsci od siatki ale takze elementow sali.
    To juz fizjologia anie siatkowka ale bardzo wazna.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra - to ja już jestem lekko uświadomiona :P
    Co do hali w Rybniku, na której gra Radlin - radlińskiej nie widziałam ale ta poobno była w opłakanym stanie. W Rybniku-Boguszowicach hala jest bardzo czysta i zadbana choć już niestety wcale nie nowa. Jedyne co bym wymieniła - to oświetlenie - światło jest dość mdłe i oczka bolą.
    Do Jastrzębia się wybieram - będę więc miała jakieś porównanie ;) Zobaczymy jednak co wyjdzie z tych moich planów, ale nie przeżyję jak przejdzie mi bok nosa taki mecz ;)
    W razie czego wytłumaczcie mi proszę jak dostać się do Jastrzębia z centrum Rybnika ;) oczywiście autobusem :(
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W razie czego wytłumaczcie mi proszę jak dostać się do Jastrzębia z centrum Rybnika oczywiście autobusem
    Najlepiej dojechać autobusem E-3 i wysiąść naprzeciwko kina Centrum, a dalej pod hale na Szeroką dojedziesz autobusami 101(wysiadasz na przystanku Szeroka Kościół), albo 113(Szeroka Osiedle 100lecia). Mam nadzieje, że trafisz. ;)

    Co do meczu to myśle, że będzie niezłe widowisko. Stawiam na pięciosetowy pojedynek i oczywiście górą Jastrzębie ;), ale nie będzie łatwo.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, tak...niestety dojazd z Rybnika na boryńską halę jest fatalnie utrudniony bo z przesiadkami jak napisała Asik...
    Żeby miec dobre miejsce musiałabyś chyba byc tam ok. 13.30 (kto wie czy nie za późno) a i powrót też będzie trudny, ze względu na ograniczoność kursowania autobusów (niedziela) z Boryni do tzw. "centrum Jastrzębia" i sporą liczebność chętnych...

    Proponuję live: Radlin - Częstochowa w sobotę i KSJW - Olsztyn w TV4 :)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sala ma znaczenie i to wielkie, takie znaczenie jak mówicienapewno, ale poprostu sa hale na których się gra dobrze i takie na których się gra źle, i nie ma takiej hali na której się gra źle, bo to zależy od osobistego upodobania. Każdy kto grał na kilku halach wie że na jendej grało mu się dobrze a na innej całkiem źle. I nie chodzi o wielkość czy nowoczesność(troche na pewno). Nie wiadomo co na to działa ale poprostu jednamu na danej hali gra się ciężko, ciężko mu się zagrywa, źle się czuje na bosiku innemu na tej samej hali gra się świetnie. Nasza hala wcale nie jest zła do grania, mankamentem są niestety jej wymniary, co prawda mieści się w normach, ale to denerwuje jak nie zdążysz się obrucić za piłką już lezysz na stoliku sędziowskim, na szczęscie przeciwnik gra na tej samej hali i ma te same problemy;).
    Najważniejsze żeby poczuć swoją hale, ale z tym siatkarze napewno nie mają problemu bo raczej znają swoją hale bardzo dokładnie i do swojej hali muszą się przyzwyczaić.(no i mogą być hale duże, nowoczesne, czyste a i tak w tej hali czujesz się kiepsko)

    Mam nadzieje, że mimo jeszcze słabego ogrania zawodników mecz będzie zacięty i to poprawi jego widowisko. Jastrzębiu na pewno będzie ciężko, ale pomoże im właśnie własna hala i dobrze że na początku z takim przeciwnikiem spotykamy się u siebie. Musimy zagrać porządną zagrywką bo w Rzeszowie zagrywka leżała, mocno zagrywał chyba tylko Nowak i później Rybak, Olsztyn kupił świetne przyjęcie i jeżeli nie będziemy ich męczyć zagrywką to będą robić co chcą z nami. I nasi rozgrywający muszą też rozrzucać ten ich wysoki blok( Grzyb, Nowak, Zagumny). Podobno w ostatnim sparingu graliśmy dobrym blokiem, za to słabiej w ataku.
    W meczu nie zagra Paweł Papke, a szkoda, była by rywalizacja na pozycji atakujących którzy w tym roku za bardzo się nie spełnili.
    Na rozegraniu grający schematy, ale za to perfekcyjny Chudik z doświadczonym Zagumnym, który jest dobrym rozgrywającym, ale np. młody pilarz w Jastrzębiu potrafił go przepchnąć kilka razy na siatce, no i tak jego zagrywka, niby trudna ale jednak wywiera śmiech, bo to przecież kapitan reprezentacji.
    Na przyjęciu, dobzi gracze, ale w sumie to bez nazwisk, bo Bąkiewicz na przyjęciu w reprezentacji nie miał okazji się za duzo pokazać, Ruciak w II reprezentacji. U nas doświadczony Przemek Michalczyk, który trzyma drużyne i coraz lepiej garjący plażowicz Wika, który gra duużo lepiej niż w zeszłym sezonie. No i jeszcze nowy Riwera, w którego bardzo wierzy nasz trener ale czy aż tak żeby dać mu szanse w tak trudnym meczu? Jednak myśle że Olsztyńskie przyjęcie jest lepsze, ale atak?
    Środkowi- wiadomo Jastrzębscy środkowi uważani za bardzo słabych, ale jak się okazało Jastrzębie było drużyną najlepiej blokującą. Dużo w rękach rozgrywaczy bo jeżeli nie ma się Gołasiów na środku to piłki muszą być perfekcyjnie rzucone i nie na podwójny blok, a ostatnio się tak zdarzyło. W Olsztynie grzyb, który jest graczem dobrym, ale nie jest gwiazdą i raczej nie pociągnie gry Olsztyna i "wielki" Nowak, kolega klubowy Plińskiego, troche flegmatyczny, nie powołany do kadry, co raczej zmobilizuje go do jeszcze lepszej gry bo ma na nią szanse. Jeżeli zrozumi się z Zagumnym jak z Wagnerem to może napsuć krwi, ale czy są już aż tak zgrani?

    Niby mówi się że Olsztyn aż takich wzmocnień nie zrobił, ale jeżeli kupili jednych z najlepszych graczy na przyjęcie, które było ich najsłabszym punktem to mogą być naprawde groźni.
    A czy wie ktoś czy w tym meczu zagra już J. Rwiera? W Rzezowie brał udział w rozgrzewce, ale już nie atakował i nie zagrywał.

    Co do dotarcia na hale...E-3 z Rybnika wysiąść na Pawlionach, z tamtąd 113 i 114 jedzie pod samą hale czyli Szeroka os. 1000 lecia. ale w niedziele podejrzewam że te autobusy będą żadko kursowały. Najlepiej jechać 101 bo w niedziele jeździ dość często, wysiąść na Szerokiej pod kościołem i iść do góry na osiedle, na końcu jest hala. No i najlepiej być z zapasem czasu na hali...

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję live: Radlin - Częstochowa w sobotę i KSJW - Olsztyn w TV4
    Na Ralinie będę na hali :D
    Nie wiem jak tam mi wyjdzie z tym dojazdem na Jastrzębie :( teraz widzę po Waszych opisach, że autobusem to będzie dramat. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak marudzić kolegom, żeby mnie zabrali autkiem;)
    Olsztyn w Boguszowicach miał przeciwnika tylko przez pierwsze 15 minut meczu, pote było już łatwo gładko i przyjemnie. Mało co się na tym znam, ale właśnie w tym meczu moim zdaniem bardzo ładnie zaprezentował się Bąkiewicz oraz Siebeck. Ruciak także swoje zrobił.
    W niedzielę będzie ciężko wygrać z Olsztynem - ale wlaśnie o to chodzi, żeby mecz był ciekawy ;)
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hala w Jastrzębiu ma jeszcze jedną wadę, która nie dotyczy bezpośrednio samej gry. Otóż mecze z tejże hali fatalnie ogląda się w TV. Kibice Jastrzębia, którzy są na meczach mogą o tym nie wiedzieć, ale na ekranie boisko jest krzywe, a poza tym nie sposób uchwycić tego banana w całości kamerą. Jakieś upośledzone są te transmisje z Jastrzębia.

    Poza tym takie coś w I lidze nie przystoi, a co dopiero mistrzowi Polski. Miejsca na zagrywkę jest stanowczo za mało, a takim ludziom jak Nowak i Grzyb (z racji masy) oraz Ruciak czy Bąkiewicz (z racji opanowanej do perfekcji techniki zagrywki) jest w J-biu bardzo trudno. Nie da się bronić wielu piłek, które na halach byłyby normalnie podbite. a poza tym słyszałem kiedyś text, że w Jastrzębiu są zawsze lekko brudne piłki (chodzi o odbijanie się od tynku ze ścian) - nie wiem czy to prawda, czy raczej dowcip, ale całkiem możliwe, że prawda.

    Moim zdaniem PLS podobnie jak to ma miejsce w piłce nożnej powininna wprowadzić licencje. Ma być powierzchnia placu gry o określonych wymiarach i nie ma przeproś. W tej chwili zostają tylko 2 takie kwiatki w lidze, które tych wymogów nie spełniają: Jastrzębie i Nysa. Są hale dobre (Urania, Podpromie, pewnie nowa hala w KK, Sosnowiec gdyby nie oświetlenie - to da się zmienić, Częstochowa gdyby nie ta cholerna pstrokacizna boiska), hale do zaakceptowania (Bełchatów, Warszawa, Radlin (Rybnik)) i dwie koszmarne, nie nadające się do niczego (Jastrzębie, Nysa). I to ma ogromne znaczenie.

    No, rozpędziłem się o tej infrastrukturze i wyhamować nie mogę. Mimo wszystko ostrzę sobie zęby na zobaczenie nowego Olsztyna. Trzeba będzie brać poprawkę na brak Papke, ale i tak moim zdaniem Olsztyn jest zdecydowanym faworytem tego meczu - nieporównywalnie lepszy środek, wyraźnie lepsi przyjmujący, porównywalny libero i słabszy niż w Jastrzębiu (na razie), atakujący. Jednak Węgiel gra na swojej specyficznej hali, gdzie różne cuda się zdarzały i jak będzie zobaczymy. Mam nadzieję, że dobrze po obu stronach zagrają młodzi siatkarze.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Szatanie666 stwierdzam że chyba nie transmisje z Jastrzębia są upośledzone a raczej z tobą jest coś nie tak jeżeli są takie fatalne poprostu ich nie ogladaj. Nie twierdzę że mamy fajną halę ale chyba nie jest tak źle skoro została ona dopuszczona przez Międzynarodową Federację Siatkówki do turnieju II rundy Pucharu Konfederacji w 2002 r, czyli spełnia ona wymagania krajowe i międzynarodowe (oczywiście poza LM)i proponuję nie poruszać tego drażliwego tematu ponieważ może się na forum rozpętać prawdziwa wojna a przecież nie o to tu chodzi.
    A najblizsza niedziela po części pokaże czy "dream team z Olsztyna" faktycznie jest głównym kandydatem do finału PLS.

    Juju z Rybnika - najprawdopodobniej będę wyjeżdzał autem z Żor na mecz ok. godz.13.oo i byłoby Ci znacznie prościej, podobnie z powrotem po meczu ? Jeżeli chcesz daj znać gg.3718579

    [b]... cała Polska o tym wie Mistrzem Polski Jastrzębie !!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rafmio, proponuję się uspokoić. Ja wyraziłem pogląd na temat hali, a ty obraziłeś mnie - ostatni raz!

    Poza tym to że pomieszczenie w Jastrzębiu zostaje do czegokolwiek dopuszczone to jest właśnie błąd, o którym piszę w poście powyżej. Czytaj uważnie, a nie czepiaj się na zasadzie "biją naszych".

    PS: Temat wcale nie jest drażliwy, bo tu chodzi tylko o obiekt. Jestem pod wrażeniem tego co zrobiło J-bie w polskiej siatkówce w kilku ostatnich latach, ale każdy normalny kibic nawet tego klubu przyzna rację stwierdzeniu, że nieruchomość (mam nadzieję burzalność i nową halę budowalność niedługo) Jastrzębia jest poniżej wszelkiej krytyki.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juju z Rybnika - najprawdopodobniej będę wyjeżdzał autem z Żor na mecz ok. godz.13.oo i byłoby Ci znacznie prościej, podobnie z powrotem po meczu ? Jeżeli chcesz daj znać gg.3718579
    niestety nie dorwałam Cię na gg a nie wiem kiedy jeszcze będę siedzieć na necie. Tak więc:
    Mieszkam tak dokładnie w Boguszowicach więc wiesz, że to znaczniej bliżej niż Rybnik. Jeśli padnie mój transport - bardzo byłabym szczęśliwa gdybym mogła zabrać się z Tobą. Zajechać do Żor jest znacznie prościej niż do Rybnika a potem jeszcze dwoma busami do Jastrzębia :(
    Zostawiłam Ci na PW mój numer telefonu. Poślij mi jakiegoś smsa z netu ze swoim - to zadzwonię i się umówimy jeśli mnie moi koledzy zawiodą ;)
    Z góry dziękuję bardzo za fatygę :)
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety musze sie zgodzic co do ogladania meczow z Jastrzębia:-(. Chyba ze w niedziele ustawia kamere inaczej, bo mecz to prawdziwy klasyk :-). Joł

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydwanie za wczesnie na medale.
    Sosnowiec mial mistrza na papierze rok temu i zajal dopiero 5 miejsce.
    Divis mial szalec a wciagal Dacewicz mial grac i siedzial na lawie Kudlaczewski mial walczyc i walczyl jako najjasniejsze ogniwo energii.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do hali jest o tym także w REGULAMINIE PROFESJONALNEGO WSPÓŁZAWODNICTWA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN którym kieruje się PLS
    otóż w przepisie artykuły 24 ustepu 2 czytamy:

    "Z zastrzeżeniem postanowień § 201 ust. 2, trybuny w sali rozgrywania meczów powinny zapewniać co najmniej 1000 miejsc siedzących dla publiczności. W każdej sali powinna znajdować się tablica wyników."

    przy czym przepis art. 201 ust 2 stanowi, że:
    " Do czasu rozpoczęcia rozgrywek w sezonie 2004/2005 dopuszczalna jest mniejsza liczba miejsc siedzących na trybunach niż określona w § 24 ust. 2. Nie może to być jednak mniej niż 500 miejsc."


    i to wszystko co można przeczytać o dopuszczalniu hali do rozgrywek


  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Węgliki - życze Wam wygranej - postawiłam na was w typerze. Pozdrówka, trzymam kciuki

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle, ze Olsztyn jest na ten moment zdecydoanym lepszym zespolem od Jastrzebia. Bedzie to mialo przelozenie na wynik niedzielnego meczu... 3:1 AZS!!!
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie sercem jestem za Jastrzębiem ,ale wynik niech bedzie 3:2 obojętnie dla kogo oby bylo wspaniale widowisko, podobno nowy Rivera jest dużo lepszy od starego dlatego pokladam w nim slepe nadzieje.
    Jeśli chodzi o sale w Jastrzębiu to podobno w przyszlym roku ma ruszyc przebudowa i aktualna glówna trybuna ma być trybuna tylną , ale jesli Grodecki będzie tak budowal hale tak jak kupuje zawodników to czarno to widze.

    P.S Pozdrowienia dla Kacha2 i dla Aga Zory

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby budowa hali zalezala tylko od wladz klubu to juz w niedziele siedzielibysmy w nowej hali...

    Uwazam ze transfery sa calkiem niezle wiec nie wiem skad te pretensje co do kupowania zawodnikow... Poniekad wiem ze u Igora Prieloznego zaden kiepski lub niezdyscyplinowany siatkarz (patrz brazylijczyk) nie pobedzie sobie dlugo w klubie i BARDZO DOBRZE - oby tak dalej

    Mecz zapowiada sie wrecz na superspektakl. Skoro nasz trener twierdzi ze jestesmy bardzo dobrze przygotowani do sezonu to moze byc niezle. Mam nadzieje ze pokaze sie juz oficalnie Jose...

    W zeszlym sezonie nasza najslabsza strona byl srodek. teraz mamy za szczygla - daniela plinskiego - chyba najbardziej niedocenianego srodkowego w polsce. Prosze zwrocic w tym sezonie chocby na jego urozmaicona zagrywke i blok zwlaszcza ten pojedynczy. Notabene podobnie jak u Wiki duzym plusem okazuje sie tu granie w plazowke.

    Ponadto nareszcie TERAZ MAMY ZMIENNIKOW konkretnych i dobrych... co w zeszlym sezonie bylo drugim naszym slabym punktem. Reszta, pozycji na boisku nie jest moim zdaniem wcale slabsza, wiec NIE BEDZIE TAK CHYBA ZLE JAK TU NIEKTORZY PISUJA :-))

    Inna sprawa jest to ze olsztyn i skra tez sie wzmocnily...

    Szatan nie pisz ze dzialy sie rozne cuda na naszej hali bo zapewniam cie ze zadnych cudow u nas nie bylo i nie bedzie, a notoryczne czepianie sie malej hali jest juz nudne. Gra sie trudno ale bez przesady - jak ktos potrafi grac w siatke to zadna mala hala mu nie przeszkadza...

    Czepiacie sie regulaminow - 1000 miejsc na hali itp to ja wam powiem - czemu nikt jakos nie czepia sie warunkowego dopuszczenia 3/4 klubow PLS do rozgrywek??? Mialy byc przeciez SSA a tu taka lipka wyszla...

    Odpowiedz jest chyba wszystkim myslacym jasna i nie trzeba jej pisac :)

    Dlatego prosze was - przestancie co chwile czepiac sie hali i regulaminow bo to juz nudne powoli jest a wymogow regulaminu PLS nie spelnia 3/4 klubow w Polsce.

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote] a poza tym słyszałem kiedyś text, że w Jastrzębiu są zawsze lekko brudne piłki (chodzi o odbijanie się od tynku ze ścian) - nie wiem czy to prawda, czy raczej dowcip, ale całkiem możliwe, że prawda. quote]

    hmm...moge Cie uspokoic Szatan, ze to tylko dowcip i to głupiutki, bo to nieprawda!:)

    Rafmio, a zabierzesz nas na meczyk? tyle ze oprocz mnie i Agi jeszcze 2 osoby bedą:(

    Nick, dzieki za pozdrowienia, rowniez pozdrawiam i do zobaczenia w niedziele na hali:)

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szatan nie pisz ze dzialy sie rozne cuda na naszej hali bo zapewniam cie ze zadnych cudow u nas nie bylo i nie bedzie, a notoryczne czepianie sie malej hali jest juz nudne. Gra sie trudno ale bez przesady - jak ktos potrafi grac w siatke to zadna mala hala mu nie przeszkadza...
    Kendziorek,
    nie chodzi mi o cuda typu sędziowanie, tylko cuda typu: KSJ niesiony dopingiem wygrywa przegrane mecze (patrz 5 mecz z AZS Częstochowa w zeszłorocznym półfinale). To miał być komplement, a nie docinek.

    Jeśli chodzi o sale w Jastrzębiu to podobno w przyszlym roku ma ruszyc przebudowa i aktualna glówna trybuna ma być trybuna tylną , ale jesli Grodecki będzie tak budowal hale tak jak kupuje zawodników to czarno to widze.
    Nick1,
    No i o to dokładnie chodzi. Wasza trybuna nadaje się idealnie na trybunę tylną. Wystarczy obudować boisko takimi dwurzędowymi trybunami i będzie spoko. Hala zyska w tej sytuacji 4,5 metra z każdej strony, a sądzę, że właśnie tyle brakuje do rozmiarów normalnych. Poza tym to może bardzo ładnie wyglądać, bo będzie jakby miniaturą nowoczesnych stadionów piłkarskich. Naciskajcie Grodeckiego, żeby coś takiego zrobić, bo wam się to należy.

    PS: co by złego nie powiedzieć, to w takich "kurnikach" jest najlepsza widoczność, ale to nieistotne...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Olsztynie grzyb, który jest graczem dobrym, ale nie jest gwiazdą
    No cóż,widać nie śledziłeś dokładnie meczów Azs-u ( nic dziwnego w sumie),ale Grzyb to jeden z najlepszych polskich środkowych, wciąz robiący postępy i jest gwiazdą, tyle, że nie medialną i nie pod względem popularności u żeńskiej części widowni tylko pod względem SPORTOWYM. W polskiej lidze Wojtek jest gwiazdą.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W polskiej lidze Wojtek jest gwiazdą.
    Chyba nie do konca rozumiesz definicje "gwiazdy".

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ks Jastrzębski Węgiel - PZU AZS Olsztyn 0-2 (24-26,20-25)

    Pierwszy dwa sety pokazują kto jest lepszy i według mni mecz zakończy sie wynikiem 3-0

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest jakaś transmisja na necie z tego spotkania?? jak nie to informujcie jaki wynik

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz na szczycie zakończył się wynikiem 3-1 dla Olsztyna(24, 20,-28,16)Słabiutko Jastrzebie!!! Olsztyn na mistrza!!!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie najbardziej zaimponował Możdżonek. 211cm i jeszcze skubany skacze... Ciekawe jak atakuje, bo tutaj szansy nie dostał.

    Poza tym każdy zawodnik PZU AZS jest lepszy od swojego vis a vis. Wyjątek - Michalczyk, bardzo dobra gra przez cały mecz. Zabrakło mi w tym meczu trochę ogranizacji gry w obu zespołach, panowało trochę za dużo chaosu.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    17-01-2004
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mnie najbardziej zaimponował Możdżonek. 211cm i jeszcze skubany skacze... Ciekawe jak atakuje, bo tutaj szansy nie dostał.
    Jak go widzialam pierwszy raz jak atakuje w meczach jeszcze juniorskich to mial ruchy ciezkie i powolne jak Nowak (takie bylo moje pierwsze skojarzenie), ale jesli chodzi o skutecznosc to bil wszystkich na glowe. Juniorow oczywiscie... ale mysle, ze jak dostanie szanse pokazania sie to nie zawiedzie... Byle sie nie zmarnowal, ale znajac podejscie Rysia do mlodych zdolnych to nie bedzie zle :)


    Pozdrawiam :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby budowa hali zalezala tylko od wladz klubu to juz w niedziele siedzielibysmy w nowej hali...

    Uwazam ze transfery sa calkiem niezle wiec nie wiem skad te pretensje co do kupowania zawodnikow... Poniekad wiem ze u Igora Prieloznego zaden kiepski lub niezdyscyplinowany siatkarz (patrz brazylijczyk) nie pobedzie sobie dlugo w klubie i BARDZO DOBRZE - oby tak dalej.
    Ponadto nareszcie TERAZ MAMY ZMIENNIKOW konkretnych i dobrych... co w zeszlym sezonie bylo drugim naszym slabym punktem. Reszta, pozycji na boisku nie jest moim zdaniem wcale slabsza, wiec NIE BEDZIE TAK CHYBA ZLE JAK TU NIEKTORZY PISUJA :-))
    Naprawde swietne sa zakupy Jastrzebia głownie mowa o Portorykanczychach bo Pliński przyznam to jest strzał w dziesiatke , ale zamiast dwóch sredniaków z Portoryko mozna było kupić np. klasowego Bułgara Mateje Kazinskiego czy jakos tak a tak to dupa blada ani nie mamy zmienników.

    Jeśli ktoś ma ochote wybrac sie na mecz Ligii Mistrzów do Austrii to mozna się zgłaszac do kierownika klubu Kibica.
    Koszt przejazdu to tylko 30zł.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz miał charakter jednostronny... strata seta Olsztynian,byla spowodowana wyłacznie serią błedów jakie popełnili w końcówce 3 seta. Ogólnie mecz przeciętny, na wyroznienie zasluguja ze strony olsztynskiej: Marc Siebeck, Marcin Nowak, Paweł Zagumny... zreszta nie ma co tu wyrozniac bo caly zespol zagral bardzo dobre spotkanie. Szkoda że nie gramy w lidze mistrzów. Pozostaje Puchar Konferderacji, w którym możemy dużo zdziałać, tym bardziej ,że Paweł Papke juz na poczatku listopada bedzie zwarty i gotowy do gry...;). Co do gry Jastrzebia, coz zagrali na swoim poziomie Michalczyk i Rybak,ciagle zmiany rozgrywajacego nie wpływały na dobra postawe tego zespolu. Portorykanczycy nie zachwycili. Jak wygracie w LM jeden mecz bedzie to dla tej druzyny jakis sukces...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz powienien skończyć sie wynikiem 0:3, a że tak się nie stało to sprawka Grzegorza Rysia. Nie bedę tutaj wspominał o sytuacji w której to w II secie zmienia Grzybka na Marcina Możdżonka powodując tym samym , że Guma ma do wyboru tylko skrzydłowych (Marcin M. ani razu nie dopstał piłki do ataku w tym secie - widocznie Zagumny jeszcze nie ufa juniorowi), ale to że o przerwę na żadanie poprosił dopiero gdy Jastrzębski objął prowadzenie 23:22 to już duży błąd. Na szczęscie wszstko dobrze się skończyło więc wybaczam :).

    Moim zdaniem Jastrzębie w takiej formie nie ma szans na medal. Jedynym zawodnikiem który grał był Michalczyk. Niezłe momenty miał Pliński, Rybak dotrwał zaledwie do II seta a potem nie było go wogóle widać. O Portorykańczyku nie będe nic móił bo szkoda słów. trzech ludzi do grania w Jastrzębiu to z pewnością za mało na medal.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    24-10-2004
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozczarowanie grą Jastrzębia ogromne.Z tego zespołu został tylko Przemek i pół Rybaka bo na tyle starczyło mu sił.Chudik tragedia - cień rozgrywacza.Igor - dobra mina do złej gry.On wiedział od początku meczu, że dziś nic nie jest w stanie zrobić.Wzmocnienia - niby miało być po cichu bez zapeszania i co Panie Grodecki.Teraz może Pan mówić że było wszystko domówione z tym i z tamtym Milinković i może jeszcze jakiś tam z Portoryko.Drzyzga dobrz powiedział że Portoryko zrobiło dziś duuuuuuuużego szpaka na widok przeciwnika.Rusek - może kiedyś będzie z niego libero a na razie to można go wypożyczyć do Radlina niech się ogrywa chłopak w PLS.Zgadzam się z przedmówcą , że Jastrzebie jak wygra jeden mecz w LM to bedzie duży sukces.Na razie jest kiepsko i to bardzo kiepsko.Jestem mocno zdegustowany postawą wungla.A PZU AZS - czemu nie wygrali tego do jajeczka zostanie ich słodka tajemnica.Potencjał tego zespołu jest przeogromny.Trzeba pamiętac o Pawle Papke.Wzmocnienia - przede wszystkim przyjęcie.Nie ma teraz problemu z odbiorem.Guma może robić co chce przy siatce.Siebeck na ataku niesamowity.Olsztyniacy mają bardzo wyrównany skład i każdy kto wchodzi wnosi coś do gry(trudno na razie powiedziec cos o młodych środkowych).Myślę że ten element bedzi decydujący w potyczkach tegorocznej PLS i nie tylko ze Skrą.Mimwszystko Olsztyn ma najrówniejszą kadrę ze wszystkich zespołow.
    Pozdrawiam wszytskich fanów siaty również i sfrustrowanych kibiców wungla.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żałuję, że nie mogłam pojechać :(
    Mecz mógł się podobać, choć mnie wkurzał chaos w drużynie z Jastrzębia - ci chłopcy nie wiedzieli co robią i co mają robić. Sporo błędów wręcz szkolnych i mecz przez cały czas praktycznie kontrolowali goście. Piękna była końcówka trzeciego seta - taką siatkówkę można byłoby oglądać codziennie przez kilka godzin.
    Z taką formą w jakiej obecnie jest PZU AZS Olsztyn - mają już tytuł Mistrza Polski w kieszeni.
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejszy mecz uświadomił mi jakie duze dziury w zespole pozostały po Gabrychu i Wójciku :-( Na chwilę obecną nie widzę równorzędnych kandydatów na ich miejsca. Martwi mnie duże wachanie formy naszego libero P.Ruska po tym co prezentował tydzień temu w Rzeszowie liczyłem na więcej z jego strony a niestety był dziś był cieniem dla samego siebie. Świetna gra Przemka , słabo Rybak, Wika brawa tylko za zagrywkę , jeżeli chodzi o środek to nie wypowiem się ponieważ nasi rozgrywający nie dali im szansy :-(
    Ogólnie słabe przyjęcie, atak i blok. Ale mam nadzieję że zespół jest nadal w trakcie zgrania i juz w następną niedzielę pokażą już kawał solidnej siatkówki w Częstochowie.

    Ogólnie brawa dla Olsztyna zasłużone zwycięstwo !

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z taką formą w jakiej obecnie jest PZU AZS Olsztyn - mają już tytuł Mistrza Polski w kieszeni.
    wyluzuj! to dopiero 2 kolejka.
    to jest sport i nie ma ,że ktoś ma coś w kieszeni! skoro na Olsztyn nie ma mocnych to po co jest ta liga? niech od razu biorą złoty medal i jadą do domu. bez urazy ale to co napisałaś jest nieco śmieszne :) Zresztą Jastrzębie wcale źle nie grało. Najważniejsze że przynajmniej pokazali troche oporu i przegraliśmy z klasą. a sprawa mp jest i jeszcze bardzo długo będzie otwarta :)

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rivera...

    Sorry, ale to co on dziś pokazał na pariecie jestem w stanie powtórzyć bez żadnego uszczerbku ja, podpisany tutaj SZAtan666. Trzepnąć piłkę mocno przed siebie, kiwnąć po wysokim łuku, zaserwować balonika, wyciągnąć łapy jak dwa kikuty nad siatkę (niby że to blok) i przyjąć prostą zagrywkę za siebie w okolice ściany potrafię, zaręczam, a poza tym jestem młodszy od Rivery (czyt. bardziej perspektywiczny). Co więcej lepiej znam polski, a nawet słowacki lepiej kumam, co ułatwiałoby mi komunikację z kolegami z zespołu. Mniej konfliktowy jestem niż Gabrych. Wzrostu mam tylko tyle co Michalczyk, ale jak pokazał dzisiejszy mecz - wystarczy. Kasy za kontrakt też wezmę mniej niż Rivera...

    Niniejszym zgłaszam swój akces do zespołu Jastrzębski Węgiel. Mój e-mail pan trener Prielożny znajdzie poniżej, nawet nr gg.

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż, szkoda że przegraliśmy :( Mecz w skrócie to zbyt dużo zagrywek w siatkę, zawodnicy ospali w bloku, fatalna gra Riviery. I główna przyczyna przegranej to to, że Olsztyn był o wiele lepszy, trzeba to przyznać. Ale nie ma co się martwic to dopiero 2 kolejka. Pozdrawiam.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Juju
    Dołączył
    03-10-2002
    Postów
    1,823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyluzuj! to dopiero 2 kolejka.
    to jest sport i nie ma ,że ktoś ma coś w kieszeni! skoro na Olsztyn nie ma mocnych to po co jest ta liga? niech od razu biorą złoty medal i jadą do domu. bez urazy ale to co napisałaś jest nieco śmieszne Zresztą Jastrzębie wcale źle nie grało. Najważniejsze że przynajmniej pokazali troche oporu i przegraliśmy z klasą. a sprawa mp jest i jeszcze bardzo długo będzie otwarta
    Doczytaj to co sama zacytowałaś z mojego wpisu :)
    Napisałam i miałam na myśli, że jeżeli Olsztyn zachowa tak wysoką formę oraz utrzyma ją w dalszej części sezonu to ciężko będzie im zaszkodzić...
    Ukryta zawartość
    pozdROWienia!
    Justyna

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rivera...

    Sorry, ale to co on dziś pokazał na pariecie jestem w stanie powtórzyć bez żadnego uszczerbku ja, podpisany tutaj SZAtan666. Trzepnąć piłkę mocno przed siebie, kiwnąć po wysokim łuku, zaserwować balonika, wyciągnąć łapy jak dwa kikuty nad siatkę (niby że to blok) i przyjąć prostą zagrywkę za siebie w okolice ściany potrafię, zaręczam, a poza tym jestem młodszy od Rivery (czyt. bardziej perspektywiczny). Co więcej lepiej znam polski, a nawet słowacki lepiej kumam, co ułatwiałoby mi komunikację z kolegami z zespołu. Mniej konfliktowy jestem niż Gabrych. Wzrostu mam tylko tyle co Michalczyk, ale jak pokazał dzisiejszy mecz - wystarczy. Kasy za kontrakt też wezmę mniej niż Rivera...

    Niniejszym zgłaszam swój akces do zespołu Jastrzębski Węgiel. Mój e-mail pan trener Prielożny znajdzie poniżej, nawet nr gg.
    Chyba tez sie zglosze... ;)...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że Jastrzębiacy będą się modlić o szczęśliwy powrót Rivery do domu, a jego 'dokonania' będą porównywalne o ile nie pobiją najsłynniejszych 'osiągnięć' Popelki.
    Dzisiaj najlepiej mu się udało pozrywać reklamy ze złości.
    Prielożny też widzę, że nauczył się już pięknie klnąć po polsku.
    A Drzyzga z satysfakcją podkreślał, że Riverę przerasta wysoki poziom naszej ligi.
    Współczuję Jastrzębiu tego zakupu.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Zasłużone zwycięstwo AZS Olsztyn w którego ekipie najsłabszy był p. Ryś - extra zmiany, extra wyczucie:).
    W Jastrzębiu cieniutko poza Michalczykiem, który niestety nie wytrzymał kondycyjnie, ale trudno się dziwić 70% ataków drużyny, każdego może zwalić.
    Riveira - narazie nieporozumienie, za wysokie progi
    II kolejka i kolejne wyraźne błędy trenerskie: najpierw Chudika z Mosto, a teraz Rysia oraz wyraźne błędy sędziowskie.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    troche dziwne gadanie z tymi zmianami zawsze krzyczycie aby mlodzi sie ogrywali, a kiedy najlepiej - mysle ze z mistrzem polski jest najlepsza okazja, na pewno to nie byl stracony set. co do meczu szkoda kibicw Jastrzebia bo zaczyna byc nieciekawie chybione transfery ( chyba ze w trakcie sezonu nastapi jakas metamorfoza), brak zgrania i kondycji, mozna miec tylko nadzieje ze Igor szykuje druzyne na final ligi. pozdr.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz jednostronny i nie podniecałabym się tak po tym meczu grą Olsztyna , Wy juz widzicie AZS wfinale LM ( oczywiście gdyby tam grali)a to nie tak gdyż: 1- zagrywka dobra fakt więc jak Jastrzebie nie miało przyjęcia to łatwo było Olsztynowi postawić i czekac z blokiem
    2- zachwycali się łącznie z Drzyzgą wszyscy przyjęciem Olsztyna- nie bardzo wiem dlaczego, silne piłki Jastrzebiacy walili w pół siatki, plasy na zagrywce to i bez Ruciaka i B ąkiewicza Olsztynianie by odebrali, jak Węgliki wzmocniły zagrywkę to wygrały seta
    3- jeden dobry mecz naszego niemieckiego kolegi wiosny nie czyni,
    4- blok Jatrzebia nie istniał więc trudno nie konczyć piłek,
    5-Nowak gra 2-3 mecze dobrze w PLS a potem wraca do swojego poziomu, przykład dz[i]siejsza zagrywka- wystarczyło mu siły na nia przez 2,5 seta potem juz siatki walił
    6- czy Paweł bedzie wzmocnieniem Olsztyna to się okaże dopiero jak zacznie grac, życze mu wszystkiego najlepszego ale na Boga " studzicie kaszke a Jasiu jeszcze w d..."
    reasumując to jastrzebie dzisiaj - tak jak Mosto wczoraj guzik grało , więc na ich tle AZS wypadł pieknie. A jesli to wszystko nieprawda i Olsztyn tak świetnie gra jak to mowili w studio, to oby tylko z taka formą dotrawali do konca bo z formą jak z krzywa Gausa, najlepiej być na szczycie pod koniec sezonu. Pozdrawiam
    P.S. Co do zakupu - to te Rivery ( sorki z apisownie) to jak kulą w plot, Serek nawet wczoraj z Resivią nie gral gorzej od tych " bananów". Swoją droga nie wierzę aby taki facet jak Wasz trener decydował o kupnie tych portorikańskich nieudaczników i tu sie zgodze z Drzyzgą, nic nie grają a będzie jeszcze gorzej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •