Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Start Gniezno

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Start Gniezno

    Niezla paka szykuje sie w Gniznie. Troche kasy podłapali i moga powalczyc o awans.
    Hućko,K. Jabłonski, Łukaszewski, Bardecki,Pawlikowski i Kasper moga zawojowac I lige


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiem czy masz racje.
    przy skladach jakimi dysponuja RKM i ZKZ to maja chyba marne szanse na awans.najwyrzej 3 miejsce.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ale bardecki bedzie sie jeszcze musial wraz ze sledziem wytlumaczyc z "nielegalnych" wystepow poza granicami kraju. Moze sie nawet skonczyc kara 2 letniej karencji dla Bartka i Darka. No chyba ze juz sie jakos wytlumaczyli a ja jestem cofniety

    pozdrawiam
    ramelow

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wydaje mi sie ze z takim skladem Start zawojuje tylko pierwsza czwórkę, ale bedzie to miejsce 3-4 ... nic wiecej... Falubaz i ROW są za silne...

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie macie szans z rawiczem

    z tym skladem nic nie zwojujecie przeciez my mamy skornickiego, mikolajczaka,dym,r.pedersen,zieje,kruk co wy chyba wam cos sie pomylilo macie baty od rawicza pozdrawia rawicz

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jack skad masz te wiadomosci ???? Ja ciagle probuje sie czegos dowiedziec o Starcie ale nikt nic nie wie, nie ma zadnych konkretow ani w sprawie sponsora ani w sprawie skladu.Wczesnie slyszalem jakies plotki i szczerze mowiac ten twoj sklad nie napawa mnie optymizmem. Slyszalem lepsze wersje skladu. Napisz skad masz te wiadomosci.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wejdź na stronę Motoru Lublin. Tam coś piszą o Starcie. W ogóle to ostatnio chyba jeden z lepszych serwisów.
    www.motor.lublin.com.pl - jezeli sie nie myle.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jabłoński i Bardecki

    Mam taką cichą nadzieję, że Krzysio i Bartek odrodzą się w Starcie. Niestety tym chłopakom nie wyszła na dobre przeprowadzka do ekstraligi. Może teraz ! W Starcie Gniezno zademonstrują swoje nieprzeciętne umiejętności !


  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie wiadomosci pochodza ze strony WWW.MOTOR.LUBLIN.PL . Moim zdanie najlepsze wiadomosci aktualizowane codziennie.

    Z tym zawojowaniem to moze przesadzilem,ale chodzilo mi o to ze Start moze pokrzyzowac plany głownym faworytom, czyli Rkm-owi i Zielonce.A to pokrzyzowanie to nie awans do ekstraligi ale zdobycie punktow na faworytach. Duzo słyszy sie o nowym sponsorze,a zawodnikow mozna pozyskiwac tez na male kontrakty, a zanosi sie na to ze kilku dobrych zawodnikow moze nie zmiescic sie w skladach druzyn.

    POZDRAWIAM:):):)
    Rawicz trzymam za was kciuki:)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tak na marginesie RAD ja wcale nie jestem z gniezna ale z lublina i bardziej kibicuje Kolejarzowi niz Startowi.

    POZDRAWIAM:):):)

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jack

    jack a co sadzisz w tym sezonie jaka ma kolejarz druzyne mamy szanse na trojke

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pozatym co wam da pierwsza 3?
    2 pierwsze miejsca sa juz obstawione, a 3 nic nie daje....

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza sie, trzecie miejsce nic nie daje, ale zawsze lepiej zajac trzecie niz np.6. Moim zdaniem Kolejarz tak samo jak Start moze odbierac punkty faworytom , szczegolnie na swoim torze. A trzecie miejsce z druzyna w takim skladzie jak napisales jest moim zdaniem bardzo realne


    POZDRAWIAM:):):)

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    TV PULS w Gnieznie

    artykul ze strony: http://wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=665078&dzial=pop010400

    Gazeta.pl > Poznań
    Start Gniezno w sezonie 2002

    Daniel E. Groszewski (25-01-02 21:18)

    Gnieźnieński klub pozyskał sponsora - Telewizję Puls

    Start Gniezno pozyskał sponsora strategicznego, którego nazwa znajdzie się w nazwie zespołu. Będzie nim Telewizja Puls.

    Po sezonie 2001 w Gnieźnie podziękowano za współpracę większości polskich zawodników tworzących pierwszy zespół. Pozostali Mirosław Jabłoński i wypożyczony z Torunia Łukasz Pawlikowski. Z ŁTŻ Łódź przyszli Jarosław Łukaszewski i Marek Hućko. Po rocznym pobycie w pilskiej Poloni wrócił Krzysztof Jabłoński, a z Włókniarza Częstochowa - Bartłomiej Bardecki.

    Bardecki w poprzednim sezonie tylko kilka razy pojawił się na torze. 10 listopada razem z Dariuszem Śledziem (WTS Wrocław) wystąpił w zawodach Costa Mesa (USA). Wcześniej Bardecki wziął udział w meczu USA - Reszta Świata. Obaj nie mieli jednak na to pozwolenia Polskiego Związku Motorowego. PZM powiadomił WTS i Włókniarza o tym, że żużlowcy mają przysłać oświadczenia dotyczące startu w zawodach, które Amerykanie dla celów marketingowych nazwali Mistrzostwami Świata. Po zapoznaniu się z nimi Główna Komisja Sportu Żużlowego miała podjąć decyzję, w jaki sposób ich ukarać. - Termin już dawno minął, a żadne wyjaśnienia do nas nie dotarły - mówi przewodniczący GKSŻ Andrzej Grodzki. - Ich kluby twierdzą, że zawodnicy są nieuchwytni. Decyzje podejmiemy dopiero po zapoznaniu się z oświadczeniami - dodaje. - Nie otrzymałem z Włókniarza żadnego pisma z informacją, że mam przedstawić oświadczenie dotyczące moich startów w Stanach Zjednoczonych - wyjaśnia Bartłomiej Bardecki. - To nieprawda, że nie można się ze mną skontaktować. Klub ma mój adres na który przysłano informacje o niesłusznym zawieszeniu mnie jako zawodnika. Jeżeli otrzymam takie pismo to wszystko wyjaśnię, nie będę przecież wysyłał listu do GKSŻ na podstawie artykułów, które przeczytałem w gazecie - dodaje.

    Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w kręgu zainteresowań gnieźnieńskiego klubu jest także Krzysztof Cegielski (Wybrzeże Gdańsk). Jego średnia KSM jest jednak bardzo wysoka i musiałyby nastąpić kolejne zmiany w ustawieniu składu. Cegielski ma wciąż ważny kontrakt z Wybrzeżem, jednak klub zalega mu z płatnościami. Zawodnik zwrócił się do GKSŻ z prośbą o pomoc w rozwiązaniu kontraktu. - Komisja nieprzychylnie odniosła się do sprawy - mówi Krzysztof Cegielski. - Mam propozycję z kilku klubów - jeżeli będę mógł, to zmienię barwy klubowe. Jeżeli nic się nie zmieni rozpatrzę możliwość zakończenia kariery - dodaje.

    Barwy Startu reprezentowali będą jeszcze: Łukasz Andrzejczak, Dawid Cieślewicz, Tomasz Fajfer, Krzysztof Garstka, Jacek Gomólski, Piotr Gwiazda, Mariusz Lisiak, Radosław Maciejewski, Paweł Michalak, Sebastian Skrzypczak, Adam Wojciechowski, Przemysław Woźniak i Łukasz Związko. Do Gniezna nie powróci Adam Fajfer. - Jeszcze się nie zdecydował, gdzie będzie jeździł. Rozpatruje propozycje z kilku klubów, ale nie ma wśród nich Startu - tłumaczy brat Adama Tomasz Fajfer.






  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z takim sponsorem to drzwi ekstraklasy stoja przed gnieznianami otworem:)
    I bardzo powaznie potraktowalbym w tej sytuacji mozliwosc startow w Gnieznie Cegielskiego, bo Puls ma 1% widowni TV i tylko jakies glosne wydarzenie moze spowodowac zwiekszenie ogladalnosci tej stacji, a takim wydarzeniem byloby niewatpliwie wykupienie za 1,5mln zl!!! Cegielskiego z Wybrzeza

    ps. czy wie ktos, jaka opcja rzadzi klubem w Gnieznie, bo przeciez Puls to stacja prawicowa ( a raczej kosciola )

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No TV Puls.Ciekawe.Wczesniej mowiono o VW.I szczerze mowiac tamta wersja bardziej mi sie podobala.VW wydaje sie mocniejszym sponsorem.Ale jak zauwazyl Lawyer to TV Puls moze zainwestowac w Start ( np:Cegielski-wcale bym sie nie pogniewal :) )aby wejsc w telewizyjna rywalizacje i umocnic swoja pozycje.Moze ten sponsor nie jest wcale taki zly.Jednak chce jeszcze poczekac z glebsza refleksja do 29 stycznia kiedy to oficjalnie ma zostac przedstawiony sponsor czerwono-czarnych.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ciekawe

    Stwierdzam że I liga może być ciekawsza od ekstraligi. Oczywiście jeżeli wszystkie kluby przystąpią do ligi z takimi sponsorami i zawodnikami jak zapowiadali:)

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •