Pokaż wyniki od 1 do 27 z 27

Wątek: RESOVIA - JASTRZĘBSKI

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RESOVIA - JASTRZĘBSKI

    Ktoś musi zacząć....

    Jutro o 14 nasi mistrzowie gościć będą na hali Podpromie...
    no i ciekawe jak poradzą sobie z 4-5 tys. kibiców. Aż chciałoby się tam być...Będzie niezły kociołek, a na "parkiecie" spotka się wielu znajomych...Gerymski, Łuka, Pawłowski no i Such - "cumowali" przecież w swoich karierach na Boryni..
    Resovia łatwo się nie da pokonać, a kto wie - jesli Prielozny nie zdążył wszystkiego poukładać - to może być niespodzianka...Pierwszy mecz - mobilizacja + doping + niesamowita motywacja...będzie emocjonujace widowisko....
    Mimo wszystko obstawiam zwycięstwo mistrzów Polski za trzy punkty...i na to liczę!!!




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam jestem ciekawy jaki będzie wynik tego meczu. Beniaminek w pierwszych meczach bywa nieobliczalny.
    Wynik ciekawi mnie też z innego powodu. Na jego podstawie będzie można cos więcej powiedzieć o możliwościach Mostostalu. Bo jak Jastrzębie gładko przegra, to będzie znaczyło, że jeszcze jest bez formy. Znowu jak wygra gładko, to zwycięstwo Mostostalu nad Jastrzębiem w PP będzie miało trochę lepszy wydźwięk.
    Osobiście myślę, że przed Jastrzębiem jeszcze dużo pracy w tym sezonie i wynik będzie coś koło 3:2 (tylko nie wiem dla kogo).

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętam że pierwszy mecz Mosto z beniaminkiem zawsze był trudny i niezbyt ładny. Ze Stolarką wygraliśmy 3:0 ale sety do końca były wyrównane, z AZS Warszawą w ubiegłym roku - chyba 3:1 ale mecz trudny jak potem mowili zawodnicy. Mistrzowi stawia się wymagania zawsze jest faworytem a beniaminek nie ma nic do stracenia i gra na dużym luzie. Mimo wszystko stawiam na wygraną Jastrzębia, nie wiem czy słusznie. Nie widziałam jeszcze Resowii w żadnym meczu chociaż patząc na nazwiska to nie dyletanci lecz zawodnicy grający już w PLS i mający sukcesy na swoim koncie. Chciałabym zobaczyć dobry mecz!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...mam również taką nadzieje, że Jastrzębie wygra ten mecz ale czy bedzie to 3:0 nie śmiem takiego wyniku obstawiać... zawsze mecze beniaminka z mistrzami polski były bardzo zacięte i chyba tego wlasnie mozna sie spodziewać i jutro:) z reszta tak jak napisali moi przedmówcy, grają tam zawodnicy, ktorzy mają też za sobą występy na jastrzebskim parkiecie no i sam Janek Such, doskonale zna wiekszość naszych zawodnikow! Moze byc baaardzo ciekawie:)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście mam nadzieję, że Węgielek:P wygra. Nie będę obstawiac wyniku bo na prawde nie mam pojecia.
    Pozdrawiam kibiców Jbia i Resovii:D

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wszyscy doskonale wiedzę zę faworytem meczu jest Jastrzębie. Ale ja jestem z Rzeszowa i wierzę w swoją drużynę i raczej nie obstawiałbym wyniku 3:0 dla Jastrzębia. A ufam iż to będzie wyrównane widowisko. Oprócz tego 5 tyś widzów na Podoromiu to niewątpliwe spory handicap dla Resovii a poza tym Jastrzębie nie jest jeszcze w pełni dyspozycji. Niewątpliwie atutem Rzeszowian będzie zagrywka takich zawodników jak: Józefacki, Kamuda, Pieczonka, Pawłowski czy też Żywołożnyj którzy dosklonale czują sie w tym elemencie gry. Jednak zmartwieniem Janka Sucha jest kontuzja dwóch środkowych bloku: Perłowskiego i Kuczki wieć myśle że na tej pozycji Jastrzębie bedzie miało sporą przewage. Jednakże mimo to mecz zapowiada sie bardzo ciekawie. Resovia Rules!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokładnie Resovia ma zmartwienie z powodu baku 2 środkowych (obaj kontuzja). pozatym zapowiada się wielkie święto sportowe choć trochę może być zachwiane rpzez huliganów klubu stali rzeszów i tego bym się obawiał...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kilka godzin przed wyjazdem do Rzeszowa mam nadzieję, że nasz KS wygra i to zdecydowanie, pomimo sympatii dla Resovii.
    Pozdrowienia dla naszych kibiców, tzn.: Kacha 2 (podwójnie), AgaŻory (tak samo) Kukasik (cały Szczecin...). Ponadto pozdrawiam Natalię (w niedziele wygracie), wszystkich kibiców Mostostalu, Płomienia, AZS Warszawa oraz AZS Olsztyn.


  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Kristof!!! Mam nadzieję że jutro( a właściwie dzisiaj jest bowiem 1,07) bedziecie sie cieszyć ze zwycięstwa a my w niedzielę czego Tobie , sobie i wszystkim kibicom Jastrzębia i Mosto bardzo życze. Jutro o 14 zasiadam wygodnie przed telewizorem aby obejrzeć dobry mecz!! pozdrówka

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalio mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży i w niedzielę Was odwiedzimy.
    W Kędzierzynie, w Jastrzębiu jest wiara...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Resovia pzodrawia wszystkich kibiców Górnika Radlin i Czarnych Radom:) DAMY RADE:) a teraz trzeba już wychodzić na mecz:)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczycie, że dziś w tym meczu Resovia sprawi milą niepsodzianke, woim kibicom na poczatek sezonu... 1 mecz z beniaminkem na wyjezdzie zawsze jest trudny, i to moze dzis spotkac Mistrzow Polski.

    Stawiam... 3:2 RESOVIA
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    04-02-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygra lepszy !! :) Miejmy nadzieje, ze mecz nie bedzie jednostronny........ do boju do boju do boju jastrzebie :D

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 3-0 (25-18,25-19,25-20)
    Jastrzębie w pełni kontrolowało mecz.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicuje Resovi ale ch gra to żenada. Spięci wystraszeni ale wierze że sie obudzą.Przecież grają u siebie

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    04-02-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze rozpoczety sezon powinien tesh dobrze sie zakonczyc :) Gratulacje dla Jastrzebia oraz dla Rzeszowa za podjeta walke w meczu :) pozdrawiam wszystkich sympatyków siatkówki :)




    :d:d:dOLDSTAR JASTRZEBIE :d:d:d

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Siatkarze Resovii grali dziś tak samo jak piłkarze tej samej drużyny od początku sezonu...czyli... :) niech każdy sobie sam dokończy :P

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Jastrzębia za bardzo spokojna i dobrą gre, zawodnicy z Rzeszowa w tym meczu nic nie pokazali zero odbioru zero zagrywki,a juz za tydzień czeka ich kolejny ciężki mecz z Mostostalem.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W takiej dyspozycji Resovia faktycznie będzie walczyć o utrzymanie w siatkarskiej ekstraklasie, a rezultatu tych starań nie można z góry przesądzać.
    Przyznaję, że jestem totalnie rozczarowana postawą rzeszowskiej drużyny, którą tylko w częsci może tłumaczyć stres spowodowany debiutem w serii A. Kolejny raz potwierdza się teza, że PLS stawia wyższe wymagania i zawodnikom i sztabowi trenerskiemu niż seria B. Właściwie tylko Łuka i Gerymski zagrali poprawnie, o reszcie nawet nie ma co mówić.
    Jastrzębie kolejny raz pokazały, że sztuką jest grać i wygrywać, gdy forma jest daleka od optymalnej. Chylę czoło!
    Szkoda mi trochę rzeszowskich kibiców, którzy oglądali tę "rzeź niewiniątek" w pięknej hali - "na żywo" musiało być jeszcze bardziej okropne.

    Pozdrawiam.
    dakuul

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki za pozdrowienia Kristof, tylko oszczedzaj sie bo jutro do Kędzierzyna nie pojedziesz;), aha i czekam na podziekowania za sprawdzenie polączeń do Kędzierzyna:), pięknie sie prezentujecie w TV;)

    Cieszy mnie zwyciestwo Jastrzębia, choc myslalam ze nie wygramy 3:0, zwracam honor hehe, choc wiem ze za tydzien nie bedzie juz tak ladnie kolorowo choc bede wierzyc w zwycięstwo.

    aha co do hali w Rzeszowie to wielkie gratulacje dla kibicow Resovi, macie na prawde piekną halę i życzę powodzenia w dalszej grze:)
    rowniez pozdrawiam wszystkich znajomych i do zobaczenia za tydzien na hali, tych ktorzy moją tam przyjechac, juz Kukasik ze szczecina nie bedę ciągła do nas na mecz;)

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem zalamany tym co pokazal Aks Resovia... Jastrzebie ladnie spokojnie .. ale ale moim skromnym zdaniem tez bez specjalnego polotu ... moze poprostu nie musieli starac sie o wiecej. Jesli mialbym oceniac zawodnikow to Luka Gerym i Kamuda i Pieczonka ladnie fazami .. ale fazami tez beznadziejnie .. pozdro dla kibicow z Jastrzebia fajna macie perkusje tytlko za blisko siedzialem :-)

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muszę niestety napisać, że jestem zażenowany i zniesmaczony tym, co pokazała Resovia. Środkowi, którzy mają mętne pojęcie o krótkiej, a w bloku nie istnieją, skrzydłowi, którzy atakują w zasadzie tylko po przękątnej, niezły motorycznie Józefacki, ale nie na poziom serii A oraz Łuka, którego obrony łatwych piłek w polu powinno się pokazywać za karę niegrzecznym bachorom.

    Mi jest po prostu przykro, bo spodziewałem się ,że klub z takimi tradycjami i tak piękną halą będzie prezentował się godnie. A tu klapa. W lidze się pewnie utrzymają, bo Radlin jest jeszcze słabszy, a i Nysa wygląda nieciekawie, ale wszystkie pozostałe drużyny Resovię po prostu zleją.

    Nie będę natomiast oceniał zespołu Jastrzębia, poczekam na mecze z lepszymi drużynami.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaczeło się od bardzo gorącego powitania przez nas Jasia Sucha, który odwdzięczył się tym samym. Tak samo powitaliśmy i Pawlowskiego, Gerymskiego i Łuke.

    Hala w Rzeszowie jest super. Moim zdaniem jedna z najlepszych w polsce, nowa, dużo miejsca, a krzesełka tak rozmieszczone, że w sumie nie ma złych miejsc. Hala nie była pełna, a kibice zostali uspokojeni przegranym przez nich setem. Raz odezwała się cała hala w 3 secie i było naprawde głośno(takiego dopingu wam rzycze). Nie wiem jak my wypadliśmy w dopingu ale chyba nie bylo najgorzej.

    Mecz o dość niskim poziomie, Rzeszów nie grał prawie wogóle i nie można powiedzieć że Jastrzębie grało super, albo nawet dobrze bo zagrali przeciętnie. A najsłabiej to zagralismy chyba w zagrywce, bardzo słabe w naszym wykonaniu. Bardzo lekkie i wsumie wszyscy tak zagrywali:(. Za to świetnie zagralismy w obronie. Rusek i Michalczyk podbijali bardzo dużo ataków. Ale zagralismy bez rewalacji-średnio. Na szczęscie pavel Chudik nie popełniał zbyt dużych błędów i gra coraz lepiej. Było kilka ładnych bloków ale mecz był na bardzo słabym poziomie. Ale jednak było co świętować:)

    Kristof pozdrawia wszystkie dziewczyny;)(i nie będzie go w KK)

    Kibice Rzeszowa w porządku ludzie, przyszli, robili se zdjęcia, dostalismy nawet szalik AKSu.

    Pozdro dla kibiców.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo dla Jastrzębia !!! Najważniejsze że nie było żadnego falstartu dla mnie gra nie była na najwyższym poziomie ale gra się tak na ile przeciwniki pozwala. Najważniejsze że są 3 pkt i nie ma straconych setów , wielkie brawa za ligowy debiut naszego libero Pawła Ruska wyciągał niesamowite piłki, jak tak dalej będzie się rozwijał to od przyszłego roku pozycja Igły moze być zagrożona. Jeżeli chodzi o drużynę Rzeszowa żadnych rewelacji :-( bardzo ładna hala , a kibice mają jeszcze przed sobą dużo roboty aby stworzyć prawdziwą gorącą atmosferę na hali ale i tak brawa dla nich.

    [b]Mistrz , Mistrz Jastrzębie !!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj Kristof !! a myślałam ze wypijemy po meczu jutro w Smakoszu!!! Obiecujesz i co???? Rozumiem oblewasz dzisiejszy mecz hahaha
    Gratuluje Jastrzębiu , to co zboaczyłam dzisiaj w TV to szok, z taka grą do IA ???? Tragedia, Tam nikt nie potrafi zagrywac, odbióru to się Ci siatkarze nie nauczyli a Zywołóżny zapomniał co to jest siatkowka, Gerym??? mniej gwiazdorstwa a więcej trenowac , jednak Panie Sławku nie tak łatwo sie gra przed liczną publiką prawda???? jeszcze raz gratulacje dla Węgielków!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Moderatora: Po pierwsze: Nie mów zę środkowi Resovii nie mają pojecia o krótkiej bo ich nawet nie było na parkiecie z powodu kontuzji( Kuczko i Perłowski)A trudno wymagać od Wojtka Pawłowskiego(atakujacego) który z przymusu musiał grać na srodku aby dobrze spisał sie na tej pozycji. Gra jako środkowy raptem od miesiąca!! Wiec nie pisz takich głupot o środkowych Resovii skoro sie nawet nie orientujesz kto tam gra.
    PO drugie: Piszesz zę tak sie zawiodłeś postawą Resovii. A czego ty sie spodziewałeś po beniaminku ekstraklasy który dysponuje kilka razy mniejszym budżeten od Jastrzębia, i to jeszcze znacznie osłabionym. Bo bez środkowych bloku jak zapewnie wiesz nie ma bloku. Pewnie sam Rybak i Michalczyk zarabiaja wiecej niz cała ekipa Resovii.
    Po trzecie Resovia jest beniaminkiem i jej celem jest utrzymanie sie w ekstraklasie a wiec wygrywanie meczów Z Radlinem Nysa czy też Politechniką. Wielkie druzyny sie nie buduje w ciągu jednego sezonu. Wiec daj troche czasu Resovii a jestem pewny że sie juz wiecej tak nie zawiedziesz. Oprócz tego trudno wymagać nagle od zawodników którzy do niedawna garli po drugich ligach zęby nagle zaczęli wygrywać z najlepszymi. Mam nadzieje zę cie przekonałem i zę nie bedziesz juz tak krytycznie patrzył na Resovie. Pozdro

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba na to spojrzeć inaczej Pasibrzuchu...
    Po pierwsze z przedsezonowych prognoz wynikało, że bądź co bądź ale Resovia postawi mistrzom większy opór..ale tu ligowej tradycji stało się zadość i beniaminek poległ...
    Po drugie zawodnicy i działacze rzeszowskiego klubu stoją na stanowisku (i bardzo dobrze), że nie należy koncentrować się tylko na wygraniu rywalizacji z Wawą, Nysą i Radlinem ale trzeba mierzyć wyżej...a przynajmniej próbować i to co w którymś z wywiadów powiedział Gerymski o walce o 6 lokatę należy pochwalić..
    Po trzecie: budżety nie grają (vide ubiegły sezon) a nawet gdyby Doktorek i Śruba zarabiali mniej niż rzeszowscy siatkarze wynik byłby taki sam...
    A to, że są w zespole Resovii kontuzje (np. Pawłowski gra na środku) na pewno wpływa na na ogólną siłę druzyny ale to juz inna sprawa...



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •