Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 55

Wątek: Mostostal K-K - K.P. Polska Energia Sosnowiec

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal K-K - K.P. Polska Energia Sosnowiec

    W najbliższą niedzile siatkarze Mostostalu zagraja pierwszy mecz ligowy w tym sezonie,
    przeciwnikiem naszej drużyny będzie ekipa z Sosnowca. Spotkanie zapowiada się bardzo
    interesującą, będzie to pojedynek dwóch drużyn które dokonały radykalnych zmian w swoim
    składzie a także obie są finalistami Pucharu Polski, a i drużyna z Kedzierzyna będzie chciała
    zrewanżować się za porażke z turnieju który odbył się w Zdzieszowicach (Sosnowiec wygrał 3-0)
    Myśle że i atmosfera na hali będzie wspaniała tak jak zawsze:)
    Pozdrawiam i widzimy się w KK ;)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne że tak. Tym bardziej że wczoraj w Smakoszu Trener prosił o podobny doping co w piatek i sobote , On i zawodnicy byli zachwyceni kibicowaniem , ktore tak naprawde było na 3+. Musimy zobic pawdziwy doping w niedzielę. Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Natalio i Bartku z mojej pzredewszytskim miło Was witam i jak zawsze mówię, że my kibcie robimy niezły doping w naszej hali, także w Niedzielę go nie zabraknie. Ciekawy jestem tej inauguracji w lidze, bo pzrecież to pierwszy emcz ligowy w naszej hali a poza tym w ekipie Sonowca gra przecież Bartek Soroka, który myślę dostanei szansę gry. Ja stawiam wynik 3:0 dla Mosto i ,że po I kolejce bedziemy liderem tabeli. Wszytkich zapraszam w Niedzielę o 15 na hali i dopingujmy naszych siatkarzy, którzy jak powiedzieli an spotkaniu są bardzo zaskoczeni, że tutaj mają taki dopingi oby tym zaskoczeniem zaskoczyli nas wszyskich i wygrali ten emcz! pozdrawiam !!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja stawiam wynik 3:0 dla Mosto i ,że po I kolejce bedziemy liderem tabeli.
    Współliderem, współliderem. Olsztyn jedzie do Radlina i ma szansę powtórzenia wyników z PP ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym tak szybko z tym 3:0 nie wyskakiwał. Na początek dobrze byłoby po prostu wygrać (jak się da to za 3 punkty). Fajnie byłoby podtrzymać passę z PP, ale nie możemy zapominać, że przegraliśmy z nimi w Zdzieszowicach dosyć gładko. I ich gra wyglądała już wtedy na dosyć poukładaną (przynajmniej bardziej niż Jastrzębia w PP).
    Na meczyku oczywiście będę i dam z siebie wszystko :). Fajnie, że w końcu zaczyna się nowy sezon.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bedzie ok

    my jako kibice zrobimy wszystko zeby mecz mozna bylo uznac za siatkarskie swieto!!!jezeli tylko wszystkie plany wypala bedzie rewelacyjnie!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świder żebys nie był wielkim optymistą hahhahahahhahaha!!!!!!!!!!!!!! jutro odbieram paczke!!!! Napisali mi ze została dzisiaj wysłana Priorytetem

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam we wtorek odbyło się spotkanie kibiców z siatkarzami, zarówno trener jak i nowi
    zawodnicy byli pod wielkim wrażeniem przyjęcia i atmosfery panującej na hali, a to cieszy
    bo duch walki o najwyższe trofea w lidze jest coraz większy no i relację kibiców z siatkarzami
    są bardzo dobre. A z tego co mi wiadomo na mecz niedzielny jest szykowana duża oprawa przez klub
    kibica :) i o to chodzi musimy pokazać naszym chłopakom że w naszym mieście panuje rodzinna
    atmosfera, że kibice są z drużyną "na dobre i złe" :)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    masz racje...

    Bartek wszycho sie zgadza tylko takie oprawy kosztuja i trezba nad tym pomyslec jak zdobyc kase na takie zabawy?!jeden mecz to ok 200zlotowek starczy....zbirka na hali tylko czy ktos da??

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    malyswider damy rade mam mały pomysł;) jakbyś mógł odezwij się na moje gg jest w profilu bo twoje jest chyba nieaktualne :)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No masz racje ze nieaktualny małegoświdra numer gg

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapowiada sie ciekawy mecz. Jednak jestem przekonany ze to druzyna z Kedzierzyna wyjdzie zwyciesko. Gracie na wlasnym terenie, Sosnowiec nie poczynił zdecydowanych wzmocnien przed sezonem, mysle nawet ze sie oslabil. Natomiast do Kedzierzyna przyszło paru obeicujacych mlodych graczy. Juz w tym sezonie mozecie powalczyc o wysokie miejsca, a co dopiiero bedzie za jakies 2 lata, kiedy młodzi beda rutyniarzami...:)

    Stawiam: 3:0 Kedzierzyn...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nas tez niezabraknie u was jutro na hali!!
    co prawda w nieliczne grupie ale zawsze bedziemy tam gdzie nasi będą grać!! Zozobaczenia jutro!! PA

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cieszym sie ze przyjedziecie pozdrowienia i do jutra

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to zaczyna odliczać godziny do pierwszego oficjalnego meczu Mostostalu w PLS. Myślę, że nie jesteśmy faworytem meczu, gdyż wiadomo mamy młody zespół, który na pewno urwie punkty nie jednej drużynie w lidze ( mam na myśli Olsztyn, Czewę)a my kibice będziemy się cieszyć zawsze ze zwycięstwa i również z porażki, bo przecież w Kędzierzynie i Jastrżebiu są najlepsi kibice w Polsce. Słyszałem, że oprawa jutrzejszego meczu ma być ponoc niesamowita, gdyż KK przygotował 900 balonów w kolrze biało-niebiesko-czerwonym, by te pzrykryły całą widownie oraz parę serpentyn. Oto samo poprosili nasi siatkarze, którzy byli na prawdę zaskoczeni takim dopingem w PP. Tak więc nei am co jutro siedzieć w domu ,tylko wybrać się na mecz i zobaczyć efektowne zwycięstwo Mostostalu 3:0!!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Atrakcji mam być jeszcze więcej ale to ma być niespodzianaka:)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SPY i zle słyszałes o tych balonach !!!!!!!!!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle że dzisiejszą oprawę meczu trzeba okroić do minimum żeby uczcić śmierć zawodników Avii. Nie wiem do jakiego stopnia le byłoby nie na miejscu bawić się w takiej chwili.Pokażmy całej Polsce że środowisko siatkarskie to jeden organizm i nie ważne czy ktoś jest z ekstraklasy czy z drużyny w Koziej Wólce. Wszyscy trzymamy sie w dobrych chwilach i przede wszystkim złych chwilach.
    Kondolencje dla rodzin i poszkodowanych zawodników.[*][*][*]

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj w godzinach wieczornych miał jeszcze miejsce jeszcze jeden śmiertelny wypadek - zginął nasz kolega z klubu kibica jadący z Niemiec na dzisiejszy mecz - Tomek W. pseudo CZacha - to była czarna sobota dla polskiej siatkówki tak i dla kibiców.
    Cześć ich pamięci!!!!!!!!

    Klub Kibica K.S Mostostal

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W takiej sytuacji - nasz kolega oraz zawodnicy AWII Świdnik, nie wiem czy balony mają sens???? jak myślisz Klemens????



    Klub Kibica Mostostal

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POwinniśmy zrezygnować z tej oprawy w dzisiejszym meczu i połączyć się w żałobie z kibicami i rodzinami osób które zgineły :(

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    865
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mam prosbe...

    osobiscie bardzo dobrze znalem czache.....:(
    wiem ze chcialby aby dzisiejszy mecz byl WYJATKOWY!!!a my sie o to postarajmy.....
    to tak moja mala prosba.....








    Czacha miejsce w sektorze zawsze bedzie wolne....

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawdę warto wierzyć w "nowy" Mostostal, ten zespół na ogromny potencjał a przede wszystkim zawodnikom chce się grać. Nie było spuszczonych głów przy stanie 0:2, była walka do końca i opłaciło się:)
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz emocjonujący, ale na poziomie co najwyżej średnim. Zawiódł mnie kompletnie Cyvas, spodziewałem się po nim o wiele więcej, tak nie gra rasowy atakujący, żenująco słaba zagrywka, a raczej jej kompletny brak, anemiczny atak, zero sqteczności z trudnych piłek.

    MVP meczu to moim zdaniem Kuba Łomacz. Po stronie Mostostalu w kluczowych piłkach najlepszy był Serafin, mimo że przez cały mecz grał nierówno. Podobała mi się gra w ataq wszystkich środkowych, którzy byli dziś na parkiecie (może poza Kudłacikiem, który nie bardzo miał jak się wykazać). Na razie tyle z mojej strony.

    Pozdrawiam.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2003
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że ten mecz potwierdził jaki tak naprawdę jest Mostostal i jak bedzie grał w tym sezonie. Wielu zastanawiało się co ci chłopcy potrafią. Zgodzicie się ze mną, że WW nei do końca był pzrekonany co do Januszkiewicza, Augustyna, którzy naprawdę grają ładnie. Chudik wreszcie postawił optymalny skład i bardzo się z niego cieszę. Szkoda tylko, że do pierwszej szóstki nie wychodzi Olejniczak, bo ten chłopak ma na prawdę talent. Co do samego meczu to naprawdę był emocjonujacy, zwłaszcza w 3 ostatnich setach kiedy to nasi chłopcy naprawdę grali jak z nut. Mnóstwo błędów po stronie sędziow( jak zawsze w tej hali). Cieszę się ogromnie, że inauguracja sezonu zaczęła się tragicznie z powodu wypadku siatkarzy Avii Świdnik jak i anszego kolegę z KK. Wszytskim rodzinom składam kondolencje. Siatkarzom Mostostalu wielkie na prawdę słowo Dziękuję za taką piękną oprawę meczu szkoda, że nei wygraliśmy w 3 partiach ale "kto nie wygrywa 3:0 pzregrywa 3:2" i dobrze, że ta siatkarskie porzekadło pzreszło na stronę Mostostalu. Gromadowski najlepszy z siatkarzy...hmmm. To co pokazał w dwóch pierwszych setach, to pzrypominalo mi Popelkę, ale za to w trzech ostanich setach gral ładnie. Ja jednak wybieram moim zdaniem na najlepszego zawodnika meczu Tomasa Kmeta. Środek w wykonaniu jego był bardzo dobry. Lipiński dzsiaj miał zły dzień i ma szczęście, że wygraliśmy. Tak wię młody zespół Mostostalu zainaugurował seozn udanie w PLS, oby tak dalej.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    1,051
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetny mecz bardzo dobra gra środkowych obu drużyn.Łomacz grał wyśmienicie ale sam nie mógłwygrać meczu.W Mostostalu wszyscy zawodnicy grali dobrze i dzięki równej drużynie wygrali mecz.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz właściwie wygrany 3:0 przez Sosnowiec, ale w 2 decydujących piłkach w końcówce 3 seta przydrukowali sędziowie. To samo w końcówce 5 seta, gdzie nie zauważyli ewidentnego dotkniecia piłki w bloku przez Kedzierzynian...W Góre serca, a sędzia wygrał mecz...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz właściwie wygrany 3:0 przez Sosnowiec, ale w 2 decydujących piłkach w końcówce 3 seta przydrukowali sędziowie. To samo w końcówce 5 seta, gdzie nie zauważyli ewidentnego dotkniecia piłki w bloku przez Kedzierzynian...W Góre serca, a sędzia wygrał mecz...
    Sędzia raczej mylił w obie strony. Mecz wygrała drużyna nawet nie lepsza ale ta która miała więcej szczęścia. A w 4 secie gdyby nie sędzia to wygrałby Płomień :). Nie wiem czy byłeś na meczu w hali (czy tylko TV) ale w końcówce 3 seta nie widziałem jakiś blędów sędziów. I tak się dziwię że za te gesty sędzia nie wyrzucił z sali Kardasa!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz bardzo dobry który dostarczył dużo emocji. Bardzo dobra gra Gromadowskiego i Serafina. Marcel musi troszke popracować nad zagrywką i będzie super:). Po stronie Sosnowca jak dla mnie najlepszym zawodnikiem był Łomacz. I jeszcze gratulacje dla małegoswidra za prowadzenie dopinigu było super. Ale wciąż pamiętamy ['] :(

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakub Łomacz, Jakub

    Jak dla mnie - najlepszy zawodnik dzisiejszego meczu. Taki niepozorny człowieczek, a jaki groźny! I to niewątpliwie jemu należy sie tytuł najlepszego zawodnika.

    Co można powiedzieć o inaguracyjnym meczu? - Tyle, że jedną nogą jesteśmy w lidze a jedną jeszcze ciągle na wakacjach. Zawodnicy popełniali komiczne błędy, sędziowie też mieli problemy z koncentracją i nawet kibice czasami zapominali po co przyszli na mecz (w przeważającej części meczu doping był wzorowy, natomiast troszkę za cicho w piątym secie...).

    W "nowej" drużynie Mostostalu zaszła jedna poważna zmiana - w tej ekipie widać entuzjazm - czy to w zachowaniu charyzmatycznego trenera, czy też wśród rezerwowych, którzy z ogromnym zaangażowaniem dopingowali resztę zawodników (momentami wyglądało to tak, jakby Klub Kibica miał swoją delegację na parkiecie).
    Po drużynie, która wygrywa po dwóch przegranych z rzędu setach, można się spodziewać tylko najlepszego. Mam nadzieję, że to najlepsze jest przed nami i kolejne mecze będą jeszcze bardziej emocjonujące.

    No i w ogóle... Fajnie było!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coach to co piszesz jest lekko śmieszne. Sosnowiec miał 5 czy 6 piłek meczowych, nawet gdyby przy jednej sędzia się pomylił to mieli możliwość skończyć ten mecz. Nie potrafili to wygrał Mostostal. Gdyby wasi zamiast kłócić się z sędzią skoncentrowali się na grze, to może zainkasowalibyście 3 punkty, a tak macie tylko 1 i to moim zdaniem i tak szczęśliwie, bo Mostostal przegrał 2 seta na własne życzenie po głupich błędach.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łomacz był najlepszym zwodnikiem meczu .. ale.. słyszałam jak kiedy Dębowski powiedział z enajlepszegp zawodnika wybiera sie z druzyny wygranej. Sama nie wiem dlaczego ale mimo że to głupie to tak jest. Dudek jest beznadziewjnym sędzią co pokazał juz w meczach PP w KK tydzień temu i wstyd że jest sędzia międzynarodowym ( tak słyszałam) mylił się w obi strony i Coach nie opowiadaj drukowania tylko na spokojnie obejrzyj na video jeszcze raz mecz. Kardas niech nie robimteatralnych gestów bo akurat tak gdzie skakał jak pajac racji nie miał, a co powiesz na wystawę Legienia paluszkami z 2 metra??? Tak sędziuje międzynarodowy juror?/ Libero o ile wiem może wszystkim odbić piłke przed linią 3 metra ale nie palcami , a błędy Dudka naprawde wunikały z jego braku fachowości i nie były złosliwe, ileż to razy nie widział pchanej piłki u Sosnowca. Sędziował jak potrafi a ze Zygadło grając koncertowo 4 sety w 5 zrobił kilka ewidentnych błędów to już trudno. Gdybyśmy my mieli Łukasza zamiast Lipy wygralibysmy dzisiaj 3:0. Niestety przez cały mecz Lipa 2 razy w 5 secie wystawił na pojednyczy blok , reszta to 2 i 3 zawodników w bloku natomiast Łukasz grał 4 sety perfekcyjnie gubiąc blok. Łomacz to mimo malutkiego wzrostu najlepszy zawodnik na parkiecie. Pozdrowiennia dla kibiców Sosnowca, którzy byli na meczu i przyszli do smakosZA

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza się. Żygadło i Łomacz zamiatali Mostostalem po parkiecie przez 2 i 3/4 seta. Potem przebudzenie, zaskakujący zwrot akcji i ostra jazda w czwarym secie - tie- break przypominający dramaturgią set 3-ci. Gdyby Cyvas kończył i nie bał się zagrywki, Łomacz nie peszył w tym samym elemencie razem z Soroką - trzeba było by się pogodzić z porażką do 0. Najwyższy postawić na Łukasza w reprezentacji zamiast nieśmiertelnej pary Guma-Stelmach, chłopak jest świetnym reżyserem gry. Kaziki grały pięknie dzisiaj - każdy znał swoje miejsce na parkiecie. W Mosto absurdalna sytuacja - dwóch zawodników podbijało piłkę jednocześnie - Marcel z Olkiem - a reszta plątała się po boisku momentami potykając o własne nogi. No i odbiór, blok naprawdę mocnych ataków Marcela (zupełnie inaczej niż Jastrzębie).
    Myślę - ze te elementy dotrą się jeszcze u Kazików w miarę upływu sezonu - bo narazie we wszystkim mieli z górki a nie pod.
    ---
    Sam Mostostal nie stwarzał dzisiaj od samego początku wrażenia w pełni zmobilizowanego. w dwóch setach sprawę pokpiła obrona (Vartovnik i Serafin) oraz popsute zagrywki w nałożeniu z paroma błędami Lipy. Całe szczęście, że chłopaki się obudzili i przekonali, że z sytuacji pozornie beznadziejnej można wyjść obronną ręką. Jak tak będą jechać dalej to wyrosną na mistrzów tie-breaków, a kibice przed widowiskiem zaczną masowo zażywać uspakajające ziółka.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    Mecz był bardzo emocjonujący, praktycznie wszystko w nim było, naprawdę dawno nie pamiętam takiej dawki adrenaliny w moim organiźmie jak w trzecim i piątym secie. Ale o tym szanowni moi przedmówcy wiele już napisali. Dziwi mnie tylko, że nikt nie napisał i nie podzielił sie informacją o uroczystym pożegnaniu ( po meczu) - co by nie mówić - dwóch ludzi którzy dużo dobrego dla Mostostalu zrobili , a mianowicie Waldemara Wspaniałego ( obecnie trener Stilonu Gorzów)oraz Rolanda Dembończyka ( obecnie trener juniorów Mostostalu).
    Były także odznaczenia - i to dal mnie bynajmniej było najbardziej wartościowe we wczorajszych uroczystościach - dla osób od których zaczęła się siatkówka w Kędzierzynie:
    przede wszystkim dla trenera Ambrożego!!, wieloletniego kapitana i trenera Chemika K-Koźle - Mirosława Biolika, oraz dla trenera Lucjana Krakowczyka.
    Jeszcze raz wielkie brawa i czapki z głów przed tymi osobami......

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ha, ha, jak to czas leci - z Biolikiem spotkałem się jeszcze na boisku (a raczej na ławce - mówię o sobie) w barwach nieistniejącego już AKS Niwka. Tuż po tym, jak zakończył epizod w Legii. Znakomicie przyjmował.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O podziękowaniu dla Waldemara Wspaniałego napisano na PLS oczywiście myląc czas uroczystości ( napisali przed, a dekoracja i podziękowania były po), Fakt, nikt z kibiców nie wspomniał o dekoacji człowieka któremu KK zawdzięcza siatkówkę - pana Ambrożego , o dekoacji Mirka B - obaj otrzymali od PZPS z Opola krzyże zasługi oaz o miłym akcencie pomeczowym kiedy to wszyscy zawodnicy z nowym trenerem najpierw przy gromkim "sto lat" odśpiewanym przez widownię podrzucali Rolanda Dembończyka a potem podnieśli na rękach Waldka. Troszkę nie popisał się prowadzący spotkanie na hali gdyż klub kibica miał jeszcze kwiaty dla Bartka Soroki ( costały mu one wręczone ) a niestety nasz PS chyba zbyt mocno przezywał mecz i zapomniał o tym.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2004
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ależ to był mecz!

    Na wstępie :-((((((( z powodu obu wypadków. Szkoda chlopaków z Avii i naszego Czache.

    Przy okazji uwaga dla wszystkich za kolkiem - uwazajcie na siebie i na innych!!!!!

    Tak emocjonujacego meczu - no moze czwartym setem - dawno juz nie widzialem. Dobrze, ze wygralismy!!! A styl... no coz, chlopaki sie ucza. Ciesze sie, ze grali razem, ze nie bylo pretensji.
    Lipa wciaz musi sie uczyc, ale nie jest zle. Krotka na Olka i Kmeta (swietny mecz!!) byla super. Mam nadzieje, ze Kozlowski uczy sie na treningach, zeby mogli grac razem z Lipa - jeden rozgrywajacy, nawet jesli jest dobry to za malo. Lipa musi jeszcze sporo popracowac nad gubieniem bloku na skrzydlach.
    Zgadzam sie, ze Zygadlo powinien zastapic wreszcie w kadrze Gume albo Stelmacha. Szkoda, ze ma slaba zagrywke, ale widzialem go juz ostro serwujacego, wiec mam nadzieje, ze nie zapomnial tego.
    Vartownik nie zagral dzis 100% ale najwazniejsze, ze w tych trudnych momentach potrafil zdobyc punkt.
    Brawo Marcel - mocna zagrywka musi byc zawsze - nie wazne jaki widnieje wynik na tablicy. Marcel nie gra jeszcze rowno, ale widze postep - bylem na meczu z Polibuda w Wawie i jest coraz lepiej. Chlopak ma papiery na granie. Wczoraj usłyszalem, ze Marcel atakuje na 3,70m!!!! Czy to prawda? Jesli tak to wyzej niz Wlazly (choc chodzily opinie ze Wlazly na treningach mial ponad 3,7m, no i wyzej niz Gołaś). To świetnie rokuje jeśli chodzi o kadre!!!

    W trudnych momentach bardzo dobrze zagral Serek. Wychodzi z niego doświadczenie.

    BARDZO duze brawa dla Artura Augustyna. Wytrzymal i pociagnal dwie najwazniejsze koncowki w meczu: trzeci i piaty set!!! Brawo!!! Mam nadzieje, ze nastepnym zagrywka bedzie jeszcze mocniejsza!

    Trzeba koniecznie poprawic blok, zwlaszcza w wykonaniu srodkowych tak na srodku jak i przy dochodzeniu na skrzydla.

    Sedziowie dali d.... Sedzia glowny reprezentowal bardzo kipski poziom i w ogole nie byl pewny swoich decyzji. Gdzies wczesniej juz napisalem, ze powinna byla sedziowac pani prowadzaca spotkania PP.

    nie wiem, czy sedzia techniczny powinien informowac trenera o zmianach? Sedziowie z forum, prosze o info.
    Nasz trener jeszcze troche sie gubi, ale widzialem, ze chlopaki bardzo go szanuja, a i kibice juz zdazyli pokochać. No i widac, ze chlopaki pojda za nim w ogien.
    Bardzo podobala mi sie sytuacja, w ktorej trzech naszych rzucilo sie do bezpanskiej pilki. Oczywiscie powinien rzucic sie jeden i wyciagnac, ale widac, ze naszym chce sie grac. I oby tak dalej.

    Trener i zespol musza popracowac jeszcze nad taktyka. Rzadko kiedy chlopaki cofaja sie i nikt nie odbiera pilek lecacych na 8-9 metr. Przyjecie tez nie najlepiej. No i samo ustawienie na boisku. Widac, ze brakuje Duszana.

    Dziwna jest sytuacja z Arkiem Olejniczakiem. Widac, ze chlopak ma serce do walki, ale gra nierowno (wiem, ze ma dopiero 20 lat) i z przyjaciem sa problemy. Powstaja wokol niego dziury i serwujacy z przeciwnej druzyny chyba o tym wiedza, bo bezlitosnie to wykorzystuja. Chyba druzyna potrzebuje wiecej trenowac z Arkiem na przyjeciu w roznych wariantach i z roznymi zawodnikami w parze.

    W kazdym razie bardzo sie ciesze, ze poczatek sezonu wypadl tak dobrze. I brawa dla chlopakow z Sosnowca, bo sa poukladani - bardzo dobrze wyciagali pilki, i bardzo dobrze graja. Maja duze szanse, zeby pogonic Skre i Olsztyn przynajmniej u siebie.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się że o ilości zmian oraz o tym ż e ten zawodnik był już raz w danym secie zmieniony i nie może drugi raz (myśle o sytuacji w 5 secie gdy wcześniej Marcela zmieniał Szrek a potem na zagrywke miał wejść znowu inny zawodnik za niego) powinien informować tenera II trener, on ma ten swój komputer gdzie rejestruje też zmiany. Więc chyba reprymenda dla Kubackiego- jeśli się myle prosze o sprostowanie. Co do gry naszych zawodników, Macel jak poprawi skutecznośc i powtarzalność zagrywki to bedzie nie do odebrania. Co do gry Sosnowca, poukładani i mimo 5 seta- Łukasz Żygadło to skarb , szkoda że "Plemnik" i II trener tego nie widzieli jadąc na IO. Jednak jeśli chodzi o grę Litwina- tu zgadzam się z Drzyzgą, gra dobrze ale prosto dlatego jak zawodnicy poznają jego sposób gry - ataku to im dłużej tym gorzej będzie mu sie pzebijac. Jeszcze jak go Kardas nie ustawi to żółte kartki będą codziennością. Jeszcze raz gratulacje dla naszych siatkarzy. Chłopcy mają tę męską część ciała która pozwala myśleć optymistycznie w tym sezonie, nie poddają się i nie skulaja ogona - a to najważniejsze

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozumiem Natalia, że posiadasz nagrany ten mecz?
    Chętnie bym pożyczył, bo niestety z tego co widziałem powtórki jedynie na sportowym polsacie, a chętnie bym skonfrontował to co widziałem live z tym co uchwyciły kamery.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiedź dla "Esprita" i innych zainteresowanych - o pozegnaniu Waldemara Wspaniałego i Rolanda Dembończyka a także o honorowym członkostwie PZPS-u dla p.Ambrozego, można przeczytać na www.sportowefakty, w dziale siatkówka. Zapraszam do częstszego odwiedzania w/w stronki.

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz wygrał sędzia... Może sędzia mylił się w obie strony jednak dwoma błędami które popełnił w końcówce 3 seta okradł druzyne z Sosnowca ze zwycięstwa. A co do pomyłek na korzyść Sosnowca zanotowałe może 2 pomyłki i nie mmiały one wydatnego wpływu na mecz. Po zaciętym meczu powinna wygrać drużyna lepsza w 3 setach czyli PE więc cóż kibice Mostostalu powinni całowac sedziego po nogach że oddał im zwycięstwo. Ehh swoją drogą dziwie się jak człowiek nie mający problemów ze wzrokiem mógł nie zauważyć przełożenia rąk Gromadowskiego z takiego bliska, dziwneee... ;)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że kolejny ekspert sędziowania siatkarskiego się objawił. Tak naprawdę diametralnie można zafałszować wynik meczu np. w piłce nożnej (np. jakiś wydumany karny w 90min.). W siatkówce jak drużyna jest zdecydowanie lepsza to nawet sędzia nie da rady. Jak już pisałem Sosnowiec miał piłek meczowych kilka. Potem miał jeszcze całego seta żeby zainkasować 3 punkty, oraz sporą przewagę w ti-breaku, aby zainkasować 2 punkty.

    A tak swoją drogą zobaczycie jak potrafią sędziować na wyjazdowych meczach LM, szczególnie w niektórych rejonach. Więc powinniście sie przyzwyczajać, że jak się ma przeciwnika na łopatkach to go trzeba skończyć. :)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osa_KK - Nie wane czy dobił czy wygrał na przewagi,ale Sosnowiec ten mecz wygrał!! Przynajmniej powinien...2 błędy w końcówce na przewagi...i 2 w końcówce tajbreka gdzie nie zauważył dotknięcia piłki przez blok, i przełożenia rak ze strony Kedzierzyna.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie widziałem meczu w tv, tylko na żywo, więc bez powtórek ciężko mi się sprzeczać na temat samych spornych sytuacji. Na miejscu niczego specjalnego w pracy sędziów się nie dopatrzyłem. Pewno jest tak, że ja tak jak i wy patrzymy bardziej sercem niż oczami, a prawda leży gdzieś po środku.

    Nie zmienia to faktu, że jakbyście byli lepsi i zasługiwalibyście na te 3 punkty, to nie dopuszczalibyście do wyrównanych końcówek, w których wszystko się może zdarzyć. Zauważcie że sędzia jest też trochę pod presją kibiców i jak czegoś nie jest do końca pewny to naogół pokazuje dla gospodarzy, chyba że akurat bardziej lubi przyjezdnych. Tak było, jest i chyba będzie dopóki nie wprowadzą dla sędziów powtórek sytuacji na jakimś monitorku i potem ktoś ich z tego nie będzie rozliczał.
    Na samym meczu sędziów było kilku. We wszystkich decyzjach tych dwóch najważniejszych zgadzało sie ze sobą, a były też sytuacje, że liniowy pokazał dla Kędzierzyna, a główny zmienił jego decyzję. Więc o specjalnym działaniu sędziów raczej mowy być nie może.

    Mecz był wyrównany, obie drużyny walczyły do końca i podział punktów jest moim zdaniem sprawiedliwy. W ti-breaku Mostostal zachował więcej zimnej krwii (i może miał też trochę wiecej szczęścia) więc zainkasował o 1 pounkt więcej. I tyle.
    Osobiście życzę wam w następnych meczach więcej konsekwencji w grze, bo po dwóch waszych meczach które widziałem (ten ostatni w lidze i sparing z Mosto w Zdzieszowicach), uważam że Kardas poskładał naprawdę ciekawy zespół. W LM będzie wam ciężko, ale w lidze możecie sporo namieszać.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Bardzo emocjonujący mecz ale w dużej mierze za sprawą sędziów, mylących się w obydwie strony (tragedia, początek sezonu, sędziowie myślami są na wakacjach :P, więc mozna wybaczyć)
    Ładnie "kurdupelek":) Łomacz, środkowi w ataku, za to w bloku zero. Cyvas słabiutki atak-jak powiedział Drzyzga trochę skończył, bo jest nieznany , ale po kilku meczach będzie miał olbrzymie problemy w llidze. Może sobie poradzi, a może wyleci kiedyś z parkietu, bo nerwowy ,że hoho. Na dobrym poziomie zagrał Łukasz, który gubił blok Mosto.
    Mostostal - nieźle środkowie w ataku, Lipiński tak chwalony wcześniej w meczu zaprezentował się nie najlepiej. Nie wyróżniłbym nikogo - wszyscy zagrali bardzo równo i dlatego wygrali
    Aha trener Chudik musi się nauczyć liczyć bo dwa razy się ośmieszył. Ma szczęście że nie było to w sytuacji gdy jego drużyna przegrywała np. 14-15, gdyż mielibyśmy najdziwniejsze zakończenie meczu od lat, a prezez Pietrzyk mógłby nie wytrzymać nerwowo :P

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •