Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: TARNÓW

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TARNÓW

    Złożono również stosowną ofertę Henrikowi Gustaffsonowi. Szwed na razie nie odpowiedział na propozycję. Nieaktualny jest natomiast powrót po kilku latach Roberta Nagy. Węgier, który zgłaszał chęć występów w plastronie z Jaskółką, w tym sezonie będzie startował w zespole rywala Unii w I lidze TŻ Opole. Prowadzone są negocjacje w sprawie pojedynków sparingowych. Niewykluczone, że w Tarnowie pojawi się najlepszy polski żużlowiec Tomasz Gollob, który miałby zawitać do Mościc wraz z Polonią Bydgoszcz. Inny sparing partner to RKM Rybnik. "Zaklepanie" tych zespołów to kwestia kilku dni. Do tarnowawa propozycje sparingów dotarły również z Torunia, Krosna i zaproszenie do Częstochowy.Inny ciekawy sparing zapowiadany jest na Wielki Tydzień. W Tarnowie rywalem Unii miałaby być reprezentacja Słowenii. Zespół ten ma pojawić się w naszym kraju i wystartować także w Lublinie, Rzeszowie, Krośnie i Warszawie.
    W składzie Słoweńców największa gwiazda to Matej Ferjan. Uczestnik Grand Prix indywidualnych mistrzostw świata na co dzień jeżdżący w lidze angielskiej. Prawdopodobnie na początku lutego ruszy sprzedaż karnetów w cenie 140 złotych (normalny) i 80 (ulgowy).



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Whiski podobno pismaczku tylko chyba jakiegos brukowca jesli juz, ciekaw jestem na ile wam wystarczy kasy na dwa moze trzy mecze. Mysle ze wiesz co stalo sie z wasza druzyna koszykowki. Oby nie stalo sie to z zuzlem.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    koszykówką się nie interesuje,ale masz racje upadła,zauważ jednak że się żużel podnosi coraz mocniej,nie wspomne o pewnym klubie na wschodzie

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem o jakim klubie piszesz ze wschodu. Unii Tarnów????
    Nie wiem czy mozna was nazwac wschodem dla mnie jestescie Galicja

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Gilon - mnie nie obchodzi kim dla ciebie jest Tarnow.
    Zachowaj takie uwagi dla siebie!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rzeszów jest na wschod

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pisząc Galicja wyrażałem się w superlatywach cofnij sie do historii, a ze wschodem to nie ja zaczynalem

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    whiski twoje kretynskie wypowiedzi juz mnie oslabiaja - co z tego ze na wschod jest rzeszow. Przez ostatnie 6-7 lat to wy byliscie daleko na wschod (wkoncu tam musi byc jakas cywilizacja, jesli ktos wie o co mi chodzi) skad u ciebie bierze sie taka nienawisc do Stali i do Rzeszowa. Przypominam ze awans Uni to jeszcze nie jest DMP - a co sie jak narazie nie zapowiada. Twoje cfaniakowanie moze sie rownie szybko skonczyc jak sie zaczelo (czyli w pazdzierniku) buahahha

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie macie szans

    z tym skladem to nie macie po co wchodzic do I ligi dostaniecie sromotnej porazki a wasza kasa chyba u was krucho z nia chyba za dlugo sie nie pocieszysz ta I liga hiiiiiiii

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wcale nie przekreslal bym szans Unii na utrzymanie. Z grzegorzem rempala w skladzie maja szanse

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ja tez bym obstawil ze unia utrzyma sie w lidze, chyba ze zabraknie kasy a wtedy to juz wiadomo

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    utrzymanie

    mysle ze w tej chwili o urzymanie walczyc bedzie TZ Opole (Ferjan sam nic nie rzobi), Stal, Unia i chyba na dzien dzisiajszy moj faworyt do spadku GKM Grudz.

    pozdrawiam
    ramelow

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •