Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: TURNIEJ W ŻORACH

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TURNIEJ W ŻORACH

    W dniach 25 i 26.września na Hali Sportowej przy ul.Folwareckiej w Żorach odbędzie się III MIędzynarodowy Turniej Klubowej Siatkówki Mężczyzn o Puchar Dyrektora MOSiR Żory.

    Wstep
    karnety na wszystkie mecze turnieju:
    normalny-15 zł, ulgowy-8 zł
    bilety wstepu:
    25.09- do południa wstęp wolny, po południu bilet normalny- 8 zł, ulgowy- 5 zł
    26.09- bilet normalny- 8 zł, ulgowy- 5 zł

    W turnieju zagrają:
    KS Jastrzębski Węgiel Jastrzębie
    Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Kozle
    Nyski Klub Sportowy NTO Nysa
    AKS Resovia Rzeszów

    Harmonogram rozgrywek:
    25.09 sobota
    10:00 Jastrzebski Węgiel - NKS NTO Nysa 3:0
    12:00 Mostostal-Azoty - AKS Resovia 3:1
    17:30 AKS Resovia - NKS NTO Nysa 3:0
    19:15 Uroczyste otwarcie turnieju
    19:30 Jastrzębski Węgiel - Mostostal 3:2
    26.09 niedziela
    10:00 Jastrzębski Węgiel - AKS Resovia 3:2
    12:00 MKS NTO Nysa - Mostostal-Azoty 0:3
    14:00 Uroczyste zakończenie turnieju

    Turniej wygrała druzyna KS Jastrzębskiego Węgla, II miejsce dla Mostostalu a III dla NKS Nysy:)


    Podobne wątki:

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wreszcie jakieś dokładniejsze info o turnieju. :)
    Będzie kolejna okazja na zgranie się zespołu przed sezonem. W tym roku widze mniej zespołów ale pewnie znowu będzie ciekawie. Ceny biletów spoko.
    Szkoda, że w tym roku turnieju nie zobacze. :(
    Pozdro.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DLACZEGO SYSTEM MECZY NIE JEST ,,KAŻDY Z KAŻYM``??CIESZY MNIE ŻE MOJA UKOCHANA DRUŻYNA AZS NYSA NAREŚĆEI BIERZE UDZIAŁ W JAKIMŚ TURNIEJE!!MAM NADZIEJĘ ,ŻE ZAPREZENTUJĄ SIĘ PRZYZWOICIE BO DO LIGI CORAZ BLIŻEJ A ZESPÓŁ NEI JEST DOBRZE E SOBĄ ZGRANY JESCZE!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie zastanawia, dlaczego Mostostal w kolejnym z rzędu turnieju gra dwa mecze w ciągu dnia. Czy to przypadek? Czy nowy trener ma specjalny tok przygotowań do turnieju? Czy chce sprawdzić przed ligą wytrzymałość zawodników?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jatsrzębie również gra dwa spotkania w sobote....

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widocznie mostostal i jastrzebie zgodziło sie aby grac dwa mecze w jednym dniu, jeden rano jeden po południu- tak jak odbywają sie treningi:)
    do turnieju jak widac te drużyny mają podejscie treningowe, ale to chyba jak wszystkie zespoły, chodzi głównie o zgranie sie i tyle...:)
    pozdrawiam:)

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jest pomylka w 1 poscie, graja kazdy z kazdym, dzisiaj o 17.30 jest jeszcze mecz resovia:nysa. kazda druzyna gra wiec po 2 mecze dzisiaj. pzdr :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś z forumowiczów oglądał przedpołudniowe mecze ? ... To czemu nic nie piszecie ? Mam wrażenie jakby tego turnieju w ogóle nie było.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może oszczedzaja na wpisach , ja byłem na wieczornym Mosto - Węglik .
    Jastrzębie bez Rybaka i Brazylijczyka Fabio , Mosto bez Stancelewskiego.
    Jastrzębie wygrało po dosc wyrównanym spotkaniu 3-2 w Jastrzębiu na wyróznienie zasłuzyli nowe nabytki Rivera I Rusek.
    Mecz bardzo wyrównany dosyc dobry , słaba gra Kuriana zastapionego w trzecim secie przez Wike dała wygrana Jastrzębia.
    Prielozny jakis zaspany widac ze podszedł do tego turnieju jak sparing swiadczyc moze to ze nawet nie wział anijednego czasu a Kedzierzynski szkoleniowiec skakał koło parkietu jakby to była walka o złoto o mało co nieskonczyło by sie zółtą kartką dla niego.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki pierwszego dnia

    Jastrzębski Węgiel - NKS NTO Nysa 3:0
    Mostostal - AKS Resovia 3:1
    NKS NTO Nysa - Resovia Rzeszów 0:3
    Jastrzębski Węgiel - Mostostal 3:2

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w rannym meczu Jastrzębie bez problemów pokonało Nyse, dobrze zagrał tam Michał Kaczmarek. W pierwszym składzie wyszedł też młody 16 letni 205cm. Bartosz Kurek, w pierwszym secie skonczył kilke pierwszych piłek, potem dostał dwa bloki, raz zaatakował w siatke potem aut, zagrywka w siatke i tak się spalił że do końca meczu skończył chyba tylko ze dwie piłki. Ale jest młody i musi się ogrywać.
    Jastrzębie zagrało z Pilarzem na rozegraniu przez cały mecz, Riwera na ataku, przyjęcie Michalczyk z Wiką i na środku Terlecki z Plińskim. Dobrze zagrał Pilarz, dobrze zagrywał i a piłki dawał jak trzeba, dobrze rzucał krótką. Ale w rannym meczu grali swoje i bez większych rewelacji wygrali i nie potrzeba było jakiejś wyśmienitej gry.

    Potem Mostostal wygrał 3:1 z Resovią.

    Nysa przegrała 3:0 też bez walki z Resovią. W Nysie na ataku zagrał ojciec młodego Kurka Adam. A Resovia grała swoje. Łuka dobrze przyjmował, Gerymski dobrze rozgrywał, Pawłowski na środku kilka razy ładnie zaczekał z blokiem.

    Wieczorem Jastrzębie wyszło w innym składzie: Chudik na rozegraniu, Michalczyk z Kurianem zmienionym później na Wike, Riwera i Nowak z Plińskim i Ruskiem na libero. Chudik zagrał przeciętnie, średnio dawał krótką, średnio skrzydła, ale zadrabiał to zagrywką i blokiem. Michalczyk dobrze, świetnie w obronie, wyciągał dużo piłek, czasami autowych ale dobrze mu szło we wszystkim. Kurian też się chyba troche spalił, psuł zagrywki i mało kończył w przyjęciu zagrał dobrze, Wika dobrze tak jak rano, dobre przyjęcie i to co miał kończyć kończył. Riwera dostał kilka bloków, ale jak już miał skończyć to kończył jedna tylko sytuacjajak Mostostal zablokował skutecznie chyba 6 razy pod rząd, dwa razy Plińskiego dwa razy Riwere i chyba Michalczyka aż Chudik sam kiwką skończył. Środkowi normalnie, Nowak dobrze serwował, konczył piłki, Pliński troche zagrywek popsuł ale kilka razy zablokował. Rusek też dobrze w przyjęciu, przyjmował bez zastrzeżeń, w obronie kilka piłek mu uciekło ale było ok.
    Mostostal zagrał dobrze, męczyli naszych jak mogli ale zamiast więcej grac więcej się kłucili, łącznie z trenerem. Dużo zmian w Kędzierzynie, dokładnie nie pamiętam.Dobrze dobrze zagrał Marcel Gromadowski. Olejniczak też nie grał źle ale bez jakiś błysków. Lipński dobrze zagrywał i mądrze wystawiał i dość dokładnie.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marcin sprecyzuj, kto się z kim kłócił w Mostostalu. Czy może kłócili się z sędziami a'la "Zagumny" (czyli zawsze i wszędzie), bo z twojego wpisu nie bardzo to wynika, a dla kibiców Mosto to ważna sprawa, jak wyglądają stosunki w ich drużynie.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w tym turnieju to i tak wszyscy wiemy kto wygra, zycie to się dopiero zacznie za niecałe 3 tygodnie. ale fajnie było popatrzeć bo przynajmniej mniej-więcej wiemy czego się można spodziewać po naszych. dziś mnie tam nie ma niestety (grypka) :/

    Teraz już nic nie odpowiadam bo wyczerpałam 10 postów, a jakoś ciągle nie dorobiłam się SU (ale juz niedlugo) .

    Aha i w październiku też nic nie będę pisać (dopiero pod koniec) bo musze zachować sobie posty na mecz z Czestochową :P (i radzę wam zrobic to samo :))

    Mistrz! Mistrz! Jastrzębie!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stosunki wyglądaj jak najbardziej, drużyna się rozumi i wygląda na dobrą atmosfere. Kłucili się w sensie że ciągle nie pasowała im decyzja sędziego, który mylił się w obie strony. Dużo rozmawiali z nim. Trener też dużo wybuchał wyskakując przy lini, ale po to żeby krzyczeć na sędziego, a ten uspokoił go wyciągając z kieszeni kartki i kładąc je na słupku. To był tylko turniej przygotowawczy więc nie wiem dlaczego tak reagował trener Kubacki(bo Chudik był nie obecny). A zawodnicy też mogli więcej się wziąść za gre niż na rozmowy z trenerem. Olejniczak reagował bardzo nerwowo, ale tez tylko w strone sędziego. Więc stosunki w drużynie wyglądają całkiem dobrze, przynajmniej tak wyglądało na boisku co było w szatni to nie wiem.

    A co do Ivetki to bardzo się cieszymy że nie będziesz nic pisać bo oszczędzasz posty;)

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki dnia drugiego :

    Jastrzębski Węgiel - AKS Resovia 3:2
    NKS NTO Nysa - Mostostal - Azoty 0:3

    Końcowa klasyfikacja :

    1. Jastrzębski Węgiel
    2. Mostostal - Azoty
    3. AKS Resovia Rzeszów
    4. NKS NTO Nysa

    Zapraszam szczegolnie na stronkę www.sportowefakty.pl

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    11-09-2004
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem wyrozniajacym sie zawodnikiem w turnieju byl WOJTEK SERAFIN bardzo dobrze przyjmowal!! atakowal tez super a zagrywka 1 klasa tylko trochce blok trzeba poprawic

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Marcin za wyjaśnienie. To dobrze, bo bez zrozumienia w drużynie nie ma wyników. A czemu na turnieju towarzyskim tak się wykłócali z sędzią to nie wiem. W Zdzieszowicach też im się zdarzało. Moze to kwestia treningu przed ligą :). W sumie po to są sparingi :).
    Ale ja tam wolę nadmiar ambicji niż jej brak. Jak się kłócą - znaczy że im zależy na wyniku. A to dobrze.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I słusznie ze się kłóca bo nasi sedziowie sa tak beznadziejni że głowa boli. sedzina na US Open zrobiła dwa błędy i zaraz sie zebrała komisja i odsuneła ja od sędziowania meczy do końca roku.Tak samo powinno sie postepować z naszymi sedziami bo ich decyzje wołają niekiedy o pomste do nieba .Pozdrowionka

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja was nie rozumiem...
    krytykujecie Grzesia Szymanskiego za to, ze ma pretensje do arbitrow i krzyczycie na niego: ŁAJZA, ale jak mostostalowcy sie kloca to wszystko jest dobrze!!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz galaxian....gdybyś był na hali to byś zobaczył że gdy mostostalowcy się kłucą też nie jest ok. Z Szymańskim to nie krzyczeliśmy łajza tylko wieśniak, a chodziło chyba bardziej o jego akcje z koszulką...a nie o kłutnie z sędziom, bo chyba wiadomo że Gabrych czy Chudik od nas to też się z sędziom nie zgadzali. To normalka że się kłucą bo np. takie sędziowanie jak w Żorach to wieś że...

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc to jestem zadowolony z postawy Resovi w turnieju. Mimo że grała w mocno okrojonym składzie(bez Kuczki-podstawowego środkowego, Kozłowskiego, Perłowskiego) to myśle że drużyna pokazała się z dobrej strony.Trzeba zauważyć jeszcze że nie w pełni zdrowy był też Siegriej Żywołożny jeden z podstawowych atakujących. Więc forma Resovi mozę cieszyć. Resovia Rules!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •