Strona 1 z 38 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1673

Wątek: Unia Tarnów - sezon 2005: Burza, T. i J. Gollob podpisali !

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Unia Tarnów - sezon 2005: Burza, T. i J. Gollob podpisali !

    W związku z małymi zmianami jakie sobie szefostwo forum wprowadziło musimy sobie założyć nowy wątek :) Szefostwo sobie życzy aby nie mówić w nim o sprawach sportowych, tylko o sprawach organizacyjnych klubu, remontach, itp. więc nie piszemy tutaj o treningach, sparringach czy innych takich. O rafikach TEŻ NIE PISZEMY :)


    Więc może ja zainicjuję spotkanie :P:

    odnośnie remontu na stadionie podobno zostały już zdjęte pierwsze lampki ze słupów i buszują po nich "koledzy" Tomka Oleksego wspinając się z jakimiś kablami cy cuś :)

    Do tego podobno zajdą poważne zmiany w organizacji ulic sąsiadujących ze stadionem. Na czas meczu ulice będą zamykane, a niektóre będą robione na jednokierunkowe. Nie wiem co na to tirowcy przejeżdżający tranzytem koło stadionu ale przynajmniej miejsc parkingowych przybędzie :D


    No, to tyle ode mnie. Jak ktoś coś wie albo na przykład ma nowe fotki stadionu to śmiało, nie krępujcie się :D


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tirowcy nie bardzo... bo w niedziele nie wolno im jeździć..., a z ciekawszych rzeczy to nie ma śniegu na torze tylko błoto (teraz można by rozgrywać mecz z Rybnikiem-tor mokry :P), no i fakt goście po masztach oświetleniowych się szwędają.
    Myśle że my kibice powinniśmy się zebrać i w czynie społecznym wypchać starą zardzewiałą niebieską polewaczke z terenu klubu np. do punktu skupu złomu, może na kilka inaugurujących piwek by było!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powtorze sie :P

    a wiec :
    trybuna- tak z 2 dni i bedzie gotowa
    1 wiraz - dalej zakładają profile z PCV
    2 wiraz - pierwsze krzesełka (z 30/40 siedzisk)założone
    na terenie stadionu powstały 4 nowe kasy (takie maluśkie )mi sie podobają. I 2 kioski (bedzie tam zarcie i takie tam )

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    I 2 kioski (bedzie tam zarcie i takie tam )
    A piwo ?? Nawet whiski na stadionie będzie to może i piwko by wróciło ? ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i na trybunie juz prawie skonczyli kladac krzeselka, rowniez na 1 luku laweczki sa juz chyba calkiem zamontowane.
    Jedyne co mnie nie pokoi to wlasnie te bloto na torze bo pogoda jest bardzo fikusna i niewiadomo czy nie spadnie znowu snieg :( oby nie !!!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to widze, że nawet stadionik u was się poprawi. Brawo wszystko u was zmierza do przodu że tak powiem. Będzie drużyna na wysokim poziomie, więc i stadionik trzeba dostosować troszeczke. Szczerze to Wam zazdroszcze waszych cen biletów na mecz :). U nas bedzie strasznie drogo. Musze wpaśc kiedyś na ta tarnowska Maracane.

    Ps. polewaczke sobie jeszcze wyremontujcie na ekstralige :P:P:P, bo lampy bedą więc tutaj juz nie mam zastrzeżeń :):)

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jutro sie pewnie wybiore na stadion do porobie pare fotek z mojego aparatu dolaczonego do s55. jakosc moze nie bedzie powalajaca ale powinno byc oki.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prace na stadionie trwaja nadal, mam nadzieje ze sie wyrobia na 21 i jesli bedzie dobra pogoda to zainaugrujemy sezon :) . 25 marca bedzie prezentacja druzyny......jestem ciekawy jak bedzie z wstepem na ta prezentacje ... ;)
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach

    http://www.zksunia.tarnow.pl/index.php3?kat=gal&nr=15

    najnowsze zdjęcia stadionu Unii.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś zdejmowane są stare lampy z masztu przy parkingu maszyn. Na torze bablaja ale już maź śniegu z żużle została ściągnięta na murawe błotka dużo ale dziś słońce.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A propos zamykania okolicznych ulic na czas meczu, czyż nie było pięknie, gdyby stworzono tam taki wielki kompleks sportowo-kulturalno-rekracyjny, poprzez zamknięcie w cholerę przelotówki obok stadionu? Wtedy i możliwość powiększenia przeciwległej trybuny byłaby realna. Wiem, wiem, nie ma na nic kasy, miasta na to nie stać, choć z drugiej strony, to tereny te, jeśli się nie mylę należą do Azotów. Ruch tranzytowy za kilka lat i tak zniknie z Mościć, miejmy nadzieję, jak w końcu ruszy autostrada. A wizja zmodernizowanego kompleksu obejmującego stadion, MFK, basen, halę, korty, boiska jest dla mnie kusząca, nie wspominając, że całkiem dochodowa jako dobre miejsce na zgrupowania, gdzie wszystko jest na miejscu. No i warto by coś pomyśleć z tym opuszczonym dworcem. Jednym słowem potencjał okolicy stadionu jest spory, trzeba by zainteresować nim ewentualnych inwestorów. Tylko poważnych, bo z tego, co obiło mi się o uszy odnośnie Włochów ostatnio, to niezbyt ciekawie to wyglądało.
    Eh, mrzonki i marzenia pewnie :)


    PS. Prezentacja drużyny 25 marca w MFK, najprawdopodobniej o 18:00. Mam nadzieję, że bedzie pełna sala, szkoda tylko, że nie mam raczej szansy żeby się wyrwać akurat o tej porze, ale starał się będę na pewno.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego nikt nie napisał, że mamy nowe wejście na przeciwległą prostą-przy wejściu w II wiraż. Myśle, iż jest to b. dobre rozwiazanie :) Nasz stadionik z dnia na dzień staje się coraz ładniejszy!!!

    Aha i jeszcze jedno-jakoś tak łyso bez tych drzew! Będzie trzeba się przyzwyczaić

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A propos zamykania okolicznych ulic na czas meczu, czyż nie było pięknie, gdyby stworzono tam taki wielki kompleks sportowo-kulturalno-rekracyjny, poprzez zamknięcie w cholerę przelotówki obok stadionu? Wtedy i możliwość powiększenia przeciwległej trybuny byłaby realna. Wiem, wiem, nie ma na nic kasy, miasta na to nie stać, choć z drugiej strony, to tereny te, jeśli się nie mylę należą do Azotów. Ruch tranzytowy za kilka lat i tak zniknie z Mościć, miejmy nadzieję, jak w końcu ruszy autostrada. A wizja zmodernizowanego kompleksu obejmującego stadion, MFK, basen, halę, korty, boiska jest dla mnie kusząca, nie wspominając, że całkiem dochodowa jako dobre miejsce na zgrupowania, gdzie wszystko jest na miejscu. No i warto by coś pomyśleć z tym opuszczonym dworcem. Jednym słowem potencjał okolicy stadionu jest spory, trzeba by zainteresować nim ewentualnych inwestorów. Tylko poważnych, bo z tego, co obiło mi się o uszy odnośnie Włochów ostatnio, to niezbyt ciekawie to wyglądało.
    Eh, mrzonki i marzenia pewnie :)
    Co do Włochów: http://www.radio-maks.com.pl/sport/c...99&str_lista=1 więc jeśli chodzi o pieniądze to przynajmniej widoki na nią są, chociaż nie sądze żeby akurat ktokolwiek się zabierał za powiększanie przeciwległej prostej. A już na pewno nikt nie "zamknie w cholerę tej przelotówki obok stadionu" ;) Bo to się tak na prawdę nikomu nie opłaci bo każdy inwestor będzie kalkulował w ten sposób: "powiększę trybunę o 2000 miejsc dla ludzi to na mecze będzie mogło przychodzić o te 2000 więcej". Ale przeciwległa prosta jest takim miejscem które jest zapełniane przez kibiców na samym końcu więc tak na prawdę takich dni w których stadion ewidetnie będzie pękał w szwach będzie stosunkowo niewiele. Patrzmy na to trochę trzeźwiej: dziś mamy Gollobów, E-Ligę, olbrzymie zainteresowanie, ale nawet jeśli przez najbliższe lata będziemy bezpieczni finansowo to tak ogromny boom się nie utrzyma ;) I na stadion będą przychodzić już nieco mniejsze tłumy (np. 15 000 ludzi zamiast 20 000 ;) ) A jak jeszcze - ODPUKAĆ ! - znowu kiedyś powtórzy się sytuacja z połowy lat 90-ych gdzie większość kibiców z Tarnowa pokazała jak naprawdę im zależy na żużlu to powiększanie stadionu w jakimkolwiek miejscu okaże się kompletnie bezcelowe. Lepiej taką kasę inwestować w coś co się w jakiś sposób zwróci i pozwoli zapewnić kibicom emocje na długie lata, np. w szkółkę żużlową...
    Dlaczego nikt nie napisał, że mamy nowe wejście na przeciwległą prostą-przy wejściu w II wiraż. Myśle, iż jest to b. dobre rozwiazanie :)
    Bo to widać na podanym wcześniej linku do zdjęć :P


  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale to ponoć nie będzie wejście dla kibiców. Jest to wejście do neutralnego pola między sektorem gości, a gospodarzy, więc nie wiem jak to do końca będzie.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prezentacja drużyny 25 marca w MFK, najprawdopodobniej o 18:00
    No to raczej ze bedzie pelna sala :P
    Za cholere nie przepuszcze takiej okazji zobaczenia naszych zimowych zakupow :P:)

    P.S. Ciekaw jestem od jakiej godziny przed meczemz CKM-em ludzie beda sie juz zchodzic :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    wejście dla mrówek czy prewencji??
    wg mnie to nie będzie wejście tylko wyjście ze stadionu :)
    i po dylemacie ;)
    pozdro
    ps.. ja będę na stadionie chyba koło 12 ...

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje,ze bedzie jakas przedsprzedaz biletów, gdyz przez zdradzieckich netfasów, zabrakło dla mnie karnetu. Zdrada! mam cicha nadzieje,że draiverowi i innym netfasom karnet zje pies,lub zgubia go i bedzie sprawiedliwie

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Drogi Proboszczu jakbyś poczytał pare postów wyzej to byś wiedział, że przedsprzedaży nie będzie i bedziesz musiał stać w kolejce razem z Twoimi "owieczkami" :P:P

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje,żeby wszyscy netfasi oddali swoje karnety biednym dzieciom z domu dziecka! Co wy na to? Odmówicie biednym dzieciom? Skandal!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Albo lepiej je dac proboszczowi to on bedzie wiedzial komu dac wkoncu reprezentuje swoja osoba dom bozy :P:)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2003
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazdy kibic unii powinien to wiedziec !!!

    obraz skasowany!

    No moze nie kazdy :) pzdr
    Jak sie napatrzycie to skasujcie
    HMMM that's true

    /edit

    dziękujemy za użytkowanie forum Sportsboard.pl.

    Stamper



  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech Ci chlopczyku Bozia doda sil na zrozumienie podstawowych zasad ortografii, aby inni kibice Unii T. nie musieli sie za Ciebie wstydzic. Jezeli to nic nie pomoze, poswiec te ostatnie tygodnie do rozpoczecia sezonu i przysiadz nad ksiazkami, bys mogl w przyszlosci pisac jak czlowiek cywilizowany, ewentualnie zapoznaj sie z zasadami uzywania slownika ortograficznego. Pisanie czegos sensownego i w ladnym stylu tez moze przyslonic Twoje bledy. Jesli zadne z powyzszych nie jest dla Ciebie mozliwe do zastosowania - po prostu wez baseballa i ****** sie w leb solidnie, gdyz idiotow i tak jest nadmiar.
    Pozdrowienia dla normalnych kibicow Jaskolek i pozostalych fanow czarnego sportu.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytek - ludzi nie znających znaczenia słów których używają, zasad pisowni, itd - jest więcej, więc ten pacjent nad Tobą nie jest żadną indywidualnością (choć on sam zapewne tak uważa), zresztą jak ma pisać po murach czy pociągach takie "poetyckie wyznania", których sam do końca nie rozumie i to jeszcze z błędami, to lepiej niech tu sobie poużywa - mniej strat".
    UniaTarnow_Hooligan- z twojego pięknego, kolorowego dzieła wnioskuje że nie nudzi ci się już samotna jaskółka i chciałbyś żeby na plastronie był też piesek - tak?!:):):)
    Jeszcze jedno - wytłymacz mi znaczenie słów które pięknie pokolorowałeś na czerwono.

    Pozdrawiam tych - którzy traktują ten sport trochę poważniej niż pacjent z pieskiem.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-09-2003
    Postów
    1,195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Włochów: http://www.radio-maks.com.pl/sport/c...99&str_lista=1 więc jeśli chodzi o pieniądze to przynajmniej widoki na nią są, chociaż nie sądze żeby akurat ktokolwiek się zabierał za powiększanie przeciwległej prostej. A już na pewno nikt nie "zamknie w cholerę tej przelotówki obok stadionu" ;) Bo to się tak na prawdę nikomu nie opłaci bo każdy inwestor będzie kalkulował w ten sposób: "powiększę trybunę o 2000 miejsc dla ludzi to na mecze będzie mogło przychodzić o te 2000 więcej". Ale przeciwległa prosta jest takim miejscem które jest zapełniane przez kibiców na samym końcu więc tak na prawdę takich dni w których stadion ewidetnie będzie pękał w szwach będzie stosunkowo niewiele. Patrzmy na to trochę trzeźwiej: dziś mamy Gollobów, E-Ligę, olbrzymie zainteresowanie, ale nawet jeśli przez najbliższe lata będziemy bezpieczni finansowo to tak ogromny boom się nie utrzyma ;) I na stadion będą przychodzić już nieco mniejsze tłumy (np. 15 000 ludzi zamiast 20 000 ;) ) A jak jeszcze - ODPUKAĆ ! - znowu kiedyś powtórzy się sytuacja z połowy lat 90-ych gdzie większość kibiców z Tarnowa pokazała jak naprawdę im zależy na żużlu to powiększanie stadionu w jakimkolwiek miejscu okaże się kompletnie bezcelowe. Lepiej taką kasę inwestować w coś co się w jakiś sposób zwróci i pozwoli zapewnić kibicom emocje na długie lata, np. w szkółkę żużlową...
    Roberto,
    dobrze piszesz, odpukać! Ale moje mrzonki, nie dotyczą wyłącznie stadionu, a raczej całego jego otoczenia. Nawet gdyby ruszanie przeciwległej trybuny było nieopłacalne to i tak postulowałbym zamknięcie Cz. Klonów w tym miejscu i porobienie alejek. Ruch można puścić inną trasą. Mieszkam niedaleko i cały ten ruch tranzytowy mnie wkurza :P

    PS. A co do Włochów, to nie wiem ile jest prawdy w tym co słyszałem, ale ich kasa jest dosyć wirtualna, chcieliby wystąpić dopiero o większą kasę do różnych funduszy i programów. Co nie znaczy, że taki sposób może się nie sprawdzić. Kto wie.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludziska byłem dzisiaj rano (7:30) na stadionie i ...
    -ekipa już się zabierała do roboty,
    - krzesełka na trybunie już ułożone,
    - 2 maszty pozbawione reflektorów (takie jakieś łyse :-) )
    - tor odśnieżony - żeby tylko jak najszybciej wysechł,
    - itp. itd.
    Wszystko pięknie ładnie (pogoda cudowna) tylko brakuje jeszcze tego ryku motorów i 20 000 ludzi na stadionie - ale to już wkrótce!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Pytańko

    Skoro nie będzie przedsprzedaży biletów to od której będa otwarte kasy w dniu meczu??

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro nie będzie przedsprzedaży biletów to od której będa otwarte kasy w dniu meczu??
    Prawdopodobnie od godziny 9:00.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A oto obiecane foty, ktore zrobilem wczoraj kolo godziny 10-00 na stadionie.




    no i zaczynamy nasze zwiedzanie stadionu od zewnatrz :P na poczatek nowa duza kasa (wykonczona prawie, sa jusz w niej okna i drzwi :D)


    remont ogordzenia



    tu faktycznie ludzie pracuja ;]



    nowe kasy



    jeszzce raz nowy kasy :D



    widok z klatki



    jeszcze jeden widok z klatki






    to jest naprawde tor (teraz to to do jazdy sie nienadaje :F


    "RODACY DO PRACY !!!" LoL :P






    kradna nam lampy :P



    tu PAN TRENER :P prowadzi b.wazna rozmowe przez telefon :D



    profile juz prawie leza



    nasza ukochana polewaczka



    "reperacja" toru :P

    mam nadzieje, ze zdjecia sie podobaja. sorki za zla jakosc ale moj aparat z s55 lepiej nie potrafi.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Zdjęcia oki, szkoda, ze nie zrobiłeś fotki trybuny, no i kibelków :P:P

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oto cos specjalni dla pani (juz zmienilem) :P moze dobrze :P nie widac ale zawsze cos. staralem sie jak najlepiej uchwycic wnetrze kibelkow ale mi nie wyszlo :(
    :)



  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    po pierwsze to dla pani :P
    a po drugie zdjęcie mi się nie wyświetla :(

    poprawka ;) już się wyświetla :), ale faktycznie niewiele widać

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorki ale zdjecia moga sie nie wyswietlac, jestem w fazie ich przezucania na inny serwer. sorki za znoka :(

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2003
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorki ale zdjecia moga sie nie wyswietlac, jestem w fazie ich przezucania na inny serwer. sorki za znoka
    Bylo by milo, bo widze trzy zdiecia reszta krzyzyki.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tera fotki powinny juz chodzic, przedtem byly na republice i transfer zostal przekroczony :(. mam nadzieje, ze na lycosie nie ma takich problemow. a fotki widac juz ??

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    No teraz już elegancko wszystko widać, przynajmniej u mnie :).

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pamietam, były 33 żarówki! - niech mi tylko jednej braknie!!!!!


  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe co teraz się stanie z tymi reflektorami. Moze by je tak na jakąś licytacje wystawić jako pamiątka minionej epoki?!?!?! Założe się, że rozeszły by się jak ciepłe bułeczki!!! A za zebraną kasę, można by było kupić... :)
    pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Roberto,
    dobrze piszesz, odpukać! Ale moje mrzonki, nie dotyczą wyłącznie stadionu, a raczej całego jego otoczenia. Nawet gdyby ruszanie przeciwległej trybuny było nieopłacalne to i tak postulowałbym zamknięcie Cz. Klonów w tym miejscu i porobienie alejek. Ruch można puścić inną trasą. Mieszkam niedaleko i cały ten ruch tranzytowy mnie wkurza :P
    To jeszcze ładnych parę latek musisz poczekać na dociągnięcie do Tarnowa autostrady ;)
    Ciekawe co teraz się stanie z tymi reflektorami. Moze by je tak na jakąś licytacje wystawić jako pamiątka minionej epoki?!?!?! Założe się, że rozeszły by się jak ciepłe bułeczki!!! A za zebraną kasę, można by było kupić... :)
    ...ciepłe bułeczki ! :D

    A tak na serio to ja wcale nie sądze, żeby aż tak dobrze się rozchodziły. No bo kto to kupi - zwykli kibice ? I gdzie to będą trzymać ;) Kilka egzemplarzy może ktoś by kupił, ale resztę na złom oddać i pieniądze też będą.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2003
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale resztę na złom oddać i pieniądze też będą.
    Na ciepłe bułeczki :):):):):):):)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sędzia też będzie miał "ładną budkę" - rozpoczął się remoncik (z zewnątrz) więzy sędziowskiej.

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehh jak bedzie mi sie nudzic w poniedzialek to pojde na stadion i tez popykam kilka fotek, bo ciekawi mnie jak po tym ociepleniu tor wyglada :?:

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehh jak bedzie mi sie nudzic w poniedzialek to pojde na stadion i tez popykam kilka fotek, bo ciekawi mnie jak po tym ociepleniu tor wyglada :?:
    Tor jest juz w miarę wyrównany. Wydaje mi się, że w najbliższych dniach nasi będą mogli spokojnie trenować. Zwłaszcza, że patrząc na termometr i widząc +12 stopni wydaje się to potwierdzać :)
    Czyżby to oznaczało, że w niedziele idziemy na sparing...-mam nadzieje, że tak!!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2004
    Postów
    169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak narazie pogoda jak złoto lepszej być nie może,wiec treningina stadionie unii w mościcach tuz tuz.............
    jeśli ktos bedzie znał daty lub jeszcze lepiej godziny to byłbym wdzięczny za te informacje.Z góry dzięki.......

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2003
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile pogoda dopisze, to zuzlowcy wyjada na tor we wtorek i w czwartek na 100%.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No zobaczymy jak po remoncie bedzie sie prezentowal caly obiekt.... trzeba bedzie pewnie przyjechac na jakis meczyk i zobaczy:P

Strona 1 z 38 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •