Pokaż wyniki od 1 do 31 z 31

Wątek: ŻÓŁTE PSZCZÓŁKI [BBTS]

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2004
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ŻÓŁTE PSZCZÓŁKI [BBTS]

    Zakładam nowy tuaj nowy temat, ponieważ nigdzie nie można znaleźć informacji o BBTSie. Klub nie ma nawet swojej strony w internecie, a na Bielsku nikt nie raczy nawet informacji zostawić o meczach! :[

    Dlaczego taka nazwa???
    Ponieważ klub ktory jeszcze w poprzednim sezonie grał w serie A i na swoim boisku całkiem nieźle im szło.. a w tym ... grają, ba nawet nie grają tylko lataja po boisku w żółtych oczo-je$#@$@ [cenzura] t-shirtach za max 5zł!!! Nie wiem czy oni chcą odstraszyć przeciwnika czy rozbawić go do śmiechu żeby pekł?? Umiejętności siatkarskie odleciały niestety z Bielska wraz ze spadkiem z 1 ligi..

    A może wydawało się co po niektórym że sprowadzenie Wagnera automatycznie zagwarantuje nam powrót na siatkarskie salony?? Ale rozgrywający przecież musi do kogoś podawać, nieprawdaż?? Do kogo?? Do pędziwiatra Węgrzyna?? Jasne przecież jest młodzież!! No pewnie że jest... połowa drużyny!! Jako drugą połowe weźcie juniorów, z takim składem nikt z Wami nie wygra!

    Najlepsza sprawa to był turniej BESKIDY 2004. Brały w nim 4 drużyny w tym nasz BBTS. Wszystko miało się zacząć pewnego pięknego piątkowego popołudnia o godz. 16:00, ale okazało się że czesi (czy słowacy) się spaźniają... i 1 mecz zaczął się z małym DWUGODZINNYM opóźnieniem! Zniecierpliwiona publiczność pragnąca zobaczyć nową drużyne (w liczbie ok 30 osób) biorąc pod uwagę że był to międzynarodowy turniej i że wstęp był za darmo to REKORD ŚWIATA organizatorów, którzy nawet na drzwiach wejściowych do hali nie umieścili o nim żadnej informacji...

    Dziś w Pucharze Polski BBTS przegrał 0:3 z Polską Energią Sosnowiec 0:3. Pierwszy set był jeszcze w miare wyrównany, w drugim natomiast BBTS pokazał swoję doświadczenie i prowadząc początkowo 4 punktami, a w końcówce 2, oddał seta gościom! O trzecim secie można powiedzieć tyle, że skończył się szybciej niż się zaczał, zostaliśmy gładziutko pokonani, ale to pewnie była wina żółtych t-shirtów była, które już nie wytrzymuja 3 meczu w ekremalnie przepoconym środowisku.. Szkoda mi tylko "Wilka" [Vylk - nowey młody zawdonika), który zamiast ogrywać się w liczącym się klubie został sprowadzony żeby chyba zmarnować młodość w klubie który będzie walczył o pietruszkie z groszkiem w tym sezonie!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Igorze, nie przesadzajmy.
    Zółte koszulki na pewno nie beda nam towarzyszyły przez cały sezon.Pokazuja one nastawienie do gry w pucharze polski.
    uważam że będziemy w czołówce tabeli w serii B.Drżyjcie Jadary i inne Delecty, bo nadchodzi era Wielkiego BBTS!
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skra na Turnieju w Sosnowcu również miała pszczółkowe koszulki :P

    Sosnowiec

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na bank nie bedą grać w tych oczoiebnyh koszulkach, jestem o tym święcie przekonany!! Natomiast Igor ja uważam, że BBTS będzie walczyć o awans. Pokazali to w pierwszych 2 setach meczu z Sosnowcem, że mogą walczyć nawet obrońcą Pucharu Polski i uczsetnikiem Ligi Mistrzów w sezonie 2004/2005. Na serie B na bank to powinno starczyć, choć będą toczone wyrównane mecze z Bydgoszczą, Wrocławiem, Radomiem i Międzyrzeczem. Ale wierze w jak to nazwałeś ŻÓŁTE PSZCZÓŁKI poradzą sobie i wejdą choćby do baraży!!!!!!!!!

    Artur Żyliński naszą nadzieją

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż, nareszcie coś konstuktywnego w necie na temat BBTS-u
    Mojej Miłości od lat 12(awans do I ligi Seria A w 1992 roku-wtedy zacząłem uczęszczać na mecze)teraz ta miłość może trochę jest zaniedbana ale cóż, praca,żona,kasa(nasi spadli a bilety podrożały-kolejny polski,nie tylko bielski paradoks.
    Co do szans na awans-w takim składzie będzie ciężko,choć bardzo bym chciał.Brak alternatywy dla Zylińskiego(choć zrobił ogromne postępy,albo i nie bo w zeszłym sezonie to go może dwa razy na parkiecie widziałem i to na przyjęciu)i Węgrzyna(ten to się uwstecznia i to bardzo skutecznie),Wagner coraz starszy i coraz mniej dokładny(z całym szacunkiem dla niego bo to świetny gracz).Tylko Popik wiecznie żywy(w tym klubie to się na niego uwzięli-trenerów też przecież można zwalniać)Na przyjęciu trochę mizerii: Słowak Vylk(bardzo dynamiczny , świetna zagrywka,niezły odbiór trochę gorzej w ataku)Żurek jak żurek raz gorszy raz lepszy;Ukrainiec na środku wymaga zgrania,ale jest niezły(tylko żeby zagrywkę poprawił-nie są to balony Węgrzyna,ale w sumie lekkie plasy no i siatki w decydujących momentach.
    Piliński-za mało grał żeby go oceniać;Fijałek -tak samo.
    No i młody Piekarczyk(ile on ma lat)-niezłe przyjęcie,zagrywka,atak,jak dostanie dobrą piłe to OK ale jak niedokładną(coraz częściej od Wagnera)to już blok i koniec.

    Teraz trochę lepszych wieści-W meczu z Kazkami zagrali dwa sety naprawdę przyzwoicie i w serii B mają szansę walki.Jak będą drużyną z jajami a nie zlepkiem graczy jak w zeszłym sezonie.Tylko obawiam się że mając w drużynie Kwasa i Wagnera są w stanie być drużyną.Pożyjemy zobaczymy

    POWODZENIA CHŁOPAKI

    P.S.Czy planują jeszcze jakieś zakupy na pozycję atakującego i środkowego no i może przyjmującego?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popik ma takie plecy w Bielsku że nie ma takiej opcji,żeby go ktoś wyebał!!!!

    Piekarczyk zdaje się być nastolatkiem, 17-18 chyba ma.
    Węgrzyn??proszę Cię...no comments i jego kąśliwa zagrywka, ale Wiesiu coś w nim widzieć musi!

    Stronka chyba jest w trakcie bo na meczu z Kazikami robił nam zdjęcia jakiś Ktoś:)

    Podbudowała mnie postawa w meczu z Kazikami.Na serię B to powinno starczyć,ale BLOK BLOK BLOK i jeszcze raz BLOK.Nykola to debeściak i jak sie zgra z Wagnerem to będa nie do zatrzymania!

    Poprawić skuteczność i wyniki przyjdą same!

    JEDEN CEL - PeeLeS!!!!!!!
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno to będzie sezon walki!!!!!!! Jest 5 drużyn, które będą walczyć o awans:BBTS, Czarni Radom, Gwardia Wrocław, Chemik Bydgoszcz, Orzeł Międzyrzecz. Zobaczymy jak będzie, ale ja myśle że powinno być dobrze :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaległe wyniki i nagrody turnieju BESKIDY 2004

    „Beskidy 2004” 17-19.09.2004 r.

    hala BBTS „Włókniarz” ul. Widok 12 w Bielsku-Białej
    hala COS w Szczyrku ul. Plażowa 8

    VC Municipal Piatra Neamt (Rumunia) – VC Prešov (Słowacja) 3:2
    BBTS „Siatkarz-Original” – VK Czeskie Budziejowice 2:3

    VC Prešov – VK Czeskie Budziejowice 1:3
    BBTS „Siatkarz-Original” – Municipal Piatra Neamt 3:0

    VK Czeskie Budziejowice – Municipal Piatra Neamt 3:1
    BBTS „Siatkarz-Original” – VC Prešov 3:2

    Końcowa kolejność:

    1. VK Czeskie Budziejowice 6 pkt. 9:4
    2. BBTS „Siatkarz-Original” 5 8:5
    3. VC Municipal Piatra Neamt 4 4:8
    4. VC Prešov 3 5:9

    Nagrody indywidualne turnieju „Beskidy 2004”, w poszczególnych elementach:

    - najwszechstronniejszy: Jiri Stolfa (VK Czeskie Budziejowice)
    - atakujący: Artur Żylinski (BBTS „Siatkarz-Original)
    - rozgrywający: Grzegorz Wagner (BBTS „Siatkarz-Original)
    - blokujący: Jaroslav Michal (VK Czeskie Budziejowice)
    - zagrywający: Martin Vlk (BBTS „Siatkarz-Original)
    - libero: Peter Vahovsky (VC Prešov)
    - najmłodszy: Bartłomiej Piekarczyk (BBTS „Siatkarz-Original)

    Najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach:

    VK Czeskie Budziejowice – Jiri Stolfa
    BBTS „Siatkarz-Original” – Grzegorz Wagner
    VC Municipal Piatra Neamt – Stefan Stefura
    VC Prešov – Roman Ondrušek



    jESTEM PRZEKONANY, ŻE BĘDZIEMY MIELI AWANS!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkimi krokami zbliża się sezon serii B mężczyzn, w którym będzie uczestniczył nasz zespół. Trudno mi obecnie szafować szansami teraz na awans do Polskiej Ligi Siatkówki. Nie pora i czas na to. Przed nami wiele spotkań, więc prognozowanie zespołu pewnego do awansu jest złudne. Będzie to mój już trzynasty sezon gdzie moja skromna osoba zawita na parkiety w Bielsku - Białej. Nie widziałem jeszcze naszego nowego zespołu w meczach sparingowych, więc nie będę się wypowiadał na temat ich szans. Jedno mogę stwierdzić, że, jak co roku skład został całkowicie przemeblowany, co nie wróży nic dobrego. W naszym mieście nigdy nie było dobrego klimatu dla siatkówki w wydaniu męskim i z tym trzeba się pogodzić. Kto wie czy kiedyś jeszcze BBTS osiągnie jakiś znaczący sukces, jaki miał miejsce na początku lat, 90 kiedy to graliśmy w półfinale zdobywców pucharów. Piękne czasy. Jedyne, co zostało to powspominać. Nie chcę nawet słyszeć, że ten sezon może być przełomowy, że mamy pewny awans, bo dobrze reprezentowaliśmy się w różnych turniejach. Już pierwsze spotkania pokażą nam czy będziemy zdolni podjąć walkę o czołowe miejsca, czy zasilimy szeregi drużyn walczących o utrzymanie. Czas pokaże. Mi jako kibicowi pozostaje tylko wierzyć w chłopaków. Jedno mogę zapewnić, że jak ma to miejsce od wielu lat moja osoba zasiądzie w hali przy ul. Widok 12. Pozdrawiam wszystkich kibiców BBTS. Do zobaczenia na meczach.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to z Moderatorem lipa.

    Miejsmy nadzieję że nie będzie tak do końca.

    Jak można prowadzić w secie 23-19 i przegrać(ponoć taka sytuacja była tam w czwartym secie).Widać można

    Propozycja dla kibiców z klubu kibica.Na najbliższym meczu w B-B można by powiesić transparent z napisem:


    Wiesiek Odejdź

    Chodzi oczywiście o naszego wspaniałego trenera
    Może to coś da temu nieusuwalnemu do myślenia,bo jak na mój gust to on jeszcze żadnego sukcesu z tą drużyną nie odniósł,przegrał co można było, spadł z Serii A, do Serii A w sumie nie awansował bo te baraż to jednak nie awans po długim oddającym rzeczywistą siłę drużyny sezonie

    Temu piszę Wiesiek odejdź.

    Nie wie ktoś czy planują jakieś jeszcze wzmocnienia,mam na myśli pozycję atakującego i środkowego

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    09-10-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich kibicow BBTS-u!!!!Oj ile ja sie naszukalam w tym necie czegos na temat BBTS-u no i oczywiscie kibicow tej druzyny. No i wkoncu mi sie udało :)
    Niestety BBTS nie zaczal lige dobrze. Pierwszy mecz i pierwsza porazka :(
    Moze macie racje ze jest tu winien trener.
    W kazdym razie licze ze to byl wypadek przy pracy bo nie przystaje im przegrywac z Hajnowka.
    Pozdrawiam wszystkich kibicow BBTS-u!!!!!
    Dozobaczenia na meczach w Bielsku!!!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj ja mam taką nadzieje, że to był wypadek przy pracy!!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My se możemy napisać co chcemy.Leją na nas jak wlezie i tyle.Sponsorzy z zeszłego sezonu też się od nas odwrócili...
    LIPTON.

    Co do meczu to wg mnie wypadek przy pracy.
    Będzie dobrze.
    A Wiesław?może się przełamie i te kilka lat z nami zaprocentuje.

    JEDEN CEL- PeeLeS!!!!!!!!!!!

    PS!!!!!!!!!!ONI RZECZYWIŚCIE GRAJĄ W TYM ŻÓŁTYM GÓWNIE!!!!!!!!!!!!!!!CZY CO ROKU BĘDZIEMY MUSIELI DOSTOSOWYWAĆ SWOJE BARWY DO WASZYCH????
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.moderatorvolley.pl/galeria/1kolejka/07.jpg

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ROZPACZLIWY APEL ZBŁĄKANYCH KIBICÓW!!!!!!!!
    LUDZIE ODBUDUJMY TO, CO SIĘ NARODZIŁO W ZESZŁYM SEZONIE!
    NIE ZMARNUJMY TEGO!!!!
    WSZYSCY KTÓRZY MOGĄ W JAKIKOLWIEK SPOSÓB WSPOMÓC NASZ FANKLUB PROSZENI SĄ O KONTAKT Z NASZYM WODZEM-BBTSIAKIEM!!!
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    09-10-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!!
    Masz racje nalezy odbudowac to co osiagneliscie w zeszlym sezonie. Patrzac na to z boku(do klubu kibica nie nalezalam) naprawde zrobiliscie w tamtym sezonie kawal dobrej roboty i szkoda byloby to zaprzepascic. Jezeli bede w czyms potrzebna to mozecie na mnie liczyc.
    Pozdrawiam i do boju Siatkarz!!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PS TAKIE "artykuły" pana Tomasza G. jakie są całyczas zamieszczane w Kronice na pewno nie służą dobrze bielskiej siatkówce.
    JAK NIE CHCESZ PISAĆ O BBTS TO NIE PISZ.TAK BĘDZIE LEPIEJ DLA SIATKÓWKI, DLA NASZEGO ŻYCIA.TO NIE SZTUKA JECHAĆ PO WSZYSTKICH ITP.PISZ SOBIE O JAKIŚ FIFULKACH Z BULOWIC.TAM NIKOMU NIE SZKODZISZ.
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Tomaszu z Kroniki!!!!!!!!! Niech pan skonczy ze swoim zawodem, jeśli Pan dalej będzie obrażał naszych Siatkarzy!!! pan powinien napisać np. o tym, co sie dzieje w lasku za Auchanem a nie obrażać "Żółte Pszczółki" Nie jest pan lokalnym patriota, to niech pan sie tamtym tematem zajmie
    Dziekuje
    Koniec z takimi dziennikarzami
    Pozdro

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    270
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ta kronika jest dostepna w sieci ?

    A BBTS w Hajnówce nie grał źle.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tekstu tego nie ma,ale stronke mają:)
    www.kronika.beskidzka.pl

    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sklad jak juz cos analfabeto

    Wracając do rozgrywek ligowych uważam, że po niefortunnej porażce w Hajnówce nasi ulubieńcy zagrają na swoim normalnym poziomie i zrehabilitują się za porażkę z Moderatorem. My, kibice BBTs-u mocno w to wierzymy. Krążą plotki, że Melina wrócił do BBTS


    BBTS Pany!! 3-kolorowe szatany!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i wreszcie jest!!!!!!!!
    http://www.bbtssiatkarz.contract.pl/

    Na początek niezła!Szkoda,że nie ma forum.
    Naprzód do Serii A!!!!!!!!PELES!!!!!!!
    Dalej ze śnieżką 16-tego 3-0 i bedzie lider!
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO to ja widzę, że Gwardia nieuchronnie zbliża się do spadku z serii B. Zespół BBTS-u w meczu z Gwardią grał w następującym składzie; Wagner, Karzow, Vlk, Zyliński,Żurek,Węgrzyn, Kwasowski(l)Gwardia po raz kolejny się skomprmitowała swoją grą, gdyż w 80% procentach zagrywała na Kwasa. Nie wiem, co waszą grą jest nie tak, ale mam nadzieję, że klub z wrocławia sie przełamie i pokona w następnej kolejce upora się z Chemikiem Bydgoszcz.


    Zapraszam na stronę www.bbtssiatkarz.contract.pl

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    09-10-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wkoncu stronke mamy:)
    No i wkoncu wygrana BBTS-u!!Tak jak mowilam pierwszy mecz to byl wypadek przy pracy. Teraz wkoncu meczyk w Bielsku!!!!
    A wiec do boju siatkarze no i do boju kibice!!!!Pierwszy meczyk w Bielsku wiec musi nas byc duzo!!!!!!Ja na pewno bede:) Pozdrawiam Was!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Następny mecz o 17 na Widoku-info od działaczy BBTS. Chłopaki zrobią dym na sali, bo ja będe pisał artykuł dla sportowych faktów. kali na pewno pociagnie klub kibica. zachęcam wszystkich do klubu kibics. mail: bbtsiak@interia.pl
    bbtspsychofans@wp.pl

    A po meczu ja, kali, cinek i reszta jedziemy pić do szczyrku do więzika na nocke!!!!!!!!!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sądzę,że nie jadę z wami ochlaptusy jedne.Czemu nie moze byc o 18.30 jak zawsze.Co za placky
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    09-10-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to do soboty kibice BBTS-u!!!!!
    W jakiej cenie sa bilety w tym sezonie????

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bilety w cenie 6 zł 12 zł(dorośli). Wstęp wlny dla ucznów szkół podstawowych. Chłopaki na pewno sie postarają o bardzo głośny doping. natomiast uważam, że mamy najlepszych kibiców serii B

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pszczółeczki

    No to pszczółeczki zrobiły niespodziankę we Wrocławiu.

    Czy dalej będą grać w tych zaje.....stych koszulkach?

    Może ktoś skomentować pogłoski o powrocie Meliny

    Czy są jakieś możliwe wzmocnienia na pozycji atakującego?

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    09-10-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale zdzieraja z nas kibicow :(
    No mi sie pszczólki podobaja w zółtych kubraczkach :D:D:D:D:D
    Ale mowiac szczerze najwazniejsze jest zeby dobrze grali a czy beda grac w zoltych czy w zielonych czy w czerwonych to juz nie ma znaczenia!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sklad jak juz cos analfabeto

    To z Meliną to były tylko plotki ostatecznie zdemntowane przez członka zarządu. Wiem, że sa prowadzone rozmowy ze środkowym, ale nie mogę podać nazwisk. Mam nadzieję, że w trakcie sezonu zmienią te koszulki na inne , bo nie wygląda zbytnio ciekawie. W sparingach mogą w takich grać, ale żeby w lidze... nie skomentuje tego

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •