Pokaż wyniki od 1 do 39 z 39

Wątek: V Charytatywny Miedzynarodowy Turniej w Piłce Siatkowej

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    V Charytatywny Miedzynarodowy Turniej w Piłce Siatkowej

    Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach
    zaprasza na


    „ V CHARYTATYWNY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN”
    M e m o r i a ł L e s z k a K u ś m i e r c z y k a

    Zdzieszowice 17-19.09.2004, hala Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji, ul.Góry św. Anny
    W turnieju udział biorą drużyny:
    Pamapol Domex AZS Częstochowa-brązowy medalista PLS, sześciokrotny mistrz Polski
    Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle- szósty zespół PLS, pięciokrotny mistrz Polski
    Ferram Opava (Czechy)- brązowy medalista ligi czeskiej
    KP Polska Energia Sosnowiec- piąty zespół PLS
    Maoam Mendig (Niemcy)- piąty zespół ligi niemieckiej
    GTPS Gorzów Wlkp.- czołowy zespół serii B

    piątek 17 września 2004
    gr.A 17,oo KP Polska Energia Sosnowiec- Ferram Opava (Czechy)
    gr.B 19,oo Maoam Mendig (Niemcy)- Pamapol Domex AZS Częstochowa
    sobota 18 września 2004
    gr.A 10,3o Ferram Opava – GTPS Gorzów Wlkp.
    gr.B 12,oo Mostostal Azoty – Maoam Mendig
    gr.A18,oo KP Polska Energia Sosnowiec – GTPS Gorzów Wlkp.
    gr.B 20,oo Mostostal Azoty – Pamapol Domex AZS Częstochowa
    niedziela 19 września 2004
    10,oo mecz o 5 miejsce
    ok. 11,3o mecz o 3 miejsce
    ok. 13,3o spotkanie finałowe
    Najlepszy zespół grupy A zagra w finale z najlepszym z grupy B, itd.
    Obowiązuje system punktowania Polskiej Ligi Siatkówki.
    Dochód z turnieju przeznaczony zostanie na dokończenie kompleksu sportowo-rehabilitacyjnego oraz likwidację barier architektonicznych dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
    PROGRAM IMPREZY

    piątek 17 września 2004
    gr.A 17,oo KP Polska Energia Sosnowiec- Ferram Opava (Czechy)
    gr.B 19,oo Maoam Mendig (Niemcy)- Pamapol Domex AZS Częstochowa
    sobota 18 września 2004
    gr.A 10,3o Ferram Opava – GTPS Gorzów Wlkp.
    gr.B 12,oo Mostostal Azoty – Maoam Mendig
    gr.A 18,oo KP Polska Energia Sosnowiec – GTPS Gorzów Wlkp.
    gr.B 20,oo Mostostal Azoty – Pamapol Domex AZS Częstochowa
    niedziela 19 września 2004
    10,oo mecz o 5 miejsce
    ok. 11,3o mecz o 3 miejsce
    ok. 13,3o spotkanie finałowe



  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiecie ile bedzie kosztowal bilet? wiadomo gdzie i czy wogole beda zakwaterowane druzyny?czy wszystkie beda zakwaterowane czy czewa wraca za kazdym razem do siebie?dzieki za info!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiecie ile bedzie kosztowal bilet?
    Bilety będą w cenie: karnet na cały dzień 20 zł a bilet na 1 mecz 10 zł. Tak mi sie coś o uszy obiło :)

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bilety

    cena biletow: na trzy dni 20 zl, pojedynczy dzien 10, ulgowy na pojedynczy dzien 8 zl.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cena biletow: na trzy dni 20 zl, pojedynczy dzien 10, ulgowy na pojedynczy dzien 8 zl.
    hm.....chyba jak na turniej to troche drogie te bilety, ten trzy dniowy to ok ale zeby ulgowy 8zł przy normalnym 10zł? ehhh......czego to niewymyślą:/

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kacha2 ten za 10 to bilet na cały dzień i ten za 8 ulgowy tez, jeśli weźmiesz pod uwagę że np w sobotę są 4 mecze to czy 2 lub 2,5 za mecz to duza kwota??

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cena biletow: na trzy dni 20 zl, pojedynczy dzien 10, ulgowy na pojedynczy dzien 8 zl.
    hm.....chyba jak na turniej to troche drogie te bilety, ten trzy dniowy to ok ale zeby ulgowy 8zł przy normalnym 10zł? ehhh......czego to niewymyślą:/
    .....zwlaszcza ze dochody z biletow sa przeznaczone na cele charytatywne.......

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wg organizatorów jest to przyciagniecie mlodziezy do sportu hehehehe ja swojemu synowi kupiłem karnet dla dorosłych bo wychodzi taniej aniżeli pojedyńcze ulgowe

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzieki za info:)
    zycze powodzenia wszystkim druzynom a szczegolnie AZS czestochowa bo jestem ich wielka kibicka:) oraz GTPS gorzow bo tam gra moje Sloneczko;)
    do zobaczyska na meczach!

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A kto jest tym słoneczkiem??:)

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :)hihi Sloneczkiem jest jeden z nowych zawodnikow w druzynie GTPSu
    zycze sukcesow jutro w zdzieszowicach chlopaki!bede trzymac kciuki i kibicowac ze wszystkich sil;)

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktróre ze słoneczek świecie dla Ciebie najjaśniej??:) Daniel Mróz, Daniel Nahorski, Marcin Lubiejewski, Arkadiusz Kaminski, Michal Doliński, Jacek Pielacki czy kto??:P To wbrew pozorom ważne pytanie:) Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem że po jednym meczu drużyny nie mozna zbyt wiele powiedzieć o zespole ale jednak. Pierwszy mecz Sosnowiec- opawa- bez historii. Poziom serii B lub II ligii. Słabab zagrywka beznadziejne ataki na zasadzie klepania piłki masa własnych błędów. Obawiam się że z taka grą pozostanie utrzymanie ale to przeceiż początek sezonu dopiero za miesiąc. Mecz drugi- bardzo dobry świetne dlugie wymiany , fantastyczne obrony w polu z jednej i drugiej strony. Mimo że pierwsze 2 sety wygrali goście poziom bardzo wyrównany. Drugie dwa sety wygrana AZS i wydawało się ż enasi zachodni sąsiedzi nie wytrzymuja kondycyjnie. Lecz 5 set to pogrom niemieckiej drużyny, bardzo liczne pomyłki zawodników AZS w ataku i słaby blok. Podobał mi się G Szymański Winiarski i mlody Gawryszewski. Dzisiejszy dzień zwiasuje emocje alejak bedzie ?? zobaczymy. Fajna impreza

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i pierwsz wygrana Mosto z drużyną z Niemiec 3-1 więcej nic nie wiem he he :)

    Info. od Kuchcika który siedzi na hali już od 10 i nadaje smsy :)

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wyniki

    a oto wyniki wczorajszych i dzisiejszych, porannych meczy

    Grupa A

    KP Energia Sosnowiec – Ferram Opava 3:1 (25:22, 23:25 ,25:18 ,25:23)
    Ferram Opava - GTPS Gorzów Wielkopolski 2:3 (24:26, 25:22, 25:17, 20:25, 10:15)

    Tabela
    1.KP Energia Sosnowiec 1 3pkt 3:1
    2.GTPS Gorzów Wielkopolski 1 3pkt 3:2
    3.Ferram Opava 2 1pkt 3:6

    Grupa B

    Pamapol Częstochowa - Maoam Mending 2:3 (20:25, 23:25, 25:19, 25:17, 6:15)
    Maoam Mending – Mostoztal Azoty 1:3 (25:20, 14:25, 15:25, 21:25)

    Tabela
    1.Mostostal Azoty 1 3pkt 3:1
    2.Maoam Mending 2 2pkt 4:5
    3.Pamapol Częstochowa 1 1pkt 2:3

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja już po turnieju w Sosnowcu uważam, ze Energia będzie w tym sezonie w pierwszej piątce, na początku poczynania działaczy wołaly o pomstę do nieba ale ostatecznie drużyna się wzmocniła i wcale nie wygląda na taką która miałaby tylko walczyć o utrzymanie :)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O postawie KP Sosnowiec trudno cokolwiek powiedzieć jako, że w dzisiejszym meczu z Gorzowem ( 3:0 dla KP ) wystarczyła w połowie rezerwowa drużyna. Gorzów nie zmusił sosnowiczan do większego wysiłku. Nie mniej jednak na hura optymistyczne wypowiedzi chyba jeszcze za wczesnie. Wszystko okaże sie kiedy KP zacznie grać z mocniejszymi rywalami. O ile na ligę moze to byc przyzwoity zespół o tyle w LM nie wróże tej drużynie sukcesów.
    Przyjemna niespodziankę swoim kibicom zafundował nowy Mostostal pokonując pewnie AZS Częstochowę 3 : 0. Zdaje sobie sprawe z tego, ze zaczna sie głosy, ze to tylko turniej, ze to w ramach przygotowań do ligi itp. Niech tak bedzie ale zwycięstwo jest zwycięstem. Istotna rzeczą jest równiez to, że Mostostal przerwał zła passę w ostatnich pojedynkach z Cz-wą których przegrał pod rząd 6 lub 7 ( nie pamietam dokładnie - staystycy to wiedzą ). Mostostal grał praktycznie "gołą" siódemką ( do kontuzjowanego Stancelewskiego dołączył Kubica a Vartovnik i Kmet są na kadrze Słowacji )tj. Gromadowski, Olejniczak, Serafin, Augustyn, Januszkiewicz, Lipiński, Musielak na libero. W rezerwie pozostawali Kozłowski i Szramek ( który chyba tez nie jest w pełni sprawny ). W Mostostalu z minuty na minute coraz lepiej grał Gromadowski. Chłopak ma papiery na wielkie granie. Równo - na dobrym poziomie - grał Oleniczak. Reszta wystarczajaco dobrze aby ograć Częstochowę. Mankamentem, w mojej ocenie, jest zagrywka. Zdecydowanie należy ją poprawić, chociażby w takim stopniu jak czynił to Kokociński, który obok Winiarskiego był najlepszym zawodnikiem w Cz-wie. Na meczu była niewielka grupa kibiców AZS-u ale po pewnym czasie nie było ich w ogóle słychac. Jutro finał Mosto - Sosnowiec.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja za to pochwale Augustyna - chłopak ten zrobił na mnie wrażenie, szczególnie w I meczu z Niemcami. Wiem że to turniej ale Chudik zrobił tak naprawdę drużyne z nowych zawodników , ze starego Wielkiego Mosto był jedynie Lipa- Rafał bowiem cały poprzedni sezon nie grał, Olek J wchodził na kilka pilek , Augustyn jeszcze mniej a pozostali nie grali wogóle w Mosto. Siedzący na trybunach WW mogł popaść w kompleksy patrząc na grę w 2 linii i swietne obrony zawodników. Na mnie wrażenie zrobił trener, rozmawiając z usmiechem z każdym z zawodników i tlumacząc im taktyczne posunięcia oraz pokazując jak maja zagrac a jak zagrali. Atmosfera w drużynie jest dobra, Lipiński gra lepiej niz kiedykolwiek, bez względu na wynik koncowy jutrzejszego meczu twierdze że ta drużyna ma charakter i chce grać w odróznieniu od poprzedniego Mostostalu

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne! Lipiński stał się prawdziwym przewodnikiem stada i jeśli chodzi o zagrywkę (o której pisze Zibi, że w całym zespole do poprawy) to był w Mosto (w meczu z Czewą) najlepszy. Generalnie wszyscy zawodnicy prezentują równą formę oraz poziom i nie ma za bardzo kogo wyróżniać. Jeśli panowie nie spalą zbyt szybko swojej energii, którą kipieli w dzisiejszym meczu to zapowiada się hit sezonu!
    Widać, że mogą i mają czym powalczyć z tegorocznymi faworytami ligi.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewielka, bo niewielka ale byla :) To byl taki meczyk bez cisnienia, nawet sie za bardzo nie chcialo spiewac. Taki piknokowy wyjezdzik w celu obejrzenia gry AZS-u, a gra niestety byla raczej bardzo przecietna. Brak Gierczynskiego byl bardzo widoczny, nie wiem czemu nie gral Gawryszewski ! w drugim secie zagralismy JEDEN raz krótką !!! Mam nadzieje, ze to byly zalozenia taktyczne.
    Gra do bani, a wyjezdzik dla kilku z nas tylko w celu rozgrzania gardel przed ciezkim sezonem ;)

    P.S.
    Chyba Gela caly czas nie lubicie :) Ale jest to "milosc" calkowicie odwzajemniona :) Mlodziez kedzierzynska tez bardzo uczulona na nasz widok, niestety tylko do czasu i z daleka, a przeciez bylismy tam absolutnie pokojowo. Coz, niektorzy na widok bialo-zielonych barw dostaja drgawek.

    ŚWIĘTA WOJNA NIECHAJ TRWA !!! czekamy na lige.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Digit AZS ! Chyba tez jesteś przeczulony na punkcie "wojny" kedzierzyńsko - częstochowskiej ( lub odwrotnie ) i sam sobie stwarzasz dodatkowe bodźce do jej kontynuowania. Absolutnie bezpodstawne są twoje oskarzenia dotyczące wrogiej postawy kibiców miejscowych ( należy pamietać że oprócz kibiców Mostostalu zarówno z Kedzierzyna jak i ze Zdzieszowic i okolic ) były tam osoby, które naprawdę korzystają z okazji aby raz w roku w Zdzieszowicach zobaczyć niezła siatkówkę i nie mają one żadnych uprzedzeń do żadnej z druzyn. Nie wiem dlaczego podjudzasz sytuację i sam prowokujesz do niepotrzebnych wasni. Tak się składa, że rozmawiałem po meczu z jedną z osób kibiców AZS-u i nie stwierdziłem aby zywiła jakikolwiek uraz pod adresem kibiców Mosto czy też innych osob ogladających mecz.
    Co do Grzesia Szymańskiego - jak widać zaskarbił on sobie sympatię nie tylko w Kedzierzynie ale i w Zdzieszowicach i spija miód który sobie sam nawarzył. I tej sprawy nie rozpatrywał bym w kontekscie sportowej rywalizacji Mosto - AZS. Jest to wynik jego prywatnej wypowiedzi i prywatnych odczuć jego adwersarzy.
    Druga sprawa - juz kilka dni temu pisałem ( w odpowiedzi jednemu z kibiców AZS, który w wyjsciowej szóstce umiescił Winiarskiego i Kocika ), czy nie za szybko rezygnuje z Gierczyńskiego ? Jak sie okazuje jego brak w waszej druzynie jest nazbyt widoczny. Gawryszewski nie wszedł na boisko bo jest kontuzjowany , na szczęscie niegroźnie ale lepiej - zdaniem szkoleniowców - go nie obciążać.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam chciałem tylko dodać że mamy godnych następców tzn. za benka (augustyn), papke(gromadowski), świderski(olejniczak), podobała mi się gra Piotrka L :)
    no no oby tak dalej panowie a sen o medalu się spełni ;)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    31-01-2004
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może ktoś podać ostateczne wyniki tego Turnieju?

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno w meczu finałowym Mostostal przegrał z Sosnowcem 3:0...i to w dość kiepskim stylu.
    Nie wiem, jak pozostałem mecze.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki koncowe turnieju w Zdzieszowicach :
    1 miejsce - KP Energia Sosnowiec po wygraniu ( gładko ! ) z Mostostalem 3:0,
    2 miejsce - Mostostal,
    3 miejsce - Maoam Mending po zwyciestwie 3:1 z Gorzowem,
    4 miejsce - Gorzów,
    5 miejsce - AZS Częstochowa po zwycięstwie 2 : 0 ( mecz o 5-6 miejsce rozgrywany był do 2 wygranych setów ) nad Opavą

    Nagrody indywidualne :
    - Najlepszy atakujący Haraldas Cyvas - KP Sosnowiec,
    - Najlepszy przyjmujacy - A. Olejniczak - Mostostal,
    - Najlepszy libero - R. Musielak - Mostostal,
    - Najlepszy środkowy - Szczygieł - KP Sosnowiec,
    - Najlepszy rozgrywajacy - J. Mackay - Maoam Mendig
    Ponadto przyznano dwie "pozasportowe" nagrody tj. :
    - Najsympatyczniejszy zawodnik turnieju - Edgar Tetsukuoe Kameruńczyk grajacy w barwach Maoam Mendig,
    - Najcięższy zawodnik turnieju - Sz. Żurawski ( 105 kg ) - KP Energia Sosnowiec

    To tyle statystyki. Teraz kilka słów o finale. Niestety, niespoidziankę in minus sprawili swoim fanom zawodnicy Mostostalu przegrywając finałowy pojedynek z KP Sosnowiec gładko 3 :0. Do słabej zagrywki doszedł beznadziejny odbiór, słaba gra obronna ( może sie mylę ale w całym spotkaniu naliczyłem 1 - słownie : jeden, blok w wykonaniu Mosto co miało miejsce w 2 secie przy stanie 15:17). W ogóle odnosiło sie wrazenie, ze dla Mostostalu turniej zakonczył sie w dniu wczorajszym wygraną z Częstochową. Nie wnikając w szczególy , co niektórzy kibice zaczeli przebakiwać czy aby nasi po wczorajszym zwyciestwie nie świetowali zbyt długo, niekoniecznie przy kawie czy herbacie. Byc moze na usprawiedliwienie zasługuje fakt, że Mosto cały turniej rozegrało praktycznie jedną siódemką, co przy beznadziejnym odbiorze ( Musielak, Serafin ) szczególnie w I secie , spowodowało, ze nie było mozna zrobic żadnej zmiany. Z koniecznosci za Serafina wszedł jednak Szramek ( nie atakuje, kontuzja ). Dzisiejszy mecz utwierdził mnie w jednym ( obym sie mylił ! ), ze zarówno Serafin jak i Januszkiewicz nie zasługują na gre w podstawowym składzie i chyba przypadnie im rola "wiecznych" rezerwowych. Na tle Mostostalu nadspodziewanie dobre wrazenie sprawiał Sosnowiec, co zreszta potwierdził juz w poprzednich turniejach. Nie wiem co jest tego powodem ale naprawde ci ludzie wiedzą o co chodzi i grają dobra siatkówkę, co nie zmienia mojej opinii że w LM nie zwojują zbyt wiele. Dobra zagrywka, ponadto widać, że Kardas nauczył swoich zawodników gry w polu ( procentuje doswiadczenie libero ! ), niezły blok, no i w sumie - w porónaniu do Mostostalu - ograni w PLS-ie zawodnicy ( Żydadło, Legień, Szczygieł, Soroka,Łomacz, nawet Kudłacik ) i dobry zakup H. Cyvas. Boje sie, że Mosto moze prezentować przez cały sezon styl gry w kratke i przeplatac mecze dobre nadspodziewanie słabymi. Jak bedzie zobaczymy ! Jeszcze jedna sprawa . Nagrody indywidualne były przyznawane przez trenerów ale chyba przed meczem finałowym, bo nie wyobrazam sobie aby po meczu z Sosnowcem R. Musielak mógł zostać wybrany najlepszym libero a Olejniczak najlepszym przyjmujacym. Smutne to ale prawdziwe.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To bardzo fajnie,ze chłopcy wygrali ten turniej.
    Jestem bardzo zadowolony i sie ogromnie ciesze.
    Kolejny raz dobrze wypadl Cyvas(wynika tak z postow wyzej)
    Mimo iz w lidze nie bedziemy uwazani za faworyta to apetyt rosnie w miare jedzenia.
    Nie przejedzmy sie.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    na huśtawce- czyli nihil novi sub sole w kwestii Mosto

    Digit
    jakja zaluje ze nie mam cyfrowego aparau bo te srodkowe palce w strone zawodnikow i kibicow....eh chyba jestem slepy albo za dlugo na siatke chodze. Gra AZS po kolejnych odmlodzeniach nie byla taka zla, ciesze sie ze zagraly dwie druzyny uczace sie w pewnym sensie rzemiosła, Co do meczu to żelu jak zawsze stroil glupie miny kłocił sie takze z sedziami czyli w normie a na prawde tylko nieliczni cos tam pospiewali o nim niemilego ale to taki folklor jak wasz....Zycze Waszym i Naszym aby zagrali w jakiejs fazie playoffs ( byle nie o meijsca 5-8) bo czasem takich klasyków brak
    Gromadowski procz masy miesni nawet troszkę myslał jak atakowal natomiast zagrywke m b niecelna ale uważam ze takie dyrektywy dostał bo 2 -3 razy trafil i bylo pozamiatane. Natomiast wielkie mam andzieje rezrwy sa w odbiorze i grze w polu ( zgraniu) ale coz jestesmy przyzwyczajeni wciaz dotego ze Libero zbierał pól boiska, rozgrywacz rzucal dosyc dobrze a Ktos 9/10 piłek kończyl,a jaknie kończył to takich dwóch zawsze czapki spzredawalo)...ale te czasy sie skonczyły. Stanowimy NOWĄ perspektywiczna drużyne z dobrym żywymi żwawym trenerem ( tylko czemu Rastio w meczy z AZS nieżył tak jak w meczu pierwszym?)
    Pucharu z Jokerem nie wolno im przegrac.....mimo ze sie zgrywaja i pare oosb kontuzjowanychlub poza krajem ( chyba ze juz po turnieju zdąza wrócic na co mam nadzieję, bo ARtuar A. jako tako natomiast co do Olka- zacytuje mojego kuzyna ktory b dobzre zna umiejętności naszego srodkowego- Po co oni go kupili do Mosto?przeciez on nie umie grac.....i ma słabą glowe.
    PS Paru kibicow ze SB widziało fajny obazek okolo 23 w Incognito
    1 Cale Mosto na dyskotece...
    2 Otwieraja sie drzwi i jest- kustyk, kstyk...... -na środku bloku, dwóch środkowych kadry Polski...kuśtyk.....kuśtyk....mam nadzieje ze JS i MP zdrowieją kustyk w rytm muzycznego łomotu, kuśtyk

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2004
    Postów
    653
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Digit
    1 Cale Mosto na dyskotece...
    2 Otwieraja sie drzwi i jest- kustyk, kstyk...... -na środku bloku, dwóch środkowych kadry Polski...kuśtyk.....kuśtyk....mam nadzieje ze JS i MP zdrowieją kustyk w rytm muzycznego łomotu, kuśtyk
    :) :) Konferansjer powitał oficjalnie na hali MP i życzył mu szybkiego powrotu do zdrowia, powitał także JS ale temu powrotu już nie pożyczył. Ciekawe dlaczego?

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Weszlismy na hale z okrzykiem AZS, a nie *******. Caly czas spiewalismy ( krzyczelismy, klaskalismy ) dopingujac nasz zespół. Ogolnie staralismy sie nie zespuc charakteru imprezy, o co zreszta poprosil Nas jeden z AZSiakow. Najbardziej "chamskim" okrzykiem z naszej strony byl wtedy "blondi w siate"
    2. Zaczelo sie robic ciekawiej jak po jednym z pierwszych skutecznych atakow w meczu, olejniczak skierowal swoja radosc w nasza strone ( chyba wiecie o czym mowie, bo zareagowalismy tak samo, jak Wy na gesty Bakiewicza jak jeszcze u nas gral )
    3. Pozniej przyszly wasze, powszechnie juz znane, okrzyki pod adresem Grzesia Szymańskiego. Sorry, ale jak ktos bluzga zawodnika mojej druzyny nie pozostaje dłużny. Ogolnie naszą reakcja na wasz okrzyk, bylo kilkukrotne "poproszenie o opuszczenie lokalu" w wersji nieparlamentarnej. Na tym sie skonczylo.
    4. Mecz sie zakonczyl, wszyscy opuszczali sobie spokojnie hale, poza jednym osobnikiem, ktory z sektora centralnego z wielka zawzietoscia pokazywal mi osobiscie wyprostowany srodkowy paluszek i cos tam marudzil pod nosem. Poniewaz, podobnie jak nie pozwole na obrazanie mojego klubu, nie pozwole zeby jakis łebek ( na oko dobre kilka lat młodszy ) obrazal mnie, powiedzialem mu kilka milych slow jak sie zblizal do wyjscia, ale im blizej byl naszych pozycji tym stopien nienawisci mu sie proporcjonalnie zmniejszal.
    5. Rozmawialem w przerwie miedzy setami z ludzmi od was, i jakos obylo sie bez bluzgow. ( chyba dlatego, ze nie poruszalismy tematyki kibicowskiej ;) )

    Krotko mowiac, nie krzyknelismy w czasie calego meczu NIC na wasz klub i wogole bylo przekulturalnie :)

    Pozdrawiam :)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Digit AZS ! I o to chodzi. Nie twórzmy niepotrzebnych barier w imię sentymentalnych waśni z przeszłosci. A "kulturalni" ludzie są zarówno wśród nas jak i wśród was. Nie nalezy im jednak stwarzać powodów do zaistnienia. A na boisku niech wygra lepszy !

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2004
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Amen. :)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wam mowie że Sosnowiec bedzie w pierwszej piątce :P

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Digit AZS czy w stosunku do innych zawodników były jakies brzydkie uwagi ze strony kibiców Grzes niestety ma w KK przepierdzielone może gdyby sie nie wdawał w dyskusje z sedziami byłby spokój i nikt mu marnego słowa nie powiedział.co do prostego palca w waszym kierunku nie wierze w to co mówisz .sam dobrze wiesz ze Grześ nie jest lubiany na parkietach opolszczyzny ale sam sobie jest winien.Osobiscie powiem ci jedno że nie lubie jeszcze Szewinskiego za jego zarozumialstwo i cwaniactwo , gdyby osiagnął to co matka to wtedy takie zachowanie tłumaczyłbym sobie inaczej. W chwili obecnej to gwiazdor Szewiński psuje dobre imie swojej sportowej rodziny . zapamietaj sobie kiedy w nie zaczniecie jakis głupich odzywek nikt z KK w stosunku do Was nie będzie chamski . zastanawiam sie kiedy zostanie zakopany ten topór wojenny pomiedzy tymi dwoma klubami Kibiców

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czar, jestes w błędzie. Kulturalnie dopingowalismy AZS, większosc z nas nawet nie zwrocila uwagi na okrzyki pod adresem Grzesia ( chociaz mogliscie sie akurat w tym meczu powstrzymac ). Tylko ja zareagowalem bardziej impulsywnie. I incydent z konca meczu. Nie naleze do bajkopisarzy czy młodocianych pikniko-chuliganow, a to co napisalem mialo miejsce i bardzo mnie zdenerwowało.
    Ani Wy nie jestescie swięci, ani My. Nie rozgrzebujmy moze tego tematu, bo sie za chwile wojna zrobi konkretna. wiecie dobrze, ze na lidze wszystko bedzie tak jak było ( pytanie tylko kto pierwszy zacznie bluzgac ). Tak samo nigdy nie bedzie miedzy nami zgody.
    Tak wogole to chyba starszyzna kibicowska, jest od tego zeby czasem temperowac nieprzemyslane zachowania mlodziezy ;)
    Pomysl co by bylo, gdyby ten dzieciak trafił na osobe mniej opanowaną. Zostalby przez AZSiaka doprowadzony do porządku, ale oczywiscie zaraz rozleglyby sie glosy o "chuliganach z Czestochowy". Niestety jesli ktos sie zachowuje prowokacyjnie, MUSI sie liczyc z konsekwencjami !!!!
    I jeszcze raz napisze. Wy jestescie od tego, zeby dopilnowac porządku w swoich szeregach !!

    Pozdrawiam.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiecie, co dolegało Gawryszewskiemu, że nie grał w sobotę? Miałem nadzieję, że wreszcie zobaczę do go w akcji, bo to ma być nowa broń AZS, a tu już kontuzja jeszcze przed sezonem? To coś poważnego?

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Czestochowiakow

    oK skonczcie to.....dobrze. ciesze sie diabelnie ze kibcie AZSu byli, bylo bardzo milo kulturalneii sie wszystkim podobalo, Grzes odejdzie kibice sie zestarzeja moze na pwiko razem nei bedziemy chodzic ale CZESC powiedziec sobie mozna. zakladam ze sie przewidzialem... poz atym w naszych szeregach tez jest pare osob ( szczegolnei taki jeden) ktory eipzrebiera w srodkach i lata ze srodkowym paluchem ( ps on chyba nparwde ma zolte papiery)
    Pozdrawiam, milego sezonu, oy Mosto byloo oczko wyzej od AZSu a AZS mial medal.
    PS czy moge gwizdac i buczecz przy powitaniu i zagrywkach zawodnikow AZS?mysle ze mam takie prawo.....

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bylem na turnieju wiec dodam pare rzeczy... znajac mnie to wywolam zaraz burze ale coz zdarza sie :)

    - Digit faktycznie zauwazyl jak jakis chlopczyk pokazuje srodkowy palec kibicom AZS-u.
    - Eddie (Szewinski) jest jaki jest... wlasnie takie niekonwencjonalnym zachowaniem zaskarbil sobie sympatie kibico AZS-u. Zreszta duzy szacunek dla Andrzej i Piotra Gacka ktorzy podziekowali kilkuosobowej grupce kibicow...
    - ochrona na gorze byla bardzo mila... pogadalismy chwile
    - natomiast po meczu kiedy to spiker DWA razy mowil: spokojnie mozecie chodzic po parkiecie (chcielismy podziekowac naszym zawodnikom za gre) to poszlismy i zaraz zostalismy wygonieni przez ochrone na nic zdaly sie tlumaczenia ze dostalismy "blogoslawienstwo"

    ogolnie wyjazd fajny i fajne kelnerki sa :)


  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibicuje czewie mojej ukochanej i faktycznie musze przyznac ze nasi kibice w ilosci malej byli i kibicowali swojej druzynie a po meczu jak chcieli podejsc do swoich ulubiencow ochrona im nie pozwolila...a przeciez nie lecieli na nikogo nawrzeszczec ani nikogo pobic..chcieli sie tylko z naszymi przywitac.. nawet na charytatywnych turniejach takie akcje...co za czasy...a mialo byc tak ladnie i kulturalnie...ja mecze ogladalam i z gory i z dolu na gorze nie bylo problemow ale na dole tez musialam sie nameczyc zeby wejsc bo niby tylko na zaproszenia..ale udalo sie..trzeba byc zona dziewczyna rodzina siatkarza zeby to sie udalo..ale oki niech i tak bedzie;)
    pomimo wszystkiego turniej mi sie podobal, pochwale ochrone "gorna", panie od biletow i kolege robiacego zdjecia;)
    gratuluje druzynom i zawodnikom!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    925
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian odnosnie ochrony tez niekiedy jestem wsciekły na ich postepowanie .wiesz uwazam że sa to tylko miesniaki a co niektórzy nie maja mózgu pod sufitką .dorwali sie do jakieś z lekka władzy i sie wymadrzają .Powiem jedno wchodził przede mna syn pietrzyka z zona i 4 letnim synem ,elegancko ubrani , plakietki przypiete do ubrań i ten mały chłopczyk miał soczek kubusia w ręku i ochroniarz zabronił wejśc z tą butelka bo to szklana .I dla mnie to jest kompletna paranoja.bo gdybys ty czy ja wchodził ze szklana butelka to ok zgadzam sie z decyzją ale nie dziecko z rodzicami.Także nasza ochrona i to chyba w całej Polsce to bezmózgowce.Pozdrowionka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •