Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Kosciecha w Pile

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kosciecha w Pile

    jak donosi jedna z bydgoskich gazet robert Kosciecha nie trafi do Wybrzeza Gdansk,ale do Piły. Ma on wkrotce podpisac kontrakt z Apatorem a nastepnie zostac wypozyczony do Polonii


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i dobrze ...

    by się stało, gdyby Robert reprezentował barwy Piły, a nie Gdańska. Po co ma się chłopak użerać z działaczami o należne mu pieniądze.

    Ja jednak tej wiadomości nie widziałem ... chociaż mieszkam w Bydgoszczy ( może dlatego, że wszystkich gazet nie czytam ).

    Ostatni news na temat Kościechy widziałem 3 dni temu pod adresem:

    http://wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=654709&dzial=byt010400

    I jest tam raczej napisane, że Kościecha jest bliżej Gdańska niż Piły.

    Zobaczymy później.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Jednak racje ma Jack_Daniels. Kosciecha na dzien dzisiejszy jest zdecydowanie blizej Pily niz Gdanska!
    Informacje taka podal ponoc v-ce prezes Apatora-Adriany!

    Mysle iz dla Roberta lepszym miejscem byl by Gdansk! Gdzie mialby pewne miejsce w skladzie. Natomiast w Pile moze byc chyba tylko co najwyzej zmiennikiem a i to nie jest do konca pewne!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam Kościecha głośno wyraża wdzięczność dla działaczy pilskich za propozycję startów w Polonii, widać chłopakowi kamień z serca spadł, że nie będzie musiał jeździć w klubie który tak załatwił Cegielskiego. Wyobrażacie sobie jakie to musiało zrobić wrażenie w środowisku żużlowców?


  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Satyr KLUB to są zawodnicy, kibice.Więc nie mów że to klub go załatwił.Jeśli już ktoś go załatwił to był to Majewski, wiem że on też należy do klubu ale jest tylko jedną cząstką.Kibice chcą żeby Cegła jeździł u nas ale co oni mogą na to poradzić.I nie wiem czy to jest tylko wina Majewskiego. Cegła sam wiedział na ile lat podpisuje kontrakt.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla zawodnika (a pisałem o relacjach zawodnicy- działacze) to klub oznacza instytucje mającą prawo podpisać kontrakt. Nie mogą z zawodnikiem podpisać kontraktu inni zawodnicy, czy też kibice. Chyba to jest zrozumiałe. To działacze stanowią zarżad klubu, stanowią też jego prawną emanację, to oni podejmują w jego imieniu wszelkie decyzje. I nic do tego nie ma identyfikacja kibiców i zawodników z danym klubem. Czy ja muszę takie banały tłumaczyć?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha zapomniałem odnieść się jeszcze do jednego fragmentu

    "Cegła sam wiedział na ile lat podpisuje kontrakt"

    Wiedział również na jakich warunkach. I co?

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie że wiedział podpisuje więc niech teraz się użera z Majewskim i tyle.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niech się kłóci, nie trenuje tak? Takie podejście jest wg Ciebie ok? Nie żartuj facet. Kontrakt obowiązuje obie strony. Cegła miał otrzymywać określoną kasę, a w zamian startować określony czas w barwach gdańskiego Wybrzeża. Jedna ze stron nie dotrzymuje umowy, wiadomo która. Zresztą nie będę się tu rozwijał na ten temat, gdyż sprawa jest prosta. Na tyle prosta, że powienien zrozumieć to nawet cep.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie dziwię się tobie że tak bronisz Cegielskiego, w końcu każdy chciałby mieć takiego zawodnika jak on. A narazie to my go mamy.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest odpowiedz podparta argumentami. Domniemanie, że cała Polska chce zgarnąc Cegłę Gdańskowi. A pan Majewski broni go dzielnie. Ręce opadają.

    Dzięki Bogu Apator ma niezły skład, w dodatku oparty na wychowankach. Po co nam Cegielski??

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK spoko luzik!!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kosciecha juz jest w Pile, natomiast prawdopodobnie nie trafi do pilkiego zespolu Grzegorz Walasek.
    Jakis czas temu na lamach lokalnej pracy Czarnecki zapewnia,ze kontrakt jest juz pewny, ale ostatniom mamy impas w rozmowach i wszystko wskazuje na to, ze Grzesiu zostanie jednak w Czestochowie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •